Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уикъмб - Портсмут 2 - 0 2.59 3.39 2.60
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Уикъмб - Портсмут
14:30 2 - 0 2.59 3.39 2.60
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Линенсе - Сеута 2 - 1 1.73 3.19 4.53
13:00 Сан Фернандо - Линарес Депортиво 1 - 1 2.19 3.20 2.89
18:00 Понтеведра - Расинг Ферол 0 - 2 3.21 2.87 2.23
19:00 Селта Виго Б - Алхесирас 2 - 2 2.02 3.13 3.38
19:00 СС Рейес - Талавера де ла Рейна 0 - 2 1.82 3.37 3.77
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Линенсе - Сеута
13:00 2 - 1 1.73 3.19 4.53
Сан Фернандо - Линарес Депортиво
13:00 1 - 1 2.19 3.20 2.89
Понтеведра - Расинг Ферол
18:00 0 - 2 3.21 2.87 2.23
Селта Виго Б - Алхесирас
19:00 2 - 2 2.02 3.13 3.38
СС Рейес - Талавера де ла Рейна
19:00 0 - 2 1.82 3.37 3.77
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Аморебиета - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.41 2.97 2.78
13:00 Билбао Атлетик - Корнеля 2 - 2 1.97 2.96 3.78
13:00 Нумансия - Реал Унион 0 - 2 1.60 3.34 5.39
19:00 Реал Мурсия - Алкояно 1 - 0 1.98 2.91 3.78
19:00 Химнастик де Тарагона - Сабадел 0 - 1 2.17 2.93 3.18
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Аморебиета - Атлетико Балеарес
13:00 0 - 0 2.41 2.97 2.78
Билбао Атлетик - Корнеля
13:00 2 - 2 1.97 2.96 3.78
Нумансия - Реал Унион
13:00 0 - 2 1.60 3.34 5.39
Реал Мурсия - Алкояно
19:00 1 - 0 1.98 2.91 3.78
Химнастик де Тарагона - Сабадел
19:00 0 - 1 2.17 2.93 3.18
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 ФК Андора - Картахена 0 - 1 2.19 2.98 3.54
17:15 Расинг Сантандер - Луго 0 - 1 1.88 3.21 4.34
19:30 Ейбар - Уеска 2 - 1 1.79 3.14 4.95
22:00 Леванте - Малага 1 - 0 1.53 3.77 6.48
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
ФК Андора - Картахена
15:00 0 - 1 2.19 2.98 3.54
Расинг Сантандер - Луго
17:15 0 - 1 1.88 3.21 4.34
Ейбар - Уеска
19:30 2 - 1 1.79 3.14 4.95
Леванте - Малага
22:00 1 - 0 1.53 3.77 6.48
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 СПАЛ - Модена 2 - 3 2.36 3.04 3.11
16:00 Асколи - Комо 3 - 3 2.12 3.17 3.44
16:00 Бари - Пиза 0 - 0 2.14 3.14 3.49
16:00 Бреша - Реджина 0 - 2 2.81 2.90 2.66
16:00 Дженоа - Читадела 0 - 1 1.71 3.38 5.27
16:00 Козенца - Перуджа 0 - 0 3.19 3.04 2.32
16:00 Судтирол - Фрозиноне 1 - 1 3.54 2.97 2.19
19:00 Беневенто - Палермо 0 - 1 2.02 3.21 3.76
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
СПАЛ - Модена
13:30 2 - 3 2.36 3.04 3.11
Асколи - Комо
16:00 3 - 3 2.12 3.17 3.44
Бари - Пиза
16:00 0 - 0 2.14 3.14 3.49
Бреша - Реджина
16:00 0 - 2 2.81 2.90 2.66
Дженоа - Читадела
16:00 0 - 1 1.71 3.38 5.27
Козенца - Перуджа
16:00 0 - 0 3.19 3.04 2.32
Судтирол - Фрозиноне
16:00 1 - 1 3.54 2.97 2.19
Беневенто - Палермо
19:00 0 - 1 2.02 3.21 3.76
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
13:30 Ювентус Б - Санджулиано Сити 1 - 0 2.24 2.84 3.14
15:30 Албинолефе - Виртус Верона 0 - 1 2.12 2.75 3.52
15:30 Аурора Про Патрия - Леко 2 - 0 2.72 2.81 2.54
15:30 Виченца Виртус - Перджолетезе 2 - 0 1.76 3.12 4.35
15:30 Новара - Унион АрциняноКиампо 3 - 1 2.08 2.95 3.37
15:30 Падуа - Тренто 1921 2 - 1 2.01 2.88 3.71
15:30 Про Верчели - Порденоне 2 - 0 3.23 2.88 2.17
15:30 Про Сесто - Пиаченца 1 - 0 2.54 2.97 2.62
15:30 Ренате - Мантова 1 - 3 1.99 2.92 3.69
15:30 Триестина - ФералпиСало 0 - 0 3.28 3.04 2.08
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ювентус Б - Санджулиано Сити
13:30 1 - 0 2.24 2.84 3.14
Албинолефе - Виртус Верона
15:30 0 - 1 2.12 2.75 3.52
Аурора Про Патрия - Леко
15:30 2 - 0 2.72 2.81 2.54
Виченца Виртус - Перджолетезе
15:30 2 - 0 1.76 3.12 4.35
Новара - Унион АрциняноКиампо
15:30 3 - 1 2.08 2.95 3.37
Падуа - Тренто 1921
15:30 2 - 1 2.01 2.88 3.71
Про Верчели - Порденоне
15:30 2 - 0 3.23 2.88 2.17
Про Сесто - Пиаченца
15:30 1 - 0 2.54 2.97 2.62
Ренате - Мантова
15:30 1 - 3 1.99 2.92 3.69
Триестина - ФералпиСало
15:30 0 - 0 3.28 3.04 2.08
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Джелбисон Чиленто - Латина 0 - 0 2.35 2.87 2.90
15:30 Катанзаро - Виртус Франкавила 4 - 1 1.25 4.88 10.27
15:30 Месина - Пичерно 0 - 1 2.32 2.94 2.89
15:30 Монтерози - Витербезе 2 - 1 2.04 3.10 3.33
18:30 Аудаче Чериньола - Кротоне 0 - 1 2.69 2.88 2.53
18:30 Джуляно - Фоджа 3 - 2 2.38 2.95 2.80
18:30 Монополи 1966 - Потенца 1 - 2 2.05 3.07 3.31
18:30 Турис - Авелино 1 - 3 2.28 2.95 2.94
18:30 Фиделис Андрия - Юве Стабия 0 - 1 2.65 2.83 2.58
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Джелбисон Чиленто - Латина
15:30 0 - 0 2.35 2.87 2.90
Катанзаро - Виртус Франкавила
15:30 4 - 1 1.25 4.88 10.27
Месина - Пичерно
15:30 0 - 1 2.32 2.94 2.89
Монтерози - Витербезе
15:30 2 - 1 2.04 3.10 3.33
Аудаче Чериньола - Кротоне
18:30 0 - 1 2.69 2.88 2.53
Джуляно - Фоджа
18:30 3 - 2 2.38 2.95 2.80
Монополи 1966 - Потенца
18:30 1 - 2 2.05 3.07 3.31
Турис - Авелино
18:30 1 - 3 2.28 2.95 2.94
Фиделис Андрия - Юве Стабия
18:30 0 - 1 2.65 2.83 2.58
България - Купа на България Рез. 1 X 2
13:30 Лудогорец Разград - Левски София 2 - 1 1.91 3.30 3.56
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Лудогорец Разград - Левски София
13:30 2 - 1 1.91 3.30 3.56
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Капаз Ганджа - Сумгаит 0 - 1 2.24 2.99 2.92
15:00 Зира Баку - Туран Товуз 2 - 1 1.66 3.51 4.25
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Капаз Ганджа - Сумгаит
12:30 0 - 1 2.24 2.99 2.92
Зира Баку - Туран Товуз
15:00 2 - 1 1.66 3.51 4.25
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Куандо Кубанго - Дешпортиво да Уила 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Санта Рита де Касия - Дешпортиво да Лунда Сул 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:30 Саграда Есперанса - Спортинг де Бенгела 4 - 0 1.14 6.37 15.33
17:00 Уилиет Бенгела - Спортинг де Кабинда 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Примейро де Агосто - Исак де Бенгела 3 - 2 1.10 7.47 21.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Дешпортиво да Уила
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Санта Рита де Касия - Дешпортиво да Лунда Сул
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Саграда Есперанса - Спортинг де Бенгела
16:30 4 - 0 1.14 6.37 15.33
Уилиет Бенгела - Спортинг де Кабинда
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Примейро де Агосто - Исак де Бенгела
17:30 3 - 2 1.10 7.47 21.00
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Пеня Енкарнада 4 - 0 1.06 9.77 23.67
14:30 УЕ Санта Колома - Интер Клуб Ескалдес 2 - 2 4.08 3.47 1.68
17:00 УЕ Енгордани - Ордино 1 - 0 1.99 3.62 2.91
19:30 Сант Жулия - ФК Санта Колома отл. 1.11 7.95 12.75
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Клуб Ескалдес - Пеня Енкарнада
12:00 4 - 0 1.06 9.77 23.67
УЕ Санта Колома - Интер Клуб Ескалдес
14:30 2 - 2 4.08 3.47 1.68
УЕ Енгордани - Ордино
17:00 1 - 0 1.99 3.62 2.91
Сант Жулия - ФК Санта Колома
19:30 отл. 1.11 7.95 12.75
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 0 - 1 1.67 3.36 4.35
16:00 Ширак Гюмри - Урарту Ереван 2 - 3 6.54 3.59 1.46
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Алашкерт Ереван - Арарат Ереван
12:00 0 - 1 1.67 3.36 4.35
Ширак Гюмри - Урарту Ереван
16:00 2 - 3 6.54 3.59 1.46
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
14:30 Дендер - Беершот 2 - 3 4.45 3.89 1.63
19:00 Дайнзе - СК Беверен 1 - 4 3.49 3.66 1.85
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Дендер - Беершот
14:30 2 - 3 4.45 3.89 1.63
Дайнзе - СК Беверен
19:00 1 - 4 3.49 3.66 1.85
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бумамуру - Мусонгати 4 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Ле Месажер Нгози - Бурунди Спорт Динамик 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Тигре Ноар - Интер Стар 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Топ Жуниор - Каянза Юнайтед 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Фламбьо ду Сентр - Бужумбура Сити 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Мусонгати
15:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Ле Месажер Нгози - Бурунди Спорт Динамик
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тигре Ноар - Интер Стар
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Топ Жуниор - Каянза Юнайтед
15:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Бужумбура Сити
15:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Гуастатоя 2 - 0 1.51 3.41 5.97
22:30 Кобан Империал - Кселаху 1 - 0 1.39 3.78 7.05
Гватемала - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Комуникасионес - Гуастатоя
02:00 2 - 0 1.51 3.41 5.97
Кобан Империал - Кселаху
22:30 1 - 0 1.39 3.78 7.05
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Манчестър 62 - Глейсис Юнайтед 3 - 2 2.54 3.35 2.28
19:30 Бруно'с Магпайс - Монс Калпе 2 - 0 1.45 4.19 5.26
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Манчестър 62 - Глейсис Юнайтед
17:00 3 - 2 2.54 3.35 2.28
Бруно'с Магпайс - Монс Калпе
19:30 2 - 0 1.45 4.19 5.26
Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:30 Каламата - Епископи 1 - 0 1.15 5.96 17.67
15:00 АЕЛ Лариса - Теспротос Игуменица 2 - 0 1.32 4.17 9.10
15:00 Верия - Алмопос Аридеа 1 - 0 1.42 3.72 7.36
15:00 Диагорас Родос - ПАОК Б 2 - 3 4.20 3.04 1.81
15:00 Панатинайкос Б - Пансерайкос 0 - 1 3.56 3.08 1.95
15:00 Продефтики Коридалос - Кифисия 0 - 4 6.43 3.53 1.49
Гърция - Супер Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Каламата - Епископи
14:30 1 - 0 1.15 5.96 17.67
АЕЛ Лариса - Теспротос Игуменица
15:00 2 - 0 1.32 4.17 9.10
Верия - Алмопос Аридеа
15:00 1 - 0 1.42 3.72 7.36
Диагорас Родос - ПАОК Б
15:00 2 - 3 4.20 3.04 1.81
Панатинайкос Б - Пансерайкос
15:00 0 - 1 3.56 3.08 1.95
Продефтики Коридалос - Кифисия
15:00 0 - 4 6.43 3.53 1.49
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Грийн Бъфалос - Билдкон 1 - 0 1.37 3.95 7.51
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Бъфалос - Билдкон
15:00 1 - 0 1.37 3.95 7.51
Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Судева Делхи - Пенджаб отл. 0.00 0.00 0.00
13:00 Кенкре - Гокулам Керала 1 - 1 5.06 3.50 1.60
Индия - И-Лига
Час Рез. 1 X 2
Судева Делхи - Пенджаб
10:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Кенкре - Гокулам Керала
13:00 1 - 1 5.06 3.50 1.60
Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Джамшедпур - Керала Бластърс 0 - 1 2.50 3.21 2.54
Индия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Джамшедпур - Керала Бластърс
16:00 0 - 1 2.50 3.21 2.54
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персис Соло - Персия Джакарта отл. 0.00 0.00 0.00
13:15 Персикабо 1973 - Дева Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персис Соло - Персия Джакарта
11:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Персикабо 1973 - Дева Юнайтед
13:15 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бандари - Кения КБ 0 - 1 2.07 2.85 3.45
14:00 Какамега Хоумбойз - Софапака - 0.00 0.00 0.00
14:00 Кения Полис - Улинзи Старс - 0.00 0.00 0.00
14:00 Найроби Сити Старс - Таланта 1 - 2 2.30 2.87 2.90
14:00 Тъскер - Гор Махия - 0.00 0.00 0.00
14:00 Тъскер - Леопардс 1 - 0 1.61 3.42 4.79
14:00 Форчън Сако - Найроби Сити Старс - 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандари - Кения КБ
14:00 0 - 1 2.07 2.85 3.45
Какамега Хоумбойз - Софапака
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Кения Полис - Улинзи Старс
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Найроби Сити Старс - Таланта
14:00 1 - 2 2.30 2.87 2.90
Тъскер - Гор Махия
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Тъскер - Леопардс
14:00 1 - 0 1.61 3.42 4.79
Форчън Сако - Найроби Сити Старс
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Анортозис - Арис Лимасол 0 - 2 2.62 3.06 2.48
19:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол отл. 1.96 3.09 3.61
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Анортозис - Арис Лимасол
17:00 0 - 2 2.62 3.06 2.48
Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол
19:00 отл. 1.96 3.09 3.61
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Шандун Тайшан - Шънджън ФК отл. 1.11 8.00 18.75
13:00 Цанджоу Майти Лайънс - Ухан Три Таунс 0 - 4 8.77 5.47 1.27
13:30 Гуанджоу Сити - Шанхай Порт 1 - 2 7.96 4.94 1.34
13:30 Ухан Яндзъ Ривър - Чанчун Ятай 1 - 1 3.55 3.66 1.89
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шандун Тайшан - Шънджън ФК
09:30 отл. 1.11 8.00 18.75
Цанджоу Майти Лайънс - Ухан Три Таунс
13:00 0 - 4 8.77 5.47 1.27
Гуанджоу Сити - Шанхай Порт
13:30 1 - 2 7.96 4.94 1.34
Ухан Яндзъ Ривър - Чанчун Ятай
13:30 1 - 1 3.55 3.66 1.89
Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Перейра - Индепендиенте Меделин - 2.38 2.95 2.75
Колумбия - Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Перейра - Индепендиенте Меделин
23:00 - 2.38 2.95 2.75
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
14:00 ЖС Киншаса - Тшинкунку 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Дон Боско - Сент Елоа Лупопо 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:30 АС Вита Клуб - Маниема Юнион 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Киншаса - Тшинкунку
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Дон Боско - Сент Елоа Лупопо
15:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
АС Вита Клуб - Маниема Юнион
16:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Лапи Подуево - Балкани Суха река 0 - 3 3.94 3.40 1.84
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лапи Подуево - Балкани Суха река
14:00 0 - 3 3.94 3.40 1.84
Коста Рика - Други Рез. 1 X 2
01:00 Картахинес - Спортинг Сан Хосе 2 - 1 0.00 0.00 0.00
03:00 Сантос де Гуапилес - Депортиво Саприса 1 - 1 5.00 3.40 1.62
Коста Рика - Други
Час Рез. 1 X 2
Картахинес - Спортинг Сан Хосе
01:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Сантос де Гуапилес - Депортиво Саприса
03:00 1 - 1 5.00 3.40 1.62
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Старс Олимпик д'Абобо - Спортинг Ганьоа 0 - 1 3.40 2.76 2.18
20:00 Стад д'Абиджан - АСЕК Мимозас 0 - 2 4.79 3.08 1.71
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Старс Олимпик д'Абобо - Спортинг Ганьоа
17:30 0 - 1 3.40 2.76 2.18
Стад д'Абиджан - АСЕК Мимозас
20:00 0 - 2 4.79 3.08 1.71
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Ф91 Дюделанж - Виктория Роспорт 2 - 0 1.18 6.48 9.87
16:00 Диферданж - Прогрес Нидеркорн 2 - 3 2.61 3.15 2.35
16:00 Фола Еш - ЮС Хостерт 0 - 1 1.68 4.06 3.53
16:00 Юнион Титус Петанж - УНА Щрасен 0 - 1 1.59 3.92 4.22
17:00 Мондорф-ле-Бен - Жюнес Еш 3 - 1 3.23 3.76 1.81
17:00 Суифт Есперанж - Вилц 71 4 - 2 1.20 6.33 8.76
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Ф91 Дюделанж - Виктория Роспорт
15:30 2 - 0 1.18 6.48 9.87
Диферданж - Прогрес Нидеркорн
16:00 2 - 3 2.61 3.15 2.35
Фола Еш - ЮС Хостерт
16:00 0 - 1 1.68 4.06 3.53
Юнион Титус Петанж - УНА Щрасен
16:00 0 - 1 1.59 3.92 4.22
Мондорф-ле-Бен - Жюнес Еш
17:00 3 - 1 3.23 3.76 1.81
Суифт Есперанж - Вилц 71
17:00 4 - 2 1.20 6.33 8.76
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:15 Полис Нуакшот - Гард Насионал 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Трарза АК Медине - Тевраш Зейна 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Нуадибу - Интер Нуакшот 4 - 0 1.29 4.40 8.25
21:40 Ксар - Гендрим 2 - 0 2.40 2.75 2.80
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Полис Нуакшот - Гард Насионал
18:15 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - Тевраш Зейна
18:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Нуадибу - Интер Нуакшот
19:00 4 - 0 1.29 4.40 8.25
Ксар - Гендрим
21:40 2 - 0 2.40 2.75 2.80
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Пиета Хотспърс - Биркиркара 1 - 5 8.29 4.53 1.30
12:30 Хамрун Спартанс - Санта Лучия ФК 2 - 0 1.26 5.15 9.60
15:00 Валета - Гудя Юнайтед 0 - 1 1.95 3.24 3.32
15:00 Моста ФК - Зебудж Рейнджърс 2 - 0 1.36 4.45 6.90
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пиета Хотспърс - Биркиркара
12:30 1 - 5 8.29 4.53 1.30
Хамрун Спартанс - Санта Лучия ФК
12:30 2 - 0 1.26 5.15 9.60
Валета - Гудя Юнайтед
15:00 0 - 1 1.95 3.24 3.32
Моста ФК - Зебудж Рейнджърс
15:00 2 - 0 1.36 4.45 6.90
Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Окланд Сити - Уелингтън Олимпик 3 - 2 2.04 3.93 2.60
Нова Зеландия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Окланд Сити - Уелингтън Олимпик
03:00 3 - 2 2.04 3.93 2.60
Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:00 Ароука - Лейшоес 1 - 1 1.80 3.41 4.25
Португалия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ароука - Лейшоес
19:00 1 - 1 1.80 3.41 4.25
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Алмерия (Исп) - Хартс (Шот) отл. 1.62 3.86 4.52
13:00 Кортрийк (Бел) - Екселсиор (Нид) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Серен (Бел) - АЕК Атина (Гър) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 АДО Ден Хааг (Нид) - Спарта Ротердам (Нид) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
14:00 Тенерифе (Исп) - Брьондби (Дан) 0 - 4 2.15 3.46 2.89
14:30 Камбур (Нид) - Хераклес (Нид) 1 - 1 2.58 3.51 2.27
14:30 Хераклес (Нид) - Камбур (Нид) - 0.00 0.00 0.00
15:00 НАК Бреда (Нид) - Мехелен (Бел) 0 - 2 2.80 3.75 2.15
15:00 Партизани Тирана (Алб) - Юмраниеспор (Тур) 2 - 2 3.30 3.50 2.05
16:00 Адана Демирспор (Тур) - Макаби Тел Авив (Изр) 3 - 6 2.51 3.50 2.43
16:00 Олимпиакос (Гър) - Стандарт Лиеж (Бел) 3 - 3 1.66 3.66 4.41
18:00 Пафос (Кип) - Панатинайкос (Гър) 2 - 2 7.52 4.39 1.44
18:30 Арис Солун (Гър) - Макаби Хайфа (Изр) 2 - 2 3.22 3.19 2.10
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Алмерия (Исп) - Хартс (Шот)
13:00 отл. 1.62 3.86 4.52
Кортрийк (Бел) - Екселсиор (Нид)
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Серен (Бел) - АЕК Атина (Гър)
13:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
АДО Ден Хааг (Нид) - Спарта Ротердам (Нид)
14:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Тенерифе (Исп) - Брьондби (Дан)
14:00 0 - 4 2.15 3.46 2.89
Камбур (Нид) - Хераклес (Нид)
14:30 1 - 1 2.58 3.51 2.27
Хераклес (Нид) - Камбур (Нид)
14:30 - 0.00 0.00 0.00
НАК Бреда (Нид) - Мехелен (Бел)
15:00 0 - 2 2.80 3.75 2.15
Партизани Тирана (Алб) - Юмраниеспор (Тур)
15:00 2 - 2 3.30 3.50 2.05
Адана Демирспор (Тур) - Макаби Тел Авив (Изр)
16:00 3 - 6 2.51 3.50 2.43
Олимпиакос (Гър) - Стандарт Лиеж (Бел)
16:00 3 - 3 1.66 3.66 4.41
Пафос (Кип) - Панатинайкос (Гър)
18:00 2 - 2 7.52 4.39 1.44
Арис Солун (Гър) - Макаби Хайфа (Изр)
18:30 2 - 2 3.22 3.19 2.10
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:15 Фарул Констанца - Ботошани 8 - 0 1.57 3.65 5.76
15:30 Клуж - Киндия Търговище 2 - 0 1.54 3.60 6.36
19:00 Арджеш Питещ - Рапид Букурещ 1 - 1 4.32 3.32 1.80
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Фарул Констанца - Ботошани
13:15 8 - 0 1.57 3.65 5.76
Клуж - Киндия Търговище
15:30 2 - 0 1.54 3.60 6.36
Арджеш Питещ - Рапид Букурещ
19:00 1 - 1 4.32 3.32 1.80
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Тре Пене - Сан Джовани 3 - 1 1.21 5.55 10.15
16:00 Фиорентино - Тре Фиори 0 - 3 6.54 4.10 1.39
16:00 Ювенес Догана - Пенароса 3 - 1 3.79 3.69 1.71
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Тре Пене - Сан Джовани
16:00 3 - 1 1.21 5.55 10.15
Фиорентино - Тре Фиори
16:00 0 - 3 6.54 4.10 1.39
Ювенес Догана - Пенароса
16:00 3 - 1 3.79 3.69 1.71
Световно Първенство Осминафинали Рез. 1 X 2
17:00 Франция - Полша 3 - 1 1.33 5.09 9.73
21:00 Англия - Сенегал 3 - 0 1.52 3.89 7.38
Световно Първенство Осминафинали
Час Рез. 1 X 2
Франция - Полша
17:00 3 - 1 1.33 5.09 9.73
Англия - Сенегал
21:00 3 - 0 1.52 3.89 7.38
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
16:00 Нюри Сити - Портадаун 1 - 3 1.58 3.89 4.89
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Нюри Сити - Портадаун
16:00 1 - 3 1.58 3.89 4.89
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Македония Гьорче Петров - Шкендия 79 Тетово 1 - 3 5.50 3.27 1.58
14:00 Победа Прилеп - ФК Скопие 0 - 0 2.00 3.03 3.33
14:00 Струга Трим-Лум - Академия Пандев 1 - 0 1.30 4.47 8.49
14:00 Тиквеш Кавадарци - Силекс Кратово 0 - 2 2.08 2.86 3.40
14:00 Шкупи Скопие - Брегалница Щип 3 - 1 1.37 4.02 7.13
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Македония Гьорче Петров - Шкендия 79 Тетово
14:00 1 - 3 5.50 3.27 1.58
Победа Прилеп - ФК Скопие
14:00 0 - 0 2.00 3.03 3.33
Струга Трим-Лум - Академия Пандев
14:00 1 - 0 1.30 4.47 8.49
Тиквеш Кавадарци - Силекс Кратово
14:00 0 - 2 2.08 2.86 3.40
Шкупи Скопие - Брегалница Щип
14:00 3 - 1 1.37 4.02 7.13
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Маниса ФК - Кечиоренгуджу 0 - 0 2.54 3.26 2.47
15:00 Аданаспор - Гьозтепе 2 - 2 2.30 3.13 2.87
18:00 Алтай Измир - Болуспор 5 - 1 3.87 3.10 1.92
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Маниса ФК - Кечиоренгуджу
12:30 0 - 0 2.54 3.26 2.47
Аданаспор - Гьозтепе
15:00 2 - 2 2.30 3.13 2.87
Алтай Измир - Болуспор
18:00 5 - 1 3.87 3.10 1.92
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Мотагуа Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба 2 - 1 1.63 3.33 5.01
Хондурас - Апертура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мотагуа Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба
00:30 2 - 1 1.63 3.33 5.01