Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:15 Джилингам - Дагенъм и Редбридж 3 - 2 2.46 3.19 2.87
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Джилингам - Дагенъм и Редбридж
21:15 3 - 2 2.46 3.19 2.87
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сеута - СС Рейес 3 - 1 3.17 2.97 2.17
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Сеута - СС Рейес
13:00 3 - 1 3.17 2.97 2.17
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - СД Логронес 0 - 0 1.89 2.99 3.99
17:00 Корнеля - Реал Мурсия 0 - 0 3.61 2.89 2.03
19:00 Алкояно - Билбао Атлетик 3 - 3 1.80 3.12 4.24
19:45 Сабадел - Реал Унион 0 - 1 1.79 3.11 4.38
21:00 Осасуна Б - Химнастик де Тарагона 3 - 0 2.23 2.92 3.15
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - СД Логронес
13:00 0 - 0 1.89 2.99 3.99
Корнеля - Реал Мурсия
17:00 0 - 0 3.61 2.89 2.03
Алкояно - Билбао Атлетик
19:00 3 - 3 1.80 3.12 4.24
Сабадел - Реал Унион
19:45 0 - 1 1.79 3.11 4.38
Осасуна Б - Химнастик де Тарагона
21:00 3 - 0 2.23 2.92 3.15
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Бургос - Ейбар 1 - 2 3.06 2.76 2.57
17:15 Луго - Спортинг Хихон 0 - 1 3.17 2.91 2.39
19:30 Ибиса - Расинг Сантандер 1 - 0 2.49 2.84 3.08
19:30 Леванте - Понферадина 0 - 0 1.38 4.50 7.91
22:00 Малага - Гранада 1 - 1 3.60 2.98 2.17
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Бургос - Ейбар
15:00 1 - 2 3.06 2.76 2.57
Луго - Спортинг Хихон
17:15 0 - 1 3.17 2.91 2.39
Ибиса - Расинг Сантандер
19:30 1 - 0 2.49 2.84 3.08
Леванте - Понферадина
19:30 0 - 0 1.38 4.50 7.91
Малага - Гранада
22:00 1 - 1 3.60 2.98 2.17
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 Парма - Беневенто 0 - 1 1.86 3.38 4.10
16:00 Дженоа - Судтирол 2 - 0 1.43 4.15 7.43
16:00 Козенца - Бреша 1 - 1 3.26 3.06 2.25
16:00 Модена - Венеция 2 - 2 2.34 3.08 3.09
16:00 Перуджа - СПАЛ 0 - 0 2.03 3.14 3.74
16:00 Реджина - Фрозиноне 0 - 3 2.45 2.96 3.00
16:00 Читадела - Бари 0 - 3 2.44 2.87 3.15
19:00 Пиза - Асколи 2 - 0 2.03 3.18 3.75
21:30 Палермо - Комо 0 - 0 2.41 3.13 2.94
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Парма - Беневенто
13:30 0 - 1 1.86 3.38 4.10
Дженоа - Судтирол
16:00 2 - 0 1.43 4.15 7.43
Козенца - Бреша
16:00 1 - 1 3.26 3.06 2.25
Модена - Венеция
16:00 2 - 2 2.34 3.08 3.09
Перуджа - СПАЛ
16:00 0 - 0 2.03 3.14 3.74
Реджина - Фрозиноне
16:00 0 - 3 2.45 2.96 3.00
Читадела - Бари
16:00 0 - 3 2.44 2.87 3.15
Пиза - Асколи
19:00 2 - 0 2.03 3.18 3.75
Палермо - Комо
21:30 0 - 0 2.41 3.13 2.94
Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
16:00 Зира Баку - Нефтчи Баку 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Карабах Агдам - Габала 2 - 2 1.33 4.44 7.14
Азербайджан - Купа на Азербайджан
Час Рез. 1 X 2
Зира Баку - Нефтчи Баку
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Карабах Агдам - Габала
18:30 2 - 2 1.33 4.44 7.14
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:30 Дешпортиво да Уила - Примейро де Агосто 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Уила - Примейро де Агосто
16:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ширак Гюмри - Ной Ереван 2 - 0 1.99 3.14 3.28
16:00 Арарат Ереван - ЦСКА Ереван 0 - 0 1.62 3.50 4.60
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ширак Гюмри - Ной Ереван
14:00 2 - 0 1.99 3.14 3.28
Арарат Ереван - ЦСКА Ереван
16:00 0 - 0 1.62 3.50 4.60
Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Манама Клуб - Бахрейн Клуб 1 - 1 1.53 3.57 5.43
17:30 Ийст Рифа - Ал Ахли Манама 2 - 4 2.78 3.11 2.27
19:30 Ал Шабаб Манама - Ал Халидия 0 - 1 5.16 3.53 1.56
Бахрейн - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Манама Клуб - Бахрейн Клуб
16:30 1 - 1 1.53 3.57 5.43
Ийст Рифа - Ал Ахли Манама
17:30 2 - 4 2.78 3.11 2.27
Ал Шабаб Манама - Ал Халидия
19:30 0 - 1 5.16 3.53 1.56
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Кобан Империал 0 - 1 1.34 4.02 8.41
Гватемала - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес - Кобан Империал
03:00 0 - 1 1.34 4.02 8.41
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 ЕНППИ Кайро - Харас Ел Ходуд 0 - 0 2.00 2.75 4.14
14:45 Смоуха - Асуан 1 - 2 1.96 2.84 4.17
17:00 Фючър Кайро - Ал Итихад Александрия 1 - 0 1.76 3.14 4.67
19:00 Керамика Клеопатра - Исмаили Исмаилия 1 - 1 2.27 2.82 3.24
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕНППИ Кайро - Харас Ел Ходуд
14:45 0 - 0 2.00 2.75 4.14
Смоуха - Асуан
14:45 1 - 2 1.96 2.84 4.17
Фючър Кайро - Ал Итихад Александрия
17:00 1 - 0 1.76 3.14 4.67
Керамика Клеопатра - Исмаили Исмаилия
19:00 1 - 1 2.27 2.82 3.24
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Ноф Хагалил - Бней Йехуда 0 - 2 2.83 3.02 2.29
19:30 Апоел Петах Тиква - Апоел Афула 1 - 1 2.23 2.83 3.14
19:30 Апоел Рамат Хашарон - Макаби Яфа 0 - 1 2.76 2.83 2.46
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ноф Хагалил - Бней Йехуда
19:30 0 - 2 2.83 3.02 2.29
Апоел Петах Тиква - Апоел Афула
19:30 1 - 1 2.23 2.83 3.14
Апоел Рамат Хашарон - Макаби Яфа
19:30 0 - 1 2.76 2.83 2.46
Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Макаби Бней Рейне 0 - 1 1.75 3.36 4.00
20:00 Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив 3 - 3 1.58 3.58 4.84
20:15 Макаби Хайфа - Бней Сахнин 4 - 1 1.27 4.90 8.40
Израел - Тото Купа
Час Рез. 1 X 2
МС Ашдод - Макаби Бней Рейне
19:00 0 - 1 1.75 3.36 4.00
Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив
20:00 3 - 3 1.58 3.58 4.84
Макаби Хайфа - Бней Сахнин
20:15 4 - 1 1.27 4.90 8.40
Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Айзол - НЕРОКА Имфал 1 - 0 1.75 3.51 4.01
13:00 ТРАУ Имфал - Пенджаб 2 - 0 3.11 3.16 2.14
Индия - И-Лига
Час Рез. 1 X 2
Айзол - НЕРОКА Имфал
10:30 1 - 0 1.75 3.51 4.01
ТРАУ Имфал - Пенджаб
13:00 2 - 0 3.11 3.16 2.14
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Мохун Баган - Джамшедпур 1 - 0 1.68 3.61 4.36
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
АТК Мохун Баган - Джамшедпур
16:00 1 - 0 1.68 3.61 4.36
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:15 ПСМ Макасар - Персита Тангеранг 3 - 1 1.88 3.28 3.60
10:15 ПСС Слеман - Мадура Юнайтед 0 - 1 3.11 3.19 2.08
11:00 Персиб Бандунг - Борнео Самаринда отл. 0.00 0.00 0.00
13:15 Бали Юнайтед - Бхаянгкара 3 - 0 1.85 3.20 3.80
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПСМ Макасар - Персита Тангеранг
10:15 3 - 1 1.88 3.28 3.60
ПСС Слеман - Мадура Юнайтед
10:15 0 - 1 3.11 3.19 2.08
Персиб Бандунг - Борнео Самаринда
11:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бали Юнайтед - Бхаянгкара
13:15 3 - 0 1.85 3.20 3.80
Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Перейра - Индепендиенте Меделин 0 - 0 2.24 3.02 3.21
Колумбия - Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Перейра - Индепендиенте Меделин
02:00 0 - 0 2.24 3.02 3.21
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Сент Елоа Лупопо - Селесте Мбандака отл. 0.00 0.00 0.00
16:30 Ренесанс ду Конго - ТП Мазембе 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Сент Елоа Лупопо - Селесте Мбандака
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Ренесанс ду Конго - ТП Мазембе
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Други Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Саприса - Картахинес 0 - 2 2.07 3.72 3.09
Коста Рика - Други
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Саприса - Картахинес
04:00 0 - 2 2.07 3.72 3.09
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Расинг Клуб Абиджан - Спортинг Ганьоа 4 - 2 2.41 2.80 2.89
20:00 АСЕК Мимозас - Лис Сасандра 1 - 1 1.65 3.19 5.21
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб Абиджан - Спортинг Ганьоа
17:30 4 - 2 2.41 2.80 2.89
АСЕК Мимозас - Лис Сасандра
20:00 1 - 1 1.65 3.19 5.21
Кувейт - Купа на Принца Рез. 1 X 2
15:00 Ал Салмия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 1 1.48 4.07 5.07
18:00 Ал Араби Кувейт - Кадсия Кувейт - 0.00 0.00 0.00
18:00 Ал Араби Кувейт - Кадсия Кувейт 3 - 0 2.40 3.50 2.50
Кувейт - Купа на Принца
Час Рез. 1 X 2
Ал Салмия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа
15:00 1 - 1 1.48 4.07 5.07
Ал Араби Кувейт - Кадсия Кувейт
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Ал Араби Кувейт - Кадсия Кувейт
18:00 3 - 0 2.40 3.50 2.50
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 СНИМ - Каеди 0 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Гендрим - Дуан Нуакшот 1 - 1 3.82 3.30 1.87
21:40 Гард Насионал - Чемал 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СНИМ - Каеди
18:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Гендрим - Дуан Нуакшот
19:00 1 - 1 3.82 3.30 1.87
Гард Насионал - Чемал
21:40 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Малта - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:00 Хибърниънс - Флориана 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Малта - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Хибърниънс - Флориана
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Манагуа - Реал Естели 0 - 0 2.67 3.01 2.38
00:00 Реал Естели - Манагуа отл. 0.00 0.00 0.00
22:00 Дирианген - Уолтър Ферети отл. 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Манагуа - Реал Естели
00:00 0 - 0 2.67 3.01 2.38
Реал Естели - Манагуа
00:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Дирианген - Уолтър Ферети
22:00 отл. 0.00 0.00 0.00
ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
14:45 Ал Аин - Диба Ал Фуджейра 4 - 0 1.16 6.39 11.88
17:30 Ал Уроба - Хор Факан 1 - 3 5.73 4.28 1.43
ОАЕ - Купа на Президента
Час Рез. 1 X 2
Ал Аин - Диба Ал Фуджейра
14:45 4 - 0 1.16 6.39 11.88
Ал Уроба - Хор Факан
17:30 1 - 3 5.73 4.28 1.43
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:30 Фейрензе - Санта Клара 4 - 3 2.86 2.96 2.51
21:00 Шавеш - Порто 0 - 2 9.24 5.40 1.28
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Фейрензе - Санта Клара
18:30 4 - 3 2.86 2.96 2.51
Шавеш - Порто
21:00 0 - 2 9.24 5.40 1.28
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Жирона (Исп) - Стандарт Лиеж (Бел) 1 - 0 2.17 3.54 2.86
12:30 Адана Демирспор (Тур) - ФК Лиепая (Лат) 5 - 0 1.18 6.70 12.00
13:00 Нюкасъл (Анг) - Ал Хилал Рияд (Сар) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Сивасспор (Тур) - Саарбрюкен (Гер) 2 - 1 1.64 3.65 4.63
14:00 Хибърниън (Шот) - Рейт Роувърс (Шот) 1 - 0 1.38 4.90 6.90
14:30 Татран Прешов (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк) 2 - 3 4.02 3.70 1.73
15:00 Астън Вила (Анг) - Брайтън (Анг) 2 - 2 2.72 3.34 2.30
15:00 Ливингстън (Шот) - Фортуна Ситард (Нид) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Фатих Карагюмрук (Тур) - Хатайспор (Тур) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Фортуна Ситард (Нид) - Ливингстън (Шот) 0 - 3 1.75 3.44 4.00
16:00 Ламия (Гър) - Волос (Гър) 1 - 3 2.58 3.32 2.36
17:00 Реймс (Фра) - Сошо (Фра) 3 - 0 1.93 3.49 3.24
17:00 Сошо (Фра) - Реймс (Фра) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Арсенал (Анг) - Лион (Фра) 3 - 0 2.25 3.48 2.76
18:00 Бешикташ (Тур) - Шарлероа (Бел) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Ал Хилал Рияд (Сар) - Нюкасъл (Анг) 0 - 5 0.00 0.00 0.00
19:00 Хетафе (Исп) - Чивас Гуадалахара (Мек) 0 - 1 2.15 3.58 2.89
20:30 ХУСА Агадир (Мар) - Льо Авър (Фра) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
21:15 Елче (Исп) - Лийдс (Анг) 1 - 2 3.24 3.44 2.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Жирона (Исп) - Стандарт Лиеж (Бел)
12:00 1 - 0 2.17 3.54 2.86
Адана Демирспор (Тур) - ФК Лиепая (Лат)
12:30 5 - 0 1.18 6.70 12.00
Нюкасъл (Анг) - Ал Хилал Рияд (Сар)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Сивасспор (Тур) - Саарбрюкен (Гер)
14:00 2 - 1 1.64 3.65 4.63
Хибърниън (Шот) - Рейт Роувърс (Шот)
14:00 1 - 0 1.38 4.90 6.90
Татран Прешов (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк)
14:30 2 - 3 4.02 3.70 1.73
Астън Вила (Анг) - Брайтън (Анг)
15:00 2 - 2 2.72 3.34 2.30
Ливингстън (Шот) - Фортуна Ситард (Нид)
15:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Фатих Карагюмрук (Тур) - Хатайспор (Тур)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Фортуна Ситард (Нид) - Ливингстън (Шот)
15:00 0 - 3 1.75 3.44 4.00
Ламия (Гър) - Волос (Гър)
16:00 1 - 3 2.58 3.32 2.36
Реймс (Фра) - Сошо (Фра)
17:00 3 - 0 1.93 3.49 3.24
Сошо (Фра) - Реймс (Фра)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Арсенал (Анг) - Лион (Фра)
17:30 3 - 0 2.25 3.48 2.76
Бешикташ (Тур) - Шарлероа (Бел)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ал Хилал Рияд (Сар) - Нюкасъл (Анг)
19:00 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Хетафе (Исп) - Чивас Гуадалахара (Мек)
19:00 0 - 1 2.15 3.58 2.89
ХУСА Агадир (Мар) - Льо Авър (Фра)
20:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Елче (Исп) - Лийдс (Анг)
21:15 1 - 2 3.24 3.44 2.00
Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
20:00 Ботошани - ФК ФКСБ 0 - 2 1.84 3.66 3.58
20:00 Миовени - УТА Арад 0 - 3 3.72 3.08 1.98
Румъния - Купа на Румъния
Час Рез. 1 X 2
Ботошани - ФК ФКСБ
20:00 0 - 2 1.84 3.66 3.58
Миовени - УТА Арад
20:00 0 - 3 3.72 3.08 1.98
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Олимпия Любляна - Мура 0 - 0 1.85 3.52 3.55
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Любляна - Мура
18:30 0 - 0 1.85 3.52 3.55
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Фолкърк - Дънди ФК 0 - 3 4.21 3.60 1.71
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Фолкърк - Дънди ФК
21:45 0 - 3 4.21 3.60 1.71