Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
22:00 Хъдърсфийлд - Бърнли 0 - 1 2.93 3.16 2.47
Англия - Чемпиъншип
Час Рез. 1 X 2
Хъдърсфийлд - Бърнли
22:00 0 - 1 2.93 3.16 2.47
Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:00 Динамо Дрезден - Щутгарт 0 - 1 5.93 4.33 1.51
21:45 Мюнхен 1860 - Борусия Дортмунд 0 - 3 12.93 7.34 1.18
Германия - Купа на Германия
Час Рез. 1 X 2
Динамо Дрезден - Щутгарт
19:00 0 - 1 5.93 4.33 1.51
Мюнхен 1860 - Борусия Дортмунд
21:45 0 - 3 12.93 7.34 1.18
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Хебър Пазарджик - ЦСКА 1948 София 0 - 1 5.67 4.11 1.50
21:00 Лудогорец Разград - Спартак Варна 5 - 0 1.06 10.83 28.89
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Хебър Пазарджик - ЦСКА 1948 София
18:30 0 - 1 5.67 4.11 1.50
Лудогорец Разград - Спартак Варна
21:00 5 - 0 1.06 10.83 28.89
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:10 Блау-Вайс Линц - Аустрия Виена II 4 - 2 1.25 5.73 8.34
19:10 Дорнбирн - Амщетен 1 - 3 4.23 4.21 1.62
19:10 Капфенберг - Хорн 0 - 1 3.08 3.47 2.07
19:10 Лиферинг Залцбург - Форвартс Щайр отл. 1.56 4.18 4.63
19:10 Рапид Виена II - Санкт Пьолтен 1 - 5 2.93 3.63 2.11
21:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Грацер АК 4 - 3 1.89 3.58 3.50
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Блау-Вайс Линц - Аустрия Виена II
19:10 4 - 2 1.25 5.73 8.34
Дорнбирн - Амщетен
19:10 1 - 3 4.23 4.21 1.62
Капфенберг - Хорн
19:10 0 - 1 3.08 3.47 2.07
Лиферинг Залцбург - Форвартс Щайр
19:10 отл. 1.56 4.18 4.63
Рапид Виена II - Санкт Пьолтен
19:10 1 - 5 2.93 3.63 2.11
Адмира Вакер Мьодлинг - Грацер АК
21:30 4 - 3 1.89 3.58 3.50
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:35 Атлетико Рафаела - Гилермо Браун 4 - 1 2.08 2.87 3.79
03:35 Депортиво Морон - Естудиантес Рио Куарто 2 - 2 2.18 2.64 3.95
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Рафаела - Гилермо Браун
00:35 4 - 1 2.08 2.87 3.79
Депортиво Морон - Естудиантес Рио Куарто
03:35 2 - 2 2.18 2.64 3.95
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Лернаин Арцах - Ван Чаренцаван 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лернаин Арцах - Ван Чаренцаван
16:45 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Шахтьор Солигорск - Слуцк 2 - 1 1.32 4.77 7.53
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Солигорск - Слуцк
20:00 2 - 1 1.32 4.77 7.53
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:45 Унион Сент Жилоаз - Шарлероа 1 - 0 1.68 3.82 4.89
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Унион Сент Жилоаз - Шарлероа
21:45 1 - 0 1.68 3.82 4.89
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Блуминг Санта Крус - Хорхе Вилстерман 0 - 1 1.53 4.21 4.92
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Хорхе Вилстерман
02:30 0 - 1 1.53 4.21 4.92
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
02:00 Сао Пауло SP - Америка MG 1 - 0 1.57 3.54 5.84
02:30 Форталеса CE - Флуминензе RJ 0 - 1 2.77 2.90 2.59
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Америка MG
02:00 1 - 0 1.57 3.54 5.84
Форталеса CE - Флуминензе RJ
02:30 0 - 1 2.77 2.90 2.59
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - КР Бразил AL 4 - 0 1.72 3.18 5.13
03:30 Спорт Ресифе PE - Гуарани SP 2 - 1 1.92 2.96 4.39
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Васко да Гама RJ - КР Бразил AL
01:00 4 - 0 1.72 3.18 5.13
Спорт Ресифе PE - Гуарани SP
03:30 2 - 1 1.92 2.96 4.39
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Ерманос Колменарес - Естудиантес де Мерида 1 - 1 2.61 2.95 2.53
02:15 Универсидад Сентрал - Монагас Матурин 0 - 2 3.46 2.95 2.06
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ерманос Колменарес - Естудиантес де Мерида
00:00 1 - 1 2.61 2.95 2.53
Универсидад Сентрал - Монагас Матурин
02:15 0 - 2 3.46 2.95 2.06
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Намдин 1 - 0 1.88 3.27 3.58
15:15 Хошимин Сити - Хайфонг 2 - 1 2.38 3.27 2.55
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СХБ Дананг - Намдин
13:00 1 - 0 1.88 3.27 3.58
Хошимин Сити - Хайфонг
15:15 2 - 1 2.38 3.27 2.55
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Фредериция - Нествед 0 - 1 1.68 4.04 4.24
19:30 Хобро - Хелзингор 1 - 0 3.02 3.42 2.20
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фредериция - Нествед
19:30 0 - 1 1.68 4.04 4.24
Хобро - Хелзингор
19:30 1 - 0 3.02 3.42 2.20
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Одензе - Мидтиланд 1 - 5 3.29 3.61 2.07
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Одензе - Мидтиланд
20:00 1 - 5 3.29 3.61 2.07
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Реал Естели (Нка) - Реал Еспаня (Хон) 0 - 0 2.01 3.15 3.31
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Реал Естели (Нка) - Реал Еспаня (Хон)
05:00 0 - 0 2.01 3.15 3.31
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Вапрус Пярну - Номе Калю 0 - 3 13.00 6.56 1.15
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Номе Калю
19:00 0 - 3 13.00 6.56 1.15
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 ПСМ Макасар - Бали Юнайтед 2 - 0 3.68 3.29 1.85
16:30 РАНС Нусантара - ПСС Слеман 3 - 3 2.26 3.06 2.89
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПСМ Макасар - Бали Юнайтед
12:00 2 - 0 3.68 3.29 1.85
РАНС Нусантара - ПСС Слеман
16:30 3 - 3 2.26 3.06 2.89
Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Шелбърн 0 - 3 9.28 5.00 1.26
21:45 Дрогеда Юнайтед - Атлон Таун 5 - 1 1.24 5.33 9.50
21:45 Дъндолк - Лонгфорд Таун 4 - 0 1.17 6.09 13.25
22:00 Фин Харпс - Бохемианс 1 - 3 3.60 3.16 1.95
Ирландия - Купа на Ирландия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Шелбърн
21:45 0 - 3 9.28 5.00 1.26
Дрогеда Юнайтед - Атлон Таун
21:45 5 - 1 1.24 5.33 9.50
Дъндолк - Лонгфорд Таун
21:45 4 - 0 1.17 6.09 13.25
Фин Харпс - Бохемианс
22:00 1 - 3 3.60 3.16 1.95
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Ордабаси Шимкент - Атирау 1 - 2 1.76 3.37 3.97
18:00 Кайсар Къзълорда - Каспий Актау 1 - 2 1.96 3.39 3.41
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Ордабаси Шимкент - Атирау
16:00 1 - 2 1.76 3.37 3.97
Кайсар Къзълорда - Каспий Актау
18:00 1 - 2 1.96 3.39 3.41
Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Ла Екуидад Богота - Унион Магдалена 1 - 1 1.44 3.72 7.23
04:05 Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал 3 - 0 1.95 3.26 3.56
Колумбия - Копа Колумбия
Час Рез. 1 X 2
Ла Екуидад Богота - Унион Магдалена
02:00 1 - 1 1.44 3.72 7.23
Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал
04:05 3 - 0 1.95 3.26 3.56
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Банга Гарджай - Джюгас Телшяй 1 - 1 2.21 3.11 2.89
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Банга Гарджай - Джюгас Телшяй
18:00 1 - 1 2.21 3.11 2.89
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:05 Тепатитлан - Алакранес де Дуранго 0 - 0 2.06 3.10 3.34
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тепатитлан - Алакранес де Дуранго
03:05 0 - 0 2.06 3.10 3.34
Парагвай - Други Рез. 1 X 2
01:30 Генерал Кабайеро - Спортиво Лукеньо 1 - 0 0.00 0.00 0.00
23:00 Ривър Плейт Асунсион - 12 де Октубре - 0.00 0.00 0.00
23:00 Рубио Ню - Серо Портеньо - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спорт Колумбия - Насионал Асунсион - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортиво Триниденсе - Гуайреня - 0.00 0.00 0.00
Парагвай - Други
Час Рез. 1 X 2
Генерал Кабайеро - Спортиво Лукеньо
01:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ривър Плейт Асунсион - 12 де Октубре
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Рубио Ню - Серо Портеньо
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спорт Колумбия - Насионал Асунсион
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спортиво Триниденсе - Гуайреня
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Мелгар Арекипа - Универсидад де Кахамарка 1 - 0 1.20 5.76 12.15
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Мелгар Арекипа - Универсидад де Кахамарка
23:30 1 - 0 1.20 5.76 12.15
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Пяст Гливице - Заглембие Любин 0 - 1 2.02 3.24 3.67
21:30 Краковия Краков - Легия Варшава 3 - 0 2.67 2.99 2.74
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Пяст Гливице - Заглембие Любин
19:00 0 - 1 2.02 3.24 3.67
Краковия Краков - Легия Варшава
21:30 3 - 0 2.67 2.99 2.74
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ресовия Жешов - Сандеця Нови Сонч 0 - 0 2.52 3.11 2.67
21:30 Одра Ополе - Заглембие Сосновец 1 - 4 2.28 3.18 2.94
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Ресовия Жешов - Сандеця Нови Сонч
19:00 0 - 0 2.52 3.11 2.67
Одра Ополе - Заглембие Сосновец
21:30 1 - 4 2.28 3.18 2.94
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Верес Ровно (Укр) - ФК Минай (Укр) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Алмере Сити (Нид) - Ден Бош (Нид) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:15 Дила Гори (Гру) - Сабаил Баку (Азе) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Беневенто (Ита) - Сиена (Ита) 0 - 0 1.22 5.50 10.46
19:00 Вилфранш-Божоле (Фра) - Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Лас Палмас (Исп) - Ал Насър Рияд (Сар) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Ейбар (Исп) - Аморебиета (Исп) 5 - 2 1.50 3.92 5.40
19:30 Конкарно (Фра) - Авранш (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 ФК Андора (Исп) - Еспаньол Б (Исп) 3 - 1 1.25 5.84 7.91
20:00 АДО Ден Хааг (Нид) - Волендам (Нид) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Генчлербирлиги (Тур) - Анкарагуджу (Тур) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Го Ахед Игълс (Нид) - ОФИ Крит (Гър) 4 - 1 2.13 3.38 2.95
20:00 Кадис (Исп) - Лил (Фра) 0 - 1 3.24 3.40 2.02
20:00 Твенте (Нид) - Болоня (Ита) 4 - 1 2.29 3.44 2.70
20:00 Хераклес (Нид) - НЕК Ниймеген (Нид) 1 - 3 2.13 3.60 2.81
20:30 Алмерия (Исп) - Малага (Исп) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Гленторан (Сир) - Харланд-Уолф Уелдърс (Сир) 2 - 1 1.14 7.32 13.57
21:00 Ръшдън и Даймъндс (Анг) - Лутън Таун (Анг) 0 - 6 0.00 0.00 0.00
21:00 Химнастик де Тарагона (Исп) - Сарагоса (Исп) 3 - 3 3.57 3.39 1.90
21:30 Атлетико Манча Реал (Исп) - Линарес Депортиво (Исп) 0 - 1 4.47 3.91 1.59
21:30 Парма (Ита) - Лече (Ита) 1 - 0 2.86 3.45 2.13
21:30 Слима Уондърърс (Мал) - Мелита (Мал) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
21:45 Евертън (Анг) - Динамо Киев (Укр) 3 - 0 1.29 5.03 7.85
21:45 Нюкасъл (Анг) - Аталанта (Ита) 1 - 0 2.14 3.60 2.86
22:00 Спортинг Брага (Пор) - Селта Виго (Исп) 2 - 1 2.35 3.32 2.72
22:00 Удинезе (Ита) - Челси (Анг) 1 - 3 6.36 4.57 1.40
22:30 Маритимо (Пор) - Санта Клара (Пор) 1 - 0 2.69 3.10 2.39
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Верес Ровно (Укр) - ФК Минай (Укр)
12:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Алмере Сити (Нид) - Ден Бош (Нид)
15:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Дила Гори (Гру) - Сабаил Баку (Азе)
17:15 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Беневенто (Ита) - Сиена (Ита)
19:00 0 - 0 1.22 5.50 10.46
Вилфранш-Божоле (Фра) - Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Лас Палмас (Исп) - Ал Насър Рияд (Сар)
19:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Ейбар (Исп) - Аморебиета (Исп)
19:30 5 - 2 1.50 3.92 5.40
Конкарно (Фра) - Авранш (Фра)
19:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
ФК Андора (Исп) - Еспаньол Б (Исп)
19:30 3 - 1 1.25 5.84 7.91
АДО Ден Хааг (Нид) - Волендам (Нид)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Генчлербирлиги (Тур) - Анкарагуджу (Тур)
20:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Го Ахед Игълс (Нид) - ОФИ Крит (Гър)
20:00 4 - 1 2.13 3.38 2.95
Кадис (Исп) - Лил (Фра)
20:00 0 - 1 3.24 3.40 2.02
Твенте (Нид) - Болоня (Ита)
20:00 4 - 1 2.29 3.44 2.70
Хераклес (Нид) - НЕК Ниймеген (Нид)
20:00 1 - 3 2.13 3.60 2.81
Алмерия (Исп) - Малага (Исп)
20:30 - 0.00 0.00 0.00
Гленторан (Сир) - Харланд-Уолф Уелдърс (Сир)
21:00 2 - 1 1.14 7.32 13.57
Ръшдън и Даймъндс (Анг) - Лутън Таун (Анг)
21:00 0 - 6 0.00 0.00 0.00
Химнастик де Тарагона (Исп) - Сарагоса (Исп)
21:00 3 - 3 3.57 3.39 1.90
Атлетико Манча Реал (Исп) - Линарес Депортиво (Исп)
21:30 0 - 1 4.47 3.91 1.59
Парма (Ита) - Лече (Ита)
21:30 1 - 0 2.86 3.45 2.13
Слима Уондърърс (Мал) - Мелита (Мал)
21:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Евертън (Анг) - Динамо Киев (Укр)
21:45 3 - 0 1.29 5.03 7.85
Нюкасъл (Анг) - Аталанта (Ита)
21:45 1 - 0 2.14 3.60 2.86
Спортинг Брага (Пор) - Селта Виго (Исп)
22:00 2 - 1 2.35 3.32 2.72
Удинезе (Ита) - Челси (Анг)
22:00 1 - 3 6.36 4.57 1.40
Маритимо (Пор) - Санта Клара (Пор)
22:30 1 - 0 2.69 3.10 2.39
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Арджеш Питещ - Университатя Клуж 3 - 1 2.37 2.95 3.09
21:30 Фарул Констанца - Киндия Търговище 0 - 0 1.74 3.37 4.75
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Арджеш Питещ - Университатя Клуж
18:30 3 - 1 2.37 2.95 3.09
Фарул Констанца - Киндия Търговище
21:30 0 - 0 1.74 3.37 4.75
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Урал Свердловска област - ФК Краснодар 1 - 3 2.63 3.40 2.70
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област - ФК Краснодар
18:00 1 - 3 2.63 3.40 2.70
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Лайън Сити Сейлърс 4 - 2 2.25 3.57 2.58
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Лайън Сити Сейлърс
14:45 4 - 2 2.25 3.57 2.58
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
19:00 Похроние Долна Жданя - Кошице 0 - 1 2.06 3.66 2.73
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Похроние Долна Жданя - Кошице
19:00 0 - 1 2.06 3.66 2.73
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Дукла Банска Бистрица 4 - 1 1.45 4.04 5.99
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Жилина - Дукла Банска Бистрица
18:00 4 - 1 1.45 4.04 5.99
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:15 Горица - Радомлие 0 - 1 2.88 3.13 2.29
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Горица - Радомлие
21:15 0 - 1 2.88 3.13 2.29
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:55 ФК Нови Пазар - Партизан Белград 1 - 0 10.54 5.47 1.21
22:00 Цървена Звезда Белград - Радник Сурдулица 6 - 0 1.06 9.83 20.74
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
ФК Нови Пазар - Партизан Белград
19:55 1 - 0 10.54 5.47 1.21
Цървена Звезда Белград - Радник Сурдулица
22:00 6 - 0 1.06 9.83 20.74
Унгария - НП I Рез. 1 X 2
21:00 Хонвед Будапеща - Залаегерсег 0 - 1 2.05 3.49 3.22
Унгария - НП I
Час Рез. 1 X 2
Хонвед Будапеща - Залаегерсег
21:00 0 - 1 2.05 3.49 3.22
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Лахти - Илвес Тампере 1 - 1 3.57 3.66 1.91
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лахти - Илвес Тампере
18:00 1 - 1 3.57 3.66 1.91
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 Джаз Пори - ВЯС Вантаа 4 - 1 1.49 4.66 4.49
19:00 Тампере Юнайтед - МуСа Пори 1 - 2 2.29 3.54 2.55
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Джаз Пори - ВЯС Вантаа
19:00 4 - 1 1.49 4.66 4.49
Тампере Юнайтед - МуСа Пори
19:00 1 - 2 2.29 3.54 2.55
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:55 Шибеник - Локомотив Загреб 2 - 1 3.95 3.52 1.80
22:00 Динамо Загреб - Истра 1961 4 - 1 1.14 6.53 17.60
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шибеник - Локомотив Загреб
19:55 2 - 1 3.95 3.52 1.80
Динамо Загреб - Истра 1961
22:00 4 - 1 1.14 6.53 17.60
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Прага - Лишен Бърно 0 - 1 1.86 3.46 3.54
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дукла Прага - Лишен Бърно
18:00 0 - 1 1.86 3.46 3.54
Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Джибути - Бурунди 2 - 1 5.50 3.30 1.64
16:00 Зимбабве - Малави 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Шампионат на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Джибути - Бурунди
16:00 2 - 1 5.50 3.30 1.64
Зимбабве - Малави
16:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:30 Ивердон-Спорт - Тун 3 - 1 2.77 3.51 2.20
20:30 Шафхаузен - Ксамакс 2 - 0 1.70 3.89 3.89
21:15 Аарау - Лозана Спорт 1 - 2 2.26 3.64 2.62
Швейцария - Чалъндж Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивердон-Спорт - Тун
20:30 3 - 1 2.77 3.51 2.20
Шафхаузен - Ксамакс
20:30 2 - 0 1.70 3.89 3.89
Аарау - Лозана Спорт
21:15 1 - 2 2.26 3.64 2.62
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Твоокерш - Линдуме 4 - 3 1.21 6.08 9.84
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Твоокерш - Линдуме
20:00 4 - 3 1.21 6.08 9.84