Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 6 - 3 1.40 5.28 7.03
18:30 Лийдс - Астън Вила 0 - 0 2.35 3.40 3.02
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед
16:00 6 - 3 1.40 5.28 7.03
Лийдс - Астън Вила
18:30 0 - 0 2.35 3.40 3.02
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Сток Сити - Уотфорд 0 - 4 2.58 3.20 2.77
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Сток Сити - Уотфорд
14:00 0 - 4 2.58 3.20 2.77
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Еспаньол - Валенсия 2 - 2 2.77 3.25 2.60
17:15 Селта Виго - Бетис 1 - 0 2.40 3.32 3.00
19:30 Жирона - Реал Сосиедад 3 - 5 3.18 3.19 2.37
22:00 Реал Мадрид - Осасуна 1 - 1 1.35 5.19 8.31
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Еспаньол - Валенсия
15:00 2 - 2 2.77 3.25 2.60
Селта Виго - Бетис
17:15 1 - 0 2.40 3.32 3.00
Жирона - Реал Сосиедад
19:30 3 - 5 3.18 3.19 2.37
Реал Мадрид - Осасуна
22:00 1 - 1 1.35 5.19 8.31
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Реал Мадрид Кастиля 4 - 1 2.00 3.22 3.30
13:00 Линенсе - Селта Виго Б 1 - 1 2.25 3.05 2.91
13:00 Сеута - Алхесирас 1 - 3 2.38 3.01 2.73
19:00 Талавера де ла Рейна - Културал Леонеса 2 - 3 2.36 3.10 2.71
20:00 Депортиво Ла Коруня - Сан Фернандо 0 - 1 1.43 3.92 6.53
20:00 Кордоба - СС Рейес 0 - 1 1.23 5.17 10.46
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Алкоркон - Реал Мадрид Кастиля
13:00 4 - 1 2.00 3.22 3.30
Линенсе - Селта Виго Б
13:00 1 - 1 2.25 3.05 2.91
Сеута - Алхесирас
13:00 1 - 3 2.38 3.01 2.73
Талавера де ла Рейна - Културал Леонеса
19:00 2 - 3 2.36 3.10 2.71
Депортиво Ла Коруня - Сан Фернандо
20:00 0 - 1 1.43 3.92 6.53
Кордоба - СС Рейес
20:00 0 - 1 1.23 5.17 10.46
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алкояно - Атлетико Балеарес 2 - 1 2.19 3.00 3.06
13:00 Аморебиета - Нумансия 1 - 2 2.23 3.00 3.01
13:00 Елденсе - Химнастик де Тарагона 2 - 1 2.03 3.03 3.36
13:00 Калахора - Билбао Атлетик 1 - 2 2.02 3.15 3.31
17:00 Ла Нусия - Реал Унион 1 - 1 1.89 3.14 3.75
19:00 Кастейон - Осасуна Б 2 - 0 1.91 3.11 3.72
19:00 Реал Сосиедад Б - Барселона Атлетик 2 - 0 2.48 3.21 2.49
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Алкояно - Атлетико Балеарес
13:00 2 - 1 2.19 3.00 3.06
Аморебиета - Нумансия
13:00 1 - 2 2.23 3.00 3.01
Елденсе - Химнастик де Тарагона
13:00 2 - 1 2.03 3.03 3.36
Калахора - Билбао Атлетик
13:00 1 - 2 2.02 3.15 3.31
Ла Нусия - Реал Унион
17:00 1 - 1 1.89 3.14 3.75
Кастейон - Осасуна Б
19:00 2 - 0 1.91 3.11 3.72
Реал Сосиедад Б - Барселона Атлетик
19:00 2 - 0 2.48 3.21 2.49
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Алавес - Понферадина 3 - 1 1.82 3.46 4.28
17:15 Леганес - Албасете 1 - 2 2.05 3.15 3.78
19:30 Гранада - Уеска 0 - 0 1.82 3.30 4.55
19:30 Реал Овиедо - Картахена 1 - 3 2.30 2.95 3.32
22:00 Ибиса - Луго 3 - 2 1.80 3.39 4.50
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алавес - Понферадина
17:15 3 - 1 1.82 3.46 4.28
Леганес - Албасете
17:15 1 - 2 2.05 3.15 3.78
Гранада - Уеска
19:30 0 - 0 1.82 3.30 4.55
Реал Овиедо - Картахена
19:30 1 - 3 2.30 2.95 3.32
Ибиса - Луго
22:00 3 - 2 1.80 3.39 4.50
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Херта Берлин - Хофенхайм 1 - 1 2.81 3.63 2.40
18:30 Шалке 04 - Аугсбург 2 - 3 2.02 3.57 3.62
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Херта Берлин - Хофенхайм
16:30 1 - 1 2.81 3.63 2.40
Шалке 04 - Аугсбург
18:30 2 - 3 2.02 3.57 3.62
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Кайзерслаутерн - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 1.90 3.63 3.84
14:30 Карлсруе - Нюрнберг 3 - 0 2.17 3.53 3.12
14:30 Магдебург - Ян Регенсбург 1 - 0 1.85 3.71 3.88
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Кайзерслаутерн - Айнтрахт Брауншвайг
14:30 1 - 1 1.90 3.63 3.84
Карлсруе - Нюрнберг
14:30 3 - 0 2.17 3.53 3.12
Магдебург - Ян Регенсбург
14:30 1 - 0 1.85 3.71 3.88
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Виктория Кьолн - ВФБ Олденбург 1 - 2 2.22 3.40 2.95
15:00 Веен Висбаден - Рот-Вайс Есен 3 - 1 1.76 3.62 4.19
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Виктория Кьолн - ВФБ Олденбург
14:00 1 - 2 2.22 3.40 2.95
Веен Висбаден - Рот-Вайс Есен
15:00 3 - 1 1.76 3.62 4.19
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Лацио - Специя 4 - 0 1.38 4.99 7.62
16:00 Лече - Кремонезе 1 - 1 2.02 3.41 3.75
16:00 Сампдория - Монца 0 - 3 2.31 3.25 3.13
16:00 Сасуоло - Салернитана 5 - 0 2.03 3.62 3.48
19:00 Аталанта - Фиорентина 1 - 0 2.04 3.44 3.64
21:45 Ювентус - Болоня 3 - 0 1.57 3.99 5.87
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Лацио - Специя
13:30 4 - 0 1.38 4.99 7.62
Лече - Кремонезе
16:00 1 - 1 2.02 3.41 3.75
Сампдория - Монца
16:00 0 - 3 2.31 3.25 3.13
Сасуоло - Салернитана
16:00 5 - 0 2.03 3.62 3.48
Аталанта - Фиорентина
19:00 1 - 0 2.04 3.44 3.64
Ювентус - Болоня
21:45 3 - 0 1.57 3.99 5.87
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:15 Беневенто - Асколи 1 - 1 1.96 3.33 3.92
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Беневенто - Асколи
17:15 1 - 1 1.96 3.33 3.92
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Аурора Про Патрия - Про Верчели 2 - 1 2.33 2.85 2.98
15:30 Новара - Виченца Виртус 3 - 0 2.63 3.12 2.41
15:30 Ренате - Порденоне 0 - 0 2.31 2.80 3.06
15:30 Триестина - Виртус Верона 3 - 2 2.04 2.76 3.79
18:30 Мантова - Про Сесто 0 - 0 2.06 3.13 3.22
18:30 Санджулиано Сити - Пиаченца 3 - 1 1.93 3.09 3.64
18:30 Унион АрциняноКиампо - Тренто 1921 1 - 1 2.02 3.00 3.48
18:30 Ювентус Б - Перджолетезе 1 - 1 2.11 2.85 3.44
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Аурора Про Патрия - Про Верчели
15:30 2 - 1 2.33 2.85 2.98
Новара - Виченца Виртус
15:30 3 - 0 2.63 3.12 2.41
Ренате - Порденоне
15:30 0 - 0 2.31 2.80 3.06
Триестина - Виртус Верона
15:30 3 - 2 2.04 2.76 3.79
Мантова - Про Сесто
18:30 0 - 0 2.06 3.13 3.22
Санджулиано Сити - Пиаченца
18:30 3 - 1 1.93 3.09 3.64
Унион АрциняноКиампо - Тренто 1921
18:30 1 - 1 2.02 3.00 3.48
Ювентус Б - Перджолетезе
18:30 1 - 1 2.11 2.85 3.44
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Анкона - Монтеварки Акуила 1 - 2 1.72 3.22 4.49
15:30 Виртус Ентела - Имолезе 0 - 0 1.43 3.71 6.89
15:30 Карарезе - Губио 0 - 2 2.33 2.77 3.07
15:30 Римини - Алесандрия 3 - 0 1.77 3.13 4.33
15:30 Сан Донато Таварнеле - Лукезе 0 - 2 2.38 2.86 2.87
15:30 Фермана - Олбия 0 - 0 2.57 2.84 2.66
15:30 Фиоренцуола 1922 - Реджиана 1919 5 - 0 4.89 3.07 1.71
15:30 Чезена - Реканатезе 2 - 0 1.56 3.33 5.81
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Анкона - Монтеварки Акуила
15:30 1 - 2 1.72 3.22 4.49
Виртус Ентела - Имолезе
15:30 0 - 0 1.43 3.71 6.89
Карарезе - Губио
15:30 0 - 2 2.33 2.77 3.07
Римини - Алесандрия
15:30 3 - 0 1.77 3.13 4.33
Сан Донато Таварнеле - Лукезе
15:30 0 - 2 2.38 2.86 2.87
Фермана - Олбия
15:30 0 - 0 2.57 2.84 2.66
Фиоренцуола 1922 - Реджиана 1919
15:30 5 - 0 4.89 3.07 1.71
Чезена - Реканатезе
15:30 2 - 0 1.56 3.33 5.81
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Лориен - Лил 2 - 1 2.83 3.48 2.39
16:00 Аячо - Клермонт Фут 1 - 3 2.23 3.09 3.48
16:00 Оксер - Брест 1 - 1 2.99 3.30 2.37
16:00 Троа - Реймс 2 - 2 2.82 3.22 2.54
16:00 Тулуза - Монпелие 4 - 2 1.92 3.70 3.71
18:05 Монако - Нант 4 - 1 1.56 4.32 5.38
21:45 Ланс - Лион 1 - 0 2.19 3.63 3.05
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лориен - Лил
14:00 2 - 1 2.83 3.48 2.39
Аячо - Клермонт Фут
16:00 1 - 3 2.23 3.09 3.48
Оксер - Брест
16:00 1 - 1 2.99 3.30 2.37
Троа - Реймс
16:00 2 - 2 2.82 3.22 2.54
Тулуза - Монпелие
16:00 4 - 2 1.92 3.70 3.71
Монако - Нант
18:05 4 - 1 1.56 4.32 5.38
Ланс - Лион
21:45 1 - 0 2.19 3.63 3.05
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Рийд - Алтах 2 - 3 2.12 3.39 3.32
15:30 Хартберг - Аустрия Клагенфурт 2 - 3 3.00 3.51 2.22
18:00 Аустрия Виена - Щурм Грац 0 - 3 2.65 3.44 2.49
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Рийд - Алтах
15:30 2 - 3 2.12 3.39 3.32
Хартберг - Аустрия Клагенфурт
15:30 2 - 3 3.00 3.51 2.22
Аустрия Виена - Щурм Грац
18:00 0 - 3 2.65 3.44 2.49
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Флоридсдорфер АК - Блау-Вайс Линц 2 - 1 3.21 3.45 2.03
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Флоридсдорфер АК - Блау-Вайс Линц
11:30 2 - 1 3.21 3.45 2.03
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Шамахи - Сабах Баку 0 - 1 5.60 3.73 1.49
17:00 Сумгаит - Капаз Ганджа 0 - 0 1.79 3.30 3.79
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шамахи - Сабах Баку
14:30 0 - 1 5.60 3.73 1.49
Сумгаит - Капаз Ганджа
17:00 0 - 0 1.79 3.30 3.79
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Партизани Тирана - КФ Тирана 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Партизани Тирана - КФ Тирана
20:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 Параду АК - УСМ Хенчела 0 - 1 1.56 3.50 5.43
18:00 ХБ Шелгум Лайд - ЖС Кабилие 0 - 2 3.72 2.98 1.98
20:00 ЕС Сетиф - КС Константин 0 - 0 2.40 2.80 2.97
22:00 ЖС Саура - КР Белуиздад 0 - 1 2.54 2.84 2.74
22:00 МК Оран - УСМ Алжир 1 - 0 2.79 2.83 2.51
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
Параду АК - УСМ Хенчела
18:00 0 - 1 1.56 3.50 5.43
ХБ Шелгум Лайд - ЖС Кабилие
18:00 0 - 2 3.72 2.98 1.98
ЕС Сетиф - КС Константин
20:00 0 - 0 2.40 2.80 2.97
ЖС Саура - КР Белуиздад
22:00 0 - 1 2.54 2.84 2.74
МК Оран - УСМ Алжир
22:00 1 - 0 2.79 2.83 2.51
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Примейро де Агосто 0 - 1 2.80 2.73 2.45
17:00 Куандо Кубанго - Академика до Лобито 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Санта Рита де Касия - Петро Атлетико 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг де Кабинда - АСК Драгао до Уиже 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Примейро де Агосто
17:00 0 - 1 2.80 2.73 2.45
Куандо Кубанго - Академика до Лобито
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Санта Рита де Касия - Петро Атлетико
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - АСК Драгао до Уиже
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия 1 - 1 1.51 3.68 4.97
14:30 УЕ Енгордани - Пеня Енкарнада 1 - 0 2.00 3.96 2.69
17:00 УЕ Санта Колома - Ордино 0 - 0 1.63 3.53 4.42
19:30 ФК Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес 1 - 1 1.66 3.85 3.76
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Интер Клуб Ескалдес - Сант Жулия
12:00 1 - 1 1.51 3.68 4.97
УЕ Енгордани - Пеня Енкарнада
14:30 1 - 0 2.00 3.96 2.69
УЕ Санта Колома - Ордино
17:00 0 - 0 1.63 3.53 4.42
ФК Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес
19:30 1 - 1 1.66 3.85 3.76
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Банфийлд - Годой Крус 1 - 1 2.32 3.15 3.11
02:30 Арсенал Саранди - Индепендиенте 0 - 1 2.78 2.89 2.75
21:30 Патронато Парана - Атлетико Тукуман 2 - 1 2.71 3.03 2.71
21:30 Талерес Кордоба - Ланус 0 - 1 2.00 3.14 4.02
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд - Годой Крус
00:00 1 - 1 2.32 3.15 3.11
Арсенал Саранди - Индепендиенте
02:30 0 - 1 2.78 2.89 2.75
Патронато Парана - Атлетико Тукуман
21:30 2 - 1 2.71 3.03 2.71
Талерес Кордоба - Ланус
21:30 0 - 1 2.00 3.14 4.02
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Сан Телмо - Атланта Буенос Айрес 1 - 0 3.17 2.79 2.40
21:30 Темперлей - Агропекуарио Аргентино 2 - 0 2.05 2.74 4.19
22:00 Алмиранте Браун - Дефенсорес де Белграно 2 - 3 3.71 2.78 2.17
22:00 Атлетико Гюемес - Атлетико Рафаела 1 - 1 2.77 2.70 2.78
22:30 Естудиантес Рио Куарто - Атлетико Митре 0 - 0 1.83 3.04 4.64
22:30 Химнасия Мендоса - Естудиантес Буенос Айрес 1 - 0 1.80 2.91 5.27
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Сан Телмо - Атланта Буенос Айрес
21:30 1 - 0 3.17 2.79 2.40
Темперлей - Агропекуарио Аргентино
21:30 2 - 0 2.05 2.74 4.19
Алмиранте Браун - Дефенсорес де Белграно
22:00 2 - 3 3.71 2.78 2.17
Атлетико Гюемес - Атлетико Рафаела
22:00 1 - 1 2.77 2.70 2.78
Естудиантес Рио Куарто - Атлетико Митре
22:30 0 - 0 1.83 3.04 4.64
Химнасия Мендоса - Естудиантес Буенос Айрес
22:30 1 - 0 1.80 2.91 5.27
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ван Чаренцаван - Ной Ереван 2 - 2 1.76 3.48 3.63
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Ной Ереван
14:00 2 - 2 1.76 3.48 3.63
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арсенал Дзержинск - Неман Гродно 1 - 1 4.38 3.55 1.72
15:00 Минск - Енергетик-БГУ Минск 0 - 0 2.68 3.27 2.36
17:00 Славия Мозир - Ислоч Минск 0 - 1 3.12 3.35 2.08
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Дзержинск - Неман Гродно
13:00 1 - 1 4.38 3.55 1.72
Минск - Енергетик-БГУ Минск
15:00 0 - 0 2.68 3.27 2.36
Славия Мозир - Ислоч Минск
17:00 0 - 1 3.12 3.35 2.08
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Нафтан Новополоцк - Рогачов 2 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Шахтьор Петриков - Молодечно 6 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Волна Пинск - Барановичи 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Нафтан Новополоцк - Рогачов
13:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Шахтьор Петриков - Молодечно
15:00 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Волна Пинск - Барановичи
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Андерлехт - Шарлероа 0 - 1 1.61 4.06 4.98
17:00 КАА Гент - Серкъл Брюж 3 - 4 1.57 3.99 5.52
19:30 Кортрийк - Роял Антверпен 2 - 1 5.00 3.79 1.66
22:00 Сент Трюиден - Ойпен 0 - 1 1.77 3.62 4.41
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт - Шарлероа
14:30 0 - 1 1.61 4.06 4.98
КАА Гент - Серкъл Брюж
17:00 3 - 4 1.57 3.99 5.52
Кортрийк - Роял Антверпен
19:30 2 - 1 5.00 3.79 1.66
Сент Трюиден - Ойпен
22:00 0 - 1 1.77 3.62 4.41
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 СК Беверен - Лиерс Кемпензонен 5 - 0 2.08 3.55 3.02
21:00 Стандарт Лиеж Б - Андерлехт Б 1 - 3 2.84 3.44 2.20
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
СК Беверен - Лиерс Кемпензонен
17:00 5 - 0 2.08 3.55 3.02
Стандарт Лиеж Б - Андерлехт Б
21:00 1 - 3 2.84 3.44 2.20
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Атлетико Палмафлор 0 - 0 2.25 3.18 2.94
02:30 Боливар Ла Пас - Индепендиенте Петролеро 0 - 0 1.15 6.88 14.25
22:00 Университарио де Винто - Олуейс Реди Ла Пас 1 - 2 3.33 3.52 1.95
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Аурора Кочабамба - Атлетико Палмафлор
00:15 0 - 0 2.25 3.18 2.94
Боливар Ла Пас - Индепендиенте Петролеро
02:30 0 - 0 1.15 6.88 14.25
Университарио де Винто - Олуейс Реди Ла Пас
22:00 1 - 2 3.33 3.52 1.95
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Авай SC - Атлетико GO 1 - 2 2.36 3.06 3.15
01:00 Атлетико PR - Жувентуд RS 2 - 0 1.47 4.21 6.66
01:00 Гояс GO - Форталеса CE 0 - 1 3.02 3.04 2.43
01:00 Фламенго RJ - Брагантино SP 4 - 1 1.48 4.22 6.46
03:00 Коринтианс SP - Куяба MT 2 - 0 1.65 3.48 5.81
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Атлетико GO
01:00 1 - 2 2.36 3.06 3.15
Атлетико PR - Жувентуд RS
01:00 2 - 0 1.47 4.21 6.66
Гояс GO - Форталеса CE
01:00 0 - 1 3.02 3.04 2.43
Фламенго RJ - Брагантино SP
01:00 4 - 1 1.48 4.22 6.46
Коринтианс SP - Куяба MT
03:00 2 - 0 1.65 3.48 5.81
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Итуано SP - КР Бразил AL 1 - 0 2.02 3.00 3.83
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Итуано SP - КР Бразил AL
00:30 1 - 0 2.02 3.00 3.83
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Магара Йънг Бойс 5 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Бужумбура Сити 0 - 0 2.61 2.94 2.51
16:00 Егъл Ноар - Тигре Ноар 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Ле Месажер Нгози 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Мусонгати - Интер Стар 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Олимпик Стар - Рукинзо 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Магара Йънг Бойс
16:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди Спорт Динамик - Бужумбура Сити
16:00 0 - 0 2.61 2.94 2.51
Егъл Ноар - Тигре Ноар
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Ле Месажер Нгози
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мусонгати - Интер Стар
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Олимпик Стар - Рукинзо
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Монагас Матурин - Метрополитанос 0 - 2 2.25 2.90 3.06
02:15 Карабобо Валенсия - Замора Баринас 0 - 2 2.27 2.97 2.94
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монагас Матурин - Метрополитанос
00:00 0 - 2 2.25 2.90 3.06
Карабобо Валенсия - Замора Баринас
02:15 0 - 2 2.27 2.97 2.94
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Ачуапа 1 - 1 1.40 3.84 7.05
03:00 Депортиво Михко - Малакатеко 0 - 2 2.32 2.92 2.87
05:00 Кселаху - Антигуа ГФК 2 - 2 1.69 3.31 4.26
20:00 Гуастатоя - Комуникасионес 0 - 1 2.19 2.75 3.31
22:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Истапа 2 - 3 1.79 3.10 4.13
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Ачуапа
00:00 1 - 1 1.40 3.84 7.05
Депортиво Михко - Малакатеко
03:00 0 - 2 2.32 2.92 2.87
Кселаху - Антигуа ГФК
05:00 2 - 2 1.69 3.31 4.26
Гуастатоя - Комуникасионес
20:00 0 - 1 2.19 2.75 3.31
Санта Лусия Коцумалгуапа - Истапа
22:00 2 - 3 1.79 3.10 4.13
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Колидж 1975 - Юръп Пойнт 0 - 4 2.09 3.54 2.70
19:30 Лайънс Гибралтар - Сейнт Джоузеф 1 - 4 7.20 5.24 1.27
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Колидж 1975 - Юръп Пойнт
19:00 0 - 4 2.09 3.54 2.70
Лайънс Гибралтар - Сейнт Джоузеф
19:30 1 - 4 7.20 5.24 1.27
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сиони Болниси - Динамо Батуми 1 - 1 8.25 4.57 1.30
14:30 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси 0 - 0 4.30 3.37 1.68
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиони Болниси - Динамо Батуми
14:30 1 - 1 8.25 4.57 1.30
Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси
14:30 0 - 0 4.30 3.37 1.68
Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Смирни - Кифисия 0 - 2 1.78 3.28 4.23
Гърция - Купа на Гърция
Час Рез. 1 X 2
Аполон Смирни - Кифисия
16:00 0 - 2 1.78 3.28 4.23
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Астерас Триполис - ОФИ Крит 2 - 0 1.86 3.29 4.17
16:00 Олимпиакос - Атромитос 2 - 0 1.30 4.74 9.93
19:30 Волос - Арис Солун 2 - 0 3.53 3.21 2.05
21:30 ПАОК - Панатинайкос 1 - 2 2.44 2.97 3.00
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Астерас Триполис - ОФИ Крит
15:00 2 - 0 1.86 3.29 4.17
Олимпиакос - Атромитос
16:00 2 - 0 1.30 4.74 9.93
Волос - Арис Солун
19:30 2 - 0 3.53 3.21 2.05
ПАОК - Панатинайкос
21:30 1 - 2 2.44 2.97 3.00
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Кьоге - Фредериция 0 - 1 2.16 3.44 3.02
14:00 Нествед - Хилерьод 2 - 0 1.63 3.95 4.69
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Кьоге - Фредериция
14:00 0 - 1 2.16 3.44 3.02
Нествед - Хилерьод
14:00 2 - 0 1.63 3.95 4.69
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Мидтиланд - Виборг 1 - 1 1.70 3.88 4.52
15:00 Силкеборг - Хорсенс 2 - 1 1.66 3.84 4.84
17:00 Брьондби - Лингби 3 - 3 1.66 3.89 4.77
19:00 ФК Копенхаген - Орхус 1 - 0 1.71 3.63 4.78
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Мидтиланд - Виборг
15:00 1 - 1 1.70 3.88 4.52
Силкеборг - Хорсенс
15:00 2 - 1 1.66 3.84 4.84
Брьондби - Лингби
17:00 3 - 3 1.66 3.89 4.77
ФК Копенхаген - Орхус
19:00 1 - 0 1.71 3.63 4.78
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:45 9 де Октубре Гуаякил - ЛДУ Кито 2 - 2 2.80 3.27 2.34
04:00 Мушук Руна - Емелек Гуаякил 0 - 0 4.05 3.46 1.81
21:00 Оренсе Мачала - Делфин Манта 1 - 1 2.00 3.21 3.63
23:30 Кумбая - Аукас Кито 0 - 0 4.56 3.65 1.68
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - ЛДУ Кито
01:45 2 - 2 2.80 3.27 2.34
Мушук Руна - Емелек Гуаякил
04:00 0 - 0 4.05 3.46 1.81
Оренсе Мачала - Делфин Манта
21:00 1 - 1 2.00 3.21 3.63
Кумбая - Аукас Кито
23:30 0 - 0 4.56 3.65 1.68
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Марте - Исидро Метапан 2 - 1 2.65 2.83 2.50
01:00 Чалатенанго - Хокоро 0 - 0 1.86 3.18 3.67
04:15 Санта Текла - Онсе Депортиво де Ауачапан 1 - 4 2.12 2.88 3.29
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Исидро Метапан
00:00 2 - 1 2.65 2.83 2.50
Чалатенанго - Хокоро
01:00 0 - 0 1.86 3.18 3.67
Санта Текла - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:15 1 - 4 2.12 2.88 3.29
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс 2 - 0 1.30 4.98 7.13
17:15 Номе Калю - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 2.59 3.31 2.30
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс
14:30 2 - 0 1.30 4.98 7.13
Номе Калю - ФКИ Левадия Талин
17:15 0 - 1 2.59 3.31 2.30
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Билдкон - Нквази 0 - 4 2.54 2.54 2.94
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Пауър Динамос 0 - 0 2.02 2.79 3.64
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Нквази
14:00 0 - 4 2.54 2.54 2.94
ЗЕСКО Юнайтед - Пауър Динамос
16:00 0 - 0 2.02 2.79 3.64
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Сахнин - Секция Нес Циона 2 - 0 1.60 3.69 4.95
20:15 Апоел Тел Авив - Апоел Йерусалим 1 - 3 2.11 3.24 3.17
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бней Сахнин - Секция Нес Циона
19:00 2 - 0 1.60 3.69 4.95
Апоел Тел Авив - Апоел Йерусалим
20:15 1 - 3 2.11 3.24 3.17
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Персиб Бандунг - Персия Джакарта отл. 2.09 3.19 3.09
16:30 ПСИС Семаранг - Бхаянгкара отл. 2.33 3.00 2.81
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персиб Бандунг - Персия Джакарта
12:00 отл. 2.09 3.19 3.09
ПСИС Семаранг - Бхаянгкара
16:30 отл. 2.33 3.00 2.81
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:30 Хавадар - Сепахан Исфахан 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Персеполис Техеран - Трактор Сази Табриз 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Хавадар - Сепахан Исфахан
16:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Персеполис Техеран - Трактор Сази Табриз
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Санат Нафт Абадан - Мес Рафсанджан
18:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Исландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Кефлавик - Акранес 3 - 2 1.57 4.22 4.76
20:15 Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 3 - 2 1.80 3.91 3.65
Исландия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Кефлавик - Акранес
18:00 3 - 2 1.57 4.22 4.76
Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик
20:15 3 - 2 1.80 3.91 3.65
Исландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 КА Акурейри - КР Рейкявик 1 - 0 1.96 3.68 3.26
Исландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
КА Акурейри - КР Рейкявик
18:00 1 - 0 1.96 3.68 3.26
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кизилжар Петропавл - Кайрат Алмати 1 - 2 2.45 3.00 2.62
12:00 Тобол Костанай - Шахтьор Караганди 3 - 1 1.60 3.63 4.54
14:00 Акжайк - Актобе 3 - 1 3.58 3.10 1.93
15:00 Туран Туркестан - Астана 2 - 2 9.64 4.58 1.28
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кизилжар Петропавл - Кайрат Алмати
12:00 1 - 2 2.45 3.00 2.62
Тобол Костанай - Шахтьор Караганди
12:00 3 - 1 1.60 3.63 4.54
Акжайк - Актобе
14:00 3 - 1 3.58 3.10 1.93
Туран Туркестан - Астана
15:00 2 - 2 9.64 4.58 1.28
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Фордж - Йорк Юнайтед 2 - 0 1.53 3.80 5.05
22:30 Кавалри - Валюр 2 - 1 2.30 3.06 2.77
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Йорк Юнайтед
00:00 2 - 0 1.53 3.80 5.05
Кавалри - Валюр
22:30 2 - 1 2.30 3.06 2.77
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
19:15 Ал-Араби Доха - Ал-Маркия Доха 1 - 0 1.34 4.71 6.36
19:15 Ал-Гарафа Доха - Ал-Духаил Доха 1 - 1 3.76 3.98 1.65
19:15 Ал-Райян - Ал-Шамал 4 - 2 3.23 3.44 1.92
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Араби Доха - Ал-Маркия Доха
19:15 1 - 0 1.34 4.71 6.36
Ал-Гарафа Доха - Ал-Духаил Доха
19:15 1 - 1 3.76 3.98 1.65
Ал-Райян - Ал-Шамал
19:15 4 - 2 3.23 3.44 1.92
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 АПС Бомет - Найроби Сити Старс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Какамега Хоумбойз - Леопардс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Кения Полис - Бандари отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Тъскер - Поста Рейнджърс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Уазито - Софапака отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
АПС Бомет - Найроби Сити Старс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Какамега Хоумбойз - Леопардс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения Полис - Бандари
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тъскер - Поста Рейнджърс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Уазито - Софапака
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Акритас Хлорака - Арис Лимасол 0 - 3 4.90 3.40 1.63
19:00 Апоел Никозия - АЕЛ Лимасол 0 - 0 1.62 3.53 4.70
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Акритас Хлорака - Арис Лимасол
19:00 0 - 3 4.90 3.40 1.63
Апоел Никозия - АЕЛ Лимасол
19:00 0 - 0 1.62 3.53 4.70
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:05 Онсе Калдас - Хагуарес де Кордоба 0 - 1 1.72 3.30 4.99
02:10 Ла Екуидад Богота - Мильонариос Богота 1 - 0 2.89 2.97 2.47
04:15 Рионегро - Депортес Толима 1 - 2 2.23 2.85 3.43
22:00 Депортиво Перейра - Депортиво Пасто 2 - 0 1.84 3.34 4.20
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Онсе Калдас - Хагуарес де Кордоба
00:05 0 - 1 1.72 3.30 4.99
Ла Екуидад Богота - Мильонариос Богота
02:10 1 - 0 2.89 2.97 2.47
Рионегро - Депортес Толима
04:15 1 - 2 2.23 2.85 3.43
Депортиво Перейра - Депортиво Пасто
22:00 2 - 0 1.84 3.34 4.20
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Балкани Суха река - Гниляне 2 - 0 1.75 3.40 4.28
14:00 Прищина - Трепча 89 Митровица отл. 1.62 3.69 4.61
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река - Гниляне
13:00 2 - 0 1.75 3.40 4.28
Прищина - Трепча 89 Митровица
14:00 отл. 1.62 3.69 4.61
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Сан Карлос 2 - 2 1.79 3.46 3.85
05:00 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия 4 - 3 1.63 3.71 4.85
05:00 Пунтаренас - Сантос де Гуапилес 2 - 1 1.52 3.98 5.01
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ередиано - Сан Карлос
05:00 2 - 2 1.79 3.46 3.85
ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия
05:00 4 - 3 1.63 3.71 4.85
Пунтаренас - Сантос де Гуапилес
05:00 2 - 1 1.52 3.98 5.01
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 АФАД Джекану - СО де л'Арми 1 - 1 2.27 2.69 3.20
21:00 АСЕК Мимозас - Сан Педро 0 - 0 1.63 3.44 4.66
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АФАД Джекану - СО де л'Арми
18:30 1 - 1 2.27 2.69 3.20
АСЕК Мимозас - Сан Педро
21:00 0 - 0 1.63 3.44 4.66
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Насър Кувейт - Кадсия Кувейт 0 - 0 2.73 3.17 2.25
20:20 Кувейт СК - Ал Фахахел 2 - 1 1.24 5.19 9.01
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Кувейт - Кадсия Кувейт
18:00 0 - 0 2.73 3.17 2.25
Кувейт СК - Ал Фахахел
20:20 2 - 1 1.24 5.19 9.01
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 БФЦ Даугавпилс - Валмиера 1 - 1 12.34 5.86 1.17
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - Валмиера
18:00 1 - 1 12.34 5.86 1.17
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:55 ФК Паневежис - Судува Мариямполе 2 - 0 2.43 3.04 2.63
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - Судува Мариямполе
17:55 2 - 0 2.43 3.04 2.63
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Майти Тайгърс 1 - 0 2.12 3.20 3.17
15:30 Еквендени Хамърс - Каронга Юнайтед 4 - 0 2.27 2.88 3.18
15:30 Няса Биг Булетс - СИВО Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Сейбъл Фарминг - Камузу Баракс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Майти Тайгърс
15:30 1 - 0 2.12 3.20 3.17
Еквендени Хамърс - Каронга Юнайтед
15:30 4 - 0 2.27 2.88 3.18
Няса Биг Булетс - СИВО Юнайтед
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Сейбъл Фарминг - Камузу Баракс
15:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Биркиркара - Валета 3 - 0 1.76 3.35 3.80
17:00 Гзира Юнайтед - Пиета Хотспърс 4 - 0 1.15 6.71 12.63
18:15 Балзан - Хибърниънс 0 - 2 3.73 3.49 1.74
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Биркиркара - Валета
16:00 3 - 0 1.76 3.35 3.80
Гзира Юнайтед - Пиета Хотспърс
17:00 4 - 0 1.15 6.71 12.63
Балзан - Хибърниънс
18:15 0 - 2 3.73 3.49 1.74
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ФУС Рабат - Магреб Фес 0 - 0 2.17 2.69 3.55
20:15 Могреб Тетуан - УС Туарга 1 - 1 1.87 2.97 4.10
22:30 Видад Казабланка - РСБ Беркан 2 - 0 1.56 3.44 5.36
22:30 ХУСА Агадир - МК Уджда 1 - 1 1.84 3.04 4.13
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФУС Рабат - Магреб Фес
18:00 0 - 0 2.17 2.69 3.55
Могреб Тетуан - УС Туарга
20:15 1 - 1 1.87 2.97 4.10
Видад Казабланка - РСБ Беркан
22:30 2 - 0 1.56 3.44 5.36
ХУСА Агадир - МК Уджда
22:30 1 - 1 1.84 3.04 4.13
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Сан Луис - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 3 3.16 3.38 2.14
01:05 Монтерей - Пачука 0 - 0 2.11 3.36 3.23
03:05 Атлас Гуадалахара - Некакса Агуаскалиентес 1 - 0 2.44 3.19 2.79
05:05 Крус Асул - Чивас Гуадалахара 2 - 1 2.40 3.26 2.78
20:00 Депортиво Толука - Керетаро 4 - 1 1.80 3.88 3.80
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Сан Луис - Тигрес УАНЛ Монтерей
01:00 0 - 3 3.16 3.38 2.14
Монтерей - Пачука
01:05 0 - 0 2.11 3.36 3.23
Атлас Гуадалахара - Некакса Агуаскалиентес
03:05 1 - 0 2.44 3.19 2.79
Крус Асул - Чивас Гуадалахара
05:05 2 - 1 2.40 3.26 2.78
Депортиво Толука - Керетаро
20:00 4 - 1 1.80 3.88 3.80
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Дачия Буюкан - Петрокуб Хинчещ 0 - 0 6.23 3.85 1.41
18:00 Шериф Тираспол - Сфинтул Георге Суручен 3 - 0 1.14 6.27 14.67
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дачия Буюкан - Петрокуб Хинчещ
15:00 0 - 0 6.23 3.85 1.41
Шериф Тираспол - Сфинтул Георге Суручен
18:00 3 - 0 1.14 6.27 14.67
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Фортуна Ситард - Волендам 2 - 0 1.76 4.16 3.92
15:30 Екселсиор - Утрехт 0 - 1 4.72 4.31 1.62
15:30 НЕК Ниймеген - Фейенорд 1 - 1 5.56 4.22 1.55
17:45 Ваалвийк - Спарта Ротердам 2 - 2 2.25 3.33 3.16
21:00 Еммен - Хееренвеен 0 - 0 2.83 3.33 2.45
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Фортуна Ситард - Волендам
13:15 2 - 0 1.76 4.16 3.92
Екселсиор - Утрехт
15:30 0 - 1 4.72 4.31 1.62
НЕК Ниймеген - Фейенорд
15:30 1 - 1 5.56 4.22 1.55
Ваалвийк - Спарта Ротердам
17:45 2 - 2 2.25 3.33 3.16
Еммен - Хееренвеен
21:00 0 - 0 2.83 3.33 2.45
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Индихенас де Матагалпа - Ювентус Манагуа 2 - 5 2.59 3.14 2.33
00:00 Уолтър Ферети - Манагуа 2 - 1 1.95 3.18 3.35
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Индихенас де Матагалпа - Ювентус Манагуа
00:00 2 - 5 2.59 3.14 2.33
Уолтър Ферети - Манагуа
00:00 2 - 1 1.95 3.18 3.35
Нова Зеландия - Национална Лига Рез. 1 X 2
03:00 Биркенхед Юнайтед - Крайстчърч Юнайтед 3 - 1 3.33 4.48 1.65
05:00 Окланд Юнайтед - Мелвил Юнайтед 1 - 0 1.82 3.76 3.20
Нова Зеландия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Биркенхед Юнайтед - Крайстчърч Юнайтед
03:00 3 - 1 3.33 4.48 1.65
Окланд Юнайтед - Мелвил Юнайтед
05:00 1 - 0 1.82 3.76 3.20
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Трефф - Ейдсволд ТФ 3 - 0 1.73 4.00 3.53
17:30 Братвог - Аскер 3 - 1 2.03 3.51 3.00
19:00 Уленсакер Киса - Хьодд 1 - 0 1.89 3.63 3.25
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Трефф - Ейдсволд ТФ
15:00 3 - 0 1.73 4.00 3.53
Братвог - Аскер
17:30 3 - 1 2.03 3.51 3.00
Уленсакер Киса - Хьодд
19:00 1 - 0 1.89 3.63 3.25
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
18:00 Олесунд - Викинг Ставангер 2 - 1 2.58 3.55 2.50
18:00 Сандефьорд - Сарпсборг 08 1 - 1 3.44 3.76 1.95
18:00 ХамКам - Йерв Гримстад 2 - 1 1.32 5.22 8.43
18:00 Хаугесунд - Од БК 2 - 2 1.89 3.59 3.81
20:00 Кристиансунд - Розенборг 4 - 4 3.91 4.02 1.76
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Олесунд - Викинг Ставангер
18:00 2 - 1 2.58 3.55 2.50
Сандефьорд - Сарпсборг 08
18:00 1 - 1 3.44 3.76 1.95
ХамКам - Йерв Гримстад
18:00 2 - 1 1.32 5.22 8.43
Хаугесунд - Од БК
18:00 2 - 2 1.89 3.59 3.81
Кристиансунд - Розенборг
20:00 4 - 4 3.91 4.02 1.76
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Бран Берген - Стьордалс Блинк 5 - 0 1.03 15.53 35.00
15:00 Брюне - Шайд 0 - 3 1.97 3.60 3.30
15:00 Фредрикстад - Мьондален 2 - 1 1.83 3.81 3.58
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бран Берген - Стьордалс Блинк
15:00 5 - 0 1.03 15.53 35.00
Брюне - Шайд
15:00 0 - 3 1.97 3.60 3.30
Фредрикстад - Мьондален
15:00 2 - 1 1.83 3.81 3.58
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал Батаех - Ал Вахда Абу Даби 0 - 4 3.81 3.76 1.73
16:15 Ал Дафра - Шабаб Ал-Ахли Дубай 3 - 2 4.97 3.99 1.53
19:00 Ал Аин - Ал Итихад Калба 3 - 0 1.40 4.51 5.98
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Батаех - Ал Вахда Абу Даби
16:15 0 - 4 3.81 3.76 1.73
Ал Дафра - Шабаб Ал-Ахли Дубай
16:15 3 - 2 4.97 3.99 1.53
Ал Аин - Ал Итихад Калба
19:00 3 - 0 1.40 4.51 5.98
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Гуайреня - Олимпия Асунсион 0 - 1 3.79 3.45 1.82
23:00 Такуари Асунсион - Спортиво Амелиано 1 - 1 2.50 3.03 2.68
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Олимпия Асунсион
23:00 0 - 1 3.79 3.45 1.82
Такуари Асунсион - Спортиво Амелиано
23:00 1 - 1 2.50 3.03 2.68
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Миедж Легница - Стал Мелец 0 - 2 1.98 3.46 3.54
16:00 Ягиелония Бялисток - Корона Келце 4 - 1 1.78 3.61 4.23
18:30 Видзев Лодз - Раков Ченстохова 0 - 0 5.15 3.86 1.60
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Миедж Легница - Стал Мелец
13:30 0 - 2 1.98 3.46 3.54
Ягиелония Бялисток - Корона Келце
16:00 4 - 1 1.78 3.61 4.23
Видзев Лодз - Раков Ченстохова
18:30 0 - 0 5.15 3.86 1.60
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Рух Хожов - Сандеця Нови Сонч 2 - 1 2.08 3.10 3.39
16:00 Пуща Неполомице - Арка Гдиня 2 - 0 3.50 3.32 1.96
19:00 Термалика Нечеча - Подбескидзе 2 - 2 1.89 3.47 3.60
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рух Хожов - Сандеця Нови Сонч
13:40 2 - 1 2.08 3.10 3.39
Пуща Неполомице - Арка Гдиня
16:00 2 - 0 3.50 3.32 1.96
Термалика Нечеча - Подбескидзе
19:00 2 - 2 1.89 3.47 3.60
Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:00 Академика Коимбра - Тондела 1 - 1 3.99 3.51 1.77
Португалия - Купа на Португалия
Час Рез. 1 X 2
Академика Коимбра - Тондела
22:00 1 - 1 3.99 3.51 1.77
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Рио Аве - Санта Клара 1 - 0 2.45 3.11 2.92
20:00 Пасош Ферейра - Ароука 1 - 1 2.47 3.13 2.88
22:30 Фамаликао - Боавища 4 - 0 2.05 3.18 3.74
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Рио Аве - Санта Клара
17:30 1 - 0 2.45 3.11 2.92
Пасош Ферейра - Ароука
20:00 1 - 1 2.47 3.13 2.88
Фамаликао - Боавища
22:30 4 - 0 2.05 3.18 3.74
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:00 Херманщат - Сепси Сфънту Георге 1 - 2 3.48 2.98 2.15
18:30 Фарул Констанца - УТА Арад 2 - 0 1.77 3.24 4.71
21:30 ФК ФКСБ - Арджеш Питещ 3 - 2 1.39 4.14 8.45
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Херманщат - Сепси Сфънту Георге
13:00 1 - 2 3.48 2.98 2.15
Фарул Констанца - УТА Арад
18:30 2 - 0 1.77 3.24 4.71
ФК ФКСБ - Арджеш Питещ
21:30 3 - 2 1.39 4.14 8.45
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Факел Воронеж - Торпедо Москва 2 - 2 2.12 3.24 3.77
16:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Ростов 3 - 1 1.28 5.98 10.35
19:00 Ахмат Грозни - Динамо Москва 2 - 1 2.57 3.49 2.69
19:00 ФК Нижни Новгород - Спартак Москва 1 - 2 4.80 3.99 1.70
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Факел Воронеж - Торпедо Москва
14:00 2 - 2 2.12 3.24 3.77
Зенит Санкт Петербург - ФК Ростов
16:30 3 - 1 1.28 5.98 10.35
Ахмат Грозни - Динамо Москва
19:00 2 - 1 2.57 3.49 2.69
ФК Нижни Новгород - Спартак Москва
19:00 1 - 2 4.80 3.99 1.70
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:30 Шарлът - Филаделфия Юнион 4 - 0 2.91 3.39 2.31
02:30 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс 2 - 1 2.30 3.22 3.08
02:30 Монреал - Ди Си Юнайтед 1 - 0 1.43 4.82 6.46
02:30 Синсинати - Чикаго Файър 2 - 3 1.64 4.19 4.58
05:00 Ванкувър Уайткепс - Остин 2 - 0 2.22 3.61 2.93
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед 2 - 0 2.34 3.78 2.63
05:30 Лос Анджелис Галакси - Реал Солт Лейк 1 - 1 1.66 4.06 4.50
20:00 Ню Йорк Сити - Орландо Сити 2 - 1 1.86 3.55 4.07
22:00 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК 1 - 2 2.86 3.74 2.21
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шарлът - Филаделфия Юнион
00:30 4 - 0 2.91 3.39 2.31
Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс
02:30 2 - 1 2.30 3.22 3.08
Монреал - Ди Си Юнайтед
02:30 1 - 0 1.43 4.82 6.46
Синсинати - Чикаго Файър
02:30 2 - 3 1.64 4.19 4.58
Ванкувър Уайткепс - Остин
05:00 2 - 0 2.22 3.61 2.93
Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед
05:00 2 - 0 2.34 3.78 2.63
Лос Анджелис Галакси - Реал Солт Лейк
05:30 1 - 1 1.66 4.06 4.50
Ню Йорк Сити - Орландо Сити
20:00 2 - 1 1.86 3.55 4.07
Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК
22:00 1 - 2 2.86 3.74 2.21
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Сан Джовани 0 - 3 2.29 3.04 2.78
16:00 Тре Пене - Тре Фиори 2 - 1 2.09 3.14 3.03
16:00 Фаетано - Фолгоре Фалциано 0 - 3 4.83 3.31 1.62
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Кайлунго - Сан Джовани
16:00 0 - 3 2.29 3.04 2.78
Тре Пене - Тре Фиори
16:00 2 - 1 2.09 3.14 3.03
Фаетано - Фолгоре Фалциано
16:00 0 - 3 4.83 3.31 1.62
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал Фейха - Ал Шабаб Рияд 1 - 2 5.33 3.81 1.52
18:20 Ал Хилал Рияд - Ал Таавон 1 - 2 1.36 4.57 6.55
21:00 Ал Насър Рияд - Ал Итихад Джеда 0 - 0 2.09 3.24 3.09
21:00 Ал Фатех - Абха Клуб 3 - 0 1.58 3.70 4.79
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фейха - Ал Шабаб Рияд
18:20 1 - 2 5.33 3.81 1.52
Ал Хилал Рияд - Ал Таавон
18:20 1 - 2 1.36 4.57 6.55
Ал Насър Рияд - Ал Итихад Джеда
21:00 0 - 0 2.09 3.24 3.09
Ал Фатех - Абха Клуб
21:00 3 - 0 1.58 3.70 4.79
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Победа Прилеп - Шкендия 79 Тетово 1 - 3 6.32 3.65 1.45
16:00 Тиквеш Кавадарци - ФК Скопие 2 - 0 1.70 3.19 4.47
16:00 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 0 - 0 1.32 4.36 7.77
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Победа Прилеп - Шкендия 79 Тетово
16:00 1 - 3 6.32 3.65 1.45
Тиквеш Кавадарци - ФК Скопие
16:00 2 - 0 1.70 3.19 4.47
Шкупи Скопие - Силекс Кратово
16:00 0 - 0 1.32 4.36 7.77
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 1 - 1 1.24 6.11 7.25
12:30 Балестиер Халса - Лайън Сити Сейлърс 5 - 3 8.75 6.26 1.20
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед
12:30 1 - 1 1.24 6.11 7.25
Балестиер Халса - Лайън Сити Сейлърс
12:30 5 - 3 8.75 6.26 1.20
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Жилина Б отл. 1.32 4.57 6.78
16:00 Долни Кубин - Петржалка Братислава отл. 2.45 3.33 2.40
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
ШТК 1914 Шаморин - Жилина Б
11:30 отл. 1.32 4.57 6.78
Долни Кубин - Петржалка Братислава
16:00 отл. 2.45 3.33 2.40
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Слован Братислава - Железарна Подбрезова 3 - 1 1.31 5.01 7.30
19:00 Злате Моравце - Спартак Търнава 0 - 3 4.35 3.51 1.69
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава - Железарна Подбрезова
18:30 3 - 1 1.31 5.01 7.30
Злате Моравце - Спартак Търнава
19:00 0 - 3 4.35 3.51 1.69
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Горица - Марибор 1 - 4 3.75 3.40 1.85
18:30 Целие - Радомлие 2 - 1 1.42 4.13 6.19
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Горица - Марибор
16:00 1 - 4 3.75 3.40 1.85
Целие - Радомлие
18:30 2 - 1 1.42 4.13 6.19
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Спартак Суботица - Раднички 1923 1 - 2 2.08 3.09 3.22
18:00 Младост ГАТ Нови Сад - Цървена Звезда Белград 0 - 4 11.74 5.74 1.18
20:00 Партизан Белград - Войводина Нови Сад 4 - 1 1.41 4.00 6.50
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Спартак Суботица - Раднички 1923
16:00 1 - 2 2.08 3.09 3.22
Младост ГАТ Нови Сад - Цървена Звезда Белград
18:00 0 - 4 11.74 5.74 1.18
Партизан Белград - Войводина Нови Сад
20:00 4 - 1 1.41 4.00 6.50
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Истаравшан - Истиклол Душанбе 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:30 ЦСКА Памир Душанбе - Равшан Зафарабад 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Истиклол Душанбе
13:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Памир Душанбе - Равшан Зафарабад
13:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Ратчабури - Лампанг 1 - 0 1.47 3.85 5.76
14:00 Порт Банкок - Банкок Юнайтед 1 - 1 2.55 3.16 2.45
14:00 Чонбури - Нонгбуа Питчая 2 - 1 1.62 3.51 4.62
15:00 Бурирам Юнайтед - ПТ Прачуап 3 - 1 1.18 5.96 11.17
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ратчабури - Лампанг
13:30 1 - 0 1.47 3.85 5.76
Порт Банкок - Банкок Юнайтед
14:00 1 - 1 2.55 3.16 2.45
Чонбури - Нонгбуа Питчая
14:00 2 - 1 1.62 3.51 4.62
Бурирам Юнайтед - ПТ Прачуап
15:00 3 - 1 1.18 5.96 11.17
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Аланияспор - Гиресунспор 1 - 1 1.90 3.51 3.82
14:30 Сивасспор - Хатайспор 1 - 2 2.01 3.35 3.58
17:00 Коняспор - Юмраниеспор 1 - 0 1.54 3.99 5.94
20:00 Бешикташ - Фенербахче 0 - 0 2.38 3.50 2.70
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Аланияспор - Гиресунспор
14:30 1 - 1 1.90 3.51 3.82
Сивасспор - Хатайспор
14:30 1 - 2 2.01 3.35 3.58
Коняспор - Юмраниеспор
17:00 1 - 0 1.54 3.99 5.94
Бешикташ - Фенербахче
20:00 0 - 0 2.38 3.50 2.70
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Бандърмаспор - Самсунспор 0 - 0 2.46 3.07 2.73
13:30 Маниса ФК - Аданаспор 3 - 2 1.79 3.52 3.91
16:00 Болуспор - Тузласпор 0 - 0 1.83 3.33 3.97
19:00 Алтънорду - Кечиоренгуджу 1 - 4 3.09 3.26 2.13
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Самсунспор
13:30 0 - 0 2.46 3.07 2.73
Маниса ФК - Аданаспор
13:30 3 - 2 1.79 3.52 3.91
Болуспор - Тузласпор
16:00 0 - 0 1.83 3.33 3.97
Алтънорду - Кечиоренгуджу
19:00 1 - 4 3.09 3.26 2.13
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Самарканд - Олимпик Ташкент 1 - 1 3.13 3.04 2.06
16:00 Пахтакор Ташкент - Насаф Карши 0 - 1 2.18 3.01 2.91
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Самарканд - Олимпик Ташкент
15:00 1 - 1 3.13 3.04 2.06
Пахтакор Ташкент - Насаф Карши
16:00 0 - 1 2.18 3.01 2.91
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Минай - Динамо Киев 0 - 1 11.39 5.59 1.22
15:00 Черноморец Одеса - Александрия 1 - 2 3.38 3.44 1.98
17:00 Заря Луганск - Кривбас Кривой Рок 2 - 2 1.63 3.83 4.60
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Минай - Динамо Киев
13:00 0 - 1 11.39 5.59 1.22
Черноморец Одеса - Александрия
15:00 1 - 2 3.38 3.44 1.98
Заря Луганск - Кривбас Кривой Рок
17:00 2 - 2 1.63 3.83 4.60
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 ЛНЗ Черкаси - Скорук Томаковка 3 - 0 0.00 0.00 0.00
13:30 Епицентър Дунаевци - Нива Тернопол 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Буковина Чернивци - ФСК Мариупол 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ЛНЗ Черкаси - Скорук Томаковка
12:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Епицентър Дунаевци - Нива Тернопол
13:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Буковина Чернивци - ФСК Мариупол
15:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
17:30 Кечкемет - Ференцварош 2 - 0 6.64 4.43 1.41
19:45 Пушкаш Академи - МОЛ Фехервар 1 - 1 2.26 3.25 2.96
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кечкемет - Ференцварош
17:30 2 - 0 6.64 4.43 1.41
Пушкаш Академи - МОЛ Фехервар
19:45 1 - 1 2.26 3.25 2.96
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Феникс Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 1 6.42 3.68 1.50
02:30 Дефенсор Спортинг - Албион Монтевидео 2 - 0 1.76 3.49 4.48
17:00 Ривър Плейт Монтевидео - Депортиво Малдонадо 0 - 0 1.95 3.28 3.58
22:00 Бостън Ривър - Рентистас Монтевидео 3 - 0 1.73 3.39 4.58
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Феникс Монтевидео - Насионал Монтевидео
00:00 1 - 1 6.42 3.68 1.50
Дефенсор Спортинг - Албион Монтевидео
02:30 2 - 0 1.76 3.49 4.48
Ривър Плейт Монтевидео - Депортиво Малдонадо
17:00 0 - 0 1.95 3.28 3.58
Бостън Ривър - Рентистас Монтевидео
22:00 3 - 0 1.73 3.39 4.58
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - Викингур Гота 0 - 0 2.68 3.53 2.13
17:00 ЕБ Стреймур - 07 Вестур отл. 2.12 3.52 2.68
17:00 Рунавик - Клаксвик 0 - 3 9.87 5.54 1.21
19:00 ХБ Торсхавн - Б68 Тофтир 1 - 2 1.11 8.14 13.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б36 Торсхавн - Викингур Гота
17:00 0 - 0 2.68 3.53 2.13
ЕБ Стреймур - 07 Вестур
17:00 отл. 2.12 3.52 2.68
Рунавик - Клаксвик
17:00 0 - 3 9.87 5.54 1.21
ХБ Торсхавн - Б68 Тофтир
19:00 1 - 2 1.11 8.14 13.00
Финландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Илвес Тампере - ИФК Мариехамн 2 - 3 2.27 3.59 2.77
16:00 АС Оулу - ФК Лахти 2 - 1 1.76 3.89 4.05
16:00 ВПС Вааса - ХИФК Хелзинки 4 - 0 1.25 5.91 9.62
Финландия - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - ИФК Мариехамн
15:00 2 - 3 2.27 3.59 2.77
АС Оулу - ФК Лахти
16:00 2 - 1 1.76 3.89 4.05
ВПС Вааса - ХИФК Хелзинки
16:00 4 - 0 1.25 5.91 9.62
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
17:00 МП Микели - ПЕПО Лапеенранта 6 - 2 1.85 3.83 3.39
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
МП Микели - ПЕПО Лапеенранта
17:00 6 - 2 1.85 3.83 3.39
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - КТП Котка 1 - 2 3.66 3.82 1.79
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Екеняс ИФ - КТП Котка
17:00 1 - 2 3.66 3.82 1.79
Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - Хонка 3 - 2 2.10 3.23 3.42
16:00 Хака - Сейняйоен ЯК 2 - 0 2.10 3.54 3.15
18:30 ХИК Хелзинки - Интер Турку 3 - 0 1.43 4.19 7.23
Финландия - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - Хонка
16:00 3 - 2 2.10 3.23 3.42
Хака - Сейняйоен ЯК
16:00 2 - 0 2.10 3.54 3.15
ХИК Хелзинки - Интер Турку
18:30 3 - 0 1.43 4.19 7.23
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо 5 - 1 1.42 4.03 5.87
04:00 Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня 1 - 2 1.82 3.25 3.75
04:30 Виктория Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа 0 - 2 2.90 3.28 2.10
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 2 2.81 3.07 2.25
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо
00:15 5 - 1 1.42 4.03 5.87
Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня
04:00 1 - 2 1.82 3.25 3.75
Виктория Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа
04:30 0 - 2 2.90 3.28 2.10
Реал Сосиедад Токоа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа
23:00 0 - 2 2.81 3.07 2.25
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Риека - Хайдук Сплит 0 - 1 3.49 3.51 1.94
18:30 Шибеник - ХНК Горица 1 - 1 2.72 3.24 2.43
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Риека - Хайдук Сплит
16:00 0 - 1 3.49 3.51 1.94
Шибеник - ХНК Горица
18:30 1 - 1 2.72 3.24 2.43
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Будучност Подгорица - Искра Даниловград 0 - 1 1.55 3.70 5.08
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Будучност Подгорица - Искра Даниловград
16:00 0 - 1 1.55 3.70 5.08
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Славия Прага Б - Вишков 3 - 1 3.10 3.27 2.10
17:00 Варнсдорф - Влашим 3 - 1 1.84 3.45 3.61
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Славия Прага Б - Вишков
11:15 3 - 1 3.10 3.27 2.10
Варнсдорф - Влашим
17:00 3 - 1 1.84 3.45 3.61
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Теплице - Пардубице 5 - 1 1.93 3.50 3.59
17:00 Фастав Злин - Словачко 0 - 2 3.25 3.34 2.10
17:00 Яблонец - Збройовка Бърно 3 - 1 1.84 3.63 3.83
20:00 Славия Прага - Слован Либерец 3 - 0 1.14 7.73 15.60
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Теплице - Пардубице
17:00 5 - 1 1.93 3.50 3.59
Фастав Злин - Словачко
17:00 0 - 2 3.25 3.34 2.10
Яблонец - Збройовка Бърно
17:00 3 - 1 1.84 3.63 3.83
Славия Прага - Слован Либерец
20:00 3 - 0 1.14 7.73 15.60
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Курико Унидо - Депортес Ла Серена 1 - 0 1.65 3.54 5.07
18:00 Нубленсе Чилан - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 2 1.96 3.24 3.75
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Курико Унидо - Депортес Ла Серена
02:00 1 - 0 1.65 3.54 5.07
Нубленсе Чилан - О'Хигинс Ранкагуа
18:00 2 - 2 1.96 3.24 3.75
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Сион - Винтертур 1 - 3 1.65 3.97 4.72
17:30 Лугано - Сервет 1 - 0 2.36 3.42 2.83
17:30 Люцерн - Йънг Бойс 1 - 2 3.59 3.77 1.89
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сион - Винтертур
15:15 1 - 3 1.65 3.97 4.72
Лугано - Сервет
17:30 1 - 0 2.36 3.42 2.83
Люцерн - Йънг Бойс
17:30 1 - 2 3.59 3.77 1.89
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:15 Вадуц - Лозана-Уши 0 - 2 2.33 3.51 2.61
17:30 Белинзона - Шафхаузен 1 - 3 2.14 3.38 2.98
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вадуц - Лозана-Уши
15:15 0 - 2 2.33 3.51 2.61
Белинзона - Шафхаузен
17:30 1 - 3 2.14 3.38 2.98
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Хакен 1 - 1 3.90 3.52 1.90
16:00 Сундсвал - Норкьопинг 1 - 3 4.94 3.92 1.64
18:30 Калмар - Хелзинборг 2 - 0 1.60 3.79 5.57
18:30 Сириус - АИК Стокхолм 1 - 1 3.36 3.40 2.10
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Варберг БоИС - Хакен
16:00 1 - 1 3.90 3.52 1.90
Сундсвал - Норкьопинг
16:00 1 - 3 4.94 3.92 1.64
Калмар - Хелзинборг
18:30 2 - 0 1.60 3.79 5.57
Сириус - АИК Стокхолм
18:30 1 - 1 3.36 3.40 2.10
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Карлстад Футбол - Тийм ТГ 1 - 0 1.10 8.48 16.31
17:00 Васалунд - Питео 6 - 3 1.45 4.30 5.48
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Карлстад Футбол - Тийм ТГ
14:00 1 - 0 1.10 8.48 16.31
Васалунд - Питео
17:00 6 - 3 1.45 4.30 5.48
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Фалкенберг - Квидинг 1 - 0 1.21 5.90 9.81
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Фалкенберг - Квидинг
17:00 1 - 0 1.21 5.90 9.81
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Утсиктенс - Вестерос 0 - 2 2.02 3.60 3.24
16:00 Норбю - Шьовде АИК 0 - 0 2.19 3.27 3.11
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Утсиктенс - Вестерос
14:00 0 - 2 2.02 3.60 3.24
Норбю - Шьовде АИК
16:00 0 - 0 2.19 3.27 3.11
Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:30 Кайзер Чийфс - АмаЗулу Дърбан 1 - 1 2.05 2.85 3.63
Южна Африка - МТН 8
Час Рез. 1 X 2
Кайзер Чийфс - АмаЗулу Дърбан
16:30 1 - 1 2.05 2.85 3.63
Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
10:30 Сувон ФК - Кимчхон Сангму 2 - 2 2.17 3.43 3.07
Южна Корея - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сувон ФК - Кимчхон Сангму
10:30 2 - 2 2.17 3.43 3.07
Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Кануън 1 - 2 1.97 3.38 3.62
Южна Корея - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Чеджу Юнайтед - Кануън
08:00 1 - 2 1.97 3.38 3.62
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Теджън Хана Ситизен - Куанджу 2 - 2 2.68 3.21 2.43
10:00 Кьонсан - Чуннам Драгонс 2 - 0 2.21 3.40 2.86
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Куанджу
07:30 2 - 2 2.68 3.21 2.43
Кьонсан - Чуннам Драгонс
10:00 2 - 0 2.21 3.40 2.86
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Роасо Кумамото - Блаублиц Акита 1 - 2 1.74 3.13 5.18
08:00 Вегалта Сендай - Токио Верди 0 - 2 2.18 3.43 3.02
08:00 Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма 3 - 1 3.71 3.36 1.93
08:00 Мито Холихок - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 1 2.47 2.92 2.98
08:00 Ренофа Ямагучи - Ивате Грула Мориока 2 - 2 2.14 3.23 3.23
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Роасо Кумамото - Блаублиц Акита
07:00 1 - 2 1.74 3.13 5.18
Вегалта Сендай - Токио Верди
08:00 0 - 2 2.18 3.43 3.02
Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма
08:00 3 - 1 3.71 3.36 1.93
Мито Холихок - Джеф Юнайтед Чиба
08:00 0 - 1 2.47 2.92 2.98
Ренофа Ямагучи - Ивате Грула Мориока
08:00 2 - 2 2.14 3.23 3.23