Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Евертън - Ливърпул 0 - 0 7.62 4.99 1.40
17:00 Брентфорд - Лийдс 5 - 2 2.16 3.58 3.27
17:00 Нотингам Форест - Борнемут 2 - 3 2.05 3.37 3.82
17:00 Нюкасъл - Кристъл Палас 0 - 0 2.02 3.43 3.87
17:00 Тотнъм - Фулъм 2 - 1 1.51 4.47 6.20
17:00 Уулвърхямптън - Саутхямптън 1 - 0 2.19 3.38 3.35
17:00 Челси - Уест Хям 2 - 1 1.56 4.34 5.71
19:30 Астън Вила - Манчестър Сити 1 - 1 8.60 5.56 1.34
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Евертън - Ливърпул
14:30 0 - 0 7.62 4.99 1.40
Брентфорд - Лийдс
17:00 5 - 2 2.16 3.58 3.27
Нотингам Форест - Борнемут
17:00 2 - 3 2.05 3.37 3.82
Нюкасъл - Кристъл Палас
17:00 0 - 0 2.02 3.43 3.87
Тотнъм - Фулъм
17:00 2 - 1 1.51 4.47 6.20
Уулвърхямптън - Саутхямптън
17:00 1 - 0 2.19 3.38 3.35
Челси - Уест Хям
17:00 2 - 1 1.56 4.34 5.71
Астън Вила - Манчестър Сити
19:30 1 - 1 8.60 5.56 1.34
Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Уолсол 2 - 1 1.98 3.32 3.81
17:00 Джилингам - Суиндън 0 - 0 2.63 3.22 2.66
17:00 Донкастър - Мансфийлд Таун 1 - 3 3.21 3.40 2.17
17:00 Карлайл - Рочдейл 3 - 3 2.13 3.23 3.52
17:00 Колчестър - Хартлипул 1 - 1 2.07 3.29 3.59
17:00 Крю Александра - Стивънидж 1 - 2 3.16 3.19 2.27
17:00 Лейтън Ориент - Транмиър Роувърс 2 - 0 1.81 3.43 4.49
17:00 Нортхямптън Таун - Бароу 3 - 1 2.21 3.10 3.41
17:00 Нюпорт Каунти - Гримсби Таун 0 - 2 2.12 3.36 3.38
17:00 Салфорд Сити - Кроули Таун 2 - 2 1.71 3.67 4.71
17:00 Стокпорт - Уимбълдън 1 - 0 1.74 3.70 4.51
17:00 Сътън Юнайтед - Харогейт Таун 2 - 1 1.86 3.47 4.11
Англия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Брадфорд Сити - Уолсол
17:00 2 - 1 1.98 3.32 3.81
Джилингам - Суиндън
17:00 0 - 0 2.63 3.22 2.66
Донкастър - Мансфийлд Таун
17:00 1 - 3 3.21 3.40 2.17
Карлайл - Рочдейл
17:00 3 - 3 2.13 3.23 3.52
Колчестър - Хартлипул
17:00 1 - 1 2.07 3.29 3.59
Крю Александра - Стивънидж
17:00 1 - 2 3.16 3.19 2.27
Лейтън Ориент - Транмиър Роувърс
17:00 2 - 0 1.81 3.43 4.49
Нортхямптън Таун - Бароу
17:00 3 - 1 2.21 3.10 3.41
Нюпорт Каунти - Гримсби Таун
17:00 0 - 2 2.12 3.36 3.38
Салфорд Сити - Кроули Таун
17:00 2 - 2 1.71 3.67 4.71
Стокпорт - Уимбълдън
17:00 1 - 0 1.74 3.70 4.51
Сътън Юнайтед - Харогейт Таун
17:00 2 - 1 1.86 3.47 4.11
Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Барнет 3 - 1 2.93 3.52 2.12
17:00 Бромли - Ийстли 2 - 1 1.87 3.41 3.73
17:00 Гейтсхед - Мейдстоун Юнайтед 4 - 1 2.02 3.56 3.09
17:00 Дагенъм и Редбридж - Нотс Каунти 0 - 5 2.99 3.29 2.19
17:00 Доркинг Уондърърс - Рексъм 0 - 5 4.68 4.20 1.56
17:00 Йоувил - Йорк Сити 0 - 1 2.25 3.13 3.01
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Халифакс Таун 1 - 1 2.75 3.15 2.42
17:00 Олдъм - Честърфийлд 0 - 2 3.54 3.50 1.89
17:00 Саутенд - Торки Юнайтед 1 - 2 1.91 3.24 3.79
17:00 Скънторп - Боръм Ууд 0 - 2 3.09 3.28 2.14
17:00 Солихъл Муурс - Олтринкам 5 - 1 1.55 3.86 5.11
Англия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Алдършот Таун - Барнет
17:00 3 - 1 2.93 3.52 2.12
Бромли - Ийстли
17:00 2 - 1 1.87 3.41 3.73
Гейтсхед - Мейдстоун Юнайтед
17:00 4 - 1 2.02 3.56 3.09
Дагенъм и Редбридж - Нотс Каунти
17:00 0 - 5 2.99 3.29 2.19
Доркинг Уондърърс - Рексъм
17:00 0 - 5 4.68 4.20 1.56
Йоувил - Йорк Сити
17:00 0 - 1 2.25 3.13 3.01
Мейдънхед Юнайтед - Халифакс Таун
17:00 1 - 1 2.75 3.15 2.42
Олдъм - Честърфийлд
17:00 0 - 2 3.54 3.50 1.89
Саутенд - Торки Юнайтед
17:00 1 - 2 1.91 3.24 3.79
Скънторп - Боръм Ууд
17:00 0 - 2 3.09 3.28 2.14
Солихъл Муурс - Олтринкам
17:00 5 - 1 1.55 3.86 5.11
Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Ипсуич 0 - 2 3.99 3.64 1.87
17:00 Болтън - Чарлтън 3 - 1 2.20 3.32 3.26
17:00 Бристъл Роувърс - Моркамб 2 - 2 1.92 3.54 3.80
17:00 Дарби Каунти - Плимут 2 - 3 1.86 3.43 4.24
17:00 Екзитър - Милтън Кийнс Донс 1 - 0 2.16 3.36 3.33
17:00 Кембридж Юнайтед - Линкълн Сити 2 - 0 2.02 3.49 3.57
17:00 Оксфорд Юнайтед - Бъртън Албион 2 - 1 1.62 4.08 4.98
17:00 Порт Вейл - Челтнъм Таун 2 - 2 1.84 3.50 4.27
17:00 Портсмут - Питърбъро 2 - 1 2.02 3.55 3.52
17:00 Флийтууд Таун - Уикъмб 1 - 1 3.37 3.39 2.12
17:00 Форест Грийн Роувърс - Шросбъри Таун 0 - 2 2.68 3.04 2.78
17:00 Шефилд Уензди - Барнзли 0 - 2 1.59 3.88 5.56
Англия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрингтън Стенли - Ипсуич
17:00 0 - 2 3.99 3.64 1.87
Болтън - Чарлтън
17:00 3 - 1 2.20 3.32 3.26
Бристъл Роувърс - Моркамб
17:00 2 - 2 1.92 3.54 3.80
Дарби Каунти - Плимут
17:00 2 - 3 1.86 3.43 4.24
Екзитър - Милтън Кийнс Донс
17:00 1 - 0 2.16 3.36 3.33
Кембридж Юнайтед - Линкълн Сити
17:00 2 - 0 2.02 3.49 3.57
Оксфорд Юнайтед - Бъртън Албион
17:00 2 - 1 1.62 4.08 4.98
Порт Вейл - Челтнъм Таун
17:00 2 - 2 1.84 3.50 4.27
Портсмут - Питърбъро
17:00 2 - 1 2.02 3.55 3.52
Флийтууд Таун - Уикъмб
17:00 1 - 1 3.37 3.39 2.12
Форест Грийн Роувърс - Шросбъри Таун
17:00 0 - 2 2.68 3.04 2.78
Шефилд Уензди - Барнзли
17:00 0 - 2 1.59 3.88 5.56
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Бристъл Сити 2 - 3 2.17 3.38 3.33
17:00 Лутън Таун - Уигън 1 - 2 2.10 3.22 3.71
17:00 Милуол - Кардиф 2 - 0 2.12 3.15 3.71
17:00 Норич - Ковънтри 3 - 0 1.73 3.73 4.77
17:00 Престън - Бирмингам 0 - 1 1.67 3.56 5.61
17:00 Родъръм Юнайтед - Уотфорд 1 - 1 3.51 3.31 2.13
17:00 Суонзи - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 0 2.42 3.32 2.91
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Блекбърн - Бристъл Сити
17:00 2 - 3 2.17 3.38 3.33
Лутън Таун - Уигън
17:00 1 - 2 2.10 3.22 3.71
Милуол - Кардиф
17:00 2 - 0 2.12 3.15 3.71
Норич - Ковънтри
17:00 3 - 0 1.73 3.73 4.77
Престън - Бирмингам
17:00 0 - 1 1.67 3.56 5.61
Родъръм Юнайтед - Уотфорд
17:00 1 - 1 3.51 3.31 2.13
Суонзи - Куинс Парк Рейнджърс
17:00 1 - 0 2.42 3.32 2.91
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Майорка - Жирона 1 - 1 2.16 3.17 3.67
17:15 Реал Мадрид - Бетис 2 - 1 1.42 5.17 6.70
19:30 Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 1 - 1 2.82 3.03 2.76
22:00 Севиля - Барселона 0 - 3 4.66 3.79 1.74
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Майорка - Жирона
15:00 1 - 1 2.16 3.17 3.67
Реал Мадрид - Бетис
17:15 2 - 1 1.42 5.17 6.70
Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
19:30 1 - 1 2.82 3.03 2.76
Севиля - Барселона
22:00 0 - 3 4.66 3.79 1.74
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
20:30 Депортиво Ла Коруня - Линенсе 2 - 1 1.33 4.37 8.49
22:30 Алхесирас - Райо Махадаонда 2 - 1 2.12 3.24 3.07
22:30 Бадахос - Сан Фернандо 1 - 1 2.00 3.14 3.48
22:30 Интернасионал де Мадрид - Мерида АД отл. 3.32 3.37 1.96
22:30 СС Рейес - Понтеведра 2 - 0 2.15 3.10 3.18
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Коруня - Линенсе
20:30 2 - 1 1.33 4.37 8.49
Алхесирас - Райо Махадаонда
22:30 2 - 1 2.12 3.24 3.07
Бадахос - Сан Фернандо
22:30 1 - 1 2.00 3.14 3.48
Интернасионал де Мадрид - Мерида АД
22:30 отл. 3.32 3.37 1.96
СС Рейес - Понтеведра
22:30 2 - 0 2.15 3.10 3.18
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
20:30 Ла Нусия - Химнастик де Тарагона 1 - 1 2.92 3.07 2.28
20:30 УД Логронес - Билбао Атлетик 0 - 1 1.83 3.25 4.01
22:30 Елденсе - Нумансия 0 - 0 2.07 3.09 3.33
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Ла Нусия - Химнастик де Тарагона
20:30 1 - 1 2.92 3.07 2.28
УД Логронес - Билбао Атлетик
20:30 0 - 1 1.83 3.25 4.01
Елденсе - Нумансия
22:30 0 - 0 2.07 3.09 3.33
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Алавес - Лас Палмас 1 - 1 2.20 3.16 3.30
17:15 Виляреал Б - Мирандес 3 - 0 2.13 3.38 3.30
19:30 Понферадина - Спортинг Хихон 1 - 3 2.74 3.19 2.53
22:00 Тенерифе - Расинг Сантандер 1 - 0 1.82 3.36 4.51
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алавес - Лас Палмас
15:00 1 - 1 2.20 3.16 3.30
Виляреал Б - Мирандес
17:15 3 - 0 2.13 3.38 3.30
Понферадина - Спортинг Хихон
19:30 1 - 3 2.74 3.19 2.53
Тенерифе - Расинг Сантандер
22:00 1 - 0 1.82 3.36 4.51
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Фрайбург 2 - 3 1.91 3.77 3.79
16:30 Бохум - Вердер Бремен 0 - 2 2.89 3.57 2.36
16:30 Волфсбург - Кьолн 2 - 4 2.11 3.52 3.42
16:30 Унион Берлин - Байерн Мюнхен 1 - 1 7.19 5.43 1.37
16:30 Щутгарт - Шалке 04 1 - 1 1.76 3.97 4.33
19:30 Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг 4 - 0 3.49 3.68 2.03
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Байер Леверкузен - Фрайбург
16:30 2 - 3 1.91 3.77 3.79
Бохум - Вердер Бремен
16:30 0 - 2 2.89 3.57 2.36
Волфсбург - Кьолн
16:30 2 - 4 2.11 3.52 3.42
Унион Берлин - Байерн Мюнхен
16:30 1 - 1 7.19 5.43 1.37
Щутгарт - Шалке 04
16:30 1 - 1 1.76 3.97 4.33
Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг
19:30 4 - 0 3.49 3.68 2.03
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Санкт Паули 2 - 2 2.28 3.56 2.90
14:00 Падерборн - Магдебург 1 - 0 1.44 5.01 5.94
14:00 Ян Регенсбург - Холщайн Кил 0 - 0 2.33 3.45 2.88
21:30 Хамбургер - Карлсруе 1 - 0 1.71 4.04 4.26
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Гройтер Фюрт - Санкт Паули
14:00 2 - 2 2.28 3.56 2.90
Падерборн - Магдебург
14:00 1 - 0 1.44 5.01 5.94
Ян Регенсбург - Холщайн Кил
14:00 0 - 0 2.33 3.45 2.88
Хамбургер - Карлсруе
21:30 1 - 0 1.71 4.04 4.26
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валдхоф Манхайм - Байройт 2 - 1 1.47 4.30 5.82
15:00 ВФБ Олденбург - Оснабрюк 4 - 3 3.37 3.57 1.96
15:00 Динамо Дрезден - Борусия Дортмунд II 3 - 0 1.75 3.64 4.11
15:00 Мюнхен 1860 - Дуисбург 4 - 1 1.72 3.76 4.15
15:00 Фрайбург II - Инголщат 1 - 0 3.03 3.32 2.19
15:00 Халешер - Ферл 5 - 1 2.52 3.31 2.58
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Байройт
15:00 2 - 1 1.47 4.30 5.82
ВФБ Олденбург - Оснабрюк
15:00 4 - 3 3.37 3.57 1.96
Динамо Дрезден - Борусия Дортмунд II
15:00 3 - 0 1.75 3.64 4.11
Мюнхен 1860 - Дуисбург
15:00 4 - 1 1.72 3.76 4.15
Фрайбург II - Инголщат
15:00 1 - 0 3.03 3.32 2.19
Халешер - Ферл
15:00 5 - 1 2.52 3.31 2.58
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Фиорентина - Ювентус 1 - 1 3.11 3.21 2.39
19:00 Милан - Интер 3 - 2 2.82 3.20 2.60
21:45 Лацио - Наполи 1 - 2 2.91 3.44 2.40
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Фиорентина - Ювентус
16:00 1 - 1 3.11 3.21 2.39
Милан - Интер
19:00 3 - 2 2.82 3.20 2.60
Лацио - Наполи
21:45 1 - 2 2.91 3.44 2.40
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:00 Асколи - Читадела 0 - 0 2.32 3.17 3.09
15:00 Бари - СПАЛ 2 - 2 2.05 3.34 3.54
15:00 Бреша - Перуджа 2 - 1 1.98 3.33 3.78
15:00 Венеция - Беневенто 0 - 2 2.51 3.12 2.83
15:00 Реджина - Палермо 3 - 0 2.16 3.25 3.32
15:00 Тернана - Козенца 1 - 1 1.77 3.64 4.36
15:00 Фрозиноне - Комо 2 - 0 1.74 3.63 4.45
17:15 Дженоа - Парма 3 - 3 1.77 3.56 4.48
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Асколи - Читадела
15:00 0 - 0 2.32 3.17 3.09
Бари - СПАЛ
15:00 2 - 2 2.05 3.34 3.54
Бреша - Перуджа
15:00 2 - 1 1.98 3.33 3.78
Венеция - Беневенто
15:00 0 - 2 2.51 3.12 2.83
Реджина - Палермо
15:00 3 - 0 2.16 3.25 3.32
Тернана - Козенца
15:00 1 - 1 1.77 3.64 4.36
Фрозиноне - Комо
15:00 2 - 0 1.74 3.63 4.45
Дженоа - Парма
17:15 3 - 3 1.77 3.56 4.48
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
18:30 Албинолефе - ФералпиСало 0 - 1 2.56 2.87 2.67
18:30 Аурора Про Патрия - Унион АрциняноКиампо 1 - 1 1.84 3.00 4.28
18:30 Виртус Верона - Леко 2 - 2 3.28 2.87 2.19
18:30 Виченца Виртус - Про Сесто 6 - 1 1.35 3.93 8.75
18:30 Новара - Ренате 3 - 1 1.98 2.94 3.74
18:30 Про Верчели - Падуа 1 - 0 3.43 2.88 2.12
18:30 Санджулиано Сити Нова - Мантова 4 - 2 2.52 2.82 2.78
18:30 Ювентус Б - Тренто 1921 2 - 0 2.15 2.83 3.41
21:30 Перджолетезе - Пиаченца 2 - 1 2.19 3.01 3.10
22:00 Триестина - Порденоне 0 - 2 2.18 2.93 3.24
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Албинолефе - ФералпиСало
18:30 0 - 1 2.56 2.87 2.67
Аурора Про Патрия - Унион АрциняноКиампо
18:30 1 - 1 1.84 3.00 4.28
Виртус Верона - Леко
18:30 2 - 2 3.28 2.87 2.19
Виченца Виртус - Про Сесто
18:30 6 - 1 1.35 3.93 8.75
Новара - Ренате
18:30 3 - 1 1.98 2.94 3.74
Про Верчели - Падуа
18:30 1 - 0 3.43 2.88 2.12
Санджулиано Сити Нова - Мантова
18:30 4 - 2 2.52 2.82 2.78
Ювентус Б - Тренто 1921
18:30 2 - 0 2.15 2.83 3.41
Перджолетезе - Пиаченца
21:30 2 - 1 2.19 3.01 3.10
Триестина - Порденоне
22:00 0 - 2 2.18 2.93 3.24
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Оксер - Олимпик Марсилия 0 - 2 4.43 3.87 1.74
20:00 Лион - Анже 5 - 0 1.28 6.13 9.29
22:00 Нант - Пари Сен Жермен 0 - 3 10.21 6.58 1.24
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Оксер - Олимпик Марсилия
18:00 0 - 2 4.43 3.87 1.74
Лион - Анже
20:00 5 - 0 1.28 6.13 9.29
Нант - Пари Сен Жермен
22:00 0 - 3 10.21 6.58 1.24
Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Париж ФК - Бордо 1 - 3 2.06 3.25 3.56
Франция - Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Париж ФК - Бордо
16:00 1 - 3 2.06 3.25 3.56
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Добруджа Добрич - Марица Пловдив 1 - 2 1.83 3.29 3.99
17:00 Крумовград - Дунав Русе 1 - 0 1.99 3.15 3.60
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Добруджа Добрич - Марица Пловдив
17:00 1 - 2 1.83 3.29 3.99
Крумовград - Дунав Русе
17:00 1 - 0 1.99 3.15 3.60
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:15 Спартак Варна - ЦСКА София 0 - 1 8.47 4.64 1.33
20:30 Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 1 - 0 2.36 3.03 2.96
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Спартак Варна - ЦСКА София
17:15 0 - 1 8.47 4.64 1.33
Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив
20:30 1 - 0 2.36 3.03 2.96
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Аустрия Виена - Аустрия Лустенау 2 - 2 1.54 4.30 5.36
18:00 Ред Бул Залцбург - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 0 1.14 7.98 15.14
18:00 Щурм Грац - Хартберг 0 - 0 1.46 4.49 6.14
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Виена - Аустрия Лустенау
18:00 2 - 2 1.54 4.30 5.36
Ред Бул Залцбург - ВШГ Сваровски Тирол
18:00 2 - 0 1.14 7.98 15.14
Щурм Грац - Хартберг
18:00 0 - 0 1.46 4.49 6.14
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:00 Амщетен - Блау-Вайс Линц 1 - 0 3.91 3.72 1.79
21:00 Рапид Виена II - Дорнбирн 0 - 1 1.52 4.32 4.88
21:00 Щурм Грац II - Аустрия Виена II 1 - 2 1.38 4.81 6.24
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Амщетен - Блау-Вайс Линц
21:00 1 - 0 3.91 3.72 1.79
Рапид Виена II - Дорнбирн
21:00 0 - 1 1.52 4.32 4.88
Щурм Грац II - Аустрия Виена II
21:00 1 - 2 1.38 4.81 6.24
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Шамахи - Туран Товуз 0 - 1 3.71 3.42 1.81
19:30 Нефтчи Баку - Сумгаит 3 - 0 1.32 4.33 7.67
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шамахи - Туран Товуз
15:00 0 - 1 3.71 3.42 1.81
Нефтчи Баку - Сумгаит
19:30 3 - 0 1.32 4.33 7.67
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Ерзени Шияк - Теута 0 - 0 2.86 3.03 2.44
16:00 Кукеси - Кастриоти Круя 1 - 2 1.55 3.72 5.65
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Ерзени Шияк - Теута
16:00 0 - 0 2.86 3.03 2.44
Кукеси - Кастриоти Круя
16:00 1 - 2 1.55 3.72 5.65
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:30 ХБ Шелгум Лайд - АСО Шлеф 0 - 0 2.34 3.04 2.80
18:45 МК Алжир - УС Бискра 0 - 0 1.52 3.29 6.94
19:00 МК Ел Баяд - ЖС Саура 2 - 0 4.00 3.03 1.89
22:00 ЕС Сетиф - РК Арба 1 - 0 1.49 3.65 6.18
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ХБ Шелгум Лайд - АСО Шлеф
18:30 0 - 0 2.34 3.04 2.80
МК Алжир - УС Бискра
18:45 0 - 0 1.52 3.29 6.94
МК Ел Баяд - ЖС Саура
19:00 2 - 0 4.00 3.03 1.89
ЕС Сетиф - РК Арба
22:00 1 - 0 1.49 3.65 6.18
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
18:00 Ланус - Тигре Виктория 1 - 2 2.92 3.03 2.50
19:00 Росарио Сентрал - Талерес Кордоба 1 - 0 2.77 2.98 2.69
21:30 Алдосиви Мар дел Плата - Сармиенто Хунин 1 - 2 2.61 3.05 2.79
21:30 Велес Сарсфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 1 1.88 3.23 4.39
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Ланус - Тигре Виктория
18:00 1 - 2 2.92 3.03 2.50
Росарио Сентрал - Талерес Кордоба
19:00 1 - 0 2.77 2.98 2.69
Алдосиви Мар дел Плата - Сармиенто Хунин
21:30 1 - 2 2.61 3.05 2.79
Велес Сарсфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио
21:30 0 - 1 1.88 3.23 4.39
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Мадрин - Килмес Буенос Айрес 1 - 1 2.46 2.95 2.89
21:40 Химнасия Мендоса - Чакарита Хуниорс 2 - 1 1.63 3.31 5.79
21:45 Сан Мартин Сан Хуан - Сантамарина 4 - 0 1.44 3.94 7.26
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мадрин - Килмес Буенос Айрес
21:00 1 - 1 2.46 2.95 2.89
Химнасия Мендоса - Чакарита Хуниорс
21:40 2 - 1 1.63 3.31 5.79
Сан Мартин Сан Хуан - Сантамарина
21:45 4 - 0 1.44 3.94 7.26
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Лернаин Арцах - Пюник Ереван - 0.00 0.00 0.00
16:00 Ной Ереван - Арарат Ереван 0 - 0 3.59 3.27 1.85
16:00 Пюник Ереван - Лернаин Арцах 1 - 0 1.40 3.97 6.51
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лернаин Арцах - Пюник Ереван
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Ной Ереван - Арарат Ереван
16:00 0 - 0 3.59 3.27 1.85
Пюник Ереван - Лернаин Арцах
16:00 1 - 0 1.40 3.97 6.51
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ислоч Минск - Енергетик-БГУ Минск 2 - 3 2.23 3.28 2.90
16:30 Витебск - Белшина Бобруйск 2 - 2 2.09 3.19 3.33
18:30 Торпедо-БелАЗ Жодино - Славия Мозир 1 - 1 1.73 3.58 4.15
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск - Енергетик-БГУ Минск
14:30 2 - 3 2.23 3.28 2.90
Витебск - Белшина Бобруйск
16:30 2 - 2 2.09 3.19 3.33
Торпедо-БелАЗ Жодино - Славия Мозир
18:30 1 - 1 1.73 3.58 4.15
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Островец - Локомотив Гомел 1 - 2 0.00 0.00 0.00
14:30 Рогачов - Барановичи 4 - 2 0.00 0.00 0.00
16:30 Осиповичи - Нафтан Новополоцк 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Островец - Локомотив Гомел
13:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Рогачов - Барановичи
14:30 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Осиповичи - Нафтан Новополоцк
16:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
17:00 Генк - Сент Трюиден 0 - 0 1.62 4.04 5.03
19:15 Мехелен - Серен 2 - 3 1.58 4.18 5.16
19:15 Ойпен - Кортрийк 0 - 1 2.09 3.51 3.31
21:45 Стандарт Лиеж - Остенде 1 - 0 1.87 3.77 3.78
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Генк - Сент Трюиден
17:00 0 - 0 1.62 4.04 5.03
Мехелен - Серен
19:15 2 - 3 1.58 4.18 5.16
Ойпен - Кортрийк
19:15 0 - 1 2.09 3.51 3.31
Стандарт Лиеж - Остенде
21:45 1 - 0 1.87 3.77 3.78
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Клуб Брюж Б - Беершот 1 - 2 3.55 3.57 1.87
21:00 Лиерс Кемпензонен - Дайнзе 4 - 1 2.26 3.47 2.77
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Клуб Брюж Б - Беершот
17:00 1 - 2 3.55 3.57 1.87
Лиерс Кемпензонен - Дайнзе
21:00 4 - 1 2.26 3.47 2.77
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Индепендиенте Петролеро - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 1 2.58 3.47 2.38
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Петролеро - Дъ Стронгест Ла Пас
22:00 1 - 1 2.58 3.47 2.38
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слобода Тузла - Слога Добой 4 - 2 1.92 3.10 3.65
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Слобода Тузла - Слога Добой
17:00 4 - 2 1.92 3.10 3.65
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Португеза SP - Сао Каетано SP 1 - 1 1.37 4.15 7.45
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Португеза SP - Сао Каетано SP
21:00 1 - 1 1.37 4.15 7.45
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 Фигуерензе SC - Пайсанду PA 2 - 1 2.06 2.88 3.49
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Фигуерензе SC - Пайсанду PA
23:00 2 - 1 2.06 2.88 3.49
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Жувентуд RS - Авай SC 1 - 1 2.21 3.08 3.43
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Жувентуд RS - Авай SC
22:30 1 - 1 2.21 3.08 3.43
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Итуано SP 2 - 0 2.46 2.98 2.88
03:30 Гремио RS - Вила Нова GO 2 - 1 1.44 3.68 8.36
17:00 Гремио Новоризонтино SP - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 1 2.00 2.96 3.96
22:30 Бруске SC - Васко да Гама RJ 1 - 0 2.46 2.86 3.00
22:30 Гуарани SP - Сампайо Кореа MA 3 - 0 2.00 3.05 3.83
23:00 КР Бразил AL - Спорт Ресифе PE 2 - 0 2.60 2.79 2.91
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Итуано SP
01:00 2 - 0 2.46 2.98 2.88
Гремио RS - Вила Нова GO
03:30 2 - 1 1.44 3.68 8.36
Гремио Новоризонтино SP - Сентро Спортиво Алагоано AL
17:00 1 - 1 2.00 2.96 3.96
Бруске SC - Васко да Гама RJ
22:30 1 - 0 2.46 2.86 3.00
Гуарани SP - Сампайо Кореа MA
22:30 3 - 0 2.00 3.05 3.83
КР Бразил AL - Спорт Ресифе PE
23:00 2 - 0 2.60 2.79 2.91
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Егъл Ноар - Бужумбура Сити 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Мусонгати - Олимпик Стар 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Егъл Ноар - Бужумбура Сити
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мусонгати - Олимпик Стар
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Сулия - Португеза Акаригуа 0 - 0 3.15 2.70 2.35
02:15 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Тачира 1 - 2 3.22 3.10 2.15
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сулия - Португеза Акаригуа
00:00 0 - 0 3.15 2.70 2.35
Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Тачира
02:15 1 - 2 3.22 3.10 2.15
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тханхоа - Сонглам Нгеан Вин 2 - 0 2.10 3.16 3.20
14:00 Хоанган Гялай - Сайгон ФК 1 - 1 1.44 4.03 6.26
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Тханхоа - Сонглам Нгеан Вин
13:00 2 - 0 2.10 3.16 3.20
Хоанган Гялай - Сайгон ФК
14:00 1 - 1 1.44 4.03 6.26
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:45 Ламия - Астерас Триполис 0 - 0 3.15 2.96 2.36
19:00 Олимпиакос - Йоникос 3 - 1 1.21 5.93 12.33
20:30 Панатинайкос - Левадиакос 1 - 0 1.16 6.11 19.19
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламия - Астерас Триполис
17:45 0 - 0 3.15 2.96 2.36
Олимпиакос - Йоникос
19:00 3 - 1 1.21 5.93 12.33
Панатинайкос - Левадиакос
20:30 1 - 0 1.16 6.11 19.19
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Вейле - Кьоге 1 - 2 1.40 4.61 6.90
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Кьоге
19:30 1 - 2 1.40 4.61 6.90
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Емелек Гуаякил - Кумбая 1 - 0 1.23 5.58 11.31
22:00 Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале 2 - 1 3.16 3.24 2.16
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Емелек Гуаякил - Кумбая
03:00 1 - 0 1.23 5.58 11.31
Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале
22:00 2 - 1 3.16 3.24 2.16
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Марте - Хокоро отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Драгон Сан Мигел - ФАС Санта Ана отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Агила Сан Мигел отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Платенсе Сакатеколука - Исидро Метапан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Санта Текла - Чалатенанго отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Фирпо Усулутан - Алианса Сан Салвадор отл. 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - Хокоро
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Драгон Сан Мигел - ФАС Санта Ана
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Онсе Депортиво де Ауачапан - Агила Сан Мигел
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Платенсе Сакатеколука - Исидро Метапан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Санта Текла - Чалатенанго
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Фирпо Усулутан - Алианса Сан Салвадор
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Нарва Транс - Таммека Тарту 0 - 0 2.00 3.33 3.14
19:30 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд 1 - 2 2.87 3.31 2.14
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - Таммека Тарту
17:00 0 - 0 2.00 3.33 3.14
Номе Калю - Пайде Линнамеесконд
19:30 1 - 2 2.87 3.31 2.14
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Ийгълс - Пауър Динамос 1 - 0 2.23 2.54 3.70
16:00 Лумвана Рейдиънтс - НАПСА Старс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Маестро Юнайтед Замбия - Чамбиши 3 - 2 1.50 3.37 6.64
16:00 Нквази - ЗЕСКО Юнайтед 0 - 1 3.03 2.59 2.51
16:00 Нчанга Рейнджърс - Грийн Бъфалос 0 - 0 2.21 3.03 2.99
16:00 Форест Рейнджърс - Билдкон 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Ийгълс - Пауър Динамос
16:00 1 - 0 2.23 2.54 3.70
Лумвана Рейдиънтс - НАПСА Старс
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Маестро Юнайтед Замбия - Чамбиши
16:00 3 - 2 1.50 3.37 6.64
Нквази - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 0 - 1 3.03 2.59 2.51
Нчанга Рейнджърс - Грийн Бъфалос
16:00 0 - 0 2.21 3.03 2.99
Форест Рейнджърс - Билдкон
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Тел Авив - Ирони Кирят Шмона 3 - 1 1.32 4.86 8.04
19:00 Апоел Йерусалим - МС Ашдод 3 - 0 2.51 3.18 2.63
20:00 Апоел Хайфа - Бней Сахнин 1 - 2 2.21 3.17 3.06
20:15 Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа 1 - 2 3.76 3.52 1.84
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Макаби Тел Авив - Ирони Кирят Шмона
18:00 3 - 1 1.32 4.86 8.04
Апоел Йерусалим - МС Ашдод
19:00 3 - 0 2.51 3.18 2.63
Апоел Хайфа - Бней Сахнин
20:00 1 - 2 2.21 3.17 3.06
Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа
20:15 1 - 2 3.76 3.52 1.84
Индия - Купа Дюран Рез. 1 X 2
15:30 Ийст Бенгал Калкута - Мумбай Сити 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Индия - Купа Дюран
Час Рез. 1 X 2
Ийст Бенгал Калкута - Мумбай Сити
15:30 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Персис Соло - ПСИС Семаранг 0 - 0 2.36 3.02 2.86
14:15 Персикабо 1973 - Борнео Самаринда 3 - 2 3.64 3.40 1.86
16:30 Персия Джакарта - Бхаянгкара 2 - 1 1.86 3.35 3.63
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Персис Соло - ПСИС Семаранг
12:00 0 - 0 2.36 3.02 2.86
Персикабо 1973 - Борнео Самаринда
14:15 3 - 2 3.64 3.40 1.86
Персия Джакарта - Бхаянгкара
16:30 2 - 1 1.86 3.35 3.63
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед 2 - 0 1.73 3.58 4.52
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед
21:45 2 - 0 1.73 3.58 4.52
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 КВ Рейкявик - Вестри 1 - 1 3.30 3.59 1.90
17:00 Селфос - Гриндавик 5 - 3 2.17 3.72 2.69
19:00 Тротур Вогар - Тор Акурейри 0 - 2 3.87 3.82 1.74
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КВ Рейкявик - Вестри
17:00 1 - 1 3.30 3.59 1.90
Селфос - Гриндавик
17:00 5 - 3 2.17 3.72 2.69
Тротур Вогар - Тор Акурейри
19:00 0 - 2 3.87 3.82 1.74
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Отава - Едмънтън 0 - 0 1.55 3.74 5.00
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Едмънтън
02:00 0 - 0 1.55 3.74 5.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Докса Катокопия - Аполон Лимасол 0 - 1 5.06 3.78 1.54
20:00 Омония Никозия - АЕК Ларнака 3 - 2 2.78 3.04 2.41
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Докса Катокопия - Аполон Лимасол
19:00 0 - 1 5.06 3.78 1.54
Омония Никозия - АЕК Ларнака
20:00 3 - 2 2.78 3.04 2.41
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гуанджоу Сити - Тиендзин Джинмен Тайгър 2 - 0 4.16 3.60 1.76
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гуанджоу Сити - Тиендзин Джинмен Тайгър
14:30 2 - 0 4.16 3.60 1.76
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Лапи Подуево 4 - 0 2.34 3.05 2.99
16:00 Трепча 89 Митровица - Малишева 2 - 3 2.70 3.02 2.46
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дрита Гниляне - Лапи Подуево
16:00 4 - 0 2.34 3.05 2.99
Трепча 89 Митровица - Малишева
16:00 2 - 3 2.70 3.02 2.46
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Спартакс Юрмала - Тукумс 2000 1 - 3 1.84 3.53 3.57
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Спартакс Юрмала - Тукумс 2000
15:00 1 - 3 1.84 3.53 3.57
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Джюгас Телшяй - Жалгирис Вилнюс 1 - 1 7.54 4.68 1.31
17:00 ФК Ритеряй - ФК Йонава 2 - 1 1.08 8.63 18.38
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Жалгирис Вилнюс
15:00 1 - 1 7.54 4.68 1.31
ФК Ритеряй - ФК Йонава
17:00 2 - 1 1.08 8.63 18.38
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Суифт Есперанж - Юнион Титус Петанж 3 - 3 1.20 6.02 9.99
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Суифт Есперанж - Юнион Титус Петанж
20:00 3 - 3 1.20 6.02 9.99
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Румфи Юнайтед 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - Еквендени Хамърс 3 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - СИВО Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Румфи Юнайтед
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - Еквендени Хамърс
15:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - СИВО Юнайтед
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Селангор - Джохор Дарул Такзим 1 - 1 8.47 5.11 1.27
16:00 Теренггану - Мелака Юнайтед 5 - 0 1.80 3.50 3.82
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Селангор - Джохор Дарул Такзим
15:15 1 - 1 8.47 5.11 1.27
Теренггану - Мелака Юнайтед
16:00 5 - 0 1.80 3.50 3.82
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Балзан - Гудя Юнайтед 0 - 1 1.62 3.52 4.83
19:30 Биркиркара - Флориана 1 - 0 2.12 3.06 3.24
19:30 Зебудж Рейнджърс - Санта Лучия ФК 2 - 0 1.85 3.66 3.35
21:45 Валета - Сиренс 0 - 0 1.53 3.87 4.95
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Балзан - Гудя Юнайтед
19:30 0 - 1 1.62 3.52 4.83
Биркиркара - Флориана
19:30 1 - 0 2.12 3.06 3.24
Зебудж Рейнджърс - Санта Лучия ФК
19:30 2 - 0 1.85 3.66 3.35
Валета - Сиренс
21:45 0 - 0 1.53 3.87 4.95
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 ИР Танжер - ЖСС Суалем 0 - 1 1.92 3.07 3.89
22:30 Магреб Фес - Могреб Тетуан 0 - 0 1.95 3.12 3.68
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ИР Танжер - ЖСС Суалем
20:00 0 - 1 1.92 3.07 3.89
Магреб Фес - Могреб Тетуан
22:30 0 - 0 1.95 3.12 3.68
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Некакса Агуаскалиентес - Леон 3 - 2 2.62 3.29 2.55
05:05 Хуарес - Крус Асул 2 - 2 2.12 3.15 3.48
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес - Леон
03:00 3 - 2 2.62 3.29 2.55
Хуарес - Крус Асул
05:05 2 - 2 2.12 3.15 3.48
Молдова - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дачия Буюкан - Шериф Тираспол 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 4 - 0 1.29 4.80 8.05
Молдова - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дачия Буюкан - Шериф Тираспол
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол
19:00 4 - 0 1.29 4.80 8.05
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
17:30 Аякс - Камбур 4 - 0 1.09 10.85 21.45
19:45 Твенте - ПСВ Айндховен 2 - 1 4.59 3.86 1.71
21:00 Спарта Ротердам - Волендам 4 - 0 1.61 4.07 5.21
22:00 Го Ахед Игълс - Фейенорд 3 - 4 7.70 5.08 1.36
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Аякс - Камбур
17:30 4 - 0 1.09 10.85 21.45
Твенте - ПСВ Айндховен
19:45 2 - 1 4.59 3.86 1.71
Спарта Ротердам - Волендам
21:00 4 - 0 1.61 4.07 5.21
Го Ахед Игълс - Фейенорд
22:00 3 - 4 7.70 5.08 1.36
Никарагуа - Лига Примера Рез. 1 X 2
20:00 УНАН Манагуа - Уолтър Ферети 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Лига Примера
Час Рез. 1 X 2
УНАН Манагуа - Уолтър Ферети
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:30 Стаал Йорпеланд - Стрьомен 2 - 2 2.90 3.82 2.01
16:00 Айерсун - Вард Хаугесунд 1 - 1 1.55 4.37 4.36
16:00 Арендал - Мос 4 - 0 1.88 3.69 3.29
17:00 Квик Халден - Улерн 2 - 0 1.60 4.09 4.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Стаал Йорпеланд - Стрьомен
15:30 2 - 2 2.90 3.82 2.01
Айерсун - Вард Хаугесунд
16:00 1 - 1 1.55 4.37 4.36
Арендал - Мос
16:00 4 - 0 1.88 3.69 3.29
Квик Халден - Улерн
17:00 2 - 0 1.60 4.09 4.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Трефф - Хьодд 1 - 2 3.80 3.88 1.72
16:00 Аскер - Левангер 3 - 2 2.36 3.64 2.44
16:00 Ейдсволд ТФ - Берум 1 - 3 1.90 3.81 3.17
16:00 Уленсакер Киса - Фриг Осло 8 - 1 1.19 6.33 8.97
18:00 Киелсос - Алта 0 - 1 1.70 3.89 3.79
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Трефф - Хьодд
15:00 1 - 2 3.80 3.88 1.72
Аскер - Левангер
16:00 3 - 2 2.36 3.64 2.44
Ейдсволд ТФ - Берум
16:00 1 - 3 1.90 3.81 3.17
Уленсакер Киса - Фриг Осло
16:00 8 - 1 1.19 6.33 8.97
Киелсос - Алта
18:00 0 - 1 1.70 3.89 3.79
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодьо Глимт - Молде 1 - 4 1.79 4.09 3.81
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодьо Глимт - Молде
19:00 1 - 4 1.79 4.09 3.81
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Осане - Бран Берген 0 - 2 12.86 7.44 1.16
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Осане - Бран Берген
17:00 0 - 2 12.86 7.44 1.16
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ал Дафра - Ал Насър Дубай 1 - 1 3.30 3.55 1.95
16:45 Ал Джазира Абу Даби - Диба Ал Фуджейра 2 - 0 1.29 5.18 7.92
19:30 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шарджа 0 - 2 2.53 3.35 2.44
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Дафра - Ал Насър Дубай
16:45 1 - 1 3.30 3.55 1.95
Ал Джазира Абу Даби - Диба Ал Фуджейра
16:45 2 - 0 1.29 5.18 7.92
Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шарджа
19:30 0 - 2 2.53 3.35 2.44
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуарани Асунсион - Гуайреня 2 - 2 1.96 3.22 3.58
02:15 Ресистенсия - Хенерал Кабайеро ХЛМ 0 - 0 2.91 3.19 2.29
23:00 Сол де Америка - Спортиво Амелиано 1 - 1 2.66 3.02 2.61
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Гуарани Асунсион - Гуайреня
00:00 2 - 2 1.96 3.22 3.58
Ресистенсия - Хенерал Кабайеро ХЛМ
02:15 0 - 0 2.91 3.19 2.29
Сол де Америка - Спортиво Амелиано
23:00 1 - 1 2.66 3.02 2.61
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Мунисипал - Спортинг Кристал 0 - 3 5.15 3.79 1.59
23:30 Сиенсиано - Карлос А. Манучи 2 - 0 1.29 5.29 8.35
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мунисипал - Спортинг Кристал
21:00 0 - 3 5.15 3.79 1.59
Сиенсиано - Карлос А. Манучи
23:30 2 - 0 1.29 5.29 8.35
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Стал Мелец - Шльонск Вроцлав 2 - 0 2.82 3.28 2.44
18:30 Лехия Гданск - Варта Познан 0 - 0 2.35 3.23 3.00
21:00 Краковия Краков - Раков Ченстохова 3 - 0 3.44 3.14 2.16
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Стал Мелец - Шльонск Вроцлав
16:00 2 - 0 2.82 3.28 2.44
Лехия Гданск - Варта Познан
18:30 0 - 0 2.35 3.23 3.00
Краковия Краков - Раков Ченстохова
21:00 3 - 0 3.44 3.14 2.16
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сандеця Нови Сонч - Хробри Глогов 0 - 1 2.08 3.19 3.34
18:30 Термалика Нечеча - Хойничанка Хойнице 2 - 2 1.46 4.10 6.05
21:00 Ресовия Жешов - Скра Ченстохова 1 - 2 1.79 3.29 4.35
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сандеця Нови Сонч - Хробри Глогов
16:00 0 - 1 2.08 3.19 3.34
Термалика Нечеча - Хойничанка Хойнице
18:30 2 - 2 1.46 4.10 6.05
Ресовия Жешов - Скра Ченстохова
21:00 1 - 2 1.79 3.29 4.35
Португалия - Лига Португал 2 Рез. 1 X 2
13:00 Академико Визеу - Торензе 1 - 2 1.90 3.28 3.80
13:00 Бенфика Б - Лейшоес 2 - 1 2.16 3.25 3.09
16:00 Морейрензе - Оливейрензе 4 - 1 1.42 4.18 6.45
17:30 Порто Б - Вилафранкензе 0 - 1 1.87 3.37 3.77
Португалия - Лига Португал 2
Час Рез. 1 X 2
Академико Визеу - Торензе
13:00 1 - 2 1.90 3.28 3.80
Бенфика Б - Лейшоес
13:00 2 - 1 2.16 3.25 3.09
Морейрензе - Оливейрензе
16:00 4 - 1 1.42 4.18 6.45
Порто Б - Вилафранкензе
17:30 0 - 1 1.87 3.37 3.77
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Спортинг Брага - Витория Гимараеш 1 - 0 1.36 4.83 8.09
22:30 Жил Висенте - Порто 0 - 2 9.60 5.28 1.29
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Брага - Витория Гимараеш
17:30 1 - 0 1.36 4.83 8.09
Жил Висенте - Порто
22:30 0 - 2 9.60 5.28 1.29
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
04:30 Алианса Сан Салвадор (Елс) - Агила Сан Мигел (Елс) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 АЕЛ Лариса (Гър) - Кифисия (Гър) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Ахарнайкос Мениди (Гър) - АЕК Атина Б (Гър) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Каламата (Гър) - Панатинайкос Б (Гър) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор (Елс) - Агила Сан Мигел (Елс)
04:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
АЕЛ Лариса (Гър) - Кифисия (Гър)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ахарнайкос Мениди (Гър) - АЕК Атина Б (Гър)
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Каламата (Гър) - Панатинайкос Б (Гър)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
11:00 Южна Корея - Ямайка - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Южна Корея - Ямайка
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
19:00 УТА Арад - Киндия Търговище 1 - 1 2.01 2.93 4.17
21:45 Волунтари - Рапид Букурещ 0 - 1 3.38 2.94 2.25
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
УТА Арад - Киндия Търговище
19:00 1 - 1 2.01 2.93 4.17
Волунтари - Рапид Букурещ
21:45 0 - 1 3.38 2.94 2.25
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Оренбург - ФК Химки 3 - 1 2.20 3.53 3.25
15:00 ФК Нижни Новгород - Факел Воронеж 3 - 1 2.26 3.46 3.17
18:30 ФК Краснодар - ПФК Сочи 2 - 1 2.75 3.61 2.47
20:30 Динамо Москва - Урал Свердловска област 2 - 1 1.70 3.91 4.98
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Оренбург - ФК Химки
13:00 3 - 1 2.20 3.53 3.25
ФК Нижни Новгород - Факел Воронеж
15:00 3 - 1 2.26 3.46 3.17
ФК Краснодар - ПФК Сочи
18:30 2 - 1 2.75 3.61 2.47
Динамо Москва - Урал Свердловска област
20:30 2 - 1 1.70 3.91 4.98
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Минесота Юнайтед - Далас 0 - 3 1.93 3.76 3.58
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Минесота Юнайтед - Далас
22:30 0 - 3 1.93 3.76 3.58
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Космос Серавале - Мурата 4 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Пенароса - Сан Джовани 4 - 0 1.66 3.44 4.47
16:00 Фиорентино - Ювенес Догана 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Космос Серавале - Мурата
16:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Пенароса - Сан Джовани
16:00 4 - 0 1.66 3.44 4.47
Фиорентино - Ювенес Догана
16:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Таавон - Ал Насър Рияд 1 - 0 3.07 3.42 2.06
21:00 Ал Итихад Джеда - Ал Етифак Дамам 0 - 0 1.42 4.29 6.06
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Таавон - Ал Насър Рияд
19:00 1 - 0 3.07 3.42 2.06
Ал Итихад Джеда - Ал Етифак Дамам
21:00 0 - 0 1.42 4.29 6.06
Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Линфийлд 0 - 4 4.65 3.92 1.62
17:00 Гленавон - Карик Рейнджърс 2 - 2 2.17 3.52 2.90
17:00 Гленторан - Нюри Сити 3 - 0 1.33 5.00 7.76
17:00 Портадаун - Клифтънвил 1 - 2 9.37 5.43 1.26
Северна Ирландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Балимина Юнайтед - Линфийлд
17:00 0 - 4 4.65 3.92 1.62
Гленавон - Карик Рейнджърс
17:00 2 - 2 2.17 3.52 2.90
Гленторан - Нюри Сити
17:00 3 - 0 1.33 5.00 7.76
Портадаун - Клифтънвил
17:00 1 - 2 9.37 5.43 1.26
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йънг Лайънс - Тампайнс Роувърс 0 - 7 8.30 6.30 1.22
12:30 Хоуганг Юнайтед - Танджонг Пагар Юнайтед 3 - 3 1.77 4.33 3.24
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Йънг Лайънс - Тампайнс Роувърс
12:30 0 - 7 8.30 6.30 1.22
Хоуганг Юнайтед - Танджонг Пагар Юнайтед
12:30 3 - 3 1.77 4.33 3.24
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 Жилина Б - Комарно 4 - 2 2.75 3.34 2.22
17:00 Дубница - Татран Прешов 0 - 3 2.31 3.32 2.61
17:00 Пухов - Поважска Бистрица 1 - 2 1.54 3.94 4.79
17:00 Славой Требишов - Похроние Долна Жданя 1 - 1 2.21 3.34 2.75
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Жилина Б - Комарно
15:30 4 - 2 2.75 3.34 2.22
Дубница - Татран Прешов
17:00 0 - 3 2.31 3.32 2.61
Пухов - Поважска Бистрица
17:00 1 - 2 1.54 3.94 4.79
Славой Требишов - Похроние Долна Жданя
17:00 1 - 1 2.21 3.34 2.75
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 ДАК Дунайска Стреда - Земплин Михаловце 1 - 0 1.39 4.52 6.50
19:00 Дукла Банска Бистрица - Слован Братислава 0 - 1 5.69 4.33 1.45
19:00 Злате Моравце - Тренчин 1 - 0 3.06 3.37 2.13
19:00 Татран Липтовски Микулаш - Скалица 0 - 0 2.25 3.22 2.94
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ДАК Дунайска Стреда - Земплин Михаловце
19:00 1 - 0 1.39 4.52 6.50
Дукла Банска Бистрица - Слован Братислава
19:00 0 - 1 5.69 4.33 1.45
Злате Моравце - Тренчин
19:00 1 - 0 3.06 3.37 2.13
Татран Липтовски Микулаш - Скалица
19:00 0 - 0 2.25 3.22 2.94
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Марибор - Табор Сежана 2 - 2 1.56 3.79 5.02
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Марибор - Табор Сежана
18:30 2 - 2 1.56 3.79 5.02
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Раднички Ниш - Младост ГАТ Нови Сад 1 - 1 1.54 3.67 5.19
21:00 Спартак Суботица - Напредак Крушевац 1 - 2 2.32 3.04 2.84
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Раднички Ниш - Младост ГАТ Нови Сад
19:00 1 - 1 1.54 3.67 5.19
Спартак Суботица - Напредак Крушевац
21:00 1 - 2 2.32 3.04 2.84
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Истаравшан - Равшан Зафарабад 2 - 2 1.68 3.92 4.14
15:00 Равшан Куляб - ЦСКА Памир Душанбе 1 - 0 2.67 3.54 2.32
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Равшан Зафарабад
15:00 2 - 2 1.68 3.92 4.14
Равшан Куляб - ЦСКА Памир Душанбе
15:00 1 - 0 2.67 3.54 2.32
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Након Ратчасима 3 - 0 1.35 4.56 6.83
14:30 Кхонкаен Юнайтед - Лампанг 1 - 0 2.18 3.11 3.08
15:00 ПТ Прачуап - Чианграй Юнайтед 2 - 1 3.13 3.09 2.16
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Банкок Юнайтед - Након Ратчасима
14:00 3 - 0 1.35 4.56 6.83
Кхонкаен Юнайтед - Лампанг
14:30 1 - 0 2.18 3.11 3.08
ПТ Прачуап - Чианграй Юнайтед
15:00 2 - 1 3.13 3.09 2.16
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ашхабад ФК - Шагадам Туркменбаши 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Енергетик Мари - Алтин Асир Ашхабад 1 - 5 0.00 0.00 0.00
16:00 Небитчи Балканабат - Ахал Анау 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ашхабад ФК - Шагадам Туркменбаши
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Енергетик Мари - Алтин Асир Ашхабад
16:00 1 - 5 0.00 0.00 0.00
Небитчи Балканабат - Ахал Анау
16:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Истанбул Башакшехир - Аланияспор 2 - 0 1.71 3.76 4.69
19:15 Сивасспор - Фатих Карагюмрук 0 - 0 2.19 3.33 3.24
21:45 Гиресунспор - Коняспор 0 - 1 2.48 3.19 2.84
21:45 Фенербахче - Кайзериспор 2 - 0 1.36 5.20 7.35
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Истанбул Башакшехир - Аланияспор
19:15 2 - 0 1.71 3.76 4.69
Сивасспор - Фатих Карагюмрук
19:15 0 - 0 2.19 3.33 3.24
Гиресунспор - Коняспор
21:45 0 - 1 2.48 3.19 2.84
Фенербахче - Кайзериспор
21:45 2 - 0 1.36 5.20 7.35
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Тузласпор - Ерзурум ББ 4 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Бодрумспор - Еюпспор 3 - 0 2.81 3.21 2.29
20:00 Йени Малатияспор - Ризеспор 0 - 4 5.53 3.83 1.51
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Тузласпор - Ерзурум ББ
16:30 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Бодрумспор - Еюпспор
17:00 3 - 0 2.81 3.21 2.29
Йени Малатияспор - Ризеспор
20:00 0 - 4 5.53 3.83 1.51
Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Флинт Таун Юнайтед 1 - 0 1.97 3.39 3.45
16:30 Конас Кий - Пенибонт 2 - 0 1.66 3.60 4.59
16:30 Понтъприд Юнайтед - Дъ Ню Сейнтс 0 - 2 18.38 7.00 1.12
16:30 Хавърфордуест - Нютаун 2 - 3 2.32 3.41 2.67
Уелс - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кардиф Метрополитън - Флинт Таун Юнайтед
16:30 1 - 0 1.97 3.39 3.45
Конас Кий - Пенибонт
16:30 2 - 0 1.66 3.60 4.59
Понтъприд Юнайтед - Дъ Ню Сейнтс
16:30 0 - 2 18.38 7.00 1.12
Хавърфордуест - Нютаун
16:30 2 - 3 2.32 3.41 2.67
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Днипро-1 - Верес Ровно 2 - 0 1.46 4.23 6.25
13:00 Заря Луганск - Динамо Киев 3 - 2 5.54 4.20 1.52
15:00 Металист 1925 Харков - Ворскла Полтава 3 - 2 4.08 3.60 1.94
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Днипро-1 - Верес Ровно
13:00 2 - 0 1.46 4.23 6.25
Заря Луганск - Динамо Киев
13:00 3 - 2 5.54 4.20 1.52
Металист 1925 Харков - Ворскла Полтава
15:00 3 - 2 4.08 3.60 1.94
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Металург Запорожие - ЛНЗ Черкаси 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Оболон Киев - СК Полтава 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Епицентър Дунаевци - Полесия Житомир 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Металург Запорожие - ЛНЗ Черкаси
13:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Оболон Киев - СК Полтава
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Епицентър Дунаевци - Полесия Житомир
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:00 Кечкемет - Пакш 3 - 1 3.07 3.50 2.13
17:15 Вашаш Будапеща - Пушкаш Академи 1 - 1 3.25 3.27 2.12
19:15 Дебрецен - МОЛ Фехервар 1 - 0 3.18 3.60 2.04
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Кечкемет - Пакш
15:00 3 - 1 3.07 3.50 2.13
Вашаш Будапеща - Пушкаш Академи
17:15 1 - 1 3.25 3.27 2.12
Дебрецен - МОЛ Фехервар
19:15 1 - 0 3.18 3.60 2.04
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
16:30 Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке 1 - 0 3.08 3.23 2.19
21:30 Данубио Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 2.70 3.02 2.56
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
16:30 1 - 0 3.08 3.23 2.19
Данубио Монтевидео - Ливърпул Монтевидео
21:30 1 - 1 2.70 3.02 2.56
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 КуПС Куопио - Илвес Тампере 0 - 0 1.47 4.32 6.03
17:00 Сейняйоен ЯК - ВПС Вааса 2 - 0 1.92 3.57 3.60
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - Илвес Тампере
17:00 0 - 0 1.47 4.32 6.03
Сейняйоен ЯК - ВПС Вааса
17:00 2 - 0 1.92 3.57 3.60
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 Екеняс ИФ - КПВ Кокола 0 - 3 1.84 3.56 3.70
16:00 МП Микели - ЯПС Ярвенпяя 2 - 0 1.81 3.90 3.52
16:00 ПЕПО Лапеенранта - СЯК Академия 1 - 0 2.30 3.42 2.70
16:00 ПК-35 Вантаа - КТП Котка 0 - 1 2.78 3.34 2.28
16:00 ТПС Турку - Гнистан Хелзинки 5 - 0 1.50 4.04 5.61
16:00 Яро - Паргас ИФ 4 - 0 1.22 5.91 10.10
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Екеняс ИФ - КПВ Кокола
16:00 0 - 3 1.84 3.56 3.70
МП Микели - ЯПС Ярвенпяя
16:00 2 - 0 1.81 3.90 3.52
ПЕПО Лапеенранта - СЯК Академия
16:00 1 - 0 2.30 3.42 2.70
ПК-35 Вантаа - КТП Котка
16:00 0 - 1 2.78 3.34 2.28
ТПС Турку - Гнистан Хелзинки
16:00 5 - 0 1.50 4.04 5.61
Яро - Паргас ИФ
16:00 4 - 0 1.22 5.91 10.10
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Кески-Уусимаа 2 - 1 1.36 5.05 5.99
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЙИППО Йоенсуу - Кески-Уусимаа
17:00 2 - 1 1.36 5.05 5.99
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
16:00 Хонка Академия - Илвес Тампере 2 3 - 1 1.56 4.29 4.14
17:00 СалПа Сало - Гранкула ИФК 2 - 1 1.50 4.20 4.71
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Хонка Академия - Илвес Тампере 2
16:00 3 - 1 1.56 4.29 4.14
СалПа Сало - Гранкула ИФК
17:00 2 - 1 1.50 4.20 4.71
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Вааякоски Ювяскюля - ОТП Оулу 1 - 1 2.22 3.41 2.72
15:00 РоПС Рованиеми - Нярпес Крафт 1 - 0 1.69 3.84 3.86
18:00 ЮЯК Ювяскюля - ОЛС Оулу 1 - 0 1.30 5.23 7.00
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааякоски Ювяскюля - ОТП Оулу
15:00 1 - 1 2.22 3.41 2.72
РоПС Рованиеми - Нярпес Крафт
15:00 1 - 0 1.69 3.84 3.86
ЮЯК Ювяскюля - ОЛС Оулу
18:00 1 - 0 1.30 5.23 7.00
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:55 Вараждин - ХНК Горица 2 - 1 2.57 3.21 2.55
22:05 Осиек - Шибеник 1 - 1 1.51 4.06 5.43
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Вараждин - ХНК Горица
19:55 2 - 1 2.57 3.21 2.55
Осиек - Шибеник
22:05 1 - 1 1.51 4.06 5.43
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Дечич Тузи - Арсенал Тиват 2 - 4 1.32 4.54 7.83
20:00 Искра Даниловград - Йезеро Плав 2 - 1 2.13 3.39 2.88
21:15 Рудар Плевля - Сутиеска Никшич 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Дечич Тузи - Арсенал Тиват
20:00 2 - 4 1.32 4.54 7.83
Искра Даниловград - Йезеро Плав
20:00 2 - 1 2.13 3.39 2.88
Рудар Плевля - Сутиеска Никшич
21:15 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Вишков - Карвина 2 - 1 2.97 3.29 2.14
11:15 Хрудим - Лишен Бърно 0 - 0 2.92 3.22 2.20
18:00 Прибрам - Дукла Прага 1 - 0 2.72 3.17 2.34
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Вишков - Карвина
11:15 2 - 1 2.97 3.29 2.14
Хрудим - Лишен Бърно
11:15 0 - 0 2.92 3.22 2.20
Прибрам - Дукла Прага
18:00 1 - 0 2.72 3.17 2.34
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слован Либерец - Виктория Пилзен 0 - 1 3.70 3.32 1.98
17:00 Теплице - Яблонец 3 - 2 2.97 3.31 2.30
17:00 Чешке Будьовице - Млада Болеслав 0 - 2 2.60 3.49 2.48
20:00 Спарта Прага - Фастав Злин 0 - 0 1.28 5.52 9.32
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Слован Либерец - Виктория Пилзен
17:00 0 - 1 3.70 3.32 1.98
Теплице - Яблонец
17:00 3 - 2 2.97 3.31 2.30
Чешке Будьовице - Млада Болеслав
17:00 0 - 2 2.60 3.49 2.48
Спарта Прага - Фастав Злин
20:00 0 - 0 1.28 5.52 9.32
Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Нигер - Того 3 - 1 2.38 2.82 3.02
16:00 Руанда - Етиопия 0 - 1 2.28 2.87 3.10
16:00 Уганда - Танзания 3 - 0 2.44 2.90 2.79
19:00 Мали - Сиера Леоне 2 - 0 1.39 4.20 7.23
19:00 Нигерия - Гана 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Шампионат на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Нигер - Того
16:00 3 - 1 2.38 2.82 3.02
Руанда - Етиопия
16:00 0 - 1 2.28 2.87 3.10
Уганда - Танзания
16:00 3 - 0 2.44 2.90 2.79
Мали - Сиера Леоне
19:00 2 - 0 1.39 4.20 7.23
Нигерия - Гана
19:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Сион - Базел 2 - 1 2.87 3.47 2.32
21:30 Цюрих - Лугано 1 - 2 2.16 3.60 3.04
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сион - Базел
19:00 2 - 1 2.87 3.47 2.32
Цюрих - Лугано
21:30 1 - 2 2.16 3.60 3.04
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аарау - Вил 2 - 1 1.83 3.84 3.47
19:00 Лозана-Уши - Ксамакс 2 - 1 1.79 3.66 3.77
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Аарау - Вил
19:00 2 - 1 1.83 3.84 3.47
Лозана-Уши - Ксамакс
19:00 2 - 1 1.79 3.66 3.77
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
13:00 Питео - Карлстад Футбол 2 - 1 2.98 3.47 2.07
14:00 Йефле - ИФ Сюлвия 6 - 0 1.47 4.23 5.29
14:00 Стокхолм Интернационале - БК Форвард 2 - 2 1.56 4.02 4.55
17:00 Мутала АИФ - ИФК Ханинге 2 - 1 1.96 3.54 3.21
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - Карлстад Футбол
13:00 2 - 1 2.98 3.47 2.07
Йефле - ИФ Сюлвия
14:00 6 - 0 1.47 4.23 5.29
Стокхолм Интернационале - БК Форвард
14:00 2 - 2 1.56 4.02 4.55
Мутала АИФ - ИФК Ханинге
17:00 2 - 1 1.96 3.54 3.21
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Оскаршхамн АИК - ГАИС Гьотеборг 0 - 1 4.26 4.01 1.64
17:00 Атвидаберг - Квидинг 3 - 2 2.33 3.37 2.62
17:00 Лунд - Люнгшиле 1 - 0 2.80 3.70 2.18
17:00 Одеволд - ИФК Малмьо 1 - 0 1.17 6.02 13.00
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Оскаршхамн АИК - ГАИС Гьотеборг
16:00 0 - 1 4.26 4.01 1.64
Атвидаберг - Квидинг
17:00 3 - 2 2.33 3.37 2.62
Лунд - Люнгшиле
17:00 1 - 0 2.80 3.70 2.18
Одеволд - ИФК Малмьо
17:00 1 - 0 1.17 6.02 13.00
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Вестерос 2 - 2 2.77 3.27 2.39
18:00 Йоргрите - Ландскрона БоИС 0 - 1 1.95 3.42 3.59
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йостерсунд - Вестерос
16:00 2 - 2 2.77 3.27 2.39
Йоргрите - Ландскрона БоИС
18:00 0 - 1 1.95 3.42 3.59
Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Форфар Атлетик 2 - 1 2.52 3.30 2.51
17:00 Елгин Сити - Бонириг Роуз Атлетик 2 - 0 2.95 3.47 2.13
17:00 Ийст Файф - Дъмбартън 0 - 1 2.70 3.35 2.36
17:00 Стенхаусмюър - Странрар 3 - 1 2.09 3.38 3.11
17:00 Стърлинг Албиън - Албион Роувърс 1 - 1 1.75 3.60 4.04
Шотландия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Анан Атлетик - Форфар Атлетик
17:00 2 - 1 2.52 3.30 2.51
Елгин Сити - Бонириг Роуз Атлетик
17:00 2 - 0 2.95 3.47 2.13
Ийст Файф - Дъмбартън
17:00 0 - 1 2.70 3.35 2.36
Стенхаусмюър - Странрар
17:00 3 - 1 2.09 3.38 3.11
Стърлинг Албиън - Албион Роувърс
17:00 1 - 1 1.75 3.60 4.04
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Селтик - Рейнджърс 4 - 0 1.84 3.72 4.06
17:00 Ливингстън - Хартс 1 - 0 3.32 3.28 2.18
17:00 Мъдъруел - Дънди Юнайтед 0 - 0 1.95 3.35 3.95
17:00 Рос Каунти - Абърдийн 1 - 1 3.52 3.28 2.10
17:00 Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън 3 - 0 2.54 3.04 2.89
17:00 Хибърниън - Килмарнък 1 - 0 1.69 3.62 5.07
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Селтик - Рейнджърс
14:30 4 - 0 1.84 3.72 4.06
Ливингстън - Хартс
17:00 1 - 0 3.32 3.28 2.18
Мъдъруел - Дънди Юнайтед
17:00 0 - 0 1.95 3.35 3.95
Рос Каунти - Абърдийн
17:00 1 - 1 3.52 3.28 2.10
Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън
17:00 3 - 0 2.54 3.04 2.89
Хибърниън - Килмарнък
17:00 1 - 0 1.69 3.62 5.07
Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Единбург 0 - 6 1.39 4.48 6.63
17:00 Келти Хартс - Фолкърк 2 - 0 3.00 3.44 2.13
17:00 Клайд - Алоа Атлетик 2 - 4 2.41 3.46 2.56
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 0 - 2 2.87 3.39 2.21
17:00 Питърхед - Монтроуз 0 - 2 4.06 3.69 1.73
Шотландия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Еърдри - Единбург
17:00 0 - 6 1.39 4.48 6.63
Келти Хартс - Фолкърк
17:00 2 - 0 3.00 3.44 2.13
Клайд - Алоа Атлетик
17:00 2 - 4 2.41 3.46 2.56
Куин ъф Саут - Дънфърмлин
17:00 0 - 2 2.87 3.39 2.21
Питърхед - Монтроуз
17:00 0 - 2 4.06 3.69 1.73
Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Партик Тисъл 0 - 2 2.64 3.10 2.59
17:00 Грийнок Мортън - Еър Юнайтед 1 - 2 2.89 3.16 2.35
17:00 Дънди ФК - Куинс парк ФК 3 - 0 1.65 3.74 4.69
17:00 Коув Рейнджърс - Хамилтън 2 - 2 2.40 3.16 2.82
17:00 Рейт Роувърс - Инвърнес КТ 0 - 2 2.41 3.09 2.88
Шотландия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Партик Тисъл
17:00 0 - 2 2.64 3.10 2.59
Грийнок Мортън - Еър Юнайтед
17:00 1 - 2 2.89 3.16 2.35
Дънди ФК - Куинс парк ФК
17:00 3 - 0 1.65 3.74 4.69
Коув Рейнджърс - Хамилтън
17:00 2 - 2 2.40 3.16 2.82
Рейт Роувърс - Инвърнес КТ
17:00 0 - 2 2.41 3.09 2.88
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Чипа Юнайтед 3 - 2 2.07 2.84 3.84
16:00 Стеленбош - Ричардс Бей 1 - 2 2.32 2.68 3.42
18:30 Кайзер Чийфс - АмаЗулу Дърбан 0 - 0 1.88 3.01 4.37
18:30 Сехухуне Юнайтед - Роял АМ 1 - 2 2.36 2.81 3.17
21:00 ТС Галакси - Кейптаун Сити 0 - 1 2.98 2.77 2.49
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ламонтвил Голдън Ероус - Чипа Юнайтед
16:00 3 - 2 2.07 2.84 3.84
Стеленбош - Ричардс Бей
16:00 1 - 2 2.32 2.68 3.42
Кайзер Чийфс - АмаЗулу Дърбан
18:30 0 - 0 1.88 3.01 4.37
Сехухуне Юнайтед - Роял АМ
18:30 1 - 2 2.36 2.81 3.17
ТС Галакси - Кейптаун Сити
21:00 0 - 1 2.98 2.77 2.49
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Поханг Стийлърс - Тегу 4 - 1 1.78 3.63 4.27
13:00 Кимчхон Сангму - Чонбук Хюндай Моторс 2 - 2 3.39 3.54 2.00
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Поханг Стийлърс - Тегу
10:30 4 - 1 1.78 3.63 4.27
Кимчхон Сангму - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 2 - 2 3.39 3.54 2.00
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Чунгнам Асан - Пучхон 1995 0 - 3 2.13 3.03 3.37
12:30 Куанджу - Гимпо 2 - 1 1.36 4.47 7.29
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Пучхон 1995
10:00 0 - 3 2.13 3.03 3.37
Куанджу - Гимпо
12:30 2 - 1 1.36 4.47 7.29
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс 2 - 2 2.71 3.34 2.48
12:30 Джубило Ивата - Кашива Рейсол 2 - 2 3.41 3.32 2.10
12:30 Санфрече Хирошима - Шимизу Ес-Пулс 2 - 0 1.64 3.84 5.01
13:00 Ависпа Фукуока - Нагоя Грампус 2 - 3 3.10 2.90 2.48
13:00 Гамба Осака - Саган Тошу 0 - 3 2.89 3.30 2.39
13:00 Киото Санга - Висел Кобе 2 - 0 3.53 3.36 2.04
13:00 Токио - Йокохама Ф-Маринос 2 - 2 4.10 3.87 1.76
13:00 Шонан Белмар - Кавазаки Фронтейл 2 - 1 4.24 3.42 1.84
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс
12:00 2 - 2 2.71 3.34 2.48
Джубило Ивата - Кашива Рейсол
12:30 2 - 2 3.41 3.32 2.10
Санфрече Хирошима - Шимизу Ес-Пулс
12:30 2 - 0 1.64 3.84 5.01
Ависпа Фукуока - Нагоя Грампус
13:00 2 - 3 3.10 2.90 2.48
Гамба Осака - Саган Тошу
13:00 0 - 3 2.89 3.30 2.39
Киото Санга - Висел Кобе
13:00 2 - 0 3.53 3.36 2.04
Токио - Йокохама Ф-Маринос
13:00 2 - 2 4.10 3.87 1.76
Шонан Белмар - Кавазаки Фронтейл
13:00 2 - 1 4.24 3.42 1.84
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Рюкю - Блаублиц Акита 0 - 1 2.45 2.93 2.98
12:00 Албирекс Ниигата - Оита Тринита 0 - 1 1.79 3.46 4.35
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - В-Варен Нагазаки 0 - 1 2.68 2.92 2.77
13:00 Вегалта Сендай - Мито Холихок 1 - 2 2.18 3.36 3.08
13:00 Звейген Канадзава - Токио Верди 2 - 1 3.25 3.34 2.11
13:00 Монтедио Ямагата - Ивате Грула Мориока 4 - 1 1.66 3.72 4.80
13:00 Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК 3 - 3 3.92 3.38 1.89
13:00 Токушима Вортис - Вентфорет Кофу 2 - 0 2.48 2.98 2.97
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Рюкю - Блаублиц Акита
07:00 0 - 1 2.45 2.93 2.98
Албирекс Ниигата - Оита Тринита
12:00 0 - 1 1.79 3.46 4.35
Джеф Юнайтед Чиба - В-Варен Нагазаки
12:00 0 - 1 2.68 2.92 2.77
Вегалта Сендай - Мито Холихок
13:00 1 - 2 2.18 3.36 3.08
Звейген Канадзава - Токио Верди
13:00 2 - 1 3.25 3.34 2.11
Монтедио Ямагата - Ивате Грула Мориока
13:00 4 - 1 1.66 3.72 4.80
Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК
13:00 3 - 3 3.92 3.38 1.89
Токушима Вортис - Вентфорет Кофу
13:00 2 - 0 2.48 2.98 2.97