Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Плимут - Ипсуич 2 - 1 3.35 3.35 2.12
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Плимут - Ипсуич
14:30 2 - 1 3.35 3.35 2.12
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Линарес Депортиво - Алкоркон 1 - 0 2.51 3.06 2.55
13:00 Райо Махадаонда - Сеута 1 - 2 1.93 3.32 3.35
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Бадахос 3 - 1 1.78 3.41 3.89
18:00 Понтеведра - Линенсе 0 - 0 1.85 3.33 3.68
19:00 Културал Леонеса - Кордоба 0 - 3 3.52 3.46 1.86
19:00 Фуенлабрада - Талавера де ла Рейна 2 - 1 1.45 4.08 5.80
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Линарес Депортиво - Алкоркон
13:00 1 - 0 2.51 3.06 2.55
Райо Махадаонда - Сеута
13:00 1 - 2 1.93 3.32 3.35
Реал Мадрид Кастиля - Бадахос
13:00 3 - 1 1.78 3.41 3.89
Понтеведра - Линенсе
18:00 0 - 0 1.85 3.33 3.68
Културал Леонеса - Кордоба
19:00 0 - 3 3.52 3.46 1.86
Фуенлабрада - Талавера де ла Рейна
19:00 2 - 1 1.45 4.08 5.80
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - УД Логронес 1 - 2 1.93 3.16 3.61
13:00 Реал Унион - Алкояно 1 - 2 2.92 3.00 2.25
13:00 Сабадел - Калахора 1 - 0 2.18 3.03 3.03
13:00 СД Логронес - Интерсити 1 - 0 3.05 3.28 2.08
17:00 Корнеля - Кастейон 0 - 0 3.09 3.11 2.14
19:00 Нумансия - Ла Нусия 2 - 0 2.02 3.04 3.43
19:00 Химнастик де Тарагона - Аморебиета 1 - 0 1.96 3.06 3.62
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Балеарес - УД Логронес
13:00 1 - 2 1.93 3.16 3.61
Реал Унион - Алкояно
13:00 1 - 2 2.92 3.00 2.25
Сабадел - Калахора
13:00 1 - 0 2.18 3.03 3.03
СД Логронес - Интерсити
13:00 1 - 0 3.05 3.28 2.08
Корнеля - Кастейон
17:00 0 - 0 3.09 3.11 2.14
Нумансия - Ла Нусия
19:00 2 - 0 2.02 3.04 3.43
Химнастик де Тарагона - Аморебиета
19:00 1 - 0 1.96 3.06 3.62
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Бургос - Леванте 0 - 0 3.30 3.02 2.28
17:15 Луго - Реал Овиедо 0 - 0 3.15 2.95 2.40
19:30 Албасете - ФК Андора 1 - 1 2.03 3.23 3.70
19:30 Ейбар - Расинг Сантандер 2 - 1 1.56 3.61 6.40
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Бургос - Леванте
15:00 0 - 0 3.30 3.02 2.28
Луго - Реал Овиедо
17:15 0 - 0 3.15 2.95 2.40
Албасете - ФК Андора
19:30 1 - 1 2.03 3.23 3.70
Ейбар - Расинг Сантандер
19:30 2 - 1 1.56 3.61 6.40
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:30 Спортинг де Бенгела - Санта Рита де Касия 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Примейро де Агосто - Куандо Кубанго - 1.51 3.60 6.25
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Спортинг де Бенгела - Санта Рита де Касия
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Примейро де Агосто - Куандо Кубанго
18:30 - 1.51 3.60 6.25
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Ривър Плейт - Талерес Кордоба 0 - 1 1.56 3.93 5.90
02:30 Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 1.99 3.19 3.97
21:30 Росарио Сентрал - Платензе Буенос Айрес 1 - 1 2.23 2.97 3.50
21:30 Химнасия Ла Плата - Тигре Виктория 0 - 1 2.59 3.09 2.79
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт - Талерес Кордоба
00:00 0 - 1 1.56 3.93 5.90
Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс Росарио
02:30 1 - 0 1.99 3.19 3.97
Росарио Сентрал - Платензе Буенос Айрес
21:30 1 - 1 2.23 2.97 3.50
Химнасия Ла Плата - Тигре Виктория
21:30 0 - 1 2.59 3.09 2.79
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
17:00 Тристан Суарес - Химнасия Хухуй 2 - 2 1.48 3.75 6.88
19:40 Браун Адроге - Белграно Кордоба 2 - 3 5.48 3.22 1.68
21:00 Гилермо Браун - Атлетико Гюемес 1 - 1 2.05 2.86 3.91
22:00 Атлетико Митре - Депортиво Мадрин 1 - 0 2.43 2.87 3.01
23:00 Депортиво Майпу - Нуева Чикаго 1 - 0 2.45 2.92 2.94
23:00 Индепендиенте Ривадавия - Алварадо Мар дел Плата 1 - 0 1.62 3.35 5.79
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Химнасия Хухуй
17:00 2 - 2 1.48 3.75 6.88
Браун Адроге - Белграно Кордоба
19:40 2 - 3 5.48 3.22 1.68
Гилермо Браун - Атлетико Гюемес
21:00 1 - 1 2.05 2.86 3.91
Атлетико Митре - Депортиво Мадрин
22:00 1 - 0 2.43 2.87 3.01
Депортиво Майпу - Нуева Чикаго
23:00 1 - 0 2.45 2.92 2.94
Индепендиенте Ривадавия - Алварадо Мар дел Плата
23:00 1 - 0 1.62 3.35 5.79
Белгия - Купа на Белгия Рез. 1 X 2
17:00 Аалст - Вестерло 1 - 3 15.83 8.79 1.10
17:00 Ауденарде - РВД Моленбек 47 - 0.00 0.00 0.00
Белгия - Купа на Белгия
Час Рез. 1 X 2
Аалст - Вестерло
17:00 1 - 3 15.83 8.79 1.10
Ауденарде - РВД Моленбек 47
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 Волта Редонда RJ - Ботафого SP 1 - 2 2.40 2.97 2.76
23:00 Мирасол SP - Апаресидензе GO 2 - 1 1.55 3.69 5.06
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Ботафого SP
23:00 1 - 2 2.40 2.97 2.76
Мирасол SP - Апаресидензе GO
23:00 2 - 1 1.55 3.69 5.06
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:15 Баия BA - Операрио PR 2 - 2 1.37 4.31 7.59
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Баия BA - Операрио PR
00:15 2 - 2 1.37 4.31 7.59
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Магара Йънг Бойс - Витал'О 1 - 2 2.80 3.13 2.28
16:00 Рукинзо - Мусонгати 0 - 0 2.35 2.78 3.04
16:00 Топ Жуниор - Егъл Ноар 0 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо ду Сентр - Ле Месажер Нгози 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Магара Йънг Бойс - Витал'О
16:00 1 - 2 2.80 3.13 2.28
Рукинзо - Мусонгати
16:00 0 - 0 2.35 2.78 3.04
Топ Жуниор - Егъл Ноар
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Ле Месажер Нгози
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Ачуапа - Санта Лусия Коцумалгуапа 2 - 1 1.68 3.23 4.52
21:15 Малакатеко - Гуастатоя 1 - 1 2.09 2.88 3.34
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ачуапа - Санта Лусия Коцумалгуапа
19:00 2 - 1 1.68 3.23 4.52
Малакатеко - Гуастатоя
21:15 1 - 1 2.09 2.88 3.34
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:30 Тайланд - Тринидад и Тобаго 2 - 1 1.60 3.79 4.70
16:30 Малайзия - Таджикистан 0 - 0 2.30 3.07 2.98
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Тайланд - Тринидад и Тобаго
13:30 2 - 1 1.60 3.79 4.70
Малайзия - Таджикистан
16:30 0 - 0 2.30 3.07 2.98
Еквадор - Копа Еквадор Рез. 1 X 2
01:15 Мушук Руна - 9 де Октубре Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
03:30 Ел Национал Кито - Индепендиенте дел Вале - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Копа Еквадор
Час Рез. 1 X 2
Мушук Руна - 9 де Октубре Гуаякил
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Ел Национал Кито - Индепендиенте дел Вале
03:30 - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Универсидад Католика Кито - 9 де Октубре Гуаякил 3 - 0 1.44 4.39 6.16
03:00 Индепендиенте дел Вале - Макара Амбато 1 - 0 1.50 3.95 6.02
23:30 Делфин Манта - Мушук Руна 0 - 0 1.65 3.78 4.69
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика Кито - 9 де Октубре Гуаякил
00:30 3 - 0 1.44 4.39 6.16
Индепендиенте дел Вале - Макара Амбато
03:00 1 - 0 1.50 3.95 6.02
Делфин Манта - Мушук Руна
23:30 0 - 0 1.65 3.78 4.69
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Марте - Санта Текла 3 - 2 2.23 2.89 2.97
00:15 Хокоро - Агила Сан Мигел 3 - 2 3.64 3.21 1.86
03:30 Чалатенанго - Платенсе Сакатеколука 2 - 4 2.26 2.67 3.20
04:00 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 2 - 2 2.65 2.86 2.68
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Санта Текла
00:00 3 - 2 2.23 2.89 2.97
Хокоро - Агила Сан Мигел
00:15 3 - 2 3.64 3.21 1.86
Чалатенанго - Платенсе Сакатеколука
03:30 2 - 4 2.26 2.67 3.20
Исидро Метапан - ФАС Санта Ана
04:00 2 - 2 2.65 2.86 2.68
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Брей Уондърърс - Уотърфорд 0 - 3 4.72 3.96 1.61
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Уотърфорд
17:00 0 - 3 4.72 3.96 1.61
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:30 Кавалри - Атлетико Отава 1 - 3 2.24 3.17 2.81
21:00 Халифакс Уондърърс - Пасифик - 3.05 3.28 2.07
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кавалри - Атлетико Отава
00:30 1 - 3 2.24 3.17 2.81
Халифакс Уондърърс - Пасифик
21:00 - 3.05 3.28 2.07
Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
17:50 Ал-Саилия Доха - Ал-Ахли Доха 2 - 3 3.33 3.80 1.79
20:00 Ал-Сад Доха - Ал-Уакра 3 - 0 2.35 3.88 2.28
20:00 Катар СК Доха - Ум Салал 1 - 3 2.23 3.33 2.68
Катар - Старс Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал-Саилия Доха - Ал-Ахли Доха
17:50 2 - 3 3.33 3.80 1.79
Ал-Сад Доха - Ал-Уакра
20:00 3 - 0 2.35 3.88 2.28
Катар СК Доха - Ум Салал
20:00 1 - 3 2.23 3.33 2.68
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Шанхай Порт - Гуанджоу Сити 2 - 0 1.17 6.53 15.50
14:30 Гуанджоу Сити - Хъбей ФК отл. 0.00 0.00 0.00
14:30 Ухан Три Таунс - Чънду Ронгченг отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Цанджоу Майти Лайънс - Шанхай Шенхуа отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Чънду Ронгченг - Хенан Сонгшан Лонгмен 0 - 0 2.53 3.24 2.63
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шанхай Порт - Гуанджоу Сити
12:30 2 - 0 1.17 6.53 15.50
Гуанджоу Сити - Хъбей ФК
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Ухан Три Таунс - Чънду Ронгченг
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Цанджоу Майти Лайънс - Шанхай Шенхуа
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чънду Ронгченг - Хенан Сонгшан Лонгмен
15:00 0 - 0 2.53 3.24 2.63
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Мильонариос Богота - Америка де Кали 2 - 2 1.78 3.28 4.51
22:00 Енвигадо - Индепендиенте Меделин 1 - 2 2.81 2.92 2.57
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Америка де Кали
00:30 2 - 2 1.78 3.28 4.51
Енвигадо - Индепендиенте Меделин
22:00 1 - 2 2.81 2.92 2.57
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Гуадалупе - Мунисипал Гресия 0 - 1 1.81 3.49 3.74
05:00 Перес Селедон - Ередиано 1 - 3 3.46 3.28 1.96
05:00 Сан Карлос - ЛД Алахуеленсе 0 - 0 2.74 3.30 2.29
20:00 Картахинес - Сантос де Гуапилес 1 - 1 1.51 4.04 5.12
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуадалупе - Мунисипал Гресия
02:00 0 - 1 1.81 3.49 3.74
Перес Селедон - Ередиано
05:00 1 - 3 3.46 3.28 1.96
Сан Карлос - ЛД Алахуеленсе
05:00 0 - 0 2.74 3.30 2.29
Картахинес - Сантос де Гуапилес
20:00 1 - 1 1.51 4.04 5.12
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 КО Корхого - Спортинг Ганьоа 0 - 0 6.78 3.65 1.44
21:00 АС Бафинг - АСЕК Мимозас 1 - 3 10.19 4.15 1.30
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
КО Корхого - Спортинг Ганьоа
18:30 0 - 0 6.78 3.65 1.44
АС Бафинг - АСЕК Мимозас
21:00 1 - 3 10.19 4.15 1.30
Кувейт - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
18:10 Ал Араби Кувейт - Ал Джахра 4 - 1 0.00 0.00 0.00
18:10 Ал Шабаб Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:30 Ал Салибихает - Ал Насър Кувейт отл. 0.00 0.00 0.00
Кувейт - Купа на Федерацията
Час Рез. 1 X 2
Ал Араби Кувейт - Ал Джахра
18:10 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Ал Шабаб Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа
18:10 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ал Салибихает - Ал Насър Кувейт
20:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Австрия - Хърватска 1 - 3 2.90 3.28 2.46
21:45 Дания - Франция 2 - 0 3.33 3.31 2.21
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Австрия - Хърватска
21:45 1 - 3 2.90 3.28 2.46
Дания - Франция
21:45 2 - 0 3.33 3.31 2.21
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Нидерландия - Белгия 1 - 0 2.43 3.55 2.77
21:45 Уелс - Полша 0 - 1 2.54 3.13 2.90
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Нидерландия - Белгия
21:45 1 - 0 2.43 3.55 2.77
Уелс - Полша
21:45 0 - 1 2.54 3.13 2.90
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Люксембург - Литва 1 - 0 1.51 4.09 6.75
21:45 Фарьорски острови - Турция 2 - 1 9.29 5.43 1.31
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Люксембург - Литва
21:45 1 - 0 1.51 4.09 6.75
Фарьорски острови - Турция
21:45 2 - 1 9.29 5.43 1.31
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 Азербайджан - Казахстан 3 - 0 2.20 3.15 3.49
19:00 Словакия - Беларус 1 - 1 1.54 3.91 6.57
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Азербайджан - Казахстан
19:00 3 - 0 2.20 3.15 3.49
Словакия - Беларус
19:00 1 - 1 1.54 3.91 6.57
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Андора - Латвия 1 - 1 4.81 3.37 1.81
16:00 Молдова - Лихтенщайн 2 - 0 1.24 5.73 13.63
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Андора - Латвия
16:00 1 - 1 4.81 3.37 1.81
Молдова - Лихтенщайн
16:00 2 - 0 1.24 5.73 13.63
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блу Ийгълс - Ред Лайънс 2 - 0 1.64 3.10 5.13
15:30 Сейбъл Фарминг - Румфи Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 СИВО Юнайтед - Мояле Баракс 2 - 2 2.47 2.94 2.90
15:30 Силвър Страйкърс - Каронга Юнайтед 0 - 0 1.78 3.16 4.70
15:30 Томъс Нийренда Старс - Еквендени Хамърс 0 - 1 2.60 3.32 2.42
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Блу Ийгълс - Ред Лайънс
15:30 2 - 0 1.64 3.10 5.13
Сейбъл Фарминг - Румфи Юнайтед
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
СИВО Юнайтед - Мояле Баракс
15:30 2 - 2 2.47 2.94 2.90
Силвър Страйкърс - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 0 1.78 3.16 4.70
Томъс Нийренда Старс - Еквендени Хамърс
15:30 0 - 1 2.60 3.32 2.42
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Алебрихес де Оахака - Тласкала 3 - 0 1.61 3.36 5.19
03:05 Пумас Табаско - Симаронес де Сонора 0 - 1 2.93 3.05 2.26
05:05 Минерос де Сакатекас - Атлетико Морелия 2 - 2 2.57 2.90 2.65
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алебрихес де Оахака - Тласкала
01:05 3 - 0 1.61 3.36 5.19
Пумас Табаско - Симаронес де Сонора
03:05 0 - 1 2.93 3.05 2.26
Минерос де Сакатекас - Атлетико Морелия
05:05 2 - 2 2.57 2.90 2.65
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
13:30 Братвог - Уленсакер Киса 4 - 2 3.37 4.07 1.76
14:00 Алта - Трефф 3 - 3 1.79 3.89 3.43
17:00 Аскер - Ейдсволд ТФ 2 - 1 1.67 3.93 3.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Братвог - Уленсакер Киса
13:30 4 - 2 3.37 4.07 1.76
Алта - Трефф
14:00 3 - 3 1.79 3.89 3.43
Аскер - Ейдсволд ТФ
17:00 2 - 1 1.67 3.93 3.81
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 12 де Октубре - Сол де Америка 0 - 2 2.71 2.94 2.55
02:30 Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион отл. 2.63 3.23 2.34
23:00 Ресистенсия - Насионал Асунсион 0 - 1 4.09 3.48 1.77
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
12 де Октубре - Сол де Америка
00:00 0 - 2 2.71 2.94 2.55
Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион
02:30 отл. 2.63 3.23 2.34
Ресистенсия - Насионал Асунсион
23:00 0 - 1 4.09 3.48 1.77
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Карлос Стейн - Карлос А. Манучи 1 - 2 1.99 3.45 3.31
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Карлос Стейн - Карлос А. Манучи
21:00 1 - 2 1.99 3.45 3.31
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Далас (Сащ) - Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) 0 - 3 2.70 3.20 2.32
01:00 Филаделфия Юнион (Сащ) - Пачука (Мек) 1 - 0 2.50 3.26 2.54
12:00 Минск (Блр) - Осиповичи (Блр) 5 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Верона (Ита) - Копер (Слн) - 0.00 0.00 0.00
16:00 Левски Карлово (Бъл) - Левски София (Бъл) 0 - 4 0.00 0.00 0.00
16:00 Слога Добой (Бих) - Тузла Сити (Бих) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 ЦСКА София (Бъл) - Септември София (Бъл) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 ПАОК (Гър) - Пансерайкос (Гър) - 0.00 0.00 0.00
17:00 ПАОК (Гър) - Пансерайкос (Гър) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
23:30 Гуадалахара (Исп) - Америка Мексико (Мек) - 0.00 0.00 0.00
23:30 Чивас Гуадалахара (Мек) - Америка Мексико (Мек) 1 - 3 2.86 3.29 2.19
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Далас (Сащ) - Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек)
01:00 0 - 3 2.70 3.20 2.32
Филаделфия Юнион (Сащ) - Пачука (Мек)
01:00 1 - 0 2.50 3.26 2.54
Минск (Блр) - Осиповичи (Блр)
12:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Верона (Ита) - Копер (Слн)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Левски Карлово (Бъл) - Левски София (Бъл)
16:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Слога Добой (Бих) - Тузла Сити (Бих)
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА София (Бъл) - Септември София (Бъл)
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
ПАОК (Гър) - Пансерайкос (Гър)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
ПАОК (Гър) - Пансерайкос (Гър)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гуадалахара (Исп) - Америка Мексико (Мек)
23:30 - 0.00 0.00 0.00
Чивас Гуадалахара (Мек) - Америка Мексико (Мек)
23:30 1 - 3 2.86 3.29 2.19
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 Мартиника - Гвинея-Бисау 1 - 1 0.00 0.00 0.00
03:00 Гватемала - Колумбия - 0.00 0.00 0.00
03:00 Гватемала - Колумбия 1 - 4 0.00 0.00 0.00
03:00 Колумбия - Гватемала 4 - 1 1.18 6.42 15.78
04:00 Мексико - Перу - 0.00 0.00 0.00
04:00 Мексико - Перу 1 - 0 0.00 0.00 0.00
04:00 Перу - Мексико 0 - 1 3.55 3.12 2.13
06:00 Нова Зеландия - Австралия 0 - 2 3.16 3.28 2.21
13:00 Нигер - Либерия 0 - 0 2.56 2.91 2.90
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мартиника - Гвинея-Бисау
02:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Колумбия
03:00 - 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Колумбия
03:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Колумбия - Гватемала
03:00 4 - 1 1.18 6.42 15.78
Мексико - Перу
04:00 - 0.00 0.00 0.00
Мексико - Перу
04:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Перу - Мексико
04:00 0 - 1 3.55 3.12 2.13
Нова Зеландия - Австралия
06:00 0 - 2 3.16 3.28 2.21
Нигер - Либерия
13:00 0 - 0 2.56 2.91 2.90
Русия - Първа Лига Рез. 1 X 2
10:00 СКА-Хабаровск - Кубан Краснодар 2 - 0 1.75 3.47 4.21
14:00 Велес Москва - КАМАЗ Челни 1 - 1 2.37 3.04 2.93
15:00 ФК Краснодар-2 - Нефтехимик Нижнекамск 0 - 0 2.56 3.19 2.56
16:00 Акрон Толиати - ФК Уфа 1 - 1 2.69 3.22 2.43
16:00 Шинник Ярославл - Рубин Казан 1 - 0 3.64 3.41 1.89
17:00 Арсенал Тула - Волга Уляновск 2 - 0 1.43 3.79 7.20
17:00 Балтика Калининград - Енисей Красноярск 3 - 2 1.83 3.39 3.99
17:00 Волгар Астрахан - Алания Владикавказ 0 - 0 3.26 3.32 2.07
18:00 Динамо Махачкала - Родина Москва 0 - 0 2.06 3.27 3.31
Русия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
СКА-Хабаровск - Кубан Краснодар
10:00 2 - 0 1.75 3.47 4.21
Велес Москва - КАМАЗ Челни
14:00 1 - 1 2.37 3.04 2.93
ФК Краснодар-2 - Нефтехимик Нижнекамск
15:00 0 - 0 2.56 3.19 2.56
Акрон Толиати - ФК Уфа
16:00 1 - 1 2.69 3.22 2.43
Шинник Ярославл - Рубин Казан
16:00 1 - 0 3.64 3.41 1.89
Арсенал Тула - Волга Уляновск
17:00 2 - 0 1.43 3.79 7.20
Балтика Калининград - Енисей Красноярск
17:00 3 - 2 1.83 3.39 3.99
Волгар Астрахан - Алания Владикавказ
17:00 0 - 0 3.26 3.32 2.07
Динамо Махачкала - Родина Москва
18:00 0 - 0 2.06 3.27 3.31
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси 2 - 3 3.17 4.09 1.98
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси
05:00 2 - 3 3.17 4.09 1.98
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Минай - ФК Лвов 0 - 1 2.17 3.14 3.21
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Минай - ФК Лвов
13:00 0 - 1 2.17 3.14 3.21
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 ФК Чернигов - ЛНЗ Черкаси 0 - 2 4.68 3.46 1.67
15:00 Полесия Житомир - Буковина Чернивци 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Чернигов - ЛНЗ Черкаси
12:00 0 - 2 4.68 3.46 1.67
Полесия Житомир - Буковина Чернивци
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Монтевидео Сити Торке 0 - 1 1.60 3.71 4.94
17:00 Рентистас Монтевидео - Пласа Колония 0 - 1 2.57 2.91 2.74
22:00 Спортиво Серито - Дефенсор Спортинг 1 - 2 6.12 4.15 1.44
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
01:00 0 - 1 1.60 3.71 4.94
Рентистас Монтевидео - Пласа Колония
17:00 0 - 1 2.57 2.91 2.74
Спортиво Серито - Дефенсор Спортинг
22:00 1 - 2 6.12 4.15 1.44
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
17:00 ПК-35 Вантаа - Паргас ИФ 1 - 0 1.46 4.49 5.51
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
ПК-35 Вантаа - Паргас ИФ
17:00 1 - 0 1.46 4.49 5.51
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - ЯПС Ярвенпяя 4 - 0 1.57 4.27 4.45
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Екеняс ИФ - ЯПС Ярвенпяя
17:00 4 - 0 1.57 4.27 4.45
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Нярпес Крафт - КаяХа Каяани 0 - 0 1.73 4.01 3.49
14:00 ОТП Оулу - Комеетат Ювяскюля 4 - 1 1.44 4.70 4.84
18:00 Еркулес Оулу - ОЛС Оулу 1 - 1 2.17 3.61 2.67
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Нярпес Крафт - КаяХа Каяани
14:00 0 - 0 1.73 4.01 3.49
ОТП Оулу - Комеетат Ювяскюля
14:00 4 - 1 1.44 4.70 4.84
Еркулес Оулу - ОЛС Оулу
18:00 1 - 1 2.17 3.61 2.67
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Уачипато Талкауано - Нубленсе Чилан 1 - 0 2.56 3.14 2.54
23:30 Универсидад де Чили - Универсидад Католика 1 - 0 5.13 3.39 1.63
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Уачипато Талкауано - Нубленсе Чилан
02:00 1 - 0 2.56 3.14 2.54
Универсидад де Чили - Универсидад Католика
23:30 1 - 0 5.13 3.39 1.63
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Питео - Йоребро Сирианска 2 - 2 2.20 3.58 2.69
14:00 Солентюна - Васалунд 1 - 1 2.59 3.49 2.30
14:00 Тийм ТГ - Мутала АИФ 1 - 1 6.86 5.43 1.31
16:00 Йефле - Карлстад Футбол 3 - 1 1.49 4.44 4.91
16:00 Стокхолм Интернационале - Умео ФК 2 - 1 1.81 3.89 3.43
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - Йоребро Сирианска
14:00 2 - 2 2.20 3.58 2.69
Солентюна - Васалунд
14:00 1 - 1 2.59 3.49 2.30
Тийм ТГ - Мутала АИФ
14:00 1 - 1 6.86 5.43 1.31
Йефле - Карлстад Футбол
16:00 3 - 1 1.49 4.44 4.91
Стокхолм Интернационале - Умео ФК
16:00 2 - 1 1.81 3.89 3.43
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Люнгшиле - Фалкенберг 0 - 3 3.15 3.51 2.00
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Люнгшиле - Фалкенберг
17:00 0 - 3 3.15 3.51 2.00
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
15:45 Клифтънвил - Куинс парк ФК 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Клифтънвил - Куинс парк ФК
15:45 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Теджън Хана Ситизен - Кьонсан 3 - 0 2.04 3.35 3.28
10:00 Сеул Е-Ланд - Анянг 3 - 2 2.64 3.01 2.61
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Кьонсан
07:30 3 - 0 2.04 3.35 3.28
Сеул Е-Ланд - Анянг
10:00 3 - 2 2.64 3.01 2.61
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Фагиано Окаяма - Вегалта Сендай 3 - 0 2.31 3.20 2.96
08:00 Албирекс Ниигата - Омия Ардижа 1 - 0 1.50 4.02 5.96
08:00 Блаублиц Акита - Мачида Зелвия 2 - 1 3.57 2.87 2.20
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Роасо Кумамото 0 - 1 2.82 2.81 2.67
08:00 Ивате Грула Мориока - Звейген Канадзава 1 - 3 2.54 3.23 2.64
11:00 Токушима Вортис - Мито Холихок 1 - 1 2.19 3.03 3.35
12:00 Точиги СК - Рюкю 0 - 0 2.02 2.98 3.95
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Фагиано Окаяма - Вегалта Сендай
07:00 3 - 0 2.31 3.20 2.96
Албирекс Ниигата - Омия Ардижа
08:00 1 - 0 1.50 4.02 5.96
Блаублиц Акита - Мачида Зелвия
08:00 2 - 1 3.57 2.87 2.20
Джеф Юнайтед Чиба - Роасо Кумамото
08:00 0 - 1 2.82 2.81 2.67
Ивате Грула Мориока - Звейген Канадзава
08:00 1 - 3 2.54 3.23 2.64
Токушима Вортис - Мито Холихок
11:00 1 - 1 2.19 3.03 3.35
Точиги СК - Рюкю
12:00 0 - 0 2.02 2.98 3.95
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
11:00 Санфрече Хирошима - Ависпа Фукуока 0 - 0 1.53 3.72 5.84
11:00 Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака 0 - 4 1.96 3.38 3.48
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Санфрече Хирошима - Ависпа Фукуока
11:00 0 - 0 1.53 3.72 5.84
Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака
11:00 0 - 4 1.96 3.38 3.48