UEFA Суперкупа Рез. 1 X 2
22:00 Реал Мадрид (Исп) - Айнтрахт Франкфурт (Гер) 2 - 0 1.41 4.93 7.41
UEFA Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид (Исп) - Айнтрахт Франкфурт (Гер)
22:00 2 - 0 1.41 4.93 7.41
Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Хартлипул 4 - 0 1.25 5.79 11.22
21:45 Ковънтри - Бристъл Сити 1 - 4 2.11 3.43 3.24
21:45 Мидълзбро - Барнзли 0 - 1 1.55 3.94 5.92
21:45 Плимут - Питърбъро 0 - 2 2.29 3.45 2.84
21:45 Порт Вейл - Родъръм Юнайтед 1 - 2 2.99 3.20 2.34
21:45 Шефилд Уензди - Съндърланд 2 - 0 2.36 3.30 2.88
Англия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Блекбърн - Хартлипул
21:45 4 - 0 1.25 5.79 11.22
Ковънтри - Бристъл Сити
21:45 1 - 4 2.11 3.43 3.24
Мидълзбро - Барнзли
21:45 0 - 1 1.55 3.94 5.92
Плимут - Питърбъро
21:45 0 - 2 2.29 3.45 2.84
Порт Вейл - Родъръм Юнайтед
21:45 1 - 2 2.99 3.20 2.34
Шефилд Уензди - Съндърланд
21:45 2 - 0 2.36 3.30 2.88
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Валдхоф Манхайм - Ерцгебирге Ауе 1 - 0 1.98 3.50 3.36
20:00 Веен Висбаден - Байройт 4 - 1 1.72 3.73 4.21
20:00 Динамо Дрезден - Ферл 2 - 0 1.65 3.67 4.88
20:00 Оснабрюк - Инголщат 0 - 1 2.22 3.25 3.04
20:00 Саарбрюкен - Борусия Дортмунд II 1 - 0 1.86 3.55 3.76
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Валдхоф Манхайм - Ерцгебирге Ауе
20:00 1 - 0 1.98 3.50 3.36
Веен Висбаден - Байройт
20:00 4 - 1 1.72 3.73 4.21
Динамо Дрезден - Ферл
20:00 2 - 0 1.65 3.67 4.88
Оснабрюк - Инголщат
20:00 0 - 1 2.22 3.25 3.04
Саарбрюкен - Борусия Дортмунд II
20:00 1 - 0 1.86 3.55 3.76
АФК Къп Рез. 1 X 2
14:00 Виетел - Куала Лумпур Сити 0 - 0 1.78 3.56 3.78
АФК Къп
Час Рез. 1 X 2
Виетел - Куала Лумпур Сити
14:00 0 - 0 1.78 3.56 3.78
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:10 Алмиранте Браун - Индепендиенте Ривадавия 2 - 0 2.56 2.74 2.98
21:00 Депортиво Мадрин - Депортиво Морон 0 - 1 2.28 2.76 3.43
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Алмиранте Браун - Индепендиенте Ривадавия
03:10 2 - 0 2.56 2.74 2.98
Депортиво Мадрин - Депортиво Морон
21:00 0 - 1 2.28 2.76 3.43
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Реал Томаяпо - Индепендиенте Петролеро 1 - 0 1.94 3.25 3.62
03:15 Хорхе Вилстерман - Ориенте Петролеро 0 - 1 1.75 3.58 4.06
22:00 Реал Санта Крус - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 3 4.84 3.97 1.56
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Реал Томаяпо - Индепендиенте Петролеро
01:00 1 - 0 1.94 3.25 3.62
Хорхе Вилстерман - Ориенте Петролеро
03:15 0 - 1 1.75 3.58 4.06
Реал Санта Крус - Дъ Стронгест Ла Пас
22:00 0 - 3 4.84 3.97 1.56
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 ФК Сараево - Тузла Сити 1 - 5 1.71 3.53 4.24
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Сараево - Тузла Сити
21:00 1 - 5 1.71 3.53 4.24
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гремио RS - Операрио PR 5 - 1 1.34 4.23 9.55
01:00 Итуано SP - Спорт Ресифе PE 4 - 1 2.26 2.80 3.47
02:30 Понте Прета SP - Васко да Гама RJ 3 - 1 2.62 2.75 2.91
02:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Бруске SC 1 - 0 2.18 2.88 3.52
03:00 Лондрина PR - Крузейро MG 1 - 2 2.88 2.84 2.57
03:30 Сампайо Кореа MA - Баия BA 2 - 0 3.03 2.85 2.46
03:30 Томбензе MG - Вила Нова GO 0 - 0 2.32 2.79 3.36
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио RS - Операрио PR
01:00 5 - 1 1.34 4.23 9.55
Итуано SP - Спорт Ресифе PE
01:00 4 - 1 2.26 2.80 3.47
Понте Прета SP - Васко да Гама RJ
02:30 3 - 1 2.62 2.75 2.91
Сентро Спортиво Алагоано AL - Бруске SC
02:30 1 - 0 2.18 2.88 3.52
Лондрина PR - Крузейро MG
03:00 1 - 2 2.88 2.84 2.57
Сампайо Кореа MA - Баия BA
03:30 2 - 0 3.03 2.85 2.46
Томбензе MG - Вила Нова GO
03:30 0 - 0 2.32 2.79 3.36
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Малакатеко - Санта Лусия Коцумалгуапа 3 - 1 1.74 3.14 4.40
22:00 Истапа - Кобан Империал 4 - 3 1.94 3.09 3.52
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Малакатеко - Санта Лусия Коцумалгуапа
20:00 3 - 1 1.74 3.14 4.40
Истапа - Кобан Империал
22:00 4 - 3 1.94 3.09 3.52
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ел Мокавлун - Ел Гуна 0 - 0 2.02 3.00 3.65
19:30 Смоуха - Фючър Кайро 1 - 1 3.17 3.20 2.12
22:00 Ал Ахли Кайро - Ал Масри Порт Саид 2 - 0 1.69 3.45 5.16
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Мокавлун - Ел Гуна
19:30 0 - 0 2.02 3.00 3.65
Смоуха - Фючър Кайро
19:30 1 - 1 3.17 3.20 2.12
Ал Ахли Кайро - Ал Масри Порт Саид
22:00 2 - 0 1.69 3.45 5.16
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Селфос - Тор Акурейри 2 - 1 2.01 3.85 2.87
22:15 ХК Коупавогюр - Тротур Вогар 4 - 1 1.15 7.43 12.30
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Селфос - Тор Акурейри
20:00 2 - 1 2.01 3.85 2.87
ХК Коупавогюр - Тротур Вогар
22:15 4 - 1 1.15 7.43 12.30
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Гарафа Доха - Ал-Уакра 1 - 1 3.62 3.70 1.77
19:40 Ал-Саилия Доха - Ал-Шамал 2 - 1 1.85 3.56 3.48
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Гарафа Доха - Ал-Уакра
17:30 1 - 1 3.62 3.70 1.77
Ал-Саилия Доха - Ал-Шамал
19:40 2 - 1 1.85 3.56 3.48
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Америка де Кали - Рионегро 2 - 0 2.15 2.99 3.53
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Америка де Кали - Рионегро
03:30 2 - 0 2.15 2.99 3.53
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Фламенго RJ (Бра) - Коринтианс SP (Бра) 1 - 0 1.51 4.21 6.12
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Фламенго RJ (Бра) - Коринтианс SP (Бра)
03:30 1 - 0 1.51 4.21 6.12
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико GO (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру) - 0.00 0.00 0.00
01:15 Атлетико GO (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру) 3 - 0 2.30 3.10 3.20
03:30 Индепендиенте дел Вале (Екв) - Депортиво Тачира (Вен) 4 - 1 1.30 4.92 10.03
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру)
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Атлетико GO (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру)
01:15 3 - 0 2.30 3.10 3.20
Индепендиенте дел Вале (Екв) - Депортиво Тачира (Вен)
03:30 4 - 1 1.30 4.92 10.03
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Сантос де Гуапилес 1 - 1 1.45 3.97 6.26
05:00 Спортинг Сан Хосе - ЛД Алахуеленсе 2 - 2 3.01 3.30 2.14
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ередиано - Сантос де Гуапилес
05:00 1 - 1 1.45 3.97 6.26
Спортинг Сан Хосе - ЛД Алахуеленсе
05:00 2 - 2 3.01 3.30 2.14
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Витория Гимараеш (Пор) - Хайдук Сплит (Хър) 1 - 0 2.31 3.17 2.96
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Витория Гимараеш (Пор) - Хайдук Сплит (Хър)
19:00 1 - 0 2.31 3.17 2.96
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах Дарул Аман - Селангор - 0.00 0.00 0.00
16:00 Теренггану - Джохор Дарул Такзим 1 - 2 6.19 4.16 1.42
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кедах Дарул Аман - Селангор
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Теренггану - Джохор Дарул Такзим
16:00 1 - 2 6.19 4.16 1.42
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Селая - Тепатитлан 1 - 0 1.86 3.24 3.75
03:05 Пумас Табаско - Алакранес де Дуранго 2 - 1 2.55 2.88 2.69
05:05 Атлетико Ла Пас - Тласкала 2 - 2 2.07 2.91 3.57
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Селая - Тепатитлан
01:05 1 - 0 1.86 3.24 3.75
Пумас Табаско - Алакранес де Дуранго
03:05 2 - 1 2.55 2.88 2.69
Атлетико Ла Пас - Тласкала
05:05 2 - 2 2.07 2.91 3.57
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Йерв Гримстад - Од БК 2 - 2 3.35 3.60 1.91
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Йерв Гримстад - Од БК
19:00 2 - 2 3.35 3.60 1.91
Парагвай - Други Рез. 1 X 2
01:30 Ривър Плейт Асунсион - 12 де Октубре 1 - 4 3.50 3.24 1.93
Парагвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Асунсион - 12 де Октубре
01:30 1 - 4 3.50 3.24 1.93
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Заглембие Сосновец - ГКС Тихи 1 - 0 2.36 3.28 2.70
19:00 Подбескидзе - Скра Ченстохова 0 - 1 1.58 3.72 5.20
19:00 Ресовия Жешов - Арка Гдиня 1 - 3 2.88 3.20 2.29
21:30 ЛКС Лодз - Пуща Неполомице 2 - 0 2.03 3.26 3.40
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Сосновец - ГКС Тихи
19:00 1 - 0 2.36 3.28 2.70
Подбескидзе - Скра Ченстохова
19:00 0 - 1 1.58 3.72 5.20
Ресовия Жешов - Арка Гдиня
19:00 1 - 3 2.88 3.20 2.29
ЛКС Лодз - Пуща Неполомице
21:30 2 - 0 2.03 3.26 3.40
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Хетафе Б (Исп) - Навалкарнеро (Исп) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
19:00 Карарезе (Ита) - Монтерози (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Монополи 1966 (Ита) - Соренто (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Монополи 1966 (Ита) - Соренто (Ита) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 ФералпиСало (Ита) - Виртус Ентела (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Панахайки (Гър) - Атромитос (Гър) 1 - 2 4.42 3.98 1.59
19:45 Атлетико Балеарес (Исп) - Пеня Депортива (Исп) 2 - 0 1.62 3.81 4.35
20:00 Аморебиета (Исп) - Нумансия (Исп) 1 - 1 2.21 3.40 2.76
20:00 Анортозис (Кип) - Докса Катокопия (Кип) 0 - 0 1.50 3.97 5.23
20:00 Барселона Атлетик (Исп) - Валенсия Местая (Исп) 2 - 1 1.44 4.12 6.04
20:00 Домжале (Слн) - Шахтьор Донецк (Укр) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Олот (Исп) - Химнастик де Тарагона (Исп) 1 - 3 3.11 3.32 2.04
20:00 Пералада-Жирона Б (Исп) - Сабадел (Исп) 0 - 1 6.07 4.36 1.41
20:00 Реал Мурсия (Исп) - Алкоркон (Исп) 1 - 1 2.34 3.35 2.57
20:30 Арандина (Исп) - Химнастика Сеговиана (Исп) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
20:30 Атлетико Мадрид Б (Исп) - СС Рейес (Исп) 2 - 2 2.05 3.44 3.01
20:30 Лангрео (Исп) - Леалтад (Исп) 1 - 1 1.62 3.56 4.81
21:00 Ориуела (Исп) - Интерсити (Исп) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
21:00 УД Логронес (Исп) - Културал Леонеса (Исп) 3 - 0 2.01 3.16 3.39
21:00 УКАМ Мурсия (Исп) - Ел Пало (Исп) 1 - 0 1.30 4.46 8.90
21:30 Форли (Ита) - Чезена (Ита) 0 - 6 3.64 3.49 1.82
22:30 Кордоба (Исп) - Мерида АД (Исп) 3 - 2 1.77 3.45 3.85
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Хетафе Б (Исп) - Навалкарнеро (Исп)
10:30 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Карарезе (Ита) - Монтерози (Ита)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Монополи 1966 (Ита) - Соренто (Ита)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Монополи 1966 (Ита) - Соренто (Ита)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ФералпиСало (Ита) - Виртус Ентела (Ита)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Панахайки (Гър) - Атромитос (Гър)
19:30 1 - 2 4.42 3.98 1.59
Атлетико Балеарес (Исп) - Пеня Депортива (Исп)
19:45 2 - 0 1.62 3.81 4.35
Аморебиета (Исп) - Нумансия (Исп)
20:00 1 - 1 2.21 3.40 2.76
Анортозис (Кип) - Докса Катокопия (Кип)
20:00 0 - 0 1.50 3.97 5.23
Барселона Атлетик (Исп) - Валенсия Местая (Исп)
20:00 2 - 1 1.44 4.12 6.04
Домжале (Слн) - Шахтьор Донецк (Укр)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Олот (Исп) - Химнастик де Тарагона (Исп)
20:00 1 - 3 3.11 3.32 2.04
Пералада-Жирона Б (Исп) - Сабадел (Исп)
20:00 0 - 1 6.07 4.36 1.41
Реал Мурсия (Исп) - Алкоркон (Исп)
20:00 1 - 1 2.34 3.35 2.57
Арандина (Исп) - Химнастика Сеговиана (Исп)
20:30 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Атлетико Мадрид Б (Исп) - СС Рейес (Исп)
20:30 2 - 2 2.05 3.44 3.01
Лангрео (Исп) - Леалтад (Исп)
20:30 1 - 1 1.62 3.56 4.81
Ориуела (Исп) - Интерсити (Исп)
21:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
УД Логронес (Исп) - Културал Леонеса (Исп)
21:00 3 - 0 2.01 3.16 3.39
УКАМ Мурсия (Исп) - Ел Пало (Исп)
21:00 1 - 0 1.30 4.46 8.90
Форли (Ита) - Чезена (Ита)
21:30 0 - 6 3.64 3.49 1.82
Кордоба (Исп) - Мерида АД (Исп)
22:30 3 - 2 1.77 3.45 3.85
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс 7 - 1 1.09 9.11 15.83
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс
14:45 7 - 1 1.09 9.11 15.83
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 АГМК Алмалик - Локомотив Ташкент 4 - 0 1.91 2.94 3.65
18:00 Буньодкор Ташкент - Кизилкум Зарафшан 1 - 2 2.28 2.80 2.96
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Локомотив Ташкент
17:00 4 - 0 1.91 2.94 3.65
Буньодкор Ташкент - Кизилкум Зарафшан
18:00 1 - 2 2.28 2.80 2.96
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Вааякоски Ювяскюля - ЮЯК Ювяскюля 0 - 2 7.01 4.70 1.32
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааякоски Ювяскюля - ЮЯК Ювяскюля
18:30 0 - 2 7.01 4.70 1.32
Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Люцерн - Грасхопърс 1 - 1 1.70 3.93 4.41
Швейцария - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Люцерн - Грасхопърс
20:00 1 - 1 1.70 3.93 4.41
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Васалунд - Сандвикен 0 - 0 2.67 3.39 2.28
20:00 ИФ Сюлвия - Тебю ФК 1 - 2 1.72 3.60 4.10
20:00 Йефле - Стокхолм Интернационале 4 - 1 1.78 3.66 3.73
20:00 Питео - Умео ФК 3 - 1 2.53 3.57 2.32
20:00 Солентюна - Тийм ТГ 2 - 0 1.11 8.41 15.25
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Васалунд - Сандвикен
20:00 0 - 0 2.67 3.39 2.28
ИФ Сюлвия - Тебю ФК
20:00 1 - 2 1.72 3.60 4.10
Йефле - Стокхолм Интернационале
20:00 4 - 1 1.78 3.66 3.73
Питео - Умео ФК
20:00 3 - 1 2.53 3.57 2.32
Солентюна - Тийм ТГ
20:00 2 - 0 1.11 8.41 15.25
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
19:30 Твоокерш - Квидинг 2 - 1 1.35 4.73 6.78
20:00 ИФК Малмьо - Лунд 0 - 3 3.97 3.96 1.67
20:00 Одеволд - ГАИС Гьотеборг 0 - 2 3.81 3.38 1.83
20:00 Торнс - Олимпик Малмьо 3 - 2 2.85 3.42 2.16
20:00 Тролхетан - Венерсборг 1 - 1 1.63 3.62 4.74
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Твоокерш - Квидинг
19:30 2 - 1 1.35 4.73 6.78
ИФК Малмьо - Лунд
20:00 0 - 3 3.97 3.96 1.67
Одеволд - ГАИС Гьотеборг
20:00 0 - 2 3.81 3.38 1.83
Торнс - Олимпик Малмьо
20:00 3 - 2 2.85 3.42 2.16
Тролхетан - Венерсборг
20:00 1 - 1 1.63 3.62 4.74
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 АмаЗулу Дърбан - СуперСпорт Юнайтед 2 - 1 2.16 2.78 3.55
20:30 Мамелоди Съндаунс - ТС Галакси 0 - 1 1.31 4.54 8.82
20:30 Сехухуне Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 0 2.57 2.70 2.94
20:30 Стеленбош - Орландо Пайрътс 1 - 1 3.63 2.68 2.20
20:30 Чипа Юнайтед - Роял АМ 1 - 3 3.08 2.86 2.34
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
АмаЗулу Дърбан - СуперСпорт Юнайтед
18:00 2 - 1 2.16 2.78 3.55
Мамелоди Съндаунс - ТС Галакси
20:30 0 - 1 1.31 4.54 8.82
Сехухуне Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус
20:30 1 - 0 2.57 2.70 2.94
Стеленбош - Орландо Пайрътс
20:30 1 - 1 3.63 2.68 2.20
Чипа Юнайтед - Роял АМ
20:30 1 - 3 3.08 2.86 2.34
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сувон ФК - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 3.15 3.32 2.15
13:30 Кануън - Тегу 1 - 0 2.27 3.31 2.94
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сувон ФК - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 0 - 1 3.15 3.32 2.15
Кануън - Тегу
13:30 1 - 0 2.27 3.31 2.94
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - Висел Кобе 1 - 0 2.82 2.94 2.49
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима 1 - 2 2.02 3.60 3.08
13:00 Кавазаки Фронтейл - Серезо Осака 2 - 2 1.92 3.38 3.62
13:30 Урава Ред Даймъндс - Нагоя Грампус 3 - 0 1.97 3.08 3.84
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Висел Кобе
13:00 1 - 0 2.82 2.94 2.49
Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима
13:00 1 - 2 2.02 3.60 3.08
Кавазаки Фронтейл - Серезо Осака
13:00 2 - 2 1.92 3.38 3.62
Урава Ред Даймъндс - Нагоя Грампус
13:30 3 - 0 1.97 3.08 3.84