Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нортхямптън Таун - Стокпорт 2 - 1 2.61 3.16 2.67
17:00 Бароу - Лейтън Ориент 0 - 2 2.63 3.03 2.73
17:00 Брадфорд Сити - Уимбълдън 2 - 2 1.72 3.64 4.57
17:00 Гримсби Таун - Суиндън 1 - 2 2.16 3.34 3.22
17:00 Донкастър - Кроули Таун 4 - 1 2.13 3.41 3.24
17:00 Колчестър - Рочдейл 0 - 1 2.16 3.34 3.23
17:00 Крю Александра - Мансфийлд Таун 1 - 2 3.38 3.40 2.08
17:00 Нюпорт Каунти - Карлайл 1 - 1 2.18 3.33 3.20
17:00 Стивънидж - Харогейт Таун 1 - 0 1.57 3.88 5.72
17:00 Сътън Юнайтед - Салфорд Сити 1 - 2 2.36 3.27 2.91
17:00 Уолсол - Транмиър Роувърс 0 - 1 2.19 3.18 3.35
17:00 Хартлипул - Джилингам 0 - 0 2.72 3.07 2.66
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Нортхямптън Таун - Стокпорт
16:00 2 - 1 2.61 3.16 2.67
Бароу - Лейтън Ориент
17:00 0 - 2 2.63 3.03 2.73
Брадфорд Сити - Уимбълдън
17:00 2 - 2 1.72 3.64 4.57
Гримсби Таун - Суиндън
17:00 1 - 2 2.16 3.34 3.22
Донкастър - Кроули Таун
17:00 4 - 1 2.13 3.41 3.24
Колчестър - Рочдейл
17:00 0 - 1 2.16 3.34 3.23
Крю Александра - Мансфийлд Таун
17:00 1 - 2 3.38 3.40 2.08
Нюпорт Каунти - Карлайл
17:00 1 - 1 2.18 3.33 3.20
Стивънидж - Харогейт Таун
17:00 1 - 0 1.57 3.88 5.72
Сътън Юнайтед - Салфорд Сити
17:00 1 - 2 2.36 3.27 2.91
Уолсол - Транмиър Роувърс
17:00 0 - 1 2.19 3.18 3.35
Хартлипул - Джилингам
17:00 0 - 0 2.72 3.07 2.66
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Олдъм 3 - 0 1.83 3.53 3.80
17:00 Дагенъм и Редбридж - Барнет 5 - 4 1.81 3.74 3.69
17:00 Ийстли - Халифакс Таун 1 - 0 2.17 3.25 3.10
17:00 Йорк Сити - Нотс Каунти 1 - 3 4.50 3.70 1.66
17:00 Йоувил - Боръм Ууд 1 - 1 3.13 3.14 2.21
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Честърфийлд 1 - 2 4.14 3.79 1.69
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Гейтсхед 0 - 1 2.80 3.32 2.30
17:00 Олтринкам - Алдършот Таун 1 - 0 1.95 3.43 3.48
17:00 Рексъм - Торки Юнайтед 6 - 0 1.22 5.84 10.05
17:00 Скънторп - Доркинг Уондърърс 3 - 2 2.47 3.44 2.52
17:00 Уелдстоун - Саутенд 0 - 1 2.89 3.22 2.31
17:00 Уокинг - Солихъл Муурс 2 - 0 2.61 3.35 2.43
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромли - Олдъм
17:00 3 - 0 1.83 3.53 3.80
Дагенъм и Редбридж - Барнет
17:00 5 - 4 1.81 3.74 3.69
Ийстли - Халифакс Таун
17:00 1 - 0 2.17 3.25 3.10
Йорк Сити - Нотс Каунти
17:00 1 - 3 4.50 3.70 1.66
Йоувил - Боръм Ууд
17:00 1 - 1 3.13 3.14 2.21
Мейдстоун Юнайтед - Честърфийлд
17:00 1 - 2 4.14 3.79 1.69
Мейдънхед Юнайтед - Гейтсхед
17:00 0 - 1 2.80 3.32 2.30
Олтринкам - Алдършот Таун
17:00 1 - 0 1.95 3.43 3.48
Рексъм - Торки Юнайтед
17:00 6 - 0 1.22 5.84 10.05
Скънторп - Доркинг Уондърърс
17:00 3 - 2 2.47 3.44 2.52
Уелдстоун - Саутенд
17:00 0 - 1 2.89 3.22 2.31
Уокинг - Солихъл Муурс
17:00 2 - 0 2.61 3.35 2.43
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Форест Грийн Роувърс - Екзитър 0 - 4 3.19 3.36 2.20
17:00 Барнзли - Чарлтън 3 - 1 2.36 3.28 2.95
17:00 Бристъл Роувърс - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.70 3.45 2.46
17:00 Дарби Каунти - Челтнъм Таун отл. 1.54 3.98 6.13
17:00 Линкълн Сити - Милтън Кийнс Донс отл. 2.50 3.26 2.79
17:00 Моркамб - Кембридж Юнайтед 1 - 2 2.92 3.24 2.40
17:00 Оксфорд Юнайтед - Флийтууд Таун отл. 1.85 3.44 4.31
17:00 Питърбъро - Порт Вейл 3 - 0 1.91 3.48 3.87
17:00 Портсмут - Болтън отл. 2.43 3.44 3.02
17:00 Шефилд Уензди - Уикъмб 3 - 1 1.61 3.80 5.49
17:00 Шросбъри Таун - Бъртън Албион 2 - 1 1.99 3.38 3.70
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Форест Грийн Роувърс - Екзитър
14:30 0 - 4 3.19 3.36 2.20
Барнзли - Чарлтън
17:00 3 - 1 2.36 3.28 2.95
Бристъл Роувърс - Акрингтън Стенли
17:00 0 - 1 2.70 3.45 2.46
Дарби Каунти - Челтнъм Таун
17:00 отл. 1.54 3.98 6.13
Линкълн Сити - Милтън Кийнс Донс
17:00 отл. 2.50 3.26 2.79
Моркамб - Кембридж Юнайтед
17:00 1 - 2 2.92 3.24 2.40
Оксфорд Юнайтед - Флийтууд Таун
17:00 отл. 1.85 3.44 4.31
Питърбъро - Порт Вейл
17:00 3 - 0 1.91 3.48 3.87
Портсмут - Болтън
17:00 отл. 2.43 3.44 3.02
Шефилд Уензди - Уикъмб
17:00 3 - 1 1.61 3.80 5.49
Шросбъри Таун - Бъртън Албион
17:00 2 - 1 1.99 3.38 3.70
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Мерида АД - Унионистас де Саламанка 1 - 1 2.73 3.04 2.38
19:00 Селта Виго Б - Депортиво Ла Коруня 1 - 1 3.71 3.36 1.83
20:00 Алхесирас - Расинг Ферол 1 - 1 2.85 3.07 2.31
20:00 Сан Фернандо - СС Рейес 1 - 1 2.13 3.15 3.06
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Мерида АД - Унионистас де Саламанка
18:00 1 - 1 2.73 3.04 2.38
Селта Виго Б - Депортиво Ла Коруня
19:00 1 - 1 3.71 3.36 1.83
Алхесирас - Расинг Ферол
20:00 1 - 1 2.85 3.07 2.31
Сан Фернандо - СС Рейес
20:00 1 - 1 2.13 3.15 3.06
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Осасуна Б - Елденсе 0 - 2 2.22 3.13 2.91
20:00 Барселона Атлетик - Реал Мурсия 2 - 0 2.08 3.27 3.06
20:00 Билбао Атлетик - Реал Сосиедад Б 1 - 1 2.32 3.04 2.82
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Осасуна Б - Елденсе
18:00 0 - 2 2.22 3.13 2.91
Барселона Атлетик - Реал Мурсия
20:00 2 - 0 2.08 3.27 3.06
Билбао Атлетик - Реал Сосиедад Б
20:00 1 - 1 2.32 3.04 2.82
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Уеска - Леганес 1 - 0 2.49 3.00 2.96
17:15 Мирандес - Сарагоса 2 - 0 2.88 3.10 2.49
19:30 Малага - Виляреал Б 1 - 1 2.09 3.33 3.48
19:30 Понферадина - Тенерифе 2 - 2 2.75 3.07 2.62
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Уеска - Леганес
15:00 1 - 0 2.49 3.00 2.96
Мирандес - Сарагоса
17:15 2 - 0 2.88 3.10 2.49
Малага - Виляреал Б
19:30 1 - 1 2.09 3.33 3.48
Понферадина - Тенерифе
19:30 2 - 2 2.75 3.07 2.62
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Аурора Про Патрия - Ренате 1 - 1 2.34 2.96 2.81
15:30 Виртус Верона - ФералпиСало 0 - 1 3.36 3.01 2.05
15:30 Леко - Мантова 3 - 0 2.22 3.00 3.02
15:30 Перджолетезе - Унион АрциняноКиампо 1 - 1 2.25 2.93 3.01
15:30 Пиаченца - Албинолефе 2 - 2 2.35 2.94 2.85
15:30 Порденоне - Падуа 0 - 1 2.26 2.93 2.99
15:30 Про Сесто - Санджулиано Сити 1 - 2 2.43 3.01 2.67
15:30 Тренто 1921 - Триестина 1 - 1 2.63 2.79 2.64
17:30 Про Верчели - Новара 1 - 2 2.37 2.96 2.78
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Аурора Про Патрия - Ренате
15:30 1 - 1 2.34 2.96 2.81
Виртус Верона - ФералпиСало
15:30 0 - 1 3.36 3.01 2.05
Леко - Мантова
15:30 3 - 0 2.22 3.00 3.02
Перджолетезе - Унион АрциняноКиампо
15:30 1 - 1 2.25 2.93 3.01
Пиаченца - Албинолефе
15:30 2 - 2 2.35 2.94 2.85
Порденоне - Падуа
15:30 0 - 1 2.26 2.93 2.99
Про Сесто - Санджулиано Сити
15:30 1 - 2 2.43 3.01 2.67
Тренто 1921 - Триестина
15:30 1 - 1 2.63 2.79 2.64
Про Верчели - Новара
17:30 1 - 2 2.37 2.96 2.78
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Реканатезе - Торес 0 - 2 2.10 2.95 3.30
15:30 Чезена - Понтедера 1 - 1 1.47 3.71 5.99
18:30 Алесандрия - Карарезе 2 - 1 5.09 3.43 1.58
18:30 Вис Пезаро 1898 - Анкона 0 - 3 2.06 2.96 3.43
18:30 Губио - Виртус Ентела 0 - 0 2.46 2.92 2.71
18:30 Имолезе - Фиоренцуола 1922 0 - 2 2.26 2.88 3.04
18:30 Лукезе - Римини 2 - 1 2.20 3.03 3.03
18:30 Монтеварки Акуила - Фермана 2 - 2 2.16 2.92 3.20
18:30 Олбия - Сиена 0 - 0 2.94 2.89 2.34
18:30 Реджиана 1919 - Сан Донато Таварнеле 2 - 0 1.34 4.40 7.41
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Реканатезе - Торес
15:30 0 - 2 2.10 2.95 3.30
Чезена - Понтедера
15:30 1 - 1 1.47 3.71 5.99
Алесандрия - Карарезе
18:30 2 - 1 5.09 3.43 1.58
Вис Пезаро 1898 - Анкона
18:30 0 - 3 2.06 2.96 3.43
Губио - Виртус Ентела
18:30 0 - 0 2.46 2.92 2.71
Имолезе - Фиоренцуола 1922
18:30 0 - 2 2.26 2.88 3.04
Лукезе - Римини
18:30 2 - 1 2.20 3.03 3.03
Монтеварки Акуила - Фермана
18:30 2 - 2 2.16 2.92 3.20
Олбия - Сиена
18:30 0 - 0 2.94 2.89 2.34
Реджиана 1919 - Сан Донато Таварнеле
18:30 2 - 0 1.34 4.40 7.41
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
13:30 Монтерози - Виртус Франкавила 2 - 1 2.21 2.91 3.13
15:30 Фиделис Андрия - Пичерно 1 - 1 2.22 3.08 2.93
21:30 Джелбисон Чиленто - Таранто 3 - 0 2.28 3.04 2.87
21:30 Джуляно - Турис 4 - 1 2.74 3.09 2.35
21:30 Катанзаро - Месина 3 - 0 1.35 4.33 6.98
21:30 Латина - Авелино 1 - 0 3.12 3.06 2.13
21:30 Монополи 1966 - Аудаче Чериньола 2 - 1 1.95 3.15 3.48
21:30 Потенца - Кротоне 1 - 1 3.91 3.16 1.83
21:30 Фоджа - Пескара 0 - 4 2.50 3.09 2.54
21:30 Юве Стабия - Витербезе 0 - 0 1.65 3.37 4.73
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Монтерози - Виртус Франкавила
13:30 2 - 1 2.21 2.91 3.13
Фиделис Андрия - Пичерно
15:30 1 - 1 2.22 3.08 2.93
Джелбисон Чиленто - Таранто
21:30 3 - 0 2.28 3.04 2.87
Джуляно - Турис
21:30 4 - 1 2.74 3.09 2.35
Катанзаро - Месина
21:30 3 - 0 1.35 4.33 6.98
Латина - Авелино
21:30 1 - 0 3.12 3.06 2.13
Монополи 1966 - Аудаче Чериньола
21:30 2 - 1 1.95 3.15 3.48
Потенца - Кротоне
21:30 1 - 1 3.91 3.16 1.83
Фоджа - Пескара
21:30 0 - 4 2.50 3.09 2.54
Юве Стабия - Витербезе
21:30 0 - 0 1.65 3.37 4.73
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 КР Белуиздад - МК Алжир отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 РК Арба - УС Бискра 2 - 0 2.26 2.87 3.15
18:30 АСО Шлеф - ЕС Сетиф 4 - 0 2.82 2.81 2.49
18:30 КС Константин - МК Оран 0 - 0 1.42 3.74 7.53
18:30 МК Ел Баяд - ЖС Кабилие 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 НШ Магра - ЖС Саура 1 - 0 3.20 2.90 2.20
18:30 УСМ Алжир - Параду АК отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 УСМ Хенчела - ХБ Шелгум Лайд 2 - 0 2.27 3.05 2.95
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - МК Алжир
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
РК Арба - УС Бискра
18:00 2 - 0 2.26 2.87 3.15
АСО Шлеф - ЕС Сетиф
18:30 4 - 0 2.82 2.81 2.49
КС Константин - МК Оран
18:30 0 - 0 1.42 3.74 7.53
МК Ел Баяд - ЖС Кабилие
18:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
НШ Магра - ЖС Саура
18:30 1 - 0 3.20 2.90 2.20
УСМ Алжир - Параду АК
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
УСМ Хенчела - ХБ Шелгум Лайд
18:30 2 - 0 2.27 3.05 2.95
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Академика до Лобито - Интерклубе Луанда 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 АСК Драгао до Уиже - Рекреативо до Либоло 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Саграда Есперанса - Уилиет Бенгела 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг де Кабинда - Дешпортиво да Лунда Сул 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Академика до Лобито - Интерклубе Луанда
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
АСК Драгао до Уиже - Рекреативо до Либоло
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Саграда Есперанса - Уилиет Бенгела
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Дешпортиво да Лунда Сул
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Годой Крус - Бока Хуниорс 0 - 1 2.44 2.98 3.07
01:00 Хуракан Буенос Айрес - Банфийлд 3 - 1 1.90 3.15 4.50
19:00 Дефенса и Хустисия - Патронато Парана 2 - 1 2.32 3.15 3.11
19:00 Сармиенто Хунин - Арсенал Саранди 2 - 0 2.42 2.99 3.09
21:30 Ланус - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 0 2.58 3.06 2.83
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Бока Хуниорс
01:00 0 - 1 2.44 2.98 3.07
Хуракан Буенос Айрес - Банфийлд
01:00 3 - 1 1.90 3.15 4.50
Дефенса и Хустисия - Патронато Парана
19:00 2 - 1 2.32 3.15 3.11
Сармиенто Хунин - Арсенал Саранди
19:00 2 - 0 2.42 2.99 3.09
Ланус - Сан Лоренцо де Алмагро
21:30 2 - 0 2.58 3.06 2.83
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Агропекуарио Аргентино - Фландрия 0 - 0 2.25 2.64 3.75
21:30 Естудиантес Буенос Айрес - Сан Телмо 2 - 0 1.60 3.39 5.77
21:30 Чакарита Хуниорс - Депортиво Риестра 1 - 1 2.28 3.04 3.11
22:00 Сан Мартин Тукуман - Алмиранте Браун 2 - 0 1.33 4.13 10.06
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Агропекуарио Аргентино - Фландрия
21:30 0 - 0 2.25 2.64 3.75
Естудиантес Буенос Айрес - Сан Телмо
21:30 2 - 0 1.60 3.39 5.77
Чакарита Хуниорс - Депортиво Риестра
21:30 1 - 1 2.28 3.04 3.11
Сан Мартин Тукуман - Алмиранте Браун
22:00 2 - 0 1.33 4.13 10.06
Бахрейн - ФА Къп Рез. 1 X 2
18:45 Ал Мухарак - Ийст Рифа 0 - 1 2.24 2.99 2.96
18:45 Ал Халидия - Ал Хала 1 - 0 2.11 3.01 3.17
18:45 Ал Шабаб Манама - Малкия 6 - 0 1.77 3.34 4.01
18:45 Бахрейн Клуб - Ситра 1 - 1 2.36 3.11 2.67
Бахрейн - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Ал Мухарак - Ийст Рифа
18:45 0 - 1 2.24 2.99 2.96
Ал Халидия - Ал Хала
18:45 1 - 0 2.11 3.01 3.17
Ал Шабаб Манама - Малкия
18:45 6 - 0 1.77 3.34 4.01
Бахрейн Клуб - Ситра
18:45 1 - 1 2.36 3.11 2.67
Белгия - Купа на Белгия Рез. 1 X 2
20:30 РВД Моленбек 47 - Ауденарде 3 - 0 1.37 4.64 6.36
21:00 Лиерс Кемпензонен - Расинг Мехелен 5 - 1 1.23 6.52 7.86
Белгия - Купа на Белгия
Час Рез. 1 X 2
РВД Моленбек 47 - Ауденарде
20:30 3 - 0 1.37 4.64 6.36
Лиерс Кемпензонен - Расинг Мехелен
21:00 5 - 1 1.23 6.52 7.86
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 Пайсанду PA - Витория Салвадор BA 1 - 1 4.31 3.17 1.75
23:00 Фигуерензе SC - АВС RN 0 - 0 1.54 3.40 5.74
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Пайсанду PA - Витория Салвадор BA
23:00 1 - 1 4.31 3.17 1.75
Фигуерензе SC - АВС RN
23:00 0 - 0 1.54 3.40 5.74
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Сампайо Кореа MA 1 - 3 2.15 3.09 3.31
03:30 Лондрина PR - Понте Прета SP 0 - 2 2.14 2.87 3.65
17:00 Итуано SP - Бруске SC 2 - 0 1.91 3.05 4.23
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Сампайо Кореа MA
01:00 1 - 3 2.15 3.09 3.31
Лондрина PR - Понте Прета SP
03:30 0 - 2 2.14 2.87 3.65
Итуано SP - Бруске SC
17:00 2 - 0 1.91 3.05 4.23
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Стар - Ню Ойл 3 - 2 3.92 3.24 1.82
16:00 Тигре Ноар - Бумамуру 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Интер Стар - Ню Ойл
16:00 3 - 2 3.92 3.24 1.82
Тигре Ноар - Бумамуру
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Фин Харпс - Бохемианс 0 - 2 3.37 3.30 2.07
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фин Харпс - Бохемианс
18:00 0 - 2 3.37 3.30 2.07
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Лонгфорд Таун - Трити Юнайтед 1 - 1 1.73 3.69 4.15
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Лонгфорд Таун - Трити Юнайтед
18:00 1 - 1 1.73 3.69 4.15
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:30 Йорк Юнайтед - Валюр 3 - 1 1.85 3.49 3.50
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Валюр
02:30 3 - 1 1.85 3.49 3.50
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Чанчун Ятай - Ухан Яндзъ Ривър 2 - 0 1.34 4.69 8.06
14:30 Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан 2 - 2 2.81 3.21 2.39
14:30 Далиан Профешънъл - Ухан Яндзъ Ривър отл. 0.00 0.00 0.00
14:30 Ухан Три Таунс - Цанджоу Майти Лайънс 3 - 4 1.39 4.66 6.81
14:30 Шандун Тайшан - Шанхай Порт отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Тиендзин Джинмен Тайгър - Джъдзян Профешънъл отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Шънджън ФК - Хенан Сонгшан Лонгмен отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Шънджън ФК - Шандун Тайшан 0 - 4 9.61 5.56 1.26
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Чанчун Ятай - Ухан Яндзъ Ривър
12:30 2 - 0 1.34 4.69 8.06
Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан
14:30 2 - 2 2.81 3.21 2.39
Далиан Профешънъл - Ухан Яндзъ Ривър
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Ухан Три Таунс - Цанджоу Майти Лайънс
14:30 3 - 4 1.39 4.66 6.81
Шандун Тайшан - Шанхай Порт
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Тиендзин Джинмен Тайгър - Джъдзян Профешънъл
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Шънджън ФК - Хенан Сонгшан Лонгмен
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Шънджън ФК - Шандун Тайшан
15:00 0 - 4 9.61 5.56 1.26
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Букараманга - Онсе Калдас 0 - 0 2.37 3.02 3.03
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Букараманга - Онсе Калдас
22:00 0 - 0 2.37 3.02 3.03
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Испания - Швейцария 1 - 2 1.49 4.29 6.71
21:45 Чехия - Португалия 0 - 4 4.81 3.64 1.74
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Испания - Швейцария
21:45 1 - 2 1.49 4.29 6.71
Чехия - Португалия
21:45 0 - 4 4.81 3.64 1.74
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Армения - Украйна 0 - 5 6.55 3.96 1.54
21:45 Шотландия - Ирландия 2 - 1 2.05 3.20 3.91
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Армения - Украйна
16:00 0 - 5 6.55 3.96 1.54
Шотландия - Ирландия
21:45 2 - 1 2.05 3.20 3.91
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Израел - Албания 2 - 1 2.25 3.29 3.20
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Израел - Албания
21:45 2 - 1 2.25 3.29 3.20
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Словения - Норвегия 2 - 1 3.96 3.48 1.94
21:45 Сърбия - Швеция 4 - 1 1.93 3.53 3.95
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Словения - Норвегия
19:00 2 - 1 3.96 3.48 1.94
Сърбия - Швеция
21:45 4 - 1 1.93 3.53 3.95
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2 Рез. 1 X 2
19:00 Северна Ирландия - Косово 2 - 1 2.23 3.18 3.35
21:45 Кипър - Гърция 1 - 0 5.64 3.64 1.66
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Северна Ирландия - Косово
19:00 2 - 1 2.23 3.18 3.35
Кипър - Гърция
21:45 1 - 0 5.64 3.64 1.66
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - МАФКО Салима 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - Румфи Юнайтед 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - МАФКО Салима
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - Румфи Юнайтед
15:30 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пенанг - Куала Лумпур Сити 1 - 0 2.95 3.39 2.11
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Пенанг - Куала Лумпур Сити
16:00 1 - 0 2.95 3.39 2.11
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Некакса Агуаскалиентес - Масатлан 2 - 2 1.97 3.36 3.65
05:05 Пуебла - Пумас УНАМ Мексико 2 - 1 2.17 3.42 3.05
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес - Масатлан
03:00 2 - 2 1.97 3.36 3.65
Пуебла - Пумас УНАМ Мексико
05:05 2 - 1 2.17 3.42 3.05
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Тепатитлан - Тапатио 3 - 2 1.70 3.37 4.49
03:05 Корекаминос УАТ - Рая2 Експансион 1 - 1 2.06 3.08 3.33
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тепатитлан - Тапатио
01:00 3 - 2 1.70 3.37 4.49
Корекаминос УАТ - Рая2 Експансион
03:05 1 - 1 2.06 3.08 3.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Айерсун - Йорн-Хутен 0 - 0 1.32 5.16 6.56
14:00 Вард Хаугесунд - Флекерьой 0 - 1 2.47 3.36 2.41
15:00 Сотра - Арендал 1 - 2 3.72 4.03 1.68
15:30 Стаал Йорпеланд - Квик Халден 0 - 4 3.85 4.08 1.65
16:00 Стрьомен - Мос 1 - 3 2.84 3.45 2.13
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Айерсун - Йорн-Хутен
14:00 0 - 0 1.32 5.16 6.56
Вард Хаугесунд - Флекерьой
14:00 0 - 1 2.47 3.36 2.41
Сотра - Арендал
15:00 1 - 2 3.72 4.03 1.68
Стаал Йорпеланд - Квик Халден
15:30 0 - 4 3.85 4.08 1.65
Стрьомен - Мос
16:00 1 - 3 2.84 3.45 2.13
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Левангер - Фриг Осло 4 - 4 1.15 7.05 12.19
15:00 Тромсдален - Йовик-Лин 0 - 2 1.57 4.18 4.27
15:00 Хьодд - Киелсос 1 - 0 1.54 4.03 4.61
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Левангер - Фриг Осло
15:00 4 - 4 1.15 7.05 12.19
Тромсдален - Йовик-Лин
15:00 0 - 2 1.57 4.18 4.27
Хьодд - Киелсос
15:00 1 - 0 1.54 4.03 4.61
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Амелиано - Гуайреня 2 - 0 2.27 3.19 2.90
02:30 Хенерал Кабайеро ХЛМ - Гуарани Асунсион 3 - 0 3.09 3.22 2.15
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Амелиано - Гуайреня
00:00 2 - 0 2.27 3.19 2.90
Хенерал Кабайеро ХЛМ - Гуарани Асунсион
02:30 3 - 0 3.09 3.22 2.15
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Универсидад Сезар Валехо - Мелгар Арекипа 3 - 2 3.06 3.28 2.17
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Мелгар Арекипа
23:30 3 - 2 3.06 3.28 2.17
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Ислоч Минск (Блр) - Островец (Блр) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Динамо Минск (Блр) - Арсенал Дзержинск (Блр) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Рух Хожов (Пол) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Локомотив Гомел (Блр) - Славия Мозир (Блр) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Одра Ополе (Пол) - Подбескидзе (Пол) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 Сморгон (Блр) - Енергетик-БГУ Минск (Блр) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 УТА Арад (Рум) - Университатя Клуж (Рум) - 0.00 0.00 0.00
12:00 Чукарички (Сър) - Арсенал Тиват (Чгр) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Корона Келце (Пол) - Скра Ченстохова (Пол) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Погон Шчечин (Пол) - Варта Познан (Пол) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Осиек (Хър) - Широки Брег (Бих) 2 - 3 1.99 3.52 3.11
14:00 Славия (Бъл) - Хебър Пазарджик (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Газиантеп ФК (Тур) - Йени Малатияспор (Тур) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Локомотив Пловдив (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Македония Гьорче Петров (Мак) - Вардар Скопие (Мак) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Пирин Благоевград (Бъл) - Брегалница Щип (Мак) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Риека (Хър) - Целие (Слн) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 ФК Гостивар (Мак) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 Локомотив София (Бъл) - ЦСКА 1948 София II (Бъл) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Ботев Враца (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Ботев Пловдив (Бъл) - Марица Пловдив (Бъл) 7 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Паниониос Атина (Гър) - Каламата (Гър) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Раднички Ниш (Сър) - ФК Скопие (Мак) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Хонвед Будапеща (Унг) - ТСЦ Бачка Топола (Сър) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 АЕЛ Лариса (Гър) - Волос (Гър) 1 - 0 3.51 3.27 1.94
18:00 Радомяк Радом (Пол) - Шахтьор Донецк (Укр) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Галатасарай (Тур) - Истанбулспор (Тур) 2 - 1 1.59 3.73 5.31
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск (Блр) - Островец (Блр)
11:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Минск (Блр) - Арсенал Дзержинск (Блр)
12:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Заглембие Сосновец (Пол) - Рух Хожов (Пол)
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел (Блр) - Славия Мозир (Блр)
12:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Одра Ополе (Пол) - Подбескидзе (Пол)
12:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Сморгон (Блр) - Енергетик-БГУ Минск (Блр)
12:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
УТА Арад (Рум) - Университатя Клуж (Рум)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Чукарички (Сър) - Арсенал Тиват (Чгр)
12:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Корона Келце (Пол) - Скра Ченстохова (Пол)
13:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Погон Шчечин (Пол) - Варта Познан (Пол)
13:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Осиек (Хър) - Широки Брег (Бих)
14:00 2 - 3 1.99 3.52 3.11
Славия (Бъл) - Хебър Пазарджик (Бъл)
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Газиантеп ФК (Тур) - Йени Малатияспор (Тур)
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив Пловдив (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл)
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Македония Гьорче Петров (Мак) - Вардар Скопие (Мак)
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Пирин Благоевград (Бъл) - Брегалница Щип (Мак)
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Риека (Хър) - Целие (Слн)
16:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
ФК Гостивар (Мак) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив София (Бъл) - ЦСКА 1948 София II (Бъл)
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Ботев Враца (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ботев Пловдив (Бъл) - Марица Пловдив (Бъл)
17:00 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Паниониос Атина (Гър) - Каламата (Гър)
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Раднички Ниш (Сър) - ФК Скопие (Мак)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Хонвед Будапеща (Унг) - ТСЦ Бачка Топола (Сър)
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
АЕЛ Лариса (Гър) - Волос (Гър)
17:30 1 - 0 3.51 3.27 1.94
Радомяк Радом (Пол) - Шахтьор Донецк (Укр)
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Галатасарай (Тур) - Истанбулспор (Тур)
19:00 2 - 1 1.59 3.73 5.31
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:00 Аржентина - Хондурас 3 - 0 1.09 9.33 22.80
11:00 Лаос - Малдиви 1 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Сингапур - Индия 1 - 1 3.58 3.40 1.96
15:00 Сингапур - Индия 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Хонконг - Мианмар 0 - 0 1.43 4.16 7.66
16:00 Индонезия - Кюрасао 3 - 2 3.59 3.43 1.93
16:00 Южна Африка - Сиера Леоне 4 - 0 1.46 3.98 6.69
17:00 Киргизстан - Русия 1 - 2 11.43 5.78 1.22
19:00 Кот д'Ивоар - Того 2 - 1 1.61 3.65 5.13
19:30 Боливия - Сенегал 0 - 2 9.19 4.93 1.30
20:00 Танзания - Уганда 1 - 0 0.00 0.00 0.00
22:00 Мавритания - Бенин 1 - 0 0.00 0.00 0.00
23:00 Гренада - Ст. Винсънт и Гренадини 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Аржентина - Хондурас
03:00 3 - 0 1.09 9.33 22.80
Лаос - Малдиви
11:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Индия
15:00 1 - 1 3.58 3.40 1.96
Сингапур - Индия
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Хонконг - Мианмар
15:00 0 - 0 1.43 4.16 7.66
Индонезия - Кюрасао
16:00 3 - 2 3.59 3.43 1.93
Южна Африка - Сиера Леоне
16:00 4 - 0 1.46 3.98 6.69
Киргизстан - Русия
17:00 1 - 2 11.43 5.78 1.22
Кот д'Ивоар - Того
19:00 2 - 1 1.61 3.65 5.13
Боливия - Сенегал
19:30 0 - 2 9.19 4.93 1.30
Танзания - Уганда
20:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Бенин
22:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Гренада - Ст. Винсънт и Гренадини
23:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бала Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 0 1.96 3.43 3.25
16:30 Конас Кий - Понтъприд Юнайтед 1 - 0 1.48 3.93 5.68
16:30 Хавърфордуест - Флинт Таун Юнайтед 1 - 1 1.74 3.65 3.93
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бала Таун - Кардиф Метрополитън
16:30 2 - 0 1.96 3.43 3.25
Конас Кий - Понтъприд Юнайтед
16:30 1 - 0 1.48 3.93 5.68
Хавърфордуест - Флинт Таун Юнайтед
16:30 1 - 1 1.74 3.65 3.93
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Диназ Вишгород 0 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Оболон Киев 2 - 0 4.22 3.03 1.78
16:00 Карпати Лвов - Епицентър Дунаевци 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Скорук Томаковка - Металург Запорожие отл. 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Прикарпатие Ивано-Франкивск - Диназ Вишгород
12:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Горняк-Спорт Горишни Плавни - Оболон Киев
14:00 2 - 0 4.22 3.03 1.78
Карпати Лвов - Епицентър Дунаевци
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Скорук Томаковка - Металург Запорожие
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Малдонадо - Бостън Ривър 2 - 1 2.26 3.05 3.06
17:00 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 1 1.69 3.41 4.68
22:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 3 - 0 2.51 2.95 2.78
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Малдонадо - Бостън Ривър
01:00 2 - 1 2.26 3.05 3.06
Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс
17:00 1 - 1 1.69 3.41 4.68
Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
22:00 3 - 0 2.51 2.95 2.78
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
16:00 Гнистан Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 4 - 2 1.99 3.65 3.19
16:00 МП Микели - СЯК Академия 1 - 2 1.93 3.57 3.36
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта
16:00 4 - 2 1.99 3.65 3.19
МП Микели - СЯК Академия
16:00 1 - 2 1.93 3.57 3.36
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
14:00 ТПС Турку - Яро 0 - 1 1.88 3.58 3.57
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
ТПС Турку - Яро
14:00 0 - 1 1.88 3.58 3.57
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Кески-Уусимаа - ЛаПа Лапеенранта 4 - 0 1.06 11.08 20.39
15:00 НЯС Нурмиярви - Футура Порвоо 3 - 3 1.91 3.78 3.06
15:00 Пало-Поят Хелзинки - Атлантис Хелзинки 3 - 4 2.37 3.77 2.36
15:00 ПеКа Котка - ЙИППО Йоенсуу 2 - 3 6.22 4.83 1.35
15:00 Рейпас Лахти - Кифен 08 3 - 0 1.63 3.93 4.13
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - ЛаПа Лапеенранта
15:00 4 - 0 1.06 11.08 20.39
НЯС Нурмиярви - Футура Порвоо
15:00 3 - 3 1.91 3.78 3.06
Пало-Поят Хелзинки - Атлантис Хелзинки
15:00 3 - 4 2.37 3.77 2.36
ПеКа Котка - ЙИППО Йоенсуу
15:00 2 - 3 6.22 4.83 1.35
Рейпас Лахти - Кифен 08
15:00 3 - 0 1.63 3.93 4.13
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 СалПа Сало - ХЯС Академия 4 - 1 1.44 4.58 5.16
15:00 ЕПС Еспоо - Илвес-Кисат Тампере 3 - 1 2.00 3.93 2.80
16:00 ВЯС Вантаа - Гранкула ИФК 1 - 0 2.08 3.95 2.62
16:00 Джаз Пори - КааПо Каарина 2 - 1 1.23 6.22 8.16
17:00 Хонка Академия - Тампере Юнайтед 4 - 1 1.40 4.65 5.63
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
СалПа Сало - ХЯС Академия
14:00 4 - 1 1.44 4.58 5.16
ЕПС Еспоо - Илвес-Кисат Тампере
15:00 3 - 1 2.00 3.93 2.80
ВЯС Вантаа - Гранкула ИФК
16:00 1 - 0 2.08 3.95 2.62
Джаз Пори - КааПо Каарина
16:00 2 - 1 1.23 6.22 8.16
Хонка Академия - Тампере Юнайтед
17:00 4 - 1 1.40 4.65 5.63
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ЯБК Якобстад - ГБК Кокола 2 - 0 1.86 3.83 3.14
18:00 Вааса ИФК - ЮЯК Ювяскюля 1 - 0 4.14 4.02 1.60
18:00 РоПС Рованиеми - Вааякоски Ювяскюля 1 - 0 1.45 4.51 5.04
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЯБК Якобстад - ГБК Кокола
14:00 2 - 0 1.86 3.83 3.14
Вааса ИФК - ЮЯК Ювяскюля
18:00 1 - 0 4.14 4.02 1.60
РоПС Рованиеми - Вааякоски Ювяскюля
18:00 1 - 0 1.45 4.51 5.04
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Антофагаста - Унион Еспаньола 1 - 2 2.52 2.99 2.73
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Антофагаста - Унион Еспаньола
02:00 1 - 2 2.52 2.99 2.73
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 ИФ Сюлвия - Хамарби ТФФ 4 - 3 2.45 3.48 2.46
17:00 БК Форвард - Тебю ФК 1 - 3 2.68 3.63 2.20
17:00 Сандвикен - ИФК Ханинге 7 - 0 1.32 5.14 6.93
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФ Сюлвия - Хамарби ТФФ
14:00 4 - 3 2.45 3.48 2.46
БК Форвард - Тебю ФК
17:00 1 - 3 2.68 3.63 2.20
Сандвикен - ИФК Ханинге
17:00 7 - 0 1.32 5.14 6.93
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Торнс - Твоокерш 0 - 1 2.83 3.53 2.14
17:00 ИФК Малмьо - Венерсборг 2 - 0 3.48 3.54 1.87
17:00 Квидинг - Лунд 2 - 0 3.28 3.58 1.89
17:00 Одеволд - Атвидаберг 3 - 0 1.33 4.78 7.29
17:00 Олимпик Малмьо - Тролхетан 1 - 2 2.35 3.37 2.63
17:00 Оскаршхамн АИК - Енгелхолм 0 - 3 1.51 4.10 5.17
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Торнс - Твоокерш
14:00 0 - 1 2.83 3.53 2.14
ИФК Малмьо - Венерсборг
17:00 2 - 0 3.48 3.54 1.87
Квидинг - Лунд
17:00 2 - 0 3.28 3.58 1.89
Одеволд - Атвидаберг
17:00 3 - 0 1.33 4.78 7.29
Олимпик Малмьо - Тролхетан
17:00 1 - 2 2.35 3.37 2.63
Оскаршхамн АИК - Енгелхолм
17:00 0 - 3 1.51 4.10 5.17
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Форфар Атлетик - Стърлинг Албиън 1 - 4 2.37 3.15 2.78
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Форфар Атлетик - Стърлинг Албиън
17:00 1 - 4 2.37 3.15 2.78
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
16:00 Инвърнес КТ - Брихин Сити 3 - 3 1.27 5.25 8.06
17:00 Арброут - Ийст Файф 2 - 1 1.36 4.89 5.97
17:00 Клайд - Карнарвън Таун 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Коув Рейнджърс - Рейт Роувърс 0 - 1 2.16 3.61 2.68
17:00 Питърхед - Елгин Сити 0 - 4 1.77 3.71 3.66
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Инвърнес КТ - Брихин Сити
16:00 3 - 3 1.27 5.25 8.06
Арброут - Ийст Файф
17:00 2 - 1 1.36 4.89 5.97
Клайд - Карнарвън Таун
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Коув Рейнджърс - Рейт Роувърс
17:00 0 - 1 2.16 3.61 2.68
Питърхед - Елгин Сити
17:00 0 - 4 1.77 3.71 3.66
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Пучхон 1995 - Гимпо 0 - 1 1.66 3.54 4.79
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пучхон 1995 - Гимпо
10:00 0 - 1 1.66 3.54 4.79
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Теспакусатсу Гунма - Ренофа Ямагучи 1 - 6 2.53 3.03 2.80
10:00 Токио Верди - Монтедио Ямагата 1 - 0 2.72 3.20 2.49
13:00 В-Варен Нагазаки - Йокохама ФК 0 - 2 2.70 3.16 2.51
13:00 Оита Тринита - Вентфорет Кофу 2 - 1 2.38 3.10 2.93
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Теспакусатсу Гунма - Ренофа Ямагучи
08:00 1 - 6 2.53 3.03 2.80
Токио Верди - Монтедио Ямагата
10:00 1 - 0 2.72 3.20 2.49
В-Варен Нагазаки - Йокохама ФК
13:00 0 - 2 2.70 3.16 2.51
Оита Тринита - Вентфорет Кофу
13:00 2 - 1 2.38 3.10 2.93