Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Арсенал - Тотнъм 3 - 1 2.03 3.65 3.54
17:00 Борнемут - Брентфорд 0 - 0 3.28 3.41 2.21
17:00 Кристъл Палас - Челси 1 - 2 4.11 3.55 1.91
17:00 Ливърпул - Брайтън 3 - 3 1.42 4.88 7.17
17:00 Саутхямптън - Евертън 1 - 2 2.18 3.34 3.43
17:00 Фулъм - Нюкасъл 1 - 4 2.99 3.42 2.38
19:30 Уест Хям - Уулвърхямптън 2 - 0 1.94 3.44 4.13
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал - Тотнъм
14:30 3 - 1 2.03 3.65 3.54
Борнемут - Брентфорд
17:00 0 - 0 3.28 3.41 2.21
Кристъл Палас - Челси
17:00 1 - 2 4.11 3.55 1.91
Ливърпул - Брайтън
17:00 3 - 3 1.42 4.88 7.17
Саутхямптън - Евертън
17:00 1 - 2 2.18 3.34 3.43
Фулъм - Нюкасъл
17:00 1 - 4 2.99 3.42 2.38
Уест Хям - Уулвърхямптън
19:30 2 - 0 1.94 3.44 4.13
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Харогейт Таун - Брадфорд Сити 1 - 2 3.25 3.37 2.13
17:00 Джилингам - Сътън Юнайтед 1 - 0 3.03 3.17 2.34
17:00 Карлайл - Крю Александра 0 - 0 1.84 3.49 4.10
17:00 Кроули Таун - Стивънидж 1 - 2 4.11 3.45 1.87
17:00 Лейтън Ориент - Нюпорт Каунти 1 - 2 1.79 3.43 4.49
17:00 Рочдейл - Донкастър 1 - 2 2.14 3.40 3.24
17:00 Салфорд Сити - Гримсби Таун 1 - 1 2.12 3.27 3.42
17:00 Стокпорт - Уолсол 1 - 1 1.80 3.52 4.35
17:00 Суиндън - Нортхямптън Таун 1 - 2 2.25 3.29 3.11
17:00 Транмиър Роувърс - Бароу 1 - 0 2.64 3.02 2.77
17:00 Уимбълдън - Колчестър 2 - 1 2.23 3.21 3.21
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Харогейт Таун - Брадфорд Сити
15:00 1 - 2 3.25 3.37 2.13
Джилингам - Сътън Юнайтед
17:00 1 - 0 3.03 3.17 2.34
Карлайл - Крю Александра
17:00 0 - 0 1.84 3.49 4.10
Кроули Таун - Стивънидж
17:00 1 - 2 4.11 3.45 1.87
Лейтън Ориент - Нюпорт Каунти
17:00 1 - 2 1.79 3.43 4.49
Рочдейл - Донкастър
17:00 1 - 2 2.14 3.40 3.24
Салфорд Сити - Гримсби Таун
17:00 1 - 1 2.12 3.27 3.42
Стокпорт - Уолсол
17:00 1 - 1 1.80 3.52 4.35
Суиндън - Нортхямптън Таун
17:00 1 - 2 2.25 3.29 3.11
Транмиър Роувърс - Бароу
17:00 1 - 0 2.64 3.02 2.77
Уимбълдън - Колчестър
17:00 2 - 1 2.23 3.21 3.21
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Уелдстоун 1 - 2 2.30 3.26 2.80
17:00 Барнет - Йорк Сити 0 - 5 2.42 3.28 2.65
17:00 Гейтсхед - Ийстли 1 - 1 1.97 3.40 3.38
17:00 Доркинг Уондърърс - Дагенъм и Редбридж 5 - 1 2.44 3.51 2.49
17:00 Нотс Каунти - Олтринкам 3 - 1 1.38 4.57 6.66
17:00 Олдъм - Рексъм 1 - 2 5.42 4.30 1.48
17:00 Саутенд - Йоувил 1 - 0 1.83 3.37 3.97
17:00 Солихъл Муурс - Бромли 2 - 2 1.91 3.54 3.43
17:00 Торки Юнайтед - Скънторп 1 - 1 2.45 3.23 2.65
17:00 Халифакс Таун - Уокинг 0 - 4 2.65 3.19 2.47
17:00 Честърфийлд - Мейдънхед Юнайтед 1 - 2 1.37 4.53 6.90
19:20 Боръм Ууд - Мейдстоун Юнайтед 3 - 1 1.84 3.46 3.79
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Алдършот Таун - Уелдстоун
17:00 1 - 2 2.30 3.26 2.80
Барнет - Йорк Сити
17:00 0 - 5 2.42 3.28 2.65
Гейтсхед - Ийстли
17:00 1 - 1 1.97 3.40 3.38
Доркинг Уондърърс - Дагенъм и Редбридж
17:00 5 - 1 2.44 3.51 2.49
Нотс Каунти - Олтринкам
17:00 3 - 1 1.38 4.57 6.66
Олдъм - Рексъм
17:00 1 - 2 5.42 4.30 1.48
Саутенд - Йоувил
17:00 1 - 0 1.83 3.37 3.97
Солихъл Муурс - Бромли
17:00 2 - 2 1.91 3.54 3.43
Торки Юнайтед - Скънторп
17:00 1 - 1 2.45 3.23 2.65
Халифакс Таун - Уокинг
17:00 0 - 4 2.65 3.19 2.47
Честърфийлд - Мейдънхед Юнайтед
17:00 1 - 2 1.37 4.53 6.90
Боръм Ууд - Мейдстоун Юнайтед
19:20 3 - 1 1.84 3.46 3.79
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Моркамб 3 - 1 1.72 3.69 4.62
17:00 Болтън - Линкълн Сити 2 - 0 1.60 3.82 5.54
17:00 Бъртън Албион - Форест Грийн Роувърс 3 - 2 1.78 3.73 4.20
17:00 Екзитър - Бристъл Роувърс 2 - 2 1.53 4.16 5.83
17:00 Ипсуич - Портсмут 3 - 2 1.79 3.59 4.35
17:00 Кембридж Юнайтед - Дарби Каунти 0 - 2 3.42 3.40 2.08
17:00 Милтън Кийнс Донс - Питърбъро 2 - 3 3.13 3.33 2.22
17:00 Порт Вейл - Шефилд Уензди 0 - 1 3.78 3.37 1.96
17:00 Уикъмб - Плимут 0 - 1 2.50 3.39 2.67
17:00 Флийтууд Таун - Барнзли 0 - 1 2.96 3.28 2.36
17:00 Чарлтън - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 2.31 3.39 2.97
17:00 Челтнъм Таун - Шросбъри Таун 2 - 0 2.68 3.13 2.65
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Моркамб
17:00 3 - 1 1.72 3.69 4.62
Болтън - Линкълн Сити
17:00 2 - 0 1.60 3.82 5.54
Бъртън Албион - Форест Грийн Роувърс
17:00 3 - 2 1.78 3.73 4.20
Екзитър - Бристъл Роувърс
17:00 2 - 2 1.53 4.16 5.83
Ипсуич - Портсмут
17:00 3 - 2 1.79 3.59 4.35
Кембридж Юнайтед - Дарби Каунти
17:00 0 - 2 3.42 3.40 2.08
Милтън Кийнс Донс - Питърбъро
17:00 2 - 3 3.13 3.33 2.22
Порт Вейл - Шефилд Уензди
17:00 0 - 1 3.78 3.37 1.96
Уикъмб - Плимут
17:00 0 - 1 2.50 3.39 2.67
Флийтууд Таун - Барнзли
17:00 0 - 1 2.96 3.28 2.36
Чарлтън - Оксфорд Юнайтед
17:00 1 - 1 2.31 3.39 2.97
Челтнъм Таун - Шросбъри Таун
17:00 2 - 0 2.68 3.13 2.65
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Уеймът - Уелинг Юнайтед 3 - 0 2.77 3.39 2.16
17:00 Хайд - Дарлингтън 1 - 0 2.59 3.46 2.26
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Уеймът - Уелинг Юнайтед
17:00 3 - 0 2.77 3.39 2.16
Хайд - Дарлингтън
17:00 1 - 0 2.59 3.46 2.26
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Милуол 2 - 1 2.25 3.19 3.29
17:00 Блекпул - Норич 0 - 1 4.02 3.57 1.87
17:00 Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 2 2.24 3.40 3.12
17:00 Кардиф - Бърнли 1 - 1 3.05 3.21 2.36
17:00 Ковънтри - Мидълзбро 1 - 0 2.90 3.37 2.38
17:00 Рединг - Хъдърсфийлд 3 - 1 2.16 3.29 3.39
17:00 Родъръм Юнайтед - Уигън 0 - 2 2.33 3.21 3.11
17:00 Съндърланд - Престън 0 - 0 2.32 3.18 3.16
17:00 Уест Бромич - Суонзи 2 - 3 1.69 3.77 4.92
17:00 Шефилд Юнайтед - Бирмингам 1 - 1 1.45 4.44 6.86
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Блекбърн - Милуол
17:00 2 - 1 2.25 3.19 3.29
Блекпул - Норич
17:00 0 - 1 4.02 3.57 1.87
Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс
17:00 1 - 2 2.24 3.40 3.12
Кардиф - Бърнли
17:00 1 - 1 3.05 3.21 2.36
Ковънтри - Мидълзбро
17:00 1 - 0 2.90 3.37 2.38
Рединг - Хъдърсфийлд
17:00 3 - 1 2.16 3.29 3.39
Родъръм Юнайтед - Уигън
17:00 0 - 2 2.33 3.21 3.11
Съндърланд - Престън
17:00 0 - 0 2.32 3.18 3.16
Уест Бромич - Суонзи
17:00 2 - 3 1.69 3.77 4.92
Шефилд Юнайтед - Бирмингам
17:00 1 - 1 1.45 4.44 6.86
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Кадис - Виляреал 0 - 0 5.20 3.81 1.67
17:15 Хетафе - Валядолид 2 - 3 2.31 3.08 3.37
19:30 Севиля - Атлетико Мадрид 0 - 2 2.98 3.14 2.52
22:00 Майорка - Барселона 0 - 1 8.73 5.32 1.34
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Кадис - Виляреал
15:00 0 - 0 5.20 3.81 1.67
Хетафе - Валядолид
17:15 2 - 3 2.31 3.08 3.37
Севиля - Атлетико Мадрид
19:30 0 - 2 2.98 3.14 2.52
Майорка - Барселона
22:00 0 - 1 8.73 5.32 1.34
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Мерида АД - Понтеведра 2 - 0 2.85 2.88 2.43
18:00 Унионистас де Саламанка - Райо Махадаонда 2 - 1 1.90 3.14 3.72
20:00 Фуенлабрада - Линарес Депортиво 1 - 2 1.81 3.25 3.90
21:00 Бадахос - Расинг Ферол 0 - 3 2.78 2.93 2.44
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Мерида АД - Понтеведра
18:00 2 - 0 2.85 2.88 2.43
Унионистас де Саламанка - Райо Махадаонда
18:00 2 - 1 1.90 3.14 3.72
Фуенлабрада - Линарес Депортиво
20:00 1 - 2 1.81 3.25 3.90
Бадахос - Расинг Ферол
21:00 0 - 3 2.78 2.93 2.44
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Интерсити - Корнеля 1 - 2 1.61 3.39 5.12
19:00 УД Логронес - Сабадел 3 - 0 1.83 3.20 3.97
20:00 Реал Мурсия - СД Логронес 4 - 2 1.78 3.21 4.14
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Интерсити - Корнеля
18:00 1 - 2 1.61 3.39 5.12
УД Логронес - Сабадел
19:00 3 - 0 1.83 3.20 3.97
Реал Мурсия - СД Логронес
20:00 4 - 2 1.78 3.21 4.14
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Мирандес - Лас Палмас 3 - 3 3.53 3.32 2.05
17:15 Расинг Сантандер - Малага 0 - 0 2.48 3.09 2.87
19:30 ФК Андора - Леванте 3 - 1 3.20 3.21 2.23
22:00 Виляреал Б - Бургос 0 - 0 2.19 3.06 3.45
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Мирандес - Лас Палмас
17:15 3 - 3 3.53 3.32 2.05
Расинг Сантандер - Малага
17:15 0 - 0 2.48 3.09 2.87
ФК Андора - Леванте
19:30 3 - 1 3.20 3.21 2.23
Виляреал Б - Бургос
22:00 0 - 0 2.19 3.06 3.45
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Унион Берлин 2 - 0 2.29 3.37 3.14
16:30 Волфсбург - Щутгарт 3 - 2 2.45 3.34 2.88
16:30 Кьолн - Борусия Дортмунд 3 - 2 3.15 3.74 2.15
16:30 РБ Лайпциг - Бохум 4 - 0 1.25 6.44 10.60
16:30 Фрайбург - Майнц 05 2 - 1 2.08 3.54 3.47
19:30 Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 5 - 1 2.58 3.72 2.54
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт - Унион Берлин
16:30 2 - 0 2.29 3.37 3.14
Волфсбург - Щутгарт
16:30 3 - 2 2.45 3.34 2.88
Кьолн - Борусия Дортмунд
16:30 3 - 2 3.15 3.74 2.15
РБ Лайпциг - Бохум
16:30 4 - 0 1.25 6.44 10.60
Фрайбург - Майнц 05
16:30 2 - 1 2.08 3.54 3.47
Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах
19:30 5 - 1 2.58 3.72 2.54
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Зандхаузен 1 - 1 1.89 3.55 3.91
14:00 Фортуна Дюселдорф - Арминия Билефелд 4 - 1 1.78 3.76 4.23
14:00 Холщайн Кил - Ханза Рощок 1 - 1 2.06 3.52 3.36
21:30 Санкт Паули - Хайденхайм 0 - 0 2.15 3.55 3.13
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Гройтер Фюрт - Зандхаузен
14:00 1 - 1 1.89 3.55 3.91
Фортуна Дюселдорф - Арминия Билефелд
14:00 4 - 1 1.78 3.76 4.23
Холщайн Кил - Ханза Рощок
14:00 1 - 1 2.06 3.52 3.36
Санкт Паули - Хайденхайм
21:30 0 - 0 2.15 3.55 3.13
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Байройт - Динамо Дрезден 1 - 1 4.70 3.88 1.62
15:00 Борусия Дортмунд II - Мюнхен 1860 1 - 1 3.04 3.40 2.18
15:00 Дуисбург - Халешер 1 - 0 1.90 3.55 3.63
15:00 Елверсберг - Ферл 1 - 2 1.45 4.39 5.88
15:00 Оснабрюк - Валдхоф Манхайм 5 - 0 2.18 3.38 3.05
15:00 Саарбрюкен - Фрайбург II 2 - 2 1.94 3.42 3.62
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Байройт - Динамо Дрезден
15:00 1 - 1 4.70 3.88 1.62
Борусия Дортмунд II - Мюнхен 1860
15:00 1 - 1 3.04 3.40 2.18
Дуисбург - Халешер
15:00 1 - 0 1.90 3.55 3.63
Елверсберг - Ферл
15:00 1 - 2 1.45 4.39 5.88
Оснабрюк - Валдхоф Манхайм
15:00 5 - 0 2.18 3.38 3.05
Саарбрюкен - Фрайбург II
15:00 2 - 2 1.94 3.42 3.62
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Наполи - Торино 3 - 1 1.58 4.04 5.72
19:00 Интер - Рома 1 - 2 2.01 3.49 3.67
21:45 Емполи - Милан 1 - 3 5.51 4.10 1.59
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Наполи - Торино
16:00 3 - 1 1.58 4.04 5.72
Интер - Рома
19:00 1 - 2 2.01 3.49 3.67
Емполи - Милан
21:45 1 - 3 5.51 4.10 1.59
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Бари - Бреша 6 - 2 2.29 3.18 3.14
15:00 Каляри - Венеция 1 - 4 1.80 3.44 4.52
15:00 Модена - Реджина 1 - 0 2.49 3.14 2.89
15:00 Палермо - Судтирол 0 - 1 1.84 3.37 4.30
15:00 Парма - Фрозиноне 2 - 1 2.29 3.22 3.14
15:00 СПАЛ - Дженоа 0 - 2 4.10 3.41 1.89
15:00 Читадела - Тернана 0 - 2 2.13 3.24 3.46
17:15 Перуджа - Пиза 1 - 3 2.15 3.19 3.46
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бари - Бреша
15:00 6 - 2 2.29 3.18 3.14
Каляри - Венеция
15:00 1 - 4 1.80 3.44 4.52
Модена - Реджина
15:00 1 - 0 2.49 3.14 2.89
Палермо - Судтирол
15:00 0 - 1 1.84 3.37 4.30
Парма - Фрозиноне
15:00 2 - 1 2.29 3.22 3.14
СПАЛ - Дженоа
15:00 0 - 2 4.10 3.41 1.89
Читадела - Тернана
15:00 0 - 2 2.13 3.24 3.46
Перуджа - Пиза
17:15 1 - 3 2.15 3.19 3.46
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Албинолефе - Леко 1 - 1 2.26 2.87 3.08
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Албинолефе - Леко
15:30 1 - 1 2.26 2.87 3.08
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Торес - Вис Пезаро 1898 2 - 2 2.28 2.81 3.10
18:30 Понтедера - Сиена 0 - 2 3.07 2.91 2.22
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Торес - Вис Пезаро 1898
15:30 2 - 2 2.28 2.81 3.10
Понтедера - Сиена
18:30 0 - 2 3.07 2.91 2.22
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Месина - Джуляно 1 - 0 2.54 3.01 2.57
18:30 Авелино - Потенца 2 - 0 1.79 3.10 4.22
18:30 Аудаче Чериньола - Джелбисон Чиленто 0 - 1 1.91 3.14 3.61
18:30 Виртус Франкавила - Фиделис Андрия 2 - 1 1.72 3.15 4.60
18:30 Витербезе - Латина 1 - 5 2.35 2.93 2.87
18:30 Кротоне - Юве Стабия 1 - 0 1.55 3.35 5.77
18:30 Пескара - Монтерози 2 - 2 1.56 3.51 5.23
18:30 Пичерно - Монополи 1966 1 - 2 2.68 2.99 2.43
18:30 Таранто - Фоджа 1 - 0 3.14 3.03 2.15
18:30 Турис - Катанзаро 0 - 4 3.20 3.18 2.04
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Месина - Джуляно
15:30 1 - 0 2.54 3.01 2.57
Авелино - Потенца
18:30 2 - 0 1.79 3.10 4.22
Аудаче Чериньола - Джелбисон Чиленто
18:30 0 - 1 1.91 3.14 3.61
Виртус Франкавила - Фиделис Андрия
18:30 2 - 1 1.72 3.15 4.60
Витербезе - Латина
18:30 1 - 5 2.35 2.93 2.87
Кротоне - Юве Стабия
18:30 1 - 0 1.55 3.35 5.77
Пескара - Монтерози
18:30 2 - 2 1.56 3.51 5.23
Пичерно - Монополи 1966
18:30 1 - 2 2.68 2.99 2.43
Таранто - Фоджа
18:30 1 - 0 3.14 3.03 2.15
Турис - Катанзаро
18:30 0 - 4 3.20 3.18 2.04
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Страсбург - Рен 1 - 3 3.16 3.45 2.22
22:00 Пари Сен Жермен - Ница 2 - 1 1.18 7.68 13.38
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Страсбург - Рен
18:00 1 - 3 3.16 3.45 2.22
Пари Сен Жермен - Ница
22:00 2 - 1 1.18 7.68 13.38
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Гренобъл Фут 38 2 - 2 1.78 3.48 4.54
20:00 Анси - Бастия 0 - 2 2.71 2.95 2.74
20:00 Валансиен - Сошо 2 - 1 3.38 3.05 2.24
20:00 Дижон - Льо Авър 0 - 0 2.85 3.05 2.55
20:00 Каен - Кювили-Руан 0 - 1 1.70 3.46 5.13
20:00 Метц - По 1 - 0 1.60 3.62 5.81
20:00 Ним - Париж ФК 0 - 1 3.16 3.16 2.27
20:00 Родес - Амиен 0 - 1 2.89 2.96 2.57
20:00 Шамоа Ниор - Гингам 0 - 0 3.31 3.19 2.19
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сент Етиен - Гренобъл Фут 38
16:00 2 - 2 1.78 3.48 4.54
Анси - Бастия
20:00 0 - 2 2.71 2.95 2.74
Валансиен - Сошо
20:00 2 - 1 3.38 3.05 2.24
Дижон - Льо Авър
20:00 0 - 0 2.85 3.05 2.55
Каен - Кювили-Руан
20:00 0 - 1 1.70 3.46 5.13
Метц - По
20:00 1 - 0 1.60 3.62 5.81
Ним - Париж ФК
20:00 0 - 1 3.16 3.16 2.27
Родес - Амиен
20:00 0 - 1 2.89 2.96 2.57
Шамоа Ниор - Гингам
20:00 0 - 0 3.31 3.19 2.19
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:45 Локомотив София - Лудогорец Разград 1 - 0 7.01 4.38 1.39
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив София - Лудогорец Разград
13:45 1 - 0 7.01 4.38 1.39
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Аустрия Лустенау - Волфсбергер 1 - 3 3.47 3.74 1.95
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Рапид Виена 0 - 5 3.16 3.61 2.08
18:00 Ред Бул Залцбург - ЛАСК Линц 1 - 1 1.49 4.47 5.78
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Лустенау - Волфсбергер
18:00 1 - 3 3.47 3.74 1.95
ВШГ Сваровски Тирол - Рапид Виена
18:00 0 - 5 3.16 3.61 2.08
Ред Бул Залцбург - ЛАСК Линц
18:00 1 - 1 1.49 4.47 5.78
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Лиферинг Залцбург 3 - 1 1.71 3.78 4.09
15:30 Грацер АК - Щурм Грац II 1 - 1 2.40 3.33 2.63
15:30 Рапид Виена II - Лафниц 0 - 1 2.70 3.44 2.30
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Адмира Вакер Мьодлинг - Лиферинг Залцбург
15:30 3 - 1 1.71 3.78 4.09
Грацер АК - Щурм Грац II
15:30 1 - 1 2.40 3.33 2.63
Рапид Виена II - Лафниц
15:30 0 - 1 2.70 3.44 2.30
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Туран Товуз - Зира Баку 1 - 3 2.52 3.13 2.45
17:00 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 3 - 1 1.44 3.87 5.97
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Туран Товуз - Зира Баку
14:30 1 - 3 2.52 3.13 2.45
Карабах Агдам - Нефтчи Баку
17:00 3 - 1 1.44 3.87 5.97
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Егнатия Рогожина - Кастриоти Круя 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Лачи - Кукеси 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Кастриоти Круя
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Лачи - Кукеси
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Спортинг де Бенгела 2 - 0 1.44 3.90 6.45
17:00 Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Уила 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Интерклубе Луанда - Саграда Есперанса 2 - 0 2.49 3.03 2.63
17:30 Исак де Бенгела - Уилиет Бенгела 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Лунда Сул - Спортинг де Бенгела
17:00 2 - 0 1.44 3.90 6.45
Рекреативо до Либоло - Дешпортиво да Уила
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Интерклубе Луанда - Саграда Есперанса
17:30 2 - 0 2.49 3.03 2.63
Исак де Бенгела - Уилиет Бенгела
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Естудиантес Ла Плата - Колон Санта Фе 2 - 4 1.83 3.43 4.36
01:00 Тигре Виктория - Алдосиви Мар дел Плата 3 - 0 1.31 5.05 9.85
03:30 Расинг Клуб - Росарио Сентрал 4 - 3 1.67 3.62 5.26
03:30 Унион Санта Фе - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 1 2.04 3.22 3.77
19:00 Платензе Буенос Айрес - Дефенса и Хустисия 0 - 0 2.33 2.90 3.36
19:00 Сентрал Кордоба - Сармиенто Хунин 0 - 0 2.26 3.07 3.32
21:30 Сан Лоренцо де Алмагро - Хуракан Буенос Айрес 1 - 0 2.68 2.85 2.89
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Ла Плата - Колон Санта Фе
01:00 2 - 4 1.83 3.43 4.36
Тигре Виктория - Алдосиви Мар дел Плата
01:00 3 - 0 1.31 5.05 9.85
Расинг Клуб - Росарио Сентрал
03:30 4 - 3 1.67 3.62 5.26
Унион Санта Фе - Нюелс Олд Бойс Росарио
03:30 0 - 1 2.04 3.22 3.77
Платензе Буенос Айрес - Дефенса и Хустисия
19:00 0 - 0 2.33 2.90 3.36
Сентрал Кордоба - Сармиенто Хунин
19:00 0 - 0 2.26 3.07 3.32
Сан Лоренцо де Алмагро - Хуракан Буенос Айрес
21:30 1 - 0 2.68 2.85 2.89
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:10 Химнасия Хухуй - Сан Мартин Тукуман 1 - 1 5.96 3.14 1.66
21:00 Депортиво Мадрин - Сакачиспас Буенос Айрес 2 - 0 1.63 3.49 5.22
21:05 Клуб Алмагро - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 2.13 2.84 3.69
21:30 Вия Далмине - Браун Адроге 0 - 1 2.25 2.84 3.39
22:00 Алварадо Мар дел Плата - Феро Карил Оесте 1 - 1 2.62 2.77 2.85
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Хухуй - Сан Мартин Тукуман
03:10 1 - 1 5.96 3.14 1.66
Депортиво Мадрин - Сакачиспас Буенос Айрес
21:00 2 - 0 1.63 3.49 5.22
Клуб Алмагро - Индепендиенте Ривадавия
21:05 1 - 0 2.13 2.84 3.69
Вия Далмине - Браун Адроге
21:30 0 - 1 2.25 2.84 3.39
Алварадо Мар дел Плата - Феро Карил Оесте
22:00 1 - 1 2.62 2.77 2.85
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ширак Гюмри - Лернаин Арцах 1 - 2 2.47 2.92 2.64
16:00 Пюник Ереван - Алашкерт Ереван 5 - 1 2.38 2.89 2.77
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ширак Гюмри - Лернаин Арцах
14:00 1 - 2 2.47 2.92 2.64
Пюник Ереван - Алашкерт Ереван
16:00 5 - 1 2.38 2.89 2.77
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Белшина Бобруйск - Динамо Брест 2 - 2 2.39 3.22 2.67
15:00 Динамо Минск - Шахтьор Солигорск 1 - 0 2.38 3.18 2.93
17:00 БАТЕ Борисов - Торпедо-БелАЗ Жодино 1 - 1 1.67 3.69 4.35
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Динамо Брест
13:00 2 - 2 2.39 3.22 2.67
Динамо Минск - Шахтьор Солигорск
15:00 1 - 0 2.38 3.18 2.93
БАТЕ Борисов - Торпедо-БелАЗ Жодино
17:00 1 - 1 1.67 3.69 4.35
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Осиповичи - Сморгон 0 - 4 0.00 0.00 0.00
14:50 Локомотив Гомел - Слоним-2017 3 - 2 0.00 0.00 0.00
16:30 Лида - Островец 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Осиповичи - Сморгон
13:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Слоним-2017
14:50 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Лида - Островец
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:00 Оуд Хеверле Льовен - Унион Сент Жилоаз 0 - 3 4.30 3.95 1.72
19:15 Вестерло - Зулте Варегем 2 - 0 1.54 4.23 5.61
19:15 Остенде - Генк 1 - 2 4.01 3.94 1.78
21:45 Клуб Брюж - Мехелен 3 - 0 1.43 4.73 6.60
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Оуд Хеверле Льовен - Унион Сент Жилоаз
17:00 0 - 3 4.30 3.95 1.72
Вестерло - Зулте Варегем
19:15 2 - 0 1.54 4.23 5.61
Остенде - Генк
19:15 1 - 2 4.01 3.94 1.78
Клуб Брюж - Мехелен
21:45 3 - 0 1.43 4.73 6.60
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - РВД Моленбек 47 2 - 1 2.57 3.22 2.53
21:00 Беершот - Дайнзе 2 - 0 1.89 3.54 3.52
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Ломел - РВД Моленбек 47
17:00 2 - 1 2.57 3.22 2.53
Беершот - Дайнзе
21:00 2 - 0 1.89 3.54 3.52
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман 1 - 1 1.71 3.59 4.32
22:00 Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус 1 - 0 1.43 4.26 6.19
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман
03:00 1 - 1 1.71 3.59 4.32
Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус
22:00 1 - 0 1.43 4.26 6.19
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Борац Баня Лука - Слога Добой 2 - 1 1.32 4.29 8.11
16:00 Леотар Требине - Железничар Сараево 0 - 1 3.95 3.13 1.85
20:00 Широки Брег - Игман Кониц 3 - 2 1.38 4.03 7.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Борац Баня Лука - Слога Добой
15:00 2 - 1 1.32 4.29 8.11
Леотар Требине - Железничар Сараево
16:00 0 - 1 3.95 3.13 1.85
Широки Брег - Игман Кониц
20:00 3 - 2 1.38 4.03 7.16
Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 АВС RN - Мирасол SP 0 - 0 2.29 2.89 3.00
Бразилия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
АВС RN - Мирасол SP
23:00 0 - 0 2.29 2.89 3.00
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико MG - Флуминензе RJ 2 - 0 1.77 3.44 4.76
21:00 Интернасионал RS - Сантос SP 1 - 0 1.73 3.44 5.04
21:00 Сеара CE - Америка MG 1 - 2 2.11 3.10 3.65
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG - Флуминензе RJ
21:00 2 - 0 1.77 3.44 4.76
Интернасионал RS - Сантос SP
21:00 1 - 0 1.73 3.44 5.04
Сеара CE - Америка MG
21:00 1 - 2 2.11 3.10 3.65
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Операрио PR - Вила Нова GO 1 - 1 2.47 2.75 3.10
01:00 Сампайо Кореа MA - Гремио RS 2 - 1 2.47 2.94 2.91
01:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Гуарани SP 1 - 2 2.19 2.87 3.52
03:30 Чапекоензе SC - Баия BA 3 - 1 2.50 2.87 2.93
17:00 Бруске SC - Крисиума SC 0 - 2 2.25 2.86 3.37
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Операрио PR - Вила Нова GO
01:00 1 - 1 2.47 2.75 3.10
Сампайо Кореа MA - Гремио RS
01:00 2 - 1 2.47 2.94 2.91
Сентро Спортиво Алагоано AL - Гуарани SP
01:00 1 - 2 2.19 2.87 3.52
Чапекоензе SC - Баия BA
03:30 3 - 1 2.50 2.87 2.93
Бруске SC - Крисиума SC
17:00 0 - 2 2.25 2.86 3.37
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Витал'О - Фламбьо ду Сентр 1 - 1 3.02 3.11 2.17
16:00 Ню Ойл - Топ Жуниор 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витал'О - Фламбьо ду Сентр
16:00 1 - 1 3.02 3.11 2.17
Ню Ойл - Топ Жуниор
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Каракас - Депортиво Ла Гуайра 2 - 0 2.15 3.11 3.06
02:15 Естудиантес де Мерида - Ерманос Колменарес 3 - 2 2.00 3.14 3.39
Венецуела - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Депортиво Ла Гуайра
00:00 2 - 0 2.15 3.11 3.06
Естудиантес де Мерида - Ерманос Колменарес
02:15 3 - 2 2.00 3.14 3.39
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тханхоа - Биндин 2 - 1 2.03 3.14 3.28
14:00 Намдин - Хонглин Ха Тин 2 - 0 2.51 3.16 2.47
14:00 Сонглам Нгеан Вин - Виетел 0 - 1 2.52 3.13 2.49
15:15 Ханой ФК - Биндуонг 5 - 1 1.44 3.88 6.14
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Тханхоа - Биндин
13:00 2 - 1 2.03 3.14 3.28
Намдин - Хонглин Ха Тин
14:00 2 - 0 2.51 3.16 2.47
Сонглам Нгеан Вин - Виетел
14:00 0 - 1 2.52 3.13 2.49
Ханой ФК - Биндуонг
15:15 5 - 1 1.44 3.88 6.14
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Монс Калпе - Линкс 1 - 2 1.98 3.73 2.79
19:30 Линкълн Ред Импс - Манчестър 62 3 - 0 1.12 7.87 11.17
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Монс Калпе - Линкс
17:00 1 - 2 1.98 3.73 2.79
Линкълн Ред Импс - Манчестър 62
19:30 3 - 0 1.12 7.87 11.17
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гагра - Дила Гори 0 - 0 4.10 3.52 1.67
14:30 Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси 0 - 3 2.06 3.16 3.14
17:00 Телави - Локомотив Тбилиси 0 - 0 1.26 4.92 8.64
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гагра - Дила Гори
14:30 0 - 0 4.10 3.52 1.67
Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси
14:30 0 - 3 2.06 3.16 3.14
Телави - Локомотив Тбилиси
17:00 0 - 0 1.26 4.92 8.64
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ламия - Левадиакос 1 - 0 2.10 3.06 3.61
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламия - Левадиакос
19:30 1 - 0 2.10 3.06 3.61
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Вендсисел - Хелзингор 4 - 1 2.96 3.36 2.25
16:00 Нюкьобинг - Сьондерийске 2 - 3 6.53 4.45 1.43
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вендсисел - Хелзингор
15:00 4 - 1 2.96 3.36 2.25
Нюкьобинг - Сьондерийске
16:00 2 - 3 6.53 4.45 1.43
Еквадор - Копа Еквадор Рез. 1 X 2
02:00 9 де Октубре Гуаякил - Ел Национал Кито - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Копа Еквадор
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Ел Национал Кито
02:00 - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаласео - Универсидад Католика Кито 0 - 1 4.08 3.53 1.78
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаласео - Универсидад Католика Кито
03:00 0 - 1 4.08 3.53 1.78
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Талина Калев - Вапрус Пярну 1 - 0 1.84 3.67 3.32
17:00 Куресааре - Таммека Тарту 2 - 2 2.01 3.25 3.13
19:30 Флора Талин - Талина Легион 4 - 1 1.01 16.94 49.94
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Калев - Вапрус Пярну
14:30 1 - 0 1.84 3.67 3.32
Куресааре - Таммека Тарту
17:00 2 - 2 2.01 3.25 3.13
Флора Талин - Талина Легион
19:30 4 - 1 1.01 16.94 49.94
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кансанши Динамос - Грийн Ийгълс 2 - 0 3.04 2.41 2.63
16:00 Грийн Бъфалос - Призън Леопардс 2 - 2 2.11 2.59 3.61
16:00 Грийн Ийгълс - Кабуе Уориърс отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Занако - Ред Ероус 1 - 1 2.65 2.47 2.90
16:00 Кабуе Уориърс - Лумвана Рейдиънтс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Лумвана Рейдиънтс - Билдкон отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Маестро Юнайтед Замбия - Нкана отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 НАПСА Старс - ЗЕСКО Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 НАПСА Старс - Маестро Юнайтед Замбия 3 - 0 2.32 2.79 3.05
16:00 Нквази - Занако отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Нчанга Рейнджърс - Нкана 1 - 1 2.49 2.75 2.81
16:00 Пауър Динамос - Кансанши Динамос отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Призън Леопардс - Чамбиши отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Ред Ероус - Грийн Бъфалос отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Форест Рейнджърс - Нчанга Рейнджърс отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Чамбиши - Форест Рейнджърс 0 - 0 2.91 2.49 2.56
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кансанши Динамос - Грийн Ийгълс
14:00 2 - 0 3.04 2.41 2.63
Грийн Бъфалос - Призън Леопардс
16:00 2 - 2 2.11 2.59 3.61
Грийн Ийгълс - Кабуе Уориърс
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Занако - Ред Ероус
16:00 1 - 1 2.65 2.47 2.90
Кабуе Уориърс - Лумвана Рейдиънтс
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Лумвана Рейдиънтс - Билдкон
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Маестро Юнайтед Замбия - Нкана
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
НАПСА Старс - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
НАПСА Старс - Маестро Юнайтед Замбия
16:00 3 - 0 2.32 2.79 3.05
Нквази - Занако
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Нчанга Рейнджърс - Нкана
16:00 1 - 1 2.49 2.75 2.81
Пауър Динамос - Кансанши Динамос
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Призън Леопардс - Чамбиши
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ред Ероус - Грийн Бъфалос
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Форест Рейнджърс - Нчанга Рейнджърс
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чамбиши - Форест Рейнджърс
16:00 0 - 0 2.91 2.49 2.56
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа 1 - 1 2.41 3.07 2.79
19:15 МС Ашдод - Апоел Хадера 1 - 1 1.82 3.42 3.89
20:00 Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева 1 - 2 2.74 3.31 2.30
20:30 Макаби Хайфа - Макаби Тел Авив 2 - 0 2.26 3.31 2.83
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа
18:00 1 - 1 2.41 3.07 2.79
МС Ашдод - Апоел Хадера
19:15 1 - 1 1.82 3.42 3.89
Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева
20:00 1 - 2 2.74 3.31 2.30
Макаби Хайфа - Макаби Тел Авив
20:30 2 - 0 2.26 3.31 2.83
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Борнео Самаринда - Мадура Юнайтед 3 - 0 2.08 3.20 3.08
12:00 Дева Юнайтед - РАНС Нусантара 2 - 2 2.31 3.08 2.76
16:00 Арема Маланг - Персебая Сурабая 2 - 3 1.61 3.57 4.61
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Борнео Самаринда - Мадура Юнайтед
11:30 3 - 0 2.08 3.20 3.08
Дева Юнайтед - РАНС Нусантара
12:00 2 - 2 2.31 3.08 2.76
Арема Маланг - Персебая Сурабая
16:00 2 - 3 1.61 3.57 4.61
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:30 Алуминиум Арак - Малаван Бандар Анзали 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Насажи Мазандаран - Нафт Масджед Солейман 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Гол Гохар Сирджан - Естеглал Техеран 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Зоб Ахан Исфахан - Пейкан Техеран 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Фулад Хузестан Ахваз - Мес Керман 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминиум Арак - Малаван Бандар Анзали
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Насажи Мазандаран - Нафт Масджед Солейман
17:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Гол Гохар Сирджан - Естеглал Техеран
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Зоб Ахан Исфахан - Пейкан Техеран
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Фулад Хузестан Ахваз - Мес Керман
18:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 1 - 3 3.93 3.23 1.92
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс
21:45 1 - 3 3.93 3.23 1.92
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
19:00 ФХ Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик 2 - 2 4.16 3.72 1.69
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
ФХ Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик
19:00 2 - 2 4.16 3.72 1.69
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Каспий Актау - Аксу 1 - 0 1.96 3.19 3.43
15:00 Ордабаси Шимкент - Атирау 2 - 0 1.90 3.16 3.58
17:00 Тараз - Мактаарал Атакент 0 - 1 1.69 3.37 4.33
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Каспий Актау - Аксу
14:00 1 - 0 1.96 3.19 3.43
Ордабаси Шимкент - Атирау
15:00 2 - 0 1.90 3.16 3.58
Тараз - Мактаарал Атакент
17:00 0 - 1 1.69 3.37 4.33
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
05:00 Пасифик - Едмънтън 1 - 0 1.34 4.53 6.73
21:00 Халифакс Уондърърс - Атлетико Отава 1 - 2 4.41 3.48 1.67
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасифик - Едмънтън
05:00 1 - 0 1.34 4.53 6.73
Халифакс Уондърърс - Атлетико Отава
21:00 1 - 2 4.41 3.48 1.67
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
19:15 Ал-Ахли Доха - Катар СК Доха 2 - 1 2.17 3.35 2.75
19:15 Ал-Уакра - Ал-Саилия Доха 1 - 0 1.38 4.20 6.51
19:15 Ум Салал - Ал-Сад Доха 3 - 2 2.63 3.25 2.30
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Ахли Доха - Катар СК Доха
19:15 2 - 1 2.17 3.35 2.75
Ал-Уакра - Ал-Саилия Доха
19:15 1 - 0 1.38 4.20 6.51
Ум Салал - Ал-Сад Доха
19:15 3 - 2 2.63 3.25 2.30
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Таланта - Найроби Сити Старс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 АПС Бомет - Нзоя Шугър отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Бидко Юнайтед - Леопардс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Бидко Юнайтед - Нзоя Шугър отл. 2.48 2.80 2.85
15:00 Гор Махия - Поста Рейнджърс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Гор Махия - Улинзи Старс отл. 2.03 2.75 3.90
15:00 Какамега Хоумбойз - Кения Полис отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Кения КБ - Кариобанги Шаркс отл. 2.12 2.85 3.45
15:00 Кения КБ - Форчън Сако отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Таланта - Форчън Сако отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Уазито - Кариобанги Шаркс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Улинзи Старс - Софапака отл. 0.00 0.00 0.00
15:15 Тъскер - Бандари отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Таланта - Найроби Сити Старс
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
АПС Бомет - Нзоя Шугър
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бидко Юнайтед - Леопардс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бидко Юнайтед - Нзоя Шугър
15:00 отл. 2.48 2.80 2.85
Гор Махия - Поста Рейнджърс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Гор Махия - Улинзи Старс
15:00 отл. 2.03 2.75 3.90
Какамега Хоумбойз - Кения Полис
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения КБ - Кариобанги Шаркс
15:00 отл. 2.12 2.85 3.45
Кения КБ - Форчън Сако
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Таланта - Форчън Сако
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Уазито - Кариобанги Шаркс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Улинзи Старс - Софапака
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тъскер - Бандари
15:15 отл. 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Лимасол - Пафос 1 - 1 2.25 3.11 2.92
19:00 Докса Катокопия - Омония Никозия 0 - 2 4.46 3.39 1.70
20:00 АЕК Ларнака - Анортозис 4 - 0 2.17 3.13 3.05
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Аполон Лимасол - Пафос
19:00 1 - 1 2.25 3.11 2.92
Докса Катокопия - Омония Никозия
19:00 0 - 2 4.46 3.39 1.70
АЕК Ларнака - Анортозис
20:00 4 - 0 2.17 3.13 3.05
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Индепендиенте Меделин - Алианса Петролера 3 - 1 1.53 3.93 5.71
22:00 Кортулуа - Атлетико Букараманга 0 - 2 2.20 3.12 3.23
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Меделин - Алианса Петролера
04:00 3 - 1 1.53 3.93 5.71
Кортулуа - Атлетико Букараманга
22:00 0 - 2 2.20 3.12 3.23
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
23:00 Сао Пауло SP (Бра) - Индепендиенте дел Вале (Екв) 0 - 2 1.80 3.32 4.57
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP (Бра) - Индепендиенте дел Вале (Екв)
23:00 0 - 2 1.80 3.32 4.57
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дукагини Клина - Феризай 4 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Дрита Гниляне - Дреница Србица 2 - 1 1.31 4.36 8.83
16:00 Лапи Подуево - Малишева 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Дреница Србица - Балкани Суха река отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Дукагини Клина - Дрита Гниляне отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Малишева - Гниляне отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Прищина - Феризай отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Трепча 89 Митровица - Лапи Подуево отл. 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дукагини Клина - Феризай
14:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Дрита Гниляне - Дреница Србица
16:00 2 - 1 1.31 4.36 8.83
Лапи Подуево - Малишева
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Дреница Србица - Балкани Суха река
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Дукагини Клина - Дрита Гниляне
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Малишева - Гниляне
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Прищина - Феризай
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Трепча 89 Митровица - Лапи Подуево
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Лис Сасандра - КО Корхого 1 - 1 1.88 2.90 4.33
20:45 Стела Клуб д'Аджаме - Индение Абенгуру 2 - 0 1.91 3.16 3.49
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лис Сасандра - КО Корхого
18:30 1 - 1 1.88 2.90 4.33
Стела Клуб д'Аджаме - Индение Абенгуру
20:45 2 - 0 1.91 3.16 3.49
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Тадамон - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 1 2.12 3.53 2.89
20:20 Ал Араби Кувейт - Ал Джахра 2 - 0 1.30 4.77 7.68
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Тадамон - Ал Сахел Абу Халифа
18:00 1 - 1 2.12 3.53 2.89
Ал Араби Кувейт - Ал Джахра
20:20 2 - 0 1.30 4.77 7.68
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 Тукумс 2000 - Ауда Кекава 1 - 0 5.80 3.98 1.45
15:00 РФШ Рига - Метта ЛУ Рига 6 - 0 1.05 11.20 33.81
16:00 ФК Лиепая - Спартакс Юрмала 5 - 2 1.26 5.18 8.68
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Тукумс 2000 - Ауда Кекава
13:00 1 - 0 5.80 3.98 1.45
РФШ Рига - Метта ЛУ Рига
15:00 6 - 0 1.05 11.20 33.81
ФК Лиепая - Спартакс Юрмала
16:00 5 - 2 1.26 5.18 8.68
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Йонава - Джюгас Телшяй 0 - 1 4.55 3.92 1.55
17:00 Хегелман Каунас - Шяуляй 2 - 1 1.51 3.69 5.53
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Йонава - Джюгас Телшяй
15:00 0 - 1 4.55 3.92 1.55
Хегелман Каунас - Шяуляй
17:00 2 - 1 1.51 3.69 5.53
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
17:00 Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис 1 - 1 1.38 4.58 5.88
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис
17:00 1 - 1 1.38 4.58 5.88
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Майти Уондърърс - МАФКО Салима 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Мояле Баракс - Румфи Юнайтед 3 - 1 1.19 5.55 14.00
15:30 Силвър Страйкърс - Блу Ийгълс 0 - 1 2.19 2.91 3.44
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Майти Уондърърс - МАФКО Салима
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мояле Баракс - Румфи Юнайтед
15:30 3 - 1 1.19 5.55 14.00
Силвър Страйкърс - Блу Ийгълс
15:30 0 - 1 2.19 2.91 3.44
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Джохор Дарул Такзим - Негери Сембилан 5 - 0 1.07 8.82 22.76
15:15 Саравак Юнайтед - Шри Паханг 1 - 4 2.75 3.47 2.19
16:00 Кедах Дарул Аман - Петалинг Джая Сити 0 - 1 1.62 3.84 4.37
16:00 Селангор - Мелака Юнайтед 5 - 0 1.68 3.57 4.32
16:00 Теренггану - Сабах 2 - 0 1.67 3.57 4.33
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Негери Сембилан
15:15 5 - 0 1.07 8.82 22.76
Саравак Юнайтед - Шри Паханг
15:15 1 - 4 2.75 3.47 2.19
Кедах Дарул Аман - Петалинг Джая Сити
16:00 0 - 1 1.62 3.84 4.37
Селангор - Мелака Юнайтед
16:00 5 - 0 1.68 3.57 4.32
Теренггану - Сабах
16:00 2 - 0 1.67 3.57 4.33
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Моста ФК - Сиренс 1 - 1 2.29 3.46 2.51
16:00 Хамрун Спартанс - Флориана 2 - 0 1.73 3.43 4.03
18:15 Зебудж Рейнджърс - Марсашлок 0 - 3 2.33 3.12 2.66
18:15 Санта Лучия ФК - Гудя Юнайтед 1 - 3 3.42 3.39 1.85
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Моста ФК - Сиренс
16:00 1 - 1 2.29 3.46 2.51
Хамрун Спартанс - Флориана
16:00 2 - 0 1.73 3.43 4.03
Зебудж Рейнджърс - Марсашлок
18:15 0 - 3 2.33 3.12 2.66
Санта Лучия ФК - Гудя Юнайтед
18:15 1 - 3 3.42 3.39 1.85
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:15 Олимпик Сафи - ИР Танжер 1 - 0 1.98 2.86 3.84
22:30 ЖСС Суалем - Олимпик Курибга 0 - 0 2.60 2.73 2.71
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Сафи - ИР Танжер
20:15 1 - 0 1.98 2.86 3.84
ЖСС Суалем - Олимпик Курибга
22:30 0 - 0 2.60 2.73 2.71
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Америка Мексико 1 - 2 3.21 3.62 2.03
05:00 Хуарес - Пумас УНАМ Мексико 3 - 1 2.02 3.52 3.33
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пуебла - Америка Мексико
03:00 1 - 2 3.21 3.62 2.03
Хуарес - Пумас УНАМ Мексико
05:00 3 - 1 2.02 3.52 3.33
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зимбру Кишинев - Динамо-Авто Тираспол 2 - 1 2.08 3.15 2.90
18:00 Милсами Орхей - Белци 1 - 0 2.24 2.98 2.78
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Зимбру Кишинев - Динамо-Авто Тираспол
15:00 2 - 1 2.08 3.15 2.90
Милсами Орхей - Белци
18:00 1 - 0 2.24 2.98 2.78
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 Камбур - ПСВ Айндховен 3 - 0 9.15 6.19 1.27
19:45 Грьонинген - АЗ Алкмаар 1 - 4 4.87 3.69 1.71
21:00 Аякс - Го Ахед Игълс 1 - 1 1.08 11.49 27.35
22:00 Твенте - Витес 3 - 0 1.67 3.86 4.86
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Камбур - ПСВ Айндховен
17:30 3 - 0 9.15 6.19 1.27
Грьонинген - АЗ Алкмаар
19:45 1 - 4 4.87 3.69 1.71
Аякс - Го Ахед Игълс
21:00 1 - 1 1.08 11.49 27.35
Твенте - Витес
22:00 3 - 0 1.67 3.86 4.86
Нова Зеландия - Национална Лига Рез. 1 X 2
03:00 Кашмир Техникъл - Мирамар Рейнджърс 4 - 0 1.99 3.67 2.80
04:00 Нейпиър Сити Роувърс - Уелингтън Финикс Б 1 - 0 2.18 4.03 2.39
05:00 Уелингтън Олимпик - Окланд Сити 1 - 2 2.31 3.75 2.30
Нова Зеландия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Кашмир Техникъл - Мирамар Рейнджърс
03:00 4 - 0 1.99 3.67 2.80
Нейпиър Сити Роувърс - Уелингтън Финикс Б
04:00 1 - 0 2.18 4.03 2.39
Уелингтън Олимпик - Окланд Сити
05:00 1 - 2 2.31 3.75 2.30
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Улерн - Вард Хаугесунд 0 - 0 2.14 3.52 2.82
15:00 Йорн-Хутен - Сотра 2 - 4 2.07 3.79 2.80
15:00 Нутоден - Айерсун 3 - 2 3.48 3.77 1.80
16:00 Мос - Стаал Йорпеланд 1 - 0 1.09 8.88 17.73
17:00 Арендал - Квик Халден 5 - 4 1.49 4.24 4.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Улерн - Вард Хаугесунд
14:00 0 - 0 2.14 3.52 2.82
Йорн-Хутен - Сотра
15:00 2 - 4 2.07 3.79 2.80
Нутоден - Айерсун
15:00 3 - 2 3.48 3.77 1.80
Мос - Стаал Йорпеланд
16:00 1 - 0 1.09 8.88 17.73
Арендал - Квик Халден
17:00 5 - 4 1.49 4.24 4.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Киелсос - Левангер 1 - 1 2.21 3.37 2.79
17:00 Берум - Фриг Осло 3 - 0 1.48 4.61 4.66
18:00 Йовик-Лин - Алта 2 - 0 2.31 3.85 2.39
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Киелсос - Левангер
15:00 1 - 1 2.21 3.37 2.79
Берум - Фриг Осло
17:00 3 - 0 1.48 4.61 4.66
Йовик-Лин - Алта
18:00 2 - 0 2.31 3.85 2.39
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 Тромсьо - Молде 0 - 1 3.29 3.60 2.05
19:00 Волеренга Осло - Стрьомгодсет 4 - 0 1.58 4.17 5.10
19:00 Лилестрьом - Бодьо Глимт 1 - 4 3.00 3.54 2.22
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Тромсьо - Молде
17:00 0 - 1 3.29 3.60 2.05
Волеренга Осло - Стрьомгодсет
19:00 4 - 0 1.58 4.17 5.10
Лилестрьом - Бодьо Глимт
19:00 1 - 4 3.00 3.54 2.22
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал Шарджа - Хор Факан 3 - 0 1.28 5.10 8.09
16:15 Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби 1 - 1 4.63 3.77 1.60
19:00 Ал Насър Дубай - Ал Васл Дубай 1 - 2 2.51 3.24 2.47
19:00 Диба Ал Фуджейра - Аджман 1 - 3 2.51 3.49 2.37
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Шарджа - Хор Факан
16:15 3 - 0 1.28 5.10 8.09
Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби
16:15 1 - 1 4.63 3.77 1.60
Ал Насър Дубай - Ал Васл Дубай
19:00 1 - 2 2.51 3.24 2.47
Диба Ал Фуджейра - Аджман
19:00 1 - 3 2.51 3.49 2.37
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Сол де Америка - Серо Портеньо 0 - 1 5.58 3.67 1.55
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сол де Америка - Серо Портеньо
01:30 0 - 1 5.58 3.67 1.55
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Карлос А. Манучи - Аякучо 0 - 1 1.70 3.79 4.10
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Карлос А. Манучи - Аякучо
03:00 0 - 1 1.70 3.79 4.10
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Гурник Забже - Заглембие Любин 2 - 3 2.20 3.38 3.10
18:30 Лех Познан - Легия Варшава 0 - 0 1.74 3.63 4.42
21:30 Погон Шчечин - Лехия Гданск 2 - 1 1.70 3.74 4.61
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Гурник Забже - Заглембие Любин
16:00 2 - 3 2.20 3.38 3.10
Лех Познан - Легия Варшава
18:30 0 - 0 1.74 3.63 4.42
Погон Шчечин - Лехия Гданск
21:30 2 - 1 1.70 3.74 4.61
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Скра Ченстохова - ГКС Катовице 0 - 1 3.58 3.13 2.00
18:30 Стал Жешов - Ресовия Жешов 3 - 4 2.19 3.17 3.07
21:00 Гурник Ленчна - ГКС Тихи 3 - 2 2.31 3.17 2.88
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Скра Ченстохова - ГКС Катовице
16:00 0 - 1 3.58 3.13 2.00
Стал Жешов - Ресовия Жешов
18:30 3 - 4 2.19 3.17 3.07
Гурник Ленчна - ГКС Тихи
21:00 3 - 2 2.31 3.17 2.88
Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
16:00 Варзин - Фейрензе 1 - 0 2.37 2.98 2.88
Португалия - Купа на Португалия
Час Рез. 1 X 2
Варзин - Фейрензе
16:00 1 - 0 2.37 2.98 2.88
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Визела - Портимонензе 1 - 0 2.11 3.27 3.43
20:00 Шавеш - Ещорил Прая 1 - 1 2.22 3.19 3.26
22:30 Витория Гимараеш - Бенфика 0 - 0 8.36 4.94 1.35
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Визела - Портимонензе
17:30 1 - 0 2.11 3.27 3.43
Шавеш - Ещорил Прая
20:00 1 - 1 2.22 3.19 3.26
Витория Гимараеш - Бенфика
22:30 0 - 0 8.36 4.94 1.35
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
19:00 Миовени - У Крайова 1948 2 - 2 3.21 3.05 2.23
21:30 Клуж - Петролул Плоещ 1 - 0 1.54 3.67 6.25
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Миовени - У Крайова 1948
19:00 2 - 2 3.21 3.05 2.23
Клуж - Петролул Плоещ
21:30 1 - 0 1.54 3.67 6.25
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - ПФК Сочи 4 - 1 3.75 3.78 1.94
16:30 ФК Химки - ЦСКА Москва 1 - 2 6.30 4.57 1.49
19:00 Локомотив Москва - Урал Свердловска област 2 - 4 1.80 3.88 4.34
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Оренбург - ПФК Сочи
14:00 4 - 1 3.75 3.78 1.94
ФК Химки - ЦСКА Москва
16:30 1 - 2 6.30 4.57 1.49
Локомотив Москва - Урал Свердловска област
19:00 2 - 4 1.80 3.88 4.34
Русия - Първа Лига Рез. 1 X 2
11:45 ФК Уфа - Балтика Калининград 0 - 2 3.11 3.17 2.20
13:00 Енисей Красноярск - Динамо Махачкала 2 - 0 1.80 3.50 4.01
14:00 Велес Москва - Волгар Астрахан 1 - 3 2.44 3.02 2.84
15:00 Волга Уляновск - СКА-Хабаровск 0 - 0 3.15 3.14 2.21
16:00 КАМАЗ Челни - Родина Москва 2 - 0 2.32 3.20 2.89
16:00 Рубин Казан - Арсенал Тула 1 - 2 1.90 3.39 3.69
18:00 Кубан Краснодар - ФК Краснодар-2 4 - 0 2.36 3.18 2.84
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Акрон Толиати 0 - 1 1.96 3.30 3.61
19:00 Алания Владикавказ - Шинник Ярославл 3 - 1 1.57 3.87 5.10
Русия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа - Балтика Калининград
11:45 0 - 2 3.11 3.17 2.20
Енисей Красноярск - Динамо Махачкала
13:00 2 - 0 1.80 3.50 4.01
Велес Москва - Волгар Астрахан
14:00 1 - 3 2.44 3.02 2.84
Волга Уляновск - СКА-Хабаровск
15:00 0 - 0 3.15 3.14 2.21
КАМАЗ Челни - Родина Москва
16:00 2 - 0 2.32 3.20 2.89
Рубин Казан - Арсенал Тула
16:00 1 - 2 1.90 3.39 3.69
Кубан Краснодар - ФК Краснодар-2
18:00 4 - 0 2.36 3.18 2.84
Нефтехимик Нижнекамск - Акрон Толиати
18:00 0 - 1 1.96 3.30 3.61
Алания Владикавказ - Шинник Ярославл
19:00 3 - 1 1.57 3.87 5.10
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Торонто - Интер Маями 0 - 1 2.09 3.86 3.03
20:30 Ню Инглънд Революшън - Атланта Юнайтед 2 - 1 2.23 3.81 2.79
22:30 Колорадо Рапидс - Далас 1 - 0 2.13 3.69 3.04
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Торонто - Интер Маями
02:30 0 - 1 2.09 3.86 3.03
Ню Инглънд Революшън - Атланта Юнайтед
20:30 2 - 1 2.23 3.81 2.79
Колорадо Рапидс - Далас
22:30 1 - 0 2.13 3.69 3.04
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Либертас 1 - 1 2.24 2.95 2.91
16:00 Доманяно - Фиорентино 1 - 1 2.54 3.06 2.46
16:00 Ла Фиорита - Космос Серавале 2 - 0 1.34 4.93 6.08
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Виртус - Либертас
16:00 1 - 1 2.24 2.95 2.91
Доманяно - Фиорентино
16:00 1 - 1 2.54 3.06 2.46
Ла Фиорита - Космос Серавале
16:00 2 - 0 1.34 4.93 6.08
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Раед - Ал Адал 2 - 1 1.68 3.44 4.40
18:30 Дамк - Ал Тай 2 - 0 2.36 3.16 2.71
21:00 Ал Вехда Мека - Ал Етифак Дамам 1 - 1 2.31 3.14 2.78
21:00 Ал Халеедж Сайхат - Ал Батен 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Раед - Ал Адал
18:30 2 - 1 1.68 3.44 4.40
Дамк - Ал Тай
18:30 2 - 0 2.36 3.16 2.71
Ал Вехда Мека - Ал Етифак Дамам
21:00 1 - 1 2.31 3.14 2.78
Ал Халеедж Сайхат - Ал Батен
21:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Дънганън Суифтс - Линфийлд 0 - 1 8.04 5.06 1.30
17:00 Карик Рейнджърс - Крусейдърс 4 - 3 4.29 3.89 1.65
17:00 Клифтънвил - Нюри Сити 4 - 0 1.30 4.97 8.29
19:30 Ларн - Коулрейн 2 - 0 1.84 3.54 3.73
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънганън Суифтс - Линфийлд
17:00 0 - 1 8.04 5.06 1.30
Карик Рейнджърс - Крусейдърс
17:00 4 - 3 4.29 3.89 1.65
Клифтънвил - Нюри Сити
17:00 4 - 0 1.30 4.97 8.29
Ларн - Коулрейн
19:30 2 - 0 1.84 3.54 3.73
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Македония Гьорче Петров - Струга Трим-Лум 1 - 1 3.04 2.64 2.38
16:00 Брегалница Щип - Работнички Скопие 1 - 3 1.69 3.43 4.37
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Македония Гьорче Петров - Струга Трим-Лум
15:00 1 - 1 3.04 2.64 2.38
Брегалница Щип - Работнички Скопие
16:00 1 - 3 1.69 3.43 4.37
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Гейланг Интернешънъл 0 - 0 1.84 3.82 3.27
12:30 Танджонг Пагар Юнайтед - Йънг Лайънс 8 - 1 1.33 5.13 6.22
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тампайнс Роувърс - Гейланг Интернешънъл
12:30 0 - 0 1.84 3.82 3.27
Танджонг Пагар Юнайтед - Йънг Лайънс
12:30 8 - 1 1.33 5.13 6.22
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Комарно - Пухов 1 - 1 1.65 3.51 4.26
16:00 Поважска Бистрица - Рача 3 - 3 1.52 4.04 4.66
16:00 Похроние Долна Жданя - Слован Братислава Б 2 - 2 1.51 4.09 4.65
16:00 Татран Прешов - Спартак Миява отл. 1.48 3.99 5.01
16:00 Хумене - Славой Требишов отл. 1.73 3.50 3.82
19:00 Кошице - Дубница 1 - 0 1.40 4.33 5.61
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Комарно - Пухов
16:00 1 - 1 1.65 3.51 4.26
Поважска Бистрица - Рача
16:00 3 - 3 1.52 4.04 4.66
Похроние Долна Жданя - Слован Братислава Б
16:00 2 - 2 1.51 4.09 4.65
Татран Прешов - Спартак Миява
16:00 отл. 1.48 3.99 5.01
Хумене - Славой Требишов
16:00 отл. 1.73 3.50 3.82
Кошице - Дубница
19:00 1 - 0 1.40 4.33 5.61
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Дукла Банска Бистрица - Земплин Михаловце 3 - 1 2.19 3.22 2.97
19:00 Жилина - Тренчин 1 - 1 1.83 3.51 3.65
19:00 Татран Липтовски Микулаш - ДАК Дунайска Стреда 0 - 1 3.32 3.39 1.97
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Банска Бистрица - Земплин Михаловце
19:00 3 - 1 2.19 3.22 2.97
Жилина - Тренчин
19:00 1 - 1 1.83 3.51 3.65
Татран Липтовски Микулаш - ДАК Дунайска Стреда
19:00 0 - 1 3.32 3.39 1.97
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Домжале - Мура 2 - 2 2.81 3.23 2.29
18:30 Олимпия Любляна - Табор Сежана 2 - 0 1.37 4.47 6.72
21:15 Копер - Браво Любляна 2 - 0 1.77 3.33 4.17
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Домжале - Мура
16:00 2 - 2 2.81 3.23 2.29
Олимпия Любляна - Табор Сежана
18:30 2 - 0 1.37 4.47 6.72
Копер - Браво Любляна
21:15 2 - 0 1.77 3.33 4.17
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 ТСЦ Бачка Топола - Радник Сурдулица 2 - 1 1.34 4.41 7.21
18:00 Явор Иваница - Вождовац Белград 0 - 2 2.25 3.10 2.87
20:00 Напредак Крушевац - Колубара Лазаревац 4 - 0 2.03 3.17 3.28
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ТСЦ Бачка Топола - Радник Сурдулица
16:00 2 - 1 1.34 4.41 7.21
Явор Иваница - Вождовац Белград
18:00 0 - 2 2.25 3.10 2.87
Напредак Крушевац - Колубара Лазаревац
20:00 4 - 0 2.03 3.17 3.28
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Равшан Куляб - Регар-ТадАЗ Турсунзаде 2 - 0 0.00 0.00 0.00
13:30 Худжанд - Файзканд Хулбук 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Равшан Куляб - Регар-ТадАЗ Турсунзаде
13:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Худжанд - Файзканд Хулбук
13:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Након Ратчасима - Кхонкаен Юнайтед 1 - 0 1.74 3.41 4.08
14:30 Полис Теро - Ламфун Уориърс 0 - 0 2.03 3.20 3.25
15:00 Чианграй Юнайтед - Сукотай 1 - 1 1.35 4.34 7.06
15:30 БГ Патум Юнайтед - Муангтонг Юнайтед 3 - 0 1.58 3.75 4.67
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Након Ратчасима - Кхонкаен Юнайтед
14:00 1 - 0 1.74 3.41 4.08
Полис Теро - Ламфун Уориърс
14:30 0 - 0 2.03 3.20 3.25
Чианграй Юнайтед - Сукотай
15:00 1 - 1 1.35 4.34 7.06
БГ Патум Юнайтед - Муангтонг Юнайтед
15:30 3 - 0 1.58 3.75 4.67
Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс отл. 1.51 3.37 6.97
17:00 Етоил дю Сахел Сус - УС Татауин отл. 1.71 3.09 5.00
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Хамам-Сус отл. 2.72 2.93 2.49
Тунис - Професионална Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс
17:00 отл. 1.51 3.37 6.97
Етоил дю Сахел Сус - УС Татауин
17:00 отл. 1.71 3.09 5.00
Стад Тунизиен Тунис - Хамам-Сус
17:00 отл. 2.72 2.93 2.49
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Касъмпаша - Газиантеп ФК 1 - 0 2.18 3.55 2.99
17:00 Анкарагуджу - Истанбул Башакшехир 1 - 2 3.94 3.43 1.90
17:00 Кайзериспор - Трабзонспор 1 - 2 3.72 3.50 1.93
20:00 Адана Демирспор - Галатасарай 0 - 0 2.76 3.39 2.42
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Касъмпаша - Газиантеп ФК
14:30 1 - 0 2.18 3.55 2.99
Анкарагуджу - Истанбул Башакшехир
17:00 1 - 2 3.94 3.43 1.90
Кайзериспор - Трабзонспор
17:00 1 - 2 3.72 3.50 1.93
Адана Демирспор - Галатасарай
20:00 0 - 0 2.76 3.39 2.42
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Пендикспор - Гьозтепе 3 - 0 2.07 3.23 3.27
16:00 Сакаряспор - Йени Малатияспор 3 - 1 1.49 3.95 5.75
19:00 Алтай Измир - Еюпспор 0 - 0 4.28 3.42 1.74
19:00 Ризеспор - Бодрумспор 2 - 0 2.16 3.26 3.06
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Пендикспор - Гьозтепе
13:30 3 - 0 2.07 3.23 3.27
Сакаряспор - Йени Малатияспор
16:00 3 - 1 1.49 3.95 5.75
Алтай Измир - Еюпспор
19:00 0 - 0 4.28 3.42 1.74
Ризеспор - Бодрумспор
19:00 2 - 0 2.16 3.26 3.06
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Абъристуит Таун 2 - 1 1.54 3.85 4.98
16:30 Конас Кий - Хавърфордуест 1 - 0 1.87 3.33 3.67
16:30 Понтъприд Юнайтед - Карнарвън Таун 3 - 1 2.64 3.36 2.31
16:30 Флинт Таун Юнайтед - Пенибонт 1 - 1 2.49 3.32 2.46
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кардиф Метрополитън - Абъристуит Таун
16:30 2 - 1 1.54 3.85 4.98
Конас Кий - Хавърфордуест
16:30 1 - 0 1.87 3.33 3.67
Понтъприд Юнайтед - Карнарвън Таун
16:30 3 - 1 2.64 3.36 2.31
Флинт Таун Юнайтед - Пенибонт
16:30 1 - 1 2.49 3.32 2.46
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Буньодкор Ташкент - Навбахор Наманган 2 - 1 3.14 3.00 2.07
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Буньодкор Ташкент - Навбахор Наманган
16:30 2 - 1 3.14 3.00 2.07
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ингулец Петрово - Ворскла Полтава 0 - 1 3.73 3.43 1.88
15:00 ФК Лвов - Днипро-1 0 - 3 6.13 4.02 1.48
17:00 Металист Харков - Шахтьор Донецк 1 - 6 6.94 4.53 1.38
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ингулец Петрово - Ворскла Полтава
13:00 0 - 1 3.73 3.43 1.88
ФК Лвов - Днипро-1
15:00 0 - 3 6.13 4.02 1.48
Металист Харков - Шахтьор Донецк
17:00 1 - 6 6.94 4.53 1.38
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 СК Полтава - ФК Чернигов 1 - 1 2.26 2.89 3.19
14:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Металург Запорожие 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Диназ Вишгород - Полесия Житомир 0 - 5 4.88 3.79 1.51
16:00 Карпати Лвов - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 1 1.86 3.29 3.60
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
СК Полтава - ФК Чернигов
12:00 1 - 1 2.26 2.89 3.19
Горняк-Спорт Горишни Плавни - Металург Запорожие
14:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Диназ Вишгород - Полесия Житомир
14:00 0 - 5 4.88 3.79 1.51
Карпати Лвов - Прикарпатие Ивано-Франкивск
16:00 2 - 1 1.86 3.29 3.60
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Уйпещ - Кишварда 4 - 0 2.61 3.26 2.55
18:00 Дебрецен - Хонвед Будапеща 4 - 3 2.34 3.30 2.77
20:30 Вашаш Будапеща - Залаегерсег 1 - 1 2.48 3.22 2.65
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Уйпещ - Кишварда
15:30 4 - 0 2.61 3.26 2.55
Дебрецен - Хонвед Будапеща
18:00 4 - 3 2.34 3.30 2.77
Вашаш Будапеща - Залаегерсег
20:30 1 - 1 2.48 3.22 2.65
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Серо Ларго Мело - Данубио Монтевидео 1 - 0 3.27 2.83 2.28
02:30 Пласа Колония - Ливърпул Монтевидео 1 - 3 4.02 3.17 1.87
18:30 Монтевидео Сити Торке - Спортиво Серито 0 - 1 1.51 3.94 5.73
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Серо Ларго Мело - Данубио Монтевидео
00:00 1 - 0 3.27 2.83 2.28
Пласа Колония - Ливърпул Монтевидео
02:30 1 - 3 4.02 3.17 1.87
Монтевидео Сити Торке - Спортиво Серито
18:30 0 - 1 1.51 3.94 5.73
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Паргас ИФ - СЯК Академия 1 - 2 4.58 4.04 1.59
16:00 ПК-35 Вантаа - Гнистан Хелзинки 1 - 0 2.30 3.74 2.53
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - СЯК Академия
15:00 1 - 2 4.58 4.04 1.59
ПК-35 Вантаа - Гнистан Хелзинки
16:00 1 - 0 2.30 3.74 2.53
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
15:00 ЯПС Ярвенпяя - Яро 1 - 3 4.01 4.07 1.66
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - Яро
15:00 1 - 3 4.01 4.07 1.66
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 Атлантис Хелзинки - ПеКа Котка 4 - 1 1.42 4.67 5.23
14:00 ЙИППО Йоенсуу - КяПа Хелзинки 1 - 1 1.98 3.59 3.03
14:00 Кифен 08 - Кески-Уусимаа 0 - 2 1.52 4.27 4.54
14:00 КуПС Академия - Рейпас Лахти 0 - 3 5.36 4.52 1.43
14:00 ЛаПа Лапеенранта - НЯС Нурмиярви 0 - 2 7.40 5.62 1.27
14:00 Футура Порвоо - Пало-Поят Хелзинки 0 - 1 2.54 4.12 2.09
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлантис Хелзинки - ПеКа Котка
14:00 4 - 1 1.42 4.67 5.23
ЙИППО Йоенсуу - КяПа Хелзинки
14:00 1 - 1 1.98 3.59 3.03
Кифен 08 - Кески-Уусимаа
14:00 0 - 2 1.52 4.27 4.54
КуПС Академия - Рейпас Лахти
14:00 0 - 3 5.36 4.52 1.43
ЛаПа Лапеенранта - НЯС Нурмиярви
14:00 0 - 2 7.40 5.62 1.27
Футура Порвоо - Пало-Поят Хелзинки
14:00 0 - 1 2.54 4.12 2.09
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 Гранкула ИФК - Джаз Пори 2 - 0 2.26 3.96 2.39
14:00 Илвес-Кисат Тампере - ВЯС Вантаа 1 - 0 1.98 3.93 2.83
14:00 КааПо Каарина - Клуби-04 Хелзинки 0 - 6 8.17 6.39 1.22
14:00 МуСа Пори - СалПа Сало 2 - 1 4.55 4.30 1.52
14:00 Тампере Юнайтед - ЕПС Еспоо 0 - 1 2.37 3.56 2.43
14:00 ХЯС Академия - Илвес Тампере 2 1 - 4 2.15 4.03 2.46
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Гранкула ИФК - Джаз Пори
14:00 2 - 0 2.26 3.96 2.39
Илвес-Кисат Тампере - ВЯС Вантаа
14:00 1 - 0 1.98 3.93 2.83
КааПо Каарина - Клуби-04 Хелзинки
14:00 0 - 6 8.17 6.39 1.22
МуСа Пори - СалПа Сало
14:00 2 - 1 4.55 4.30 1.52
Тампере Юнайтед - ЕПС Еспоо
14:00 0 - 1 2.37 3.56 2.43
ХЯС Академия - Илвес Тампере 2
14:00 1 - 4 2.15 4.03 2.46
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Вааякоски Ювяскюля - ЯБК Якобстад 1 - 2 3.28 4.06 1.82
14:00 ГБК Кокола - Еркулес Оулу 2 - 4 3.00 4.04 1.91
14:00 КаяХа Каяани - РоПС Рованиеми 2 - 2 2.06 4.08 2.68
14:00 Комеетат Ювяскюля - Вааса ИФК 0 - 4 5.13 4.48 1.46
14:00 ОЛС Оулу - ОТП Оулу 1 - 2 1.66 4.05 3.84
14:00 ЮЯК Ювяскюля - Нярпес Крафт 0 - 0 1.16 7.31 11.00
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааякоски Ювяскюля - ЯБК Якобстад
14:00 1 - 2 3.28 4.06 1.82
ГБК Кокола - Еркулес Оулу
14:00 2 - 4 3.00 4.04 1.91
КаяХа Каяани - РоПС Рованиеми
14:00 2 - 2 2.06 4.08 2.68
Комеетат Ювяскюля - Вааса ИФК
14:00 0 - 4 5.13 4.48 1.46
ОЛС Оулу - ОТП Оулу
14:00 1 - 2 1.66 4.05 3.84
ЮЯК Ювяскюля - Нярпес Крафт
14:00 0 - 0 1.16 7.31 11.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Осиек - Локомотив Загреб 4 - 1 2.09 3.33 3.23
20:30 Динамо Загреб - Славен 4 - 1 1.21 5.86 12.00
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Осиек - Локомотив Загреб
17:55 4 - 1 2.09 3.33 3.23
Динамо Загреб - Славен
20:30 4 - 1 1.21 5.86 12.00
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рудар Плевля - Йезеро Плав 2 - 1 2.58 3.20 2.39
16:00 Сутиеска Никшич - Йединство Биело Поле 5 - 0 1.21 5.31 10.13
17:00 Дечич Тузи - Морнар Бар 3 - 1 1.71 3.69 3.87
17:00 Петровац - Арсенал Тиват 1 - 2 1.62 3.97 4.02
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Плевля - Йезеро Плав
16:00 2 - 1 2.58 3.20 2.39
Сутиеска Никшич - Йединство Биело Поле
16:00 5 - 0 1.21 5.31 10.13
Дечич Тузи - Морнар Бар
17:00 3 - 1 1.71 3.69 3.87
Петровац - Арсенал Тиват
17:00 1 - 2 1.62 3.97 4.02
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Хрудим 0 - 2 2.00 3.28 3.33
17:00 Лишен Бърно - Карвина 1 - 2 1.96 3.33 3.37
17:00 Простейов - Спарта Прага Б 0 - 2 2.43 3.30 2.57
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Тринец - Хрудим
11:15 0 - 2 2.00 3.28 3.33
Лишен Бърно - Карвина
17:00 1 - 2 1.96 3.33 3.37
Простейов - Спарта Прага Б
17:00 0 - 2 2.43 3.30 2.57
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Баник Острава - Чешке Будьовице 1 - 2 1.66 3.88 4.60
17:00 Бохемианс 1905 Прага - Виктория Пилзен 1 - 1 3.45 3.35 2.04
17:00 Млада Болеслав - Сигма Оломоуц 1 - 1 2.07 3.48 3.24
20:00 Спарта Прага - Храдец Кралове 2 - 1 1.48 4.18 6.14
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава - Чешке Будьовице
17:00 1 - 2 1.66 3.88 4.60
Бохемианс 1905 Прага - Виктория Пилзен
17:00 1 - 1 3.45 3.35 2.04
Млада Болеслав - Сигма Оломоуц
17:00 1 - 1 2.07 3.48 3.24
Спарта Прага - Храдец Кралове
20:00 2 - 1 1.48 4.18 6.14
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Унион Ла Калера - Кокимбо Унидо 2 - 0 1.84 3.29 4.20
18:00 Уачипато Талкауано - Антофагаста 1 - 0 2.16 3.24 3.19
21:00 Палестино Сантяго - Евертън Виня дел Мар 1 - 4 2.24 3.19 3.08
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Унион Ла Калера - Кокимбо Унидо
02:00 2 - 0 1.84 3.29 4.20
Уачипато Талкауано - Антофагаста
18:00 1 - 0 2.16 3.24 3.19
Палестино Сантяго - Евертън Виня дел Мар
21:00 1 - 4 2.24 3.19 3.08
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Базел - Санкт Гален 3 - 2 2.13 3.73 3.01
21:30 Грасхопърс - Цюрих 1 - 1 3.28 3.73 2.02
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Базел - Санкт Гален
19:00 3 - 2 2.13 3.73 3.01
Грасхопърс - Цюрих
21:30 1 - 1 3.28 3.73 2.02
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Малмьо - Хамарби 0 - 0 2.01 3.61 3.42
18:30 Дегерфорш - Юргорден 3 - 0 6.04 4.31 1.49
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Малмьо - Хамарби
16:00 0 - 0 2.01 3.61 3.42
Дегерфорш - Юргорден
18:30 3 - 0 6.04 4.31 1.49
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро Сирианска - БК Форвард 1 - 1 1.51 4.46 4.65
14:00 Солентюна - Тебю ФК 0 - 0 1.62 4.09 4.13
17:00 ИФК Ханинге - Стокхолм Интернационале 0 - 1 3.22 3.70 1.91
17:00 Умео ФК - Сандвикен 1 - 3 4.36 4.14 1.58
17:00 Хамарби ТФФ - Йефле 3 - 3 3.89 3.91 1.69
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - БК Форвард
14:00 1 - 1 1.51 4.46 4.65
Солентюна - Тебю ФК
14:00 0 - 0 1.62 4.09 4.13
ИФК Ханинге - Стокхолм Интернационале
17:00 0 - 1 3.22 3.70 1.91
Умео ФК - Сандвикен
17:00 1 - 3 4.36 4.14 1.58
Хамарби ТФФ - Йефле
17:00 3 - 3 3.89 3.91 1.69
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Венерсборг - ГАИС Гьотеборг 1 - 6 6.33 4.28 1.41
14:00 Твоокерш - Олимпик Малмьо 0 - 0 1.93 3.65 3.18
17:00 Енгелхолм - Атвидаберг 1 - 2 2.01 3.68 3.00
17:00 Линдуме - ИФК Малмьо 2 - 1 1.62 4.15 4.08
17:00 Лунд - Оскаршхамн АИК 1 - 2 2.15 3.40 2.86
17:00 Люнгшиле - Торнс 2 - 3 1.54 4.11 4.77
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Венерсборг - ГАИС Гьотеборг
14:00 1 - 6 6.33 4.28 1.41
Твоокерш - Олимпик Малмьо
14:00 0 - 0 1.93 3.65 3.18
Енгелхолм - Атвидаберг
17:00 1 - 2 2.01 3.68 3.00
Линдуме - ИФК Малмьо
17:00 2 - 1 1.62 4.15 4.08
Лунд - Оскаршхамн АИК
17:00 1 - 2 2.15 3.40 2.86
Люнгшиле - Торнс
17:00 2 - 3 1.54 4.11 4.77
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 АФК Ескилстюна - Йоребро 0 - 1 2.42 3.48 2.60
16:00 Йоргрите - Браге 4 - 0 2.24 3.31 2.99
16:00 Йостерсунд - Халмстад 0 - 0 4.87 3.75 1.64
16:00 Ландскрона БоИС - Далкурд 3 - 1 1.85 3.50 3.87
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
АФК Ескилстюна - Йоребро
14:00 0 - 1 2.42 3.48 2.60
Йоргрите - Браге
16:00 4 - 0 2.24 3.31 2.99
Йостерсунд - Халмстад
16:00 0 - 0 4.87 3.75 1.64
Ландскрона БоИС - Далкурд
16:00 3 - 1 1.85 3.50 3.87
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бонириг Роуз Атлетик - Стенхаусмюър 2 - 4 2.24 3.35 2.84
17:00 Елгин Сити - Анан Атлетик 5 - 1 2.35 3.38 2.65
17:00 Ийст Файф - Стърлинг Албиън 1 - 2 2.88 3.20 2.27
17:00 Странрар - Албион Роувърс 2 - 1 1.96 3.40 3.39
17:00 Форфар Атлетик - Дъмбартън 0 - 0 2.84 3.33 2.25
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Бонириг Роуз Атлетик - Стенхаусмюър
17:00 2 - 4 2.24 3.35 2.84
Елгин Сити - Анан Атлетик
17:00 5 - 1 2.35 3.38 2.65
Ийст Файф - Стърлинг Албиън
17:00 1 - 2 2.88 3.20 2.27
Странрар - Албион Роувърс
17:00 2 - 1 1.96 3.40 3.39
Форфар Атлетик - Дъмбартън
17:00 0 - 0 2.84 3.33 2.25
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хартс - Рейнджърс 0 - 4 4.99 4.05 1.61
17:00 Абърдийн - Килмарнък 4 - 1 1.66 3.62 5.25
17:00 Дънди Юнайтед - Сейнт Джонстън 1 - 2 2.49 2.95 3.07
17:00 Рос Каунти - Хибърниън 0 - 2 3.56 3.32 2.06
17:00 Сейнт Мирън - Ливингстън 2 - 1 2.28 3.12 3.23
17:00 Селтик - Мъдъруел 2 - 1 1.10 10.03 20.23
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Хартс - Рейнджърс
14:30 0 - 4 4.99 4.05 1.61
Абърдийн - Килмарнък
17:00 4 - 1 1.66 3.62 5.25
Дънди Юнайтед - Сейнт Джонстън
17:00 1 - 2 2.49 2.95 3.07
Рос Каунти - Хибърниън
17:00 0 - 2 3.56 3.32 2.06
Сейнт Мирън - Ливингстън
17:00 2 - 1 2.28 3.12 3.23
Селтик - Мъдъруел
17:00 2 - 1 1.10 10.03 20.23
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дънфърмлин - Питърхед 2 - 2 1.23 5.50 10.30
17:00 Келти Хартс - Еърдри 1 - 0 3.10 3.43 2.05
17:00 Куин ъф Саут - Алоа Атлетик 1 - 1 2.06 3.49 3.04
17:00 Монтроуз - Единбург 1 - 2 1.61 3.84 4.57
17:00 Фолкърк - Клайд 2 - 0 1.63 3.76 4.49
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Дънфърмлин - Питърхед
17:00 2 - 2 1.23 5.50 10.30
Келти Хартс - Еърдри
17:00 1 - 0 3.10 3.43 2.05
Куин ъф Саут - Алоа Атлетик
17:00 1 - 1 2.06 3.49 3.04
Монтроуз - Единбург
17:00 1 - 2 1.61 3.84 4.57
Фолкърк - Клайд
17:00 2 - 0 1.63 3.76 4.49
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Инвърнес КТ 0 - 1 2.11 3.27 3.26
17:00 Коув Рейнджърс - Арброут 2 - 0 2.55 3.17 2.61
17:00 Куинс парк ФК - Рейт Роувърс 1 - 0 2.40 3.19 2.77
17:00 Партик Тисъл - Грийнок Мортън 5 - 1 1.69 3.49 4.66
17:00 Хамилтън - Дънди ФК 0 - 2 3.62 3.32 1.95
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Еър Юнайтед - Инвърнес КТ
17:00 0 - 1 2.11 3.27 3.26
Коув Рейнджърс - Арброут
17:00 2 - 0 2.55 3.17 2.61
Куинс парк ФК - Рейт Роувърс
17:00 1 - 0 2.40 3.19 2.77
Партик Тисъл - Грийнок Мортън
17:00 5 - 1 1.69 3.49 4.66
Хамилтън - Дънди ФК
17:00 0 - 2 3.62 3.32 1.95
Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:30 Орландо Пайрътс - Мамелоди Съндаунс 0 - 0 3.05 2.99 2.20
Южна Африка - МТН 8
Час Рез. 1 X 2
Орландо Пайрътс - Мамелоди Съндаунс
16:30 0 - 0 3.05 2.99 2.20
Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
08:00 Сеул - Тегу 2 - 3 2.18 3.31 3.13
Южна Корея - Група за Изпадане
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Тегу
08:00 2 - 3 2.18 3.31 3.13
Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
10:30 Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай 0 - 3 4.81 3.54 1.69
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс 3 - 1 2.19 3.27 3.15
Южна Корея - Група за Титлата
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай
10:30 0 - 3 4.81 3.54 1.69
Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс
13:00 3 - 1 2.19 3.27 3.15
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Гимпо - Чунгнам Асан 1 - 0 4.29 3.47 1.75
10:00 Сеул Е-Ланд - Пучхон 1995 3 - 0 2.37 3.12 2.85
12:30 Анянг - Ансан Грийнърс 2 - 0 1.65 3.61 4.78
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Гимпо - Чунгнам Асан
07:30 1 - 0 4.29 3.47 1.75
Сеул Е-Ланд - Пучхон 1995
10:00 3 - 0 2.37 3.12 2.85
Анянг - Ансан Грийнърс
12:30 2 - 0 1.65 3.61 4.78
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Ависпа Фукуока - Висел Кобе 0 - 1 2.93 3.00 2.48
08:00 Серезо Осака - Шонан Белмар 1 - 1 1.92 3.42 3.81
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата отл. 1.77 3.65 4.30
09:00 Кашима Антлърс - Токио 0 - 1 1.97 3.42 3.63
09:00 Саган Тошу - Киото Санга 0 - 1 2.07 3.34 3.43
09:00 Санфрече Хирошима - Урава Ред Даймъндс 4 - 1 2.03 3.40 3.47
10:00 Гамба Осака - Кашива Рейсол 0 - 0 2.69 3.30 2.50
10:00 Консадол Сапоро - Кавазаки Фронтейл 4 - 3 3.78 3.67 1.86
10:00 Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос 0 - 4 3.60 3.53 1.94
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Висел Кобе
08:00 0 - 1 2.93 3.00 2.48
Серезо Осака - Шонан Белмар
08:00 1 - 1 1.92 3.42 3.81
Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата
08:00 отл. 1.77 3.65 4.30
Кашима Антлърс - Токио
09:00 0 - 1 1.97 3.42 3.63
Саган Тошу - Киото Санга
09:00 0 - 1 2.07 3.34 3.43
Санфрече Хирошима - Урава Ред Даймъндс
09:00 4 - 1 2.03 3.40 3.47
Гамба Осака - Кашива Рейсол
10:00 0 - 0 2.69 3.30 2.50
Консадол Сапоро - Кавазаки Фронтейл
10:00 4 - 3 3.78 3.67 1.86
Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос
10:00 0 - 4 3.60 3.53 1.94
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Точиги СК 0 - 1 2.26 2.93 3.33
08:00 Монтедио Ямагата - Албирекс Ниигата 1 - 1 2.99 3.20 2.27
08:00 Теспакусатсу Гунма - Омия Ардижа 1 - 0 2.67 2.97 2.69
10:00 Токушима Вортис - Мачида Зелвия 3 - 2 2.24 2.92 3.42
12:30 Рюкю - Йокохама ФК 0 - 1 3.90 3.11 1.97
13:00 Оита Тринита - В-Варен Нагазаки 3 - 1 2.04 3.27 3.46
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вентфорет Кофу - Точиги СК
08:00 0 - 1 2.26 2.93 3.33
Монтедио Ямагата - Албирекс Ниигата
08:00 1 - 1 2.99 3.20 2.27
Теспакусатсу Гунма - Омия Ардижа
08:00 1 - 0 2.67 2.97 2.69
Токушима Вортис - Мачида Зелвия
10:00 3 - 2 2.24 2.92 3.42
Рюкю - Йокохама ФК
12:30 0 - 1 3.90 3.11 1.97
Оита Тринита - В-Варен Нагазаки
13:00 3 - 1 2.04 3.27 3.46