Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Брайтън - Лестър 5 - 2 1.87 3.55 4.36
18:30 Манчестър Юнайтед - Арсенал 3 - 1 2.58 3.47 2.70
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брайтън - Лестър
16:00 5 - 2 1.87 3.55 4.36
Манчестър Юнайтед - Арсенал
18:30 3 - 1 2.58 3.47 2.70
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Уелдстоун - Уокинг 1 - 1 3.11 3.41 2.09
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Уелдстоун - Уокинг
14:00 1 - 1 3.11 3.41 2.09
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Рединг - Сток Сити 2 - 1 3.01 3.19 2.42
17:00 Хъдърсфийлд - Блекпул 0 - 1 2.47 3.24 2.90
17:00 Хъл Сити - Шефилд Юнайтед 0 - 2 4.02 3.54 1.91
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Рединг - Сток Сити
14:00 2 - 1 3.01 3.19 2.42
Хъдърсфийлд - Блекпул
17:00 0 - 1 2.47 3.24 2.90
Хъл Сити - Шефилд Юнайтед
17:00 0 - 2 4.02 3.54 1.91
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Осасуна - Райо Валекано 2 - 1 2.06 3.09 4.14
17:15 Атлетик Билбао - Еспаньол 0 - 1 1.56 3.93 6.38
19:30 Виляреал - Елче 4 - 0 1.33 5.17 9.55
22:00 Валенсия - Хетафе 5 - 1 1.91 3.19 4.69
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Осасуна - Райо Валекано
15:00 2 - 1 2.06 3.09 4.14
Атлетик Билбао - Еспаньол
17:15 0 - 1 1.56 3.93 6.38
Виляреал - Елче
19:30 4 - 0 1.33 5.17 9.55
Валенсия - Хетафе
22:00 5 - 1 1.91 3.19 4.69
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Селта Виго Б 1 - 1 2.03 3.25 3.25
13:00 Унионистас де Саламанка - Линарес Депортиво 1 - 1 2.19 3.08 3.02
20:30 Кордоба - Фуенлабрада 3 - 0 2.04 3.19 3.29
20:30 Културал Леонеса - Сеута 2 - 0 1.86 3.29 3.74
20:30 Расинг Ферол - Реал Мадрид Кастиля 2 - 1 1.91 3.22 3.65
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Алкоркон - Селта Виго Б
13:00 1 - 1 2.03 3.25 3.25
Унионистас де Саламанка - Линарес Депортиво
13:00 1 - 1 2.19 3.08 3.02
Кордоба - Фуенлабрада
20:30 3 - 0 2.04 3.19 3.29
Културал Леонеса - Сеута
20:30 2 - 0 1.86 3.29 3.74
Расинг Ферол - Реал Мадрид Кастиля
20:30 2 - 1 1.91 3.22 3.65
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Аморебиета - СД Логронес 4 - 2 1.95 3.22 3.49
20:30 Интерсити - Реал Мурсия 1 - 3 2.25 2.86 3.14
20:30 Калахора - Реал Сосиедад Б 1 - 1 2.26 3.03 2.94
20:30 Кастейон - Сабадел 3 - 1 2.05 3.18 3.23
20:30 Корнеля - Осасуна Б 1 - 3 2.87 3.00 2.33
21:00 Алкояно - Барселона Атлетик 0 - 0 2.25 3.01 2.99
21:00 Атлетико Балеарес - Реал Унион 1 - 1 1.68 3.34 4.66
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Аморебиета - СД Логронес
13:00 4 - 2 1.95 3.22 3.49
Интерсити - Реал Мурсия
20:30 1 - 3 2.25 2.86 3.14
Калахора - Реал Сосиедад Б
20:30 1 - 1 2.26 3.03 2.94
Кастейон - Сабадел
20:30 3 - 1 2.05 3.18 3.23
Корнеля - Осасуна Б
20:30 1 - 3 2.87 3.00 2.33
Алкояно - Барселона Атлетик
21:00 0 - 0 2.25 3.01 2.99
Атлетико Балеарес - Реал Унион
21:00 1 - 1 1.68 3.34 4.66
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 ФК Андора - Гранада 1 - 0 3.57 3.21 2.08
17:15 Малага - Албасете 1 - 2 1.96 3.26 3.98
19:30 Бургос - Картахена 1 - 0 2.56 2.92 2.93
19:30 Уеска - Ибиса 3 - 0 2.02 3.17 3.83
22:00 Сарагоса - Луго 1 - 2 1.58 3.63 6.14
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
ФК Андора - Гранада
15:00 1 - 0 3.57 3.21 2.08
Малага - Албасете
17:15 1 - 2 1.96 3.26 3.98
Бургос - Картахена
19:30 1 - 0 2.56 2.92 2.93
Уеска - Ибиса
19:30 3 - 0 2.02 3.17 3.83
Сарагоса - Луго
22:00 1 - 2 1.58 3.63 6.14
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Херта Берлин 0 - 2 2.50 3.31 2.86
18:30 Борусия М'Гладбах - Майнц 05 0 - 1 2.25 3.61 3.04
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аугсбург - Херта Берлин
16:30 0 - 2 2.50 3.31 2.86
Борусия М'Гладбах - Майнц 05
18:30 0 - 1 2.25 3.61 3.04
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Арминия Билефелд 1 - 1 1.55 4.33 5.31
14:30 Зандхаузен - Кайзерслаутерн 0 - 0 2.96 3.28 2.38
14:30 Ханза Рощок - Хановер 96 0 - 1 2.60 3.33 2.62
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Дармщат 98 - Арминия Билефелд
14:30 1 - 1 1.55 4.33 5.31
Зандхаузен - Кайзерслаутерн
14:30 0 - 0 2.96 3.28 2.38
Ханза Рощок - Хановер 96
14:30 0 - 1 2.60 3.33 2.62
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мепен - Елверсберг 0 - 0 3.35 3.60 1.96
15:00 Цвикау - Виктория Кьолн 0 - 0 2.29 3.22 2.93
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Мепен - Елверсберг
14:00 0 - 0 3.35 3.60 1.96
Цвикау - Виктория Кьолн
15:00 0 - 0 2.29 3.22 2.93
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Кремонезе - Сасуоло 0 - 0 2.97 3.47 2.34
16:00 Специя - Болоня 2 - 2 3.12 3.27 2.34
19:00 Верона - Сампдория 2 - 1 2.18 3.35 3.39
21:45 Удинезе - Рома 4 - 0 3.56 3.36 2.11
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Кремонезе - Сасуоло
13:30 0 - 0 2.97 3.47 2.34
Специя - Болоня
16:00 2 - 2 3.12 3.27 2.34
Верона - Сампдория
19:00 2 - 1 2.18 3.35 3.39
Удинезе - Рома
21:45 4 - 0 3.56 3.36 2.11
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:15 Судтирол - Пиза 2 - 1 2.83 3.05 2.58
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Судтирол - Пиза
17:15 2 - 1 2.83 3.05 2.58
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Виртус Ентела - Торес 1 - 0 1.53 3.71 5.31
15:30 Губио - Монтеварки Акуила 2 - 0 1.40 4.03 6.89
15:30 Реджиана 1919 - Лукезе 2 - 1 1.51 3.62 5.84
15:30 Реканатезе - Вис Пезаро 1898 0 - 0 2.59 2.97 2.56
15:30 Сан Донато Таварнеле - Римини 1 - 1 2.57 2.94 2.59
15:30 Фиоренцуола 1922 - Фермана 1 - 0 2.26 2.78 3.18
15:30 Чезена - Карарезе 1 - 2 1.61 3.41 4.95
18:30 Имолезе - Алесандрия 1 - 0 1.96 3.19 3.45
18:30 Олбия - Понтедера 1 - 0 1.92 3.08 3.70
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Виртус Ентела - Торес
15:30 1 - 0 1.53 3.71 5.31
Губио - Монтеварки Акуила
15:30 2 - 0 1.40 4.03 6.89
Реджиана 1919 - Лукезе
15:30 2 - 1 1.51 3.62 5.84
Реканатезе - Вис Пезаро 1898
15:30 0 - 0 2.59 2.97 2.56
Сан Донато Таварнеле - Римини
15:30 1 - 1 2.57 2.94 2.59
Фиоренцуола 1922 - Фермана
15:30 1 - 0 2.26 2.78 3.18
Чезена - Карарезе
15:30 1 - 2 1.61 3.41 4.95
Имолезе - Алесандрия
18:30 1 - 0 1.96 3.19 3.45
Олбия - Понтедера
18:30 1 - 0 1.92 3.08 3.70
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Джуляно - Витербезе 2 - 0 2.57 3.00 2.56
18:30 Монтерози - Аудаче Чериньола 3 - 0 1.72 3.13 4.74
21:30 Джелбисон Чиленто - Юве Стабия 1 - 3 3.37 2.89 2.12
21:30 Катанзаро - Пичерно 4 - 0 1.44 3.81 6.39
21:30 Месина - Кротоне 2 - 4 4.46 3.52 1.65
21:30 Монополи 1966 - Таранто 4 - 1 1.65 3.20 5.11
21:30 Пескара - Авелино 1 - 0 2.32 2.85 2.98
21:30 Турис - Виртус Франкавила 2 - 2 2.21 2.89 3.17
21:30 Фиделис Андрия - Потенца 0 - 0 2.45 2.84 2.80
21:30 Фоджа - Латина 1 - 3 1.89 3.20 3.66
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Джуляно - Витербезе
18:30 2 - 0 2.57 3.00 2.56
Монтерози - Аудаче Чериньола
18:30 3 - 0 1.72 3.13 4.74
Джелбисон Чиленто - Юве Стабия
21:30 1 - 3 3.37 2.89 2.12
Катанзаро - Пичерно
21:30 4 - 0 1.44 3.81 6.39
Месина - Кротоне
21:30 2 - 4 4.46 3.52 1.65
Монополи 1966 - Таранто
21:30 4 - 1 1.65 3.20 5.11
Пескара - Авелино
21:30 1 - 0 2.32 2.85 2.98
Турис - Виртус Франкавила
21:30 2 - 2 2.21 2.89 3.17
Фиделис Андрия - Потенца
21:30 0 - 0 2.45 2.84 2.80
Фоджа - Латина
21:30 1 - 3 1.89 3.20 3.66
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Монпелие - Лил 1 - 3 3.25 3.60 2.12
16:00 Аячо - Лориен 0 - 1 2.43 3.17 3.03
16:00 Брест - Страсбург 1 - 1 2.63 3.35 2.66
16:00 Клермонт Фут - Тулуза 2 - 0 2.89 3.26 2.47
16:00 Реймс - Ланс 1 - 1 3.13 3.44 2.25
18:05 Троа - Рен 1 - 1 3.97 3.77 1.87
21:45 Ница - Монако 0 - 1 3.05 3.50 2.25
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Монпелие - Лил
14:00 1 - 3 3.25 3.60 2.12
Аячо - Лориен
16:00 0 - 1 2.43 3.17 3.03
Брест - Страсбург
16:00 1 - 1 2.63 3.35 2.66
Клермонт Фут - Тулуза
16:00 2 - 0 2.89 3.26 2.47
Реймс - Ланс
16:00 1 - 1 3.13 3.44 2.25
Троа - Рен
18:05 1 - 1 3.97 3.77 1.87
Ница - Монако
21:45 0 - 1 3.05 3.50 2.25
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Пловдив II - Литекс Ловеч 0 - 1 2.23 3.11 2.84
19:00 Етър Велико Търново - Янтра Габрово 1 - 0 1.50 3.80 5.60
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив II - Литекс Ловеч
17:00 0 - 1 2.23 3.11 2.84
Етър Велико Търново - Янтра Габрово
19:00 1 - 0 1.50 3.80 5.60
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 ЦСКА 1948 София - Берое 4 - 0 1.46 4.12 6.34
21:00 Лудогорец Разград - Хебър Пазарджик 6 - 0 1.07 10.60 22.78
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА 1948 София - Берое
18:45 4 - 0 1.46 4.12 6.34
Лудогорец Разград - Хебър Пазарджик
21:00 6 - 0 1.07 10.60 22.78
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Алтах - Рапид Виена 0 - 1 3.43 3.55 2.02
15:30 Волфсбергер - Аустрия Клагенфурт 3 - 4 2.11 3.51 3.22
18:00 ЛАСК Линц - Рийд 1 - 1 1.33 5.05 8.35
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Алтах - Рапид Виена
15:30 0 - 1 3.43 3.55 2.02
Волфсбергер - Аустрия Клагенфурт
15:30 3 - 4 2.11 3.51 3.22
ЛАСК Линц - Рийд
18:00 1 - 1 1.33 5.05 8.35
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Санкт Пьолтен - Флоридсдорфер АК 1 - 2 2.31 3.30 2.80
13:30 Капфенберг - Грацер АК 1 - 5 4.34 3.91 1.64
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Санкт Пьолтен - Флоридсдорфер АК
11:30 1 - 2 2.31 3.30 2.80
Капфенберг - Грацер АК
13:30 1 - 5 4.34 3.91 1.64
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сабах Баку - Сабаил Баку 0 - 0 1.47 4.06 5.33
19:30 Зира Баку - Габала 2 - 1 2.43 3.03 2.63
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабах Баку - Сабаил Баку
17:00 0 - 0 1.47 4.06 5.33
Зира Баку - Габала
19:30 2 - 1 2.43 3.03 2.63
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Билис Балш - Партизани Тирана 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Лачи - Егнатия Рогожина 0 - 1 1.87 3.22 4.08
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Билис Балш - Партизани Тирана
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Лачи - Егнатия Рогожина
16:00 0 - 1 1.87 3.22 4.08
Андора - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Андора - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Интер Клуб Ескалдес - Атлетик Клуб Ескалдес
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Расинг Клуб - Архентинос Хуниорс 1 - 0 2.00 3.22 3.87
02:30 Химнасия Ла Плата - Индепендиенте 3 - 1 2.53 2.94 3.01
21:30 Патронато Парана - Унион Санта Фе 0 - 0 2.31 3.17 3.13
21:30 Платензе Буенос Айрес - Естудиантес Ла Плата 0 - 0 2.58 3.00 2.87
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб - Архентинос Хуниорс
00:00 1 - 0 2.00 3.22 3.87
Химнасия Ла Плата - Индепендиенте
02:30 3 - 1 2.53 2.94 3.01
Патронато Парана - Унион Санта Фе
21:30 0 - 0 2.31 3.17 3.13
Платензе Буенос Айрес - Естудиантес Ла Плата
21:30 0 - 0 2.58 3.00 2.87
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:40 Атланта Буенос Айрес - Естудиантес Буенос Айрес 1 - 0 3.17 2.65 2.53
19:30 Депортиво Морон - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 1.91 2.84 4.65
21:00 Сан Телмо - Гилермо Браун 4 - 1 2.76 2.88 2.62
21:00 Химнасия Хухуй - Сакачиспас Буенос Айрес 1 - 1 1.61 3.42 5.63
21:30 Вия Далмине - Агропекуарио Аргентино 1 - 0 2.49 2.70 3.15
21:30 Фландрия - Атлетико Митре 0 - 0 2.41 2.88 3.03
21:35 Алмиранте Браун - Институто Кордоба 0 - 1 2.95 2.68 2.62
22:00 Атлетико Гюемес - Дефенсорес де Белграно 0 - 0 2.89 2.59 2.79
22:30 Алварадо Мар дел Плата - Нуева Чикаго 0 - 0 2.36 2.83 3.16
22:30 Естудиантес Рио Куарто - Депортиво Майпу 0 - 1 2.38 2.82 3.14
22:30 Чако Фор Евър - Атлетико Рафаела 1 - 0 2.31 2.81 3.30
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Естудиантес Буенос Айрес
01:40 1 - 0 3.17 2.65 2.53
Депортиво Морон - Индепендиенте Ривадавия
19:30 1 - 1 1.91 2.84 4.65
Сан Телмо - Гилермо Браун
21:00 4 - 1 2.76 2.88 2.62
Химнасия Хухуй - Сакачиспас Буенос Айрес
21:00 1 - 1 1.61 3.42 5.63
Вия Далмине - Агропекуарио Аргентино
21:30 1 - 0 2.49 2.70 3.15
Фландрия - Атлетико Митре
21:30 0 - 0 2.41 2.88 3.03
Алмиранте Браун - Институто Кордоба
21:35 0 - 1 2.95 2.68 2.62
Атлетико Гюемес - Дефенсорес де Белграно
22:00 0 - 0 2.89 2.59 2.79
Алварадо Мар дел Плата - Нуева Чикаго
22:30 0 - 0 2.36 2.83 3.16
Естудиантес Рио Куарто - Депортиво Майпу
22:30 0 - 1 2.38 2.82 3.14
Чако Фор Евър - Атлетико Рафаела
22:30 1 - 0 2.31 2.81 3.30
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 ЦСКА Ереван - Урарту Ереван 1 - 4 3.16 3.34 1.97
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА Ереван - Урарту Ереван
16:00 1 - 4 3.16 3.34 1.97
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Минск - Днепър Могильов 4 - 0 1.11 7.67 17.50
17:00 Шахтьор Солигорск - Неман Гродно 2 - 2 1.41 4.08 7.05
19:00 Гомел - БАТЕ Борисов 0 - 1 3.38 3.45 2.05
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Минск - Днепър Могильов
15:00 4 - 0 1.11 7.67 17.50
Шахтьор Солигорск - Неман Гродно
17:00 2 - 2 1.41 4.08 7.05
Гомел - БАТЕ Борисов
19:00 0 - 1 3.38 3.45 2.05
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сморгон - Шахтьор Петриков 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Орша - Лида 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Молодечно - Слоним-2017 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Шахтьор Петриков
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Орша - Лида
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Молодечно - Слоним-2017
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Андерлехт - Оуд Хеверле Льовен 2 - 2 1.37 5.06 7.46
17:00 Роял Антверпен - Вестерло 3 - 0 1.86 3.66 3.93
19:30 Шарлероа - КАА Гент 2 - 1 3.40 3.52 2.05
22:00 Зулте Варегем - Унион Сент Жилоаз 1 - 3 5.33 4.15 1.57
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Андерлехт - Оуд Хеверле Льовен
14:30 2 - 2 1.37 5.06 7.46
Роял Антверпен - Вестерло
17:00 3 - 0 1.86 3.66 3.93
Шарлероа - КАА Гент
19:30 2 - 1 3.40 3.52 2.05
Зулте Варегем - Унион Сент Жилоаз
22:00 1 - 3 5.33 4.15 1.57
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Виртон - Дендер 1 - 1 2.30 3.40 2.76
21:00 Ломел - СК Беверен 0 - 2 2.64 3.42 2.37
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Виртон - Дендер
17:00 1 - 1 2.30 3.40 2.76
Ломел - СК Беверен
21:00 0 - 2 2.64 3.42 2.37
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Университарио де Винто - Атлетико Палмафлор 1 - 1 3.01 3.47 2.12
03:15 Реал Томаяпо - Университарио Сукре 1 - 1 1.82 3.38 4.18
22:00 Гуабира Монтеро - Реал Санта Крус 2 - 1 1.55 4.25 4.55
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Университарио де Винто - Атлетико Палмафлор
01:00 1 - 1 3.01 3.47 2.12
Реал Томаяпо - Университарио Сукре
03:15 1 - 1 1.82 3.38 4.18
Гуабира Монтеро - Реал Санта Крус
22:00 2 - 1 1.55 4.25 4.55
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Леотар Требине - Посуше 0 - 1 2.06 3.03 3.30
20:00 Жрински Мостар - ФК Сараево 4 - 1 1.59 3.56 4.98
20:00 Широки Брег - Борац Баня Лука 2 - 0 2.71 2.79 2.57
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Посуше
18:00 0 - 1 2.06 3.03 3.30
Жрински Мостар - ФК Сараево
20:00 4 - 1 1.59 3.56 4.98
Широки Брег - Борац Баня Лука
20:00 2 - 0 2.71 2.79 2.57
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Апаресидензе GO - Ботафого SP 1 - 3 2.15 2.87 3.33
23:00 Витория Салвадор BA - АВС RN 0 - 0 2.03 2.94 3.51
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Апаресидензе GO - Ботафого SP
21:00 1 - 3 2.15 2.87 3.33
Витория Салвадор BA - АВС RN
23:00 0 - 0 2.03 2.94 3.51
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико PR - Флуминензе RJ 1 - 0 3.36 3.20 2.19
01:00 Брагантино SP - Палмейрас SP 2 - 2 3.19 3.16 2.30
02:30 Америка MG - Коритиба PR 2 - 0 1.72 3.50 5.08
17:00 Фламенго RJ - Сеара CE 1 - 1 1.33 4.97 8.93
22:00 Коринтианс SP - Интернасионал RS 2 - 2 2.22 3.00 3.50
22:00 Форталеса CE - Ботафого RJ 1 - 3 1.73 3.43 5.05
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR - Флуминензе RJ
01:00 1 - 0 3.36 3.20 2.19
Брагантино SP - Палмейрас SP
01:00 2 - 2 3.19 3.16 2.30
Америка MG - Коритиба PR
02:30 2 - 0 1.72 3.50 5.08
Фламенго RJ - Сеара CE
17:00 1 - 1 1.33 4.97 8.93
Коринтианс SP - Интернасионал RS
22:00 2 - 2 2.22 3.00 3.50
Форталеса CE - Ботафого RJ
22:00 1 - 3 1.73 3.43 5.05
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Баия BA - Томбензе MG 3 - 1 1.40 3.94 8.16
01:00 Чапекоензе SC - Понте Прета SP 3 - 0 2.25 2.78 3.44
02:30 Операрио PR - Лондрина PR 1 - 0 2.85 2.73 2.74
22:00 Крузейро MG - Крисиума SC 1 - 1 1.52 3.71 6.14
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Баия BA - Томбензе MG
01:00 3 - 1 1.40 3.94 8.16
Чапекоензе SC - Понте Прета SP
01:00 3 - 0 2.25 2.78 3.44
Операрио PR - Лондрина PR
02:30 1 - 0 2.85 2.73 2.74
Крузейро MG - Крисиума SC
22:00 1 - 1 1.52 3.71 6.14
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Рукинзо 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Витал'О - Интер Стар отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Каянза Юнайтед - Магара Йънг Бойс 3 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Ле Месажер Нгози - Топ Жуниор 3 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Ню Ойл - Бурунди Спорт Динамик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо ду Сентр - Тигре Ноар 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Рукинзо
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Витал'О - Интер Стар
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Каянза Юнайтед - Магара Йънг Бойс
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Ле Месажер Нгози - Топ Жуниор
16:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Ню Ойл - Бурунди Спорт Динамик
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фламбьо ду Сентр - Тигре Ноар
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Монагас Матурин - Депортиво Лара 0 - 1 1.98 3.07 3.71
02:15 Каракас - Метрополитанос 1 - 1 2.89 2.87 2.43
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Монагас Матурин - Депортиво Лара
00:00 0 - 1 1.98 3.07 3.71
Каракас - Метрополитанос
02:15 1 - 1 2.89 2.87 2.43
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Хайфонг 0 - 2 2.66 3.21 2.33
15:15 Хошимин Сити - Намдин 0 - 1 1.59 3.77 4.56
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СХБ Дананг - Хайфонг
13:00 0 - 2 2.66 3.21 2.33
Хошимин Сити - Намдин
15:15 0 - 1 1.59 3.77 4.56
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Кселаху 1 - 1 1.46 3.79 6.23
00:30 Кобан Империал - Депортиво Михко 0 - 0 1.40 4.27 6.28
20:00 Ачуапа - Гуастатоя 2 - 0 2.26 2.87 3.02
21:00 Истапа - Комуникасионес 0 - 2 3.03 2.84 2.28
22:15 Санта Лусия Коцумалгуапа - Ксинабахул 0 - 2 1.61 3.40 4.78
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Кселаху
00:00 1 - 1 1.46 3.79 6.23
Кобан Империал - Депортиво Михко
00:30 0 - 0 1.40 4.27 6.28
Ачуапа - Гуастатоя
20:00 2 - 0 2.26 2.87 3.02
Истапа - Комуникасионес
21:00 0 - 2 3.03 2.84 2.28
Санта Лусия Коцумалгуапа - Ксинабахул
22:15 0 - 2 1.61 3.40 4.78
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:30 Атромитос - Панайтоликос 1 - 1 2.04 3.17 3.68
19:00 Волос - ОФИ Крит 0 - 1 1.85 3.37 4.09
21:30 АЕК Атина - Пас Янина 2 - 0 1.22 5.68 12.70
21:30 Арис Солун - ПАОК 0 - 0 2.39 3.04 2.99
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атромитос - Панайтоликос
18:30 1 - 1 2.04 3.17 3.68
Волос - ОФИ Крит
19:00 0 - 1 1.85 3.37 4.09
АЕК Атина - Пас Янина
21:30 2 - 0 1.22 5.68 12.70
Арис Солун - ПАОК
21:30 0 - 0 2.39 3.04 2.99
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Нествед - Вендсисел 3 - 0 2.30 3.43 2.86
15:00 Фредериция - Сьондерийске 1 - 3 3.24 3.48 2.05
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Нествед - Вендсисел
14:00 3 - 0 2.30 3.43 2.86
Фредериция - Сьондерийске
15:00 1 - 3 3.24 3.48 2.05
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Лингби - Рандерс 0 - 2 2.67 3.43 2.52
15:00 Одензе - Виборг 1 - 2 2.72 3.36 2.50
17:00 Хорсенс - Брьондби 0 - 2 2.81 3.33 2.44
19:00 Мидтиланд - Олборг 0 - 2 1.52 4.30 5.67
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Лингби - Рандерс
15:00 0 - 2 2.67 3.43 2.52
Одензе - Виборг
15:00 1 - 2 2.72 3.36 2.50
Хорсенс - Брьондби
17:00 0 - 2 2.81 3.33 2.44
Мидтиланд - Олборг
19:00 0 - 2 1.52 4.30 5.67
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил 1 - 1 3.32 3.20 2.12
03:00 Гуаласео - Барселона Гуаякил 2 - 1 3.97 3.30 1.89
22:00 Макара Амбато - Мушук Руна 3 - 0 1.86 3.30 4.02
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил
00:30 1 - 1 3.32 3.20 2.12
Гуаласео - Барселона Гуаякил
03:00 2 - 1 3.97 3.30 1.89
Макара Амбато - Мушук Руна
22:00 3 - 0 1.86 3.30 4.02
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Талина Калев - Куресааре 1 - 2 4.03 3.85 1.64
17:15 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 2 2.95 3.30 2.09
19:30 Вапрус Пярну - Талина Легион 0 - 1 2.23 3.49 2.63
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Калев - Куресааре
14:30 1 - 2 4.03 3.85 1.64
ФКИ Левадия Талин - Флора Талин
17:15 1 - 2 2.95 3.30 2.09
Вапрус Пярну - Талина Легион
19:30 0 - 1 2.23 3.49 2.63
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нкана - Занако 1 - 2 2.29 2.69 3.13
16:00 Призън Леопардс - Кабуе Уориърс 0 - 0 2.21 2.50 3.62
16:00 Ред Ероус - Кансанши Динамос 3 - 0 1.74 3.02 4.51
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нкана - Занако
16:00 1 - 2 2.29 2.69 3.13
Призън Леопардс - Кабуе Уориърс
16:00 0 - 0 2.21 2.50 3.62
Ред Ероус - Кансанши Динамос
16:00 3 - 0 1.74 3.02 4.51
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Бней Рейне - Апоел Хадера 1 - 2 2.49 3.04 2.70
20:15 Секция Нес Циона - Бейтар Йерусалим 0 - 3 3.02 3.21 2.20
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Макаби Бней Рейне - Апоел Хадера
19:00 1 - 2 2.49 3.04 2.70
Секция Нес Циона - Бейтар Йерусалим
20:15 0 - 3 3.02 3.21 2.20
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персиб Бандунг - РАНС Нусантара 2 - 1 1.43 4.02 6.00
14:15 Дева Юнайтед - ПСС Слеман 0 - 0 2.78 3.13 2.28
16:00 Барито Путера - Арема Маланг 1 - 1 2.97 3.05 2.23
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персиб Бандунг - РАНС Нусантара
11:30 2 - 1 1.43 4.02 6.00
Дева Юнайтед - ПСС Слеман
14:15 0 - 0 2.78 3.13 2.28
Барито Путера - Арема Маланг
16:00 1 - 1 2.97 3.05 2.23
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Рейкявик - Вестманаейяр 2 - 2 1.48 4.44 5.37
17:00 Лейкнир Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 0 - 0 3.46 3.75 1.88
20:00 Акранес - КР Рейкявик 4 - 4 5.70 4.53 1.46
20:00 Фрам Рейкявик - КА Акурейри 2 - 2 3.17 3.57 2.03
22:15 Стярнан Гардабаер - Кефлавик 0 - 2 2.10 3.63 3.00
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Рейкявик - Вестманаейяр
17:00 2 - 2 1.48 4.44 5.37
Лейкнир Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур
17:00 0 - 0 3.46 3.75 1.88
Акранес - КР Рейкявик
20:00 4 - 4 5.70 4.53 1.46
Фрам Рейкявик - КА Акурейри
20:00 2 - 2 3.17 3.57 2.03
Стярнан Гардабаер - Кефлавик
22:15 0 - 2 2.10 3.63 3.00
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шахтьор Караганди - Тараз 1 - 0 1.98 3.07 3.52
15:00 Атирау - Каспий Актау 3 - 2 1.87 3.07 3.92
17:00 Аксу - Мактаарал Атакент 4 - 2 1.90 3.19 3.59
17:00 Ордабаси Шимкент - Туран Туркестан 1 - 2 1.63 3.28 4.99
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Тараз
13:00 1 - 0 1.98 3.07 3.52
Атирау - Каспий Актау
15:00 3 - 2 1.87 3.07 3.92
Аксу - Мактаарал Атакент
17:00 4 - 2 1.90 3.19 3.59
Ордабаси Шимкент - Туран Туркестан
17:00 1 - 2 1.63 3.28 4.99
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Пасифик - Йорк Юнайтед 1 - 3 1.72 3.49 4.06
21:00 Валюр - Фордж 1 - 0 3.37 3.30 1.96
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасифик - Йорк Юнайтед
00:00 1 - 3 1.72 3.49 4.06
Валюр - Фордж
21:00 1 - 0 3.37 3.30 1.96
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Еносис Паралимни 0 - 1 1.45 4.08 5.86
20:00 Анортозис - Апоел Никозия 0 - 2 2.36 3.09 2.79
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
АЕЛ Лимасол - Еносис Паралимни
19:00 0 - 1 1.45 4.08 5.86
Анортозис - Апоел Никозия
20:00 0 - 2 2.36 3.09 2.79
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Шанхай Шенхуа - Мейджоу Хакка отл. 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шанхай Шенхуа - Мейджоу Хакка
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:05 Атлетико Букараманга - Алианса Петролера 3 - 1 2.33 3.05 3.06
02:10 Депортес Толима - Кортулуа 0 - 0 1.55 3.67 6.13
04:15 Мильонариос Богота - Санта Фе Богота 2 - 0 1.75 3.20 5.09
22:00 Депортиво Перейра - Онсе Калдас 1 - 1 2.13 3.02 3.51
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Букараманга - Алианса Петролера
00:05 3 - 1 2.33 3.05 3.06
Депортес Толима - Кортулуа
02:10 0 - 0 1.55 3.67 6.13
Мильонариос Богота - Санта Фе Богота
04:15 2 - 0 1.75 3.20 5.09
Депортиво Перейра - Онсе Калдас
22:00 1 - 1 2.13 3.02 3.51
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дреница Србица - Феризай 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Дукагини Клина - Гниляне 0 - 1 5.80 3.82 1.51
21:00 Прищина - Балкани Суха река 0 - 1 5.23 3.50 1.61
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дреница Србица - Феризай
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Дукагини Клина - Гниляне
16:00 0 - 1 5.80 3.82 1.51
Прищина - Балкани Суха река
21:00 0 - 1 5.23 3.50 1.61
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Гуадалупе - Ередиано 0 - 5 2.79 3.36 2.27
03:00 ЛД Алахуеленсе - Спортинг Сан Хосе 2 - 1 1.59 3.91 4.71
05:30 Гуанакастека - Сантос де Гуапилес 1 - 0 2.03 3.40 3.18
20:00 Картахинес - Сан Карлос 3 - 2 1.85 3.44 3.72
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуадалупе - Ередиано
02:00 0 - 5 2.79 3.36 2.27
ЛД Алахуеленсе - Спортинг Сан Хосе
03:00 2 - 1 1.59 3.91 4.71
Гуанакастека - Сантос де Гуапилес
05:30 1 - 0 2.03 3.40 3.18
Картахинес - Сан Карлос
20:00 3 - 2 1.85 3.44 3.72
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Валмиера - ФК Лиепая 0 - 1 1.35 4.62 6.76
16:00 Супер Нова Рига - Метта ЛУ Рига 0 - 3 1.99 3.44 3.19
17:00 РФШ Рига - Рига ФК 1 - 1 2.57 3.10 2.48
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - ФК Лиепая
14:00 0 - 1 1.35 4.62 6.76
Супер Нова Рига - Метта ЛУ Рига
16:00 0 - 3 1.99 3.44 3.19
РФШ Рига - Рига ФК
17:00 1 - 1 2.57 3.10 2.48
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:55 Банга Гарджай - Кауно Жалгирис 0 - 1 6.31 4.01 1.41
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Банга Гарджай - Кауно Жалгирис
17:55 0 - 1 6.31 4.01 1.41
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - ЮС Хостерт 2 - 2 1.91 3.57 3.26
17:00 Вилц 71 - Прогрес Нидеркорн 1 - 2 3.68 3.72 1.76
17:00 Диферданж - Фола Еш 6 - 0 2.05 3.22 3.06
17:00 Жюнес Еш - Мондерканж 1 - 1 3.02 3.43 2.00
17:00 Каерйенг - Расинг ФК Унион 0 - 5 3.16 3.24 2.00
17:00 Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк 3 - 0 1.97 3.44 3.10
17:00 Ф91 Дюделанж - УНА Щрасен 3 - 1 1.31 4.81 6.72
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Роспорт - ЮС Хостерт
17:00 2 - 2 1.91 3.57 3.26
Вилц 71 - Прогрес Нидеркорн
17:00 1 - 2 3.68 3.72 1.76
Диферданж - Фола Еш
17:00 6 - 0 2.05 3.22 3.06
Жюнес Еш - Мондерканж
17:00 1 - 1 3.02 3.43 2.00
Каерйенг - Расинг ФК Унион
17:00 0 - 5 3.16 3.24 2.00
Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк
17:00 3 - 0 1.97 3.44 3.10
Ф91 Дюделанж - УНА Щрасен
17:00 3 - 1 1.31 4.81 6.72
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Румфи Юнайтед 5 - 2 1.21 4.98 15.00
15:30 Каронга Юнайтед - Мояле Баракс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Ред Лайънс - Еквендени Хамърс 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Румфи Юнайтед
15:30 5 - 2 1.21 4.98 15.00
Каронга Юнайтед - Мояле Баракс
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ред Лайънс - Еквендени Хамърс
15:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Гзира Юнайтед - Марсашлок 0 - 0 1.55 3.80 4.67
20:30 Моста ФК - Хибърниънс 0 - 5 3.68 3.67 1.75
21:45 Хамрун Спартанс - Пиета Хотспърс 2 - 0 1.16 6.40 12.23
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гзира Юнайтед - Марсашлок
19:30 0 - 0 1.55 3.80 4.67
Моста ФК - Хибърниънс
20:30 0 - 5 3.68 3.67 1.75
Хамрун Спартанс - Пиета Хотспърс
21:45 2 - 0 1.16 6.40 12.23
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Олимпик Курибга - Шабаб Мохамедия 0 - 1 2.35 2.76 3.08
22:30 Раджа Казабланка - Олимпик Сафи 2 - 2 1.23 5.01 10.71
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Курибга - Шабаб Мохамедия
20:00 0 - 1 2.35 2.76 3.08
Раджа Казабланка - Олимпик Сафи
22:30 2 - 2 1.23 5.01 10.71
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Пачука - Сантос Лагуна 2 - 0 1.69 3.68 4.80
03:05 Атлас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико 0 - 0 1.98 3.43 3.62
03:05 Монтерей - Масатлан 0 - 0 1.42 4.39 7.05
05:05 Америка Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 1 2.04 3.34 3.45
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пачука - Сантос Лагуна
01:05 2 - 0 1.69 3.68 4.80
Атлас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико
03:05 0 - 0 1.98 3.43 3.62
Монтерей - Масатлан
03:05 0 - 0 1.42 4.39 7.05
Америка Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей
05:05 2 - 1 2.04 3.34 3.45
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Белци 1 - 2 2.72 3.12 2.24
19:00 Милсами Орхей - Зимбру Кишинев 1 - 0 1.79 3.27 3.70
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Сфинтул Георге Суручен - Белци
17:00 1 - 2 2.72 3.12 2.24
Милсами Орхей - Зимбру Кишинев
19:00 1 - 0 1.79 3.27 3.70
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Ваалвийк - Екселсиор 5 - 2 1.70 4.03 4.47
15:30 Еммен - АЗ Алкмаар 0 - 3 3.87 3.53 1.93
15:30 Хееренвеен - НЕК Ниймеген 0 - 0 1.88 3.60 3.93
17:45 Грьонинген - Витес 0 - 1 2.43 3.49 2.75
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Ваалвийк - Екселсиор
13:15 5 - 2 1.70 4.03 4.47
Еммен - АЗ Алкмаар
15:30 0 - 3 3.87 3.53 1.93
Хееренвеен - НЕК Ниймеген
15:30 0 - 0 1.88 3.60 3.93
Грьонинген - Витес
17:45 0 - 1 2.43 3.49 2.75
Нидерландия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
13:15 МВВ Маастрихт - Рода 1 - 1 4.78 4.03 1.61
Нидерландия - Ерсте Дивизи
Час Рез. 1 X 2
МВВ Маастрихт - Рода
13:15 1 - 1 4.78 4.03 1.61
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Окотал - Манагуа 2 - 1 2.94 3.17 2.19
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Окотал - Манагуа
03:00 2 - 1 2.94 3.17 2.19
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Флекерьой - Сотра 3 - 2 1.47 4.48 4.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Флекерьой - Сотра
17:00 3 - 2 1.47 4.48 4.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Братвог - Тромсдален 1 - 1 1.83 3.82 3.29
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Братвог - Тромсдален
14:00 1 - 1 1.83 3.82 3.29
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Сандефьорд 3 - 1 1.62 4.11 4.80
19:00 Од БК - Йерв Гримстад 2 - 1 1.39 4.83 6.93
19:00 Розенборг - Викинг Ставангер 4 - 1 1.72 3.96 4.31
19:00 Сарпсборг 08 - ХамКам 2 - 1 1.69 3.81 4.63
19:00 Стрьомгодсет - Олесунд 1 - 2 1.75 3.79 4.25
19:00 Хаугесунд - Тромсьо 2 - 1 2.31 3.39 2.93
21:00 Волеренга Осло - Лилестрьом 3 - 1 2.02 3.50 3.50
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Сандефьорд
19:00 3 - 1 1.62 4.11 4.80
Од БК - Йерв Гримстад
19:00 2 - 1 1.39 4.83 6.93
Розенборг - Викинг Ставангер
19:00 4 - 1 1.72 3.96 4.31
Сарпсборг 08 - ХамКам
19:00 2 - 1 1.69 3.81 4.63
Стрьомгодсет - Олесунд
19:00 1 - 2 1.75 3.79 4.25
Хаугесунд - Тромсьо
19:00 2 - 1 2.31 3.39 2.93
Волеренга Осло - Лилестрьом
21:00 3 - 1 2.02 3.50 3.50
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 КФУМ Осло - Мьондален 3 - 0 1.66 3.95 4.37
16:00 Санднес - Старт Кристиансанд 3 - 5 2.60 3.48 2.40
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Мьондален
16:00 3 - 0 1.66 3.95 4.37
Санднес - Старт Кристиансанд
16:00 3 - 5 2.60 3.48 2.40
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Асунсион - Такуари Асунсион 1 - 0 1.89 3.31 3.80
22:30 12 де Октубре - Олимпия Асунсион 1 - 3 7.18 4.26 1.38
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Асунсион - Такуари Асунсион
01:30 1 - 0 1.89 3.31 3.80
12 де Октубре - Олимпия Асунсион
22:30 1 - 3 7.18 4.26 1.38
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Академия Кантолао - Универсидад де Кахамарка 0 - 0 2.58 3.16 2.56
21:00 Карлос Стейн - Спорт Уанкайо 0 - 1 3.61 3.46 1.90
23:00 АДТ Тарма - Атлетико Грау 1 - 1 1.69 3.44 4.71
23:00 Универсидад Сезар Валехо - Мелгар Арекипа отл. 0.00 0.00 0.00
23:30 Алианса Лима - Университарио де Депортес 0 - 2 1.78 3.33 4.27
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Академия Кантолао - Универсидад де Кахамарка
19:00 0 - 0 2.58 3.16 2.56
Карлос Стейн - Спорт Уанкайо
21:00 0 - 1 3.61 3.46 1.90
АДТ Тарма - Атлетико Грау
23:00 1 - 1 1.69 3.44 4.71
Универсидад Сезар Валехо - Мелгар Арекипа
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Алианса Лима - Университарио де Депортес
23:30 0 - 2 1.78 3.33 4.27
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток 1 - 1 2.04 3.43 3.42
16:00 Корона Келце - Погон Шчечин 1 - 2 4.27 3.43 1.83
18:30 Лех Познан - Видзев Лодз 2 - 0 1.61 3.86 5.19
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток
13:30 1 - 1 2.04 3.43 3.42
Корона Келце - Погон Шчечин
16:00 1 - 2 4.27 3.43 1.83
Лех Познан - Видзев Лодз
18:30 2 - 0 1.61 3.86 5.19
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Подбескидзе - Рух Хожов 0 - 1 2.27 3.07 3.01
19:00 Арка Гдиня - ГКС Тихи 5 - 0 1.83 3.47 3.79
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Подбескидзе - Рух Хожов
13:40 0 - 1 2.27 3.07 3.01
Арка Гдиня - ГКС Тихи
19:00 5 - 0 1.83 3.47 3.79
Португалия - Лига Португал 2 Рез. 1 X 2
13:00 Пенафиел - Трофензе 3 - 0 1.78 3.38 4.23
16:00 Фейрензе - Мафра 0 - 0 2.42 3.10 2.79
17:30 Насионал Мадейра - Б-САД 1 - 3 1.91 3.27 3.75
17:30 Фарензе - Спортинг Ковиля 2 - 2 1.53 3.81 5.79
Португалия - Лига Португал 2
Час Рез. 1 X 2
Пенафиел - Трофензе
13:00 3 - 0 1.78 3.38 4.23
Фейрензе - Мафра
16:00 0 - 0 2.42 3.10 2.79
Насионал Мадейра - Б-САД
17:30 1 - 3 1.91 3.27 3.75
Фарензе - Спортинг Ковиля
17:30 2 - 2 1.53 3.81 5.79
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Каза Пиа - Ароука 0 - 0 1.96 3.18 4.05
20:00 Санта Клара - Маритимо 2 - 1 1.98 3.18 3.97
22:30 Портимонензе - Фамаликао 1 - 0 2.38 3.11 3.04
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Каза Пиа - Ароука
17:30 0 - 0 1.96 3.18 4.05
Санта Клара - Маритимо
20:00 2 - 1 1.98 3.18 3.97
Портимонензе - Фамаликао
22:30 1 - 0 2.38 3.11 3.04
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
08:00 Бризбейн Роар (Авл) - Мелбърн Виктори (Авл) 1 - 1 2.40 4.00 2.25
15:00 Леопардс (Кен) - Улинзи Старс (Кен) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Ники Волос (Гър) - Аполон Лариса (Гър) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 ПАОК Б (Гър) - Пансерайкос (Гър) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Бризбейн Роар (Авл) - Мелбърн Виктори (Авл)
08:00 1 - 1 2.40 4.00 2.25
Леопардс (Кен) - Улинзи Старс (Кен)
15:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ники Волос (Гър) - Аполон Лариса (Гър)
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ПАОК Б (Гър) - Пансерайкос (Гър)
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
21:30 Петролул Плоещ - Ботошани 2 - 1 2.38 2.90 3.19
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Петролул Плоещ - Ботошани
21:30 2 - 1 2.38 2.90 3.19
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Криля Советов - ЦСКА Москва 0 - 1 3.20 3.54 2.22
17:30 Локомотив Москва - Ахмат Грозни 1 - 2 2.28 3.48 3.14
20:00 Спартак Москва - Зенит Санкт Петербург 1 - 2 3.60 3.75 2.00
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Криля Советов - ЦСКА Москва
15:00 0 - 1 3.20 3.54 2.22
Локомотив Москва - Ахмат Грозни
17:30 1 - 2 2.28 3.48 3.14
Спартак Москва - Зенит Санкт Петербург
20:00 1 - 2 3.60 3.75 2.00
Русия - Първа Лига Рез. 1 X 2
11:00 Енисей Красноярск - СКА-Хабаровск 1 - 1 2.08 3.41 3.15
16:00 Родина Москва - ФК Краснодар-2 1 - 2 1.85 3.47 3.78
17:00 Волга Уляновск - Велес Москва 0 - 2 2.32 3.22 2.87
17:00 КАМАЗ Челни - Балтика Калининград 0 - 0 3.12 3.30 2.15
18:00 Динамо Махачкала - Акрон Толиати 1 - 1 2.04 3.27 3.36
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Шинник Ярославл 1 - 0 2.00 3.43 3.35
18:00 Рубин Казан - Алания Владикавказ 2 - 2 1.93 3.45 3.50
19:00 Кубан Краснодар - Волгар Астрахан 0 - 0 2.38 3.14 2.84
Русия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Енисей Красноярск - СКА-Хабаровск
11:00 1 - 1 2.08 3.41 3.15
Родина Москва - ФК Краснодар-2
16:00 1 - 2 1.85 3.47 3.78
Волга Уляновск - Велес Москва
17:00 0 - 2 2.32 3.22 2.87
КАМАЗ Челни - Балтика Калининград
17:00 0 - 0 3.12 3.30 2.15
Динамо Махачкала - Акрон Толиати
18:00 1 - 1 2.04 3.27 3.36
Нефтехимик Нижнекамск - Шинник Ярославл
18:00 1 - 0 2.00 3.43 3.35
Рубин Казан - Алания Владикавказ
18:00 2 - 2 1.93 3.45 3.50
Кубан Краснодар - Волгар Астрахан
19:00 0 - 0 2.38 3.14 2.84
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:30 Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 0 - 0 1.97 3.57 3.55
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Филаделфия Юнион 0 - 2 2.23 3.53 2.98
02:30 Синсинати - Шарлът 2 - 0 1.74 3.91 4.18
03:30 Нашвил - Остин 3 - 0 1.79 3.89 4.00
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър
00:30 0 - 0 1.97 3.57 3.55
Ню Йорк Ред Булс - Филаделфия Юнион
02:00 0 - 2 2.23 3.53 2.98
Синсинати - Шарлът
02:30 2 - 0 1.74 3.91 4.18
Нашвил - Остин
03:30 3 - 0 1.79 3.89 4.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Кайлунго 2 - 0 1.09 7.68 26.25
16:00 Либертас - Фолгоре Фалциано 0 - 0 2.72 3.05 2.36
16:00 Тре Фиори - Фаетано 4 - 0 1.83 3.29 3.60
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Ла Фиорита - Кайлунго
16:00 2 - 0 1.09 7.68 26.25
Либертас - Фолгоре Фалциано
16:00 0 - 0 2.72 3.05 2.36
Тре Фиори - Фаетано
16:00 4 - 0 1.83 3.29 3.60
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:35 Ал Фатех - Ал Хилал Рияд 0 - 1 4.43 3.68 1.63
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Фатех - Ал Хилал Рияд
18:35 0 - 1 4.43 3.68 1.63
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - Струга Трим-Лум 0 - 3 2.09 2.81 3.38
17:00 Брегалница Щип - Шкупи Скопие 2 - 0 3.51 3.02 1.96
17:00 Силекс Кратово - Тиквеш Кавадарци 3 - 2 1.86 3.30 3.74
17:00 ФК Скопие - Победа Прилеп 1 - 0 1.93 3.20 3.58
17:00 Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров 1 - 1 1.32 4.31 8.18
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - Струга Трим-Лум
17:00 0 - 3 2.09 2.81 3.38
Брегалница Щип - Шкупи Скопие
17:00 2 - 0 3.51 3.02 1.96
Силекс Кратово - Тиквеш Кавадарци
17:00 3 - 2 1.86 3.30 3.74
ФК Скопие - Победа Прилеп
17:00 1 - 0 1.93 3.20 3.58
Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров
17:00 1 - 1 1.32 4.31 8.18
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Лайън Сити Сейлърс - Гейланг Интернешънъл 1 - 3 1.14 7.27 11.67
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лайън Сити Сейлърс - Гейланг Интернешънъл
12:30 1 - 3 1.14 7.27 11.67
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Кошице 2 - 2 3.70 3.67 1.72
11:30 Слован Братислава Б - Рача 0 - 1 1.65 3.88 3.84
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Петржалка Братислава - Кошице
11:30 2 - 2 3.70 3.67 1.72
Слован Братислава Б - Рача
11:30 0 - 1 1.65 3.88 3.84
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Ружомберок - Спартак Търнава 3 - 2 2.91 3.05 2.33
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Ружомберок - Спартак Търнава
18:30 3 - 2 2.91 3.05 2.33
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:15 Олимпия Любляна - Домжале 3 - 2 1.73 3.42 4.29
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Любляна - Домжале
21:15 3 - 2 1.73 3.42 4.29
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Войводина Нови Сад - Вождовац Белград 2 - 1 1.50 3.68 5.73
19:00 Колубара Лазаревац - Партизан Белград 1 - 5 10.14 5.29 1.24
21:00 Цървена Звезда Белград - ТСЦ Бачка Топола 1 - 1 1.15 6.41 12.67
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Войводина Нови Сад - Вождовац Белград
19:00 2 - 1 1.50 3.68 5.73
Колубара Лазаревац - Партизан Белград
19:00 1 - 5 10.14 5.29 1.24
Цървена Звезда Белград - ТСЦ Бачка Топола
21:00 1 - 1 1.15 6.41 12.67
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Файзканд Хулбук - Истиклол Душанбе 1 - 3 5.20 4.00 1.54
15:00 Худжанд - Хатлон Бохтар 1 - 0 2.11 3.01 3.54
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Файзканд Хулбук - Истиклол Душанбе
15:00 1 - 3 5.20 4.00 1.54
Худжанд - Хатлон Бохтар
15:00 1 - 0 2.11 3.01 3.54
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Муангтонг Юнайтед - Сукотай 2 - 0 1.29 4.99 7.93
14:00 Ламфун Уориърс - Чонбури 0 - 2 3.50 3.30 1.91
14:30 Бурирам Юнайтед - БГ Патум Юнайтед 2 - 2 1.69 3.44 4.34
15:00 Полис Теро - Порт Банкок отл. 3.22 3.27 2.02
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Муангтонг Юнайтед - Сукотай
13:30 2 - 0 1.29 4.99 7.93
Ламфун Уориърс - Чонбури
14:00 0 - 2 3.50 3.30 1.91
Бурирам Юнайтед - БГ Патум Юнайтед
14:30 2 - 2 1.69 3.44 4.34
Полис Теро - Порт Банкок
15:00 отл. 3.22 3.27 2.02
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
20:00 Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс
20:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Хатайспор - Адана Демирспор 1 - 1 3.05 3.46 2.20
21:45 Анкарагуджу - Бешикташ 2 - 3 4.56 3.80 1.69
21:45 Анталияспор - Касъмпаша 0 - 2 1.61 3.85 5.16
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Хатайспор - Адана Демирспор
19:15 1 - 1 3.05 3.46 2.20
Анкарагуджу - Бешикташ
21:45 2 - 3 4.56 3.80 1.69
Анталияспор - Касъмпаша
21:45 0 - 2 1.61 3.85 5.16
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кечиоренгуджу - Сакаряспор 2 - 1 2.31 3.12 2.90
16:30 Пендикспор - Болуспор 0 - 1 1.98 3.28 3.43
20:00 Аданаспор - Алтай Измир 1 - 1 1.78 3.45 4.01
20:00 Денизлиспор - Бандърмаспор 0 - 1 4.01 3.35 1.82
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Кечиоренгуджу - Сакаряспор
16:30 2 - 1 2.31 3.12 2.90
Пендикспор - Болуспор
16:30 0 - 1 1.98 3.28 3.43
Аданаспор - Алтай Измир
20:00 1 - 1 1.78 3.45 4.01
Денизлиспор - Бандърмаспор
20:00 0 - 1 4.01 3.35 1.82
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Черноморец Одеса - Ингулец Петрово 1 - 1 2.19 3.09 3.22
17:00 Кривбас Кривой Рок - ФК Лвов 0 - 0 1.88 3.38 3.82
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Черноморец Одеса - Ингулец Петрово
15:00 1 - 1 2.19 3.09 3.22
Кривбас Кривой Рок - ФК Лвов
17:00 0 - 0 1.88 3.38 3.82
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Буковина Чернивци - Диназ Вишгород 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Чернигов отл. 0.00 0.00 0.00
17:00 Нива Тернопол - Карпати Лвов 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Буковина Чернивци - Диназ Вишгород
13:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Чернигов
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Нива Тернопол - Карпати Лвов
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:45 Кишварда - Хонвед Будапеща 0 - 1 1.73 3.58 4.40
18:30 Уйпещ - Ференцварош 0 - 6 4.98 3.97 1.57
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кишварда - Хонвед Будапеща
15:45 0 - 1 1.73 3.58 4.40
Уйпещ - Ференцварош
18:30 0 - 6 4.98 3.97 1.57
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Дефенсор Спортинг - Монтевидео Уондърърс 1 - 0 1.88 3.36 3.92
21:30 Насионал Монтевидео - Пенярол Монтевидео 3 - 1 1.76 3.23 4.63
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дефенсор Спортинг - Монтевидео Уондърърс
00:00 1 - 0 1.88 3.36 3.92
Насионал Монтевидео - Пенярол Монтевидео
21:30 3 - 1 1.76 3.23 4.63
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Викингур Гота 1 - 1 9.01 5.49 1.22
17:00 АБ Аргир - ХБ Торсхавн 2 - 1 10.43 6.52 1.17
17:00 Б36 Торсхавн - Б68 Тофтир 3 - 1 1.37 4.82 5.61
17:00 ЕБ Стреймур - Рунавик 1 - 0 2.48 3.47 2.30
17:00 Скала ИФ - Клаксвик 0 - 1 17.81 8.58 1.08
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - Викингур Гота
17:00 1 - 1 9.01 5.49 1.22
АБ Аргир - ХБ Торсхавн
17:00 2 - 1 10.43 6.52 1.17
Б36 Торсхавн - Б68 Тофтир
17:00 3 - 1 1.37 4.82 5.61
ЕБ Стреймур - Рунавик
17:00 1 - 0 2.48 3.47 2.30
Скала ИФ - Клаксвик
17:00 0 - 1 17.81 8.58 1.08
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 АС Оулу - ФК Лахти 0 - 0 2.15 3.52 3.06
18:30 ИФК Мариехамн - Интер Турку 2 - 3 2.80 3.34 2.37
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - ФК Лахти
16:00 0 - 0 2.15 3.52 3.06
ИФК Мариехамн - Интер Турку
18:30 2 - 3 2.80 3.34 2.37
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 КяПа Хелзинки - НЯС Нурмиярви 5 - 1 1.43 4.65 5.10
18:30 ЛаПа Лапеенранта - КуПС Академия 3 - 3 10.64 6.49 1.18
18:30 Футура Порвоо - Кифен 08 0 - 3 4.51 4.19 1.54
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КяПа Хелзинки - НЯС Нурмиярви
18:30 5 - 1 1.43 4.65 5.10
ЛаПа Лапеенранта - КуПС Академия
18:30 3 - 3 10.64 6.49 1.18
Футура Порвоо - Кифен 08
18:30 0 - 3 4.51 4.19 1.54
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - Джаз Пори 4 - 4 1.53 4.59 4.20
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - Джаз Пори
18:30 4 - 4 1.53 4.59 4.20
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 КаяХа Каяани - Еркулес Оулу 0 - 3 2.85 3.78 2.02
18:30 Комеетат Ювяскюля - ГБК Кокола 1 - 1 3.51 4.20 1.70
18:30 ЯБК Якобстад - Вааса ИФК 1 - 2 2.85 3.60 2.07
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
КаяХа Каяани - Еркулес Оулу
17:00 0 - 3 2.85 3.78 2.02
Комеетат Ювяскюля - ГБК Кокола
18:30 1 - 1 3.51 4.20 1.70
ЯБК Якобстад - Вааса ИФК
18:30 1 - 2 2.85 3.60 2.07
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Виктория Ла Сейба - Вида Ла Сейба 1 - 2 2.29 3.09 2.89
22:30 Маратон Сан Педро - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 1 - 1 1.35 4.26 6.80
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 2 7.71 4.31 1.32
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Виктория Ла Сейба - Вида Ла Сейба
04:30 1 - 2 2.29 3.09 2.89
Маратон Сан Педро - Лобос УПНФМ Тегусигалпа
22:30 1 - 1 1.35 4.26 6.80
Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа
23:00 1 - 2 7.71 4.31 1.32
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:55 Истра 1961 - Локомотив Загреб 1 - 2 3.71 3.47 1.87
22:05 Хайдук Сплит - Славен 5 - 1 1.37 4.54 7.14
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Истра 1961 - Локомотив Загреб
19:55 1 - 2 3.71 3.47 1.87
Хайдук Сплит - Славен
22:05 5 - 1 1.37 4.54 7.14
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Морнар Бар - Петровац 1 - 0 3.01 3.36 2.09
21:00 Будучност Подгорица - Йединство Биело Поле 3 - 0 1.50 3.92 5.27
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Морнар Бар - Петровац
19:00 1 - 0 3.01 3.36 2.09
Будучност Подгорица - Йединство Биело Поле
21:00 3 - 0 1.50 3.92 5.27
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Сигма Оломоуц Б - Тринец 0 - 0 1.68 3.53 4.33
11:15 Славия Прага Б - Варнсдорф 3 - 2 2.60 3.22 2.41
18:00 Височина Ихлава - Опава 0 - 1 2.28 3.10 2.89
18:00 Влашим - Простейов 6 - 1 1.92 3.47 3.31
18:00 МАС Таборско - Спарта Прага Б 1 - 0 2.43 3.42 2.48
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Сигма Оломоуц Б - Тринец
11:15 0 - 0 1.68 3.53 4.33
Славия Прага Б - Варнсдорф
11:15 3 - 2 2.60 3.22 2.41
Височина Ихлава - Опава
18:00 0 - 1 2.28 3.10 2.89
Влашим - Простейов
18:00 6 - 1 1.92 3.47 3.31
МАС Таборско - Спарта Прага Б
18:00 1 - 0 2.43 3.42 2.48
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Збройовка Бърно - Бохемианс 1905 Прага 1 - 2 2.43 3.42 2.68
17:00 Пардубице - Сигма Оломоуц 0 - 2 2.63 3.30 2.55
17:00 Храдец Кралове - Баник Острава 0 - 0 2.15 3.31 3.27
20:00 Словачко - Славия Прага 1 - 1 3.87 3.69 1.84
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Збройовка Бърно - Бохемианс 1905 Прага
17:00 1 - 2 2.43 3.42 2.68
Пардубице - Сигма Оломоуц
17:00 0 - 2 2.63 3.30 2.55
Храдец Кралове - Баник Острава
17:00 0 - 0 2.15 3.31 3.27
Словачко - Славия Прага
20:00 1 - 1 3.87 3.69 1.84
Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Мозамбик - Малави 0 - 0 2.05 2.80 3.95
16:00 Южна Африка - Ангола 1 - 4 1.82 3.00 4.00
19:00 Конго ДР - Чад 5 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Република Конго - Центр. Африканска р-ка 1 - 0 0.00 0.00 0.00
22:00 Буркина Фасо - Кот д'Ивоар 0 - 0 0.00 0.00 0.00
22:00 Камерун - Екваториална Гвинея 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Шампионат на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Мозамбик - Малави
16:00 0 - 0 2.05 2.80 3.95
Южна Африка - Ангола
16:00 1 - 4 1.82 3.00 4.00
Конго ДР - Чад
19:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Република Конго - Центр. Африканска р-ка
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Буркина Фасо - Кот д'Ивоар
22:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Камерун - Екваториална Гвинея
22:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Люцерн - Сервет 0 - 2 2.35 3.48 2.79
17:30 Грасхопърс - Винтертур 3 - 0 2.16 3.47 3.14
17:30 Санкт Гален - Йънг Бойс 2 - 1 3.31 3.67 2.01
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Люцерн - Сервет
15:15 0 - 2 2.35 3.48 2.79
Грасхопърс - Винтертур
17:30 3 - 0 2.16 3.47 3.14
Санкт Гален - Йънг Бойс
17:30 2 - 1 3.31 3.67 2.01
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:15 Вадуц - Шафхаузен 1 - 1 2.18 3.69 2.70
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Вадуц - Шафхаузен
15:15 1 - 1 2.18 3.69 2.70
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сириус - Юргорден 0 - 1 5.00 4.04 1.61
16:00 Хакен - Дегерфорш 2 - 2 1.24 6.47 9.79
18:30 АИК Стокхолм - Сундсвал 4 - 0 1.19 6.61 13.43
18:30 Елфсборг - Малмьо 3 - 2 2.84 3.61 2.27
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Сириус - Юргорден
16:00 0 - 1 5.00 4.04 1.61
Хакен - Дегерфорш
16:00 2 - 2 1.24 6.47 9.79
АИК Стокхолм - Сундсвал
18:30 4 - 0 1.19 6.61 13.43
Елфсборг - Малмьо
18:30 3 - 2 2.84 3.61 2.27
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро Сирианска - Васалунд 1 - 2 3.59 3.69 1.80
17:00 Тебю ФК - Сандвикен 2 - 5 5.38 4.40 1.46
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - Васалунд
14:00 1 - 2 3.59 3.69 1.80
Тебю ФК - Сандвикен
17:00 2 - 5 5.38 4.40 1.46
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Твоокерш - Фалкенберг 1 - 2 4.24 3.85 1.65
16:00 Тролхетан - Торнс 2 - 0 1.53 4.04 4.94
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Твоокерш - Фалкенберг
14:00 1 - 2 4.24 3.85 1.65
Тролхетан - Торнс
16:00 2 - 0 1.53 4.04 4.94
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Халмстад - Шьовде АИК 3 - 2 1.52 4.02 5.62
16:00 Йоребро - Норбю 0 - 0 2.27 3.31 2.92
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Халмстад - Шьовде АИК
14:00 3 - 2 1.52 4.02 5.62
Йоребро - Норбю
16:00 0 - 0 2.27 3.31 2.92
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Марумо Галантс - Морока Суолоус 1 - 1 2.54 2.64 3.02
18:30 Марицбург Юнайтед - Орландо Пайрътс 1 - 0 3.51 2.62 2.27
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Марумо Галантс - Морока Суолоус
16:00 1 - 1 2.54 2.64 3.02
Марицбург Юнайтед - Орландо Пайрътс
18:30 1 - 0 3.51 2.62 2.27
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Сеул - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 3 1.99 3.30 3.68
13:00 Съннам - Улсан Хюндай 2 - 0 5.69 4.02 1.53
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Сувон Самсунг Блюуингс
10:30 1 - 3 1.99 3.30 3.68
Съннам - Улсан Хюндай
13:00 2 - 0 5.69 4.02 1.53
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк 3 - 1 2.37 3.24 2.74
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк
10:00 3 - 1 2.37 3.24 2.74
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Точиги СК - Теспакусатсу Гунма 1 - 1 2.23 2.80 3.63
13:00 Роасо Кумамото - Омия Ардижа 1 - 0 1.86 3.37 4.03
13:00 Фагиано Окаяма - Мачида Зелвия 2 - 0 3.25 3.03 2.25
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Точиги СК - Теспакусатсу Гунма
12:00 1 - 1 2.23 2.80 3.63
Роасо Кумамото - Омия Ардижа
13:00 1 - 0 1.86 3.37 4.03
Фагиано Окаяма - Мачида Зелвия
13:00 2 - 0 3.25 3.03 2.25