Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уулвърхямптън - Манчестър Сити 0 - 3 9.31 5.51 1.32
17:00 Брайтън - Кристъл Палас отл. 2.01 3.42 3.89
17:00 Нюкасъл - Борнемут 1 - 1 1.43 4.52 7.74
19:30 Тотнъм - Лестър 6 - 2 1.49 4.57 6.43
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Уулвърхямптън - Манчестър Сити
14:30 0 - 3 9.31 5.51 1.32
Брайтън - Кристъл Палас
17:00 отл. 2.01 3.42 3.89
Нюкасъл - Борнемут
17:00 1 - 1 1.43 4.52 7.74
Тотнъм - Лестър
19:30 6 - 2 1.49 4.57 6.43
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Стивънидж 3 - 0 2.85 3.22 2.44
17:00 Джилингам - Мансфийлд Таун 0 - 2 3.57 3.32 2.05
17:00 Донкастър - Суиндън 0 - 1 2.81 3.28 2.43
17:00 Карлайл - Уимбълдън 2 - 1 2.15 3.29 3.33
17:00 Колчестър - Гримсби Таун 0 - 1 2.77 3.24 2.49
17:00 Крю Александра - Кроули Таун 1 - 0 2.11 3.27 3.44
17:00 Лейтън Ориент - Уолсол 1 - 0 1.89 3.31 4.15
17:00 Нортхямптън Таун - Рочдейл 3 - 0 1.73 3.55 4.75
17:00 Нюпорт Каунти - Бароу 0 - 2 2.25 3.17 3.19
17:00 Салфорд Сити - Транмиър Роувърс 0 - 1 1.76 3.46 4.66
17:00 Стокпорт - Харогейт Таун 0 - 0 1.59 3.94 5.29
17:00 Сътън Юнайтед - Хартлипул 2 - 0 1.49 4.10 6.41
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Брадфорд Сити - Стивънидж
17:00 3 - 0 2.85 3.22 2.44
Джилингам - Мансфийлд Таун
17:00 0 - 2 3.57 3.32 2.05
Донкастър - Суиндън
17:00 0 - 1 2.81 3.28 2.43
Карлайл - Уимбълдън
17:00 2 - 1 2.15 3.29 3.33
Колчестър - Гримсби Таун
17:00 0 - 1 2.77 3.24 2.49
Крю Александра - Кроули Таун
17:00 1 - 0 2.11 3.27 3.44
Лейтън Ориент - Уолсол
17:00 1 - 0 1.89 3.31 4.15
Нортхямптън Таун - Рочдейл
17:00 3 - 0 1.73 3.55 4.75
Нюпорт Каунти - Бароу
17:00 0 - 2 2.25 3.17 3.19
Салфорд Сити - Транмиър Роувърс
17:00 0 - 1 1.76 3.46 4.66
Стокпорт - Харогейт Таун
17:00 0 - 0 1.59 3.94 5.29
Сътън Юнайтед - Хартлипул
17:00 2 - 0 1.49 4.10 6.41
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Мейдстоун Юнайтед 3 - 0 1.91 3.48 3.43
17:00 Гейтсхед - Боръм Ууд 1 - 1 2.45 3.32 2.60
17:00 Дагенъм и Редбридж - Олтринкам 4 - 1 1.91 3.50 3.51
17:00 Доркинг Уондърърс - Нотс Каунти 3 - 1 5.10 4.16 1.51
17:00 Йоувил - Честърфийлд 2 - 2 4.78 3.66 1.63
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Уокинг 1 - 0 3.05 3.33 2.14
17:00 Олдъм - Ийстли 3 - 2 2.21 3.38 2.91
17:00 Саутенд - Рексъм 0 - 0 4.31 3.63 1.70
17:00 Скънторп - Йорк Сити 1 - 1 2.78 3.27 2.33
17:00 Солихъл Муурс - Барнет 1 - 1 1.42 4.45 5.88
17:00 Уелдстоун - Торки Юнайтед 1 - 1 2.05 3.36 3.20
19:20 Алдършот Таун - Халифакс Таун 5 - 1 2.77 3.21 2.35
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромли - Мейдстоун Юнайтед
17:00 3 - 0 1.91 3.48 3.43
Гейтсхед - Боръм Ууд
17:00 1 - 1 2.45 3.32 2.60
Дагенъм и Редбридж - Олтринкам
17:00 4 - 1 1.91 3.50 3.51
Доркинг Уондърърс - Нотс Каунти
17:00 3 - 1 5.10 4.16 1.51
Йоувил - Честърфийлд
17:00 2 - 2 4.78 3.66 1.63
Мейдънхед Юнайтед - Уокинг
17:00 1 - 0 3.05 3.33 2.14
Олдъм - Ийстли
17:00 3 - 2 2.21 3.38 2.91
Саутенд - Рексъм
17:00 0 - 0 4.31 3.63 1.70
Скънторп - Йорк Сити
17:00 1 - 1 2.78 3.27 2.33
Солихъл Муурс - Барнет
17:00 1 - 1 1.42 4.45 5.88
Уелдстоун - Торки Юнайтед
17:00 1 - 1 2.05 3.36 3.20
Алдършот Таун - Халифакс Таун
19:20 5 - 1 2.77 3.21 2.35
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Челтнъм Таун 1 - 0 1.92 3.55 3.78
17:00 Болтън - Питърбъро 1 - 0 2.07 3.35 3.49
17:00 Бристъл Роувърс - Линкълн Сити 3 - 6 2.54 3.37 2.65
17:00 Дарби Каунти - Уикъмб 2 - 1 2.01 3.41 3.63
17:00 Екзитър - Бъртън Албион 0 - 2 1.62 3.82 5.39
17:00 Кембридж Юнайтед - Барнзли 0 - 3 2.61 3.23 2.66
17:00 Оксфорд Юнайтед - Милтън Кийнс Донс 1 - 2 1.92 3.49 3.87
17:00 Порт Вейл - Шросбъри Таун 2 - 1 2.54 3.08 2.86
17:00 Портсмут - Плимут 2 - 2 1.89 3.54 3.86
17:00 Флийтууд Таун - Чарлтън 1 - 1 3.02 3.28 2.31
17:00 Форест Грийн Роувърс - Моркамб 1 - 2 1.88 3.51 4.00
17:00 Шефилд Уензди - Ипсуич 2 - 2 2.80 3.18 2.53
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Челтнъм Таун
17:00 1 - 0 1.92 3.55 3.78
Болтън - Питърбъро
17:00 1 - 0 2.07 3.35 3.49
Бристъл Роувърс - Линкълн Сити
17:00 3 - 6 2.54 3.37 2.65
Дарби Каунти - Уикъмб
17:00 2 - 1 2.01 3.41 3.63
Екзитър - Бъртън Албион
17:00 0 - 2 1.62 3.82 5.39
Кембридж Юнайтед - Барнзли
17:00 0 - 3 2.61 3.23 2.66
Оксфорд Юнайтед - Милтън Кийнс Донс
17:00 1 - 2 1.92 3.49 3.87
Порт Вейл - Шросбъри Таун
17:00 2 - 1 2.54 3.08 2.86
Портсмут - Плимут
17:00 2 - 2 1.89 3.54 3.86
Флийтууд Таун - Чарлтън
17:00 1 - 1 3.02 3.28 2.31
Форест Грийн Роувърс - Моркамб
17:00 1 - 2 1.88 3.51 4.00
Шефилд Уензди - Ипсуич
17:00 2 - 2 2.80 3.18 2.53
Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Дарлингтън - Саутпорт 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Доувър Атлетик 2 - 0 1.29 5.14 7.85
17:00 Кидерминстър Хариърс - Тамуорт 1 - 0 1.79 3.61 3.63
Англия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Дарлингтън - Саутпорт
17:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Ебсфлийт Юнайтед - Доувър Атлетик
17:00 2 - 0 1.29 5.14 7.85
Кидерминстър Хариърс - Тамуорт
17:00 1 - 0 1.79 3.61 3.63
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Суонзи - Хъл Сити 3 - 0 1.86 3.52 4.19
17:00 Бирмингам - Ковънтри 0 - 0 2.84 3.29 2.45
17:00 Бърнли - Бристъл Сити 2 - 1 1.66 3.91 4.85
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Сток Сити 0 - 0 2.33 3.31 3.04
17:00 Лутън Таун - Блекбърн 2 - 0 2.28 3.26 3.17
17:00 Милуол - Блекпул 2 - 1 1.94 3.37 4.07
17:00 Норич - Уест Бромич 1 - 1 2.18 3.51 3.14
17:00 Престън - Шефилд Юнайтед 0 - 2 3.15 3.21 2.32
17:00 Уигън - Рединг 0 - 1 2.05 3.32 3.68
17:00 Уотфорд - Съндърланд 2 - 2 2.02 3.38 3.71
17:00 Хъдърсфийлд - Кардиф 1 - 0 2.61 3.12 2.80
21:45 Мидълзбро - Родъръм Юнайтед 0 - 0 1.60 3.94 5.52
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Суонзи - Хъл Сити
14:30 3 - 0 1.86 3.52 4.19
Бирмингам - Ковънтри
17:00 0 - 0 2.84 3.29 2.45
Бърнли - Бристъл Сити
17:00 2 - 1 1.66 3.91 4.85
Куинс Парк Рейнджърс - Сток Сити
17:00 0 - 0 2.33 3.31 3.04
Лутън Таун - Блекбърн
17:00 2 - 0 2.28 3.26 3.17
Милуол - Блекпул
17:00 2 - 1 1.94 3.37 4.07
Норич - Уест Бромич
17:00 1 - 1 2.18 3.51 3.14
Престън - Шефилд Юнайтед
17:00 0 - 2 3.15 3.21 2.32
Уигън - Рединг
17:00 0 - 1 2.05 3.32 3.68
Уотфорд - Съндърланд
17:00 2 - 2 2.02 3.38 3.71
Хъдърсфийлд - Кардиф
17:00 1 - 0 2.61 3.12 2.80
Мидълзбро - Родъръм Юнайтед
21:45 0 - 0 1.60 3.94 5.52
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Майорка - Алмерия 1 - 0 2.03 3.27 3.98
17:15 Барселона - Елче 3 - 0 1.08 11.30 27.85
19:30 Валенсия - Селта Виго 3 - 0 2.27 3.17 3.37
22:00 Атлетик Билбао - Райо Валекано 3 - 2 1.57 3.96 6.10
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Майорка - Алмерия
15:00 1 - 0 2.03 3.27 3.98
Барселона - Елче
17:15 3 - 0 1.08 11.30 27.85
Валенсия - Селта Виго
19:30 3 - 0 2.27 3.17 3.37
Атлетик Билбао - Райо Валекано
22:00 3 - 2 1.57 3.96 6.10
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:30 Бадахос - Алхесирас 0 - 1 2.03 3.08 3.40
21:00 Расинг Ферол - Културал Леонеса 3 - 2 1.70 3.26 4.67
22:30 Кордоба - Райо Махадаонда 2 - 0 1.48 4.01 5.46
22:30 СС Рейес - Реал Мадрид Кастиля 1 - 5 2.42 3.07 2.67
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Бадахос - Алхесирас
20:30 0 - 1 2.03 3.08 3.40
Расинг Ферол - Културал Леонеса
21:00 3 - 2 1.70 3.26 4.67
Кордоба - Райо Махадаонда
22:30 2 - 0 1.48 4.01 5.46
СС Рейес - Реал Мадрид Кастиля
22:30 1 - 5 2.42 3.07 2.67
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:30 Интерсити - Реал Сосиедад Б 5 - 2 2.01 3.00 3.58
21:00 Калахора - Химнастик де Тарагона 0 - 0 2.63 2.96 2.57
22:30 Ла Нусия - Осасуна Б 0 - 0 2.52 3.02 2.61
22:30 Реал Мурсия - Нумансия 0 - 0 1.65 3.22 5.04
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Интерсити - Реал Сосиедад Б
20:30 5 - 2 2.01 3.00 3.58
Калахора - Химнастик де Тарагона
21:00 0 - 0 2.63 2.96 2.57
Ла Нусия - Осасуна Б
22:30 0 - 0 2.52 3.02 2.61
Реал Мурсия - Нумансия
22:30 0 - 0 1.65 3.22 5.04
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Виляреал Б - Луго 3 - 1 1.79 3.40 4.52
17:15 Реал Овиедо - Ибиса 0 - 1 1.86 3.19 4.55
19:30 Гранада - Мирандес 2 - 1 1.47 4.16 6.54
19:30 ФК Андора - Ейбар 2 - 0 3.90 3.18 2.01
22:00 Сарагоса - Спортинг Хихон 1 - 0 2.29 2.96 3.37
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Виляреал Б - Луго
15:00 3 - 1 1.79 3.40 4.52
Реал Овиедо - Ибиса
17:15 0 - 1 1.86 3.19 4.55
Гранада - Мирандес
19:30 2 - 1 1.47 4.16 6.54
ФК Андора - Ейбар
19:30 2 - 0 3.90 3.18 2.01
Сарагоса - Спортинг Хихон
22:00 1 - 0 2.29 2.96 3.37
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Байерн Мюнхен 1 - 0 14.83 8.53 1.16
16:30 Байер Леверкузен - Вердер Бремен 1 - 1 1.64 4.39 4.66
16:30 Борусия Дортмунд - Шалке 04 1 - 0 1.38 5.28 7.38
16:30 Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1 - 3 2.24 3.57 3.06
19:30 Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 3 - 0 3.09 3.63 2.22
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аугсбург - Байерн Мюнхен
16:30 1 - 0 14.83 8.53 1.16
Байер Леверкузен - Вердер Бремен
16:30 1 - 1 1.64 4.39 4.66
Борусия Дортмунд - Шалке 04
16:30 1 - 0 1.38 5.28 7.38
Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт
16:30 1 - 3 2.24 3.57 3.06
Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг
19:30 3 - 0 3.09 3.63 2.22
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Арминия Билефелд - Холщайн Кил 4 - 2 2.24 3.52 2.96
14:00 Дармщат 98 - Нюрнберг 2 - 0 1.69 4.05 4.39
14:00 Ханза Рощок - Магдебург 3 - 1 2.16 3.55 3.14
21:30 Хамбургер - Фортуна Дюселдорф 2 - 0 2.00 3.61 3.46
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Арминия Билефелд - Холщайн Кил
14:00 4 - 2 2.24 3.52 2.96
Дармщат 98 - Нюрнберг
14:00 2 - 0 1.69 4.05 4.39
Ханза Рощок - Магдебург
14:00 3 - 1 2.16 3.55 3.14
Хамбургер - Фортуна Дюселдорф
21:30 2 - 0 2.00 3.61 3.46
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валдхоф Манхайм - Веен Висбаден 1 - 0 2.49 3.35 2.58
15:00 ВФБ Олденбург - Байройт 1 - 1 1.86 3.52 3.74
15:00 Динамо Дрезден - Инголщат 1 - 1 2.39 3.21 2.79
15:00 Мепен - Виктория Кьолн 2 - 2 2.27 3.30 2.91
15:00 Халешер - Елверсберг 1 - 3 4.26 3.77 1.71
15:00 Цвикау - Борусия Дортмунд II 1 - 2 2.05 3.33 3.33
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Веен Висбаден
15:00 1 - 0 2.49 3.35 2.58
ВФБ Олденбург - Байройт
15:00 1 - 1 1.86 3.52 3.74
Динамо Дрезден - Инголщат
15:00 1 - 1 2.39 3.21 2.79
Мепен - Виктория Кьолн
15:00 2 - 2 2.27 3.30 2.91
Халешер - Елверсберг
15:00 1 - 3 4.26 3.77 1.71
Цвикау - Борусия Дортмунд II
15:00 1 - 2 2.05 3.33 3.33
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Болоня - Емполи 0 - 1 2.14 3.40 3.38
19:00 Специя - Сампдория 2 - 1 2.67 3.16 2.73
21:45 Торино - Сасуоло 0 - 1 1.85 3.54 4.29
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Болоня - Емполи
16:00 0 - 1 2.14 3.40 3.38
Специя - Сампдория
19:00 2 - 1 2.67 3.16 2.73
Торино - Сасуоло
21:45 0 - 1 1.85 3.54 4.29
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Асколи - Парма 1 - 3 3.03 3.15 2.35
15:00 Венеция - Пиза 1 - 1 2.34 3.13 3.06
15:00 Каляри - Бари 0 - 1 1.90 3.35 4.04
15:00 Комо - СПАЛ 3 - 3 2.35 3.27 2.93
15:00 Реджина - Читадела 3 - 0 2.27 3.07 3.25
15:00 Судтирол - Козенца 1 - 1 2.18 3.10 3.43
15:00 Фрозиноне - Палермо 1 - 0 1.79 3.45 4.44
17:15 Дженоа - Модена 1 - 0 1.53 3.90 6.17
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Асколи - Парма
15:00 1 - 3 3.03 3.15 2.35
Венеция - Пиза
15:00 1 - 1 2.34 3.13 3.06
Каляри - Бари
15:00 0 - 1 1.90 3.35 4.04
Комо - СПАЛ
15:00 3 - 3 2.35 3.27 2.93
Реджина - Читадела
15:00 3 - 0 2.27 3.07 3.25
Судтирол - Козенца
15:00 1 - 1 2.18 3.10 3.43
Фрозиноне - Палермо
15:00 1 - 0 1.79 3.45 4.44
Дженоа - Модена
17:15 1 - 0 1.53 3.90 6.17
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Триестина - Про Верчели 1 - 1 1.92 2.98 3.85
15:30 Унион АрциняноКиампо - Пиаченца 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Албинолефе - Виченца Виртус 1 - 1 3.47 3.24 1.92
18:30 Леко - Про Сесто 0 - 2 2.13 3.15 3.04
18:30 Мантова - Тренто 1921 2 - 1 2.21 3.01 3.00
18:30 Новара - Виртус Верона 0 - 0 1.50 3.63 5.89
18:30 Падуа - Аурора Про Патрия 3 - 0 1.59 3.42 5.29
18:30 Ренате - Ювентус Б 3 - 2 2.13 2.94 3.28
18:30 Санджулиано Сити Нова - Порденоне 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 ФералпиСало - Перджолетезе 1 - 0 1.60 3.16 5.81
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Триестина - Про Верчели
15:30 1 - 1 1.92 2.98 3.85
Унион АрциняноКиампо - Пиаченца
15:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Албинолефе - Виченца Виртус
18:30 1 - 1 3.47 3.24 1.92
Леко - Про Сесто
18:30 0 - 2 2.13 3.15 3.04
Мантова - Тренто 1921
18:30 2 - 1 2.21 3.01 3.00
Новара - Виртус Верона
18:30 0 - 0 1.50 3.63 5.89
Падуа - Аурора Про Патрия
18:30 3 - 0 1.59 3.42 5.29
Ренате - Ювентус Б
18:30 3 - 2 2.13 2.94 3.28
Санджулиано Сити Нова - Порденоне
18:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
ФералпиСало - Перджолетезе
18:30 1 - 0 1.60 3.16 5.81
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Монпелие - Страсбург 2 - 1 2.45 3.41 2.80
22:00 Лил - Тулуза 2 - 1 1.70 4.00 4.59
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Монпелие - Страсбург
18:00 2 - 1 2.45 3.41 2.80
Лил - Тулуза
22:00 2 - 1 1.70 4.00 4.59
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Дижон 2 - 1 1.90 3.43 3.82
16:00 Гингам - Сент Етиен 2 - 1 2.13 3.30 3.28
20:00 Амиен - Шамоа Ниор 3 - 0 1.88 3.37 4.04
20:00 Бастия - Метц 1 - 0 2.58 2.94 2.87
20:00 Гренобъл Фут 38 - Каен 1 - 0 2.85 2.90 2.63
20:00 Кювили-Руан - Лавал 1 - 3 2.63 2.99 2.77
20:00 Льо Авър - Анси 2 - 0 1.69 3.47 5.21
20:00 Париж ФК - Родес 1 - 2 1.69 3.49 5.04
20:00 По - Валансиен 1 - 0 2.29 3.08 3.17
20:00 Сошо - Ним 3 - 1 1.55 3.76 5.92
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Бордо - Дижон
16:00 2 - 1 1.90 3.43 3.82
Гингам - Сент Етиен
16:00 2 - 1 2.13 3.30 3.28
Амиен - Шамоа Ниор
20:00 3 - 0 1.88 3.37 4.04
Бастия - Метц
20:00 1 - 0 2.58 2.94 2.87
Гренобъл Фут 38 - Каен
20:00 1 - 0 2.85 2.90 2.63
Кювили-Руан - Лавал
20:00 1 - 3 2.63 2.99 2.77
Льо Авър - Анси
20:00 2 - 0 1.69 3.47 5.21
Париж ФК - Родес
20:00 1 - 2 1.69 3.49 5.04
По - Валансиен
20:00 1 - 0 2.29 3.08 3.17
Сошо - Ним
20:00 3 - 1 1.55 3.76 5.92
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Беласица Петрич - Струмска Слава Радомир 3 - 0 1.62 3.49 5.08
17:00 Ботев Пловдив II - Марица Пловдив 1 - 0 2.21 3.25 2.98
17:00 Добруджа Добрич - Янтра Габрово 2 - 0 2.06 3.08 3.43
17:00 Крумовград - Созопол 1 - 2 1.51 3.83 5.47
17:00 Миньор Перник - ЦСКА 1948 София II 1 - 4 1.91 3.23 3.54
17:00 Спортист Своге - Спартак Плевен 3 - 2 2.35 3.08 2.84
19:00 Етър Велико Търново - Лудогорец Разград II 0 - 1 1.48 3.82 5.54
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Беласица Петрич - Струмска Слава Радомир
17:00 3 - 0 1.62 3.49 5.08
Ботев Пловдив II - Марица Пловдив
17:00 1 - 0 2.21 3.25 2.98
Добруджа Добрич - Янтра Габрово
17:00 2 - 0 2.06 3.08 3.43
Крумовград - Созопол
17:00 1 - 2 1.51 3.83 5.47
Миньор Перник - ЦСКА 1948 София II
17:00 1 - 4 1.91 3.23 3.54
Спортист Своге - Спартак Плевен
17:00 3 - 2 2.35 3.08 2.84
Етър Велико Търново - Лудогорец Разград II
19:00 0 - 1 1.48 3.82 5.54
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:15 Пирин Благоевград - Локомотив София 0 - 1 2.25 3.03 3.17
17:30 Локомотив Пловдив - Черно море 3 - 0 2.62 2.81 2.81
19:45 Славия - Берое 2 - 0 1.77 3.33 4.42
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Пирин Благоевград - Локомотив София
15:15 0 - 1 2.25 3.03 3.17
Локомотив Пловдив - Черно море
17:30 3 - 0 2.62 2.81 2.81
Славия - Берое
19:45 2 - 0 1.77 3.33 4.42
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Аустрия Клагенфурт 1 - 4 2.86 3.55 2.28
18:00 Волфсбергер - Хартберг 3 - 1 1.70 3.95 4.35
18:00 ЛАСК Линц - ВШГ Сваровски Тирол 1 - 4 1.36 5.26 7.04
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Алтах - Аустрия Клагенфурт
18:00 1 - 4 2.86 3.55 2.28
Волфсбергер - Хартберг
18:00 3 - 1 1.70 3.95 4.35
ЛАСК Линц - ВШГ Сваровски Тирол
18:00 1 - 4 1.36 5.26 7.04
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Рапид Виена II - Грацер АК 3 - 0 3.36 3.71 1.90
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Рапид Виена II - Грацер АК
15:30 3 - 0 3.36 3.71 1.90
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Габала - Сумгаит 1 - 0 1.63 3.43 4.54
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Габала - Сумгаит
18:00 1 - 0 1.63 3.43 4.54
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Билис Балш - Егнатия Рогожина 0 - 0 2.23 3.05 3.19
18:45 Ерзени Шияк - Лачи 1 - 0 2.65 2.99 2.58
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Билис Балш - Егнатия Рогожина
16:00 0 - 0 2.23 3.05 3.19
Ерзени Шияк - Лачи
18:45 1 - 0 2.65 2.99 2.58
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:30 ЕС Сетиф - КР Белуиздад отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 ЖС Кабилие - УСМ Хенчела отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Параду АК - КС Константин 0 - 1 2.45 2.77 2.91
18:30 ХБ Шелгум Лайд - УСМ Алжир 1 - 3 3.74 3.03 1.94
21:00 МК Оран - АСО Шлеф 0 - 0 1.90 2.99 3.97
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - КР Белуиздад
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
ЖС Кабилие - УСМ Хенчела
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Параду АК - КС Константин
18:30 0 - 1 2.45 2.77 2.91
ХБ Шелгум Лайд - УСМ Алжир
18:30 1 - 3 3.74 3.03 1.94
МК Оран - АСО Шлеф
21:00 0 - 0 1.90 2.99 3.97
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
21:30 Баракас Сентрал - Годой Крус 3 - 1 2.98 3.03 2.50
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Баракас Сентрал - Годой Крус
21:30 3 - 1 2.98 3.03 2.50
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Химнасия Хухуй - Агропекуарио Аргентино 1 - 0 2.08 3.08 3.53
21:30 Темперлей - Сакачиспас Буенос Айрес 1 - 0 1.81 3.09 4.65
23:40 Алварадо Мар дел Плата - Килмес Буенос Айрес 3 - 0 2.93 2.86 2.49
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Хухуй - Агропекуарио Аргентино
03:00 1 - 0 2.08 3.08 3.53
Темперлей - Сакачиспас Буенос Айрес
21:30 1 - 0 1.81 3.09 4.65
Алварадо Мар дел Плата - Килмес Буенос Айрес
23:40 3 - 0 2.93 2.86 2.49
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 ЦСКА Ереван - Арарат Ереван 2 - 1 3.56 3.20 1.88
15:00 Лернаин Арцах - Арарат-Армения Ереван 0 - 1 6.08 3.71 1.46
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА Ереван - Арарат Ереван
14:00 2 - 1 3.56 3.20 1.88
Лернаин Арцах - Арарат-Армения Ереван
15:00 0 - 1 6.08 3.71 1.46
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Слуцк - Белшина Бобруйск 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:50 Ислоч Минск - Арсенал Дзержинск 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Динамо Брест - Славия Мозир 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Слуцк - Белшина Бобруйск
14:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ислоч Минск - Арсенал Дзержинск
16:50 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Брест - Славия Мозир
19:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Островец - Шахтьор Петриков 0 - 4 0.00 0.00 0.00
15:00 Рогачов - Лида 3 - 3 0.00 0.00 0.00
16:30 Сморгон - Нафтан Новополоцк 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Волна Пинск - Локомотив Гомел 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Островец - Шахтьор Петриков
13:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Рогачов - Лида
15:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Сморгон - Нафтан Новополоцк
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Волна Пинск - Локомотив Гомел
18:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:00 Мехелен - Оуд Хеверле Льовен 0 - 0 1.93 3.88 3.44
19:15 Зулте Варегем - Сент Трюиден 0 - 3 3.00 3.31 2.32
19:15 Серкъл Брюж - Остенде 2 - 2 1.87 3.61 3.96
21:45 Шарлероа - Вестерло 2 - 3 2.21 3.47 3.08
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Мехелен - Оуд Хеверле Льовен
17:00 0 - 0 1.93 3.88 3.44
Зулте Варегем - Сент Трюиден
19:15 0 - 3 3.00 3.31 2.32
Серкъл Брюж - Остенде
19:15 2 - 2 1.87 3.61 3.96
Шарлероа - Вестерло
21:45 2 - 3 2.21 3.47 3.08
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Клуб Брюж Б - СК Беверен 2 - 2 3.68 3.63 1.81
21:00 РВД Моленбек 47 - Генк Б 1 - 1 1.75 3.76 3.88
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж Б - СК Беверен
17:00 2 - 2 3.68 3.63 1.81
РВД Моленбек 47 - Генк Б
21:00 1 - 1 1.75 3.76 3.88
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Насионал Потоси 1 - 1 1.36 4.87 6.59
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Аурора Кочабамба 0 - 1 1.26 5.53 8.54
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Насионал Потоси
02:00 1 - 1 1.36 4.87 6.59
Олуейс Реди Ла Пас - Аурора Кочабамба
22:00 0 - 1 1.26 5.53 8.54
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Тузла Сити - Борац Баня Лука 0 - 1 2.36 3.00 2.83
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тузла Сити - Борац Баня Лука
17:00 0 - 1 2.36 3.00 2.83
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Апаресидензе GO - Волта Редонда RJ 1 - 0 2.18 3.18 2.90
23:00 АВС RN - Пайсанду PA 1 - 0 2.31 2.89 2.93
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Апаресидензе GO - Волта Редонда RJ
21:00 1 - 0 2.18 3.18 2.90
АВС RN - Пайсанду PA
23:00 1 - 0 2.31 2.89 2.93
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Авай SC - Атлетико MG 1 - 0 5.32 3.58 1.67
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Атлетико MG
22:30 1 - 0 5.32 3.58 1.67
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Наутико PE 4 - 1 1.49 3.80 6.52
03:30 Гремио Новоризонтино SP - Гремио RS 2 - 0 3.15 2.91 2.34
03:30 Томбензе MG - Лондрина PR 1 - 1 2.42 2.72 3.22
17:00 Чапекоензе SC - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 2.11 2.91 3.63
22:30 Бруске SC - Вила Нова GO 0 - 1 2.28 2.75 3.48
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Васко да Гама RJ - Наутико PE
01:00 4 - 1 1.49 3.80 6.52
Гремио Новоризонтино SP - Гремио RS
03:30 2 - 0 3.15 2.91 2.34
Томбензе MG - Лондрина PR
03:30 1 - 1 2.42 2.72 3.22
Чапекоензе SC - Сентро Спортиво Алагоано AL
17:00 1 - 0 2.11 2.91 3.63
Бруске SC - Вила Нова GO
22:30 0 - 1 2.28 2.75 3.48
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Топ Жуниор отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Егъл Ноар - Интер Стар 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Фламбьо ду Сентр отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Олимпик Стар - Бурунди Спорт Динамик 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Топ Жуниор
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Егъл Ноар - Интер Стар
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Фламбьо ду Сентр
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Олимпик Стар - Бурунди Спорт Динамик
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Самгурали Цхалтубо - Дила Гори 0 - 3 2.21 3.14 2.87
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Дила Гори
15:00 0 - 3 2.21 3.14 2.87
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Атромитос - Ламия 0 - 0 1.76 3.30 4.79
20:00 Панайтоликос - АЕК Атина 0 - 2 5.40 3.52 1.63
21:30 Панатинайкос - Пас Янина 3 - 0 1.29 4.77 10.64
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атромитос - Ламия
20:00 0 - 0 1.76 3.30 4.79
Панайтоликос - АЕК Атина
20:00 0 - 2 5.40 3.52 1.63
Панатинайкос - Пас Янина
21:30 3 - 0 1.29 4.77 10.64
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Хилерьод - Нюкьобинг 3 - 1 1.95 3.46 3.62
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хилерьод - Нюкьобинг
15:00 3 - 1 1.95 3.46 3.62
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Орхус - Олборг 3 - 1 1.97 3.44 3.75
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Орхус - Олборг
18:00 3 - 1 1.97 3.44 3.75
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
02:00 Ел Национал Кито - Мушук Руна 1 - 0 2.08 3.04 3.25
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
Ел Национал Кито - Мушук Руна
02:00 1 - 0 2.08 3.04 3.25
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Куенка - Кумбая 1 - 1 1.60 3.76 5.07
21:00 Макара Амбато - Гуаласео 1 - 1 1.76 3.50 4.30
23:30 Делфин Манта - 9 де Октубре Гуаякил 3 - 1 2.21 3.25 3.05
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Куенка - Кумбая
03:00 1 - 1 1.60 3.76 5.07
Макара Амбато - Гуаласео
21:00 1 - 1 1.76 3.50 4.30
Делфин Манта - 9 де Октубре Гуаякил
23:30 3 - 1 2.21 3.25 3.05
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Санта Текла - 0.00 0.00 0.00
23:00 Алианса Сан Салвадор - Платенсе Сакатеколука - 0.00 0.00 0.00
23:00 Исидро Метапан - Чалатенанго - 0.00 0.00 0.00
23:00 Фирпо Усулутан - Атлетико Марте - 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Агила Сан Мигел - Санта Текла
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Алианса Сан Салвадор - Платенсе Сакатеколука
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Исидро Метапан - Чалатенанго
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Фирпо Усулутан - Атлетико Марте
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Нарва Транс - Флора Талин 0 - 4 6.89 4.79 1.31
19:30 Таммека Тарту - Талина Калев 1 - 3 1.52 4.14 4.64
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - Флора Талин
17:00 0 - 4 6.89 4.79 1.31
Таммека Тарту - Талина Калев
19:30 1 - 3 1.52 4.14 4.64
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Ийгълс - ЗЕСКО Юнайтед 0 - 0 2.40 2.43 3.25
16:00 Лумвана Рейдиънтс - Кансанши Динамос 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Маестро Юнайтед Замбия - Нчанга Рейнджърс 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Нквази - Кабуе Уориърс 1 - 1 2.20 2.58 3.50
16:00 Пауър Динамос - НАПСА Старс 1 - 0 1.90 2.64 4.67
16:00 Призън Леопардс - Занако 1 - 0 2.79 2.55 2.63
16:00 Ред Ероус - Билдкон отл. 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Ийгълс - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 0 - 0 2.40 2.43 3.25
Лумвана Рейдиънтс - Кансанши Динамос
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Маестро Юнайтед Замбия - Нчанга Рейнджърс
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Нквази - Кабуе Уориърс
16:00 1 - 1 2.20 2.58 3.50
Пауър Динамос - НАПСА Старс
16:00 1 - 0 1.90 2.64 4.67
Призън Леопардс - Занако
16:00 1 - 0 2.79 2.55 2.63
Ред Ероус - Билдкон
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Секция Нес Циона - Апоел Тел Авив 4 - 3 3.89 3.37 1.84
19:30 Макаби Бней Рейне - МС Ашдод 1 - 1 2.78 3.20 2.36
20:00 Апоел Хайфа - Макаби Нетаня 0 - 0 3.56 3.34 1.94
20:30 Макаби Тел Авив - Бейтар Йерусалим 4 - 0 1.13 7.86 14.97
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Секция Нес Циона - Апоел Тел Авив
18:00 4 - 3 3.89 3.37 1.84
Макаби Бней Рейне - МС Ашдод
19:30 1 - 1 2.78 3.20 2.36
Апоел Хайфа - Макаби Нетаня
20:00 0 - 0 3.56 3.34 1.94
Макаби Тел Авив - Бейтар Йерусалим
20:30 4 - 0 1.13 7.86 14.97
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Персик Кедири - Арема Маланг 0 - 1 3.41 3.13 1.98
16:30 Персия Джакарта - Мадура Юнайтед 0 - 0 1.90 3.18 3.70
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персик Кедири - Арема Маланг
12:00 0 - 1 3.41 3.13 1.98
Персия Джакарта - Мадура Юнайтед
16:30 0 - 0 1.90 3.18 3.70
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акранес - Лейкнир Рейкявик 1 - 2 2.10 3.58 3.01
17:00 Брейдаблик Коупавогюр - Вестманаейяр 3 - 0 1.38 5.15 6.10
17:00 Валур Рейкявик - КА Акурейри 0 - 1 2.35 3.71 2.57
17:00 Викингур Рейкявик - КР Рейкявик 2 - 2 1.77 3.94 3.75
17:00 Стярнан Гардабаер - ФХ Хафнарфьордур 2 - 1 2.58 3.59 2.36
17:00 Фрам Рейкявик - Кефлавик 4 - 8 2.36 3.56 2.59
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акранес - Лейкнир Рейкявик
17:00 1 - 2 2.10 3.58 3.01
Брейдаблик Коупавогюр - Вестманаейяр
17:00 3 - 0 1.38 5.15 6.10
Валур Рейкявик - КА Акурейри
17:00 0 - 1 2.35 3.71 2.57
Викингур Рейкявик - КР Рейкявик
17:00 2 - 2 1.77 3.94 3.75
Стярнан Гардабаер - ФХ Хафнарфьордур
17:00 2 - 1 2.58 3.59 2.36
Фрам Рейкявик - Кефлавик
17:00 4 - 8 2.36 3.56 2.59
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фьолнир Рейкявик 1 - 5 2.35 3.69 2.43
17:00 Грота Селтярнарнес - Гриндавик 3 - 1 2.07 3.70 2.83
17:00 Селфос - КВ Рейкявик 2 - 0 1.79 3.84 3.46
17:00 Тор Акурейри - Филкир Рейкявик 2 - 1 4.67 4.29 1.53
17:00 Тротур Вогар - Кордренгир Рейкявик 0 - 3 7.74 5.61 1.27
17:00 ХК Коупавогюр - Вестри 2 - 1 1.61 4.12 4.22
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фьолнир Рейкявик
17:00 1 - 5 2.35 3.69 2.43
Грота Селтярнарнес - Гриндавик
17:00 3 - 1 2.07 3.70 2.83
Селфос - КВ Рейкявик
17:00 2 - 0 1.79 3.84 3.46
Тор Акурейри - Филкир Рейкявик
17:00 2 - 1 4.67 4.29 1.53
Тротур Вогар - Кордренгир Рейкявик
17:00 0 - 3 7.74 5.61 1.27
ХК Коупавогюр - Вестри
17:00 2 - 1 1.61 4.12 4.22
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:30 Йорк Юнайтед - Халифакс Уондърърс 0 - 0 2.31 3.22 2.70
23:00 Едмънтън - Кавалри 0 - 1 3.60 3.45 1.83
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Халифакс Уондърърс
02:30 0 - 0 2.31 3.22 2.70
Едмънтън - Кавалри
23:00 0 - 1 3.60 3.45 1.83
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бандари - Уазито отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Кариобанги Шаркс - Какамега Хоумбойз отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Леопардс - Тъскер отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Нзоя Шугър - Кения КБ отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандари - Уазито
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кариобанги Шаркс - Какамега Хоумбойз
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Леопардс - Тъскер
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Нзоя Шугър - Кения КБ
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпиакос Никозия - Апоел Никозия 0 - 2 6.21 3.74 1.47
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос Никозия - Апоел Никозия
19:00 0 - 2 6.21 3.74 1.47
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Алианса Петролера - Ла Екуидад Богота 1 - 2 2.63 2.99 2.68
04:05 Атлетико Букараманга - Санта Фе Богота 2 - 1 2.46 3.00 2.87
22:00 Енвигадо - Кортулуа 3 - 2 2.22 2.95 3.39
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Петролера - Ла Екуидад Богота
02:00 1 - 2 2.63 2.99 2.68
Атлетико Букараманга - Санта Фе Богота
04:05 2 - 1 2.46 3.00 2.87
Енвигадо - Кортулуа
22:00 3 - 2 2.22 2.95 3.39
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Лапи Подуево 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Малишева - Дрита Гниляне 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Гниляне - Лапи Подуево
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Малишева - Дрита Гниляне
16:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Мунисипал Гресия - Спортинг Сан Хосе 2 - 0 2.92 3.56 2.09
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал Гресия - Спортинг Сан Хосе
20:00 2 - 0 2.92 3.56 2.09
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 УСК Басам - АФАД Джекану 1 - 0 0.00 0.00 0.00
20:45 Индение Абенгуру - Стад д'Абиджан 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
УСК Басам - АФАД Джекану
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Индение Абенгуру - Стад д'Абиджан
20:45 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Метта ЛУ Рига - Тукумс 2000 1 - 2 2.19 3.46 2.68
16:00 Спартакс Юрмала - Валмиера 1 - 6 15.00 6.89 1.13
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Метта ЛУ Рига - Тукумс 2000
14:00 1 - 2 2.19 3.46 2.68
Спартакс Юрмала - Валмиера
16:00 1 - 6 15.00 6.89 1.13
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Джюгас Телшяй - Хегелман Каунас 0 - 1 7.03 4.46 1.34
19:00 Шяуляй - ФК Паневежис 1 - 0 3.48 3.49 1.84
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Хегелман Каунас
15:00 0 - 1 7.03 4.46 1.34
Шяуляй - ФК Паневежис
19:00 1 - 0 3.48 3.49 1.84
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - МАФКО Салима отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 Каронга Юнайтед - Дедза Динамос 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 СИВО Юнайтед - Мояле Баракс отл. 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - МАФКО Салима
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Каронга Юнайтед - Дедза Динамос
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
СИВО Юнайтед - Мояле Баракс
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Магреб Фес - ЖСС Суалем 0 - 1 1.71 3.06 4.99
21:15 ИР Танжер - ХУСА Агадир 0 - 2 2.55 2.67 2.88
23:30 МК Уджда - ФУС Рабат 0 - 0 2.93 2.77 2.41
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Магреб Фес - ЖСС Суалем
19:00 0 - 1 1.71 3.06 4.99
ИР Танжер - ХУСА Агадир
21:15 0 - 2 2.55 2.67 2.88
МК Уджда - ФУС Рабат
23:30 0 - 0 2.93 2.77 2.41
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 1 2.84 3.24 2.39
05:00 Масатлан - Депортиво Толука 1 - 1 2.48 3.31 2.68
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пуебла - Тигрес УАНЛ Монтерей
03:00 2 - 1 2.84 3.24 2.39
Масатлан - Депортиво Толука
05:00 1 - 1 2.48 3.31 2.68
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сфинтул Георге Суручен - Петрокуб Хинчещ 1 - 2 3.42 3.15 1.90
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Сфинтул Георге Суручен - Петрокуб Хинчещ
16:00 1 - 2 3.42 3.15 1.90
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 Спарта Ротердам - Грьонинген 2 - 1 2.14 3.33 3.38
19:45 Витес - Волендам 1 - 1 1.40 5.07 6.60
21:00 Ваалвийк - Камбур 5 - 1 2.16 3.56 3.11
22:00 Фортуна Ситард - Екселсиор 1 - 0 1.73 4.05 4.18
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Спарта Ротердам - Грьонинген
17:30 2 - 1 2.14 3.33 3.38
Витес - Волендам
19:45 1 - 1 1.40 5.07 6.60
Ваалвийк - Камбур
21:00 5 - 1 2.16 3.56 3.11
Фортуна Ситард - Екселсиор
22:00 1 - 0 1.73 4.05 4.18
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
17:30 Ден Бош - ТОП Ос 4 - 1 2.06 3.52 3.23
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
Ден Бош - ТОП Ос
17:30 4 - 1 2.06 3.52 3.23
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Йорн-Хутен - Вард Хаугесунд 1 - 1 2.09 3.47 2.89
14:00 Квик Халден - Айерсун 1 - 4 2.58 3.68 2.24
15:00 Стаал Йорпеланд - Сотра 2 - 6 2.55 3.59 2.27
17:00 Арендал - Флекерьой 1 - 0 1.50 4.51 4.59
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йорн-Хутен - Вард Хаугесунд
14:00 1 - 1 2.09 3.47 2.89
Квик Халден - Айерсун
14:00 1 - 4 2.58 3.68 2.24
Стаал Йорпеланд - Сотра
15:00 2 - 6 2.55 3.59 2.27
Арендал - Флекерьой
17:00 1 - 0 1.50 4.51 4.59
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Йовик-Лин - Левангер 1 - 6 2.55 3.71 2.22
18:00 Фриг Осло - Алта 2 - 2 3.58 3.72 1.77
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Йовик-Лин - Левангер
15:00 1 - 6 2.55 3.71 2.22
Фриг Осло - Алта
18:00 2 - 2 3.58 3.72 1.77
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Од БК - ХамКам 2 - 0 2.05 3.46 3.42
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Од БК - ХамКам
19:00 2 - 0 2.05 3.46 3.42
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Осане - Конгсвингер 1 - 2 2.64 3.62 2.32
17:00 Рауфос - Старт Кристиансанд 1 - 2 3.15 3.77 1.99
17:00 Согндал - Ранхайм 2 - 0 2.66 3.52 2.33
17:00 Стьордалс Блинк - Мьондален 1 - 2 2.96 3.61 2.13
17:00 Шайд - Фредрикстад 3 - 3 2.56 3.58 2.41
18:00 Санднес - Бран Берген 0 - 3 9.75 6.13 1.23
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Осане - Конгсвингер
17:00 1 - 2 2.64 3.62 2.32
Рауфос - Старт Кристиансанд
17:00 1 - 2 3.15 3.77 1.99
Согндал - Ранхайм
17:00 2 - 0 2.66 3.52 2.33
Стьордалс Блинк - Мьондален
17:00 1 - 2 2.96 3.61 2.13
Шайд - Фредрикстад
17:00 3 - 3 2.56 3.58 2.41
Санднес - Бран Берген
18:00 0 - 3 9.75 6.13 1.23
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:15 Сол де Америка - Хенерал Кабайеро ХЛМ 3 - 2 2.58 2.92 2.75
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сол де Америка - Хенерал Кабайеро ХЛМ
02:15 3 - 2 2.58 2.92 2.75
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Универсидад Сезар Валехо - Спорт Уанкайо 2 - 1 1.77 3.32 4.42
23:30 Сиенсиано - Мелгар Арекипа 2 - 2 2.88 3.07 2.37
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Спорт Уанкайо
21:15 2 - 1 1.77 3.32 4.42
Сиенсиано - Мелгар Арекипа
23:30 2 - 2 2.88 3.07 2.37
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Стал Мелец - Видзев Лодз 0 - 3 2.52 3.27 2.65
16:00 Лехия Гданск - Ягиелония Бялисток 2 - 2 2.48 3.40 2.62
18:30 Раков Ченстохова - Радомяк Радом 3 - 0 1.50 4.02 6.15
21:00 Краковия Краков - Погон Шчечин 1 - 1 2.50 3.05 2.85
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Стал Мелец - Видзев Лодз
13:30 0 - 3 2.52 3.27 2.65
Лехия Гданск - Ягиелония Бялисток
16:00 2 - 2 2.48 3.40 2.62
Раков Ченстохова - Радомяк Радом
18:30 3 - 0 1.50 4.02 6.15
Краковия Краков - Погон Шчечин
21:00 1 - 1 2.50 3.05 2.85
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 ГКС Катовице - ГКС Тихи 1 - 1 2.03 3.35 3.31
21:00 Ресовия Жешов - Пуща Неполомице 2 - 1 2.24 3.04 3.11
21:00 Термалика Нечеча - Гурник Ленчна 2 - 2 1.61 3.73 4.82
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Катовице - ГКС Тихи
18:30 1 - 1 2.03 3.35 3.31
Ресовия Жешов - Пуща Неполомице
21:00 2 - 1 2.24 3.04 3.11
Термалика Нечеча - Гурник Ленчна
21:00 2 - 2 1.61 3.73 4.82
Португалия - Лига Португал 2 Рез. 1 X 2
13:00 Академико Визеу - Мафра 2 - 0 2.40 3.20 2.76
16:00 Пенафиел - Морейрензе 1 - 1 3.02 3.07 2.29
17:30 Порто Б - Торензе 2 - 0 1.66 3.65 4.64
Португалия - Лига Португал 2
Час Рез. 1 X 2
Академико Визеу - Мафра
13:00 2 - 0 2.40 3.20 2.76
Пенафиел - Морейрензе
16:00 1 - 1 3.02 3.07 2.29
Порто Б - Торензе
17:30 2 - 0 1.66 3.65 4.64
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Жил Висенте - Рио Аве 2 - 2 1.99 3.28 3.77
17:30 Санта Клара - Пасош Ферейра 1 - 1 2.02 3.21 3.83
20:00 Ещорил Прая - Порто 1 - 1 9.93 4.94 1.31
22:30 Боавища - Спортинг Лисабон 2 - 1 6.66 4.15 1.46
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Жил Висенте - Рио Аве
17:30 2 - 2 1.99 3.28 3.77
Санта Клара - Пасош Ферейра
17:30 1 - 1 2.02 3.21 3.83
Ещорил Прая - Порто
20:00 1 - 1 9.93 4.94 1.31
Боавища - Спортинг Лисабон
22:30 2 - 1 6.66 4.15 1.46
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:45 УТА Арад - Херманщат 1 - 2 2.19 2.91 3.59
19:00 Сепси Сфънту Георге - Ботошани 7 - 0 1.65 3.50 5.32
21:30 Рапид Букурещ - Миовени 2 - 1 1.79 3.14 4.91
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
УТА Арад - Херманщат
16:45 1 - 2 2.19 2.91 3.59
Сепси Сфънту Георге - Ботошани
19:00 7 - 0 1.65 3.50 5.32
Рапид Букурещ - Миовени
21:30 2 - 1 1.79 3.14 4.91
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Урал Свердловска област - Ахмат Грозни 1 - 2 3.22 3.37 2.27
14:00 Торпедо Москва - ЦСКА Москва 1 - 0 9.05 5.18 1.35
16:30 ФК Ростов - Криля Советов 2 - 1 1.91 3.68 3.99
19:00 Динамо Москва - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 5.70 4.27 1.58
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област - Ахмат Грозни
12:00 1 - 2 3.22 3.37 2.27
Торпедо Москва - ЦСКА Москва
14:00 1 - 0 9.05 5.18 1.35
ФК Ростов - Криля Советов
16:30 2 - 1 1.91 3.68 3.99
Динамо Москва - Зенит Санкт Петербург
19:00 0 - 2 5.70 4.27 1.58
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс 2 - 0 2.33 3.22 3.04
22:30 Атланта Юнайтед - Филаделфия Юнион 0 - 0 2.23 3.68 2.86
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс
20:00 2 - 0 2.33 3.22 3.04
Атланта Юнайтед - Филаделфия Юнион
22:30 0 - 0 2.23 3.68 2.86
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Космос Серавале - Фаетано 4 - 0 2.73 3.95 1.99
16:00 Ла Фиорита - Ювенес Догана 1 - 0 1.09 8.20 24.50
16:00 Пенароса - Фолгоре Фалциано 4 - 0 2.74 2.95 2.36
16:00 Фиорентино - Виртус 1 - 2 3.93 3.39 1.73
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Космос Серавале - Фаетано
16:00 4 - 0 2.73 3.95 1.99
Ла Фиорита - Ювенес Догана
16:00 1 - 0 1.09 8.20 24.50
Пенароса - Фолгоре Фалциано
16:00 4 - 0 2.74 2.95 2.36
Фиорентино - Виртус
16:00 1 - 2 3.93 3.39 1.73
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Карик Рейнджърс 0 - 1 2.19 3.54 2.82
17:00 Гленавон - Клифтънвил 0 - 1 3.97 3.65 1.76
17:00 Гленторан - Коулрейн 1 - 0 1.91 3.43 3.57
17:00 Портадаун - Ларн 0 - 1 8.00 5.37 1.28
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Балимина Юнайтед - Карик Рейнджърс
17:00 0 - 1 2.19 3.54 2.82
Гленавон - Клифтънвил
17:00 0 - 1 3.97 3.65 1.76
Гленторан - Коулрейн
17:00 1 - 0 1.91 3.43 3.57
Портадаун - Ларн
17:00 0 - 1 8.00 5.37 1.28
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Академия Пандев - Македония Гьорче Петров 0 - 1 1.90 2.87 3.88
16:00 Работнички Скопие - Победа Прилеп 1 - 0 1.53 3.67 5.00
16:00 Струга Трим-Лум - Тиквеш Кавадарци 2 - 0 1.56 3.45 5.24
16:00 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 0 - 0 1.81 3.00 4.08
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Македония Гьорче Петров
16:00 0 - 1 1.90 2.87 3.88
Работнички Скопие - Победа Прилеп
16:00 1 - 0 1.53 3.67 5.00
Струга Трим-Лум - Тиквеш Кавадарци
16:00 2 - 0 1.56 3.45 5.24
Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие
16:00 0 - 0 1.81 3.00 4.08
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Танджонг Пагар Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
12:30 Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса отл. 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тампайнс Роувърс - Танджонг Пагар Юнайтед
12:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса
12:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Слован Братислава Б - Татран Прешов 0 - 3 4.10 3.57 1.65
16:30 Дубница - Комарно 0 - 2 2.73 3.32 2.19
16:30 Славой Требишов - Кошице 3 - 1 3.41 3.30 1.89
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава Б - Татран Прешов
11:30 0 - 3 4.10 3.57 1.65
Дубница - Комарно
16:30 0 - 2 2.73 3.32 2.19
Славой Требишов - Кошице
16:30 3 - 1 3.41 3.30 1.89
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Жилина - Татран Липтовски Микулаш 4 - 2 1.48 3.97 5.55
19:00 Железарна Подбрезова - Тренчин 2 - 0 2.06 3.32 3.15
19:00 Злате Моравце - Земплин Михаловце 0 - 1 2.27 3.18 2.84
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Жилина - Татран Липтовски Микулаш
17:00 4 - 2 1.48 3.97 5.55
Железарна Подбрезова - Тренчин
19:00 2 - 0 2.06 3.32 3.15
Злате Моравце - Земплин Михаловце
19:00 0 - 1 2.27 3.18 2.84
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Копер 0 - 2 3.72 3.26 1.90
21:15 Мура - Олимпия Любляна 2 - 3 2.54 3.27 2.49
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Копер
16:00 0 - 2 3.72 3.26 1.90
Мура - Олимпия Любляна
21:15 2 - 3 2.54 3.27 2.49
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Након Ратчасима - Ламфун Уориърс 2 - 2 1.75 3.42 3.95
14:30 Полис Теро - Бурирам Юнайтед 1 - 4 7.06 4.23 1.36
15:00 Муангтонг Юнайтед - Чонбури 1 - 5 1.93 3.39 3.34
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Након Ратчасима - Ламфун Уориърс
14:00 2 - 2 1.75 3.42 3.95
Полис Теро - Бурирам Юнайтед
14:30 1 - 4 7.06 4.23 1.36
Муангтонг Юнайтед - Чонбури
15:00 1 - 5 1.93 3.39 3.34
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ашхабад ФК - Мерв Мари 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Енергетик Мари - Ахал Анау 0 - 4 0.00 0.00 0.00
15:15 Алтин Асир Ашхабад - Шагадам Туркменбаши 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:15 Небитчи Балканабат - Копетдаг Ашхабад 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ашхабад ФК - Мерв Мари
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Енергетик Мари - Ахал Анау
15:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Алтин Асир Ашхабад - Шагадам Туркменбаши
15:15 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Небитчи Балканабат - Копетдаг Ашхабад
15:15 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Юмраниеспор - Касъмпаша 1 - 2 2.34 3.46 2.82
20:00 Анталияспор - Адана Демирспор 0 - 3 2.50 3.38 2.69
20:00 Истанбулспор - Бешикташ 2 - 2 6.52 4.80 1.41
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Юмраниеспор - Касъмпаша
17:00 1 - 2 2.34 3.46 2.82
Анталияспор - Адана Демирспор
20:00 0 - 3 2.50 3.38 2.69
Истанбулспор - Бешикташ
20:00 2 - 2 6.52 4.80 1.41
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кечиоренгуджу - Ерзурумспор 3 - 2 2.07 3.31 3.15
16:00 Денизлиспор - Генчлербирлиги 2 - 2 2.52 3.25 2.52
19:00 Аданаспор - Ризеспор 2 - 0 3.05 3.20 2.18
19:00 Еюпспор - Бандърмаспор 4 - 1 2.04 3.24 3.31
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кечиоренгуджу - Ерзурумспор
13:30 3 - 2 2.07 3.31 3.15
Денизлиспор - Генчлербирлиги
16:00 2 - 2 2.52 3.25 2.52
Аданаспор - Ризеспор
19:00 2 - 0 3.05 3.20 2.18
Еюпспор - Бандърмаспор
19:00 4 - 1 2.04 3.24 3.31
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Дъ Ню Сейнтс 0 - 7 6.22 4.09 1.42
16:30 Карнарвън Таун - Хавърфордуест 2 - 1 2.11 3.51 2.89
16:30 Понтъприд Юнайтед - Еърбъс ЮК 1 - 0 1.79 3.63 3.68
16:30 Флинт Таун Юнайтед - Бала Таун 1 - 1 2.94 3.43 2.11
19:15 Нютаун - Пенибонт 2 - 3 2.01 3.42 3.12
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кардиф Метрополитън - Дъ Ню Сейнтс
16:30 0 - 7 6.22 4.09 1.42
Карнарвън Таун - Хавърфордуест
16:30 2 - 1 2.11 3.51 2.89
Понтъприд Юнайтед - Еърбъс ЮК
16:30 1 - 0 1.79 3.63 3.68
Флинт Таун Юнайтед - Бала Таун
16:30 1 - 1 2.94 3.43 2.11
Нютаун - Пенибонт
19:15 2 - 3 2.01 3.42 3.12
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Сурхан Термез - Локомотив Ташкент 2 - 1 2.71 2.68 2.55
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сурхан Термез - Локомотив Ташкент
15:00 2 - 1 2.71 2.68 2.55
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Металург Запорожие - ФК Чернигов 0 - 2 1.37 4.20 7.40
17:00 Нива Тернопол - Полесия Житомир 0 - 0 8.20 5.20 1.27
17:00 Оболон Киев - Скорук Томаковка 3 - 1 1.45 3.90 6.45
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Металург Запорожие - ФК Чернигов
17:00 0 - 2 1.37 4.20 7.40
Нива Тернопол - Полесия Житомир
17:00 0 - 0 8.20 5.20 1.27
Оболон Киев - Скорук Томаковка
17:00 3 - 1 1.45 3.90 6.45
Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
16:00 Ракоши Капошвар - Залаегерсег 0 - 2 9.36 5.81 1.21
Унгария - Купа на Унгария
Час Рез. 1 X 2
Ракоши Капошвар - Залаегерсег
16:00 0 - 2 9.36 5.81 1.21
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
16:00 Пласа Колония - Депортиво Малдонадо 0 - 1 2.85 2.96 2.44
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 1 4.59 3.46 1.68
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Пласа Колония - Депортиво Малдонадо
16:00 0 - 1 2.85 2.96 2.44
Ривър Плейт Монтевидео - Насионал Монтевидео
22:00 1 - 1 4.59 3.46 1.68
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ЕБ Стреймур - АБ Аргир 1 - 1 1.63 4.04 3.78
18:00 Рунавик - 07 Вестур 1 - 1 1.53 4.00 4.51
21:45 ХБ Торсхавн - Викингур Гота 2 - 1 2.02 3.84 2.71
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕБ Стреймур - АБ Аргир
17:00 1 - 1 1.63 4.04 3.78
Рунавик - 07 Вестур
18:00 1 - 1 1.53 4.00 4.51
ХБ Торсхавн - Викингур Гота
21:45 2 - 1 2.02 3.84 2.71
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - Интер Турку 1 - 0 1.91 3.26 3.75
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - Интер Турку
16:00 1 - 0 1.91 3.26 3.75
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 ХНК Горица - Осиек 0 - 1 2.85 3.23 2.34
20:05 Хайдук Сплит - Истра 1961 2 - 2 1.23 5.76 10.66
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ХНК Горица - Осиек
17:55 0 - 1 2.85 3.23 2.34
Хайдук Сплит - Истра 1961
20:05 2 - 2 1.23 5.76 10.66
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рудар Плевля - Йединство Биело Поле 0 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Сутиеска Никшич - Арсенал Тиват 2 - 1 1.14 6.74 12.88
18:00 Искра Даниловград - Петровац 1 - 2 2.35 3.29 2.64
20:00 Будучност Подгорица - Морнар Бар 2 - 0 1.19 5.39 13.28
20:00 Дечич Тузи - Йезеро Плав 1 - 1 1.72 3.40 3.98
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Плевля - Йединство Биело Поле
17:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Сутиеска Никшич - Арсенал Тиват
17:00 2 - 1 1.14 6.74 12.88
Искра Даниловград - Петровац
18:00 1 - 2 2.35 3.29 2.64
Будучност Подгорица - Морнар Бар
20:00 2 - 0 1.19 5.39 13.28
Дечич Тузи - Йезеро Плав
20:00 1 - 1 1.72 3.40 3.98
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Вишков - Простейов 4 - 1 1.75 3.53 3.84
11:15 Хрудим - Карвина 5 - 1 2.31 3.26 2.69
17:30 Прибрам - Тринец 3 - 1 1.92 3.34 3.43
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Вишков - Простейов
11:15 4 - 1 1.75 3.53 3.84
Хрудим - Карвина
11:15 5 - 1 2.31 3.26 2.69
Прибрам - Тринец
17:30 3 - 1 1.92 3.34 3.43
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Збройовка Бърно - Теплице 2 - 2 1.71 3.76 4.48
17:00 Слован Либерец - Млада Болеслав 1 - 3 2.35 3.28 2.93
17:00 Чешке Будьовице - Сигма Оломоуц 0 - 3 2.96 3.31 2.30
20:00 Спарта Прага - Баник Острава 1 - 1 1.43 4.64 6.46
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Збройовка Бърно - Теплице
17:00 2 - 2 1.71 3.76 4.48
Слован Либерец - Млада Болеслав
17:00 1 - 3 2.35 3.28 2.93
Чешке Будьовице - Сигма Оломоуц
17:00 0 - 3 2.96 3.31 2.30
Спарта Прага - Баник Острава
20:00 1 - 1 1.43 4.64 6.46
Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
17:00 Белинзона - Люцерн 0 - 0 5.00 4.23 1.52
18:00 Етоил Каруж - Санкт Гален 2 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Раперсвил-Йона - Сион 0 - 2 16.25 9.61 1.10
19:30 Лозана-Уши - Йънг Бойс 0 - 1 10.84 6.00 1.20
Швейцария - Купа на Швейцария
Час Рез. 1 X 2
Белинзона - Люцерн
17:00 0 - 0 5.00 4.23 1.52
Етоил Каруж - Санкт Гален
18:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Раперсвил-Йона - Сион
18:00 0 - 2 16.25 9.61 1.10
Лозана-Уши - Йънг Бойс
19:30 0 - 1 10.84 6.00 1.20
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норкьопинг - Калмар 2 - 2 2.77 3.24 2.51
16:00 Хакен - Хамарби 1 - 1 2.44 3.56 2.66
18:30 Вернаму - Варберг БоИС 1 - 0 2.19 3.35 3.18
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Норкьопинг - Калмар
16:00 2 - 2 2.77 3.24 2.51
Хакен - Хамарби
16:00 1 - 1 2.44 3.56 2.66
Вернаму - Варберг БоИС
18:30 1 - 0 2.19 3.35 3.18
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Васалунд - БК Форвард 1 - 0 1.25 5.46 8.95
14:00 Йоребро Сирианска - Солентюна 1 - 1 2.41 3.68 2.39
14:00 Мутала АИФ - Стокхолм Интернационале 2 - 1 2.72 3.70 2.15
17:00 Карлстад Футбол - ИФ Сюлвия 0 - 0 1.75 3.95 3.55
17:00 Хамарби ТФФ - Сандвикен 2 - 3 4.06 4.08 1.64
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Васалунд - БК Форвард
14:00 1 - 0 1.25 5.46 8.95
Йоребро Сирианска - Солентюна
14:00 1 - 1 2.41 3.68 2.39
Мутала АИФ - Стокхолм Интернационале
14:00 2 - 1 2.72 3.70 2.15
Карлстад Футбол - ИФ Сюлвия
17:00 0 - 0 1.75 3.95 3.55
Хамарби ТФФ - Сандвикен
17:00 2 - 3 4.06 4.08 1.64
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Енгелхолм - Торнс 1 - 4 2.04 3.58 3.01
14:00 Линдуме - Олимпик Малмьо 0 - 4 3.10 3.79 1.93
14:00 Твоокерш - ГАИС Гьотеборг 0 - 0 4.16 3.80 1.67
17:00 Атвидаберг - ИФК Малмьо 2 - 1 1.70 3.75 3.99
17:00 Лунд - Одеволд 0 - 0 2.64 3.31 2.30
17:00 Оскаршхамн АИК - Квидинг 2 - 0 1.58 4.13 4.42
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Енгелхолм - Торнс
14:00 1 - 4 2.04 3.58 3.01
Линдуме - Олимпик Малмьо
14:00 0 - 4 3.10 3.79 1.93
Твоокерш - ГАИС Гьотеборг
14:00 0 - 0 4.16 3.80 1.67
Атвидаберг - ИФК Малмьо
17:00 2 - 1 1.70 3.75 3.99
Лунд - Одеволд
17:00 0 - 0 2.64 3.31 2.30
Оскаршхамн АИК - Квидинг
17:00 2 - 0 1.58 4.13 4.42
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Далкурд - Утсиктенс 4 - 1 3.05 3.51 2.12
16:00 Йонкьопинг Содра - Бромапойкарна 1 - 2 3.15 3.47 2.08
16:00 Йоргрите - Йостерсунд 0 - 1 1.99 3.22 3.66
16:00 Йоребро - Вестерос 5 - 2 2.30 3.36 2.81
18:00 Халмстад - Йостерс 2 - 0 1.94 3.26 3.78
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Утсиктенс
14:00 4 - 1 3.05 3.51 2.12
Йонкьопинг Содра - Бромапойкарна
16:00 1 - 2 3.15 3.47 2.08
Йоргрите - Йостерсунд
16:00 0 - 1 1.99 3.22 3.66
Йоребро - Вестерос
16:00 5 - 2 2.30 3.36 2.81
Халмстад - Йостерс
18:00 2 - 0 1.94 3.26 3.78
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Форфар Атлетик 0 - 2 2.85 3.33 2.22
17:00 Анан Атлетик - Ийст Файф 2 - 2 2.12 3.38 2.98
17:00 Дъмбартън - Бонириг Роуз Атлетик 1 - 0 2.11 3.38 3.03
17:00 Стенхаусмюър - Елгин Сити 3 - 3 1.94 3.53 3.31
17:00 Стърлинг Албиън - Странрар 4 - 1 1.88 3.47 3.54
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Форфар Атлетик
17:00 0 - 2 2.85 3.33 2.22
Анан Атлетик - Ийст Файф
17:00 2 - 2 2.12 3.38 2.98
Дъмбартън - Бонириг Роуз Атлетик
17:00 1 - 0 2.11 3.38 3.03
Стенхаусмюър - Елгин Сити
17:00 3 - 3 1.94 3.53 3.31
Стърлинг Албиън - Странрар
17:00 4 - 1 1.88 3.47 3.54
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Килмарнък 1 - 0 2.01 3.24 3.82
17:00 Рейнджърс - Дънди Юнайтед 2 - 1 1.12 8.49 19.88
17:00 Сейнт Джонстън - Рос Каунти 0 - 0 2.44 3.03 3.03
17:00 Хибърниън - Абърдийн 3 - 1 2.30 3.11 3.21
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Ливингстън - Килмарнък
17:00 1 - 0 2.01 3.24 3.82
Рейнджърс - Дънди Юнайтед
17:00 2 - 1 1.12 8.49 19.88
Сейнт Джонстън - Рос Каунти
17:00 0 - 0 2.44 3.03 3.03
Хибърниън - Абърдийн
17:00 3 - 1 2.30 3.11 3.21
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Монтроуз 2 - 1 2.31 3.45 2.63
17:00 Дънфърмлин - Фолкърк 1 - 1 1.78 3.56 3.81
17:00 Еърдри - Клайд 5 - 0 1.56 3.85 5.06
17:00 Куин ъф Саут - Единбург 4 - 1 1.74 3.81 3.73
17:00 Питърхед - Келти Хартс 2 - 1 2.96 3.57 2.06
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Алоа Атлетик - Монтроуз
17:00 2 - 1 2.31 3.45 2.63
Дънфърмлин - Фолкърк
17:00 1 - 1 1.78 3.56 3.81
Еърдри - Клайд
17:00 5 - 0 1.56 3.85 5.06
Куин ъф Саут - Единбург
17:00 4 - 1 1.74 3.81 3.73
Питърхед - Келти Хартс
17:00 2 - 1 2.96 3.57 2.06
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Арброут 1 - 2 2.49 2.97 2.88
17:00 Дънди ФК - Инвърнес КТ 2 - 3 1.87 3.46 3.74
17:00 Партик Тисъл - Коув Рейнджърс 2 - 2 1.63 3.76 4.77
17:00 Рейт Роувърс - Еър Юнайтед 3 - 2 2.67 3.11 2.56
17:00 Хамилтън - Куинс парк ФК 0 - 2 2.40 3.18 2.78
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Грийнок Мортън - Арброут
17:00 1 - 2 2.49 2.97 2.88
Дънди ФК - Инвърнес КТ
17:00 2 - 3 1.87 3.46 3.74
Партик Тисъл - Коув Рейнджърс
17:00 2 - 2 1.63 3.76 4.77
Рейт Роувърс - Еър Юнайтед
17:00 3 - 2 2.67 3.11 2.56
Хамилтън - Куинс парк ФК
17:00 0 - 2 2.40 3.18 2.78
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Морока Суолоус 4 - 0 2.20 2.75 3.59
16:00 Чипа Юнайтед - Марумо Галантс 1 - 0 2.72 2.66 2.77
18:30 Сехухуне Юнайтед - Стеленбош 1 - 1 2.28 2.63 3.56
21:00 Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед 2 - 1 2.02 2.81 4.00
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламонтвил Голдън Ероус - Морока Суолоус
16:00 4 - 0 2.20 2.75 3.59
Чипа Юнайтед - Марумо Галантс
16:00 1 - 0 2.72 2.66 2.77
Сехухуне Юнайтед - Стеленбош
18:30 1 - 1 2.28 2.63 3.56
Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед
21:00 2 - 1 2.02 2.81 4.00
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Чуннам Драгонс - Теджън Хана Ситизен 1 - 1 3.05 3.41 2.14
10:00 Гимпо - Пусан АйПарк 0 - 0 2.80 3.16 2.39
10:00 Кьонсан - Пучхон 1995 0 - 3 2.29 3.38 2.79
12:30 Ансан Грийнърс - Сеул Е-Ланд 1 - 1 3.28 3.35 2.05
12:30 Чунгнам Асан - Анянг 0 - 0 2.35 3.08 2.93
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чуннам Драгонс - Теджън Хана Ситизен
07:30 1 - 1 3.05 3.41 2.14
Гимпо - Пусан АйПарк
10:00 0 - 0 2.80 3.16 2.39
Кьонсан - Пучхон 1995
10:00 0 - 3 2.29 3.38 2.79
Ансан Грийнърс - Сеул Е-Ланд
12:30 1 - 1 3.28 3.35 2.05
Чунгнам Асан - Анянг
12:30 0 - 0 2.35 3.08 2.93
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Джубило Ивата - Серезо Осака 2 - 2 4.46 3.67 1.73
13:00 Ависпа Фукуока - Шимизу Ес-Пулс 3 - 2 2.76 3.06 2.59
13:00 Кашива Рейсол - Кавазаки Фронтейл 1 - 1 4.23 3.76 1.73
13:00 Нагоя Грампус - Санфрече Хирошима 0 - 0 3.26 3.14 2.22
13:00 Шонан Белмар - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 3.23 3.19 2.22
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джубило Ивата - Серезо Осака
12:00 2 - 2 4.46 3.67 1.73
Ависпа Фукуока - Шимизу Ес-Пулс
13:00 3 - 2 2.76 3.06 2.59
Кашива Рейсол - Кавазаки Фронтейл
13:00 1 - 1 4.23 3.76 1.73
Нагоя Грампус - Санфрече Хирошима
13:00 0 - 0 3.26 3.14 2.22
Шонан Белмар - Урава Ред Даймъндс
13:00 0 - 0 3.23 3.19 2.22
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фагиано Окаяма - В-Варен Нагазаки 3 - 0 2.60 2.96 2.78
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Фагиано Окаяма - В-Варен Нагазаки
13:00 3 - 0 2.60 2.96 2.78