Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
18:30 АЕК Ларнака (Кип) - Мидтиланд (Дан) 1 - 1 4.06 3.29 1.95
20:00 Виктория Пилзен (Чех) - ХИК Хелзинки (Фин) 5 - 0 1.50 4.22 6.05
20:00 Шериф Тираспол (Мол) - Марибор (Слн) 1 - 0 1.59 3.52 6.43
20:30 Ф91 Дюделанж (Люк) - Пюник Ереван (Арм) 1 - 4 2.34 3.11 3.17
22:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Лудогорец Разград (Бъл) 2 - 1 3.25 3.23 2.21
22:00 Шкупи Скопие (Мак) - Динамо Загреб (Хър) 0 - 1 7.61 4.36 1.41
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
АЕК Ларнака (Кип) - Мидтиланд (Дан)
18:30 1 - 1 4.06 3.29 1.95
Виктория Пилзен (Чех) - ХИК Хелзинки (Фин)
20:00 5 - 0 1.50 4.22 6.05
Шериф Тираспол (Мол) - Марибор (Слн)
20:00 1 - 0 1.59 3.52 6.43
Ф91 Дюделанж (Люк) - Пюник Ереван (Арм)
20:30 1 - 4 2.34 3.11 3.17
Шамрок Роувърс (Ирл) - Лудогорец Разград (Бъл)
22:00 2 - 1 3.25 3.23 2.21
Шкупи Скопие (Мак) - Динамо Загреб (Хър)
22:00 0 - 1 7.61 4.36 1.41
България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Созопол - Спартак Плевен 0 - 2 1.96 3.26 3.56
България - Втора ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Созопол - Спартак Плевен
18:00 0 - 2 1.96 3.26 3.56
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Банфийлд - Архентинос Хуниорс 1 - 1 2.60 2.98 2.89
01:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Дефенса и Хустисия 1 - 2 2.38 2.99 3.17
03:30 Велес Сарсфийлд - Хуракан Буенос Айрес 1 - 1 2.06 3.13 3.85
03:30 Унион Санта Фе - Годой Крус 2 - 1 2.82 3.15 2.50
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд - Архентинос Хуниорс
01:00 1 - 1 2.60 2.98 2.89
Нюелс Олд Бойс Росарио - Дефенса и Хустисия
01:00 1 - 2 2.38 2.99 3.17
Велес Сарсфийлд - Хуракан Буенос Айрес
03:30 1 - 1 2.06 3.13 3.85
Унион Санта Фе - Годой Крус
03:30 2 - 1 2.82 3.15 2.50
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Боливар Ла Пас - Хорхе Вилстерман 3 - 0 1.23 5.46 10.81
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Боливар Ла Пас - Хорхе Вилстерман
02:00 3 - 0 1.23 5.46 10.81
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Пайсанду PA - Фигуерензе SC 1 - 1 2.15 2.76 3.46
02:00 Мирасол SP - Конфианка SE 3 - 1 1.52 3.46 5.95
02:30 Волта Редонда RJ - Ипиранга RS 2 - 1 1.99 3.13 3.39
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Пайсанду PA - Фигуерензе SC
00:00 1 - 1 2.15 2.76 3.46
Мирасол SP - Конфианка SE
02:00 3 - 1 1.52 3.46 5.95
Волта Редонда RJ - Ипиранга RS
02:30 2 - 1 1.99 3.13 3.39
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Коритиба PR - Куяба MT 1 - 0 2.03 3.17 3.88
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Коритиба PR - Куяба MT
02:00 1 - 0 2.03 3.17 3.88
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Крисиума SC - Сентро Спортиво Алагоано AL 2 - 1 2.07 2.95 3.79
01:00 Операрио PR - Томбензе MG 0 - 0 2.08 2.89 3.85
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Крисиума SC - Сентро Спортиво Алагоано AL
01:00 2 - 1 2.07 2.95 3.79
Операрио PR - Томбензе MG
01:00 0 - 0 2.08 2.89 3.85
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ал Масри Порт Саид - Ийстърн Къмпани 1 - 2 1.61 3.43 5.53
19:30 Газъл Ел Махала - Керамика Клеопатра 0 - 0 3.07 2.69 2.47
22:00 Ал Итихад Александрия - ЕНППИ Кайро 2 - 1 2.32 2.89 3.11
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Ийстърн Къмпани
19:30 1 - 2 1.61 3.43 5.53
Газъл Ел Махала - Керамика Клеопатра
19:30 0 - 0 3.07 2.69 2.47
Ал Итихад Александрия - ЕНППИ Кайро
22:00 2 - 1 2.32 2.89 3.11
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
22:30 Емелек Гуаякил - Аукас Кито 0 - 2 2.12 3.13 3.11
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
Емелек Гуаякил - Аукас Кито
22:30 0 - 2 2.12 3.13 3.11
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Макара Амбато - Делфин Манта 1 - 2 2.33 3.12 2.93
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Макара Амбато - Делфин Манта
03:00 1 - 2 2.33 3.12 2.93
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Фьолнир Рейкявик - Филкир Рейкявик 0 - 2 2.78 3.63 2.13
22:15 КВ Рейкявик - Кордренгир Рейкявик 2 - 2 3.37 3.72 1.85
22:15 Селфос - Афтурелдинг Мосфелсбаер 1 - 4 2.83 3.62 2.11
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фьолнир Рейкявик - Филкир Рейкявик
21:30 0 - 2 2.78 3.63 2.13
КВ Рейкявик - Кордренгир Рейкявик
22:15 2 - 2 3.37 3.72 1.85
Селфос - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 1 - 4 2.83 3.62 2.11
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:40 Депортиво Перейра - Депортиво Кали 2 - 1 2.47 3.09 2.82
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Перейра - Депортиво Кали
00:40 2 - 1 2.47 3.09 2.82
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - Тобол Костанай (Каз) 0 - 1 3.08 3.15 2.21
20:15 Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Викингур Рейкявик (Исл) 0 - 0 2.68 3.47 2.31
21:00 Балкани Суха река (Кос) - Ла Фиорита (Смр) 6 - 0 1.04 12.63 40.75
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Ред Импс (Гиб) - Тобол Костанай (Каз)
19:00 0 - 1 3.08 3.15 2.21
Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Викингур Рейкявик (Исл)
20:15 0 - 0 2.68 3.47 2.31
Балкани Суха река (Кос) - Ла Фиорита (Смр)
21:00 6 - 0 1.04 12.63 40.75
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Петалинг Джая Сити - Сабах 1 - 2 3.25 3.28 2.00
16:00 Мелака Юнайтед - Пенанг 4 - 1 1.67 3.68 4.14
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Петалинг Джая Сити - Сабах
15:15 1 - 2 3.25 3.28 2.00
Мелака Юнайтед - Пенанг
16:00 4 - 1 1.67 3.68 4.14
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 12 де Октубре - Насионал Асунсион 1 - 2 3.33 3.12 2.09
02:15 Ресистенсия - Гуарани Асунсион 0 - 0 3.94 3.57 1.76
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
12 де Октубре - Насионал Асунсион
00:00 1 - 2 3.33 3.12 2.09
Ресистенсия - Гуарани Асунсион
02:15 0 - 0 3.94 3.57 1.76
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Академия Кантолао - Атлетико Грау 1 - 2 2.69 3.00 2.55
23:15 Универсидад де Кахамарка - Спортинг Кристал 0 - 2 2.86 3.15 2.32
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Академия Кантолао - Атлетико Грау
21:00 1 - 2 2.69 3.00 2.55
Универсидад де Кахамарка - Спортинг Кристал
23:15 0 - 2 2.86 3.15 2.32
Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
20:20 Рух Хожов - Знич Прушков 2 - 0 1.50 4.08 5.25
Полша - Купа на Полша
Час Рез. 1 X 2
Рух Хожов - Знич Прушков
20:20 2 - 0 1.50 4.08 5.25
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Апоел Йерусалим (Изр) - Омония Никозия (Кип) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Маритимо (Пор) - Лейшоес (Пор) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Омония Никозия (Кип) - Апоел Йерусалим (Изр) 2 - 0 2.23 3.37 2.85
13:00 Падерборн (Гер) - Анталияспор (Тур) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Струга Трим-Лум (Мак) - Тетекс Тетово (Мак) отл. 1.20 5.65 12.00
17:00 Брайтън (Анг) - Брентфорд (Анг) 0 - 1 2.09 3.55 2.93
19:00 Розенгард 1917 (Шве) - Олимпик Малмьо (Шве) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Алавес (Исп) - Бешикташ (Тур) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Бешикташ (Тур) - Алавес (Исп) 1 - 2 2.38 3.28 2.63
20:00 ВВВ Венло (Нид) - Атромитос (Гър) 1 - 2 2.18 3.52 2.74
20:00 Витес (Нид) - ОФИ Крит (Гър) 1 - 2 1.45 4.34 5.49
20:00 Ибиса (Исп) - Картахена (Исп) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Кадис (Исп) - Лас Палмас (Исп) 1 - 1 2.26 3.14 2.90
21:00 Аякс (Нид) - Шахтьор Донецк (Укр) 3 - 1 1.32 5.45 6.47
21:00 Ипсуич (Анг) - Саутенд (Анг) 3 - 1 1.46 4.18 5.59
21:30 Гайзли (Анг) - Дарлингтън (Анг) 3 - 0 3.59 3.56 1.83
21:30 Дъндела (Сир) - Портадаун (Сир) 3 - 0 3.78 3.79 1.72
21:30 Саутпорт (Анг) - Болтън (Анг) отл. 1.87 3.70 3.29
21:30 Тобърмор Юнайтед (Сир) - Балимина Юнайтед (Сир) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
21:45 Карик Рейнджърс (Сир) - Ардс ФК (Сир) 4 - 4 1.63 3.73 4.36
21:45 Клифтънвил (Сир) - Бангор ФК (Сир) - 0.00 0.00 0.00
21:45 Нотс Каунти (Анг) - Нотингам Форест (Анг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
21:45 Нюри Сити (Сир) - Уорънпойнт Таун (Сир) 0 - 2 2.11 3.63 2.79
21:45 Олфритън Таун (Анг) - Дарби Каунти (Анг) 2 - 1 8.25 5.01 1.29
22:00 Бенфика (Пор) - Нюкасъл (Анг) 3 - 2 1.87 3.44 3.68
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Апоел Йерусалим (Изр) - Омония Никозия (Кип)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Маритимо (Пор) - Лейшоес (Пор)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Омония Никозия (Кип) - Апоел Йерусалим (Изр)
13:00 2 - 0 2.23 3.37 2.85
Падерборн (Гер) - Анталияспор (Тур)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Струга Трим-Лум (Мак) - Тетекс Тетово (Мак)
15:00 отл. 1.20 5.65 12.00
Брайтън (Анг) - Брентфорд (Анг)
17:00 0 - 1 2.09 3.55 2.93
Розенгард 1917 (Шве) - Олимпик Малмьо (Шве)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Алавес (Исп) - Бешикташ (Тур)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Бешикташ (Тур) - Алавес (Исп)
20:00 1 - 2 2.38 3.28 2.63
ВВВ Венло (Нид) - Атромитос (Гър)
20:00 1 - 2 2.18 3.52 2.74
Витес (Нид) - ОФИ Крит (Гър)
20:00 1 - 2 1.45 4.34 5.49
Ибиса (Исп) - Картахена (Исп)
20:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кадис (Исп) - Лас Палмас (Исп)
20:00 1 - 1 2.26 3.14 2.90
Аякс (Нид) - Шахтьор Донецк (Укр)
21:00 3 - 1 1.32 5.45 6.47
Ипсуич (Анг) - Саутенд (Анг)
21:00 3 - 1 1.46 4.18 5.59
Гайзли (Анг) - Дарлингтън (Анг)
21:30 3 - 0 3.59 3.56 1.83
Дъндела (Сир) - Портадаун (Сир)
21:30 3 - 0 3.78 3.79 1.72
Саутпорт (Анг) - Болтън (Анг)
21:30 отл. 1.87 3.70 3.29
Тобърмор Юнайтед (Сир) - Балимина Юнайтед (Сир)
21:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Карик Рейнджърс (Сир) - Ардс ФК (Сир)
21:45 4 - 4 1.63 3.73 4.36
Клифтънвил (Сир) - Бангор ФК (Сир)
21:45 - 0.00 0.00 0.00
Нотс Каунти (Анг) - Нотингам Форест (Анг)
21:45 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Нюри Сити (Сир) - Уорънпойнт Таун (Сир)
21:45 0 - 2 2.11 3.63 2.79
Олфритън Таун (Анг) - Дарби Каунти (Анг)
21:45 2 - 1 8.25 5.01 1.29
Бенфика (Пор) - Нюкасъл (Анг)
22:00 3 - 2 1.87 3.44 3.68
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 0 2.51 2.96 2.76
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео
00:00 0 - 0 2.51 2.96 2.76
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Унион Еспаньола - Курико Унидо 1 - 3 2.48 3.23 2.72
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Унион Еспаньола - Курико Унидо
01:00 1 - 3 2.48 3.23 2.72
Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
21:00 Гвинея-Бисау - Гамбия 1 - 0 2.12 3.20 3.42
Шампионат на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Гвинея-Бисау - Гамбия
21:00 1 - 0 2.12 3.20 3.42
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоргрите - Вестерос 1 - 1 2.69 3.30 2.44
20:00 Йостерс - АФК Ескилстюна 3 - 2 1.56 4.18 5.04
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоргрите - Вестерос
20:00 1 - 1 2.69 3.30 2.44
Йостерс - АФК Ескилстюна
20:00 3 - 2 1.56 4.18 5.04
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Кьонсан - Ансан Грийнърс 2 - 1 1.65 3.70 4.56
13:30 Гимпо - Пучхон 1995 1 - 1 2.95 3.05 2.34
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Ансан Грийнърс
13:00 2 - 1 1.65 3.70 4.56
Гимпо - Пучхон 1995
13:30 1 - 1 2.95 3.05 2.34