Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Уест Хям - Лийдс 3 - 1 2.69 3.48 2.57
16:00 Брайтън - Саутхямптън 3 - 1 1.19 7.65 14.01
18:00 Манчестър Сити - Челси 1 - 0 1.32 5.65 8.99
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Уест Хям - Лийдс
15:30 3 - 1 2.69 3.48 2.57
Брайтън - Саутхямптън
16:00 3 - 1 1.19 7.65 14.01
Манчестър Сити - Челси
18:00 1 - 0 1.32 5.65 8.99
Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
18:15 Халифакс Таун - Гейтсхед 1 - 0 2.69 3.18 2.37
Англия - ФА Трофи
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Таун - Гейтсхед
18:15 1 - 0 2.69 3.18 2.37
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Райо Валекано - Еспаньол 1 - 2 2.02 3.58 3.61
17:15 Атлетико Мадрид - Осасуна 3 - 0 1.37 5.01 8.18
19:30 Валенсия - Реал Мадрид 1 - 0 3.17 3.58 2.20
22:00 Севиля - Бетис 0 - 0 2.02 3.48 3.72
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Еспаньол
15:00 1 - 2 2.02 3.58 3.61
Атлетико Мадрид - Осасуна
17:15 3 - 0 1.37 5.01 8.18
Валенсия - Реал Мадрид
19:30 1 - 0 3.17 3.58 2.20
Севиля - Бетис
22:00 0 - 0 2.02 3.48 3.72
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Реал Овиедо - Расинг Сантандер 1 - 0 2.09 3.08 3.66
19:30 Леганес - ФК Андора 1 - 1 2.32 2.86 3.35
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Реал Овиедо - Расинг Сантандер
17:15 1 - 0 2.09 3.08 3.66
Леганес - ФК Андора
19:30 1 - 1 2.32 2.86 3.35
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Майнц 05 - Щутгарт 1 - 4 2.80 3.47 2.46
18:30 Аугсбург - Борусия Дортмунд 0 - 3 6.80 5.45 1.39
20:30 Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах 2 - 2 1.31 5.84 8.72
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Майнц 05 - Щутгарт
16:30 1 - 4 2.80 3.47 2.46
Аугсбург - Борусия Дортмунд
18:30 0 - 3 6.80 5.45 1.39
Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах
20:30 2 - 2 1.31 5.84 8.72
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Карлсруе - Кайзерслаутерн 2 - 0 1.84 3.84 3.72
14:30 Нюрнберг - Ханза Рощок 0 - 0 2.03 3.26 3.66
14:30 Фортуна Дюселдорф - Хановер 96 3 - 3 1.67 4.10 4.32
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Карлсруе - Кайзерслаутерн
14:30 2 - 0 1.84 3.84 3.72
Нюрнберг - Ханза Рощок
14:30 0 - 0 2.03 3.26 3.66
Фортуна Дюселдорф - Хановер 96
14:30 3 - 3 1.67 4.10 4.32
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 ВФБ Олденбург - Цвикау 1 - 2 2.02 3.64 3.11
15:00 Дуисбург - Саарбрюкен 2 - 2 4.80 3.84 1.61
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
ВФБ Олденбург - Цвикау
14:00 1 - 2 2.02 3.64 3.11
Дуисбург - Саарбрюкен
15:00 2 - 2 4.80 3.84 1.61
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Лече - Специя 0 - 0 2.21 3.16 3.53
16:00 Торино - Фиорентина 1 - 1 2.06 3.30 3.77
19:00 Наполи - Интер 3 - 1 2.19 3.43 3.29
21:45 Удинезе - Лацио 0 - 1 3.92 3.46 1.97
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Лече - Специя
13:30 0 - 0 2.21 3.16 3.53
Торино - Фиорентина
16:00 1 - 1 2.06 3.30 3.77
Наполи - Интер
19:00 3 - 1 2.19 3.43 3.29
Удинезе - Лацио
21:45 0 - 1 3.92 3.46 1.97
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Аячо - Рен 0 - 5 7.04 4.29 1.47
16:00 Брест - Клермонт Фут 2 - 1 2.12 3.38 3.46
16:00 Ница - Тулуза 0 - 0 1.86 3.81 3.87
16:00 Реймс - Анже 2 - 2 1.40 5.06 6.98
16:00 Троа - Страсбург 1 - 1 7.57 4.81 1.40
18:05 Лориен - Ланс 1 - 3 5.57 4.24 1.56
21:45 Оксер - Пари Сен Жермен 1 - 2 7.95 5.08 1.36
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Аячо - Рен
14:00 0 - 5 7.04 4.29 1.47
Брест - Клермонт Фут
16:00 2 - 1 2.12 3.38 3.46
Ница - Тулуза
16:00 0 - 0 1.86 3.81 3.87
Реймс - Анже
16:00 2 - 2 1.40 5.06 6.98
Троа - Страсбург
16:00 1 - 1 7.57 4.81 1.40
Лориен - Ланс
18:05 1 - 3 5.57 4.24 1.56
Оксер - Пари Сен Жермен
21:45 1 - 2 7.95 5.08 1.36
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Литекс Ловеч - ЦСКА 1948 София II 1 - 1 3.92 3.30 1.92
18:00 Лудогорец Разград II - Монтана 3 - 2 2.08 3.32 3.36
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Литекс Ловеч - ЦСКА 1948 София II
18:00 1 - 1 3.92 3.30 1.92
Лудогорец Разград II - Монтана
18:00 3 - 2 2.08 3.32 3.36
България - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:45 Септември София - Пирин Благоевград 2 - 0 1.69 3.47 4.63
България - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Септември София - Пирин Благоевград
17:45 2 - 0 1.69 3.47 4.63
България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Пловдив - Левски София 0 - 3 5.70 3.58 1.56
България - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Пловдив - Левски София
20:00 0 - 3 5.70 3.58 1.56
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Капфенберг - Санкт Пьолтен 2 - 1 4.19 3.68 1.70
13:30 Щурм Грац II - Форвартс Щайр 2 - 0 2.02 3.67 2.98
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Капфенберг - Санкт Пьолтен
11:30 2 - 1 4.19 3.68 1.70
Щурм Грац II - Форвартс Щайр
13:30 2 - 0 2.02 3.67 2.98
Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Клагенфурт - Аустрия Виена 1 - 1 4.00 3.78 1.77
15:30 Рапид Виена - ЛАСК Линц 1 - 1 2.51 3.42 2.57
18:00 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 2 - 1 1.85 3.66 3.86
Австрия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Клагенфурт - Аустрия Виена
15:30 1 - 1 4.00 3.78 1.77
Рапид Виена - ЛАСК Линц
15:30 1 - 1 2.51 3.42 2.57
Ред Бул Залцбург - Щурм Грац
18:00 2 - 1 1.85 3.66 3.86
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Капаз Ганджа - Нефтчи Баку 1 - 3 3.42 3.32 1.89
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Капаз Ганджа - Нефтчи Баку
17:00 1 - 3 3.42 3.32 1.89
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Билис Балш - Кукеси 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Егнатия Рогожина - Ерзени Шияк 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Лачи - КФ Тирана 1 - 3 3.03 3.13 2.27
17:00 Партизани Тирана - Влазня 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Теута - Кастриоти Круя 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Билис Балш - Кукеси
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Егнатия Рогожина - Ерзени Шияк
17:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Лачи - КФ Тирана
17:00 1 - 3 3.03 3.13 2.27
Партизани Тирана - Влазня
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Теута - Кастриоти Круя
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Алжир - Купа на Алжир Рез. 1 X 2
18:00 КР Белуиздад - АС Хруб 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Алжир - Купа на Алжир
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - АС Хруб
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 Параду АК - УСМ Алжир 2 - 1 1.56 3.42 5.61
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
Параду АК - УСМ Алжир
18:00 2 - 1 1.56 3.42 5.61
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Академика до Лобито - Уилиет Бенгела 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 АСК Драгао до Уиже - Дешпортиво да Уила 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Рекреативо до Либоло - 0.00 0.00 0.00
17:00 Интерклубе Луанда - Примейро де Агосто 1 - 1 2.15 3.00 3.44
17:00 Исак де Бенгела - Саграда Есперанса 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул - 0.00 0.00 0.00
17:00 Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул 1 - 2 2.09 3.00 3.64
17:00 Спортинг де Бенгела - Бравош де Макиш 3 - 2 4.00 3.20 1.94
17:00 Спортинг де Кабинда - Санта Рита де Касия 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Академика до Лобито - Уилиет Бенгела
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
АСК Драгао до Уиже - Дешпортиво да Уила
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Дешпортиво да Лунда Сул - Рекреативо до Либоло
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Интерклубе Луанда - Примейро де Агосто
17:00 1 - 1 2.15 3.00 3.44
Исак де Бенгела - Саграда Есперанса
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Лунда Сул
17:00 1 - 2 2.09 3.00 3.64
Спортинг де Бенгела - Бравош де Макиш
17:00 3 - 2 4.00 3.20 1.94
Спортинг де Кабинда - Санта Рита де Касия
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес 1 - 2 2.37 3.30 2.83
18:00 Сант Жулия - Ордино 1 - 2 4.66 4.30 1.58
18:00 УЕ Санта Колома - УЕ Енгордани 5 - 0 1.27 6.10 7.80
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес
12:00 1 - 2 2.37 3.30 2.83
Сант Жулия - Ордино
18:00 1 - 2 4.66 4.30 1.58
УЕ Санта Колома - УЕ Енгордани
18:00 5 - 0 1.27 6.10 7.80
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
03:30 Ланус - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 2.37 2.88 3.29
03:30 Тигре Виктория - Атлетико Тукуман 0 - 0 1.92 3.40 3.88
21:30 Белграно Кордоба - Талерес Кордоба 1 - 1 3.54 2.98 2.21
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Ланус - Нюелс Олд Бойс Росарио
03:30 1 - 0 2.37 2.88 3.29
Тигре Виктория - Атлетико Тукуман
03:30 0 - 0 1.92 3.40 3.88
Белграно Кордоба - Талерес Кордоба
21:30 1 - 1 3.54 2.98 2.21
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:00 Гилермо Браун - Фландрия 3 - 1 2.10 2.92 3.69
22:00 Сан Мартин Тукуман - Депортиво Морон 2 - 0 2.10 2.75 4.03
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Гилермо Браун - Фландрия
21:00 3 - 1 2.10 2.92 3.69
Сан Мартин Тукуман - Депортиво Морон
22:00 2 - 0 2.10 2.75 4.03
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Мадрин 1 - 0 1.73 3.33 4.73
03:30 Тристан Суарес - Килмес Буенос Айрес 0 - 0 2.68 3.06 2.56
03:30 Чако Фор Евър - Атлетико Рафаела 0 - 1 2.48 2.95 2.89
20:00 Чакарита Хуниорс - Браун Адроге 0 - 0 1.83 3.11 4.50
21:30 Депортиво Майпу - Вия Далмине 2 - 1 1.35 4.22 9.35
22:00 Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес 3 - 0 2.27 2.77 3.47
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Мадрин
03:30 1 - 0 1.73 3.33 4.73
Тристан Суарес - Килмес Буенос Айрес
03:30 0 - 0 2.68 3.06 2.56
Чако Фор Евър - Атлетико Рафаела
03:30 0 - 1 2.48 2.95 2.89
Чакарита Хуниорс - Браун Адроге
20:00 0 - 0 1.83 3.11 4.50
Депортиво Майпу - Вия Далмине
21:30 2 - 1 1.35 4.22 9.35
Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес
22:00 3 - 0 2.27 2.77 3.47
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Пюник Ереван - Лернаин Арцах 2 - 0 1.06 10.33 34.00
18:00 Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван 0 - 1 5.83 3.71 1.48
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Пюник Ереван - Лернаин Арцах
15:45 2 - 0 1.06 10.33 34.00
Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван
18:00 0 - 1 5.83 3.71 1.48
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сморгон - Шахтьор Солигорск 1 - 3 10.56 5.23 1.26
17:00 Динамо Брест - Гомел 3 - 3 2.60 3.12 2.51
19:00 Динамо Минск - Енергетик-БГУ Минск 2 - 0 1.31 4.58 9.04
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Шахтьор Солигорск
15:00 1 - 3 10.56 5.23 1.26
Динамо Брест - Гомел
17:00 3 - 3 2.60 3.12 2.51
Динамо Минск - Енергетик-БГУ Минск
19:00 2 - 0 1.31 4.58 9.04
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Днепър Могильов - Лида 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Нива Долбизно - Арсенал Дзержинск 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Жодино-Южное - Локомотив Гомел 2 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Орша - Островец 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Днепър Могильов - Лида
14:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Нива Долбизно - Арсенал Дзержинск
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Жодино-Южное - Локомотив Гомел
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Орша - Островец
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Клуб Брюж - Роял Антверпен 2 - 0 2.71 3.42 2.45
19:30 Генк - Унион Сент Жилоаз 1 - 1 2.42 3.51 2.66
Белгия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж - Роял Антверпен
14:30 2 - 0 2.71 3.42 2.45
Генк - Унион Сент Жилоаз
19:30 1 - 1 2.42 3.51 2.66
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Вака Диес Кобиха 4 - 1 1.14 7.38 15.07
22:00 Блуминг Санта Крус - Аурора Кочабамба 2 - 1 2.24 3.32 2.87
22:00 Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман 1 - 1 2.17 3.22 3.05
22:00 Ориенте Петролеро - Либертад Гран Маморе - 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Вака Диес Кобиха
03:00 4 - 1 1.14 7.38 15.07
Блуминг Санта Крус - Аурора Кочабамба
22:00 2 - 1 2.24 3.32 2.87
Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман
22:00 1 - 1 2.17 3.22 3.05
Ориенте Петролеро - Либертад Гран Маморе
22:00 - 0.00 0.00 0.00
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Борац Баня Лука - Слобода Тузла 3 - 2 1.40 4.01 7.25
18:00 Вележ Мостар - ФК Сараево 3 - 5 1.95 3.14 3.52
18:00 Железничар Сараево - Посуше 3 - 0 1.50 3.78 5.69
18:00 Жрински Мостар - Леотар Требине 2 - 1 1.18 6.25 12.75
18:00 Игман Кониц - Тузла Сити 0 - 1 2.23 2.91 3.08
18:00 Широки Брег - Слога Добой 1 - 0 1.65 3.43 4.60
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Борац Баня Лука - Слобода Тузла
18:00 3 - 2 1.40 4.01 7.25
Вележ Мостар - ФК Сараево
18:00 3 - 5 1.95 3.14 3.52
Железничар Сараево - Посуше
18:00 3 - 0 1.50 3.78 5.69
Жрински Мостар - Леотар Требине
18:00 2 - 1 1.18 6.25 12.75
Игман Кониц - Тузла Сити
18:00 0 - 1 2.23 2.91 3.08
Широки Брег - Слога Добой
18:00 1 - 0 1.65 3.43 4.60
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого PB - Поусо Алегре MG 1 - 1 2.14 2.88 3.30
01:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Бруске SC 0 - 0 1.68 3.17 4.89
22:00 Амазонас AM - Операрио PR 2 - 2 2.35 2.90 2.86
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого PB - Поусо Алегре MG
01:00 1 - 1 2.14 2.88 3.30
Сентро Спортиво Алагоано AL - Бруске SC
01:00 0 - 0 1.68 3.17 4.89
Амазонас AM - Операрио PR
22:00 2 - 2 2.35 2.90 2.86
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 Америка MG - Форталеса CE 2 - 1 2.40 3.34 2.85
00:30 Ботафого RJ - Флуминензе RJ 1 - 0 2.81 3.24 2.47
00:30 Брагантино SP - Атлетико PR 2 - 0 1.93 3.38 3.86
00:30 Коритиба PR - Атлетико MG 1 - 2 3.83 3.27 2.00
00:30 Сао Пауло SP - Васко да Гама RJ 4 - 2 1.82 3.35 4.57
03:00 Сантос SP - Палмейрас SP 0 - 0 4.06 3.37 1.90
22:00 Фламенго RJ - Коринтианс SP 1 - 0 1.45 4.14 7.32
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Форталеса CE
00:30 2 - 1 2.40 3.34 2.85
Ботафого RJ - Флуминензе RJ
00:30 1 - 0 2.81 3.24 2.47
Брагантино SP - Атлетико PR
00:30 2 - 0 1.93 3.38 3.86
Коритиба PR - Атлетико MG
00:30 1 - 2 3.83 3.27 2.00
Сао Пауло SP - Васко да Гама RJ
00:30 4 - 2 1.82 3.35 4.57
Сантос SP - Палмейрас SP
03:00 0 - 0 4.06 3.37 1.90
Фламенго RJ - Коринтианс SP
22:00 1 - 0 1.45 4.14 7.32
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:00 Чапекоензе SC - Жувентуд RS 0 - 2 2.06 3.12 3.56
21:30 Крисиума SC - Сеара CE 1 - 2 2.10 3.11 3.42
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Жувентуд RS
17:00 0 - 2 2.06 3.12 3.56
Крисиума SC - Сеара CE
21:30 1 - 2 2.10 3.11 3.42
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:15 Монагас Матурин - Каракас 0 - 2 2.16 2.87 3.29
03:30 Португеза Акаригуа - Метрополитанос 0 - 1 2.49 2.79 2.78
23:00 Карабобо Валенсия - Естудиантес де Мерида 2 - 0 1.61 3.40 5.11
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Монагас Матурин - Каракас
01:15 0 - 2 2.16 2.87 3.29
Португеза Акаригуа - Метрополитанос
03:30 0 - 1 2.49 2.79 2.78
Карабобо Валенсия - Естудиантес де Мерида
23:00 2 - 0 1.61 3.40 5.11
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кхан Хоа - Биндуонг 1 - 1 1.90 3.38 3.40
15:15 Хошимин Сити - Конг Ан Ханой 3 - 5 4.73 3.65 1.58
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кхан Хоа - Биндуонг
13:00 1 - 1 1.90 3.38 3.40
Хошимин Сити - Конг Ан Ханой
15:15 3 - 5 4.73 3.65 1.58
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Кселаху - Гуастатоя 2 - 1 1.59 3.30 5.13
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Кселаху - Гуастатоя
05:00 2 - 1 1.59 3.30 5.13
Дания - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Лингби - Одензе 0 - 4 2.20 3.54 3.00
15:00 Олборг - Мидтиланд 0 - 2 2.78 3.31 2.44
Дания - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Лингби - Одензе
15:00 0 - 4 2.20 3.54 3.00
Олборг - Мидтиланд
15:00 0 - 2 2.78 3.31 2.44
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Фредериция - Фремад Амагер 0 - 0 1.68 3.89 4.25
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Фредериция - Фремад Амагер
15:00 0 - 0 1.68 3.89 4.25
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Вейле - Нествед 3 - 1 1.31 5.00 8.58
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Нествед
16:00 3 - 1 1.31 5.00 8.58
Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:05 Виборг - Брьондби 1 - 1 1.85 3.70 3.82
19:00 ФК Копенхаген - Орхус 4 - 3 1.91 3.48 3.80
Дания - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Виборг - Брьондби
17:05 1 - 1 1.85 3.70 3.82
ФК Копенхаген - Орхус
19:00 4 - 3 1.91 3.48 3.80
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Исмаили Исмаилия - Харас Ел Ходуд 1 - 0 1.72 3.21 4.89
21:30 Газъл Ел Махала - Пирамидс 0 - 2 6.62 3.82 1.46
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Исмаили Исмаилия - Харас Ел Ходуд
19:00 1 - 0 1.72 3.21 4.89
Газъл Ел Махала - Пирамидс
21:30 0 - 2 6.62 3.82 1.46
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Католика Кито - Емелек Гуаякил 3 - 2 1.71 3.60 4.42
21:00 Гуаласео - Либертад Лоха 1 - 1 2.12 3.10 3.38
23:30 Кумбая - Делфин Манта 0 - 1 2.43 2.81 3.05
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика Кито - Емелек Гуаякил
02:00 3 - 2 1.71 3.60 4.42
Гуаласео - Либертад Лоха
21:00 1 - 1 2.12 3.10 3.38
Кумбая - Делфин Манта
23:30 0 - 1 2.43 2.81 3.05
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Драгон Сан Мигел - Фирпо Усулутан 2 - 1 1.91 3.06 3.61
04:30 Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана отл. 1.77 3.21 3.96
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Драгон Сан Мигел - Фирпо Усулутан
00:00 2 - 1 1.91 3.06 3.61
Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана
04:30 отл. 1.77 3.21 3.96
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин 2 - 2 7.70 4.44 1.32
17:00 Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну 0 - 1 1.37 4.47 6.30
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин
14:30 2 - 2 7.70 4.44 1.32
Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну
17:00 0 - 1 1.37 4.47 6.30
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Брейдаблик Коупавогюр - КА Акурейри 2 - 0 1.69 3.92 4.18
22:15 Валур Рейкявик - Кефлавик 0 - 0 1.29 5.59 7.89
22:15 ХК Коупавогюр - Викингур Рейкявик 1 - 2 5.48 4.21 1.49
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брейдаблик Коупавогюр - КА Акурейри
20:00 2 - 0 1.69 3.92 4.18
Валур Рейкявик - Кефлавик
22:15 0 - 0 1.29 5.59 7.89
ХК Коупавогюр - Викингур Рейкявик
22:15 1 - 2 5.48 4.21 1.49
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Грота Селтярнарнес - Вестри 2 - 2 1.87 3.66 3.29
17:00 Селфос - Фьолнир Рейкявик 1 - 2 3.21 3.80 1.86
22:15 Тротур Рейкявик - Аегир 3 - 1 1.65 3.98 3.84
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - Вестри
17:00 2 - 2 1.87 3.66 3.29
Селфос - Фьолнир Рейкявик
17:00 1 - 2 3.21 3.80 1.86
Тротур Рейкявик - Аегир
22:15 3 - 1 1.65 3.98 3.84
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Тобол Костанай - Мактаарал Атакент 1 - 0 1.38 4.27 6.59
15:00 Кайрат Алмати - Кайсар Къзълорда 0 - 3 1.45 3.95 5.97
17:00 Актобе - Каспий Актау 0 - 0 1.35 4.46 7.28
18:00 Ордабаси Шимкент - Окжетпес Кокшетау 1 - 0 1.25 5.08 9.75
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тобол Костанай - Мактаарал Атакент
13:00 1 - 0 1.38 4.27 6.59
Кайрат Алмати - Кайсар Къзълорда
15:00 0 - 3 1.45 3.95 5.97
Актобе - Каспий Актау
17:00 0 - 0 1.35 4.46 7.28
Ордабаси Шимкент - Окжетпес Кокшетау
18:00 1 - 0 1.25 5.08 9.75
Камерун - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 Канон Яунде - Котон Спорт де Гаруа 0 - 2 2.42 2.91 2.85
19:00 Бамбутос - Газеле ФА де Гаруа 4 - 1 1.65 3.22 5.55
Камерун - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Канон Яунде - Котон Спорт де Гаруа
17:30 0 - 2 2.42 2.91 2.85
Бамбутос - Газеле ФА де Гаруа
19:00 4 - 1 1.65 3.22 5.55
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Валюр - Пасифик 1 - 1 2.89 3.10 2.23
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Валюр - Пасифик
00:00 1 - 1 2.89 3.10 2.23
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Поста Рейнджърс - Кения Полис - 0.00 0.00 0.00
15:00 Улинзи Старс - Уазито - 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Поста Рейнджърс - Кения Полис
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Улинзи Старс - Уазито
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Ларнака - Пафос 1 - 1 2.17 3.15 3.09
19:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 3 - 2 2.66 3.13 2.48
Кипър - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака - Пафос
19:00 1 - 1 2.17 3.15 3.09
Аполон Лимасол - Апоел Никозия
19:00 3 - 2 2.66 3.13 2.48
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Пасто - Атлетико Насионал 1 - 1 2.38 3.02 2.89
04:00 Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота 2 - 2 2.06 3.10 3.47
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Пасто - Атлетико Насионал
01:00 1 - 1 2.38 3.02 2.89
Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота
04:00 2 - 2 2.06 3.10 3.47
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо 1 - 0 2.38 2.72 3.19
19:00 АСЕК Мимозас - Стад д'Абиджан отл. 0.00 0.00 0.00
21:00 АФАД Джекану - КО Корхого 0 - 0 1.69 3.40 4.20
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо
18:30 1 - 0 2.38 2.72 3.19
АСЕК Мимозас - Стад д'Абиджан
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
АФАД Джекану - КО Корхого
21:00 0 - 0 1.69 3.40 4.20
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Рига ФК - Тукумс 2000 5 - 1 1.04 13.50 31.00
16:00 РФШ Рига - Ауда Кекава 2 - 0 1.29 4.73 9.22
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Рига ФК - Тукумс 2000
14:00 5 - 1 1.04 13.50 31.00
РФШ Рига - Ауда Кекава
16:00 2 - 0 1.29 4.73 9.22
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй 1 - 1 2.04 3.12 3.23
17:55 Шяуляй - ФК Паневежис 0 - 0 2.76 3.12 2.30
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй
16:00 1 - 1 2.04 3.12 3.23
Шяуляй - ФК Паневежис
17:55 0 - 0 2.76 3.12 2.30
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Мондерканж 1 - 2 2.53 3.58 2.33
17:00 Вилц 71 - Каерйенг 2 - 3 1.51 4.30 4.92
17:00 Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж 4 - 2 5.58 4.35 1.46
17:00 Прогрес Нидеркорн - Суифт Есперанж 2 - 2 3.24 3.51 1.97
17:00 Расинг ФК Унион - Диферданж 0 - 1 2.49 3.39 2.46
17:00 УНА Щрасен - Фола Еш 1 - 0 2.42 3.57 2.43
17:00 Юнион Титус Петанж - Етцела Етелбрюк 3 - 2 1.33 5.10 6.90
17:00 ЮС Хостерт - Мондорф-ле-Бен 2 - 5 3.70 3.65 1.80
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - Мондерканж
17:00 1 - 2 2.53 3.58 2.33
Вилц 71 - Каерйенг
17:00 2 - 3 1.51 4.30 4.92
Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж
17:00 4 - 2 5.58 4.35 1.46
Прогрес Нидеркорн - Суифт Есперанж
17:00 2 - 2 3.24 3.51 1.97
Расинг ФК Унион - Диферданж
17:00 0 - 1 2.49 3.39 2.46
УНА Щрасен - Фола Еш
17:00 1 - 0 2.42 3.57 2.43
Юнион Титус Петанж - Етцела Етелбрюк
17:00 3 - 2 1.33 5.10 6.90
ЮС Хостерт - Мондорф-ле-Бен
17:00 2 - 5 3.70 3.65 1.80
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Гард Насионал - Каеди 0 - 1 0.00 0.00 0.00
22:40 Дуан Нуакшот - Ксар 1 - 0 1.70 3.23 4.99
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гард Насионал - Каеди
20:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Дуан Нуакшот - Ксар
22:40 1 - 0 1.70 3.23 4.99
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Силвър Страйкърс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - МАФКО Салима 1 - 1 2.27 2.88 3.18
15:30 Ред Лайънс - Мояле Баракс 0 - 1 2.70 3.00 2.45
15:30 СИВО Юнайтед - Няса Биг Булетс 1 - 1 5.30 3.60 1.57
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Силвър Страйкърс
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - МАФКО Салима
15:30 1 - 1 2.27 2.88 3.18
Ред Лайънс - Мояле Баракс
15:30 0 - 1 2.70 3.00 2.45
СИВО Юнайтед - Няса Биг Булетс
15:30 1 - 1 5.30 3.60 1.57
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:00 ЖСС Суалем - Шабаб Мохамедия 1 - 3 6.11 3.49 1.52
22:00 ИР Танжер - Раджа Казабланка 0 - 0 1.79 3.17 4.23
22:00 МК Уджда - РСБ Беркан 1 - 2 2.47 2.84 2.79
22:00 Олимпик Курибга - Дифаа ел Джадида 1 - 1 2.00 2.90 3.76
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ЖСС Суалем - Шабаб Мохамедия
22:00 1 - 3 6.11 3.49 1.52
ИР Танжер - Раджа Казабланка
22:00 0 - 0 1.79 3.17 4.23
МК Уджда - РСБ Беркан
22:00 1 - 2 2.47 2.84 2.79
Олимпик Курибга - Дифаа ел Джадида
22:00 1 - 1 2.00 2.90 3.76
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
06:05 Тапатио - Атлетико Морелия 1 - 2 2.55 2.99 2.64
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Тапатио - Атлетико Морелия
06:05 1 - 2 2.55 2.99 2.64
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
04:06 Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 1 1.97 3.25 3.80
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей
04:06 0 - 1 1.97 3.25 3.80
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Насарава Юнайтед - Бендел Иншуърънс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Абиа Уориърс - Дома Юнайтед 2 - 0 1.58 3.60 5.90
18:00 Байелса Юнайтед - Нигер Торнадос 2 - 0 1.34 4.20 8.30
18:00 Гомбе Юнайтед - Аква Юнайтед 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Ел-Канеми Уориърс - Плато Юнайтед 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Енугу Рейнджърс - Ривърс Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Викки Туристс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Ремо Старс - Квара Юнайтед 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Съншайн Старс - Даккада 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Шутинг Старс - Ениймба 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Насарава Юнайтед - Бендел Иншуърънс
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Абиа Уориърс - Дома Юнайтед
18:00 2 - 0 1.58 3.60 5.90
Байелса Юнайтед - Нигер Торнадос
18:00 2 - 0 1.34 4.20 8.30
Гомбе Юнайтед - Аква Юнайтед
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ел-Канеми Уориърс - Плато Юнайтед
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Енугу Рейнджърс - Ривърс Юнайтед
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Викки Туристс
18:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Ремо Старс - Квара Юнайтед
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Съншайн Старс - Даккада
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Шутинг Старс - Ениймба
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 Аякс - Утрехт 3 - 1 1.25 6.28 10.29
15:30 Ваалвийк - Твенте 0 - 5 3.89 3.99 1.80
15:30 Витес - Грьонинген 6 - 0 1.43 4.59 7.02
15:30 Го Ахед Игълс - Волендам 3 - 0 1.79 3.96 4.01
15:30 Екселсиор - Фортуна Ситард 3 - 0 1.93 3.74 3.64
15:30 Еммен - Фейенорд 1 - 3 5.84 4.63 1.48
15:30 НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар 0 - 3 4.13 3.83 1.79
15:30 ПСВ Айндховен - Хееренвеен 3 - 3 1.23 6.40 11.52
15:30 Спарта Ротердам - Камбур 4 - 1 1.36 4.94 8.25
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Аякс - Утрехт
15:30 3 - 1 1.25 6.28 10.29
Ваалвийк - Твенте
15:30 0 - 5 3.89 3.99 1.80
Витес - Грьонинген
15:30 6 - 0 1.43 4.59 7.02
Го Ахед Игълс - Волендам
15:30 3 - 0 1.79 3.96 4.01
Екселсиор - Фортуна Ситард
15:30 3 - 0 1.93 3.74 3.64
Еммен - Фейенорд
15:30 1 - 3 5.84 4.63 1.48
НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар
15:30 0 - 3 4.13 3.83 1.79
ПСВ Айндховен - Хееренвеен
15:30 3 - 3 1.23 6.40 11.52
Спарта Ротердам - Камбур
15:30 4 - 1 1.36 4.94 8.25
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Дирианген - Реал Естели 0 - 3 2.11 3.20 3.05
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - Реал Естели
04:00 0 - 3 2.11 3.20 3.05
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Йерв Гримстад - Кристиансунд 1 - 1 2.96 3.52 2.14
18:00 КФУМ Осло - Мос 4 - 2 1.81 3.61 3.87
18:00 Осане - Старт Кристиансанд 2 - 2 2.98 3.62 2.09
18:00 Ранхайм - Согндал 2 - 0 2.25 3.50 2.77
18:00 Рауфос - Конгсвингер 1 - 2 2.39 3.29 2.72
18:00 Хьодд - Фредрикстад 1 - 1 2.85 3.06 2.41
18:00 Шайд - Мьондален 0 - 2 1.94 3.59 3.37
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Йерв Гримстад - Кристиансунд
18:00 1 - 1 2.96 3.52 2.14
КФУМ Осло - Мос
18:00 4 - 2 1.81 3.61 3.87
Осане - Старт Кристиансанд
18:00 2 - 2 2.98 3.62 2.09
Ранхайм - Согндал
18:00 2 - 0 2.25 3.50 2.77
Рауфос - Конгсвингер
18:00 1 - 2 2.39 3.29 2.72
Хьодд - Фредрикстад
18:00 1 - 1 2.85 3.06 2.41
Шайд - Мьондален
18:00 0 - 2 1.94 3.59 3.37
ОАЕ - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:35 Ал Насър Дубай - Ал Аин 1 - 0 3.53 3.76 1.81
ОАЕ - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Дубай - Ал Аин
18:35 1 - 0 3.53 3.76 1.81
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 0 1.75 3.47 4.09
01:00 Серо Портеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ 1 - 2 1.44 4.11 6.00
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион
01:00 1 - 0 1.75 3.47 4.09
Серо Портеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ
01:00 1 - 2 1.44 4.11 6.00
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Гарсиласо - Алианса Атлетико 3 - 2 1.43 4.25 6.44
04:30 Спортинг Кристал - Куско 3 - 2 1.41 4.29 6.86
21:00 Атлетико Грау - Сиенсиано 4 - 0 1.61 3.69 4.97
23:00 АДТ Тарма - Алианса Лима отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Атлетико Грау - Академия Кантолао отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Бинасионал - Карлос А. Манучи отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Гарсиласо - Унион Комерсио отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Мунисипал - Алианса Атлетико отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо 1 - 2 2.12 3.32 3.12
23:00 Спорт Бойс - Спорт Уанкайо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортинг Кристал - Сиенсиано отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сезар Валехо - Универсидад де Кахамарка отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Университарио де Депортес - Куско отл. 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Гарсиласо - Алианса Атлетико
02:00 3 - 2 1.43 4.25 6.44
Спортинг Кристал - Куско
04:30 3 - 2 1.41 4.29 6.86
Атлетико Грау - Сиенсиано
21:00 4 - 0 1.61 3.69 4.97
АДТ Тарма - Алианса Лима
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Атлетико Грау - Академия Кантолао
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бинасионал - Карлос А. Манучи
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Гарсиласо - Унион Комерсио
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Мунисипал - Алианса Атлетико
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо
23:00 1 - 2 2.12 3.32 3.12
Спорт Бойс - Спорт Уанкайо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортинг Кристал - Сиенсиано
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сезар Валехо - Универсидад де Кахамарка
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Университарио де Депортес - Куско
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Шльонск Вроцлав - Миедж Легница 4 - 2 1.52 3.77 6.19
16:00 Радомяк Радом - Видзев Лодз 3 - 1 2.02 3.31 3.45
18:30 Висла Плоцк - Раков Ченстохова 1 - 2 4.81 4.08 1.59
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Шльонск Вроцлав - Миедж Легница
13:30 4 - 2 1.52 3.77 6.19
Радомяк Радом - Видзев Лодз
16:00 3 - 1 2.02 3.31 3.45
Висла Плоцк - Раков Ченстохова
18:30 1 - 2 4.81 4.08 1.59
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ЛКС Лодз - Ресовия Жешов 2 - 1 1.52 3.85 5.45
16:00 Гурник Ленчна - Заглембие Сосновец 0 - 0 2.33 3.06 2.87
19:00 Пуща Неполомице - ГКС Тихи 2 - 1 1.83 3.32 3.90
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Ресовия Жешов
13:40 2 - 1 1.52 3.85 5.45
Гурник Ленчна - Заглембие Сосновец
16:00 0 - 0 2.33 3.06 2.87
Пуща Неполомице - ГКС Тихи
19:00 2 - 1 1.83 3.32 3.90
Португалия - Лига Португал 2 Рез. 1 X 2
13:00 Ещрела Амадора - Насионал Мадейра 0 - 1 1.62 3.66 4.81
16:00 Мафра - Морейрензе 0 - 2 2.68 3.19 2.41
17:30 Торензе - Пенафиел 5 - 1 2.22 2.97 3.17
Португалия - Лига Португал 2
Час Рез. 1 X 2
Ещрела Амадора - Насионал Мадейра
13:00 0 - 1 1.62 3.66 4.81
Мафра - Морейрензе
16:00 0 - 2 2.68 3.19 2.41
Торензе - Пенафиел
17:30 5 - 1 2.22 2.97 3.17
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Витория Гимараеш - Жил Висенте 1 - 0 1.73 3.76 4.35
20:00 Каза Пиа - Ещорил Прая 2 - 2 2.20 3.19 3.31
20:00 Пасош Ферейра - Рио Аве 3 - 1 2.39 3.20 2.91
22:30 Спортинг Лисабон - Бенфика 2 - 2 2.77 3.28 2.45
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Витория Гимараеш - Жил Висенте
17:30 1 - 0 1.73 3.76 4.35
Каза Пиа - Ещорил Прая
20:00 2 - 2 2.20 3.19 3.31
Пасош Ферейра - Рио Аве
20:00 3 - 1 2.39 3.20 2.91
Спортинг Лисабон - Бенфика
22:30 2 - 2 2.77 3.28 2.45
Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Фарул Констанца - ФК ФКСБ 3 - 2 3.03 3.36 2.17
Румъния - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Фарул Констанца - ФК ФКСБ
21:00 3 - 2 3.03 3.36 2.17
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - Урал Свердловска област 3 - 0 1.93 3.76 4.32
16:30 Спартак Москва - ЦСКА Москва 2 - 1 2.72 3.60 2.70
19:00 ФК Краснодар - ФК Ростов 3 - 0 1.93 4.00 4.04
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Криля Советов - Урал Свердловска област
14:00 3 - 0 1.93 3.76 4.32
Спартак Москва - ЦСКА Москва
16:30 2 - 1 2.72 3.60 2.70
ФК Краснодар - ФК Ростов
19:00 3 - 0 1.93 4.00 4.04
Русия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Родина Москва - Кубан Краснодар 2 - 2 1.95 3.44 3.74
17:00 Арсенал Тула - Шинник Ярославл 0 - 1 1.90 3.46 3.92
Русия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Родина Москва - Кубан Краснодар
14:00 2 - 2 1.95 3.44 3.74
Арсенал Тула - Шинник Ярославл
17:00 0 - 1 1.90 3.46 3.92
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ди Си Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 3 - 0 2.07 3.50 3.38
02:30 Интер Маями - Орландо Сити 1 - 3 2.37 3.34 2.92
02:30 Ню Йорк Ред Булс - Монреал 2 - 1 1.70 3.52 5.24
02:30 Синсинати - Кълъмбъс Крю 3 - 2 1.86 3.63 4.03
02:30 Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън 3 - 0 1.95 3.49 3.79
02:30 Шарлът - Нашвил 1 - 2 2.60 3.21 2.71
03:30 Далас - Хюстън Динамо 1 - 1 1.86 3.43 4.25
03:30 Остин - Торонто 1 - 0 1.95 3.51 3.73
03:30 Чикаго Файър - Атланта Юнайтед 3 - 3 2.38 3.43 2.83
04:30 Колорадо Рапидс - Реал Солт Лейк 2 - 3 2.00 3.47 3.61
04:30 Сейнт Луис Сити - Спортинг Канзас Сити 4 - 0 2.14 3.42 3.21
05:30 Ванкувър Уайткепс - Сиатъл Саундърс 2 - 0 2.44 3.24 2.89
05:30 Лос Анджелис ФК - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 1.50 4.39 6.02
05:30 Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед 0 - 1 1.89 3.63 3.88
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ди Си Юнайтед - Лос Анджелис Галакси
02:30 3 - 0 2.07 3.50 3.38
Интер Маями - Орландо Сити
02:30 1 - 3 2.37 3.34 2.92
Ню Йорк Ред Булс - Монреал
02:30 2 - 1 1.70 3.52 5.24
Синсинати - Кълъмбъс Крю
02:30 3 - 2 1.86 3.63 4.03
Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън
02:30 3 - 0 1.95 3.49 3.79
Шарлът - Нашвил
02:30 1 - 2 2.60 3.21 2.71
Далас - Хюстън Динамо
03:30 1 - 1 1.86 3.43 4.25
Остин - Торонто
03:30 1 - 0 1.95 3.51 3.73
Чикаго Файър - Атланта Юнайтед
03:30 3 - 3 2.38 3.43 2.83
Колорадо Рапидс - Реал Солт Лейк
04:30 2 - 3 2.00 3.47 3.61
Сейнт Луис Сити - Спортинг Канзас Сити
04:30 4 - 0 2.14 3.42 3.21
Ванкувър Уайткепс - Сиатъл Саундърс
05:30 2 - 0 2.44 3.24 2.89
Лос Анджелис ФК - Сан Хосе Еърткуейкс
05:30 2 - 1 1.50 4.39 6.02
Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед
05:30 0 - 1 1.89 3.63 3.88
Северна Македония - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 ФК Скопие - Вардар Скопие 0 - 3 2.72 3.07 2.42
Северна Македония - Първа Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ФК Скопие - Вардар Скопие
18:00 0 - 3 2.72 3.07 2.42
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гейланг Интернешънъл - Танджонг Пагар Юнайтед 2 - 3 1.85 3.96 3.10
13:00 Лайън Сити Сейлърс - Албирекс Ниигата СИНГ 3 - 2 4.11 4.17 1.59
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Танджонг Пагар Юнайтед
13:00 2 - 3 1.85 3.96 3.10
Лайън Сити Сейлърс - Албирекс Ниигата СИНГ
13:00 3 - 2 4.11 4.17 1.59
Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Войводина Нови Сад - Партизан Белград 2 - 2 3.06 3.10 2.14
22:00 Вождовац Белград - Чукарички 1 - 1 6.67 4.01 1.41
22:00 ФК Нови Пазар - ТСЦ Бачка Топола 1 - 4 10.82 4.82 1.25
Сърбия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Войводина Нови Сад - Партизан Белград
20:00 2 - 2 3.06 3.10 2.14
Вождовац Белград - Чукарички
22:00 1 - 1 6.67 4.01 1.41
ФК Нови Пазар - ТСЦ Бачка Топола
22:00 1 - 4 10.82 4.82 1.25
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 АК Тайпе - Тайван Стийл 0 - 0 6.35 4.43 1.37
11:00 Тайпе Дева Драгонс - Хан Юен 0 - 2 5.10 4.27 1.51
11:00 Тайчун Футуро - Тайпауър 0 - 4 2.14 3.20 2.88
13:00 Мин Чуан Юнивърсити - Леопард Кет 1 - 1 3.94 3.90 1.70
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АК Тайпе - Тайван Стийл
11:00 0 - 0 6.35 4.43 1.37
Тайпе Дева Драгонс - Хан Юен
11:00 0 - 2 5.10 4.27 1.51
Тайчун Футуро - Тайпауър
11:00 0 - 4 2.14 3.20 2.88
Мин Чуан Юнивърсити - Леопард Кет
13:00 1 - 1 3.94 3.90 1.70
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Бен Гердан - Клуб Африкан Тунис 1 - 1 3.08 2.69 2.39
18:00 Бизертин Бизерта - Солиман 0 - 1 2.06 2.78 3.83
18:00 Сиди Бузид - Метлауи 1 - 1 2.37 2.68 3.14
18:00 Стад Тунизиен Тунис - Хамам-Сус 2 - 1 1.76 3.01 4.74
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Клуб Африкан Тунис
18:00 1 - 1 3.08 2.69 2.39
Бизертин Бизерта - Солиман
18:00 0 - 1 2.06 2.78 3.83
Сиди Бузид - Метлауи
18:00 1 - 1 2.37 2.68 3.14
Стад Тунизиен Тунис - Хамам-Сус
18:00 2 - 1 1.76 3.01 4.74
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Юмраниеспор - Анкарагуджу 1 - 2 2.36 3.49 2.69
19:00 Адана Демирспор - Бешикташ 1 - 4 2.48 3.55 2.49
19:00 Анталияспор - Истанбул Башакшехир 0 - 0 1.86 3.46 3.85
20:00 Газиантеп ФК - Гиресунспор 0 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Хатайспор - Фенербахче 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Юмраниеспор - Анкарагуджу
16:00 1 - 2 2.36 3.49 2.69
Адана Демирспор - Бешикташ
19:00 1 - 4 2.48 3.55 2.49
Анталияспор - Истанбул Башакшехир
19:00 0 - 0 1.86 3.46 3.85
Газиантеп ФК - Гиресунспор
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Хатайспор - Фенербахче
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бандърмаспор - Генчлербирлиги 1 - 1 2.88 3.36 2.22
16:00 Бодрумспор - Гьозтепе 1 - 1 1.77 3.65 3.86
16:00 Ерзурумспор - Болуспор 2 - 0 1.95 3.28 3.47
16:00 Еюпспор - Кечиоренгуджу 2 - 1 1.53 3.96 5.27
16:00 Маниса ФК - Пендикспор 1 - 5 2.94 3.69 2.06
16:00 Ризеспор - Алтънорду 0 - 0 1.51 4.27 5.04
20:00 Аданаспор - Самсунспор 0 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Йени Малатияспор - Денизлиспор 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Генчлербирлиги
16:00 1 - 1 2.88 3.36 2.22
Бодрумспор - Гьозтепе
16:00 1 - 1 1.77 3.65 3.86
Ерзурумспор - Болуспор
16:00 2 - 0 1.95 3.28 3.47
Еюпспор - Кечиоренгуджу
16:00 2 - 1 1.53 3.96 5.27
Маниса ФК - Пендикспор
16:00 1 - 5 2.94 3.69 2.06
Ризеспор - Алтънорду
16:00 0 - 0 1.51 4.27 5.04
Аданаспор - Самсунспор
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Йени Малатияспор - Денизлиспор
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Олимпик Ташкент - Нефтчи Фергана 0 - 0 2.70 2.97 2.38
17:30 Туран Яйпан - АГМК Алмалик 1 - 1 3.60 3.06 1.92
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Ташкент - Нефтчи Фергана
17:30 0 - 0 2.70 2.97 2.38
Туран Яйпан - АГМК Алмалик
17:30 1 - 1 3.60 3.06 1.92
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Металист 1925 Харков - Металист Харков 2 - 0 1.80 3.50 4.03
17:00 Рух Лвов - ФК Лвов 2 - 0 1.25 5.02 11.78
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Металист 1925 Харков - Металист Харков
15:00 2 - 0 1.80 3.50 4.03
Рух Лвов - ФК Лвов
17:00 2 - 0 1.25 5.02 11.78
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:10 Хонвед Будапеща - Мезьокьовешд 2 - 3 2.09 3.06 3.53
18:30 Уйпещ - Кечкемет 3 - 0 2.69 3.22 2.44
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Хонвед Будапеща - Мезьокьовешд
15:10 2 - 3 2.09 3.06 3.53
Уйпещ - Кечкемет
18:30 3 - 0 2.69 3.22 2.44
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Клаксвик 0 - 3 8.75 5.35 1.23
17:00 АБ Аргир - Викингур Гота 0 - 4 9.95 5.90 1.20
17:00 ХБ Торсхавн - ТБ Творойри 4 - 0 1.01 20.38 43.25
18:00 Б68 Тофтир - Б36 Торсхавн 0 - 1 5.75 4.25 1.40
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - Клаксвик
17:00 0 - 3 8.75 5.35 1.23
АБ Аргир - Викингур Гота
17:00 0 - 4 9.95 5.90 1.20
ХБ Торсхавн - ТБ Творойри
17:00 4 - 0 1.01 20.38 43.25
Б68 Тофтир - Б36 Торсхавн
18:00 0 - 1 5.75 4.25 1.40
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 Илвес Тампере - ХИК Хелзинки 1 - 1 4.76 3.43 1.74
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - ХИК Хелзинки
16:00 1 - 1 4.76 3.43 1.74
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:00 Гнистан Хелзинки - МП Микели 1 - 1 1.68 3.78 4.25
18:00 СЯК Академия - ТПС Турку 1 - 0 2.86 3.36 2.20
18:00 Яро - КПВ Кокола 1 - 0 2.05 3.23 3.34
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - МП Микели
18:00 1 - 1 1.68 3.78 4.25
СЯК Академия - ТПС Турку
18:00 1 - 0 2.86 3.36 2.20
Яро - КПВ Кокола
18:00 1 - 0 2.05 3.23 3.34
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
16:00 ТиПС Тикурила - НЯС Нурмиярви 0 - 2 2.76 3.58 2.12
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ТиПС Тикурила - НЯС Нурмиярви
16:00 0 - 2 2.76 3.58 2.12
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:00 Паргас ИФ - Тампере Юнайтед 1 - 2 2.36 3.58 2.44
18:00 СексиПоксит - Атлантис Хелзинки 1 - 6 5.47 4.84 1.40
18:00 ХЯС Академия - ЕПС Еспоо 0 - 0 2.39 3.56 2.44
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - Тампере Юнайтед
18:00 1 - 2 2.36 3.58 2.44
СексиПоксит - Атлантис Хелзинки
18:00 1 - 6 5.47 4.84 1.40
ХЯС Академия - ЕПС Еспоо
18:00 0 - 0 2.39 3.56 2.44
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Еркулес Оулу - ТП-47 Торнио 2 - 1 1.76 3.77 3.74
16:00 ГБК Кокола - РоПС Рованиеми 5 - 1 2.08 3.66 2.78
18:00 Ело Куопио - КуПС Академия 1 - 2 3.89 3.88 1.68
18:00 ОЛС Оулу - Вааса ИФК 2 - 0 2.32 3.39 2.61
18:30 Нярпес Крафт - Вааякоски Ювяскюля 0 - 3 2.26 3.29 2.71
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Еркулес Оулу - ТП-47 Торнио
14:00 2 - 1 1.76 3.77 3.74
ГБК Кокола - РоПС Рованиеми
16:00 5 - 1 2.08 3.66 2.78
Ело Куопио - КуПС Академия
18:00 1 - 2 3.89 3.88 1.68
ОЛС Оулу - Вааса ИФК
18:00 2 - 0 2.32 3.39 2.61
Нярпес Крафт - Вааякоски Ювяскюля
18:30 0 - 3 2.26 3.29 2.71
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Загреб - Истра 1961 3 - 1 2.08 3.28 3.22
20:30 Риека - Динамо Загреб 1 - 2 2.77 3.14 2.39
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Загреб - Истра 1961
18:00 3 - 1 2.08 3.28 3.22
Риека - Динамо Загреб
20:30 1 - 2 2.77 3.14 2.39
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Будучност Подгорица - Йезеро Плав 1 - 3 1.35 4.45 7.94
19:00 Дечич Тузи - Йединство Биело Поле 2 - 0 1.38 4.30 7.35
19:00 Искра Даниловград - Морнар Бар 1 - 1 4.51 3.37 1.74
19:00 Рудар Плевля - Арсенал Тиват 1 - 2 2.34 3.13 2.76
19:00 Сутиеска Никшич - Петровац 2 - 1 1.30 4.96 8.65
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Будучност Подгорица - Йезеро Плав
19:00 1 - 3 1.35 4.45 7.94
Дечич Тузи - Йединство Биело Поле
19:00 2 - 0 1.38 4.30 7.35
Искра Даниловград - Морнар Бар
19:00 1 - 1 4.51 3.37 1.74
Рудар Плевля - Арсенал Тиват
19:00 1 - 2 2.34 3.13 2.76
Сутиеска Никшич - Петровац
19:00 2 - 1 1.30 4.96 8.65
Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Теплице 2 - 1 1.52 4.15 5.38
16:00 Пардубице - Злин 1 - 2 2.00 3.57 3.30
16:00 Яблонец - Збройовка Бърно 1 - 0 1.60 4.00 4.80
Чехия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава - Теплице
16:00 2 - 1 1.52 4.15 5.38
Пардубице - Злин
16:00 1 - 2 2.00 3.57 3.30
Яблонец - Збройовка Бърно
16:00 1 - 0 1.60 4.00 4.80
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Карвина - Славия Прага Б 3 - 0 1.51 4.03 5.26
18:00 МАС Таборско - Влашим 3 - 1 2.41 3.33 2.55
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Карвина - Славия Прага Б
18:00 3 - 0 1.51 4.03 5.26
МАС Таборско - Влашим
18:00 3 - 1 2.41 3.33 2.55
Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Храдец Кралове - Слован Либерец 0 - 4 2.56 3.26 2.59
Чехия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Храдец Кралове - Слован Либерец
16:00 0 - 4 2.56 3.26 2.59
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Евертън Виня дел Мар - Депортес Копиапо 2 - 1 1.65 3.71 4.78
03:00 Универсидад Католика - Унион Ла Калера 1 - 1 1.94 3.58 3.46
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Евертън Виня дел Мар - Депортес Копиапо
00:30 2 - 1 1.65 3.71 4.78
Универсидад Католика - Унион Ла Калера
03:00 1 - 1 1.94 3.58 3.46
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Сион - Йънг Бойс 0 - 2 5.85 4.56 1.47
17:30 Базел - Лугано 1 - 1 2.54 3.47 2.53
17:30 Цюрих - Грасхопърс 2 - 1 1.82 3.66 3.97
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сион - Йънг Бойс
15:15 0 - 2 5.85 4.56 1.47
Базел - Лугано
17:30 1 - 1 2.54 3.47 2.53
Цюрих - Грасхопърс
17:30 2 - 1 1.82 3.66 3.97
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - Варберг БоИС 2 - 1 1.90 3.45 3.90
16:00 Малмьо - Хакен 2 - 2 1.79 3.80 4.00
16:00 Юргорден - Мялби 2 - 0 1.51 3.99 6.35
18:30 ИФК Гьотеборг - Хамарби 1 - 1 2.89 3.41 2.31
18:30 Сириус - Халмстад 1 - 2 1.96 3.42 3.67
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Варберг БоИС
16:00 2 - 1 1.90 3.45 3.90
Малмьо - Хакен
16:00 2 - 2 1.79 3.80 4.00
Юргорден - Мялби
16:00 2 - 0 1.51 3.99 6.35
ИФК Гьотеборг - Хамарби
18:30 1 - 1 2.89 3.41 2.31
Сириус - Халмстад
18:30 1 - 2 1.96 3.42 3.67
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Умео ФК - Карлстад Футбол 3 - 0 2.19 3.41 2.69
15:00 Буден - Солентюна 1 - 6 2.47 3.39 2.41
15:00 Питео - Мутала АИФ 2 - 0 2.23 3.39 2.68
17:00 Стоксунд - Йоребро Сирианска 0 - 1 2.07 3.49 2.89
17:00 Хамарби ТФФ - Васалунд 1 - 2 1.89 3.69 3.26
18:00 Сандвикен - ИФ Сюлвия 4 - 0 1.32 4.94 7.14
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Умео ФК - Карлстад Футбол
14:00 3 - 0 2.19 3.41 2.69
Буден - Солентюна
15:00 1 - 6 2.47 3.39 2.41
Питео - Мутала АИФ
15:00 2 - 0 2.23 3.39 2.68
Стоксунд - Йоребро Сирианска
17:00 0 - 1 2.07 3.49 2.89
Хамарби ТФФ - Васалунд
17:00 1 - 2 1.89 3.69 3.26
Сандвикен - ИФ Сюлвия
18:00 4 - 0 1.32 4.94 7.14
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Лунд - Фалкенберг 2 - 2 3.08 3.36 2.04
14:00 Твоокерш - Люнгшиле 2 - 1 2.03 3.28 3.15
17:00 Атвидаберг - Одеволд 0 - 2 3.67 3.51 1.80
17:00 Олимпик Малмьо - Ахлафорс 0 - 1 1.65 3.69 4.23
17:00 Тролхетан - Ариана 3 - 1 1.39 4.33 6.46
18:00 Оскаршхамн АИК - Ескилсмине 1 - 2 2.37 3.22 2.61
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Лунд - Фалкенберг
14:00 2 - 2 3.08 3.36 2.04
Твоокерш - Люнгшиле
14:00 2 - 1 2.03 3.28 3.15
Атвидаберг - Одеволд
17:00 0 - 2 3.67 3.51 1.80
Олимпик Малмьо - Ахлафорс
17:00 0 - 1 1.65 3.69 4.23
Тролхетан - Ариана
17:00 3 - 1 1.39 4.33 6.46
Оскаршхамн АИК - Ескилсмине
18:00 1 - 2 2.37 3.22 2.61
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 АФК Ескилстюна - Йостерсунд 1 - 1 2.74 3.24 2.41
16:00 Хелзинборг - Утсиктенс 0 - 1 2.29 3.33 2.81
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
АФК Ескилстюна - Йостерсунд
14:00 1 - 1 2.74 3.24 2.41
Хелзинборг - Утсиктенс
16:00 0 - 1 2.29 3.33 2.81
Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Хибърниън - Рейнджърс 1 - 3 5.68 4.21 1.55
Шотландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Хибърниън - Рейнджърс
14:00 1 - 3 5.68 4.21 1.55
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Кануън - Поханг Стийлърс 0 - 0 3.38 3.09 2.14
12:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 2 - 3 4.50 3.55 1.71
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сувон ФК 3 - 1 1.55 3.91 5.21
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кануън - Поханг Стийлърс
10:30 0 - 0 3.38 3.09 2.14
Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай
12:00 2 - 3 4.50 3.55 1.71
Чонбук Хюндай Моторс - Сувон ФК
13:00 3 - 1 1.55 3.91 5.21
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Кьонсан - Пусан АйПарк 1 - 2 2.24 3.12 3.05
12:30 Кимчхон Сангму - Чунгбук Чонгжу 0 - 0 1.34 4.73 7.73
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Пусан АйПарк
10:00 1 - 2 2.24 3.12 3.05
Кимчхон Сангму - Чунгбук Чонгжу
12:30 0 - 0 1.34 4.73 7.73
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Точиги СК 1 - 0 1.92 3.06 4.19
08:00 Звейген Канадзава - Вентфорет Кофу 0 - 1 3.09 3.36 2.15
08:00 Мачида Зелвия - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 3.10 3.08 2.26
08:00 Монтедио Ямагата - Блаублиц Акита 2 - 1 2.40 3.00 2.95
08:00 Оита Тринита - В-Варен Нагазаки 1 - 1 2.28 3.16 2.99
08:00 Омия Ардижа - Вегалта Сендай 1 - 1 2.93 3.25 2.27
08:00 Ренофа Ямагучи - Токио Верди 0 - 2 4.02 3.34 1.86
08:00 Фуджиеда МИФК - Токушима Вортис 3 - 0 2.20 3.41 2.95
09:00 Мито Холихок - Роасо Кумамото 0 - 3 2.49 3.12 2.72
10:00 Джубило Ивата - Иваки 1 - 1 1.67 3.59 4.81
13:00 Фагиано Окаяма - Теспакусатсу Гунма 2 - 1 1.77 3.35 4.49
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джеф Юнайтед Чиба - Точиги СК
08:00 1 - 0 1.92 3.06 4.19
Звейген Канадзава - Вентфорет Кофу
08:00 0 - 1 3.09 3.36 2.15
Мачида Зелвия - Шимизу Ес-Пулс
08:00 2 - 1 3.10 3.08 2.26
Монтедио Ямагата - Блаублиц Акита
08:00 2 - 1 2.40 3.00 2.95
Оита Тринита - В-Варен Нагазаки
08:00 1 - 1 2.28 3.16 2.99
Омия Ардижа - Вегалта Сендай
08:00 1 - 1 2.93 3.25 2.27
Ренофа Ямагучи - Токио Верди
08:00 0 - 2 4.02 3.34 1.86
Фуджиеда МИФК - Токушима Вортис
08:00 3 - 0 2.20 3.41 2.95
Мито Холихок - Роасо Кумамото
09:00 0 - 3 2.49 3.12 2.72
Джубило Ивата - Иваки
10:00 1 - 1 1.67 3.59 4.81
Фагиано Окаяма - Теспакусатсу Гунма
13:00 2 - 1 1.77 3.35 4.49
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
07:00 Гираванц Китакюшу - Кагошима Юнайтед 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Гираванц Китакюшу - Кагошима Юнайтед
07:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00