Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Патронато Парана - Росарио Сентрал 0 - 0 2.33 3.08 3.16
02:30 Сентрал Кордоба - Химнасия Ла Плата 1 - 0 2.59 3.14 2.74
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Росарио Сентрал
00:00 0 - 0 2.33 3.08 3.16
Сентрал Кордоба - Химнасия Ла Плата
02:30 1 - 0 2.59 3.14 2.74
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гремио RS - Спорт Ресифе PE 3 - 0 1.71 3.20 5.18
03:30 Гуарани SP - Гремио Новоризонтино SP 2 - 0 2.33 2.92 3.17
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио RS - Спорт Ресифе PE
01:00 3 - 0 1.71 3.20 5.18
Гуарани SP - Гремио Новоризонтино SP
03:30 2 - 0 2.33 2.92 3.17
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Ашдод - Апоел Афула 2 - 1 2.86 2.88 2.37
19:30 Бней Йехуда - Апоел Ум ал-Фахм 1 - 1 2.53 2.92 2.60
19:30 Макаби Петах Тиква - Апоел Петах Тиква 4 - 0 1.63 3.49 4.51
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Ашдод - Апоел Афула
19:30 2 - 1 2.86 2.88 2.37
Бней Йехуда - Апоел Ум ал-Фахм
19:30 1 - 1 2.53 2.92 2.60
Макаби Петах Тиква - Апоел Петах Тиква
19:30 4 - 0 1.63 3.49 4.51
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хагуарес де Кордоба - Атлетико Букараманга 0 - 1 2.40 2.97 3.01
04:05 Онсе Калдас - Енвигадо 1 - 0 1.69 3.25 5.29
22:00 Кортулуа - Депортиво Кали отл. 2.56 3.09 2.70
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Хагуарес де Кордоба - Атлетико Букараманга
02:00 0 - 1 2.40 2.97 3.01
Онсе Калдас - Енвигадо
04:05 1 - 0 1.69 3.25 5.29
Кортулуа - Депортиво Кали
22:00 отл. 2.56 3.09 2.70
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Пунтаренас 1 - 1 1.70 3.63 4.14
05:00 Спортинг Сан Хосе - Картахинес 2 - 1 2.19 3.52 2.74
20:00 Мунисипал Гресия - Гуанакастека 4 - 1 1.88 3.40 3.58
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ередиано - Пунтаренас
05:00 1 - 1 1.70 3.63 4.14
Спортинг Сан Хосе - Картахинес
05:00 2 - 1 2.19 3.52 2.74
Мунисипал Гресия - Гуанакастека
20:00 4 - 1 1.88 3.40 3.58
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Спортинг Ганьоа - Сан Педро 1 - 0 1.96 2.96 3.70
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Ганьоа - Сан Педро
18:30 1 - 0 1.96 2.96 3.70
Кувейт - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
18:15 Ал Салмия Кувейт - Бурган 2 - 3 0.00 0.00 0.00
18:15 Кувейт СК - Ал Ярмук Кувейт 1 - 1 0.00 0.00 0.00
20:35 Ал Фахахел - Кадсия Кувейт 0 - 2 0.00 0.00 0.00
20:35 Казма Кувейт - Хайтан 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кувейт - Купа на Федерацията
Час Рез. 1 X 2
Ал Салмия Кувейт - Бурган
18:15 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Кувейт СК - Ал Ярмук Кувейт
18:15 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ал Фахахел - Кадсия Кувейт
20:35 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Казма Кувейт - Хайтан
20:35 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Шотландия - Украйна 3 - 0 2.67 3.07 2.79
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Шотландия - Украйна
21:45 3 - 0 2.67 3.07 2.79
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Дедза Динамос - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Дедза Динамос
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Тапатио - Корекаминос УАТ 2 - 0 2.12 3.09 3.15
03:05 Тласкала - Тепатитлан 2 - 1 2.46 2.94 2.73
05:05 Рая2 Експансион - Леонес Негрос УдеГ 0 - 1 2.44 2.97 2.71
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тапатио - Корекаминос УАТ
01:05 2 - 0 2.12 3.09 3.15
Тласкала - Тепатитлан
03:05 2 - 1 2.46 2.94 2.73
Рая2 Експансион - Леонес Негрос УдеГ
05:05 0 - 1 2.44 2.97 2.71
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:15 12 де Октубре - Серо Портеньо 0 - 1 7.18 3.80 1.43
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
12 де Октубре - Серо Портеньо
02:15 0 - 1 7.18 3.80 1.43
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Карлсруе (Гер) - Винтертур (Швц) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Заря Луганск (Укр) - Александрия (Укр) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Звезда Градачац (Бих) - Железничар Сараево (Бих) 4 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Астерас Триполис (Гър) - Пансерайкос (Гър) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Мариенлист (Дан) - Одензе (Дан) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Карлсруе (Гер) - Винтертур (Швц)
14:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Заря Луганск (Укр) - Александрия (Укр)
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Звезда Градачац (Бих) - Железничар Сараево (Бих)
17:00 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Астерас Триполис (Гър) - Пансерайкос (Гър)
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Мариенлист (Дан) - Одензе (Дан)
19:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
11:00 Бруней - Малдиви - 0.00 0.00 0.00
11:00 Бруней - Малдиви 0 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Виетнам - Сингапур 4 - 0 1.35 4.40 8.81
15:00 Хонконг - Мианмар 2 - 0 2.17 3.10 3.24
20:00 Либия - Уганда 0 - 0 0.00 0.00 0.00
21:45 Сан Марино - Сейшелски острови 0 - 0 1.51 4.07 5.88
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Бруней - Малдиви
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Бруней - Малдиви
11:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Виетнам - Сингапур
15:00 4 - 0 1.35 4.40 8.81
Хонконг - Мианмар
15:00 2 - 0 2.17 3.10 3.24
Либия - Уганда
20:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Сейшелски острови
21:45 0 - 0 1.51 4.07 5.88
Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
16:30 Римавска Собота - Дукла Банска Бистрица 2 - 4 21.11 8.34 1.07
Словакия - Купа на Словакия
Час Рез. 1 X 2
Римавска Собота - Дукла Банска Бистрица
16:30 2 - 4 21.11 8.34 1.07
Уругвай - Копа Уругвай Рез. 1 X 2
21:30 Рентистас Монтевидео - Прогресо Монтевидео 0 - 3 1.96 3.10 3.55
Уругвай - Копа Уругвай
Час Рез. 1 X 2
Рентистас Монтевидео - Прогресо Монтевидео
21:30 0 - 3 1.96 3.10 3.55
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
17:30 Баник Мост - Влашим 1 - 4 0.00 0.00 0.00
17:30 Часлав - Храдец Кралове 0 - 11 18.13 9.14 1.08
19:00 Усти над Лабем - Бохемианс 1905 Прага 0 - 3 7.38 5.63 1.26
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Баник Мост - Влашим
17:30 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Часлав - Храдец Кралове
17:30 0 - 11 18.13 9.14 1.08
Усти над Лабем - Бохемианс 1905 Прага
19:00 0 - 3 7.38 5.63 1.26
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Анянг - Теджън Хана Ситизен 0 - 1 2.49 3.27 2.58
13:30 Сеул Е-Ланд - Кьонсан 0 - 1 2.32 3.33 2.75
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Анянг - Теджън Хана Ситизен
13:00 0 - 1 2.49 3.27 2.58
Сеул Е-Ланд - Кьонсан
13:30 0 - 1 2.32 3.33 2.75
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Точиги СК 1 - 1 2.41 2.88 3.09
13:00 Мито Холихок - Токио Верди 1 - 2 2.19 3.29 3.10
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
В-Варен Нагазаки - Точиги СК
13:00 1 - 1 2.41 2.88 3.09
Мито Холихок - Токио Верди
13:00 1 - 2 2.19 3.29 3.10
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - Санфрече Хирошима 2 - 3 3.63 3.18 1.99
13:00 Серезо Осака - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 2.44 3.15 2.74
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Санфрече Хирошима
13:00 2 - 3 3.63 3.18 1.99
Серезо Осака - Урава Ред Даймъндс
13:00 1 - 1 2.44 3.15 2.74