Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Манчестър Сити (Анг) - Реал Мадрид (Исп) 4 - 0 1.55 4.46 5.55
Шампионска Лига Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Сити (Анг) - Реал Мадрид (Исп)
22:00 4 - 0 1.55 4.46 5.55
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Мидълзбро - Ковънтри 0 - 1 1.81 3.48 4.57
Англия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Мидълзбро - Ковънтри
22:00 0 - 1 1.81 3.48 4.57
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Сумгаит - Сабах Баку 0 - 4 6.23 4.32 1.38
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сумгаит - Сабах Баку
18:30 0 - 4 6.23 4.32 1.38
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Влазня - Теута 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ерзени Шияк - Билис Балш 1 - 2 2.04 3.20 3.53
16:00 Кастриоти Круя - Егнатия Рогожина 1 - 0 3.53 3.25 2.00
16:00 Кукеси - Лачи 3 - 0 2.45 3.15 2.72
19:30 КФ Тирана - Партизани Тирана 1 - 1 2.08 3.20 3.50
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Влазня - Теута
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ерзени Шияк - Билис Балш
16:00 1 - 2 2.04 3.20 3.53
Кастриоти Круя - Егнатия Рогожина
16:00 1 - 0 3.53 3.25 2.00
Кукеси - Лачи
16:00 3 - 0 2.45 3.15 2.72
КФ Тирана - Партизани Тирана
19:30 1 - 1 2.08 3.20 3.50
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 КР Белуиздад - РК Арба 0 - 0 1.28 4.60 10.29
18:00 КС Константин - ЖС Саура 2 - 0 1.60 3.15 6.08
18:00 УСМ Хенчела - ЕС Сетиф 1 - 0 2.08 2.89 3.50
18:00 ХБ Шелгум Лайд - Параду АК 1 - 1 16.17 6.34 1.14
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - РК Арба
18:00 0 - 0 1.28 4.60 10.29
КС Константин - ЖС Саура
18:00 2 - 0 1.60 3.15 6.08
УСМ Хенчела - ЕС Сетиф
18:00 1 - 0 2.08 2.89 3.50
ХБ Шелгум Лайд - Параду АК
18:00 1 - 1 16.17 6.34 1.14
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Естудиантес Рио Куарто 1 - 3 2.13 2.81 3.61
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Тукуман - Естудиантес Рио Куарто
02:00 1 - 3 2.13 2.81 3.61
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лернаин Арцах - Урарту Ереван 0 - 4 17.25 7.04 1.13
19:00 Ширак Гюмри - Арарат-Армения Ереван 0 - 2 7.22 4.20 1.35
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лернаин Арцах - Урарту Ереван
15:00 0 - 4 17.25 7.04 1.13
Ширак Гюмри - Арарат-Армения Ереван
19:00 0 - 2 7.22 4.20 1.35
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
19:00 Вележ Мостар - Жрински Мостар 0 - 1 3.98 3.20 1.77
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина
Час Рез. 1 X 2
Вележ Мостар - Жрински Мостар
19:00 0 - 1 3.98 3.20 1.77
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:00 Флуминензе RJ - Фламенго RJ 0 - 0 2.34 3.34 2.79
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Флуминензе RJ - Фламенго RJ
03:00 0 - 0 2.34 3.34 2.79
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Гуастатоя - Кселаху 1 - 1 2.11 2.78 3.33
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуастатоя - Кселаху
20:00 1 - 1 2.11 2.78 3.33
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Нешънъл Банк - Исмаили Исмаилия 2 - 0 2.41 2.83 3.00
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нешънъл Банк - Исмаили Исмаилия
20:00 2 - 0 2.41 2.83 3.00
Израел - Плейофи Рез. 1 X 2
19:40 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Кфар Шалем 2 - 0 1.50 4.16 5.18
Израел - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ноф Хагалил - Апоел Кфар Шалем
19:40 2 - 0 1.50 4.16 5.18
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:15 ФХ Хафнарфьордур - Нярдвик 2 - 1 1.32 5.01 7.00
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
ФХ Хафнарфьордур - Нярдвик
22:15 2 - 1 1.32 5.01 7.00
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
14:00 Астана - Туран Туркестан 2 - 0 1.16 6.30 14.00
16:00 Кайрат Алмати - Атирау 1 - 1 2.09 3.11 2.99
16:00 Тобол Костанай - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.16 6.12 13.86
18:00 Ордабаси Шимкент - Кизилжар Петропавл 2 - 0 1.69 3.50 4.34
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Астана - Туран Туркестан
14:00 2 - 0 1.16 6.30 14.00
Кайрат Алмати - Атирау
16:00 1 - 1 2.09 3.11 2.99
Тобол Костанай - Шахтьор Караганди
16:00 2 - 0 1.16 6.12 13.86
Ордабаси Шимкент - Кизилжар Петропавл
18:00 2 - 0 1.69 3.50 4.34
Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Кармиотиса Пано Полемидион 3 - 0 2.41 3.04 2.77
19:00 Неа Саламина - Еносис Паралимни 4 - 2 3.14 3.19 2.12
Кипър - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лимасол - Кармиотиса Пано Полемидион
19:00 3 - 0 2.41 3.04 2.77
Неа Саламина - Еносис Паралимни
19:00 4 - 2 3.14 3.19 2.12
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
22:00 УСМ Алжир - АСЕК Мимозас 2 - 0 1.53 3.46 5.93
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
УСМ Алжир - АСЕК Мимозас
22:00 2 - 0 1.53 3.46 5.93
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Тукумс 2000 - Валмиера 0 - 0 8.41 5.53 1.24
18:00 ФК Лиепая - РФШ Рига 0 - 3 5.64 3.87 1.48
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Тукумс 2000 - Валмиера
17:00 0 - 0 8.41 5.53 1.24
ФК Лиепая - РФШ Рига
18:00 0 - 3 5.64 3.87 1.48
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ксар - АСАК Конкорд 1 - 1 3.28 3.05 2.24
22:40 Чемал - Гард Насионал 0 - 0 1.91 3.14 4.22
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ксар - АСАК Конкорд
20:00 1 - 1 3.28 3.05 2.24
Чемал - Гард Насионал
22:40 0 - 0 1.91 3.14 4.22
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Тапатио - Атлетико Морелия - 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Тапатио - Атлетико Морелия
23:00 - 0.00 0.00 0.00
ОАЕ - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:35 Ал Аин - Ал Насър Дубай 4 - 1 1.42 4.12 6.29
ОАЕ - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ал Аин - Ал Насър Дубай
18:35 4 - 1 1.42 4.12 6.29
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Гуайреня - Либертад Асунсион 0 - 2 7.81 4.54 1.33
03:30 Олимпия Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ 1 - 1 1.37 4.50 6.63
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Либертад Асунсион
01:00 0 - 2 7.81 4.54 1.33
Олимпия Асунсион - Хенерал Кабайеро ХЛМ
03:30 1 - 1 1.37 4.50 6.63
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка 0 - 1 1.89 3.39 3.66
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка
23:00 0 - 1 1.89 3.39 3.66
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:30 Чили - Доминиканска република - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Чили - Доминиканска република
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
19:30 ФК Краснодар - Урал Свердловска област 2 - 1 1.78 4.04 4.84
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
ФК Краснодар - Урал Свердловска област
19:30 2 - 1 1.78 4.04 4.84
Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
19:30 ТСЦ Бачка Топола - Цървена Звезда Белград 0 - 3 6.60 3.98 1.43
Сърбия - Купа на Сърбия
Час Рез. 1 X 2
ТСЦ Бачка Топола - Цървена Звезда Белград
19:30 0 - 3 6.60 3.98 1.43
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Тайчун Футуро - Леопард Кет 2 - 2 2.05 3.50 3.02
11:00 Тайван Стийл - Хан Юен 2 - 1 1.33 4.63 6.88
13:00 Мин Чуан Юнивърсити - АК Тайпе 1 - 0 4.05 3.69 1.66
14:00 Тайпауър - Тайпе Дева Драгонс 3 - 1 1.78 3.50 3.83
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайчун Футуро - Леопард Кет
10:00 2 - 2 2.05 3.50 3.02
Тайван Стийл - Хан Юен
11:00 2 - 1 1.33 4.63 6.88
Мин Чуан Юнивърсити - АК Тайпе
13:00 1 - 0 4.05 3.69 1.66
Тайпауър - Тайпе Дева Драгонс
14:00 3 - 1 1.78 3.50 3.83
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ашхабад ФК - Алтин Асир Ашхабад 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Шагадам Туркменбаши - Мерв Мари 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Енергетик Мари - Аркадаг ФК 1 - 5 0.00 0.00 0.00
16:15 Небитчи Балканабат - Ахал Анау 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ашхабад ФК - Алтин Асир Ашхабад
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Шагадам Туркменбаши - Мерв Мари
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Енергетик Мари - Аркадаг ФК
16:00 1 - 5 0.00 0.00 0.00
Небитчи Балканабат - Ахал Анау
16:15 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Истанбул Башакшехир - Юмраниеспор 1 - 1 1.71 3.83 4.23
20:00 Анкарагуджу - Анталияспор 1 - 1 2.34 3.29 2.86
20:00 Бешикташ - Газиантеп ФК 3 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Гиресунспор - Хатайспор 3 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Фатих Карагюмрук - Адана Демирспор 2 - 3 3.19 3.97 1.93
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Истанбул Башакшехир - Юмраниеспор
17:00 1 - 1 1.71 3.83 4.23
Анкарагуджу - Анталияспор
20:00 1 - 1 2.34 3.29 2.86
Бешикташ - Газиантеп ФК
20:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Гиресунспор - Хатайспор
20:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Фатих Карагюмрук - Адана Демирспор
20:00 2 - 3 3.19 3.97 1.93
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 Хонка Академия - Илвес-Кисат Тампере 2 - 2 1.31 5.41 6.31
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Хонка Академия - Илвес-Кисат Тампере
19:00 2 - 2 1.31 5.41 6.31
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 Сейняйоен ЯК - АС Оулу 1 - 4 1.77 3.33 4.08
18:00 Тампере Юнайтед - Интер Турку 0 - 3 20.71 10.57 1.08
18:30 Гранкула ИФК - Гнистан Хелзинки 2 - 2 8.50 5.17 1.26
18:30 ЕПС Еспоо - ХИФК Хелзинки 1 - 4 10.68 5.50 1.22
18:30 КааПо Каарина - Екеняс ИФ 1 - 4 26.00 10.50 1.07
18:30 МИПА - КТП Котка 0 - 14 51.00 23.00 1.02
18:30 МП Микели - ЮЯК Ювяскюля 1 - 1 2.16 3.18 2.98
18:30 Пало-Поят Хелзинки - ИФК Мариехамн 0 - 3 13.04 7.26 1.15
19:00 Вааса ИФК - РоПС Рованиеми 4 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Джаз Пори - ХЯС Академия 4 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 НуПС Нумела - ЯПС Ярвенпяя 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 ОЛС Оулу - ОТП Оулу 2 - 2 1.63 3.88 4.30
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Сейняйоен ЯК - АС Оулу
18:00 1 - 4 1.77 3.33 4.08
Тампере Юнайтед - Интер Турку
18:00 0 - 3 20.71 10.57 1.08
Гранкула ИФК - Гнистан Хелзинки
18:30 2 - 2 8.50 5.17 1.26
ЕПС Еспоо - ХИФК Хелзинки
18:30 1 - 4 10.68 5.50 1.22
КааПо Каарина - Екеняс ИФ
18:30 1 - 4 26.00 10.50 1.07
МИПА - КТП Котка
18:30 0 - 14 51.00 23.00 1.02
МП Микели - ЮЯК Ювяскюля
18:30 1 - 1 2.16 3.18 2.98
Пало-Поят Хелзинки - ИФК Мариехамн
18:30 0 - 3 13.04 7.26 1.15
Вааса ИФК - РоПС Рованиеми
19:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Джаз Пори - ХЯС Академия
19:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
НуПС Нумела - ЯПС Ярвенпяя
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ОЛС Оулу - ОТП Оулу
19:00 2 - 2 1.63 3.88 4.30
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
19:30 Карлстад Футбол - Хамарби ТФФ 2 - 2 2.18 3.34 2.79
20:00 Далкурд - Стоксунд 3 - 1 1.69 3.73 4.04
20:00 ИФ Сюлвия - Йоребро Сирианска 2 - 3 2.21 3.43 2.71
20:00 Сандвикен - Тебю ФК 1 - 1 1.49 4.17 5.07
20:30 Васалунд - Юнайтед Нордик 0 - 1 2.12 3.52 2.80
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Карлстад Футбол - Хамарби ТФФ
19:30 2 - 2 2.18 3.34 2.79
Далкурд - Стоксунд
20:00 3 - 1 1.69 3.73 4.04
ИФ Сюлвия - Йоребро Сирианска
20:00 2 - 3 2.21 3.43 2.71
Сандвикен - Тебю ФК
20:00 1 - 1 1.49 4.17 5.07
Васалунд - Юнайтед Нордик
20:30 0 - 1 2.12 3.52 2.80
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Ариана - Олимпик Малмьо 3 - 4 2.09 3.26 3.09
20:00 Ахлафорс - Енгелхолм 3 - 0 2.20 3.27 2.83
20:00 Люнгшиле - Венерсборг 1 - 0 2.34 3.26 2.65
20:00 Норбю - Тролхетан 1 - 1 2.77 3.18 2.28
20:00 Торнс - Лунд 1 - 1 3.60 3.41 1.86
20:00 Фалкенберг - Твоокерш 3 - 0 1.35 4.54 7.17
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Ариана - Олимпик Малмьо
20:00 3 - 4 2.09 3.26 3.09
Ахлафорс - Енгелхолм
20:00 3 - 0 2.20 3.27 2.83
Люнгшиле - Венерсборг
20:00 1 - 0 2.34 3.26 2.65
Норбю - Тролхетан
20:00 1 - 1 2.77 3.18 2.28
Торнс - Лунд
20:00 1 - 1 3.60 3.41 1.86
Фалкенберг - Твоокерш
20:00 3 - 0 1.35 4.54 7.17
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:35 Еърдри - Хамилтън 1 - 0 1.80 3.58 3.86
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Хамилтън
21:35 1 - 0 1.80 3.58 3.86
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:30 Монтедио Ямагата - Оита Тринита 5 - 0 2.68 3.22 2.47
13:00 Блаублиц Акита - Вентфорет Кофу 0 - 1 2.67 2.83 2.78
13:00 В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма 0 - 0 2.58 2.96 2.75
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Шимизу Ес-Пулс 1 - 0 3.85 3.39 1.88
13:00 Иваки - Омия Ардижа 2 - 1 2.00 3.32 3.46
13:00 Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи 2 - 0 1.57 3.55 5.92
13:00 Роасо Кумамото - Вегалта Сендай 0 - 1 2.67 3.31 2.44
13:00 Теспакусатсу Гунма - Мито Холихок 2 - 1 2.36 3.13 2.91
13:00 Токушима Вортис - Звейген Канадзава 2 - 0 2.15 3.29 3.12
13:00 Точиги СК - Токио Верди 0 - 2 3.86 2.91 2.05
13:00 Фуджиеда МИФК - Джубило Ивата 0 - 1 3.44 3.59 1.93
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Монтедио Ямагата - Оита Тринита
07:30 5 - 0 2.68 3.22 2.47
Блаублиц Акита - Вентфорет Кофу
13:00 0 - 1 2.67 2.83 2.78
В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма
13:00 0 - 0 2.58 2.96 2.75
Джеф Юнайтед Чиба - Шимизу Ес-Пулс
13:00 1 - 0 3.85 3.39 1.88
Иваки - Омия Ардижа
13:00 2 - 1 2.00 3.32 3.46
Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи
13:00 2 - 0 1.57 3.55 5.92
Роасо Кумамото - Вегалта Сендай
13:00 0 - 1 2.67 3.31 2.44
Теспакусатсу Гунма - Мито Холихок
13:00 2 - 1 2.36 3.13 2.91
Токушима Вортис - Звейген Канадзава
13:00 2 - 0 2.15 3.29 3.12
Точиги СК - Токио Верди
13:00 0 - 2 3.86 2.91 2.05
Фуджиеда МИФК - Джубило Ивата
13:00 0 - 1 3.44 3.59 1.93