Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
16:00 Ред Ероус (Зам) - Примейро де Агосто (Анл) 0 - 1 1.82 3.17 4.12
Шампионска Лига Африка
Час Рез. 1 X 2
Ред Ероус (Зам) - Примейро де Агосто (Анл)
16:00 0 - 1 1.82 3.17 4.12
Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фулъм - Челси отл. 4.36 3.89 1.78
17:00 Борнемут - Брайтън отл. 4.46 3.45 1.87
17:00 Лестър - Астън Вила отл. 2.43 3.46 2.86
17:00 Ливърпул - Уулвърхямптън отл. 1.31 5.74 9.46
17:00 Саутхямптън - Брентфорд отл. 2.31 3.51 3.00
19:30 Манчестър Сити - Тотнъм отл. 1.38 5.32 7.41
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Фулъм - Челси
14:30 отл. 4.36 3.89 1.78
Борнемут - Брайтън
17:00 отл. 4.46 3.45 1.87
Лестър - Астън Вила
17:00 отл. 2.43 3.46 2.86
Ливърпул - Уулвърхямптън
17:00 отл. 1.31 5.74 9.46
Саутхямптън - Брентфорд
17:00 отл. 2.31 3.51 3.00
Манчестър Сити - Тотнъм
19:30 отл. 1.38 5.32 7.41
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Колчестър отл. 1.95 3.35 3.84
17:00 Гримсби Таун - Крю Александра отл. 1.88 3.37 4.07
17:00 Кроули Таун - Джилингам отл. 2.37 3.07 3.08
17:00 Мансфийлд Таун - Брадфорд Сити отл. 1.96 3.41 3.69
17:00 Рочдейл - Салфорд Сити отл. 3.14 3.20 2.28
17:00 Стивънидж - Сътън Юнайтед отл. 1.99 3.27 3.78
17:00 Суиндън - Нюпорт Каунти отл. 2.43 3.27 2.83
17:00 Уимбълдън - Лейтън Ориент отл. 3.12 3.14 2.31
17:00 Уолсол - Нортхямптън Таун отл. 2.39 3.15 2.97
17:00 Харогейт Таун - Карлайл отл. 2.47 3.25 2.77
17:00 Хартлипул - Донкастър отл. 2.72 3.27 2.50
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Бароу - Колчестър
17:00 отл. 1.95 3.35 3.84
Гримсби Таун - Крю Александра
17:00 отл. 1.88 3.37 4.07
Кроули Таун - Джилингам
17:00 отл. 2.37 3.07 3.08
Мансфийлд Таун - Брадфорд Сити
17:00 отл. 1.96 3.41 3.69
Рочдейл - Салфорд Сити
17:00 отл. 3.14 3.20 2.28
Стивънидж - Сътън Юнайтед
17:00 отл. 1.99 3.27 3.78
Суиндън - Нюпорт Каунти
17:00 отл. 2.43 3.27 2.83
Уимбълдън - Лейтън Ориент
17:00 отл. 3.12 3.14 2.31
Уолсол - Нортхямптън Таун
17:00 отл. 2.39 3.15 2.97
Харогейт Таун - Карлайл
17:00 отл. 2.47 3.25 2.77
Хартлипул - Донкастър
17:00 отл. 2.72 3.27 2.50
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Саутенд отл. 3.06 3.46 2.10
17:00 Боръм Ууд - Олдъм отл. 1.80 3.51 3.94
17:00 Ийстли - Скънторп отл. 2.05 3.40 3.19
17:00 Йорк Сити - Дагенъм и Редбридж отл. 2.65 3.28 2.44
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Солихъл Муурс отл. 3.24 3.48 2.02
17:00 Олтринкам - Уелдстоун отл. 2.18 3.34 3.00
17:00 Рексъм - Мейдънхед Юнайтед отл. 1.28 5.49 8.49
17:00 Торки Юнайтед - Алдършот Таун отл. 2.02 3.47 3.23
17:00 Уокинг - Йоувил отл. 1.87 3.49 3.69
17:00 Халифакс Таун - Доркинг Уондърърс отл. 1.96 3.51 3.33
17:00 Честърфийлд - Гейтсхед отл. 1.48 4.20 5.59
19:20 Нотс Каунти - Бромли отл. 1.68 3.71 4.46
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Барнет - Саутенд
17:00 отл. 3.06 3.46 2.10
Боръм Ууд - Олдъм
17:00 отл. 1.80 3.51 3.94
Ийстли - Скънторп
17:00 отл. 2.05 3.40 3.19
Йорк Сити - Дагенъм и Редбридж
17:00 отл. 2.65 3.28 2.44
Мейдстоун Юнайтед - Солихъл Муурс
17:00 отл. 3.24 3.48 2.02
Олтринкам - Уелдстоун
17:00 отл. 2.18 3.34 3.00
Рексъм - Мейдънхед Юнайтед
17:00 отл. 1.28 5.49 8.49
Торки Юнайтед - Алдършот Таун
17:00 отл. 2.02 3.47 3.23
Уокинг - Йоувил
17:00 отл. 1.87 3.49 3.69
Халифакс Таун - Доркинг Уондърърс
17:00 отл. 1.96 3.51 3.33
Честърфийлд - Гейтсхед
17:00 отл. 1.48 4.20 5.59
Нотс Каунти - Бромли
19:20 отл. 1.68 3.71 4.46
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнзли - Портсмут отл. 2.76 3.34 2.45
17:00 Бъртън Албион - Флийтууд Таун отл. 2.27 3.32 3.06
17:00 Ипсуич - Кембридж Юнайтед отл. 1.41 4.39 7.75
17:00 Линкълн Сити - Акрингтън Стенли отл. 2.37 3.33 2.89
17:00 Милтън Кийнс Донс - Бристъл Роувърс отл. 1.97 3.42 3.75
17:00 Моркамб - Дарби Каунти отл. 5.26 3.79 1.63
17:00 Питърбъро - Форест Грийн Роувърс отл. 1.60 3.94 5.31
17:00 Плимут - Шефилд Уензди отл. 2.83 3.39 2.38
17:00 Уикъмб - Порт Вейл отл. 2.11 3.32 3.43
17:00 Чарлтън - Екзитър отл. 2.39 3.29 2.89
17:00 Челтнъм Таун - Болтън отл. 3.51 3.49 2.02
17:00 Шросбъри Таун - Оксфорд Юнайтед отл. 2.56 3.27 2.69
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Барнзли - Портсмут
17:00 отл. 2.76 3.34 2.45
Бъртън Албион - Флийтууд Таун
17:00 отл. 2.27 3.32 3.06
Ипсуич - Кембридж Юнайтед
17:00 отл. 1.41 4.39 7.75
Линкълн Сити - Акрингтън Стенли
17:00 отл. 2.37 3.33 2.89
Милтън Кийнс Донс - Бристъл Роувърс
17:00 отл. 1.97 3.42 3.75
Моркамб - Дарби Каунти
17:00 отл. 5.26 3.79 1.63
Питърбъро - Форест Грийн Роувърс
17:00 отл. 1.60 3.94 5.31
Плимут - Шефилд Уензди
17:00 отл. 2.83 3.39 2.38
Уикъмб - Порт Вейл
17:00 отл. 2.11 3.32 3.43
Чарлтън - Екзитър
17:00 отл. 2.39 3.29 2.89
Челтнъм Таун - Болтън
17:00 отл. 3.51 3.49 2.02
Шросбъри Таун - Оксфорд Юнайтед
17:00 отл. 2.56 3.27 2.69
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Суонзи отл. 2.95 3.26 2.40
17:00 Блекпул - Мидълзбро отл. 3.36 3.38 2.13
17:00 Бристъл Сити - Престън отл. 2.33 3.26 3.05
17:00 Кардиф - Хъл Сити отл. 1.95 3.31 4.03
17:00 Ковънтри - Уест Бромич отл. 3.30 3.37 2.16
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфийлд отл. 1.82 3.59 4.19
17:00 Сток Сити - Лутън Таун отл. 2.25 3.27 3.17
17:00 Съндърланд - Милуол отл. 2.16 3.29 3.38
17:00 Уигън - Блекбърн отл. 2.28 3.15 3.25
17:00 Уотфорд - Рединг отл. 1.66 3.60 5.37
17:00 Шефилд Юнайтед - Родъръм Юнайтед отл. 1.48 4.16 6.82
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Бирмингам - Суонзи
17:00 отл. 2.95 3.26 2.40
Блекпул - Мидълзбро
17:00 отл. 3.36 3.38 2.13
Бристъл Сити - Престън
17:00 отл. 2.33 3.26 3.05
Кардиф - Хъл Сити
17:00 отл. 1.95 3.31 4.03
Ковънтри - Уест Бромич
17:00 отл. 3.30 3.37 2.16
Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфийлд
17:00 отл. 1.82 3.59 4.19
Сток Сити - Лутън Таун
17:00 отл. 2.25 3.27 3.17
Съндърланд - Милуол
17:00 отл. 2.16 3.29 3.38
Уигън - Блекбърн
17:00 отл. 2.28 3.15 3.25
Уотфорд - Рединг
17:00 отл. 1.66 3.60 5.37
Шефилд Юнайтед - Родъръм Юнайтед
17:00 отл. 1.48 4.16 6.82
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Райо Валекано - Валенсия 2 - 1 2.61 3.11 2.86
17:15 Еспаньол - Севиля 2 - 3 2.81 3.20 2.59
19:30 Кадис - Барселона 0 - 4 11.95 6.08 1.25
22:00 Атлетико Мадрид - Селта Виго 4 - 1 1.74 3.53 5.13
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Валенсия
15:00 2 - 1 2.61 3.11 2.86
Еспаньол - Севиля
17:15 2 - 3 2.81 3.20 2.59
Кадис - Барселона
19:30 0 - 4 11.95 6.08 1.25
Атлетико Мадрид - Селта Виго
22:00 4 - 1 1.74 3.53 5.13
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:30 Реал Мадрид Кастиля - Унионистас де Саламанка 1 - 0 1.77 3.56 3.87
22:30 Алхесирас - Културал Леонеса 0 - 1 2.12 3.24 3.02
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид Кастиля - Унионистас де Саламанка
20:30 1 - 0 1.77 3.56 3.87
Алхесирас - Културал Леонеса
22:30 0 - 1 2.12 3.24 3.02
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Реал Сосиедад Б - Реал Мурсия 1 - 2 2.31 3.01 2.92
20:30 Химнастик де Тарагона - Интерсити 1 - 3 1.85 3.17 3.93
22:30 Билбао Атлетик - Елденсе 0 - 1 2.20 3.12 2.97
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Реал Сосиедад Б - Реал Мурсия
18:00 1 - 2 2.31 3.01 2.92
Химнастик де Тарагона - Интерсити
20:30 1 - 3 1.85 3.17 3.93
Билбао Атлетик - Елденсе
22:30 0 - 1 2.20 3.12 2.97
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Луго - Алавес 1 - 2 3.28 2.97 2.30
17:15 Бургос - Реал Овиедо 0 - 0 2.81 2.83 2.75
19:30 Картахена - Албасете 2 - 1 2.06 3.20 3.66
22:00 Леванте - Виляреал Б 4 - 1 1.66 3.82 4.83
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Луго - Алавес
15:00 1 - 2 3.28 2.97 2.30
Бургос - Реал Овиедо
17:15 0 - 0 2.81 2.83 2.75
Картахена - Албасете
19:30 2 - 1 2.06 3.20 3.66
Леванте - Виляреал Б
22:00 4 - 1 1.66 3.82 4.83
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург 0 - 1 2.06 3.56 3.50
16:30 Байерн Мюнхен - Щутгарт 2 - 2 1.16 8.30 14.50
16:30 РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд 3 - 0 2.36 3.72 2.79
16:30 Херта Берлин - Байер Леверкузен 2 - 2 3.60 3.94 1.91
16:30 Хофенхайм - Майнц 05 4 - 1 2.31 3.58 2.94
19:30 Шалке 04 - Бохум 3 - 1 2.03 3.69 3.49
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург
16:30 0 - 1 2.06 3.56 3.50
Байерн Мюнхен - Щутгарт
16:30 2 - 2 1.16 8.30 14.50
РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд
16:30 3 - 0 2.36 3.72 2.79
Херта Берлин - Байер Леверкузен
16:30 2 - 2 3.60 3.94 1.91
Хофенхайм - Майнц 05
16:30 4 - 1 2.31 3.58 2.94
Шалке 04 - Бохум
19:30 3 - 1 2.03 3.69 3.49
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Карлсруе - Хайденхайм 0 - 0 2.38 3.43 2.84
14:00 Падерборн - Ян Регенсбург 3 - 0 1.46 4.83 5.93
14:00 Хановер 96 - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 1.68 4.00 4.53
21:30 Фортуна Дюселдорф - Ханза Рощок 3 - 1 1.97 3.46 3.75
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Карлсруе - Хайденхайм
14:00 0 - 0 2.38 3.43 2.84
Падерборн - Ян Регенсбург
14:00 3 - 0 1.46 4.83 5.93
Хановер 96 - Айнтрахт Брауншвайг
14:00 1 - 1 1.68 4.00 4.53
Фортуна Дюселдорф - Ханза Рощок
21:30 3 - 1 1.97 3.46 3.75
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Байройт - Саарбрюкен 0 - 6 3.70 3.50 1.87
15:00 Борусия Дортмунд II - ВФБ Олденбург 1 - 2 2.24 3.34 2.93
15:00 Веен Висбаден - Фрайбург II 3 - 1 1.73 3.63 4.24
15:00 Виктория Кьолн - Халешер 2 - 2 1.89 3.55 3.61
15:00 Елверсберг - Мюнхен 1860 4 - 1 2.26 3.39 2.87
15:00 Инголщат - Валдхоф Манхайм 1 - 0 2.52 3.21 2.65
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Байройт - Саарбрюкен
15:00 0 - 6 3.70 3.50 1.87
Борусия Дортмунд II - ВФБ Олденбург
15:00 1 - 2 2.24 3.34 2.93
Веен Висбаден - Фрайбург II
15:00 3 - 1 1.73 3.63 4.24
Виктория Кьолн - Халешер
15:00 2 - 2 1.89 3.55 3.61
Елверсберг - Мюнхен 1860
15:00 4 - 1 2.26 3.39 2.87
Инголщат - Валдхоф Манхайм
15:00 1 - 0 2.52 3.21 2.65
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Наполи - Специя 1 - 0 1.25 6.24 10.40
19:00 Интер - Торино 1 - 0 1.48 4.51 6.66
21:45 Сампдория - Милан 1 - 2 6.65 4.42 1.49
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Наполи - Специя
16:00 1 - 0 1.25 6.24 10.40
Интер - Торино
19:00 1 - 0 1.48 4.51 6.66
Сампдория - Милан
21:45 1 - 2 6.65 4.42 1.49
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Беневенто - Каляри 0 - 2 2.63 3.07 2.71
15:00 Козенца - Бари 0 - 1 3.27 3.16 2.23
15:00 Комо - Судтирол 0 - 2 2.11 3.27 3.41
15:00 Модена - Бреша 1 - 3 2.47 3.19 2.79
15:00 Парма - Тернана 2 - 3 1.61 3.82 5.30
15:00 Пиза - Реджина 0 - 1 2.17 3.18 3.38
15:00 Читадела - Фрозиноне 1 - 0 2.92 3.08 2.46
17:15 Перуджа - Асколи 1 - 0 2.12 3.21 3.48
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Беневенто - Каляри
15:00 0 - 2 2.63 3.07 2.71
Козенца - Бари
15:00 0 - 1 3.27 3.16 2.23
Комо - Судтирол
15:00 0 - 2 2.11 3.27 3.41
Модена - Бреша
15:00 1 - 3 2.47 3.19 2.79
Парма - Тернана
15:00 2 - 3 1.61 3.82 5.30
Пиза - Реджина
15:00 0 - 1 2.17 3.18 3.38
Читадела - Фрозиноне
15:00 1 - 0 2.92 3.08 2.46
Перуджа - Асколи
17:15 1 - 0 2.12 3.21 3.48
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Леко - Перджолетезе 2 - 0 2.38 2.86 2.90
18:30 Мантова - Новара 1 - 2 2.80 2.89 2.43
18:30 Пиаченца - Виртус Верона 1 - 1 2.39 2.81 2.95
18:30 Про Сесто - Албинолефе 2 - 2 2.47 2.85 2.78
18:30 Ренате - Санджулиано Сити Нова 1 - 0 1.88 3.09 3.87
18:30 Тренто 1921 - Про Верчели 4 - 1 2.52 2.78 2.81
18:30 Унион АрциняноКиампо - Триестина 1 - 1 3.96 2.98 1.90
18:30 ФералпиСало - Аурора Про Патрия 0 - 1 1.40 3.59 8.05
21:30 Падуа - Виченца Виртус 2 - 1 2.49 2.72 2.92
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Леко - Перджолетезе
18:30 2 - 0 2.38 2.86 2.90
Мантова - Новара
18:30 1 - 2 2.80 2.89 2.43
Пиаченца - Виртус Верона
18:30 1 - 1 2.39 2.81 2.95
Про Сесто - Албинолефе
18:30 2 - 2 2.47 2.85 2.78
Ренате - Санджулиано Сити Нова
18:30 1 - 0 1.88 3.09 3.87
Тренто 1921 - Про Верчели
18:30 4 - 1 2.52 2.78 2.81
Унион АрциняноКиампо - Триестина
18:30 1 - 1 3.96 2.98 1.90
ФералпиСало - Аурора Про Патрия
18:30 0 - 1 1.40 3.59 8.05
Падуа - Виченца Виртус
21:30 2 - 1 2.49 2.72 2.92
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Брест 1 - 0 1.08 12.15 27.60
22:00 Олимпик Марсилия - Лил 2 - 1 2.12 3.47 3.35
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Пари Сен Жермен - Брест
18:00 1 - 0 1.08 12.15 27.60
Олимпик Марсилия - Лил
22:00 2 - 1 2.12 3.47 3.35
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Бордо 2 - 0 2.32 3.20 3.03
20:00 Анси - Кювили-Руан 1 - 0 2.27 3.00 3.32
20:00 Гренобъл Фут 38 - Париж ФК 1 - 2 3.19 2.95 2.36
20:00 Дижон - Сошо 0 - 2 2.94 3.01 2.48
20:00 Каен - Амиен 3 - 1 1.94 3.25 3.97
20:00 Лавал - По 0 - 1 1.92 3.35 3.89
20:00 Ним - Бастия 0 - 0 2.91 2.94 2.55
20:00 Родес - Валансиен 1 - 1 2.58 2.92 2.90
20:00 Шамоа Ниор - Льо Авър 0 - 1 3.66 3.13 2.08
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сент Етиен - Бордо
16:00 2 - 0 2.32 3.20 3.03
Анси - Кювили-Руан
20:00 1 - 0 2.27 3.00 3.32
Гренобъл Фут 38 - Париж ФК
20:00 1 - 2 3.19 2.95 2.36
Дижон - Сошо
20:00 0 - 2 2.94 3.01 2.48
Каен - Амиен
20:00 3 - 1 1.94 3.25 3.97
Лавал - По
20:00 0 - 1 1.92 3.35 3.89
Ним - Бастия
20:00 0 - 0 2.91 2.94 2.55
Родес - Валансиен
20:00 1 - 1 2.58 2.92 2.90
Шамоа Ниор - Льо Авър
20:00 0 - 1 3.66 3.13 2.08
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Марица Пловдив - Крумовград 2 - 2 2.06 3.21 3.25
17:00 Созопол - Добруджа Добрич 2 - 1 2.64 3.13 2.44
17:00 Струмска Слава Радомир - Спортист Своге 0 - 3 1.93 3.26 3.59
19:00 Дунав Русе - Ботев Пловдив II 5 - 0 1.66 3.47 4.34
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Марица Пловдив - Крумовград
17:00 2 - 2 2.06 3.21 3.25
Созопол - Добруджа Добрич
17:00 2 - 1 2.64 3.13 2.44
Струмска Слава Радомир - Спортист Своге
17:00 0 - 3 1.93 3.26 3.59
Дунав Русе - Ботев Пловдив II
19:00 5 - 0 1.66 3.47 4.34
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Локомотив София - Левски София 3 - 2 6.60 3.76 1.49
21:00 Черно море - Хебър Пазарджик 1 - 0 1.24 5.54 10.78
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив София - Левски София
18:45 3 - 2 6.60 3.76 1.49
Черно море - Хебър Пазарджик
21:00 1 - 0 1.24 5.54 10.78
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Алтах 0 - 0 1.75 3.82 4.16
18:00 Рапид Виена - Волфсбергер 1 - 3 1.94 3.55 3.65
18:00 Рийд - Ред Бул Залцбург 0 - 3 11.31 5.82 1.24
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
ВШГ Сваровски Тирол - Алтах
18:00 0 - 0 1.75 3.82 4.16
Рапид Виена - Волфсбергер
18:00 1 - 3 1.94 3.55 3.65
Рийд - Ред Бул Залцбург
18:00 0 - 3 11.31 5.82 1.24
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Грацер АК - Хорн 2 - 0 1.81 3.71 3.66
15:30 Лиферинг Залцбург - Санкт Пьолтен 1 - 2 2.83 3.58 2.18
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Грацер АК - Хорн
15:30 2 - 0 1.81 3.71 3.66
Лиферинг Залцбург - Санкт Пьолтен
15:30 1 - 2 2.83 3.58 2.18
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Габала - Нефтчи Баку 1 - 2 3.22 2.99 2.09
19:30 Сабаил Баку - Зира Баку 1 - 2 3.61 3.12 1.92
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Габала - Нефтчи Баку
17:00 1 - 2 3.22 2.99 2.09
Сабаил Баку - Зира Баку
19:30 1 - 2 3.61 3.12 1.92
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Егнатия Рогожина - Влазня 3 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Кастриоти Круя - КФ Тирана 0 - 0 3.42 3.20 2.05
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Влазня
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Кастриоти Круя - КФ Тирана
16:00 0 - 0 3.42 3.20 2.05
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:30 КС Константин - ХБ Шелгум Лайд 2 - 0 1.39 3.95 7.47
18:45 АСО Шлеф - Параду АК 1 - 1 2.98 2.78 2.42
22:00 УС Бискра - ЖС Саура 0 - 0 2.78 2.76 2.57
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КС Константин - ХБ Шелгум Лайд
18:30 2 - 0 1.39 3.95 7.47
АСО Шлеф - Параду АК
18:45 1 - 1 2.98 2.78 2.42
УС Бискра - ЖС Саура
22:00 0 - 0 2.78 2.76 2.57
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Патронато Парана - Платензе Буенос Айрес 1 - 0 2.24 3.06 3.36
02:30 Естудиантес Ла Плата - Расинг Клуб 1 - 0 2.79 3.15 2.55
02:30 Тигре Виктория - Хуракан Буенос Айрес 1 - 1 2.58 2.99 2.88
21:30 Сентрал Кордоба - Годой Крус 3 - 0 2.93 3.27 2.37
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Платензе Буенос Айрес
00:00 1 - 0 2.24 3.06 3.36
Естудиантес Ла Плата - Расинг Клуб
02:30 1 - 0 2.79 3.15 2.55
Тигре Виктория - Хуракан Буенос Айрес
02:30 1 - 1 2.58 2.99 2.88
Сентрал Кордоба - Годой Крус
21:30 3 - 0 2.93 3.27 2.37
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Тристан Суарес - Вия Далмине 1 - 1 2.55 2.71 3.00
21:10 Чакарита Хуниорс - Ол Бойс Буенос Айрес 2 - 0 2.55 2.70 3.03
21:30 Агропекуарио Аргентино - Алмиранте Браун 1 - 1 2.34 2.73 3.39
21:30 Естудиантес Буенос Айрес - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 0 2.12 2.85 3.73
23:10 Дефенсорес де Белграно - Депортиво Риестра 1 - 0 1.99 2.83 4.29
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Вия Далмине
21:00 1 - 1 2.55 2.71 3.00
Чакарита Хуниорс - Ол Бойс Буенос Айрес
21:10 2 - 0 2.55 2.70 3.03
Агропекуарио Аргентино - Алмиранте Браун
21:30 1 - 1 2.34 2.73 3.39
Естудиантес Буенос Айрес - Сан Мартин Сан Хуан
21:30 1 - 0 2.12 2.85 3.73
Дефенсорес де Белграно - Депортиво Риестра
23:10 1 - 0 1.99 2.83 4.29
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Урарту Ереван - Алашкерт Ереван 1 - 1 3.02 2.94 2.22
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Урарту Ереван - Алашкерт Ереван
19:00 1 - 1 3.02 2.94 2.22
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Минск - Ислоч Минск 1 - 5 2.81 3.30 2.27
18:00 Днепър Могильов - Витебск 2 - 1 5.05 3.95 1.55
20:00 БАТЕ Борисов - Динамо Минск 0 - 0 2.59 3.17 2.69
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Минск - Ислоч Минск
16:00 1 - 5 2.81 3.30 2.27
Днепър Могильов - Витебск
18:00 2 - 1 5.05 3.95 1.55
БАТЕ Борисов - Динамо Минск
20:00 0 - 0 2.59 3.17 2.69
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лида - Сморгон 1 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Локомотив Гомел - Молодечно 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Барановичи - Островец 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Лида - Сморгон
13:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Молодечно
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Барановичи - Островец
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:00 Кортрийк - Мехелен 1 - 4 2.60 3.59 2.49
19:15 Остенде - Ойпен 1 - 0 2.13 3.65 3.11
19:15 Серен - Клуб Брюж 0 - 2 6.31 4.47 1.46
21:45 Оуд Хеверле Льовен - Шарлероа 3 - 2 2.94 3.72 2.19
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Кортрийк - Мехелен
17:00 1 - 4 2.60 3.59 2.49
Остенде - Ойпен
19:15 1 - 0 2.13 3.65 3.11
Серен - Клуб Брюж
19:15 0 - 2 6.31 4.47 1.46
Оуд Хеверле Льовен - Шарлероа
21:45 3 - 2 2.94 3.72 2.19
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Андерлехт Б - Клуб Брюж Б 1 - 1 1.70 3.76 4.19
21:00 СК Беверен - Стандарт Лиеж Б 2 - 1 1.61 4.04 4.39
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт Б - Клуб Брюж Б
17:00 1 - 1 1.70 3.76 4.19
СК Беверен - Стандарт Лиеж Б
21:00 2 - 1 1.61 4.04 4.39
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Аурора Кочабамба - Насионал Потоси 1 - 5 1.55 3.94 4.94
22:30 Реал Санта Крус - Блуминг Санта Крус 1 - 3 2.73 3.43 2.25
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Аурора Кочабамба - Насионал Потоси
02:00 1 - 5 1.55 3.94 4.94
Реал Санта Крус - Блуминг Санта Крус
22:30 1 - 3 2.73 3.43 2.25
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Борац Баня Лука - Вележ Мостар 0 - 0 1.67 3.24 4.75
17:00 Слобода Тузла - Железничар Сараево 1 - 1 4.16 3.19 1.79
20:00 Слога Добой - Тузла Сити 0 - 3 3.38 3.41 1.94
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Борац Баня Лука - Вележ Мостар
17:00 0 - 0 1.67 3.24 4.75
Слобода Тузла - Железничар Сараево
17:00 1 - 1 4.16 3.19 1.79
Слога Добой - Тузла Сити
20:00 0 - 3 3.38 3.41 1.94
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 АВС RN - Витория Салвадор BA 0 - 0 2.09 2.80 3.53
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
АВС RN - Витория Салвадор BA
23:00 0 - 0 2.09 2.80 3.53
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Интернасионал RS - Куяба MT 1 - 0 1.61 3.54 6.20
22:30 Сеара CE - Сантос SP 2 - 1 2.09 3.09 3.73
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал RS - Куяба MT
22:30 1 - 0 1.61 3.54 6.20
Сеара CE - Сантос SP
22:30 2 - 1 2.09 3.09 3.73
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Наутико PE - Бруске SC 1 - 0 2.55 2.89 2.85
17:00 Итуано SP - Томбензе MG 3 - 0 1.78 3.21 4.63
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - КР Бразил AL 1 - 1 2.16 2.86 3.56
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Бруске SC
03:30 1 - 0 2.55 2.89 2.85
Итуано SP - Томбензе MG
17:00 3 - 0 1.78 3.21 4.63
Сентро Спортиво Алагоано AL - КР Бразил AL
22:00 1 - 1 2.16 2.86 3.56
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бужумбура Сити - Ню Ойл - 0.00 0.00 0.00
16:00 Ню Ойл - Бужумбура Сити 0 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Тигре Ноар - Ле Месажер Нгози 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бужумбура Сити - Ню Ойл
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Ню Ойл - Бужумбура Сити
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Тигре Ноар - Ле Месажер Нгози
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Академия Пуерто Кабейо 0 - 1 2.68 3.12 2.36
02:15 Депортиво Лара - Минерос де Гуаяна 2 - 3 1.83 2.84 4.66
22:00 Депортиво Тачира - Ерманос Колменарес 0 - 1 1.64 3.26 5.04
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Арагуа Маракай - Академия Пуерто Кабейо
00:00 0 - 1 2.68 3.12 2.36
Депортиво Лара - Минерос де Гуаяна
02:15 2 - 3 1.83 2.84 4.66
Депортиво Тачира - Ерманос Колменарес
22:00 0 - 1 1.64 3.26 5.04
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Торпедо Кутаиси 0 - 3 3.04 3.48 1.96
18:00 Динамо Тбилиси - Самгурали Цхалтубо 3 - 0 1.59 3.42 5.01
19:00 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 5 - 1 1.28 4.99 7.34
20:00 Динамо Батуми - Гагра 2 - 0 1.19 6.23 10.06
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиони Болниси - Торпедо Кутаиси
15:00 0 - 3 3.04 3.48 1.96
Динамо Тбилиси - Самгурали Цхалтубо
18:00 3 - 0 1.59 3.42 5.01
Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси
19:00 5 - 1 1.28 4.99 7.34
Динамо Батуми - Гагра
20:00 2 - 0 1.19 6.23 10.06
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:30 ОФИ Крит - Панайтоликос 1 - 2 2.11 3.18 3.42
19:15 Пас Янина - Левадиакос 2 - 1 2.02 3.16 3.75
21:30 Йоникос - Атромитос 1 - 4 2.29 2.96 3.25
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
ОФИ Крит - Панайтоликос
18:30 1 - 2 2.11 3.18 3.42
Пас Янина - Левадиакос
19:15 2 - 1 2.02 3.16 3.75
Йоникос - Атромитос
21:30 1 - 4 2.29 2.96 3.25
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Хилерьод - Хелзингор 0 - 2 5.59 4.24 1.51
16:00 Нюкьобинг - Фремад Амагер 0 - 3 2.57 3.49 2.48
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хилерьод - Хелзингор
15:00 0 - 2 5.59 4.24 1.51
Нюкьобинг - Фремад Амагер
16:00 0 - 3 2.57 3.49 2.48
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Одензе - ФК Копенхаген 2 - 1 4.62 3.79 1.70
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Одензе - ФК Копенхаген
20:00 2 - 1 4.62 3.79 1.70
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
22:00 Видад Казабланка (Мар) - РСБ Беркан (Мар) 0 - 2 2.04 3.00 3.51
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка (Мар) - РСБ Беркан (Мар)
22:00 0 - 2 2.04 3.00 3.51
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Мушук Руна - ЛДУ Кито 1 - 2 4.14 3.56 1.78
22:00 Оренсе Мачала - Гуаласео 4 - 1 1.60 3.58 5.51
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мушук Руна - ЛДУ Кито
03:00 1 - 2 4.14 3.56 1.78
Оренсе Мачала - Гуаласео
22:00 4 - 1 1.60 3.58 5.51
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Атлетико Марте отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Исидро Метапан - Санта Текла отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Алианса Сан Салвадор отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 ФАС Санта Ана - Фирпо Усулутан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Хокоро - Платенсе Сакатеколука отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Чалатенанго - Драгон Сан Мигел отл. 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Агила Сан Мигел - Атлетико Марте
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Исидро Метапан - Санта Текла
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Онсе Депортиво де Ауачапан - Алианса Сан Салвадор
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
ФАС Санта Ана - Фирпо Усулутан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Хокоро - Платенсе Сакатеколука
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чалатенанго - Драгон Сан Мигел
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Куресааре - Номе Калю 0 - 0 4.40 3.69 1.62
19:30 Вапрус Пярну - Пайде Линнамеесконд 1 - 2 14.78 7.52 1.11
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Куресааре - Номе Калю
17:00 0 - 0 4.40 3.69 1.62
Вапрус Пярну - Пайде Линнамеесконд
19:30 1 - 2 14.78 7.52 1.11
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Чамбиши - Нчанга Рейнджърс 0 - 1 2.53 2.54 2.88
16:00 Кансанши Динамос - Нквази 1 - 0 2.33 2.52 3.48
16:00 Пауър Динамос - Маестро Юнайтед Замбия 0 - 0 1.56 3.32 5.42
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Чамбиши - Нчанга Рейнджърс
14:00 0 - 1 2.53 2.54 2.88
Кансанши Динамос - Нквази
16:00 1 - 0 2.33 2.52 3.48
Пауър Динамос - Маестро Юнайтед Замбия
16:00 0 - 0 1.56 3.32 5.42
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Хайфа - Секция Нес Циона 3 - 1 1.11 7.78 17.53
19:30 Апоел Хадера - Апоел Хайфа 1 - 1 2.83 3.04 2.41
19:30 Бней Сахнин - Макаби Нетаня 0 - 0 2.56 3.16 2.56
20:15 МС Ашдод - Макаби Тел Авив 0 - 0 7.63 4.76 1.33
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Макаби Хайфа - Секция Нес Циона
18:00 3 - 1 1.11 7.78 17.53
Апоел Хадера - Апоел Хайфа
19:30 1 - 1 2.83 3.04 2.41
Бней Сахнин - Макаби Нетаня
19:30 0 - 0 2.56 3.16 2.56
МС Ашдод - Макаби Тел Авив
20:15 0 - 0 7.63 4.76 1.33
Индия - Купа Дюран Рез. 1 X 2
15:30 Бенгалуру - Одиша - 0.00 0.00 0.00
15:30 Одиша - Бенгалуру 0 - 0 2.67 3.30 2.38
Индия - Купа Дюран
Час Рез. 1 X 2
Бенгалуру - Одиша
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Одиша - Бенгалуру
15:30 0 - 0 2.67 3.30 2.38
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Бали Юнайтед - Дева Юнайтед 6 - 0 1.36 4.30 6.78
14:15 ПСС Слеман - Персис Соло 2 - 1 1.99 3.26 3.25
14:15 РАНС Нусантара - Персик Кедири 1 - 1 1.95 3.38 3.27
16:00 ПСМ Макасар - Персебая Сурабая 3 - 0 2.17 3.14 2.99
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Бали Юнайтед - Дева Юнайтед
11:30 6 - 0 1.36 4.30 6.78
ПСС Слеман - Персис Соло
14:15 2 - 1 1.99 3.26 3.25
РАНС Нусантара - Персик Кедири
14:15 1 - 1 1.95 3.38 3.27
ПСМ Макасар - Персебая Сурабая
16:00 3 - 0 2.17 3.14 2.99
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Трактор Сази Табриз - Санат Нафт Абадан 1 - 0 1.67 2.91 6.68
16:00 Пейкан Техеран - Гол Гохар Сирджан 0 - 1 4.68 2.49 2.06
16:00 Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак 0 - 0 1.57 3.21 6.86
16:30 Естеглал Техеран - Насажи Мазандаран 3 - 1 1.92 2.79 4.56
17:30 Малаван Бандар Анзали - Фулад Хузестан Ахваз отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Мес Керман - Зоб Ахан Исфахан 0 - 0 2.73 2.58 2.89
18:30 Мес Рафсанджан - Хавадар 2 - 1 1.75 2.91 5.42
18:30 Нафт Масджед Солейман - Персеполис Техеран 1 - 2 6.97 3.32 1.53
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Трактор Сази Табриз - Санат Нафт Абадан
15:30 1 - 0 1.67 2.91 6.68
Пейкан Техеран - Гол Гохар Сирджан
16:00 0 - 1 4.68 2.49 2.06
Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак
16:00 0 - 0 1.57 3.21 6.86
Естеглал Техеран - Насажи Мазандаран
16:30 3 - 1 1.92 2.79 4.56
Малаван Бандар Анзали - Фулад Хузестан Ахваз
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мес Керман - Зоб Ахан Исфахан
17:30 0 - 0 2.73 2.58 2.89
Мес Рафсанджан - Хавадар
18:30 2 - 1 1.75 2.91 5.42
Нафт Масджед Солейман - Персеполис Техеран
18:30 1 - 2 6.97 3.32 1.53
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестри - Селфос 2 - 2 2.07 3.70 2.85
17:00 Гриндавик - ХК Коупавогюр 4 - 3 2.92 3.59 2.06
17:00 КВ Рейкявик - Тор Акурейри 1 - 0 3.19 3.69 1.92
17:00 Кордренгир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 4 - 0 2.17 3.60 2.70
17:00 Филкир Рейкявик - Тротур Вогар 4 - 0 1.05 11.34 29.00
17:00 Фьолнир Рейкявик - Грота Селтярнарнес 0 - 1 1.74 4.03 3.55
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Селфос
17:00 2 - 2 2.07 3.70 2.85
Гриндавик - ХК Коупавогюр
17:00 4 - 3 2.92 3.59 2.06
КВ Рейкявик - Тор Акурейри
17:00 1 - 0 3.19 3.69 1.92
Кордренгир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
17:00 4 - 0 2.17 3.60 2.70
Филкир Рейкявик - Тротур Вогар
17:00 4 - 0 1.05 11.34 29.00
Фьолнир Рейкявик - Грота Селтярнарнес
17:00 0 - 1 1.74 4.03 3.55
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Акжайк - Шахтьор Караганди 1 - 2 2.68 3.02 2.40
15:00 Каспий Актау - Астана 0 - 3 3.97 3.26 1.78
15:00 Тараз - Аксу 3 - 4 1.94 3.15 3.56
17:00 Мактаарал Атакент - Актобе 1 - 1 4.08 3.18 1.78
17:00 Тобол Костанай - Атирау 0 - 2 1.35 4.28 7.00
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акжайк - Шахтьор Караганди
13:00 1 - 2 2.68 3.02 2.40
Каспий Актау - Астана
15:00 0 - 3 3.97 3.26 1.78
Тараз - Аксу
15:00 3 - 4 1.94 3.15 3.56
Мактаарал Атакент - Актобе
17:00 1 - 1 4.08 3.18 1.78
Тобол Костанай - Атирау
17:00 0 - 2 1.35 4.28 7.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:30 Йорк Юнайтед - Едмънтън 3 - 1 1.91 3.26 3.54
21:00 Халифакс Уондърърс - Валюр 1 - 0 2.64 3.27 2.35
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Едмънтън
02:30 3 - 1 1.91 3.26 3.54
Халифакс Уондърърс - Валюр
21:00 1 - 0 2.64 3.27 2.35
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бидко Юнайтед - Нзоя Шугър отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Гор Махия - Улинзи Старс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Кения КБ - Кариобанги Шаркс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Таланта - Форчън Сако - 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Нзоя Шугър
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Гор Махия - Улинзи Старс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения КБ - Кариобанги Шаркс
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Таланта - Форчън Сако
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Акритас Хлорака - Пафос 0 - 4 7.26 3.94 1.40
20:00 Апоел Никозия - Арис Лимасол 0 - 1 1.83 3.26 3.98
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Акритас Хлорака - Пафос
19:00 0 - 4 7.26 3.94 1.40
Апоел Никозия - Арис Лимасол
20:00 0 - 1 1.83 3.26 3.98
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан отл. 0.00 0.00 0.00
14:30 Джъдзян Профешънъл - Шанхай Шенхуа 1 - 1 2.16 3.22 3.24
14:30 Мейджоу Хакка - Хъбей ФК 6 - 0 1.05 11.60 37.33
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Далиан Профешънъл - Пекин Гуоан
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Джъдзян Профешънъл - Шанхай Шенхуа
14:30 1 - 1 2.16 3.22 3.24
Мейджоу Хакка - Хъбей ФК
14:30 6 - 0 1.05 11.60 37.33
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:40 Патриотас Бояка - Депортес Толима 1 - 1 3.41 3.08 2.15
22:00 Кортулуа - Унион Магдалена 1 - 2 2.23 3.01 3.32
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Патриотас Бояка - Депортес Толима
03:40 1 - 1 3.41 3.08 2.15
Кортулуа - Унион Магдалена
22:00 1 - 2 2.23 3.01 3.32
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дреница Србица - Трепча 89 Митровица 2 - 5 1.69 3.65 4.31
16:00 Малишева - Дукагини Клина 1 - 1 1.81 3.27 4.20
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дреница Србица - Трепча 89 Митровица
16:00 2 - 5 1.69 3.65 4.31
Малишева - Дукагини Клина
16:00 1 - 1 1.81 3.27 4.20
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Спортинг Сан Хосе - Пунтаренас 2 - 2 1.97 3.44 3.22
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Сан Хосе - Пунтаренас
05:00 2 - 2 1.97 3.44 3.22
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Стад д'Абиджан - Буаке 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:45 Лис Сасандра - АС Бафинг 1 - 0 2.54 2.82 2.80
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Стад д'Абиджан - Буаке
18:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Лис Сасандра - АС Бафинг
20:45 1 - 0 2.54 2.82 2.80
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:50 Кувейт СК - Ал Араби Кувейт 3 - 2 1.66 3.50 4.32
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кувейт СК - Ал Араби Кувейт
19:50 3 - 2 1.66 3.50 4.32
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 БФЦ Даугавпилс - Тукумс 2000 0 - 0 2.01 3.47 3.05
16:00 Ауда Кекава - Метта ЛУ Рига 2 - 1 1.27 4.93 8.51
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - Тукумс 2000
14:00 0 - 0 2.01 3.47 3.05
Ауда Кекава - Метта ЛУ Рига
16:00 2 - 1 1.27 4.93 8.51
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Джюгас Телшяй - Судува Мариямполе 2 - 1 6.06 4.20 1.40
17:00 ФК Йонава - ФК Паневежис 1 - 1 19.38 7.89 1.09
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Судува Мариямполе
15:00 2 - 1 6.06 4.20 1.40
ФК Йонава - ФК Паневежис
17:00 1 - 1 19.38 7.89 1.09
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт 2 - 2 1.50 4.22 4.69
20:00 Етцела Етелбрюк - Суифт Есперанж 0 - 4 8.24 5.49 1.24
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт
19:30 2 - 2 1.50 4.22 4.69
Етцела Етелбрюк - Суифт Есперанж
20:00 0 - 4 8.24 5.49 1.24
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Силвър Страйкърс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Еквендени Хамърс - Сейбъл Фарминг 2 - 0 2.28 2.73 3.34
15:30 Камузу Баракс - Майти Уондърърс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Каронга Юнайтед - СИВО Юнайтед 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - Майти Тайгърс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Няса Биг Булетс - Каронга Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
15:30 Ред Лайънс - Камузу Баракс 0 - 1 2.75 2.75 2.63
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Силвър Страйкърс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Еквендени Хамърс - Сейбъл Фарминг
15:30 2 - 0 2.28 2.73 3.34
Камузу Баракс - Майти Уондърърс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Каронга Юнайтед - СИВО Юнайтед
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - Майти Тайгърс
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Няса Биг Булетс - Каронга Юнайтед
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Ред Лайънс - Камузу Баракс
15:30 0 - 1 2.75 2.75 2.63
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Сабах - Селангор 2 - 3 1.81 3.75 3.48
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сабах - Селангор
14:00 2 - 3 1.81 3.75 3.48
Малайзия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Теренггану - Джохор Дарул Такзим 1 - 3 6.21 4.34 1.40
Малайзия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Теренггану - Джохор Дарул Такзим
16:00 1 - 3 6.21 4.34 1.40
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Пиета Хотспърс - Моста ФК 1 - 4 4.31 3.76 1.62
19:30 Флориана - Валета 1 - 0 1.91 3.31 3.41
21:45 Сиренс - Хамрун Спартанс 0 - 2 3.69 3.38 1.80
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пиета Хотспърс - Моста ФК
19:30 1 - 4 4.31 3.76 1.62
Флориана - Валета
19:30 1 - 0 1.91 3.31 3.41
Сиренс - Хамрун Спартанс
21:45 0 - 2 3.69 3.38 1.80
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:05 Хуарес - Монтерей 0 - 1 3.63 3.17 2.06
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хуарес - Монтерей
05:05 0 - 1 3.63 3.17 2.06
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Алебрихес де Оахака - Алакранес де Дуранго 4 - 0 1.92 3.24 3.57
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алебрихес де Оахака - Алакранес де Дуранго
01:00 4 - 0 1.92 3.24 3.57
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Дачия Буюкан 2 - 0 2.20 3.27 2.67
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо-Авто Тираспол - Дачия Буюкан
17:00 2 - 0 2.20 3.27 2.67
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 НЕК Ниймеген - Фортуна Ситард 1 - 1 1.87 3.67 3.92
19:45 Аякс - Хееренвеен 5 - 0 1.20 7.10 12.35
22:00 Екселсиор - Еммен 2 - 1 3.24 3.61 2.10
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
НЕК Ниймеген - Фортуна Ситард
17:30 1 - 1 1.87 3.67 3.92
Аякс - Хееренвеен
19:45 5 - 0 1.20 7.10 12.35
Екселсиор - Еммен
22:00 2 - 1 3.24 3.61 2.10
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Вард Хаугесунд - Квик Халден 2 - 2 2.24 3.68 2.55
16:00 Айерсун - Стаал Йорпеланд 4 - 0 1.23 6.00 8.27
16:00 Сотра - Улерн 1 - 1 1.96 3.84 2.95
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Вард Хаугесунд - Квик Халден
15:00 2 - 2 2.24 3.68 2.55
Айерсун - Стаал Йорпеланд
16:00 4 - 0 1.23 6.00 8.27
Сотра - Улерн
16:00 1 - 1 1.96 3.84 2.95
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Левангер - Братвог 5 - 3 1.68 4.25 3.65
17:00 Берум - Йовик-Лин 1 - 2 1.78 3.81 3.47
18:30 Хьодд - Аскер 1 - 0 1.46 4.35 5.24
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Левангер - Братвог
14:00 5 - 3 1.68 4.25 3.65
Берум - Йовик-Лин
17:00 1 - 2 1.78 3.81 3.47
Хьодд - Аскер
18:30 1 - 0 1.46 4.35 5.24
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 Сандефьорд - Од БК 1 - 3 2.66 3.52 2.42
19:00 Лилестрьом - Стрьомгодсет 2 - 1 1.68 3.88 4.61
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Сандефьорд - Од БК
17:00 1 - 3 2.66 3.52 2.42
Лилестрьом - Стрьомгодсет
19:00 2 - 1 1.68 3.88 4.61
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ал Аин - Ал Дафра 7 - 0 1.23 5.52 10.06
16:45 Ал Насър Дубай - Аджман 2 - 0 1.79 3.66 3.66
19:30 Ал Вахда Абу Даби - Ал Итихад Калба 0 - 1 1.50 4.02 5.26
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Аин - Ал Дафра
16:45 7 - 0 1.23 5.52 10.06
Ал Насър Дубай - Аджман
16:45 2 - 0 1.79 3.66 3.66
Ал Вахда Абу Даби - Ал Итихад Калба
19:30 0 - 1 1.50 4.02 5.26
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:15 Ресистенсия - Серо Портеньо 0 - 2 5.96 3.81 1.51
23:45 Гуайреня - Либертад Асунсион 4 - 0 5.44 3.86 1.53
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ресистенсия - Серо Портеньо
02:15 0 - 2 5.96 3.81 1.51
Гуайреня - Либертад Асунсион
23:45 4 - 0 5.44 3.86 1.53
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Алианса Атлетико - АДТ Тарма 2 - 2 1.65 3.50 5.04
23:30 Алианса Лима - Академия Кантолао 0 - 0 1.30 4.88 8.65
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Алианса Атлетико - АДТ Тарма
21:15 2 - 2 1.65 3.50 5.04
Алианса Лима - Академия Кантолао
23:30 0 - 0 1.30 4.88 8.65
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск 2 - 1 2.29 3.33 2.92
18:30 Радомяк Радом - Висла Плоцк 2 - 0 2.14 3.40 3.19
21:00 Гурник Забже - Пяст Гливице 3 - 3 2.43 3.24 2.83
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск
16:00 2 - 1 2.29 3.33 2.92
Радомяк Радом - Висла Плоцк
18:30 2 - 0 2.14 3.40 3.19
Гурник Забже - Пяст Гливице
21:00 3 - 3 2.43 3.24 2.83
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Скра Ченстохова - Арка Гдиня 1 - 2 4.86 3.49 1.66
18:30 Стал Жешов - Висла Краков 2 - 1 3.04 3.25 2.17
21:00 Гурник Ленчна - ГКС Катовице 2 - 2 2.64 3.07 2.54
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Скра Ченстохова - Арка Гдиня
16:00 1 - 2 4.86 3.49 1.66
Стал Жешов - Висла Краков
18:30 2 - 1 3.04 3.25 2.17
Гурник Ленчна - ГКС Катовице
21:00 2 - 2 2.64 3.07 2.54
Португалия - Лига Португал 2 Рез. 1 X 2
13:00 Вилафранкензе - Бенфика Б 3 - 2 2.13 3.19 3.24
17:30 Мафра - Порто Б 0 - 1 2.29 3.22 2.91
Португалия - Лига Португал 2
Час Рез. 1 X 2
Вилафранкензе - Бенфика Б
13:00 3 - 2 2.13 3.19 3.24
Мафра - Порто Б
17:30 0 - 1 2.29 3.22 2.91
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Фамаликао - Бенфика 0 - 1 7.38 4.52 1.40
20:00 Спортинг Лисабон - Портимонензе 4 - 0 1.31 5.24 9.20
22:30 Порто - Шавеш 3 - 0 1.17 6.88 16.73
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Фамаликао - Бенфика
17:30 0 - 1 7.38 4.52 1.40
Спортинг Лисабон - Портимонензе
20:00 4 - 0 1.31 5.24 9.20
Порто - Шавеш
22:30 3 - 0 1.17 6.88 16.73
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:30 Панахайки (Гър) - Панатинайкос Б (Гър) - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Панахайки (Гър) - Панатинайкос Б (Гър)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:00 Киндия Търговище - Сепси Сфънту Георге 1 - 2 3.70 3.03 2.07
15:00 Херманщат - Петролул Плоещ 2 - 1 2.36 2.83 3.26
21:30 У Крайова 1948 - Рапид Букурещ 1 - 0 2.52 2.86 2.95
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Сепси Сфънту Георге
13:00 1 - 2 3.70 3.03 2.07
Херманщат - Петролул Плоещ
15:00 2 - 1 2.36 2.83 3.26
У Крайова 1948 - Рапид Букурещ
21:30 1 - 0 2.52 2.86 2.95
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Химки - Криля Советов 0 - 0 3.18 3.59 2.21
17:30 ЦСКА Москва - ФК Краснодар 4 - 1 1.63 4.12 5.38
19:45 Ахмат Грозни - ФК Нижни Новгород 1 - 3 1.83 3.71 4.31
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Химки - Криля Советов
15:00 0 - 0 3.18 3.59 2.21
ЦСКА Москва - ФК Краснодар
17:30 4 - 1 1.63 4.12 5.38
Ахмат Грозни - ФК Нижни Новгород
19:45 1 - 3 1.83 3.71 4.31
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Монреал - Кълъмбъс Крю 2 - 2 1.80 3.53 4.38
20:00 Шарлът - Ню Йорк Сити 1 - 0 2.64 3.35 2.56
22:30 Нашвил - Лос Анджелис Галакси 1 - 1 1.84 3.80 3.86
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Монреал - Кълъмбъс Крю
02:30 2 - 2 1.80 3.53 4.38
Шарлът - Ню Йорк Сити
20:00 1 - 0 2.64 3.35 2.56
Нашвил - Лос Анджелис Галакси
22:30 1 - 1 1.84 3.80 3.86
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Тре Пене 0 - 2 9.95 5.18 1.23
16:00 Фаетано - Либертас 1 - 3 2.58 3.06 2.43
16:00 Ювенес Догана - Доманяно 1 - 1 3.63 3.36 1.81
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Кайлунго - Тре Пене
16:00 0 - 2 9.95 5.18 1.23
Фаетано - Либертас
16:00 1 - 3 2.58 3.06 2.43
Ювенес Догана - Доманяно
16:00 1 - 1 3.63 3.36 1.81
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Фейха - Ал Таавон 1 - 1 3.00 3.09 2.20
21:00 Ал Насър Рияд - Дамк 2 - 1 1.34 4.71 6.71
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фейха - Ал Таавон
18:45 1 - 1 3.00 3.09 2.20
Ал Насър Рияд - Дамк
21:00 2 - 1 1.34 4.71 6.71
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Карик Рейнджърс - Портадаун отл. 1.51 4.18 5.24
17:00 Коулрейн - Крусейдърс отл. 2.49 3.33 2.54
17:00 Линфийлд - Гленавон отл. 1.38 4.54 6.76
19:30 Нюри Сити - Балимина Юнайтед отл. 2.83 3.47 2.20
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Карик Рейнджърс - Портадаун
17:00 отл. 1.51 4.18 5.24
Коулрейн - Крусейдърс
17:00 отл. 2.49 3.33 2.54
Линфийлд - Гленавон
17:00 отл. 1.38 4.54 6.76
Нюри Сити - Балимина Юнайтед
19:30 отл. 2.83 3.47 2.20
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Македония Гьорче Петров - Силекс Кратово 0 - 1 2.20 2.87 3.09
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Македония Гьорче Петров - Силекс Кратово
17:00 0 - 1 2.20 2.87 3.09
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс 2 - 1 1.02 17.92 36.50
12:30 Тампайнс Роувърс - Лайън Сити Сейлърс 2 - 1 4.59 4.81 1.46
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс
12:30 2 - 1 1.02 17.92 36.50
Тампайнс Роувърс - Лайън Сити Сейлърс
12:30 2 - 1 4.59 4.81 1.46
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Комарно - Славой Требишов 2 - 1 1.54 3.85 4.68
17:00 Поважска Бистрица - Слован Братислава Б 1 - 2 1.62 3.88 3.99
17:00 Татран Прешов - Пухов 2 - 1 1.70 3.64 3.78
17:00 Хумене - Петржалка Братислава 1 - 1 1.92 3.35 3.25
19:00 Кошице - Жилина Б 4 - 1 1.34 4.54 6.32
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Комарно - Славой Требишов
17:00 2 - 1 1.54 3.85 4.68
Поважска Бистрица - Слован Братислава Б
17:00 1 - 2 1.62 3.88 3.99
Татран Прешов - Пухов
17:00 2 - 1 1.70 3.64 3.78
Хумене - Петржалка Братислава
17:00 1 - 1 1.92 3.35 3.25
Кошице - Жилина Б
19:00 4 - 1 1.34 4.54 6.32
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Скалица - ДАК Дунайска Стреда 1 - 1 3.20 3.33 2.03
19:00 Татран Липтовски Микулаш - Дукла Банска Бистрица 1 - 2 2.20 3.37 2.81
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Скалица - ДАК Дунайска Стреда
19:00 1 - 1 3.20 3.33 2.03
Татран Липтовски Микулаш - Дукла Банска Бистрица
19:00 1 - 2 2.20 3.37 2.81
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Горица 1 - 3 2.28 3.08 2.95
21:15 Целие - Олимпия Любляна 4 - 3 2.31 3.02 2.95
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Горица
16:00 1 - 3 2.28 3.08 2.95
Целие - Олимпия Любляна
21:15 4 - 3 2.31 3.02 2.95
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Напредак Крушевац - Раднички 1923 1 - 0 2.06 3.04 3.36
20:00 ТСЦ Бачка Топола - Колубара Лазаревац 3 - 1 1.39 4.15 6.98
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Напредак Крушевац - Раднички 1923
20:00 1 - 0 2.06 3.04 3.36
ТСЦ Бачка Топола - Колубара Лазаревац
20:00 3 - 1 1.39 4.15 6.98
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Истаравшан 1 - 2 0.00 0.00 0.00
14:30 ЦСКА Памир Душанбе - Худжанд 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Истаравшан
14:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Памир Душанбе - Худжанд
14:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Чонбури - ПТ Прачуап 1 - 0 1.79 3.41 3.82
14:30 Након Ратчасима - Нонгбуа Питчая 2 - 1 2.30 2.97 2.93
15:00 Порт Банкок - Кхонкаен Юнайтед 4 - 1 1.37 4.23 6.99
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбури - ПТ Прачуап
14:00 1 - 0 1.79 3.41 3.82
Након Ратчасима - Нонгбуа Питчая
14:30 2 - 1 2.30 2.97 2.93
Порт Банкок - Кхонкаен Юнайтед
15:00 4 - 1 1.37 4.23 6.99
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
20:00 Ла Марса - Сфаксиен Сфакс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Ла Марса - Сфаксиен Сфакс
20:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Коняспор - Хатайспор 1 - 0 1.72 3.76 4.57
20:00 Фатих Карагюмрук - Гиресунспор 1 - 1 2.04 3.37 3.56
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Коняспор - Хатайспор
17:00 1 - 0 1.72 3.76 4.57
Фатих Карагюмрук - Гиресунспор
20:00 1 - 1 2.04 3.37 3.56
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бандърмаспор - Кечиоренгуджу 2 - 2 1.78 3.40 4.08
20:00 Генчлербирлиги - Тузласпор 1 - 2 2.09 3.28 3.11
20:00 Сакаряспор - Денизлиспор 2 - 1 1.80 3.40 4.04
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Кечиоренгуджу
16:30 2 - 2 1.78 3.40 4.08
Генчлербирлиги - Тузласпор
20:00 1 - 2 2.09 3.28 3.11
Сакаряспор - Денизлиспор
20:00 2 - 1 1.80 3.40 4.04
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бала Таун - Понтъприд Юнайтед отл. 1.53 4.14 4.77
16:30 Еърбъс ЮК - Кардиф Метрополитън отл. 3.63 3.44 1.84
16:30 Нютаун - Конас Кий отл. 2.43 3.29 2.54
19:15 Дъ Ню Сейнтс - Хавърфордуест отл. 1.20 6.15 10.10
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бала Таун - Понтъприд Юнайтед
16:30 отл. 1.53 4.14 4.77
Еърбъс ЮК - Кардиф Метрополитън
16:30 отл. 3.63 3.44 1.84
Нютаун - Конас Кий
16:30 отл. 2.43 3.29 2.54
Дъ Ню Сейнтс - Хавърфордуест
19:15 отл. 1.20 6.15 10.10
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Сурхан Термез - Насаф Карши 0 - 2 5.59 3.41 1.53
17:00 Локомотив Ташкент - Динамо Самарканд 1 - 1 1.46 3.78 5.78
18:00 Согдиана Джизак - Навбахор Наманган 0 - 0 3.40 2.93 2.01
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сурхан Термез - Насаф Карши
16:00 0 - 2 5.59 3.41 1.53
Локомотив Ташкент - Динамо Самарканд
17:00 1 - 1 1.46 3.78 5.78
Согдиана Джизак - Навбахор Наманган
18:00 0 - 0 3.40 2.93 2.01
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кривбас Кривой Рок - Верес Ровно 0 - 1 2.37 3.08 2.87
17:00 Шахтьор Донецк - Черноморец Одеса 2 - 1 1.20 5.53 12.69
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кривбас Кривой Рок - Верес Ровно
15:00 0 - 1 2.37 3.08 2.87
Шахтьор Донецк - Черноморец Одеса
17:00 2 - 1 1.20 5.53 12.69
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Полесия Житомир - ФСК Мариупол 4 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Диназ Вишгород - Епицентър Дунаевци 1 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Скорук Томаковка - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 ФК Чернигов - Оболон Киев 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Полесия Житомир - ФСК Мариупол
15:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Диназ Вишгород - Епицентър Дунаевци
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Скорук Томаковка - Горняк-Спорт Горишни Плавни
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Чернигов - Оболон Киев
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
16:30 Пакш - Дебрецен 1 - 0 1.75 3.91 3.90
18:45 Хонвед Будапеща - Кечкемет 0 - 0 1.90 3.37 3.74
21:00 МОЛ Фехервар - Мезьокьовешд 2 - 1 1.56 4.10 4.97
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пакш - Дебрецен
16:30 1 - 0 1.75 3.91 3.90
Хонвед Будапеща - Кечкемет
18:45 0 - 0 1.90 3.37 3.74
МОЛ Фехервар - Мезьокьовешд
21:00 2 - 1 1.56 4.10 4.97
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Монтевидео Сити Торке - Депортиво Малдонадо 3 - 3 2.17 3.11 3.18
16:00 Монтевидео Уондърърс - Данубио Монтевидео 0 - 3 2.91 2.93 2.43
21:00 Бостън Ривър - Албион Монтевидео 1 - 0 1.83 3.10 4.40
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Сити Торке - Депортиво Малдонадо
00:00 3 - 3 2.17 3.11 3.18
Монтевидео Уондърърс - Данубио Монтевидео
16:00 0 - 3 2.91 2.93 2.43
Бостън Ривър - Албион Монтевидео
21:00 1 - 0 1.83 3.10 4.40
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б68 Тофтир - ЕБ Стреймур 1 - 1 2.71 3.70 2.05
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б68 Тофтир - ЕБ Стреймур
17:00 1 - 1 2.71 3.70 2.05
Финландия - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:00 Гнистан Хелзинки - Паргас ИФ 2 - 1 1.39 4.80 6.15
16:00 МП Микели - ПК-35 Вантаа 1 - 0 2.04 3.51 3.15
17:00 СЯК Академия - ПЕПО Лапеенранта 3 - 0 2.01 3.51 3.21
Финландия - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - Паргас ИФ
15:00 2 - 1 1.39 4.80 6.15
МП Микели - ПК-35 Вантаа
16:00 1 - 0 2.04 3.51 3.15
СЯК Академия - ПЕПО Лапеенранта
17:00 3 - 0 2.01 3.51 3.21
Финландия - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 ТПС Турку - Екеняс ИФ 2 - 0 1.52 4.09 5.15
Финландия - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
ТПС Турку - Екеняс ИФ
16:00 2 - 0 1.52 4.09 5.15
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Кески-Уусимаа - Атлантис Хелзинки 1 - 1 2.49 4.10 2.15
16:00 НЯС Нурмиярви - ЙИППО Йоенсуу 0 - 2 4.98 4.26 1.48
16:00 Рейпас Лахти - Футура Порвоо 1 - 0 1.17 6.91 10.00
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - Атлантис Хелзинки
15:00 1 - 1 2.49 4.10 2.15
НЯС Нурмиярви - ЙИППО Йоенсуу
16:00 0 - 2 4.98 4.26 1.48
Рейпас Лахти - Футура Порвоо
16:00 1 - 0 1.17 6.91 10.00
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 ЕПС Еспоо - Клуби-04 Хелзинки 1 - 1 3.70 4.33 1.65
16:00 Джаз Пори - СалПа Сало 0 - 1 2.42 3.74 2.33
16:00 КааПо Каарина - Илвес Тампере 2 0 - 2 6.22 5.53 1.31
16:30 ВЯС Вантаа - Хонка Академия 0 - 4 3.30 3.99 1.79
17:00 Тампере Юнайтед - ХЯС Академия 4 - 2 2.34 3.68 2.41
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Клуби-04 Хелзинки
15:00 1 - 1 3.70 4.33 1.65
Джаз Пори - СалПа Сало
16:00 0 - 1 2.42 3.74 2.33
КааПо Каарина - Илвес Тампере 2
16:00 0 - 2 6.22 5.53 1.31
ВЯС Вантаа - Хонка Академия
16:30 0 - 4 3.30 3.99 1.79
Тампере Юнайтед - ХЯС Академия
17:00 4 - 2 2.34 3.68 2.41
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Вааса ИФК - Вааякоски Ювяскюля 0 - 1 1.37 4.65 6.16
14:00 ОЛС Оулу - Комеетат Ювяскюля 4 - 0 1.31 5.18 6.64
17:00 ГБК Кокола - РоПС Рованиеми 1 - 1 2.17 3.64 2.65
18:00 Еркулес Оулу - ЮЯК Ювяскюля 0 - 1 4.54 3.98 1.56
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааса ИФК - Вааякоски Ювяскюля
14:00 0 - 1 1.37 4.65 6.16
ОЛС Оулу - Комеетат Ювяскюля
14:00 4 - 0 1.31 5.18 6.64
ГБК Кокола - РоПС Рованиеми
17:00 1 - 1 2.17 3.64 2.65
Еркулес Оулу - ЮЯК Ювяскюля
18:00 0 - 1 4.54 3.98 1.56
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Риека - Осиек 0 - 3 2.37 3.22 2.83
22:05 ХНК Горица - Динамо Загреб 0 - 1 6.25 4.25 1.44
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Риека - Осиек
19:30 0 - 3 2.37 3.22 2.83
ХНК Горица - Динамо Загреб
22:05 0 - 1 6.25 4.25 1.44
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Петровац - Сутиеска Никшич 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Петровац - Сутиеска Никшич
20:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Вишков 1 - 1 2.10 3.30 2.98
18:00 Лишен Бърно - Височина Ихлава 2 - 0 1.95 3.29 3.43
18:00 Простейов - МАС Таборско 5 - 0 2.24 3.25 2.82
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Тринец - Вишков
11:15 1 - 1 2.10 3.30 2.98
Лишен Бърно - Височина Ихлава
18:00 2 - 0 1.95 3.29 3.43
Простейов - МАС Таборско
18:00 5 - 0 2.24 3.25 2.82
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен 2 - 3 3.42 3.20 2.12
17:00 Фастав Злин - Збройовка Бърно 2 - 3 2.05 3.40 3.41
20:00 Теплице - Спарта Прага 2 - 2 6.39 4.10 1.49
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен
17:00 2 - 3 3.42 3.20 2.12
Фастав Злин - Збройовка Бърно
17:00 2 - 3 2.05 3.40 3.41
Теплице - Спарта Прага
20:00 2 - 2 6.39 4.10 1.49
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста 1 - 0 2.10 3.04 3.58
03:30 Уачипато Талкауано - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 2.73 3.01 2.58
22:00 Депортес Ла Серена - Универсидад Католика 0 - 4 4.54 3.50 1.73
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста
01:00 1 - 0 2.10 3.04 3.58
Уачипато Талкауано - Евертън Виня дел Мар
03:30 1 - 1 2.73 3.01 2.58
Депортес Ла Серена - Универсидад Католика
22:00 0 - 4 4.54 3.50 1.73
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Санкт Гален - Сион 1 - 2 1.66 4.04 4.49
21:30 Винтертур - Люцерн 0 - 6 3.00 3.53 2.21
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Санкт Гален - Сион
19:00 1 - 2 1.66 4.04 4.49
Винтертур - Люцерн
21:30 0 - 6 3.00 3.53 2.21
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Лозана-Уши - Тун 2 - 2 2.36 3.47 2.57
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Лозана-Уши - Тун
19:00 2 - 2 2.36 3.47 2.57
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сириус - Вернаму 2 - 3 2.31 3.37 2.94
18:30 Дегерфорш - Мялби 0 - 0 2.95 3.36 2.32
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Сириус - Вернаму
16:00 2 - 3 2.31 3.37 2.94
Дегерфорш - Мялби
18:30 0 - 0 2.95 3.36 2.32
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 ИФ Сюлвия - Стокхолм Интернационале 2 - 1 2.25 3.59 2.64
17:00 БК Форвард - Хамарби ТФФ 0 - 3 3.41 3.79 1.83
17:00 ИФК Ханинге - Йефле 0 - 2 4.51 4.06 1.58
17:00 Карлстад Футбол - Тебю ФК 2 - 4 1.60 4.10 4.27
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФ Сюлвия - Стокхолм Интернационале
14:00 2 - 1 2.25 3.59 2.64
БК Форвард - Хамарби ТФФ
17:00 0 - 3 3.41 3.79 1.83
ИФК Ханинге - Йефле
17:00 0 - 2 4.51 4.06 1.58
Карлстад Футбол - Тебю ФК
17:00 2 - 4 1.60 4.10 4.27
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Малмьо - Фалкенберг 0 - 0 3.59 3.63 1.83
17:00 Венерсборг - Атвидаберг 1 - 1 1.76 3.65 3.82
17:00 ИФК Малмьо - Тролхетан 0 - 0 4.51 3.93 1.59
17:00 Линдуме - Оскаршхамн АИК 2 - 2 2.75 3.55 2.18
17:00 Люнгшиле - Твоокерш 1 - 0 2.10 3.54 2.89
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Малмьо - Фалкенберг
14:00 0 - 0 3.59 3.63 1.83
Венерсборг - Атвидаберг
17:00 1 - 1 1.76 3.65 3.82
ИФК Малмьо - Тролхетан
17:00 0 - 0 4.51 3.93 1.59
Линдуме - Оскаршхамн АИК
17:00 2 - 2 2.75 3.55 2.18
Люнгшиле - Твоокерш
17:00 1 - 0 2.10 3.54 2.89
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Ландскрона БоИС 3 - 0 1.47 4.36 5.78
16:00 Вестерос - Шьовде АИК 4 - 1 2.16 3.43 3.01
16:00 Йостерсунд - Йоребро 2 - 0 2.55 3.20 2.61
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Ландскрона БоИС
14:00 3 - 0 1.47 4.36 5.78
Вестерос - Шьовде АИК
16:00 4 - 1 2.16 3.43 3.01
Йостерсунд - Йоребро
16:00 2 - 0 2.55 3.20 2.61
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бонириг Роуз Атлетик - Анан Атлетик отл. 1.85 3.41 3.74
17:00 Елгин Сити - Албион Роувърс отл. 2.03 3.39 3.18
17:00 Ийст Файф - Стенхаусмюър отл. 2.16 3.35 2.93
17:00 Странрар - Дъмбартън отл. 3.05 3.35 2.12
17:00 Форфар Атлетик - Стърлинг Албиън отл. 2.14 3.28 3.03
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Бонириг Роуз Атлетик - Анан Атлетик
17:00 отл. 1.85 3.41 3.74
Елгин Сити - Албион Роувърс
17:00 отл. 2.03 3.39 3.18
Ийст Файф - Стенхаусмюър
17:00 отл. 2.16 3.35 2.93
Странрар - Дъмбартън
17:00 отл. 3.05 3.35 2.12
Форфар Атлетик - Стърлинг Албиън
17:00 отл. 2.14 3.28 3.03
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Абърдийн - Рейнджърс отл. 4.61 3.72 1.72
17:00 Дънди Юнайтед - Хибърниън отл. 3.72 3.35 2.00
17:00 Килмарнък - Сейнт Джонстън отл. 2.31 3.09 3.22
17:00 Рос Каунти - Мъдъруел отл. 2.61 3.20 2.68
17:00 Селтик - Ливингстън отл. 1.07 11.63 27.60
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Абърдийн - Рейнджърс
14:00 отл. 4.61 3.72 1.72
Дънди Юнайтед - Хибърниън
17:00 отл. 3.72 3.35 2.00
Килмарнък - Сейнт Джонстън
17:00 отл. 2.31 3.09 3.22
Рос Каунти - Мъдъруел
17:00 отл. 2.61 3.20 2.68
Селтик - Ливингстън
17:00 отл. 1.07 11.63 27.60
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Единбург - Питърхед отл. 1.73 3.76 3.93
17:00 Келти Хартс - Куин ъф Саут отл. 2.65 3.44 2.31
17:00 Клайд - Дънфърмлин отл. 3.58 3.53 1.86
17:00 Монтроуз - Еърдри отл. 2.44 3.31 2.58
17:00 Фолкърк - Алоа Атлетик отл. 1.99 3.36 3.34
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Единбург - Питърхед
17:00 отл. 1.73 3.76 3.93
Келти Хартс - Куин ъф Саут
17:00 отл. 2.65 3.44 2.31
Клайд - Дънфърмлин
17:00 отл. 3.58 3.53 1.86
Монтроуз - Еърдри
17:00 отл. 2.44 3.31 2.58
Фолкърк - Алоа Атлетик
17:00 отл. 1.99 3.36 3.34
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Рейт Роувърс отл. 2.27 3.15 2.97
17:00 Еър Юнайтед - Партик Тисъл отл. 2.25 3.22 2.92
17:00 Инвърнес КТ - Хамилтън отл. 1.88 3.34 3.75
17:00 Куинс парк ФК - Грийнок Мортън отл. 2.18 3.12 3.16
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Рейт Роувърс
17:00 отл. 2.27 3.15 2.97
Еър Юнайтед - Партик Тисъл
17:00 отл. 2.25 3.22 2.92
Инвърнес КТ - Хамилтън
17:00 отл. 1.88 3.34 3.75
Куинс парк ФК - Грийнок Мортън
17:00 отл. 2.18 3.12 3.16
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Чипа Юнайтед 1 - 2 1.84 2.88 4.79
16:00 Морока Суолоус - Стеленбош 1 - 2 2.58 2.63 3.00
18:30 Орландо Пайрътс - ТС Галакси 2 - 0 1.75 3.02 5.02
21:00 Мамелоди Съндаунс - Ламонтвил Голдън Ероус 2 - 1 1.42 3.78 7.75
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - Чипа Юнайтед
16:00 1 - 2 1.84 2.88 4.79
Морока Суолоус - Стеленбош
16:00 1 - 2 2.58 2.63 3.00
Орландо Пайрътс - ТС Галакси
18:30 2 - 0 1.75 3.02 5.02
Мамелоди Съндаунс - Ламонтвил Голдън Ероус
21:00 2 - 1 1.42 3.78 7.75
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кимчхон Сангму - Чеджу Юнайтед 1 - 2 3.04 3.37 2.20
08:00 Тегу - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 5 3.17 3.31 2.17
10:30 Съннам - Кануън 0 - 4 3.14 3.39 2.15
13:00 Сеул - Сувон ФК 2 - 2 1.98 3.46 3.51
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Чеджу Юнайтед
08:00 1 - 2 3.04 3.37 2.20
Тегу - Чонбук Хюндай Моторс
08:00 0 - 5 3.17 3.31 2.17
Съннам - Кануън
10:30 0 - 4 3.14 3.39 2.15
Сеул - Сувон ФК
13:00 2 - 2 1.98 3.46 3.51
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:30 Гимпо - Сеул Е-Ланд 0 - 3 3.23 3.29 2.09
10:00 Пусан АйПарк - Кьонсан 1 - 0 3.48 3.56 1.92
12:30 Теджън Хана Ситизен - Чунгнам Асан 1 - 1 2.08 3.33 3.19
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Гимпо - Сеул Е-Ланд
07:30 0 - 3 3.23 3.29 2.09
Пусан АйПарк - Кьонсан
10:00 1 - 0 3.48 3.56 1.92
Теджън Хана Ситизен - Чунгнам Асан
12:30 1 - 1 2.08 3.33 3.19
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Шонан Белмар 1 - 1 2.33 3.20 3.00
12:30 Кавазаки Фронтейл - Санфрече Хирошима 4 - 0 2.16 3.40 3.11
13:00 Висел Кобе - Нагоя Грампус 0 - 0 2.54 3.08 2.80
13:00 Гамба Осака - Токио 0 - 0 2.79 3.41 2.37
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Ависпа Фукуока 1 - 0 1.44 4.38 6.50
13:00 Киото Санга - Кашима Антлърс 1 - 1 3.73 3.37 1.96
13:00 Серезо Осака - Саган Тошу 2 - 1 1.82 3.45 4.26
13:00 Урава Ред Даймъндс - Кашива Рейсол 4 - 1 1.74 3.68 4.39
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Шимизу Ес-Пулс - Шонан Белмар
12:00 1 - 1 2.33 3.20 3.00
Кавазаки Фронтейл - Санфрече Хирошима
12:30 4 - 0 2.16 3.40 3.11
Висел Кобе - Нагоя Грампус
13:00 0 - 0 2.54 3.08 2.80
Гамба Осака - Токио
13:00 0 - 0 2.79 3.41 2.37
Йокохама Ф-Маринос - Ависпа Фукуока
13:00 1 - 0 1.44 4.38 6.50
Киото Санга - Кашима Антлърс
13:00 1 - 1 3.73 3.37 1.96
Серезо Осака - Саган Тошу
13:00 2 - 1 1.82 3.45 4.26
Урава Ред Даймъндс - Кашива Рейсол
13:00 4 - 1 1.74 3.68 4.39
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Албирекс Ниигата - Рюкю 3 - 0 1.45 4.22 6.46
12:00 Вентфорет Кофу - Омия Ардижа 0 - 3 1.70 3.48 4.87
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава 1 - 0 1.83 3.29 4.30
12:00 Ивате Грула Мориока - Мито Холихок 1 - 0 4.05 3.43 1.84
12:00 Йокохама ФК - Точиги СК 0 - 0 2.09 3.02 3.66
12:00 Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи 0 - 1 1.61 3.59 5.37
12:00 Токио Верди - Теспакусатсу Гунма 1 - 1 1.94 3.23 3.86
12:30 Блаублиц Акита - Токушима Вортис 0 - 0 3.93 2.91 2.07
13:00 В-Варен Нагазаки - Роасо Кумамото 1 - 3 2.64 2.99 2.70
13:00 Оита Тринита - Вегалта Сендай 1 - 0 2.82 3.26 2.37
13:00 Фагиано Окаяма - Монтедио Ямагата 2 - 1 2.51 3.06 2.77
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Рюкю
12:00 3 - 0 1.45 4.22 6.46
Вентфорет Кофу - Омия Ардижа
12:00 0 - 3 1.70 3.48 4.87
Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава
12:00 1 - 0 1.83 3.29 4.30
Ивате Грула Мориока - Мито Холихок
12:00 1 - 0 4.05 3.43 1.84
Йокохама ФК - Точиги СК
12:00 0 - 0 2.09 3.02 3.66
Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи
12:00 0 - 1 1.61 3.59 5.37
Токио Верди - Теспакусатсу Гунма
12:00 1 - 1 1.94 3.23 3.86
Блаублиц Акита - Токушима Вортис
12:30 0 - 0 3.93 2.91 2.07
В-Варен Нагазаки - Роасо Кумамото
13:00 1 - 3 2.64 2.99 2.70
Оита Тринита - Вегалта Сендай
13:00 1 - 0 2.82 3.26 2.37
Фагиано Окаяма - Монтедио Ямагата
13:00 2 - 1 2.51 3.06 2.77