България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Локомотив София - Черно море 0 - 1 4.03 3.17 1.90
21:00 ЦСКА София - Арда Кърджали 3 - 0 1.46 3.97 6.36
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив София - Черно море
18:30 0 - 1 4.03 3.17 1.90
ЦСКА София - Арда Кърджали
21:00 3 - 0 1.46 3.97 6.36
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Банфийлд - Унион Санта Фе 2 - 3 1.93 3.15 4.32
02:30 Платензе Буенос Айрес - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 2.67 2.97 2.82
02:30 Талерес Кордоба - Баракас Сентрал 0 - 2 1.63 3.57 5.71
19:00 Естудиантес Ла Плата - Сентрал Кордоба 2 - 2 1.78 3.51 4.54
21:30 Расинг Клуб - Индепендиенте 1 - 0 1.90 3.32 4.13
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Банфийлд - Унион Санта Фе
00:00 2 - 3 1.93 3.15 4.32
Платензе Буенос Айрес - Нюелс Олд Бойс Росарио
02:30 1 - 1 2.67 2.97 2.82
Талерес Кордоба - Баракас Сентрал
02:30 0 - 2 1.63 3.57 5.71
Естудиантес Ла Плата - Сентрал Кордоба
19:00 2 - 2 1.78 3.51 4.54
Расинг Клуб - Индепендиенте
21:30 1 - 0 1.90 3.32 4.13
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Агропекуарио Аргентино - Атланта Буенос Айрес 1 - 0 2.13 2.86 3.69
01:10 Индепендиенте Ривадавия - Ол Бойс Буенос Айрес 1 - 1 2.10 2.84 3.85
02:10 Килмес Буенос Айрес - Атлетико Гюемес 0 - 2 1.70 3.15 5.57
03:10 Сан Мартин Тукуман - Сантамарина - 1.44 3.71 7.48
21:00 Депортиво Мадрин - Фландрия 3 - 2 1.72 3.16 5.30
21:00 Институто Кордоба - Сан Мартин Сан Хуан 2 - 1 2.68 2.70 2.90
21:00 Сакачиспас Буенос Айрес - Чако Фор Евър 0 - 1 4.01 2.82 2.06
22:00 Атлетико Митре - Сан Телмо 2 - 1 1.65 3.55 4.96
22:00 Естудиантес Рио Куарто - Химнасия Хухуй 3 - 1 2.14 2.95 3.51
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Агропекуарио Аргентино - Атланта Буенос Айрес
00:00 1 - 0 2.13 2.86 3.69
Индепендиенте Ривадавия - Ол Бойс Буенос Айрес
01:10 1 - 1 2.10 2.84 3.85
Килмес Буенос Айрес - Атлетико Гюемес
02:10 0 - 2 1.70 3.15 5.57
Сан Мартин Тукуман - Сантамарина
03:10 - 1.44 3.71 7.48
Депортиво Мадрин - Фландрия
21:00 3 - 2 1.72 3.16 5.30
Институто Кордоба - Сан Мартин Сан Хуан
21:00 2 - 1 2.68 2.70 2.90
Сакачиспас Буенос Айрес - Чако Фор Евър
21:00 0 - 1 4.01 2.82 2.06
Атлетико Митре - Сан Телмо
22:00 2 - 1 1.65 3.55 4.96
Естудиантес Рио Куарто - Химнасия Хухуй
22:00 3 - 1 2.14 2.95 3.51
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арсенал Дзержинск - Днепър Могильов 1 - 0 2.54 3.12 2.61
19:00 Динамо Брест - Торпедо-БелАЗ Жодино 0 - 1 4.56 3.18 1.78
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Дзержинск - Днепър Могильов
17:00 1 - 0 2.54 3.12 2.61
Динамо Брест - Торпедо-БелАЗ Жодино
19:00 0 - 1 4.56 3.18 1.78
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Барановичи - Шахтьор Петриков 1 - 5 0.00 0.00 0.00
17:00 Молодечно - Орша 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Локомотив Гомел - Лида 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Барановичи - Шахтьор Петриков
15:00 1 - 5 0.00 0.00 0.00
Молодечно - Орша
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Лида
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Олуейс Реди Ла Пас 1 - 1 2.26 3.22 2.91
02:30 Индепендиенте Петролеро - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.67 3.88 4.27
22:00 Насионал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 5 2.21 3.26 2.96
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Аурора Кочабамба - Олуейс Реди Ла Пас
00:15 1 - 1 2.26 3.22 2.91
Индепендиенте Петролеро - Блуминг Санта Крус
02:30 3 - 0 1.67 3.88 4.27
Насионал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас
22:00 1 - 5 2.21 3.26 2.96
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Фигуерензе SC - Кампинензе PB 4 - 0 1.75 2.98 4.75
01:00 Пайсанду PA - Конфианка SE 1 - 0 1.59 3.28 5.39
17:00 Ботафого SP - Ипиранга RS 1 - 0 2.17 2.90 3.20
21:00 Алтос PI - Бразил де Пелотас RS 3 - 2 2.02 2.96 3.52
23:00 Сао Жозе RS - Витория Салвадор BA 1 - 2 2.22 2.86 3.15
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Фигуерензе SC - Кампинензе PB
00:00 4 - 0 1.75 2.98 4.75
Пайсанду PA - Конфианка SE
01:00 1 - 0 1.59 3.28 5.39
Ботафого SP - Ипиранга RS
17:00 1 - 0 2.17 2.90 3.20
Алтос PI - Бразил де Пелотас RS
21:00 3 - 2 2.02 2.96 3.52
Сао Жозе RS - Витория Салвадор BA
23:00 1 - 2 2.22 2.86 3.15
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Флуминензе RJ - Сеара CE 2 - 1 1.75 3.34 5.04
02:30 Гояс GO - Атлетико PR 2 - 1 2.77 2.95 2.70
17:00 Коритиба PR - Жувентуд RS 2 - 2 1.94 3.30 3.98
22:00 Коринтианс SP - Фламенго RJ 1 - 0 3.07 3.00 2.44
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Флуминензе RJ - Сеара CE
01:00 2 - 1 1.75 3.34 5.04
Гояс GO - Атлетико PR
02:30 2 - 1 2.77 2.95 2.70
Коритиба PR - Жувентуд RS
17:00 2 - 2 1.94 3.30 3.98
Коринтианс SP - Фламенго RJ
22:00 1 - 0 3.07 3.00 2.44
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Сампайо Кореа MA - Итуано SP 2 - 0 2.31 2.93 3.18
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Сампайо Кореа MA - Итуано SP
00:30 2 - 0 2.31 2.93 3.18
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Метрополитанос - Ерманос Колменарес 2 - 1 1.76 3.38 3.95
02:15 Замора Баринас - Депортиво Лара 2 - 0 1.91 3.05 3.75
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Метрополитанос - Ерманос Колменарес
00:00 2 - 1 1.76 3.38 3.95
Замора Баринас - Депортиво Лара
02:15 2 - 0 1.91 3.05 3.75
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Хоанган Гялай - СХБ Дананг 1 - 0 2.15 2.90 3.23
15:15 Ханой ФК - Хайфонг 2 - 1 1.81 3.28 3.88
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Хоанган Гялай - СХБ Дананг
13:00 1 - 0 2.15 2.90 3.23
Ханой ФК - Хайфонг
15:15 2 - 1 1.81 3.28 3.88
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 Ботсвана - Ангола 1 - 0 3.79 3.09 1.92
15:00 Сейшелски острови - Коморски острови 1 - 2 4.08 3.40 1.77
18:00 Есватини - Лесото 2 - 0 2.06 2.85 3.62
18:00 Мавриций - Малави 0 - 2 6.86 3.82 1.43
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Ботсвана - Ангола
15:00 1 - 0 3.79 3.09 1.92
Сейшелски острови - Коморски острови
15:00 1 - 2 4.08 3.40 1.77
Есватини - Лесото
18:00 2 - 0 2.06 2.85 3.62
Мавриций - Малави
18:00 0 - 2 6.86 3.82 1.43
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 9 де Октубре Гуаякил - Текнико Университарио 2 - 0 2.05 3.23 3.45
04:00 Гуаласео - ЛДУ Кито 0 - 1 4.37 3.43 1.75
22:00 Индепендиенте дел Вале - Кумбая 2 - 0 1.27 5.09 10.06
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Текнико Университарио
01:30 2 - 0 2.05 3.23 3.45
Гуаласео - ЛДУ Кито
04:00 0 - 1 4.37 3.43 1.75
Индепендиенте дел Вале - Кумбая
22:00 2 - 0 1.27 5.09 10.06
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Хокоро - Атлетико Марте 2 - 0 2.17 2.97 3.10
03:30 Чалатенанго - Санта Текла 0 - 0 1.82 3.19 3.95
04:00 Агила Сан Мигел - Онсе Депортиво де Ауачапан 1 - 2 1.84 3.05 4.02
04:00 Исидро Метапан - Платенсе Сакатеколука 1 - 0 2.33 2.86 2.91
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Хокоро - Атлетико Марте
00:15 2 - 0 2.17 2.97 3.10
Чалатенанго - Санта Текла
03:30 0 - 0 1.82 3.19 3.95
Агила Сан Мигел - Онсе Депортиво де Ауачапан
04:00 1 - 2 1.84 3.05 4.02
Исидро Метапан - Платенсе Сакатеколука
04:00 1 - 0 2.33 2.86 2.91
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Каспий Актау - Кизилжар Петропавл 1 - 1 2.42 2.62 3.11
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Каспий Актау - Кизилжар Петропавл
16:00 1 - 1 2.42 2.62 3.11
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Отава - Кавалри 1 - 1 2.95 3.01 2.23
22:00 Валюр - Халифакс Уондърърс 1 - 0 2.23 3.05 2.96
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Кавалри
02:00 1 - 1 2.95 3.01 2.23
Валюр - Халифакс Уондърърс
22:00 1 - 0 2.23 3.05 2.96
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Далиан Профешънъл - Шандун Тайшан 1 - 3 11.39 5.65 1.24
14:30 Джъдзян Профешънъл - Гуанджоу Сити 2 - 0 1.36 4.55 7.84
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Далиан Профешънъл - Шандун Тайшан
13:30 1 - 3 11.39 5.65 1.24
Джъдзян Профешънъл - Гуанджоу Сити
14:30 2 - 0 1.36 4.55 7.84
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Мильонариос Богота - Депортиво Пасто 1 - 1 1.44 3.77 7.97
22:00 Атлетико Букараманга - Рионегро отл. 2.32 2.94 3.12
22:00 Депортиво Кали - Хагуарес де Кордоба отл. 1.89 3.28 3.87
22:00 Ла Екуидад Богота - Санта Фе Богота 2 - 2 2.48 2.89 3.01
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Депортиво Пасто
02:00 1 - 1 1.44 3.77 7.97
Атлетико Букараманга - Рионегро
22:00 отл. 2.32 2.94 3.12
Депортиво Кали - Хагуарес де Кордоба
22:00 отл. 1.89 3.28 3.87
Ла Екуидад Богота - Санта Фе Богота
22:00 2 - 2 2.48 2.89 3.01
Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
20:00 Рига ФК - Валмиера 0 - 2 2.54 2.96 2.58
Латвия - Купа на Латвия
Час Рез. 1 X 2
Рига ФК - Валмиера
20:00 0 - 2 2.54 2.96 2.58
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:55 Джюгас Телшяй - ФК Ритеряй 1 - 4 5.01 3.48 1.57
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - ФК Ритеряй
17:55 1 - 4 5.01 3.48 1.57
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - СИВО Юнайтед 2 - 1 2.82 2.62 2.50
15:30 Румфи Юнайтед - Мояле Баракс 1 - 5 3.03 2.75 2.27
15:30 Томъс Нийренда Старс - Блу Ийгълс 1 - 0 4.64 2.81 1.80
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - СИВО Юнайтед
15:30 2 - 1 2.82 2.62 2.50
Румфи Юнайтед - Мояле Баракс
15:30 1 - 5 3.03 2.75 2.27
Томъс Нийренда Старс - Блу Ийгълс
15:30 1 - 0 4.64 2.81 1.80
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Леон - Пумас УНАМ Мексико 3 - 3 1.87 3.59 3.77
03:05 Чивас Гуадалахара - Атлетико Сан Луис 0 - 1 1.91 3.26 4.09
05:05 Крус Асул - Пачука 1 - 2 2.58 3.08 2.71
05:05 Монтерей - Америка Мексико 3 - 2 2.23 3.21 3.14
20:00 Депортиво Толука - Атлас Гуадалахара 3 - 2 2.70 3.09 2.61
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Леон - Пумас УНАМ Мексико
03:00 3 - 3 1.87 3.59 3.77
Чивас Гуадалахара - Атлетико Сан Луис
03:05 0 - 1 1.91 3.26 4.09
Крус Асул - Пачука
05:05 1 - 2 2.58 3.08 2.71
Монтерей - Америка Мексико
05:05 3 - 2 2.23 3.21 3.14
Депортиво Толука - Атлас Гуадалахара
20:00 3 - 2 2.70 3.09 2.61
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Аква Юнайтед - Абиа Уориърс 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Гомбе Юнайтед - Енугу Рейнджърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Ениймба - Даккада 0 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Катсина Юнайтед - Плато Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Квара Юнайтед - МФМ Лагос 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Викки Туристс 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Насарава Юнайтед - Кано Пиларс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Нигер Торнадос - Хартланд 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Съншайн Старс - Ремо Старс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Шутинг Старс - Ривърс Юнайтед 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед - Абиа Уориърс
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Гомбе Юнайтед - Енугу Рейнджърс
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ениймба - Даккада
18:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Катсина Юнайтед - Плато Юнайтед
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Квара Юнайтед - МФМ Лагос
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Викки Туристс
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Насарава Юнайтед - Кано Пиларс
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигер Торнадос - Хартланд
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Съншайн Старс - Ремо Старс
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Шутинг Старс - Ривърс Юнайтед
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Лига Примера Рез. 1 X 2
02:00 Манагуа - Депортиво Окотал 3 - 1 0.00 0.00 0.00
04:00 Реал Естели - АРТ Мунисипал Халапа 4 - 1 0.00 0.00 0.00
05:00 Уолтър Ферети - УНАН Манагуа 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Никарагуа - Лига Примера
Час Рез. 1 X 2
Манагуа - Депортиво Окотал
02:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Реал Естели - АРТ Мунисипал Халапа
04:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Уолтър Ферети - УНАН Манагуа
05:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Од БК 2 - Вард Хаугесунд 1 - 1 2.18 3.55 2.67
16:00 Мос - Сотра 2 - 0 1.29 5.12 7.48
16:00 Улерн - Айерсун 1 - 2 2.81 3.58 2.09
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Од БК 2 - Вард Хаугесунд
14:00 1 - 1 2.18 3.55 2.67
Мос - Сотра
16:00 2 - 0 1.29 5.12 7.48
Улерн - Айерсун
16:00 1 - 2 2.81 3.58 2.09
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Кристиансунд 3 - 0 1.45 4.56 6.11
19:00 Лилестрьом - Викинг Ставангер 0 - 1 2.13 3.46 3.22
19:00 Молде - Тромсьо 5 - 1 1.75 3.77 4.24
19:00 Розенборг - Йерв Гримстад 3 - 2 1.26 5.81 9.72
21:00 Хаугесунд - ХамКам 1 - 1 1.92 3.49 3.82
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло - Кристиансунд
19:00 3 - 0 1.45 4.56 6.11
Лилестрьом - Викинг Ставангер
19:00 0 - 1 2.13 3.46 3.22
Молде - Тромсьо
19:00 5 - 1 1.75 3.77 4.24
Розенборг - Йерв Гримстад
19:00 3 - 2 1.26 5.81 9.72
Хаугесунд - ХамКам
21:00 1 - 1 1.92 3.49 3.82
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Бран Берген - Стабек 1 - 1 1.43 4.49 5.99
16:00 Санднес - Ранхайм 3 - 2 2.44 3.57 2.52
16:00 Стьордалс Блинк - Рауфос 1 - 2 3.27 3.66 1.97
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бран Берген - Стабек
16:00 1 - 1 1.43 4.49 5.99
Санднес - Ранхайм
16:00 3 - 2 2.44 3.57 2.52
Стьордалс Блинк - Рауфос
16:00 1 - 2 3.27 3.66 1.97
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сиенсиано - Универсидад Сезар Валехо 2 - 0 1.56 3.60 5.80
21:00 Атлетико Грау - Алианса Лима 1 - 2 3.82 3.07 1.96
21:15 Карлос А. Манучи - Мелгар Арекипа 0 - 1 3.91 3.25 1.88
23:00 АДТ Тарма - Карлос Стейн 1 - 0 1.61 3.52 5.15
23:30 Университарио де Депортес - Академия Кантолао 1 - 1 1.45 4.06 6.33
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Сиенсиано - Универсидад Сезар Валехо
02:00 2 - 0 1.56 3.60 5.80
Атлетико Грау - Алианса Лима
21:00 1 - 2 3.82 3.07 1.96
Карлос А. Манучи - Мелгар Арекипа
21:15 0 - 1 3.91 3.25 1.88
АДТ Тарма - Карлос Стейн
23:00 1 - 0 1.61 3.52 5.15
Университарио де Депортес - Академия Кантолао
23:30 1 - 1 1.45 4.06 6.33
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Вейле (Дан) - Колдинг (Дан) 0 - 1 1.31 5.09 7.14
13:00 Брьондби (Дан) - Фремад Амагер (Дан) 2 - 0 1.42 4.71 5.46
14:30 Уотфорд (Анг) - Панатинайкос (Гър) 0 - 0 1.99 3.59 3.09
15:00 Македония Гьорче Петров (Мак) - Политехника Яш (Рум) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Мюнхен 1860 (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер) 0 - 6 7.84 5.01 1.29
15:00 Халешер (Гер) - Кемницер (Гер) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Урарту Ереван (Арм) - Йединство Биело Поле (Чгр) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Анже (Фра) - Шамоа Ниор (Фра) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Брегалница Щип (Мак) - Работнички Скопие (Мак) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Рубин Казан (Рус) - ФК Уфа (Рус) 1 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Славия Прага (Чех) - Пушкаш Академи (Унг) 1 - 0 1.31 5.13 6.98
18:30 Арис Лимасол (Кип) - МОЛ Фехервар (Унг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Аустрия Залцбург (Авс) - Борусия Дортмунд II (Гер) 0 - 5 5.73 5.10 1.36
19:00 Белинзона (Швц) - Монца (Ита) 0 - 0 17.05 8.27 1.10
19:00 Докса Катокопия (Кип) - Аполон Лимасол (Кип) 1 - 0 7.07 5.33 1.29
19:00 Локомотив Москва (Рус) - Динамо Москва (Рус) 3 - 3 3.00 3.62 2.12
19:00 Сасуоло (Ита) - Реал Виченца (Ита) 10 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 ФК Ростов (Рус) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 2 2.74 3.47 2.39
19:30 ФК Сараево (Бих) - ГОШК Габела (Бих) 6 - 0 1.15 6.43 14.05
20:00 Копер (Слн) - Приморие Айдовшчина (Слн) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:30 Фенербахче (Тур) - Хъл Сити (Анг) 2 - 0 1.53 3.96 4.90
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Вейле (Дан) - Колдинг (Дан)
12:00 0 - 1 1.31 5.09 7.14
Брьондби (Дан) - Фремад Амагер (Дан)
13:00 2 - 0 1.42 4.71 5.46
Уотфорд (Анг) - Панатинайкос (Гър)
14:30 0 - 0 1.99 3.59 3.09
Македония Гьорче Петров (Мак) - Политехника Яш (Рум)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Мюнхен 1860 (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер)
15:00 0 - 6 7.84 5.01 1.29
Халешер (Гер) - Кемницер (Гер)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Урарту Ереван (Арм) - Йединство Биело Поле (Чгр)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Анже (Фра) - Шамоа Ниор (Фра)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Брегалница Щип (Мак) - Работнички Скопие (Мак)
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Рубин Казан (Рус) - ФК Уфа (Рус)
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Славия Прага (Чех) - Пушкаш Академи (Унг)
18:00 1 - 0 1.31 5.13 6.98
Арис Лимасол (Кип) - МОЛ Фехервар (Унг)
18:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Аустрия Залцбург (Авс) - Борусия Дортмунд II (Гер)
18:30 0 - 5 5.73 5.10 1.36
Белинзона (Швц) - Монца (Ита)
19:00 0 - 0 17.05 8.27 1.10
Докса Катокопия (Кип) - Аполон Лимасол (Кип)
19:00 1 - 0 7.07 5.33 1.29
Локомотив Москва (Рус) - Динамо Москва (Рус)
19:00 3 - 3 3.00 3.62 2.12
Сасуоло (Ита) - Реал Виченца (Ита)
19:00 10 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Ростов (Рус) - ФК Краснодар (Рус)
19:00 1 - 2 2.74 3.47 2.39
ФК Сараево (Бих) - ГОШК Габела (Бих)
19:30 6 - 0 1.15 6.43 14.05
Копер (Слн) - Приморие Айдовшчина (Слн)
20:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фенербахче (Тур) - Хъл Сити (Анг)
20:30 2 - 0 1.53 3.96 4.90
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атланта Юнайтед - Остин 0 - 3 1.81 4.00 3.76
02:00 Шарлът - Нашвил 4 - 1 2.38 3.12 3.06
02:30 Монреал - Спортинг Канзас Сити 1 - 2 1.71 3.79 4.58
02:30 Синсинати - Ню Йорк Ред Булс 1 - 1 2.56 3.42 2.61
02:30 Торонто - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 2 2.17 3.78 2.94
03:00 Орландо Сити - Интер Маями 1 - 0 1.71 3.84 4.52
03:00 Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю 2 - 3 2.13 3.30 3.42
03:30 Хюстън Динамо - Далас 2 - 2 2.46 3.38 2.74
05:00 Реал Солт Лейк - Колорадо Рапидс 2 - 2 2.09 3.41 3.41
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Атланта Юнайтед - Остин
02:00 0 - 3 1.81 4.00 3.76
Шарлът - Нашвил
02:00 4 - 1 2.38 3.12 3.06
Монреал - Спортинг Канзас Сити
02:30 1 - 2 1.71 3.79 4.58
Синсинати - Ню Йорк Ред Булс
02:30 1 - 1 2.56 3.42 2.61
Торонто - Сан Хосе Еърткуейкс
02:30 2 - 2 2.17 3.78 2.94
Орландо Сити - Интер Маями
03:00 1 - 0 1.71 3.84 4.52
Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю
03:00 2 - 3 2.13 3.30 3.42
Хюстън Динамо - Далас
03:30 2 - 2 2.46 3.38 2.74
Реал Солт Лейк - Колорадо Рапидс
05:00 2 - 2 2.09 3.41 3.41
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Войводина Нови Сад - Напредак Крушевац 1 - 0 1.60 3.46 5.15
21:00 Радник Сурдулица - Младост ГАТ Нови Сад 1 - 2 0.00 0.00 0.00
21:00 Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш 4 - 0 1.07 8.95 24.67
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Войводина Нови Сад - Напредак Крушевац
21:00 1 - 0 1.60 3.46 5.15
Радник Сурдулица - Младост ГАТ Нови Сад
21:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш
21:00 4 - 0 1.07 8.95 24.67
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Уондърърс - Пенярол Монтевидео отл. 3.95 3.03 1.96
02:00 Насионал Монтевидео - Пласа Колония 3 - 1 1.42 3.96 7.03
18:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 3 2.48 2.86 2.86
22:00 Бостън Ривър - Дефенсор Спортинг 2 - 3 2.87 2.99 2.41
22:00 Серо Ларго Мело - Насионал Монтевидео отл. 4.33 3.29 1.78
23:00 Албион Монтевидео - Пенярол Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Дефенсор Спортинг - Пласа Колония отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Ливърпул Монтевидео - Депортиво Малдонадо отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Монтевидео Сити Торке - Феникс Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Монтевидео Уондърърс - Рентистас Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Насионал Монтевидео - Бостън Ривър отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортиво Серито - Данубио Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Уондърърс - Пенярол Монтевидео
01:00 отл. 3.95 3.03 1.96
Насионал Монтевидео - Пласа Колония
02:00 3 - 1 1.42 3.96 7.03
Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
18:00 1 - 3 2.48 2.86 2.86
Бостън Ривър - Дефенсор Спортинг
22:00 2 - 3 2.87 2.99 2.41
Серо Ларго Мело - Насионал Монтевидео
22:00 отл. 4.33 3.29 1.78
Албион Монтевидео - Пенярол Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Дефенсор Спортинг - Пласа Колония
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ливърпул Монтевидео - Депортиво Малдонадо
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Монтевидео Сити Торке - Феникс Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Монтевидео Уондърърс - Рентистас Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Насионал Монтевидео - Бостън Ривър
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортиво Серито - Данубио Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - ФК Лахти 4 - 0 1.42 4.45 6.78
16:00 Сейняйоен ЯК - Хонка 3 - 2 3.46 3.24 2.10
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - ФК Лахти
16:00 4 - 0 1.42 4.45 6.78
Сейняйоен ЯК - Хонка
16:00 3 - 2 3.46 3.24 2.10
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Паргас ИФ - ТПС Турку 0 - 2 6.60 4.12 1.43
18:30 ПЕПО Лапеенранта - ПК-35 Вантаа 3 - 3 2.90 3.27 2.24
18:30 Яро - Екеняс ИФ 3 - 3 1.90 3.54 3.46
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - ТПС Турку
18:30 0 - 2 6.60 4.12 1.43
ПЕПО Лапеенранта - ПК-35 Вантаа
18:30 3 - 3 2.90 3.27 2.24
Яро - Екеняс ИФ
18:30 3 - 3 1.90 3.54 3.46
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - КааПо Каарина 4 - 1 1.09 8.93 17.83
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - КааПо Каарина
18:30 4 - 1 1.09 8.93 17.83
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ГБК Кокола - ЯБК Якобстад 2 - 1 2.59 3.78 2.18
18:30 ЮЯК Ювяскюля - Вааса ИФК 4 - 0 1.32 5.11 6.57
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ГБК Кокола - ЯБК Якобстад
18:30 2 - 1 2.59 3.78 2.18
ЮЯК Ювяскюля - Вааса ИФК
18:30 4 - 0 1.32 5.11 6.57
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Аудакс Италяно Сантяго - Уачипато Талкауано 1 - 1 2.12 3.30 3.28
03:00 Кокимбо Унидо - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 2.84 3.05 2.48
22:00 Антофагаста - Универсидад де Чили 1 - 1 2.48 3.13 2.83
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аудакс Италяно Сантяго - Уачипато Талкауано
00:30 1 - 1 2.12 3.30 3.28
Кокимбо Унидо - Евертън Виня дел Мар
03:00 1 - 1 2.84 3.05 2.48
Антофагаста - Универсидад де Чили
22:00 1 - 1 2.48 3.13 2.83
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Елфсборг - АИК Стокхолм 2 - 2 2.03 3.45 3.46
16:00 Мялби - Хакен 1 - 2 3.84 3.46 1.92
18:30 Калмар - Сириус 1 - 1 1.66 3.70 5.14
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Елфсборг - АИК Стокхолм
16:00 2 - 2 2.03 3.45 3.46
Мялби - Хакен
16:00 1 - 2 3.84 3.46 1.92
Калмар - Сириус
18:30 1 - 1 1.66 3.70 5.14
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йонкьопинг Содра - Йостерсунд 1 - 0 1.89 3.48 3.66
16:00 Утсиктенс - Йостерс 1 - 1 2.71 3.19 2.50
18:00 Шьовде АИК - Йоргрите 2 - 1 2.31 3.26 2.84
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йонкьопинг Содра - Йостерсунд
14:00 1 - 0 1.89 3.48 3.66
Утсиктенс - Йостерс
16:00 1 - 1 2.71 3.19 2.50
Шьовде АИК - Йоргрите
18:00 2 - 1 2.31 3.26 2.84
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Питърхед - Абърдийн 0 - 2 8.44 5.35 1.28
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Питърхед - Абърдийн
17:00 0 - 2 8.44 5.35 1.28
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 0 1.81 3.39 4.33
13:00 Сувон ФК - Сеул 4 - 3 2.82 3.19 2.42
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Поханг Стийлърс - Сувон Самсунг Блюуингс
13:00 1 - 0 1.81 3.39 4.33
Сувон ФК - Сеул
13:00 4 - 3 2.82 3.19 2.42
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:30 Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс 4 - 0 2.30 3.02 3.00
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс
13:30 4 - 0 2.30 3.02 3.00
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Кашима Антлърс 0 - 0 3.06 3.61 2.12
12:00 Нагоя Грампус - Шимизу Ес-Пулс 0 - 2 1.83 3.35 4.36
12:00 Санфрече Хирошима - Шонан Белмар 1 - 1 1.69 3.37 5.39
13:00 Ависпа Фукуока - Киото Санга 1 - 0 1.99 3.00 4.16
13:00 Саган Тошу - Кашива Рейсол 0 - 1 2.37 3.18 2.94
13:00 Серезо Осака - Йокохама Ф-Маринос 2 - 2 3.31 3.54 2.03
13:00 Урава Ред Даймъндс - Токио 3 - 0 1.92 3.34 3.97
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Кашима Антлърс
08:00 0 - 0 3.06 3.61 2.12
Нагоя Грампус - Шимизу Ес-Пулс
12:00 0 - 2 1.83 3.35 4.36
Санфрече Хирошима - Шонан Белмар
12:00 1 - 1 1.69 3.37 5.39
Ависпа Фукуока - Киото Санга
13:00 1 - 0 1.99 3.00 4.16
Саган Тошу - Кашива Рейсол
13:00 0 - 1 2.37 3.18 2.94
Серезо Осака - Йокохама Ф-Маринос
13:00 2 - 2 3.31 3.54 2.03
Урава Ред Даймъндс - Токио
13:00 3 - 0 1.92 3.34 3.97
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 В-Варен Нагазаки - Ивате Грула Мориока 2 - 2 1.68 3.48 5.13
12:00 Вентфорет Кофу - Блаублиц Акита 3 - 1 1.73 3.29 5.03
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Точиги СК 0 - 1 2.02 2.82 4.27
12:00 Мито Холихок - Звейген Канадзава 1 - 1 2.08 3.27 3.39
12:00 Токушима Вортис - Йокохама ФК 1 - 1 2.80 3.00 2.55
13:00 Монтедио Ямагата - Роасо Кумамото 0 - 1 2.33 3.14 2.98
13:00 Оита Тринита - Фагиано Окаяма 2 - 2 2.25 2.99 3.28
13:00 Омия Ардижа - Токио Верди 2 - 2 3.17 3.35 2.13
13:00 Ренофа Ямагучи - Албирекс Ниигата 1 - 3 4.29 3.46 1.78
13:00 Рюкю - Вегалта Сендай 1 - 1 4.22 3.43 1.80
13:00 Теспакусатсу Гунма - Мачида Зелвия 0 - 2 4.06 3.12 1.94
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
В-Варен Нагазаки - Ивате Грула Мориока
12:00 2 - 2 1.68 3.48 5.13
Вентфорет Кофу - Блаублиц Акита
12:00 3 - 1 1.73 3.29 5.03
Джеф Юнайтед Чиба - Точиги СК
12:00 0 - 1 2.02 2.82 4.27
Мито Холихок - Звейген Канадзава
12:00 1 - 1 2.08 3.27 3.39
Токушима Вортис - Йокохама ФК
12:00 1 - 1 2.80 3.00 2.55
Монтедио Ямагата - Роасо Кумамото
13:00 0 - 1 2.33 3.14 2.98
Оита Тринита - Фагиано Окаяма
13:00 2 - 2 2.25 2.99 3.28
Омия Ардижа - Токио Верди
13:00 2 - 2 3.17 3.35 2.13
Ренофа Ямагучи - Албирекс Ниигата
13:00 1 - 3 4.29 3.46 1.78
Рюкю - Вегалта Сендай
13:00 1 - 1 4.22 3.43 1.80
Теспакусатсу Гунма - Мачида Зелвия
13:00 0 - 2 4.06 3.12 1.94