Лига Европа гр. A Рез. 1 X 2
19:45 ПСВ Айндховен (Нид) - Бодьо Глимт (Нор) 1 - 1 1.35 5.71 7.94
19:45 Цюрих (Швц) - Арсенал (Анг) 1 - 2 12.50 7.03 1.21
Лига Европа гр. A
Час Рез. 1 X 2
ПСВ Айндховен (Нид) - Бодьо Глимт (Нор)
19:45 1 - 1 1.35 5.71 7.94
Цюрих (Швц) - Арсенал (Анг)
19:45 1 - 2 12.50 7.03 1.21
Лига Европа гр. B Рез. 1 X 2
19:45 АЕК Ларнака (Кип) - Рен (Фра) 1 - 2 5.17 3.93 1.66
19:45 Фенербахче (Тур) - Динамо Киев (Укр) 2 - 1 1.60 3.99 5.78
Лига Европа гр. B
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака (Кип) - Рен (Фра)
19:45 1 - 2 5.17 3.93 1.66
Фенербахче (Тур) - Динамо Киев (Укр)
19:45 2 - 1 1.60 3.99 5.78
Лига Европа гр. C Рез. 1 X 2
19:45 Лудогорец Разград (Бъл) - Рома (Ита) 2 - 1 6.40 4.30 1.52
19:45 ХИК Хелзинки (Фин) - Бетис (Исп) 0 - 2 7.06 4.30 1.48
Лига Европа гр. C
Час Рез. 1 X 2
Лудогорец Разград (Бъл) - Рома (Ита)
19:45 2 - 1 6.40 4.30 1.52
ХИК Хелзинки (Фин) - Бетис (Исп)
19:45 0 - 2 7.06 4.30 1.48
Лига Европа гр. D Рез. 1 X 2
19:45 Малмьо (Шве) - Спортинг Брага (Пор) 0 - 2 3.16 3.50 2.23
19:45 Унион Берлин (Гер) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 0 - 1 1.62 4.09 5.31
Лига Европа гр. D
Час Рез. 1 X 2
Малмьо (Шве) - Спортинг Брага (Пор)
19:45 0 - 2 3.16 3.50 2.23
Унион Берлин (Гер) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
19:45 0 - 1 1.62 4.09 5.31
Лига Европа гр. E Рез. 1 X 2
22:00 Манчестър Юнайтед (Анг) - Реал Сосиедад (Исп) 0 - 1 1.59 4.12 5.60
22:00 Омония Никозия (Кип) - Шериф Тираспол (Мол) 0 - 3 2.27 3.22 3.36
Лига Европа гр. E
Час Рез. 1 X 2
Манчестър Юнайтед (Анг) - Реал Сосиедад (Исп)
22:00 0 - 1 1.59 4.12 5.60
Омония Никозия (Кип) - Шериф Тираспол (Мол)
22:00 0 - 3 2.27 3.22 3.36
Лига Европа гр. F Рез. 1 X 2
22:00 Лацио (Ита) - Фейенорд (Нид) 4 - 2 2.06 3.65 3.48
22:00 Щурм Грац (Авс) - Мидтиланд (Дан) 1 - 0 2.86 3.41 2.45
Лига Европа гр. F
Час Рез. 1 X 2
Лацио (Ита) - Фейенорд (Нид)
22:00 4 - 2 2.06 3.65 3.48
Щурм Грац (Авс) - Мидтиланд (Дан)
22:00 1 - 0 2.86 3.41 2.45
Лига Европа гр. G Рез. 1 X 2
22:00 Нант (Фра) - Олимпиакос (Гър) 2 - 1 2.38 3.29 3.05
22:00 Фрайбург (Гер) - Карабах Агдам (Азе) 2 - 1 1.39 4.93 7.99
Лига Европа гр. G
Час Рез. 1 X 2
Нант (Фра) - Олимпиакос (Гър)
22:00 2 - 1 2.38 3.29 3.05
Фрайбург (Гер) - Карабах Агдам (Азе)
22:00 2 - 1 1.39 4.93 7.99
Лига Европа гр. H Рез. 1 X 2
22:00 Ференцварош (Унг) - Трабзонспор (Тур) 3 - 2 2.21 3.40 3.32
22:00 Цървена Звезда Белград (Сър) - Монако (Фра) 0 - 1 3.18 3.51 2.21
Лига Европа гр. H
Час Рез. 1 X 2
Ференцварош (Унг) - Трабзонспор (Тур)
22:00 3 - 2 2.21 3.40 3.32
Цървена Звезда Белград (Сър) - Монако (Фра)
22:00 0 - 1 3.18 3.51 2.21
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
03:10 Талерес Кордоба - Нюелс Олд Бойс Росарио 2 - 1 2.24 2.94 3.30
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Талерес Кордоба - Нюелс Олд Бойс Росарио
03:10 2 - 1 2.24 2.94 3.30
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ширак Гюмри - Ван Чаренцаван 1 - 1 2.71 2.95 2.40
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ширак Гюмри - Ван Чаренцаван
15:00 1 - 1 2.71 2.95 2.40
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Университарио Сукре - Реал Санта Крус 3 - 1 1.61 3.75 4.80
03:15 Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.14 7.18 14.22
22:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Томаяпо 0 - 1 1.36 4.59 7.13
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Университарио Сукре - Реал Санта Крус
01:00 3 - 1 1.61 3.75 4.80
Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус
03:15 3 - 0 1.14 7.18 14.22
Роял Пари Санта Крус - Реал Томаяпо
22:00 0 - 1 1.36 4.59 7.13
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Сао Каетано SP - Ботафого SP 2 - 1 1.94 3.13 3.58
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Сао Каетано SP - Ботафого SP
21:00 2 - 1 1.94 3.13 3.58
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Понте Прета SP - Спорт Ресифе PE 1 - 0 2.42 2.74 3.20
03:30 Сампайо Кореа MA - Гремио Новоризонтино SP 2 - 1 2.23 2.92 3.35
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Понте Прета SP - Спорт Ресифе PE
01:00 1 - 0 2.42 2.74 3.20
Сампайо Кореа MA - Гремио Новоризонтино SP
03:30 2 - 1 2.23 2.92 3.35
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Стар - Бумамуру отл. 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Интер Стар - Бумамуру
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Ла Гуайра отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Ерманос Колменарес - Арагуа Маракай отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Естудиантес де Мерида - Замора Баринас отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Каракас - Депортиво Лара отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Минерос де Гуаяна - Португеза Акаригуа отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Монагас Матурин - Карабобо Валенсия отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Сулия - Депортиво Тачира отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сентрал - Метрополитанос отл. 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Ла Гуайра
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ерманос Колменарес - Арагуа Маракай
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Естудиантес де Мерида - Замора Баринас
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Каракас - Депортиво Лара
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Минерос де Гуаяна - Португеза Акаригуа
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Монагас Матурин - Карабобо Валенсия
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сулия - Депортиво Тачира
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сентрал - Метрополитанос
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Виетнам - Купа на Виетнам Рез. 1 X 2
15:15 Виетел - Биндин 0 - 0 1.87 3.14 3.78
Виетнам - Купа на Виетнам
Час Рез. 1 X 2
Виетел - Биндин
15:15 0 - 0 1.87 3.14 3.78
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Алианса Сан Салвадор (Елс) - ЛД Алахуеленсе (Крк) 0 - 1 2.64 3.03 2.46
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор (Елс) - ЛД Алахуеленсе (Крк)
05:00 0 - 1 2.64 3.03 2.46
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Акре - Кфар Касем 1 - 1 3.10 2.63 2.42
19:30 Апоел Ашдод - Апоел Рамат Ган 2 - 0 2.84 2.80 2.45
19:30 Апоел Кфар Саба - Апоел Афула 1 - 0 2.29 2.91 2.94
19:30 Апоел Ноф Хагалил - Макаби Назарет 3 - 2 2.14 2.81 3.40
19:30 Ирони Тиберия - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.35 2.89 2.87
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Акре - Кфар Касем
19:30 1 - 1 3.10 2.63 2.42
Апоел Ашдод - Апоел Рамат Ган
19:30 2 - 0 2.84 2.80 2.45
Апоел Кфар Саба - Апоел Афула
19:30 1 - 0 2.29 2.91 2.94
Апоел Ноф Хагалил - Макаби Назарет
19:30 3 - 2 2.14 2.81 3.40
Ирони Тиберия - Апоел Рамат Хашарон
19:30 1 - 1 2.35 2.89 2.87
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Мадура Юнайтед - Бхаянгкара 1 - 0 1.89 3.23 3.58
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Мадура Юнайтед - Бхаянгкара
12:00 1 - 0 1.89 3.23 3.58
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
04:00 Мильонариос Богота - Индепендиенте Меделин 2 - 2 1.58 3.44 5.65
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Индепендиенте Меделин
04:00 2 - 2 1.58 3.44 5.65
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Фламенго RJ (Бра) - Велес Сарсфийлд (Арж) 2 - 1 1.35 4.89 8.13
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Фламенго RJ (Бра) - Велес Сарсфийлд (Арж)
03:30 2 - 1 1.35 4.89 8.13
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Мелгар Арекипа (Пер) - Индепендиенте дел Вале (Екв) 0 - 3 2.14 3.26 3.32
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Мелгар Арекипа (Пер) - Индепендиенте дел Вале (Екв)
03:30 0 - 3 2.14 3.26 3.32
Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Салмия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 2 - 1 1.33 4.52 6.96
20:50 Ал Насър Кувейт - Ал Фахахел 1 - 3 1.85 3.19 3.81
Кувейт - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Салмия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа
18:30 2 - 1 1.33 4.52 6.96
Ал Насър Кувейт - Ал Фахахел
20:50 1 - 3 1.85 3.19 3.81
Лига на Конференциите гр. A Рез. 1 X 2
19:45 Фиорентина (Ита) - РФШ Рига (Лат) 1 - 1 1.10 9.04 25.06
19:45 Хартс (Шот) - Истанбул Башакшехир (Тур) 0 - 4 3.55 3.40 2.02
Лига на Конференциите гр. A
Час Рез. 1 X 2
Фиорентина (Ита) - РФШ Рига (Лат)
19:45 1 - 1 1.10 9.04 25.06
Хартс (Шот) - Истанбул Башакшехир (Тур)
19:45 0 - 4 3.55 3.40 2.02
Лига на Конференциите гр. B Рез. 1 X 2
19:45 Андерлехт (Бел) - Силкеборг (Дан) 1 - 0 1.51 4.18 5.92
22:00 Уест Хям (Анг) - ФК ФКСБ (Рум) 3 - 1 1.17 7.26 14.19
Лига на Конференциите гр. B
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт (Бел) - Силкеборг (Дан)
19:45 1 - 0 1.51 4.18 5.92
Уест Хям (Анг) - ФК ФКСБ (Рум)
22:00 3 - 1 1.17 7.26 14.19
Лига на Конференциите гр. C Рез. 1 X 2
19:45 Аустрия Виена (Авс) - Апоел Беер Шева (Изр) 0 - 0 2.22 3.42 3.02
19:45 Виляреал (Исп) - Лех Познан (Пол) 4 - 3 1.15 7.96 14.97
Лига на Конференциите гр. C
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Виена (Авс) - Апоел Беер Шева (Изр)
19:45 0 - 0 2.22 3.42 3.02
Виляреал (Исп) - Лех Познан (Пол)
19:45 4 - 3 1.15 7.96 14.97
Лига на Конференциите гр. D Рез. 1 X 2
19:45 Ница (Фра) - Кьолн (Гер) 1 - 1 2.54 3.36 2.61
19:45 Словачко (Чех) - Партизан Белград (Сър) 3 - 3 2.30 3.21 3.08
Лига на Конференциите гр. D
Час Рез. 1 X 2
Ница (Фра) - Кьолн (Гер)
19:45 1 - 1 2.54 3.36 2.61
Словачко (Чех) - Партизан Белград (Сър)
19:45 3 - 3 2.30 3.21 3.08
Лига на Конференциите гр. E Рез. 1 X 2
22:00 Вадуц (Швц) - Аполон Лимасол (Кип) 0 - 0 3.16 3.37 2.19
22:00 Днипро-1 (Укр) - АЗ Алкмаар (Нид) 0 - 1 6.69 4.60 1.43
Лига на Конференциите гр. E
Час Рез. 1 X 2
Вадуц (Швц) - Аполон Лимасол (Кип)
22:00 0 - 0 3.16 3.37 2.19
Днипро-1 (Укр) - АЗ Алкмаар (Нид)
22:00 0 - 1 6.69 4.60 1.43
Лига на Конференциите гр. F Рез. 1 X 2
22:00 Молде (Нор) - КАА Гент (Бел) 0 - 0 2.12 3.64 3.09
22:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Юргорден (Шве) 0 - 0 3.48 3.28 2.09
Лига на Конференциите гр. F
Час Рез. 1 X 2
Молде (Нор) - КАА Гент (Бел)
22:00 0 - 0 2.12 3.64 3.09
Шамрок Роувърс (Ирл) - Юргорден (Шве)
22:00 0 - 0 3.48 3.28 2.09
Лига на Конференциите гр. G Рез. 1 X 2
19:45 Балкани Суха река (Кос) - Клуж (Рум) 1 - 1 3.31 3.14 2.23
22:00 Сивасспор (Тур) - Славия Прага (Чех) 1 - 1 4.04 3.41 1.90
Лига на Конференциите гр. G
Час Рез. 1 X 2
Балкани Суха река (Кос) - Клуж (Рум)
19:45 1 - 1 3.31 3.14 2.23
Сивасспор (Тур) - Славия Прага (Чех)
22:00 1 - 1 4.04 3.41 1.90
Лига на Конференциите гр. H Рез. 1 X 2
22:00 Базел (Швц) - Пюник Ереван (Арм) 3 - 1 1.18 6.72 14.28
22:00 Слован Братислава (Слк) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 0 - 0 1.61 3.80 5.35
Лига на Конференциите гр. H
Час Рез. 1 X 2
Базел (Швц) - Пюник Ереван (Арм)
22:00 3 - 1 1.18 6.72 14.28
Слован Братислава (Слк) - Жалгирис Вилнюс (Лит)
22:00 0 - 0 1.61 3.80 5.35
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Шабаб Мохамедия - МК Уджда 1 - 0 2.16 2.85 3.33
22:30 ЖСС Суалем - ФУС Рабат 0 - 1 2.69 2.88 2.51
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Шабаб Мохамедия - МК Уджда
20:00 1 - 0 2.16 2.85 3.33
ЖСС Суалем - ФУС Рабат
22:30 0 - 1 2.69 2.88 2.51
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Пачука 2 - 2 3.38 3.29 2.09
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Депортиво Толука 3 - 1 1.59 3.89 5.20
05:00 Масатлан - Атлас Гуадалахара 1 - 0 2.78 3.10 2.53
05:05 Пумас УНАМ Мексико - Керетаро 4 - 1 1.81 3.58 4.10
05:05 Тихуана - Чивас Гуадалахара 1 - 2 2.83 3.06 2.49
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пуебла - Пачука
03:00 2 - 2 3.38 3.29 2.09
Тигрес УАНЛ Монтерей - Депортиво Толука
03:00 3 - 1 1.59 3.89 5.20
Масатлан - Атлас Гуадалахара
05:00 1 - 0 2.78 3.10 2.53
Пумас УНАМ Мексико - Керетаро
05:05 4 - 1 1.81 3.58 4.10
Тихуана - Чивас Гуадалахара
05:05 1 - 2 2.83 3.06 2.49
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Селая - Атлетико Морелия 2 - 0 2.13 3.04 3.19
03:05 Венадос - Минерос де Сакатекас 0 - 1 2.12 3.11 3.19
05:05 Дорадос де Синалоа - Рая2 Експансион 2 - 1 2.00 3.14 3.40
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Селая - Атлетико Морелия
01:00 2 - 0 2.13 3.04 3.19
Венадос - Минерос де Сакатекас
03:05 0 - 1 2.12 3.11 3.19
Дорадос де Синалоа - Рая2 Експансион
05:05 2 - 1 2.00 3.14 3.40
Парагвай - Други Рез. 1 X 2
00:30 Сол де Америка - Насионал Асунсион 0 - 3 3.04 3.03 2.19
03:00 Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион отл. 2.01 3.16 3.37
23:00 Рубио Ню - 12 де Октубре 1 - 1 3.19 2.99 2.14
Парагвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Сол де Америка - Насионал Асунсион
00:30 0 - 3 3.04 3.03 2.19
Олимпия Асунсион - Либертад Асунсион
03:00 отл. 2.01 3.16 3.37
Рубио Ню - 12 де Октубре
23:00 1 - 1 3.19 2.99 2.14
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Ню Йорк Сити - Синсинати 1 - 1 1.74 3.83 4.35
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Сити - Синсинати
03:00 1 - 1 1.74 3.83 4.35
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Халеедж Сайхат - Ал Адал 0 - 0 2.06 2.93 3.51
21:00 Ал Вехда Мека - Абха Клуб 1 - 0 2.01 3.16 3.39
21:00 Ал Шабаб Рияд - Ал Тай 4 - 0 1.31 4.70 7.92
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Халеедж Сайхат - Ал Адал
18:30 0 - 0 2.06 2.93 3.51
Ал Вехда Мека - Абха Клуб
21:00 1 - 0 2.01 3.16 3.39
Ал Шабаб Рияд - Ал Тай
21:00 4 - 0 1.31 4.70 7.92
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Буньодкор Ташкент - Нефтчи Фергана 1 - 2 1.79 3.38 3.63
17:30 Кизилкум Зарафшан - Олимпик Ташкент 2 - 1 2.08 2.93 3.28
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Буньодкор Ташкент - Нефтчи Фергана
16:30 1 - 2 1.79 3.38 3.63
Кизилкум Зарафшан - Олимпик Ташкент
17:30 2 - 1 2.08 2.93 3.28
Уругвай - Други Рез. 1 X 2
02:15 Мирамар Мисионес - Насионал Монтевидео 0 - 1 5.72 3.98 1.46
Уругвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Мирамар Мисионес - Насионал Монтевидео
02:15 0 - 1 5.72 3.98 1.46
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Прага - Варнсдорф 1 - 1 1.87 3.45 3.52
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Прага - Варнсдорф
18:00 1 - 1 1.87 3.45 3.52
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 Аудакс Италяно Сантяго - Кобресал Ел Салвадор 2 - 2 2.16 3.37 3.08
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аудакс Италяно Сантяго - Кобресал Ел Салвадор
03:30 2 - 2 2.16 3.37 3.08