Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Рейнджърс (Шот) - Наполи (Ита) 0 - 3 3.97 3.71 1.91
Шампионска Лига гр. A
Час Рез. 1 X 2
Рейнджърс (Шот) - Наполи (Ита)
22:00 0 - 3 3.97 3.71 1.91
Шампионска Лига гр. E Рез. 1 X 2
19:45 Милан (Ита) - Динамо Загреб (Хър) 3 - 1 1.31 5.39 10.83
22:00 Челси (Анг) - Ред Бул Залцбург (Авс) 1 - 1 1.31 5.63 9.40
Шампионска Лига гр. E
Час Рез. 1 X 2
Милан (Ита) - Динамо Загреб (Хър)
19:45 3 - 1 1.31 5.39 10.83
Челси (Анг) - Ред Бул Залцбург (Авс)
22:00 1 - 1 1.31 5.63 9.40
Шампионска Лига гр. F Рез. 1 X 2
19:45 Шахтьор Донецк (Укр) - Селтик (Шот) 1 - 1 3.08 3.57 2.25
22:00 Реал Мадрид (Исп) - РБ Лайпциг (Гер) 2 - 0 1.61 4.36 5.07
Шампионска Лига гр. F
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Донецк (Укр) - Селтик (Шот)
19:45 1 - 1 3.08 3.57 2.25
Реал Мадрид (Исп) - РБ Лайпциг (Гер)
22:00 2 - 0 1.61 4.36 5.07
Шампионска Лига гр. G Рез. 1 X 2
22:00 Манчестър Сити (Анг) - Борусия Дортмунд (Гер) 2 - 1 1.20 7.35 12.75
22:00 ФК Копенхаген (Дан) - Севиля (Исп) 0 - 0 3.49 3.37 2.16
Шампионска Лига гр. G
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Сити (Анг) - Борусия Дортмунд (Гер)
22:00 2 - 1 1.20 7.35 12.75
ФК Копенхаген (Дан) - Севиля (Исп)
22:00 0 - 0 3.49 3.37 2.16
Шампионска Лига гр. H Рез. 1 X 2
22:00 Макаби Хайфа (Изр) - Пари Сен Жермен (Фра) 1 - 3 12.68 7.28 1.21
22:00 Ювентус (Ита) - Бенфика (Пор) 1 - 2 2.29 3.34 3.23
Шампионска Лига гр. H
Час Рез. 1 X 2
Макаби Хайфа (Изр) - Пари Сен Жермен (Фра)
22:00 1 - 3 12.68 7.28 1.21
Ювентус (Ита) - Бенфика (Пор)
22:00 1 - 2 2.29 3.34 3.23
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Лутън Таун - Ковънтри 2 - 2 2.10 3.36 3.46
21:45 Милуол - Куинс Парк Рейнджърс 0 - 2 2.25 3.25 3.22
21:45 Норич - Бристъл Сити 3 - 2 1.62 4.08 4.99
21:45 Родъръм Юнайтед - Блекпул 3 - 0 2.25 3.24 3.24
22:00 Рединг - Съндърланд 0 - 3 2.64 3.16 2.72
22:00 Уест Бромич - Бирмингам 2 - 3 1.40 4.51 7.98
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Лутън Таун - Ковънтри
21:45 2 - 2 2.10 3.36 3.46
Милуол - Куинс Парк Рейнджърс
21:45 0 - 2 2.25 3.25 3.22
Норич - Бристъл Сити
21:45 3 - 2 1.62 4.08 4.99
Родъръм Юнайтед - Блекпул
21:45 3 - 0 2.25 3.24 3.24
Рединг - Съндърланд
22:00 0 - 3 2.64 3.16 2.72
Уест Бромич - Бирмингам
22:00 2 - 3 1.40 4.51 7.98
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:00 Анкона - Фиоренцуола 1922 2 - 0 2.14 2.89 3.30
19:00 Виртус Ентела - Римини 0 - 2 1.40 4.14 6.61
19:00 Губио - Алесандрия 2 - 0 1.44 3.83 6.27
19:00 Имолезе - Сиена 0 - 4 2.76 2.92 2.45
19:00 Олбия - Вис Пезаро 1898 0 - 1 1.92 3.02 3.81
19:00 Реджиана 1919 - Монтеварки Акуила 4 - 0 1.26 4.89 9.06
19:00 Реканатезе - Фермана 1 - 1 2.09 2.97 3.33
19:00 Сан Донато Таварнеле - Карарезе 1 - 2 2.93 2.95 2.30
19:00 Чезена - Торес 1 - 1 1.29 4.56 8.64
22:00 Лукезе - Понтедера 1 - 1 2.00 2.98 3.58
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Анкона - Фиоренцуола 1922
19:00 2 - 0 2.14 2.89 3.30
Виртус Ентела - Римини
19:00 0 - 2 1.40 4.14 6.61
Губио - Алесандрия
19:00 2 - 0 1.44 3.83 6.27
Имолезе - Сиена
19:00 0 - 4 2.76 2.92 2.45
Олбия - Вис Пезаро 1898
19:00 0 - 1 1.92 3.02 3.81
Реджиана 1919 - Монтеварки Акуила
19:00 4 - 0 1.26 4.89 9.06
Реканатезе - Фермана
19:00 1 - 1 2.09 2.97 3.33
Сан Донато Таварнеле - Карарезе
19:00 1 - 2 2.93 2.95 2.30
Чезена - Торес
19:00 1 - 1 1.29 4.56 8.64
Лукезе - Понтедера
22:00 1 - 1 2.00 2.98 3.58
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
19:00 Монтерози - Юве Стабия 0 - 1 2.63 2.91 2.54
21:30 Монополи 1966 - Авелино 2 - 1 2.51 2.78 2.80
22:00 Джелбисон Чиленто - Потенца 1 - 1 2.40 2.84 2.87
22:00 Катанзаро - Латина 5 - 0 1.43 3.84 6.33
22:00 Месина - Витербезе 1 - 1 2.41 2.84 2.88
22:00 Пескара - Кротоне 0 - 1 2.20 2.94 3.13
22:00 Турис - Таранто 2 - 1 1.69 3.24 4.63
22:00 Фиделис Андрия - Аудаче Чериньола 1 - 2 2.17 2.85 3.26
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Монтерози - Юве Стабия
19:00 0 - 1 2.63 2.91 2.54
Монополи 1966 - Авелино
21:30 2 - 1 2.51 2.78 2.80
Джелбисон Чиленто - Потенца
22:00 1 - 1 2.40 2.84 2.87
Катанзаро - Латина
22:00 5 - 0 1.43 3.84 6.33
Месина - Витербезе
22:00 1 - 1 2.41 2.84 2.88
Пескара - Кротоне
22:00 0 - 1 2.20 2.94 3.13
Турис - Таранто
22:00 2 - 1 1.69 3.24 4.63
Фиделис Андрия - Аудаче Чериньола
22:00 1 - 2 2.17 2.85 3.26
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Годой Крус - Тигре Виктория 1 - 1 2.30 3.17 3.11
01:00 Хуракан Буенос Айрес - Баракас Сентрал 1 - 1 1.44 4.17 7.39
03:30 Платензе Буенос Айрес - Унион Санта Фе 1 - 0 2.40 3.01 3.11
03:30 Расинг Клуб - Патронато Парана 1 - 0 1.63 3.72 5.42
20:00 Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 2 2.62 3.12 2.71
22:30 Колон Санта Фе - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 0 2.74 3.00 2.70
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Тигре Виктория
01:00 1 - 1 2.30 3.17 3.11
Хуракан Буенос Айрес - Баракас Сентрал
01:00 1 - 1 1.44 4.17 7.39
Платензе Буенос Айрес - Унион Санта Фе
03:30 1 - 0 2.40 3.01 3.11
Расинг Клуб - Патронато Парана
03:30 1 - 0 1.63 3.72 5.42
Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио
20:00 1 - 2 2.62 3.12 2.71
Колон Санта Фе - Сан Лоренцо де Алмагро
22:30 0 - 0 2.74 3.00 2.70
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Игман Кониц - Тузла Сити 3 - 2 3.58 3.18 1.93
17:00 Слобода Тузла - Вележ Мостар 1 - 1 2.41 2.90 2.80
19:00 Слога Добой - Жрински Мостар 1 - 0 5.72 4.03 1.44
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Игман Кониц - Тузла Сити
17:00 3 - 2 3.58 3.18 1.93
Слобода Тузла - Вележ Мостар
17:00 1 - 1 2.41 2.90 2.80
Слога Добой - Жрински Мостар
19:00 1 - 0 5.72 4.03 1.44
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого SP - Сао Каетано SP 1 - 1 2.26 2.99 3.04
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Ботафого SP - Сао Каетано SP
01:00 1 - 1 2.26 2.99 3.04
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Операрио PR - Гуарани SP 0 - 1 2.52 2.74 3.04
03:30 Понте Прета SP - Итуано SP 1 - 1 2.30 2.89 3.25
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Операрио PR - Гуарани SP
01:00 0 - 1 2.52 2.74 3.04
Понте Прета SP - Итуано SP
03:30 1 - 1 2.30 2.89 3.25
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Каракас - Депортиво Лара 1 - 2 2.35 2.62 3.23
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Депортиво Лара
02:00 1 - 2 2.35 2.62 3.23
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Биндин - Хайфонг 0 - 0 1.99 3.28 3.20
14:00 Хонглин Ха Тин - Хошимин Сити 1 - 1 2.11 3.31 2.93
15:15 Виетел - Намдин 4 - 0 1.41 4.20 6.12
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Биндин - Хайфонг
14:00 0 - 0 1.99 3.28 3.20
Хонглин Ха Тин - Хошимин Сити
14:00 1 - 1 2.11 3.31 2.93
Виетел - Намдин
15:15 4 - 0 1.41 4.20 6.12
Грузия - Купа на Грузия Рез. 1 X 2
14:30 Мерани Мартвили - Сабуртало Тбилиси 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Шукура Кобулети - Локомотив Тбилиси 2 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Динамо Батуми - Динамо Тбилиси 0 - 0 2.40 3.27 2.49
Грузия - Купа на Грузия
Час Рез. 1 X 2
Мерани Мартвили - Сабуртало Тбилиси
14:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Шукура Кобулети - Локомотив Тбилиси
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Динамо Батуми - Динамо Тбилиси
20:00 0 - 0 2.40 3.27 2.49
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе (Крк) - Алианса Сан Салвадор (Елс) 2 - 0 1.53 3.69 5.08
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе (Крк) - Алианса Сан Салвадор (Елс)
05:00 2 - 0 1.53 3.69 5.08
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Марте - Алианса Сан Салвадор отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Драгон Сан Мигел - Исидро Метапан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Фирпо Усулутан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Платенсе Сакатеколука - Агила Сан Мигел отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Санта Текла - Хокоро отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Чалатенанго - ФАС Санта Ана отл. 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Алианса Сан Салвадор
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Драгон Сан Мигел - Исидро Метапан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Онсе Депортиво де Ауачапан - Фирпо Усулутан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Платенсе Сакатеколука - Агила Сан Мигел
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Санта Текла - Хокоро
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чалатенанго - ФАС Санта Ана
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Талина Легион - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 10.60 6.51 1.17
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Легион - Пайде Линнамеесконд
19:00 1 - 1 10.60 6.51 1.17
Индия - Купа Дюран Рез. 1 X 2
15:30 Мохамедан Калкута - Мумбай Сити 0 - 1 3.28 3.36 2.04
Индия - Купа Дюран
Час Рез. 1 X 2
Мохамедан Калкута - Мумбай Сити
15:30 0 - 1 3.28 3.36 2.04
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персита Тангеранг - ПСИС Семаранг 1 - 0 1.96 3.40 3.21
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персита Тангеранг - ПСИС Семаранг
11:30 1 - 0 1.96 3.40 3.21
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Тобол Костанай 1 - 2 1.73 3.44 4.01
18:00 Актобе - Тараз 1 - 0 1.58 3.58 4.88
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Астана - Тобол Костанай
16:00 1 - 2 1.73 3.44 4.01
Актобе - Тараз
18:00 1 - 0 1.58 3.58 4.88
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:05 Ал-Шамал - Ал-Ахли Доха 2 - 2 2.26 3.48 2.65
20:15 Ал-Уакра - Ал-Сад Доха 2 - 1 2.53 3.84 2.21
20:15 Катар СК Доха - Ал-Райян 1 - 0 2.33 3.16 2.76
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Шамал - Ал-Ахли Доха
18:05 2 - 2 2.26 3.48 2.65
Ал-Уакра - Ал-Сад Доха
20:15 2 - 1 2.53 3.84 2.21
Катар СК Доха - Ал-Райян
20:15 1 - 0 2.33 3.16 2.76
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Далиан Профешънъл - Шанхай Шенхуа отл. 0.00 0.00 0.00
14:30 Мейджоу Хакка - Джъдзян Профешънъл 0 - 0 2.30 3.09 3.05
14:30 Пекин Гуоан - Хъбей ФК 3 - 1 1.02 17.94 62.53
14:30 Тиендзин Джинмен Тайгър - Хенан Сонгшан Лонгмен 1 - 0 4.43 3.61 1.70
14:30 Хенан Сонгшан Лонгмен - Тиендзин Джинмен Тайгър 0 - 1 1.73 3.65 4.31
14:30 Шандун Тайшан - Ухан Три Таунс 1 - 1 1.87 3.57 3.74
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Далиан Профешънъл - Шанхай Шенхуа
12:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мейджоу Хакка - Джъдзян Профешънъл
14:30 0 - 0 2.30 3.09 3.05
Пекин Гуоан - Хъбей ФК
14:30 3 - 1 1.02 17.94 62.53
Тиендзин Джинмен Тайгър - Хенан Сонгшан Лонгмен
14:30 1 - 0 4.43 3.61 1.70
Хенан Сонгшан Лонгмен - Тиендзин Джинмен Тайгър
14:30 0 - 1 1.73 3.65 4.31
Шандун Тайшан - Ухан Три Таунс
14:30 1 - 1 1.87 3.57 3.74
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Гниляне 4 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Лапи Подуево - Балкани Суха река отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Прищина - Малишева 4 - 2 1.93 3.26 3.61
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Гниляне
16:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Лапи Подуево - Балкани Суха река
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Прищина - Малишева
16:00 4 - 2 1.93 3.26 3.61
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:40 Ал Фахахел - Ал Салмия Кувейт 3 - 2 3.69 3.46 1.79
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фахахел - Ал Салмия Кувейт
19:40 3 - 2 3.69 3.46 1.79
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Дедза Динамос 2 - 0 1.86 3.00 3.65
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Дедза Динамос
15:30 2 - 0 1.86 3.00 3.65
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах Дарул Аман - Селангор 3 - 1 1.81 3.58 3.58
16:00 Теренггану - Пенанг 3 - 0 1.31 4.88 7.58
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кедах Дарул Аман - Селангор
16:00 3 - 1 1.81 3.58 3.58
Теренггану - Пенанг
16:00 3 - 0 1.31 4.88 7.58
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 УС Туарга - ФАР Рабат 0 - 1 5.27 3.26 1.63
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
УС Туарга - ФАР Рабат
20:00 0 - 1 5.27 3.26 1.63
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Чивас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 4 2.92 3.03 2.45
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Чивас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей
05:00 1 - 4 2.92 3.03 2.45
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Минерос де Сакатекас - Тласкала 1 - 1 1.66 3.44 4.59
03:05 Канкун - Селая 0 - 4 2.99 3.01 2.25
05:05 Пумас Табаско - Леонес Негрос УдеГ 0 - 2 2.62 3.07 2.46
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Сакатекас - Тласкала
01:05 1 - 1 1.66 3.44 4.59
Канкун - Селая
03:05 0 - 4 2.99 3.01 2.25
Пумас Табаско - Леонес Негрос УдеГ
05:05 0 - 2 2.62 3.07 2.46
Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
16:00 Унген - Флорещ 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Молдова - Купа на Молдова
Час Рез. 1 X 2
Унген - Флорещ
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:45 Либертад Асунсион - Такуари Асунсион 2 - 0 1.31 4.82 8.21
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Либертад Асунсион - Такуари Асунсион
23:45 2 - 0 1.31 4.82 8.21
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Москва - ФК Краснодар 2 - 2 2.55 3.51 2.61
15:00 ПФК Сочи - Торпедо Москва 1 - 3 1.36 4.80 7.85
17:30 Криля Советов - Зенит Санкт Петербург 2 - 0 4.37 4.14 1.70
17:30 ФК Ростов - ФК Оренбург 3 - 1 1.40 4.44 7.15
17:30 ЦСКА Москва - Урал Свердловска област 2 - 1 1.42 4.27 7.55
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Москва - ФК Краснодар
15:00 2 - 2 2.55 3.51 2.61
ПФК Сочи - Торпедо Москва
15:00 1 - 3 1.36 4.80 7.85
Криля Советов - Зенит Санкт Петербург
17:30 2 - 0 4.37 4.14 1.70
ФК Ростов - ФК Оренбург
17:30 3 - 1 1.40 4.44 7.15
ЦСКА Москва - Урал Свердловска област
17:30 2 - 1 1.42 4.27 7.55
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Монреал - Чикаго Файър 3 - 2 1.51 4.24 5.69
03:00 Интер Маями - Кълъмбъс Крю 2 - 1 2.29 3.31 3.03
03:00 Минесота Юнайтед - Лос Анджелис ФК 1 - 1 3.22 3.77 2.03
03:30 Спортинг Канзас Сити - Ди Си Юнайтед 3 - 0 1.67 4.02 4.55
03:30 Хюстън Динамо - Ню Инглънд Революшън 3 - 1 2.62 3.49 2.50
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Монреал - Чикаго Файър
02:30 3 - 2 1.51 4.24 5.69
Интер Маями - Кълъмбъс Крю
03:00 2 - 1 2.29 3.31 3.03
Минесота Юнайтед - Лос Анджелис ФК
03:00 1 - 1 3.22 3.77 2.03
Спортинг Канзас Сити - Ди Си Юнайтед
03:30 3 - 0 1.67 4.02 4.55
Хюстън Динамо - Ню Инглънд Революшън
03:30 3 - 1 2.62 3.49 2.50
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Тай - Ал Фатех 1 - 0 2.64 3.24 2.35
21:00 Ал Адал - Ал Шабаб Рияд 0 - 1 6.51 4.32 1.39
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Тай - Ал Фатех
18:55 1 - 0 2.64 3.24 2.35
Ал Адал - Ал Шабаб Рияд
21:00 0 - 1 6.51 4.32 1.39
Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:00 Ардс ФК - Балимина Юнайтед 2 - 2 5.72 4.55 1.40
Северна Ирландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ардс ФК - Балимина Юнайтед
22:00 2 - 2 5.72 4.55 1.40
Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
16:00 Беласица Струмица - Шкупи Скопие 1 - 3 0.00 0.00 0.00
16:00 Тетекс Тетово - Академия Пандев 0 - 6 25.63 10.08 1.04
16:00 ФК Гостивар - Пелистер Битоля 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Северна Македония - Купа на Северна Македония
Час Рез. 1 X 2
Беласица Струмица - Шкупи Скопие
16:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Тетекс Тетово - Академия Пандев
16:00 0 - 6 25.63 10.08 1.04
ФК Гостивар - Пелистер Битоля
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
17:00 Интер Братислава - Злате Моравце 1 - 1 8.31 5.76 1.23
17:00 Серед - Рача 1 - 1 2.50 3.43 2.33
17:00 Спишка Нова Вес - Жилина 0 - 2 13.08 6.72 1.15
19:00 Попрад - Железарна Подбрезова 0 - 4 17.33 8.67 1.09
Словакия - Купа на Словакия
Час Рез. 1 X 2
Интер Братислава - Злате Моравце
17:00 1 - 1 8.31 5.76 1.23
Серед - Рача
17:00 1 - 1 2.50 3.43 2.33
Спишка Нова Вес - Жилина
17:00 0 - 2 13.08 6.72 1.15
Попрад - Железарна Подбрезова
19:00 0 - 4 17.33 8.67 1.09
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 БГ Патум Юнайтед - Порт Банкок 4 - 2 1.76 3.51 3.82
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
БГ Патум Юнайтед - Порт Банкок
14:00 4 - 2 1.76 3.51 3.82
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ахал Анау - Алтин Асир Ашхабад 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ахал Анау - Алтин Асир Ашхабад
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Согдиана Джизак - Нефтчи Фергана 0 - 0 1.54 3.54 5.03
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Согдиана Джизак - Нефтчи Фергана
17:00 0 - 0 1.54 3.54 5.03
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс 1 - 0 2.31 2.96 3.05
19:00 Рентистас Монтевидео - Монтевидео Сити Торке 3 - 0 3.88 3.33 1.86
21:30 Албион Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 2 3.46 3.35 1.96
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс
00:00 1 - 0 2.31 2.96 3.05
Рентистас Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
19:00 3 - 0 3.88 3.33 1.86
Албион Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
21:30 0 - 2 3.46 3.35 1.96
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 КяПа Хелзинки - КуПС Академия 2 - 1 1.47 4.53 4.58
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КяПа Хелзинки - КуПС Академия
19:00 2 - 1 1.47 4.53 4.58
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 Клуби-04 Хелзинки - МуСа Пори 3 - 1 1.42 4.64 5.00
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - МуСа Пори
19:00 3 - 1 1.42 4.64 5.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Хайдук Сплит - Риека 2 - 0 1.45 4.28 6.08
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хайдук Сплит - Риека
17:30 2 - 0 1.45 4.28 6.08
Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Жижков - Теплице 1 - 1 4.04 4.75 1.54
17:30 Фридек-Мистек - Опава 2 - 0 6.23 5.34 1.32
17:30 Хлучин - Лишен Бърно 2 - 0 5.24 4.28 1.47
Чехия - Купа на Чехия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Жижков - Теплице
17:00 1 - 1 4.04 4.75 1.54
Фридек-Мистек - Опава
17:30 2 - 0 6.23 5.34 1.32
Хлучин - Лишен Бърно
17:30 2 - 0 5.24 4.28 1.47
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Кокимбо Унидо - Аудакс Италяно Сантяго 0 - 1 3.01 3.16 2.29
02:30 О'Хигинс Ранкагуа - Унион Ла Калера 2 - 2 2.33 3.04 3.07
21:30 Унион Еспаньола - Депортес Ла Серена 0 - 1 1.61 3.86 4.98
23:00 Кобресал Ел Салвадор - Коло-Коло Сантяго 0 - 2 3.52 3.41 1.96
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Кокимбо Унидо - Аудакс Италяно Сантяго
00:00 0 - 1 3.01 3.16 2.29
О'Хигинс Ранкагуа - Унион Ла Калера
02:30 2 - 2 2.33 3.04 3.07
Унион Еспаньола - Депортес Ла Серена
21:30 0 - 1 1.61 3.86 4.98
Кобресал Ел Салвадор - Коло-Коло Сантяго
23:00 0 - 2 3.52 3.41 1.96
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай 0 - 0 4.65 3.51 1.72
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Съннам 1 - 0 1.46 4.20 6.25
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Поханг Стийлърс 0 - 2 3.13 3.28 2.20
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай
13:00 0 - 0 4.65 3.51 1.72
Чонбук Хюндай Моторс - Съннам
13:00 1 - 0 1.46 4.20 6.25
Сувон Самсунг Блюуингс - Поханг Стийлърс
13:30 0 - 2 3.13 3.28 2.20
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Ансан Грийнърс - Чуннам Драгонс 1 - 7 2.84 3.39 2.25
13:30 Анянг - Куанджу 1 - 2 3.07 3.15 2.25
13:30 Сеул Е-Ланд - Чунгнам Асан 3 - 0 2.93 3.08 2.35
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Чуннам Драгонс
13:00 1 - 7 2.84 3.39 2.25
Анянг - Куанджу
13:30 1 - 2 3.07 3.15 2.25
Сеул Е-Ланд - Чунгнам Асан
13:30 3 - 0 2.93 3.08 2.35
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Токио 2 - 1 2.19 3.35 3.13
13:00 Киото Санга - Йокохама Ф-Маринос 1 - 2 5.25 4.14 1.54
13:30 Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтейл 1 - 1 3.72 3.22 2.02
13:30 Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака 0 - 1 2.04 3.43 3.40
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Токио
13:00 2 - 1 2.19 3.35 3.13
Киото Санга - Йокохама Ф-Маринос
13:00 1 - 2 5.25 4.14 1.54
Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтейл
13:30 1 - 1 3.72 3.22 2.02
Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака
13:30 0 - 1 2.04 3.43 3.40
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ивате Грула Мориока - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 2 3.91 3.06 2.00
13:00 Мито Холихок - В-Варен Нагазаки 0 - 1 2.21 3.04 3.30
13:00 Монтедио Ямагата - Йокохама ФК 2 - 0 2.38 3.18 2.86
13:00 Омия Ардижа - Оита Тринита 2 - 2 3.11 3.16 2.25
13:00 Ренофа Ямагучи - Звейген Канадзава 1 - 1 2.36 3.26 2.81
13:00 Роасо Кумамото - Мачида Зелвия 0 - 0 2.65 2.96 2.72
13:00 Теспакусатсу Гунма - Рюкю 0 - 0 2.32 2.88 3.27
13:00 Токио Верди - Блаублиц Акита 0 - 2 1.84 3.21 4.32
13:00 Токушима Вортис - Фагиано Окаяма 1 - 0 2.36 2.89 3.17
13:00 Точиги СК - Вегалта Сендай 0 - 1 3.08 2.98 2.37
13:30 Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата 1 - 2 3.11 3.28 2.19
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивате Грула Мориока - Джеф Юнайтед Чиба
12:00 1 - 2 3.91 3.06 2.00
Мито Холихок - В-Варен Нагазаки
13:00 0 - 1 2.21 3.04 3.30
Монтедио Ямагата - Йокохама ФК
13:00 2 - 0 2.38 3.18 2.86
Омия Ардижа - Оита Тринита
13:00 2 - 2 3.11 3.16 2.25
Ренофа Ямагучи - Звейген Канадзава
13:00 1 - 1 2.36 3.26 2.81
Роасо Кумамото - Мачида Зелвия
13:00 0 - 0 2.65 2.96 2.72
Теспакусатсу Гунма - Рюкю
13:00 0 - 0 2.32 2.88 3.27
Токио Верди - Блаублиц Акита
13:00 0 - 2 1.84 3.21 4.32
Токушима Вортис - Фагиано Окаяма
13:00 1 - 0 2.36 2.89 3.17
Точиги СК - Вегалта Сендай
13:00 0 - 1 3.08 2.98 2.37
Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата
13:30 1 - 2 3.11 3.28 2.19