Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Понферадина - Бургос 1 - 2 2.48 2.90 3.04
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Понферадина - Бургос
22:00 1 - 2 2.48 2.90 3.04
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:30 Пескара - Таранто 0 - 2 1.24 4.89 10.33
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Пескара - Таранто
21:30 0 - 2 1.24 4.89 10.33
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Версай 78 - Седан 2 - 0 1.86 3.20 3.90
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Версай 78 - Седан
19:00 2 - 0 1.86 3.20 3.90
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арарат-Армения Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 2.17 2.99 3.02
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат-Армения Ереван - Пюник Ереван
17:00 1 - 1 2.17 2.99 3.02
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Антигуа ГФК - Ачуапа 2 - 0 1.29 4.59 8.49
Гватемала - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Антигуа ГФК - Ачуапа
02:00 2 - 0 1.29 4.59 8.49
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Аполон Лариса 0 - 1 1.53 3.70 5.18
15:15 Атина Калитеа - АЕК Атина Б 3 - 0 1.38 3.85 8.29
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Аполон Понту - Аполон Лариса
15:00 0 - 1 1.53 3.70 5.18
Атина Калитеа - АЕК Атина Б
15:15 3 - 0 1.38 3.85 8.29
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Бхаянгкара - ПСС Слеман 3 - 1 2.34 2.92 2.90
10:30 Мадура Юнайтед - ПСИС Семаранг 0 - 3 1.79 3.17 4.06
10:30 ПСМ Макасар - Персикабо 1973 2 - 0 2.04 3.11 3.27
13:30 Персита Тангеранг - Бали Юнайтед 2 - 3 3.05 3.24 2.08
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бхаянгкара - ПСС Слеман
10:30 3 - 1 2.34 2.92 2.90
Мадура Юнайтед - ПСИС Семаранг
10:30 0 - 3 1.79 3.17 4.06
ПСМ Макасар - Персикабо 1973
10:30 2 - 0 2.04 3.11 3.27
Персита Тангеранг - Бали Юнайтед
13:30 2 - 3 3.05 3.24 2.08
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Омония Никозия - Кармиотиса Пано Полемидион 4 - 0 1.46 3.97 5.74
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Омония Никозия - Кармиотиса Пано Полемидион
19:00 4 - 0 1.46 3.97 5.74
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Пекин Гуоан - Далиан Профешънъл 1 - 3 1.64 3.82 4.60
13:00 Тиендзин Джинмен Тайгър - Гуанджоу ФК 0 - 0 1.77 3.63 4.06
13:00 Хъбей ФК - Мейджоу Хакка 0 - 4 44.16 15.05 1.03
13:30 Хенан Сонгшан Лонгмен - Чънду Ронгченг 0 - 1 2.37 3.31 2.75
13:30 Шанхай Шенхуа - Джъдзян Профешънъл 0 - 2 3.83 3.63 1.82
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пекин Гуоан - Далиан Профешънъл
09:30 1 - 3 1.64 3.82 4.60
Тиендзин Джинмен Тайгър - Гуанджоу ФК
13:00 0 - 0 1.77 3.63 4.06
Хъбей ФК - Мейджоу Хакка
13:00 0 - 4 44.16 15.05 1.03
Хенан Сонгшан Лонгмен - Чънду Ронгченг
13:30 0 - 1 2.37 3.31 2.75
Шанхай Шенхуа - Джъдзян Профешънъл
13:30 0 - 2 3.83 3.63 1.82
Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
01:00 Индепендиенте Меделин - Депортиво Перейра 1 - 1 1.94 3.28 3.80
Колумбия - Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Депортиво Перейра
01:00 1 - 1 1.94 3.28 3.80
Коста Рика - Други Рез. 1 X 2
00:00 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия 5 - 0 1.46 4.10 5.25
00:15 Пунтаренас - Ередиано 0 - 2 2.60 3.10 2.40
Коста Рика - Други
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия
00:00 5 - 0 1.46 4.10 5.25
Пунтаренас - Ередиано
00:15 0 - 2 2.60 3.10 2.40
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 КО Корхого - СО де л'Арми 0 - 3 4.17 2.91 1.86
20:00 Индение Абенгуру - АФАД Джекану 1 - 1 3.40 2.89 2.11
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
КО Корхого - СО де л'Арми
17:30 0 - 3 4.17 2.91 1.86
Индение Абенгуру - АФАД Джекану
20:00 1 - 1 3.40 2.89 2.11
Никарагуа - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Уолтър Ферети - Ювентус Манагуа 5 - 1 1.42 4.08 6.03
Никарагуа - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Уолтър Ферети - Ювентус Манагуа
02:00 5 - 1 1.42 4.08 6.03
ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
14:40 Ал Фуджейра - Хата Клуб Дубай 1 - 1 4.48 3.66 1.61
ОАЕ - Купа на Президента
Час Рез. 1 X 2
Ал Фуджейра - Хата Клуб Дубай
14:40 1 - 1 4.48 3.66 1.61
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:45 Мафра - Визела 1 - 1 3.29 3.27 2.10
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Мафра - Визела
22:45 1 - 1 3.29 3.27 2.10
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Сивасспор (Тур) - ФК Лиепая (Лат) - 0.00 0.00 0.00
12:30 Адана Демирспор (Тур) - Фортуна Ситард (Нид) 1 - 2 1.68 3.85 3.88
13:00 Щурм Грац (Авс) - Стандарт Лиеж (Бел) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Легия Варшава (Пол) - ГКС Тихи (Пол) 3 - 1 1.29 5.00 7.65
16:00 Кайзериспор (Тур) - Саарбрюкен (Гер) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Емполи (Ита) - Щурм Грац (Авс) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Щурм Грац (Авс) - Емполи (Ита) 1 - 2 2.26 3.32 2.77
18:00 Арис Солун (Гър) - ПАОК (Гър) 1 - 4 9.72 4.74 1.27
19:00 Гзира Юнайтед (Мал) - Интер (Ита) 1 - 6 41.75 13.31 1.02
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Сивасспор (Тур) - ФК Лиепая (Лат)
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Адана Демирспор (Тур) - Фортуна Ситард (Нид)
12:30 1 - 2 1.68 3.85 3.88
Щурм Грац (Авс) - Стандарт Лиеж (Бел)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Легия Варшава (Пол) - ГКС Тихи (Пол)
14:00 3 - 1 1.29 5.00 7.65
Кайзериспор (Тур) - Саарбрюкен (Гер)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Емполи (Ита) - Щурм Грац (Авс)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Щурм Грац (Авс) - Емполи (Ита)
17:00 1 - 2 2.26 3.32 2.77
Арис Солун (Гър) - ПАОК (Гър)
18:00 1 - 4 9.72 4.74 1.27
Гзира Юнайтед (Мал) - Интер (Ита)
19:00 1 - 6 41.75 13.31 1.02
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
19:00 ФК ФКСБ - Миовени 5 - 1 1.34 4.46 8.86
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
ФК ФКСБ - Миовени
19:00 5 - 1 1.34 4.46 8.86
Световно Първенство Осминафинали Рез. 1 X 2
17:00 Япония - Хърватска 1 - 1 3.94 3.28 2.03
21:00 Бразилия - Южна Корея 4 - 1 1.26 5.83 12.02
Световно Първенство Осминафинали
Час Рез. 1 X 2
Япония - Хърватска
17:00 1 - 1 3.94 3.28 2.03
Бразилия - Южна Корея
21:00 4 - 1 1.26 5.83 12.02
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ризеспор - Пендикспор 1 - 1 2.16 3.07 3.21
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Ризеспор - Пендикспор
19:00 1 - 1 2.16 3.07 3.21
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Олимпия Тегусигалпа - Маратон Сан Педро 1 - 3 1.61 3.58 4.61
Хондурас - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Тегусигалпа - Маратон Сан Педро
00:00 1 - 3 1.61 3.58 4.61