Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Бодьо Глимт (Нор) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 5 - 0 1.31 5.41 9.35
19:00 Карабах Агдам (Азе) - Ференцварош (Унг) 1 - 1 2.09 3.38 3.50
20:00 Макаби Хайфа (Изр) - Аполон Лимасол (Кип) 4 - 0 1.47 4.20 7.08
21:00 Динамо Киев (Укр) - Щурм Грац (Авс) 1 - 0 2.10 3.33 3.51
21:45 Цървена Звезда Белград (Сър) - Пюник Ереван (Арм) 5 - 0 1.15 7.69 18.80
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Бодьо Глимт (Нор) - Жалгирис Вилнюс (Лит)
19:00 5 - 0 1.31 5.41 9.35
Карабах Агдам (Азе) - Ференцварош (Унг)
19:00 1 - 1 2.09 3.38 3.50
Макаби Хайфа (Изр) - Аполон Лимасол (Кип)
20:00 4 - 0 1.47 4.20 7.08
Динамо Киев (Укр) - Щурм Грац (Авс)
21:00 1 - 0 2.10 3.33 3.51
Цървена Звезда Белград (Сър) - Пюник Ереван (Арм)
21:45 5 - 0 1.15 7.69 18.80
Австралия - Купа на Австралия Рез. 1 X 2
12:30 Уестърн Юнайтед - Мелбърн Виктори 2 - 1 3.15 3.41 2.05
Австралия - Купа на Австралия
Час Рез. 1 X 2
Уестърн Юнайтед - Мелбърн Виктори
12:30 2 - 1 3.15 3.41 2.05
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
03:10 Дефенсорес де Белграно - Сан Мартин Сан Хуан 2 - 0 2.39 2.66 3.37
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Дефенсорес де Белграно - Сан Мартин Сан Хуан
03:10 2 - 0 2.39 2.66 3.37
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Спорт Ресифе PE - Крисиума SC 1 - 1 2.12 2.91 3.67
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Спорт Ресифе PE - Крисиума SC
03:30 1 - 1 2.12 2.91 3.67
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
03:00 ЛД Алахуеленсе (Крк) - Агила Сан Мигел (Елс) 3 - 0 1.34 4.35 8.08
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе (Крк) - Агила Сан Мигел (Елс)
03:00 3 - 0 1.34 4.35 8.08
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Ал Ахли Кайро - Фарко 0 - 0 1.30 4.69 8.91
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Фарко
22:00 0 - 0 1.30 4.69 8.91
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Марте - ФАС Санта Ана отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Исидро Метапан - Хокоро отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Платенсе Сакатеколука - Онсе Депортиво де Ауачапан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Санта Текла - Фирпо Усулутан отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Чалатенанго - Агила Сан Мигел отл. 0.00 0.00 0.00
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Марте - ФАС Санта Ана
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Исидро Метапан - Хокоро
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Платенсе Сакатеколука - Онсе Депортиво де Ауачапан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Санта Текла - Фирпо Усулутан
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чалатенанго - Агила Сан Мигел
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:45 Бней Сахнин - Апоел Хадера 1 - 2 2.20 3.06 2.99
20:00 Секция Нес Циона - МС Ашдод 1 - 0 2.69 3.32 2.25
20:30 Макаби Бней Рейне - Апоел Хайфа 3 - 1 3.12 3.17 2.07
Израел - Тото Купа
Час Рез. 1 X 2
Бней Сахнин - Апоел Хадера
19:45 1 - 2 2.20 3.06 2.99
Секция Нес Циона - МС Ашдод
20:00 1 - 0 2.69 3.32 2.25
Макаби Бней Рейне - Апоел Хайфа
20:30 3 - 1 3.12 3.17 2.07
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Валур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 0 2.06 3.70 3.04
22:15 Викингур Рейкявик - Лейкнир Рейкявик отл. 1.29 5.19 8.24
22:15 Фрам Рейкявик - Стярнан Гардабаер 2 - 2 2.80 3.60 2.21
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Валур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур
22:15 2 - 0 2.06 3.70 3.04
Викингур Рейкявик - Лейкнир Рейкявик
22:15 отл. 1.29 5.19 8.24
Фрам Рейкявик - Стярнан Гардабаер
22:15 2 - 2 2.80 3.60 2.21
Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:35 Ал-Духаил Доха - Ал-Уакра 2 - 4 1.90 3.76 3.14
19:45 Ал-Райян - Ал-Шамал 0 - 1 1.77 3.71 3.68
Катар - Старс Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал-Духаил Доха - Ал-Уакра
17:35 2 - 4 1.90 3.76 3.14
Ал-Райян - Ал-Шамал
19:45 0 - 1 1.77 3.71 3.68
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Кали - Енвигадо 0 - 3 1.73 3.33 4.86
04:05 Санта Фе Богота - Америка де Кали 1 - 1 1.75 3.45 4.51
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Кали - Енвигадо
02:00 0 - 3 1.73 3.33 4.86
Санта Фе Богота - Америка де Кали
04:05 1 - 1 1.75 3.45 4.51
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Коринтианс SP (Бра) - Фламенго RJ (Бра) 0 - 2 3.18 3.02 2.35
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Коринтианс SP (Бра) - Фламенго RJ (Бра)
03:30 0 - 2 3.18 3.02 2.35
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Монтевидео (Уру) - Атлетико GO (Бра) 0 - 1 2.01 3.19 3.68
03:30 Депортиво Тачира (Вен) - Индепендиенте дел Вале (Екв) 0 - 1 2.93 3.17 2.35
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Насионал Монтевидео (Уру) - Атлетико GO (Бра)
01:15 0 - 1 2.01 3.19 3.68
Депортиво Тачира (Вен) - Индепендиенте дел Вале (Екв)
03:30 0 - 1 2.93 3.17 2.35
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
20:00 Виборг (Дан) - Б36 Торсхавн (Фро) 3 - 0 1.12 8.12 17.11
20:00 Рига ФК (Лат) - Жил Висенте (Пор) 1 - 1 3.04 3.22 2.23
20:30 Волфсбергер (Авс) - Гзира Юнайтед (Мал) 0 - 0 1.16 6.79 14.25
21:30 ДАК Дунайска Стреда (Слк) - ФК ФКСБ (Рум) 0 - 1 2.80 3.20 2.40
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Виборг (Дан) - Б36 Торсхавн (Фро)
20:00 3 - 0 1.12 8.12 17.11
Рига ФК (Лат) - Жил Висенте (Пор)
20:00 1 - 1 3.04 3.22 2.23
Волфсбергер (Авс) - Гзира Юнайтед (Мал)
20:30 0 - 0 1.16 6.79 14.25
ДАК Дунайска Стреда (Слк) - ФК ФКСБ (Рум)
21:30 0 - 1 2.80 3.20 2.40
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Няса Биг Булетс 0 - 2 4.94 3.16 1.65
15:30 Камузу Баракс - СИВО Юнайтед 1 - 1 2.34 2.55 3.14
15:30 Ред Лайънс - Томъс Нийренда Старс 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Няса Биг Булетс
15:30 0 - 2 4.94 3.16 1.65
Камузу Баракс - СИВО Юнайтед
15:30 1 - 1 2.34 2.55 3.14
Ред Лайънс - Томъс Нийренда Старс
15:30 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Толука - Пуебла 1 - 1 2.38 3.28 2.84
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Толука - Пуебла
04:00 1 - 1 2.38 3.28 2.84
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Алакранес де Дуранго - Тласкала 3 - 0 2.06 3.02 3.40
03:05 Канкун - Атлетико Ла Пас 2 - 0 1.94 3.02 3.83
05:05 Дорадос де Синалоа - Селая 0 - 1 2.64 2.98 2.54
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Алакранес де Дуранго - Тласкала
01:05 3 - 0 2.06 3.02 3.40
Канкун - Атлетико Ла Пас
03:05 2 - 0 1.94 3.02 3.83
Дорадос де Синалоа - Селая
05:05 0 - 1 2.64 2.98 2.54
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Тромсьо 1 - 1 2.89 3.46 2.31
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Тромсьо
19:00 1 - 1 2.89 3.46 2.31
Парагвай - Други Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Триниденсе - Гуайреня 2 - 3 4.56 3.24 1.72
23:00 Спорт Колумбия - Насионал Асунсион 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Парагвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Триниденсе - Гуайреня
01:30 2 - 3 4.56 3.24 1.72
Спорт Колумбия - Насионал Асунсион
23:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:30 Интернасионал де Мадрид (Исп) - Сокуелямос (Исп) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Ейбар (Исп) - УД Логронес (Исп) 2 - 1 1.43 4.32 6.21
15:00 Алавес Б (Исп) - Валядолид Промесас (Исп) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Арецо (Ита) - Сан Донато Таварнеле (Ита) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
18:30 Будучност Бановици (Бих) - Слобода Тузла (Бих) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Венеция (Ита) - Чезена (Ита) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Еносис Паралимни (Кип) - Докса Катокопия (Кип) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра) - Фрежус Сент Рафаел (Фра) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Пафос (Кип) - Ал Вахда Абу Даби (Оае) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Понтедера (Ита) - Монтерози (Ита) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Понтедера (Ита) - Монтерози (Ита) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Радомяк Радом (Пол) - Анортозис (Кип) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Челик Зеница (Бих) - Градина Сребреник (Бих) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 Алавес (Исп) - Спортинг Хихон (Исп) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:30 Депортиво Ла Коруня (Исп) - Понферадина (Исп) 7 - 1 2.69 3.22 2.42
19:30 Наполи (Ита) - Жирона (Исп) 3 - 1 1.47 4.31 5.64
20:00 Барселона Атлетик (Исп) - ФК Андора (Исп) 0 - 1 2.65 3.14 2.41
20:00 Бетис (Исп) - Сарагоса (Исп) 2 - 2 1.41 4.25 6.48
20:00 Виляреал (Исп) - Леванте (Исп) 3 - 1 1.46 4.19 5.79
20:00 Десел Спорт (Бел) - Ломел (Бел) 2 - 2 2.30 3.67 2.42
20:00 Реал Мурсия (Исп) - Тенерифе (Исп) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Реал Мурсия (Исп) - Тенерифе (Исп) 3 - 0 4.88 3.75 1.57
20:00 Сабадел (Исп) - Прат (Исп) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:30 Ауденарде (Бел) - Аалст (Бел) 0 - 1 3.54 3.74 1.82
20:30 Компостела (Исп) - Селта Виго Б (Исп) 0 - 1 2.45 3.26 2.52
20:30 Реал Авилес (Исп) - Реал Овиедо (Исп) - 0.00 0.00 0.00
20:30 Реал Авилес (Исп) - Реал Овиедо (Исп) 1 - 2 8.63 4.95 1.27
21:00 Алкоркон (Исп) - Леганес (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Алкоркон (Исп) - Леганес (Исп) 1 - 2 4.00 3.48 1.75
21:00 Б-САД (Пор) - Бадахос (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Гихуело (Исп) - Саламанка КФ УДС (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Гихуело (Исп) - Унионистас де Саламанка (Исп) 0 - 0 4.15 3.40 1.74
21:00 Еспаньол Б (Исп) - Корнеля (Исп) 2 - 1 2.56 3.26 2.41
21:00 Нумансия (Исп) - Расинг Сантандер (Исп) 1 - 2 2.73 3.06 2.39
21:00 Химнастик де Тарагона (Исп) - Уеска (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Химнастик де Тарагона (Исп) - Уеска (Исп) 2 - 2 2.93 3.15 2.21
21:30 Баликлеър Комрадс (Сир) - Гленавон (Сир) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:45 Кастейон (Исп) - Валенсия (Исп) 1 - 0 11.15 6.39 1.18
22:00 Кордоба (Исп) - Виляреал Б (Исп) 1 - 1 2.31 3.27 2.69
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал де Мадрид (Исп) - Сокуелямос (Исп)
12:30 - 0.00 0.00 0.00
Ейбар (Исп) - УД Логронес (Исп)
13:00 2 - 1 1.43 4.32 6.21
Алавес Б (Исп) - Валядолид Промесас (Исп)
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Арецо (Ита) - Сан Донато Таварнеле (Ита)
18:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Будучност Бановици (Бих) - Слобода Тузла (Бих)
18:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Венеция (Ита) - Чезена (Ита)
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Еносис Паралимни (Кип) - Докса Катокопия (Кип)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра) - Фрежус Сент Рафаел (Фра)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Пафос (Кип) - Ал Вахда Абу Даби (Оае)
19:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Понтедера (Ита) - Монтерози (Ита)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Понтедера (Ита) - Монтерози (Ита)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Радомяк Радом (Пол) - Анортозис (Кип)
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Челик Зеница (Бих) - Градина Сребреник (Бих)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Алавес (Исп) - Спортинг Хихон (Исп)
19:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Депортиво Ла Коруня (Исп) - Понферадина (Исп)
19:30 7 - 1 2.69 3.22 2.42
Наполи (Ита) - Жирона (Исп)
19:30 3 - 1 1.47 4.31 5.64
Барселона Атлетик (Исп) - ФК Андора (Исп)
20:00 0 - 1 2.65 3.14 2.41
Бетис (Исп) - Сарагоса (Исп)
20:00 2 - 2 1.41 4.25 6.48
Виляреал (Исп) - Леванте (Исп)
20:00 3 - 1 1.46 4.19 5.79
Десел Спорт (Бел) - Ломел (Бел)
20:00 2 - 2 2.30 3.67 2.42
Реал Мурсия (Исп) - Тенерифе (Исп)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Реал Мурсия (Исп) - Тенерифе (Исп)
20:00 3 - 0 4.88 3.75 1.57
Сабадел (Исп) - Прат (Исп)
20:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ауденарде (Бел) - Аалст (Бел)
20:30 0 - 1 3.54 3.74 1.82
Компостела (Исп) - Селта Виго Б (Исп)
20:30 0 - 1 2.45 3.26 2.52
Реал Авилес (Исп) - Реал Овиедо (Исп)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Реал Авилес (Исп) - Реал Овиедо (Исп)
20:30 1 - 2 8.63 4.95 1.27
Алкоркон (Исп) - Леганес (Исп)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Алкоркон (Исп) - Леганес (Исп)
21:00 1 - 2 4.00 3.48 1.75
Б-САД (Пор) - Бадахос (Исп)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Гихуело (Исп) - Саламанка КФ УДС (Исп)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Гихуело (Исп) - Унионистас де Саламанка (Исп)
21:00 0 - 0 4.15 3.40 1.74
Еспаньол Б (Исп) - Корнеля (Исп)
21:00 2 - 1 2.56 3.26 2.41
Нумансия (Исп) - Расинг Сантандер (Исп)
21:00 1 - 2 2.73 3.06 2.39
Химнастик де Тарагона (Исп) - Уеска (Исп)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Химнастик де Тарагона (Исп) - Уеска (Исп)
21:00 2 - 2 2.93 3.15 2.21
Баликлеър Комрадс (Сир) - Гленавон (Сир)
21:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Кастейон (Исп) - Валенсия (Исп)
21:45 1 - 0 11.15 6.39 1.18
Кордоба (Исп) - Виляреал Б (Исп)
22:00 1 - 1 2.31 3.27 2.69
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Йорк Ред Булс - Колорадо Рапидс 4 - 5 1.70 3.87 4.55
05:00 Сиатъл Саундърс - Далас 1 - 0 1.83 3.71 3.98
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Ред Булс - Колорадо Рапидс
02:30 4 - 5 1.70 3.87 4.55
Сиатъл Саундърс - Далас
05:00 1 - 0 1.83 3.71 3.98
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс 1 - 4 2.44 3.59 2.38
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс
14:45 1 - 4 2.44 3.59 2.38
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Тайпауър - Тайван Стийл отл. 0.00 0.00 0.00
11:00 Хан Юен - Татунг отл. 0.00 0.00 0.00
13:00 АЧ Тайпе - Мин Чуан Юнивърсити отл. 0.00 0.00 0.00
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайпауър - Тайван Стийл
11:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Хан Юен - Татунг
11:00 отл. 0.00 0.00 0.00
АЧ Тайпе - Мин Чуан Юнивърсити
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 АГМК Алмалик - Металург Бекабад 0 - 1 1.56 3.40 5.24
18:00 Локомотив Ташкент - Кизилкум Зарафшан 1 - 0 2.22 3.16 2.76
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Металург Бекабад
17:00 0 - 1 1.56 3.40 5.24
Локомотив Ташкент - Кизилкум Зарафшан
18:00 1 - 0 2.22 3.16 2.76
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:00 Илвес Тампере 2 - ЕПС Еспоо 2 - 1 1.82 3.74 3.41
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - ЕПС Еспоо
18:00 2 - 1 1.82 3.74 3.41
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Браге - Йостерсунд 1 - 0 1.49 4.15 6.07
20:00 Бромапойкарна - Йоребро 2 - 1 1.65 4.05 4.29
20:00 Далкурд - Норбю 2 - 1 3.31 3.51 2.02
20:00 Ландскрона БоИС - Шьовде АИК 0 - 1 2.83 3.30 2.33
20:00 Трелеборг - Халмстад 0 - 4 3.29 3.42 2.05
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Браге - Йостерсунд
20:00 1 - 0 1.49 4.15 6.07
Бромапойкарна - Йоребро
20:00 2 - 1 1.65 4.05 4.29
Далкурд - Норбю
20:00 2 - 1 3.31 3.51 2.02
Ландскрона БоИС - Шьовде АИК
20:00 0 - 1 2.83 3.30 2.33
Трелеборг - Халмстад
20:00 0 - 4 3.29 3.42 2.05
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Сувон ФК 1 - 1 2.70 3.23 2.48
13:30 Кануън - Чонбук Хюндай Моторс 2 - 1 3.18 3.33 2.16
13:30 Тегу - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 2 2.18 3.10 3.36
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Сувон ФК
13:00 1 - 1 2.70 3.23 2.48
Кануън - Чонбук Хюндай Моторс
13:30 2 - 1 3.18 3.33 2.16
Тегу - Сувон Самсунг Блюуингс
13:30 1 - 2 2.18 3.10 3.36
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Ависпа Фукуока 1 - 2 2.00 3.12 3.68
13:00 Санфрече Хирошима - Йокохама Ф-Маринос 3 - 1 2.38 3.46 2.60
13:00 Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл 1 - 1 2.93 3.22 2.27
13:30 Нагоя Грампус - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 2.76 3.02 2.53
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Ависпа Фукуока
13:00 1 - 2 2.00 3.12 3.68
Санфрече Хирошима - Йокохама Ф-Маринос
13:00 3 - 1 2.38 3.46 2.60
Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл
13:00 1 - 1 2.93 3.22 2.27
Нагоя Грампус - Урава Ред Даймъндс
13:30 1 - 1 2.76 3.02 2.53