България - Купа на България Рез. 1 X 2
16:00 Вихрен Сандански - Созопол 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Локомотив Горна Оряховица - Миньор Перник 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Локомотив Мездра - Литекс Ловеч 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Марек Дупница - Монтана 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Светкавица Търговище - Струмска Слава Радомир 0 - 6 0.00 0.00 0.00
16:00 Чавдар Етрополе - Беласица Петрич 1 - 0 0.00 0.00 0.00
България - Купа на България
Час Рез. 1 X 2
Вихрен Сандански - Созопол
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Локомотив Горна Оряховица - Миньор Перник
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив Мездра - Литекс Ловеч
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Марек Дупница - Монтана
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Светкавица Търговище - Струмска Слава Радомир
16:00 0 - 6 0.00 0.00 0.00
Чавдар Етрополе - Беласица Петрич
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:00 Крузейро MG - Васко да Гама RJ 3 - 0 1.57 3.47 6.19
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Крузейро MG - Васко да Гама RJ
03:00 3 - 0 1.57 3.47 6.19
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бужумбура Сити - Олимпик Стар 0 - 1 2.70 2.61 2.74
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Олимпик Стар
16:00 0 - 1 2.70 2.61 2.74
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:30 Тринидад и Тобаго - Таджикистан 1 - 2 1.95 3.35 3.45
16:30 Тайланд - Малайзия 1 - 1 1.47 4.18 5.73
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Тринидад и Тобаго - Таджикистан
13:30 1 - 2 1.95 3.35 3.45
Тайланд - Малайзия
16:30 1 - 1 1.47 4.18 5.73
Еквадор - Копа Еквадор Рез. 1 X 2
03:00 9 де Октубре Гуаякил - Индепендиенте дел Вале 4 - 1 3.26 3.48 1.90
Еквадор - Копа Еквадор
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Индепендиенте дел Вале
03:00 4 - 1 3.26 3.48 1.90
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Драгон Сан Мигел - Чалатенанго 0 - 1 2.92 3.04 2.21
00:15 Платенсе Сакатеколука - Хокоро 0 - 0 1.65 3.35 5.17
00:15 Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел 1 - 1 2.78 3.10 2.27
04:15 Алианса Сан Салвадор - Атлетико Марте 3 - 0 1.46 3.71 6.05
04:30 Исидро Метапан - Санта Текла 3 - 1 2.10 3.01 3.17
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Драгон Сан Мигел - Чалатенанго
00:00 0 - 1 2.92 3.04 2.21
Платенсе Сакатеколука - Хокоро
00:15 0 - 0 1.65 3.35 5.17
Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел
00:15 1 - 1 2.78 3.10 2.27
Алианса Сан Салвадор - Атлетико Марте
04:15 3 - 0 1.46 3.71 6.05
Исидро Метапан - Санта Текла
04:30 3 - 1 2.10 3.01 3.17
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Акре - Макаби Яфа 4 - 2 2.59 2.76 2.66
19:30 Апоел Кфар Саба - Кфар Касем 3 - 2 2.43 2.93 2.75
19:30 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Ришон Лецион 2 - 1 2.74 3.00 2.37
19:30 Ирони Тиберия - Апоел Рамат Ган 2 - 0 2.23 2.82 3.11
19:30 Макаби Назарет - Апоел Рамат Хашарон 0 - 2 2.14 2.86 3.32
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Акре - Макаби Яфа
19:30 4 - 2 2.59 2.76 2.66
Апоел Кфар Саба - Кфар Касем
19:30 3 - 2 2.43 2.93 2.75
Апоел Ноф Хагалил - Апоел Ришон Лецион
19:30 2 - 1 2.74 3.00 2.37
Ирони Тиберия - Апоел Рамат Ган
19:30 2 - 0 2.23 2.82 3.11
Макаби Назарет - Апоел Рамат Хашарон
19:30 0 - 2 2.14 2.86 3.32
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Шелбърн - Шамрок Роувърс 0 - 0 4.83 3.38 1.72
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Шелбърн - Шамрок Роувърс
21:45 0 - 0 4.83 3.38 1.72
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:05 Ла Екуидад Богота - Депортиво Пасто 2 - 3 1.99 2.96 4.14
02:10 Америка де Кали - Депортес Толима 0 - 0 2.43 2.95 2.98
04:15 Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота 0 - 1 2.29 2.98 3.25
22:00 Патриотас Бояка - Алианса Петролера 0 - 0 1.87 3.28 4.07
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ла Екуидад Богота - Депортиво Пасто
00:05 2 - 3 1.99 2.96 4.14
Америка де Кали - Депортес Толима
02:10 0 - 0 2.43 2.95 2.98
Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота
04:15 0 - 1 2.29 2.98 3.25
Патриотас Бояка - Алианса Петролера
22:00 0 - 0 1.87 3.28 4.07
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Гуадалупе - Сан Карлос 2 - 1 2.50 3.19 2.55
04:00 ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон 1 - 0 1.43 4.28 6.05
05:00 Сантос де Гуапилес - Депортиво Саприса 0 - 1 5.25 4.02 1.50
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуадалупе - Сан Карлос
02:00 2 - 1 2.50 3.19 2.55
ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон
04:00 1 - 0 1.43 4.28 6.05
Сантос де Гуапилес - Депортиво Саприса
05:00 0 - 1 5.25 4.02 1.50
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 АСЕК Мимозас - СО де л'Арми отл. 1.40 4.06 6.62
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - СО де л'Арми
19:00 отл. 1.40 4.06 6.62
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Франция - Австрия 2 - 0 1.39 4.78 7.91
21:45 Хърватска - Дания 2 - 1 2.49 3.16 2.97
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Франция - Австрия
21:45 2 - 0 1.39 4.78 7.91
Хърватска - Дания
21:45 2 - 1 2.49 3.16 2.97
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Белгия - Уелс 2 - 1 1.35 5.07 8.38
21:45 Полша - Нидерландия 0 - 2 3.83 3.64 1.93
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Белгия - Уелс
21:45 2 - 1 1.35 5.07 8.38
Полша - Нидерландия
21:45 0 - 2 3.83 3.64 1.93
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Литва - Фарьорски острови 1 - 1 2.26 3.12 3.40
21:45 Турция - Люксембург 3 - 3 1.24 6.05 11.86
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Литва - Фарьорски острови
21:45 1 - 1 2.26 3.12 3.40
Турция - Люксембург
21:45 3 - 3 1.24 6.05 11.86
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3 Рез. 1 X 2
17:00 Казахстан - Беларус 2 - 1 2.24 3.07 3.50
21:45 Словакия - Азербайджан 1 - 2 1.45 4.09 7.96
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Казахстан - Беларус
17:00 2 - 1 2.24 3.07 3.50
Словакия - Азербайджан
21:45 1 - 2 1.45 4.09 7.96
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Латвия - Молдова 1 - 2 1.68 3.57 5.31
21:45 Лихтенщайн - Андора 0 - 2 4.28 3.06 2.00
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Латвия - Молдова
19:00 1 - 2 1.68 3.57 5.31
Лихтенщайн - Андора
21:45 0 - 2 4.28 3.06 2.00
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Селая - Алебрихес де Оахака 2 - 0 1.81 3.18 4.11
03:05 Атлетико Ла Пас - Пумас Табаско 6 - 1 1.87 3.17 3.85
05:05 Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас 4 - 1 2.23 3.19 2.87
05:05 Симаронес де Сонора - Алакранес де Дуранго 5 - 0 1.77 3.36 4.08
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Селая - Алебрихес де Оахака
01:00 2 - 0 1.81 3.18 4.11
Атлетико Ла Пас - Пумас Табаско
03:05 6 - 1 1.87 3.17 3.85
Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас
05:05 4 - 1 2.23 3.19 2.87
Симаронес де Сонора - Алакранес де Дуранго
05:05 5 - 0 1.77 3.36 4.08
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Алианса Лима - Мелгар Арекипа 2 - 0 2.26 3.25 2.86
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Лима - Мелгар Арекипа
03:30 2 - 0 2.26 3.25 2.86
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:06 Синсинати (Сащ) - Чивас Гуадалахара (Мек) 3 - 1 1.87 3.49 3.48
04:00 Нашвил (Сащ) - Америка Мексико (Мек) 3 - 3 2.38 3.33 2.60
12:00 Алтах (Авс) - Дорнбирн (Авс) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
12:30 Монако (Фра) - Дженоа (Ита) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
13:00 Валядолид (Исп) - Осасуна (Исп) 0 - 2 2.59 3.05 2.49
14:00 Веен Висбаден (Гер) - Дармщат 98 (Гер) 4 - 4 0.00 0.00 0.00
14:00 Волфсбург (Гер) - Ханза Рощок (Гер) 0 - 0 1.80 3.59 3.63
14:00 Нюрнберг (Гер) - Санкт Гален (Швц) 4 - 3 2.16 3.66 2.64
14:30 Хамбургер (Гер) - Нордселанд (Дан) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Борусия Дортмунд II (Гер) - Го Ахед Игълс (Нид) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
15:00 Бохум (Гер) - Фортуна Дюселдорф (Гер) отл. 2.48 3.22 2.56
15:00 Майнц 05 (Гер) - Карлсруе (Гер) 2 - 5 1.60 4.04 4.46
15:30 Валансиен (Фра) - Остенде (Бел) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Инголщат (Гер) - Байройт (Гер) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Щутгарт (Гер) - Грасхопърс (Швц) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Халадаш Сомбатхей (Унг) 2 - 1 2.23 3.35 2.71
17:00 Метц (Фра) - Серен (Бел) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Хановер 96 (Гер) - Вердер Бремен (Гер) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Легия Варшава (Пол) - Стал Жешов (Пол) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Аугсбург (Гер) - Аустрия Лустенау (Авс) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Аугсбург (Гер) - Аустрия Лустенау (Авс) 5 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Бордо (Фра) - Клермонт Фут (Фра) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Клермонт Фут (Фра) - Бордо (Фра) - 0.00 0.00 0.00
19:30 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
20:30 Фуенлабрада (Исп) - Райо Валекано (Исп) 1 - 0 3.66 3.44 1.82
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Синсинати (Сащ) - Чивас Гуадалахара (Мек)
02:06 3 - 1 1.87 3.49 3.48
Нашвил (Сащ) - Америка Мексико (Мек)
04:00 3 - 3 2.38 3.33 2.60
Алтах (Авс) - Дорнбирн (Авс)
12:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Монако (Фра) - Дженоа (Ита)
12:30 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Валядолид (Исп) - Осасуна (Исп)
13:00 0 - 2 2.59 3.05 2.49
Веен Висбаден (Гер) - Дармщат 98 (Гер)
14:00 4 - 4 0.00 0.00 0.00
Волфсбург (Гер) - Ханза Рощок (Гер)
14:00 0 - 0 1.80 3.59 3.63
Нюрнберг (Гер) - Санкт Гален (Швц)
14:00 4 - 3 2.16 3.66 2.64
Хамбургер (Гер) - Нордселанд (Дан)
14:30 - 0.00 0.00 0.00
Борусия Дортмунд II (Гер) - Го Ахед Игълс (Нид)
15:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Бохум (Гер) - Фортуна Дюселдорф (Гер)
15:00 отл. 2.48 3.22 2.56
Майнц 05 (Гер) - Карлсруе (Гер)
15:00 2 - 5 1.60 4.04 4.46
Валансиен (Фра) - Остенде (Бел)
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Инголщат (Гер) - Байройт (Гер)
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Щутгарт (Гер) - Грасхопърс (Швц)
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Халадаш Сомбатхей (Унг)
17:00 2 - 1 2.23 3.35 2.71
Метц (Фра) - Серен (Бел)
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Хановер 96 (Гер) - Вердер Бремен (Гер)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Легия Варшава (Пол) - Стал Жешов (Пол)
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Аугсбург (Гер) - Аустрия Лустенау (Авс)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Аугсбург (Гер) - Аустрия Лустенау (Авс)
19:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Бордо (Фра) - Клермонт Фут (Фра)
19:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Клермонт Фут (Фра) - Бордо (Фра)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер)
19:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фуенлабрада (Исп) - Райо Валекано (Исп)
20:30 1 - 0 3.66 3.44 1.82
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Австралия - Нова Зеландия 1 - 0 1.51 4.15 5.89
15:00 Камбоджа - Бангладеш 0 - 1 2.35 3.23 2.89
17:30 Тунис - Коморски острови 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Исландия - Венецуела 1 - 0 2.86 3.31 2.33
21:00 Суринам - Никарагуа 2 - 1 1.74 3.70 4.21
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Австралия - Нова Зеландия
13:00 1 - 0 1.51 4.15 5.89
Камбоджа - Бангладеш
15:00 0 - 1 2.35 3.23 2.89
Тунис - Коморски острови
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Исландия - Венецуела
19:00 1 - 0 2.86 3.31 2.33
Суринам - Никарагуа
21:00 2 - 1 1.74 3.70 4.21
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
20:00 Бразилия - Аржентина отл. 2.35 3.06 3.31
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Бразилия - Аржентина
20:00 отл. 2.35 3.06 3.31
Уругвай - Копа Уругвай Рез. 1 X 2
02:00 Рампла Хуниорс - Насионал Монтевидео 3 - 0 7.39 4.13 1.36
02:30 Пласа Колония - Серо Ларго Мело 1 - 0 2.34 2.94 2.88
Уругвай - Копа Уругвай
Час Рез. 1 X 2
Рампла Хуниорс - Насионал Монтевидео
02:00 3 - 0 7.39 4.13 1.36
Пласа Колония - Серо Ларго Мело
02:30 1 - 0 2.34 2.94 2.88
Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Грийнок Мортън - Еър Юнайтед 1 - 1 3.31 3.11 2.08
21:45 Куин ъф Саут - Единбург 4 - 0 1.41 4.54 5.82
Шотландия - Чалъндж Къп
Час Рез. 1 X 2
Грийнок Мортън - Еър Юнайтед
21:45 1 - 1 3.31 3.11 2.08
Куин ъф Саут - Единбург
21:45 4 - 0 1.41 4.54 5.82