Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Арсенал - Астън Вила 2 - 1 1.56 4.31 5.83
21:30 Борнемут - Уулвърхямптън 0 - 0 3.34 3.23 2.28
21:30 Манчестър Сити - Нотингам Форест 6 - 0 1.08 12.43 28.48
21:45 Уест Хям - Тотнъм 1 - 1 3.52 3.60 2.05
22:00 Ливърпул - Нюкасъл 2 - 1 1.29 5.81 10.04
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал - Астън Вила
21:30 2 - 1 1.56 4.31 5.83
Борнемут - Уулвърхямптън
21:30 0 - 0 3.34 3.23 2.28
Манчестър Сити - Нотингам Форест
21:30 6 - 0 1.08 12.43 28.48
Уест Хям - Тотнъм
21:45 1 - 1 3.52 3.60 2.05
Ливърпул - Нюкасъл
22:00 2 - 1 1.29 5.81 10.04
Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:00 Чарлтън - Джилингам 3 - 0 2.17 3.26 2.99
Англия - ЕФЛ Трофи
Час Рез. 1 X 2
Чарлтън - Джилингам
21:00 3 - 0 2.17 3.26 2.99
Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бристъл Сити - Хъдърсфийлд 2 - 0 1.79 3.74 4.35
21:45 Ковънтри - Престън 0 - 1 2.23 3.21 3.38
21:45 Сток Сити - Суонзи 1 - 1 2.16 3.37 3.37
21:45 Съндърланд - Родъръм Юнайтед 3 - 0 2.14 3.35 3.46
22:00 Блекпул - Блекбърн 0 - 1 2.42 3.28 2.95
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Бристъл Сити - Хъдърсфийлд
21:45 2 - 0 1.79 3.74 4.35
Ковънтри - Престън
21:45 0 - 1 2.23 3.21 3.38
Сток Сити - Суонзи
21:45 1 - 1 2.16 3.37 3.37
Съндърланд - Родъръм Юнайтед
21:45 3 - 0 2.14 3.35 3.46
Блекпул - Блекбърн
22:00 0 - 1 2.42 3.28 2.95
Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:46 Виктория Кьолн - Байерн Мюнхен 0 - 5 66.38 26.90 1.01
Германия - Купа на Германия
Час Рез. 1 X 2
Виктория Кьолн - Байерн Мюнхен
21:46 0 - 5 66.38 26.90 1.01
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Емполи - Верона 1 - 1 2.71 3.25 2.64
19:30 Сампдория - Лацио 1 - 1 3.89 3.59 1.93
19:30 Удинезе - Фиорентина 1 - 0 2.52 3.40 2.78
21:45 Наполи - Лече 1 - 1 1.24 6.16 12.03
21:45 Ювентус - Специя 2 - 0 1.29 5.51 11.20
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Емполи - Верона
19:30 1 - 1 2.71 3.25 2.64
Сампдория - Лацио
19:30 1 - 1 3.89 3.59 1.93
Удинезе - Фиорентина
19:30 1 - 0 2.52 3.40 2.78
Наполи - Лече
21:45 1 - 1 1.24 6.16 12.03
Ювентус - Специя
21:45 2 - 0 1.29 5.51 11.20
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Анже - Реймс 2 - 4 2.79 3.19 2.61
20:00 Лион - Оксер 2 - 1 1.26 6.31 9.63
20:00 Монако - Троа 2 - 4 1.33 5.49 8.50
20:00 Монпелие - Аячо 2 - 0 2.10 3.19 3.71
20:00 Страсбург - Нант 1 - 1 1.96 3.52 3.80
22:00 Ланс - Лориен 5 - 2 1.51 4.29 6.31
22:00 Лил - Ница 1 - 2 1.95 3.58 3.77
22:00 Олимпик Марсилия - Клермонт Фут 1 - 0 1.31 5.49 9.44
22:00 Рен - Брест 3 - 1 1.46 4.56 6.71
22:00 Тулуза - Пари Сен Жермен 0 - 3 8.99 6.29 1.27
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Анже - Реймс
20:00 2 - 4 2.79 3.19 2.61
Лион - Оксер
20:00 2 - 1 1.26 6.31 9.63
Монако - Троа
20:00 2 - 4 1.33 5.49 8.50
Монпелие - Аячо
20:00 2 - 0 2.10 3.19 3.71
Страсбург - Нант
20:00 1 - 1 1.96 3.52 3.80
Ланс - Лориен
22:00 5 - 2 1.51 4.29 6.31
Лил - Ница
22:00 1 - 2 1.95 3.58 3.77
Олимпик Марсилия - Клермонт Фут
22:00 1 - 0 1.31 5.49 9.44
Рен - Брест
22:00 3 - 1 1.46 4.56 6.71
Тулуза - Пари Сен Жермен
22:00 0 - 3 8.99 6.29 1.27
Австралия - Купа на Австралия Рез. 1 X 2
12:30 Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар 1 - 2 2.34 3.33 2.79
12:30 Макартър - Уелингтън Финикс 2 - 0 2.21 3.33 2.96
Австралия - Купа на Австралия
Час Рез. 1 X 2
Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар
12:30 1 - 2 2.34 3.33 2.79
Макартър - Уелингтън Финикс
12:30 2 - 0 2.21 3.33 2.96
Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Щурм Грац - Аустрия Залцбург 3 - 1 1.02 15.50 45.60
20:00 Амщетен - Блау-Вайс Линц 0 - 3 3.54 3.54 1.88
20:00 Дорнбирн - Хартберг 3 - 2 5.28 4.28 1.50
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Щурм Грац - Аустрия Залцбург
19:00 3 - 1 1.02 15.50 45.60
Амщетен - Блау-Вайс Линц
20:00 0 - 3 3.54 3.54 1.88
Дорнбирн - Хартберг
20:00 3 - 2 5.28 4.28 1.50
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
22:00 Годой Крус - Белграно Кордоба 0 - 0 2.08 2.96 3.80
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Годой Крус - Белграно Кордоба
22:00 0 - 0 2.08 2.96 3.80
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Риестра - Феро Карил Оесте 1 - 0 2.52 2.67 3.13
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Риестра - Феро Карил Оесте
21:00 1 - 0 2.52 2.67 3.13
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Неман Гродно - Динамо Минск 2 - 3 3.44 3.10 2.32
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Неман Гродно - Динамо Минск
19:00 2 - 3 3.44 3.10 2.32
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Роял Антверпен - Унион Сент Жилоаз 4 - 2 2.96 3.29 2.38
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Роял Антверпен - Унион Сент Жилоаз
21:30 4 - 2 2.96 3.29 2.38
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро 2 - 3 1.15 7.07 12.78
03:15 Университарио Сукре - Боливар Ла Пас 2 - 3 5.01 4.09 1.52
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Ориенте Петролеро 3 - 0 1.17 6.69 12.50
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро
01:00 2 - 3 1.15 7.07 12.78
Университарио Сукре - Боливар Ла Пас
03:15 2 - 3 5.01 4.09 1.52
Олуейс Реди Ла Пас - Ориенте Петролеро
22:00 3 - 0 1.17 6.69 12.50
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Борац Баня Лука - Жрински Мостар 1 - 0 2.59 2.95 2.58
18:00 Тузла Сити - Широки Брег 4 - 1 1.85 3.06 4.19
18:30 Игман Кониц - Слобода Тузла 0 - 0 2.38 2.81 2.96
18:30 Посуше - Железничар Сараево 1 - 2 2.38 2.90 2.82
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Борац Баня Лука - Жрински Мостар
17:30 1 - 0 2.59 2.95 2.58
Тузла Сити - Широки Брег
18:00 4 - 1 1.85 3.06 4.19
Игман Кониц - Слобода Тузла
18:30 0 - 0 2.38 2.81 2.96
Посуше - Железничар Сараево
18:30 1 - 2 2.38 2.90 2.82
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Лондрина PR - КР Бразил AL 1 - 0 2.05 2.89 3.90
01:00 Сампайо Кореа MA - Крузейро MG 1 - 1 3.35 2.94 2.21
02:30 Итуано SP - Операрио PR 0 - 0 1.66 3.28 5.49
02:30 Спорт Ресифе PE - Гремио Новоризонтино SP 1 - 0 2.02 2.99 3.86
03:30 Крисиума SC - Гремио RS 2 - 0 3.32 2.89 2.28
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Наутико PE 2 - 0 1.78 3.21 4.63
03:30 Томбензе MG - Бруске SC 1 - 0 2.59 2.81 2.89
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Лондрина PR - КР Бразил AL
01:00 1 - 0 2.05 2.89 3.90
Сампайо Кореа MA - Крузейро MG
01:00 1 - 1 3.35 2.94 2.21
Итуано SP - Операрио PR
02:30 0 - 0 1.66 3.28 5.49
Спорт Ресифе PE - Гремио Новоризонтино SP
02:30 1 - 0 2.02 2.99 3.86
Крисиума SC - Гремио RS
03:30 2 - 0 3.32 2.89 2.28
Сентро Спортиво Алагоано AL - Наутико PE
03:30 2 - 0 1.78 3.21 4.63
Томбензе MG - Бруске SC
03:30 1 - 0 2.59 2.81 2.89
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Топ Жуниор - Тигре Ноар 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Топ Жуниор - Тигре Ноар
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Малакатеко - Истапа 1 - 1 1.68 3.43 4.17
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Малакатеко - Истапа
21:15 1 - 1 1.68 3.43 4.17
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Фрем Копенхаген - Нордселанд 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Фрем Копенхаген - Нордселанд
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:30 Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин 0 - 0 2.57 3.26 2.37
19:30 Флора Талин - Номе Калю 2 - 0 1.56 3.80 4.83
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин
17:30 0 - 0 2.57 3.26 2.37
Флора Талин - Номе Калю
19:30 2 - 0 1.56 3.80 4.83
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:45 Апоел Беер Шева - МС Ашдод 1 - 2 1.43 4.29 6.24
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Беер Шева - МС Ашдод
19:45 1 - 2 1.43 4.29 6.24
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:00 Персеполис Техеран - Санат Нафт Абадан 2 - 0 1.49 3.26 8.58
17:00 Трактор Сази Табриз - Хавадар 0 - 0 1.82 2.91 4.92
17:30 Сепахан Исфахан - Фулад Хузестан Ахваз 0 - 1 2.06 2.62 4.28
18:00 Мес Рафсанджан - Алуминиум Арак 0 - 0 2.17 2.47 4.31
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Персеполис Техеран - Санат Нафт Абадан
17:00 2 - 0 1.49 3.26 8.58
Трактор Сази Табриз - Хавадар
17:00 0 - 0 1.82 2.91 4.92
Сепахан Исфахан - Фулад Хузестан Ахваз
17:30 0 - 1 2.06 2.62 4.28
Мес Рафсанджан - Алуминиум Арак
18:00 0 - 0 2.17 2.47 4.31
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:45 Брейдаблик Коупавогюр - Викингур Рейкявик 0 - 3 2.17 3.48 2.79
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Брейдаблик Коупавогюр - Викингур Рейкявик
22:45 0 - 3 2.17 3.48 2.79
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Кайрат Алмати - Акжайк 1 - 2 1.74 3.42 4.12
16:00 Тараз - Шахтьор Караганди 1 - 1 2.40 2.87 2.88
18:00 Астана - Мактаарал Атакент 1 - 0 1.16 6.34 14.80
18:00 Кайсар Къзълорда - Ордабаси Шимкент 1 - 1 4.68 3.83 1.58
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати - Акжайк
16:00 1 - 2 1.74 3.42 4.12
Тараз - Шахтьор Караганди
16:00 1 - 1 2.40 2.87 2.88
Астана - Мактаарал Атакент
18:00 1 - 0 1.16 6.34 14.80
Кайсар Къзълорда - Ордабаси Шимкент
18:00 1 - 1 4.68 3.83 1.58
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:10 Ал-Ахли Доха - Ал-Гарафа Доха 3 - 3 3.73 3.72 1.75
19:20 Ал-Араби Доха - Ал-Духаил Доха 0 - 3 2.56 3.79 2.22
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Ахли Доха - Ал-Гарафа Доха
17:10 3 - 3 3.73 3.72 1.75
Ал-Араби Доха - Ал-Духаил Доха
19:20 0 - 3 2.56 3.79 2.22
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Шанхай Шенхуа - Шандун Тайшан 2 - 1 6.83 4.23 1.44
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шанхай Шенхуа - Шандун Тайшан
14:30 2 - 1 6.83 4.23 1.44
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Атлетико PR (Бра) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 0 3.65 3.05 2.15
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR (Бра) - Палмейрас SP (Бра)
03:30 1 - 0 3.65 3.05 2.15
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 Судува Мариямполе - Кауно Жалгирис 0 - 1 2.24 3.02 2.99
20:00 Жалгирис Вилнюс - ФК Ритеряй 2 - 1 1.44 4.16 5.47
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Судува Мариямполе - Кауно Жалгирис
19:00 0 - 1 2.24 3.02 2.99
Жалгирис Вилнюс - ФК Ритеряй
20:00 2 - 1 1.44 4.16 5.47
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ 1 - 0 2.00 3.19 3.40
03:05 Канкун - Венадос 1 - 2 2.23 2.94 3.13
05:05 Симаронес де Сонора - Атлетико Ла Пас 4 - 0 1.87 2.93 4.38
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ
01:05 1 - 0 2.00 3.19 3.40
Канкун - Венадос
03:05 1 - 2 2.23 2.94 3.13
Симаронес де Сонора - Атлетико Ла Пас
05:05 4 - 0 1.87 2.93 4.38
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:45 ПСВ Айндховен - Волендам 7 - 1 1.09 11.20 21.50
22:00 Твенте - Екселсиор 4 - 0 1.26 5.91 10.49
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
ПСВ Айндховен - Волендам
19:45 7 - 1 1.09 11.20 21.50
Твенте - Екселсиор
22:00 4 - 0 1.26 5.91 10.49
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Кристиансунд - Викинг Ставангер 2 - 1 2.92 3.48 2.27
20:00 Тромсьо - Стрьомгодсет 1 - 0 1.98 3.58 3.53
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Викинг Ставангер
20:00 2 - 1 2.92 3.48 2.27
Тромсьо - Стрьомгодсет
20:00 1 - 0 1.98 3.58 3.53
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Раков Ченстохова - Погон Шчечин 1 - 0 1.92 3.42 3.79
21:30 Лехия Гданск - Лех Познан 0 - 3 3.37 3.43 2.05
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Раков Ченстохова - Погон Шчечин
19:00 1 - 0 1.92 3.42 3.79
Лехия Гданск - Лех Познан
21:30 0 - 3 3.37 3.43 2.05
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
17:00 Погон Шедълце - Хойничанка Хойнице 3 - 1 3.87 3.56 1.77
17:30 Скра Ченстохова - Висла Плоцк 1 - 3 5.89 4.24 1.44
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Варта Познан 0 - 2 5.32 4.05 1.50
19:00 Гурник Полковице - Сандеця Нови Сонч 1 - 1 2.74 3.21 2.34
20:00 Завиша Бидгошч - ГКС Тихи 2 - 1 4.35 3.81 1.64
20:05 Ресовия Жешов - Миедж Легница 1 - 0 3.51 3.32 1.93
21:30 ЛКС Лодз - Стал Мелец 2 - 2 2.83 3.20 2.28
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Погон Шедълце - Хойничанка Хойнице
17:00 3 - 1 3.87 3.56 1.77
Скра Ченстохова - Висла Плоцк
17:30 1 - 3 5.89 4.24 1.44
ГКС Ястшембе-Здруй - Варта Познан
19:00 0 - 2 5.32 4.05 1.50
Гурник Полковице - Сандеця Нови Сонч
19:00 1 - 1 2.74 3.21 2.34
Завиша Бидгошч - ГКС Тихи
20:00 2 - 1 4.35 3.81 1.64
Ресовия Жешов - Миедж Легница
20:05 1 - 0 3.51 3.32 1.93
ЛКС Лодз - Стал Мелец
21:30 2 - 2 2.83 3.20 2.28
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:30 Киндия Търговище - Петролул Плоещ 2 - 3 2.66 2.81 2.86
19:15 Клуж - Волунтари 4 - 0 1.54 3.63 6.46
22:00 Фарул Констанца - ФК ФКСБ 3 - 1 3.14 3.03 2.30
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Петролул Плоещ
16:30 2 - 3 2.66 2.81 2.86
Клуж - Волунтари
19:15 4 - 0 1.54 3.63 6.46
Фарул Констанца - ФК ФКСБ
22:00 3 - 1 3.14 3.03 2.30
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
15:00 Урал Свердловска област - ПФК Сочи 2 - 0 4.34 3.54 1.80
16:30 ФК Химки - ФК Краснодар 0 - 2 4.43 3.79 1.73
17:00 Торпедо Москва - ЦСКА Москва 0 - 2 4.75 3.87 1.66
18:30 ФК Нижни Новгород - Локомотив Москва 2 - 0 3.67 3.50 1.96
19:00 Зенит Санкт Петербург - Факел Воронеж 2 - 0 1.22 6.25 12.00
20:30 Ахмат Грозни - ФК Оренбург 3 - 1 1.55 4.30 5.18
21:00 ФК Ростов - Динамо Москва 2 - 0 2.63 3.31 2.64
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област - ПФК Сочи
15:00 2 - 0 4.34 3.54 1.80
ФК Химки - ФК Краснодар
16:30 0 - 2 4.43 3.79 1.73
Торпедо Москва - ЦСКА Москва
17:00 0 - 2 4.75 3.87 1.66
ФК Нижни Новгород - Локомотив Москва
18:30 2 - 0 3.67 3.50 1.96
Зенит Санкт Петербург - Факел Воронеж
19:00 2 - 0 1.22 6.25 12.00
Ахмат Грозни - ФК Оренбург
20:30 3 - 1 1.55 4.30 5.18
ФК Ростов - Динамо Москва
21:00 2 - 0 2.63 3.31 2.64
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Батен - Ал Фатех 0 - 5 6.32 4.26 1.40
21:00 Ал Хилал Рияд - Ал Фейха 2 - 0 1.26 5.08 8.97
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Батен - Ал Фатех
18:55 0 - 5 6.32 4.26 1.40
Ал Хилал Рияд - Ал Фейха
21:00 2 - 0 1.26 5.08 8.97
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - ФК Скопие 3 - 0 1.31 4.40 8.10
17:00 Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие 1 - 1 1.66 3.24 4.66
17:00 Струга Трим-Лум - Силекс Кратово 2 - 1 1.65 3.33 4.74
17:00 Тиквеш Кавадарци - Шкендия 79 Тетово 1 - 3 4.05 3.13 1.79
17:00 Шкупи Скопие - Победа Прилеп 1 - 1 1.11 7.27 17.56
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Академия Пандев - ФК Скопие
17:00 3 - 0 1.31 4.40 8.10
Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие
17:00 1 - 1 1.66 3.24 4.66
Струга Трим-Лум - Силекс Кратово
17:00 2 - 1 1.65 3.33 4.74
Тиквеш Кавадарци - Шкендия 79 Тетово
17:00 1 - 3 4.05 3.13 1.79
Шкупи Скопие - Победа Прилеп
17:00 1 - 1 1.11 7.27 17.56
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Земплин Михаловце - Ружомберок 1 - 1 2.72 3.06 2.42
19:00 Спартак Търнава - Татран Липтовски Микулаш 1 - 0 1.32 4.64 7.62
21:30 Слован Братислава - ДАК Дунайска Стреда 1 - 1 1.63 3.87 4.28
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Земплин Михаловце - Ружомберок
19:00 1 - 1 2.72 3.06 2.42
Спартак Търнава - Татран Липтовски Микулаш
19:00 1 - 0 1.32 4.64 7.62
Слован Братислава - ДАК Дунайска Стреда
21:30 1 - 1 1.63 3.87 4.28
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Вождовац Белград - Радник Сурдулица 4 - 1 1.64 3.47 4.61
17:30 Явор Иваница - Колубара Лазаревац 0 - 1 1.95 3.27 3.44
19:30 ТСЦ Бачка Топола - Раднички 1923 2 - 0 1.41 3.96 7.28
21:00 Партизан Белград - Цървена Звезда Белград 1 - 1 3.14 3.03 2.13
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Вождовац Белград - Радник Сурдулица
17:30 4 - 1 1.64 3.47 4.61
Явор Иваница - Колубара Лазаревац
17:30 0 - 1 1.95 3.27 3.44
ТСЦ Бачка Топола - Раднички 1923
19:30 2 - 0 1.41 3.96 7.28
Партизан Белград - Цървена Звезда Белград
21:00 1 - 1 3.14 3.03 2.13
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Чонбури - БГ Патум Юнайтед 1 - 0 3.91 3.33 1.79
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбури - БГ Патум Юнайтед
14:00 1 - 0 3.91 3.33 1.79
Туркменистан - Йокари Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ашхабад ФК - Ахал Анау 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Туркменистан - Йокари Лига
Час Рез. 1 X 2
Ашхабад ФК - Ахал Анау
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Пакш - Кишварда 1 - 3 2.38 3.47 2.62
20:30 МОЛ Фехервар - Кечкемет 2 - 1 1.34 4.87 7.56
21:30 Вашаш Будапеща - Ференцварош 0 - 1 5.35 3.89 1.56
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Пакш - Кишварда
18:00 1 - 3 2.38 3.47 2.62
МОЛ Фехервар - Кечкемет
20:30 2 - 1 1.34 4.87 7.56
Вашаш Будапеща - Ференцварош
21:30 0 - 1 5.35 3.89 1.56
Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Албион Монтевидео 0 - 0 2.49 3.22 2.49
21:15 Прогресо Монтевидео - Данубио Монтевидео 2 - 2 3.95 3.16 1.83
Уругвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Хувентуд де Лас Пиедрас - Албион Монтевидео
21:00 0 - 0 2.49 3.22 2.49
Прогресо Монтевидео - Данубио Монтевидео
21:15 2 - 2 3.95 3.16 1.83
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 Кифен 08 - КяПа Хелзинки 2 - 1 2.17 3.59 2.69
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кифен 08 - КяПа Хелзинки
19:00 2 - 1 2.17 3.59 2.69
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 ХИФК Хелзинки - Интер Турку 2 - 3 6.01 4.04 1.47
18:30 ФК Лахти - КуПС Куопио 0 - 1 6.64 4.27 1.41
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
ХИФК Хелзинки - Интер Турку
18:00 2 - 3 6.01 4.04 1.47
ФК Лахти - КуПС Куопио
18:30 0 - 1 6.64 4.27 1.41
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 Спарта Прага Б - Височина Ихлава 1 - 3 1.78 3.56 3.76
17:30 Тринец - Влашим 4 - 0 1.83 3.59 3.53
18:30 Варнсдорф - Прибрам 1 - 2 1.65 3.74 4.28
18:30 Дукла Прага - Вишков 2 - 0 1.90 3.44 3.44
18:30 Карвина - МАС Таборско 0 - 1 1.54 3.87 4.93
18:30 Лишен Бърно - Сигма Оломоуц Б 4 - 0 1.61 3.69 4.68
18:30 Опава - Славия Прага Б 1 - 1 1.82 3.56 3.58
18:30 Простейов - Хрудим 1 - 1 1.97 3.31 3.37
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Спарта Прага Б - Височина Ихлава
17:30 1 - 3 1.78 3.56 3.76
Тринец - Влашим
17:30 4 - 0 1.83 3.59 3.53
Варнсдорф - Прибрам
18:30 1 - 2 1.65 3.74 4.28
Дукла Прага - Вишков
18:30 2 - 0 1.90 3.44 3.44
Карвина - МАС Таборско
18:30 0 - 1 1.54 3.87 4.93
Лишен Бърно - Сигма Оломоуц Б
18:30 4 - 0 1.61 3.69 4.68
Опава - Славия Прага Б
18:30 1 - 1 1.82 3.56 3.58
Простейов - Хрудим
18:30 1 - 1 1.97 3.31 3.37
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Баник Острава - Збройовка Бърно 1 - 2 1.79 3.69 4.06
18:30 Виктория Пилзен - Словачко 3 - 0 1.75 3.61 4.31
18:30 Млада Болеслав - Храдец Кралове 1 - 2 1.87 3.54 3.77
18:30 Сигма Оломоуц - Слован Либерец 1 - 1 2.43 3.10 2.89
21:00 Славия Прага - Теплице 6 - 0 1.08 10.42 23.19
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава - Збройовка Бърно
18:30 1 - 2 1.79 3.69 4.06
Виктория Пилзен - Словачко
18:30 3 - 0 1.75 3.61 4.31
Млада Болеслав - Храдец Кралове
18:30 1 - 2 1.87 3.54 3.77
Сигма Оломоуц - Слован Либерец
18:30 1 - 1 2.43 3.10 2.89
Славия Прага - Теплице
21:00 6 - 0 1.08 10.42 23.19
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:00 ИФК Люлео - АФК Ескилстюна 1 - 0 1.48 5.00 5.16
19:00 Йостерлен - Ландскрона БоИС 0 - 3 5.32 4.16 1.50
19:00 Карлстад Футбол - Вестерос 1 - 3 3.12 3.49 2.05
19:00 Люнгшиле - Варберг БоИС 0 - 4 4.56 4.07 1.59
19:00 Твоокерш - Калмар 0 - 2 8.74 4.86 1.30
19:00 Торнс - ИФК Гьотеборг 0 - 3 10.31 5.75 1.23
19:00 Хюдиксвал - АИК Стокхолм 2 - 4 0.00 0.00 0.00
20:00 Васалунд - Йоребро 0 - 1 2.46 3.48 2.46
20:00 ИФК Ханинге - Бромапойкарна 1 - 3 10.50 6.05 1.20
20:00 Лунд - Норбю 0 - 1 3.66 3.76 1.77
20:00 Слейпнер - Браге 0 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Стокхолм Интернационале - Шьовде АИК 0 - 0 2.81 3.40 2.21
20:00 Тролхетан - Йостерс 1 - 0 4.44 3.54 1.69
20:00 Хускварна - Халмстад 0 - 3 8.58 5.55 1.26
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
ИФК Люлео - АФК Ескилстюна
19:00 1 - 0 1.48 5.00 5.16
Йостерлен - Ландскрона БоИС
19:00 0 - 3 5.32 4.16 1.50
Карлстад Футбол - Вестерос
19:00 1 - 3 3.12 3.49 2.05
Люнгшиле - Варберг БоИС
19:00 0 - 4 4.56 4.07 1.59
Твоокерш - Калмар
19:00 0 - 2 8.74 4.86 1.30
Торнс - ИФК Гьотеборг
19:00 0 - 3 10.31 5.75 1.23
Хюдиксвал - АИК Стокхолм
19:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Васалунд - Йоребро
20:00 0 - 1 2.46 3.48 2.46
ИФК Ханинге - Бромапойкарна
20:00 1 - 3 10.50 6.05 1.20
Лунд - Норбю
20:00 0 - 1 3.66 3.76 1.77
Слейпнер - Браге
20:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Стокхолм Интернационале - Шьовде АИК
20:00 0 - 0 2.81 3.40 2.21
Тролхетан - Йостерс
20:00 1 - 0 4.44 3.54 1.69
Хускварна - Халмстад
20:00 0 - 3 8.58 5.55 1.26
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Ливингстън - Дънди Юнайтед 1 - 2 1.96 3.23 3.69
21:45 Мъдъруел - Инвърнес КТ 4 - 0 1.71 3.49 4.52
21:45 Рос Каунти - Селтик 1 - 4 13.58 6.60 1.17
21:45 Хартс - Килмарнък 0 - 1 1.66 3.69 4.55
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ливингстън - Дънди Юнайтед
21:45 1 - 2 1.96 3.23 3.69
Мъдъруел - Инвърнес КТ
21:45 4 - 0 1.71 3.49 4.52
Рос Каунти - Селтик
21:45 1 - 4 13.58 6.60 1.17
Хартс - Килмарнък
21:45 0 - 1 1.66 3.69 4.55
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Чунгнам Асан - Кьонсан 2 - 1 2.26 3.12 3.00
13:30 Гимпо - Ансан Грийнърс 0 - 3 2.29 3.15 2.91
13:30 Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен 2 - 1 3.31 3.30 2.04
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Кьонсан
13:00 2 - 1 2.26 3.12 3.00
Гимпо - Ансан Грийнърс
13:30 0 - 3 2.29 3.15 2.91
Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен
13:30 2 - 1 3.31 3.30 2.04
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - Гамба Осака 0 - 1 2.14 3.14 3.46
13:00 Кавазаки Фронтейл - Саган Тошу 4 - 0 1.57 3.97 5.31
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Гамба Осака
13:00 0 - 1 2.14 3.14 3.46
Кавазаки Фронтейл - Саган Тошу
13:00 4 - 0 1.57 3.97 5.31
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Монтедио Ямагата - Фагиано Окаяма 0 - 2 2.14 2.99 3.52
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Монтедио Ямагата - Фагиано Окаяма
13:00 0 - 2 2.14 2.99 3.52