Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Мансфийлд Таун - Хартлипул 2 - 2 1.39 4.54 7.75
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Мансфийлд Таун - Хартлипул
21:45 2 - 2 1.39 4.54 7.75
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
22:00 Хъл Сити - Лутън Таун 0 - 2 3.14 3.23 2.30
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Хъл Сити - Лутън Таун
22:00 0 - 2 3.14 3.23 2.30
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Атлетик Билбао - Алмерия 4 - 0 1.36 4.89 8.79
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Атлетик Билбао - Алмерия
22:00 4 - 0 1.36 4.89 8.79
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Тенерифе - Спортинг Хихон 1 - 1 2.20 2.98 3.57
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Тенерифе - Спортинг Хихон
22:00 1 - 1 2.20 2.98 3.57
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен 4 - 0 1.35 5.83 7.22
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен
21:30 4 - 0 1.35 5.83 7.22
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Падерборн - Дармщат 98 1 - 2 2.24 3.64 2.92
19:30 Хановер 96 - Хамбургер 1 - 2 3.46 3.59 1.99
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Падерборн - Дармщат 98
19:30 1 - 2 2.24 3.64 2.92
Хановер 96 - Хамбургер
19:30 1 - 2 3.46 3.59 1.99
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ерцгебирге Ауе - Мепен 3 - 0 2.06 3.33 3.36
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Ерцгебирге Ауе - Мепен
20:00 3 - 0 2.06 3.33 3.36
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Козенца - Комо 3 - 1 2.62 3.17 2.69
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Козенца - Комо
21:30 3 - 1 2.62 3.17 2.69
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Анже - Олимпик Марсилия 0 - 3 4.41 3.79 1.76
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Анже - Олимпик Марсилия
22:00 0 - 3 4.41 3.79 1.76
Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
20:30 Бастия-Борго - Версай 78 1 - 1 3.97 3.30 1.81
20:30 Бурж-Перона - Седан 1 - 3 1.69 3.52 4.39
20:30 Дюнкерк - Стад Бриошен 1 - 0 1.90 3.15 3.79
20:30 Льо Ман - Авранш 3 - 0 1.60 3.75 4.67
20:30 Льо Пюи Фут 43 Оверн - Ред Стар Париж 0 - 2 3.43 3.04 2.05
20:30 Мартиг - Париж 13 Атлетико 3 - 2 1.95 3.08 3.67
20:30 Нанси - Шоле 1 - 1 1.73 3.48 4.17
20:30 Орлеан - Вилфранш-Божоле 1 - 1 2.38 2.95 2.85
Франция - Лига Национал
Час Рез. 1 X 2
Бастия-Борго - Версай 78
20:30 1 - 1 3.97 3.30 1.81
Бурж-Перона - Седан
20:30 1 - 3 1.69 3.52 4.39
Дюнкерк - Стад Бриошен
20:30 1 - 0 1.90 3.15 3.79
Льо Ман - Авранш
20:30 3 - 0 1.60 3.75 4.67
Льо Пюи Фут 43 Оверн - Ред Стар Париж
20:30 0 - 2 3.43 3.04 2.05
Мартиг - Париж 13 Атлетико
20:30 3 - 2 1.95 3.08 3.67
Нанси - Шоле
20:30 1 - 1 1.73 3.48 4.17
Орлеан - Вилфранш-Божоле
20:30 1 - 1 2.38 2.95 2.85
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Дунав Русе - Витоша Бистрица 4 - 1 1.68 3.39 4.45
16:00 Литекс Ловеч - Спортист Своге 1 - 0 1.99 3.13 3.61
16:00 Спартак Плевен - Беласица Петрич 1 - 1 1.83 3.40 3.78
16:00 Янтра Габрово - Крумовград 0 - 1 2.18 3.05 3.13
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Дунав Русе - Витоша Бистрица
16:00 4 - 1 1.68 3.39 4.45
Литекс Ловеч - Спортист Своге
16:00 1 - 0 1.99 3.13 3.61
Спартак Плевен - Беласица Петрич
16:00 1 - 1 1.83 3.40 3.78
Янтра Габрово - Крумовград
16:00 0 - 1 2.18 3.05 3.13
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
14:45 Септември София - Спартак Варна 1 - 1 1.63 3.65 4.92
17:00 Черно море - Ботев Враца 2 - 1 1.34 4.51 8.36
19:30 Ботев Пловдив - Славия 1 - 0 1.94 3.24 3.71
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Септември София - Спартак Варна
14:45 1 - 1 1.63 3.65 4.92
Черно море - Ботев Враца
17:00 2 - 1 1.34 4.51 8.36
Ботев Пловдив - Славия
19:30 1 - 0 1.94 3.24 3.71
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:10 Дорнбирн - Аустрия Виена II 3 - 1 2.31 3.49 2.67
19:10 Форвартс Щайр - Хорн 1 - 3 2.94 3.53 2.12
19:10 Фърст Виена - Капфенберг 1 - 0 1.41 4.58 6.23
21:30 Санкт Пьолтен - Амщетен 2 - 3 2.08 3.40 3.14
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Дорнбирн - Аустрия Виена II
19:10 3 - 1 2.31 3.49 2.67
Форвартс Щайр - Хорн
19:10 1 - 3 2.94 3.53 2.12
Фърст Виена - Капфенберг
19:10 1 - 0 1.41 4.58 6.23
Санкт Пьолтен - Амщетен
21:30 2 - 3 2.08 3.40 3.14
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сабаил Баку - Габала 1 - 2 3.44 2.95 2.01
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабаил Баку - Габала
18:00 1 - 2 3.44 2.95 2.01
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Билис Балш - Ерзени Шияк 4 - 1 0.00 0.00 0.00
18:45 Теута - Влазня 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Билис Балш - Ерзени Шияк
16:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Теута - Влазня
18:45 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 РК Арба - МК Ел Баяд 3 - 1 1.96 2.98 3.77
21:00 УС Бискра - НШ Магра 1 - 1 1.76 3.13 4.52
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
РК Арба - МК Ел Баяд
18:00 3 - 1 1.96 2.98 3.77
УС Бискра - НШ Магра
21:00 1 - 1 1.76 3.13 4.52
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арарат-Армения Ереван - ЦСКА Ереван 1 - 0 1.20 5.33 11.47
18:30 Арарат Ереван - Урарту Ереван 0 - 2 2.71 3.05 2.33
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арарат-Армения Ереван - ЦСКА Ереван
15:00 1 - 0 1.20 5.33 11.47
Арарат Ереван - Урарту Ереван
18:30 0 - 2 2.71 3.05 2.33
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:45 Днепър Могильов - Слуцк 1 - 2 3.27 3.31 2.03
20:00 Гомел - Витебск 1 - 0 1.74 3.52 4.21
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Днепър Могильов - Слуцк
17:45 1 - 2 3.27 3.31 2.03
Гомел - Витебск
20:00 1 - 0 1.74 3.52 4.21
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Стандарт Лиеж - Серен 0 - 2 1.60 3.99 5.33
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Стандарт Лиеж - Серен
21:45 0 - 2 1.60 3.99 5.33
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
21:00 Виртон - Клуб Брюж Б 3 - 3 2.24 3.23 2.94
21:00 Генк Б - Дендер 0 - 2 1.97 3.54 3.28
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Виртон - Клуб Брюж Б
21:00 3 - 3 2.24 3.23 2.94
Генк Б - Дендер
21:00 0 - 2 1.97 3.54 3.28
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Санта Крус - Реал Томаяпо 1 - 1 1.76 3.57 4.00
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Реал Санта Крус - Реал Томаяпо
22:00 1 - 1 1.76 3.57 4.00
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вележ Мостар - Посуше 1 - 1 1.64 3.40 4.76
16:00 Тузла Сити - ФК Сараево 1 - 0 2.33 2.83 3.10
21:00 Жрински Мостар - Слобода Тузла 1 - 0 1.19 5.65 12.04
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вележ Мостар - Посуше
16:00 1 - 1 1.64 3.40 4.76
Тузла Сити - ФК Сараево
16:00 1 - 0 2.33 2.83 3.10
Жрински Мостар - Слобода Тузла
21:00 1 - 0 1.19 5.65 12.04
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Томбензе MG - Гремио Новоризонтино SP 2 - 0 2.90 2.75 2.62
03:30 Васко да Гама RJ - Лондрина PR 1 - 1 1.63 3.29 5.91
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Томбензе MG - Гремио Новоризонтино SP
01:00 2 - 0 2.90 2.75 2.62
Васко да Гама RJ - Лондрина PR
03:30 1 - 1 1.63 3.29 5.91
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Хайфонг - Хоанган Гялай 1 - 1 1.83 3.55 3.40
15:15 Хошимин Сити - Сайгон ФК 0 - 2 1.94 3.24 3.47
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Хайфонг - Хоанган Гялай
14:00 1 - 1 1.83 3.55 3.40
Хошимин Сити - Сайгон ФК
15:15 0 - 2 1.94 3.24 3.47
Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Юръп - Бруно'с Магпайс 1 - 1 1.97 3.57 2.91
Гибралтар - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Юръп - Бруно'с Магпайс
21:45 1 - 1 1.97 3.57 2.91
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Хвидовре - Вейле 1 - 1 2.74 3.31 2.41
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хвидовре - Вейле
19:30 1 - 1 2.74 3.31 2.41
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Олборг - Одензе 1 - 1 2.20 3.46 3.08
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Олборг - Одензе
20:00 1 - 1 2.20 3.46 3.08
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Афула - Макаби Петах Тиква 2 - 1 4.69 3.28 1.67
16:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Акре 1 - 2 2.09 2.84 3.49
16:00 Апоел Ришон Лецион - Макаби Назарет 2 - 0 2.14 2.94 3.21
16:00 Апоел Ум ал-Фахм - Апоел Ашдод 2 - 0 2.01 3.07 3.40
16:00 Кфар Касем - Бней Йехуда 0 - 0 2.45 2.93 2.71
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Афула - Макаби Петах Тиква
16:00 2 - 1 4.69 3.28 1.67
Апоел Рамат Хашарон - Апоел Акре
16:00 1 - 2 2.09 2.84 3.49
Апоел Ришон Лецион - Макаби Назарет
16:00 2 - 0 2.14 2.94 3.21
Апоел Ум ал-Фахм - Апоел Ашдод
16:00 2 - 0 2.01 3.07 3.40
Кфар Касем - Бней Йехуда
16:00 0 - 0 2.45 2.93 2.71
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 РАНС Нусантара - Дева Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
16:30 Бали Юнайтед - Персикабо 1973 1 - 2 1.42 4.13 5.81
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
РАНС Нусантара - Дева Юнайтед
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Бали Юнайтед - Персикабо 1973
16:30 1 - 2 1.42 4.13 5.81
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - УК Дъблин 1 - 0 1.44 4.22 6.65
21:45 Дъндолк - Дрогеда Юнайтед 2 - 0 1.49 4.13 6.03
21:45 Сейнт Патрикс - Дери Сити 0 - 1 2.85 3.16 2.38
22:00 Фин Харпс - Шелбърн 1 - 1 2.72 3.11 2.51
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - УК Дъблин
21:45 1 - 0 1.44 4.22 6.65
Дъндолк - Дрогеда Юнайтед
21:45 2 - 0 1.49 4.13 6.03
Сейнт Патрикс - Дери Сити
21:45 0 - 1 2.85 3.16 2.38
Фин Харпс - Шелбърн
22:00 1 - 1 2.72 3.11 2.51
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Лонгфорд Таун 2 - 2 4.24 3.95 1.65
21:45 Трити Юнайтед - Голуей Юнайтед 1 - 1 4.49 3.64 1.68
21:45 Уексфорд - Брей Уондърърс 4 - 2 1.62 3.96 4.47
21:45 Уотърфорд - Коб Рамблърс 3 - 1 1.20 6.34 10.81
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Атлон Таун - Лонгфорд Таун
21:45 2 - 2 4.24 3.95 1.65
Трити Юнайтед - Голуей Юнайтед
21:45 1 - 1 4.49 3.64 1.68
Уексфорд - Брей Уондърърс
21:45 4 - 2 1.62 3.96 4.47
Уотърфорд - Коб Рамблърс
21:45 3 - 1 1.20 6.34 10.81
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Чанчун Ятай - Шънджън ФК 1 - 0 1.48 4.27 5.86
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Чанчун Ятай - Шънджън ФК
12:30 1 - 0 1.48 4.27 5.86
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Санта Фе Богота - Атлетико Насионал 1 - 1 2.73 3.08 2.52
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Санта Фе Богота - Атлетико Насионал
04:00 1 - 1 2.73 3.08 2.52
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос де Гуапилес - Перес Селедон 1 - 1 2.07 3.41 3.03
04:15 Спортинг Сан Хосе - Сан Карлос 2 - 1 2.10 3.39 2.98
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Сантос де Гуапилес - Перес Селедон
02:00 1 - 1 2.07 3.41 3.03
Спортинг Сан Хосе - Сан Карлос
04:15 2 - 1 2.10 3.39 2.98
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Старс Олимпик д'Абобо - УСК Басам 3 - 0 2.28 3.18 2.69
21:00 Стад д'Абиджан - Денгеле Спортс д'Одиене 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Старс Олимпик д'Абобо - УСК Басам
18:30 3 - 0 2.28 3.18 2.69
Стад д'Абиджан - Денгеле Спортс д'Одиене
21:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Супер Нова Рига - Рига ФК 1 - 4 25.24 8.87 1.07
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Супер Нова Рига - Рига ФК
17:00 1 - 4 25.24 8.87 1.07
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ФАР Рабат - Дифаа ел Джадида 4 - 1 1.37 3.96 7.94
20:15 Видад Казабланка - РСБ Беркан - 0.00 0.00 0.00
22:30 Шабаб Мохамедия - Раджа Казабланка 0 - 0 4.11 2.94 1.87
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФАР Рабат - Дифаа ел Джадида
18:00 4 - 1 1.37 3.96 7.94
Видад Казабланка - РСБ Беркан
20:15 - 0.00 0.00 0.00
Шабаб Мохамедия - Раджа Казабланка
22:30 0 - 0 4.11 2.94 1.87
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Морелия - Тепатитлан 1 - 1 1.62 3.47 4.84
03:05 Тапатио - Венадос 1 - 0 2.26 2.96 3.02
05:05 Атлетико Ла Пас - Алебрихес де Оахака 2 - 1 2.44 2.91 2.80
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Морелия - Тепатитлан
01:00 1 - 1 1.62 3.47 4.84
Тапатио - Венадос
03:05 1 - 0 2.26 2.96 3.02
Атлетико Ла Пас - Алебрихес де Оахака
05:05 2 - 1 2.44 2.91 2.80
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 АДО Ден Хааг - Йънг ПСВ 1 - 3 1.89 3.72 3.56
21:00 Алмере Сити - Рода 2 - 1 2.44 3.22 2.80
21:00 Де Граафшап - Йънг АЗ Алкмаар 2 - 0 1.52 4.18 5.58
21:00 Ден Бош - Хераклес 1 - 2 5.03 3.93 1.60
21:00 МВВ Маастрихт - Вилем II 3 - 2 5.37 4.23 1.52
21:00 НАК Бреда - ВВВ Венло 1 - 2 1.70 3.84 4.27
21:00 Телстар - Йънг Утрехт 2 - 2 1.91 3.45 3.74
21:00 ФК Айндховен - Дордрехт 1 - 1 1.46 4.22 6.39
21:00 Хелмонд Спорт - ТОП Ос 1 - 2 1.95 3.43 3.67
21:00 Цволе - Йънг Аякс 1 - 1 1.43 4.93 5.74
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
АДО Ден Хааг - Йънг ПСВ
21:00 1 - 3 1.89 3.72 3.56
Алмере Сити - Рода
21:00 2 - 1 2.44 3.22 2.80
Де Граафшап - Йънг АЗ Алкмаар
21:00 2 - 0 1.52 4.18 5.58
Ден Бош - Хераклес
21:00 1 - 2 5.03 3.93 1.60
МВВ Маастрихт - Вилем II
21:00 3 - 2 5.37 4.23 1.52
НАК Бреда - ВВВ Венло
21:00 1 - 2 1.70 3.84 4.27
Телстар - Йънг Утрехт
21:00 2 - 2 1.91 3.45 3.74
ФК Айндховен - Дордрехт
21:00 1 - 1 1.46 4.22 6.39
Хелмонд Спорт - ТОП Ос
21:00 1 - 2 1.95 3.43 3.67
Цволе - Йънг Аякс
21:00 1 - 1 1.43 4.93 5.74
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Алианса Атлетико - Университарио де Депортес 2 - 2 2.49 3.03 2.74
23:30 Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сезар Валехо 4 - 0 2.06 3.18 3.35
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Атлетико - Университарио де Депортес
21:15 2 - 2 2.49 3.03 2.74
Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сезар Валехо
23:30 4 - 0 2.06 3.18 3.35
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Радомяк Радом - Краковия Краков 0 - 2 2.27 3.10 3.20
21:30 Висла Плоцк - Пяст Гливице 1 - 0 2.22 3.32 3.12
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Радомяк Радом - Краковия Краков
19:00 0 - 2 2.27 3.10 3.20
Висла Плоцк - Пяст Гливице
21:30 1 - 0 2.22 3.32 3.12
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ЛКС Лодз - Заглембие Сосновец 1 - 1 2.22 3.20 3.03
21:30 Хойничанка Хойнице - Висла Краков 1 - 0 3.40 3.33 2.01
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Заглембие Сосновец
19:00 1 - 1 2.22 3.20 3.03
Хойничанка Хойнице - Висла Краков
21:30 1 - 0 3.40 3.33 2.01
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
21:00 Спортинг Лисабон - Жил Висенте 3 - 1 1.30 5.24 9.65
23:15 Порто - Спортинг Брага 4 - 1 1.77 3.73 4.25
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Лисабон - Жил Висенте
21:00 3 - 1 1.30 5.24 9.65
Порто - Спортинг Брага
23:15 4 - 1 1.77 3.73 4.25
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
21:00 Университатя Крайова - Волунтари 1 - 1 1.51 3.77 6.48
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - Волунтари
21:00 1 - 1 1.51 3.77 6.48
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
22:15 Ювенес Догана - Мурата 0 - 2 2.16 3.57 2.59
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Ювенес Догана - Мурата
22:15 0 - 2 2.16 3.57 2.59
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Гленторан - Балимина Юнайтед отл. 1.28 5.18 8.98
21:45 Портадаун - Гленавон 1 - 1 4.89 4.09 1.56
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Гленторан - Балимина Юнайтед
21:45 отл. 1.28 5.18 8.98
Портадаун - Гленавон
21:45 1 - 1 4.89 4.09 1.56
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Ружомберок - Скалица 2 - 0 1.92 3.21 3.63
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Ружомберок - Скалица
18:30 2 - 0 1.92 3.21 3.63
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Нови Пазар - Младост Лучани 3 - 1 1.41 4.13 6.09
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ФК Нови Пазар - Младост Лучани
18:00 3 - 1 1.41 4.13 6.09
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Есхата Худжанд - Хатлон Бохтар 0 - 0 2.86 2.78 2.52
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Есхата Худжанд - Хатлон Бохтар
13:00 0 - 0 2.86 2.78 2.52
Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Сиди Бузид отл. 1.55 3.35 6.09
17:00 Олимпик Бежа - Монастир отл. 2.76 2.52 2.84
17:00 Режиш - Солиман отл. 1.63 3.13 5.70
Тунис - Професионална Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Сиди Бузид
17:00 отл. 1.55 3.35 6.09
Олимпик Бежа - Монастир
17:00 отл. 2.76 2.52 2.84
Режиш - Солиман
17:00 отл. 1.63 3.13 5.70
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
14:30 Копетдаг Ашхабад - Алтин Асир Ашхабад 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Шагадам Туркменбаши - Ахал Анау 1 - 1 3.11 3.58 2.09
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Копетдаг Ашхабад - Алтин Асир Ашхабад
14:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Шагадам Туркменбаши - Ахал Анау
15:00 1 - 1 3.11 3.58 2.09
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Дъ Ню Сейнтс - Нютаун 4 - 1 1.17 6.44 11.52
21:45 Еърбъс ЮК - Бала Таун 0 - 6 6.95 5.07 1.32
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Дъ Ню Сейнтс - Нютаун
21:45 4 - 1 1.17 6.44 11.52
Еърбъс ЮК - Бала Таун
21:45 0 - 6 6.95 5.07 1.32
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Согдиана Джизак - АГМК Алмалик 0 - 2 2.30 2.81 2.94
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Согдиана Джизак - АГМК Алмалик
16:00 0 - 2 2.30 2.81 2.94
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Верес Ровно - Рух Лвов 2 - 2 2.36 3.21 2.80
17:00 Металист 1925 Харков - Колос Ковалевка 2 - 0 2.92 3.12 2.32
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Верес Ровно - Рух Лвов
13:00 2 - 2 2.36 3.21 2.80
Металист 1925 Харков - Колос Ковалевка
17:00 2 - 0 2.92 3.12 2.32
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кремин Кременчуг - Оболон Киев 0 - 3 0.00 0.00 0.00
14:00 Металург Запорожие - Горняк-Спорт Горишни Плавни отл. 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кремин Кременчуг - Оболон Киев
12:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Металург Запорожие - Горняк-Спорт Горишни Плавни
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:00 Мезьокьовешд - Пакш 1 - 2 2.25 3.57 2.77
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Мезьокьовешд - Пакш
21:00 1 - 2 2.25 3.57 2.77
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
18:30 ТПС Турку - КПВ Кокола 2 - 2 1.29 5.14 8.36
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
ТПС Турку - КПВ Кокола
18:30 2 - 2 1.29 5.14 8.36
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вараждин - Истра 1961 1 - 1 1.94 3.39 3.58
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Вараждин - Истра 1961
19:00 1 - 1 1.94 3.39 3.58
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 Дукла Прага - Височина Ихлава 5 - 0 1.96 3.32 3.38
18:30 Прибрам - Сигма Оломоуц Б 5 - 0 1.80 3.49 3.74
19:00 Опава - МАС Таборско 1 - 0 1.76 3.38 4.02
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Прага - Височина Ихлава
17:30 5 - 0 1.96 3.32 3.38
Прибрам - Сигма Оломоуц Б
18:30 5 - 0 1.80 3.49 3.74
Опава - МАС Таборско
19:00 1 - 0 1.76 3.38 4.02
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:30 Ивердон-Спорт - Аарау 2 - 2 2.39 3.45 2.53
21:15 Лозана Спорт - Вил 4 - 0 1.54 4.11 4.84
21:15 Тун - Ксамакс 2 - 1 1.60 3.92 4.55
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивердон-Спорт - Аарау
20:30 2 - 2 2.39 3.45 2.53
Лозана Спорт - Вил
21:15 4 - 0 1.54 4.11 4.84
Тун - Ксамакс
21:15 2 - 1 1.60 3.92 4.55
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Мутала АИФ - ИФ Сюлвия 2 - 2 1.94 3.69 3.14
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Мутала АИФ - ИФ Сюлвия
20:00 2 - 2 1.94 3.69 3.14