България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград 2 - 1 1.47 4.05 6.19
21:00 ЦСКА 1948 София - Левски София 1 - 0 3.36 3.26 2.04
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград
18:30 2 - 1 1.47 4.05 6.19
ЦСКА 1948 София - Левски София
21:00 1 - 0 3.36 3.26 2.04
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
02:00 Росарио Сентрал - Сармиенто Хунин 1 - 0 2.23 3.16 3.33
19:00 Патронато Парана - Арсенал Саранди 0 - 1 2.40 3.07 3.04
21:30 Сан Лоренцо де Алмагро - Бока Хуниорс 2 - 1 4.42 3.24 1.88
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Росарио Сентрал - Сармиенто Хунин
02:00 1 - 0 2.23 3.16 3.33
Патронато Парана - Арсенал Саранди
19:00 0 - 1 2.40 3.07 3.04
Сан Лоренцо де Алмагро - Бока Хуниорс
21:30 2 - 1 4.42 3.24 1.88
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
02:10 Феро Карил Оесте - Химнасия Мендоса 0 - 0 2.41 2.71 3.27
21:00 Браун Адроге - Гилермо Браун 2 - 0 2.55 2.78 2.96
21:00 Депортиво Морон - Темперлей 1 - 1 2.12 2.79 3.87
21:00 Клуб Алмагро - Вия Далмине 1 - 0 2.12 2.94 3.60
21:00 Тристан Суарес - Естудиантес Буенос Айрес 2 - 0 2.85 2.88 2.60
21:30 Депортиво Майпу - Депортиво Риестра 2 - 2 1.88 2.97 4.54
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Феро Карил Оесте - Химнасия Мендоса
02:10 0 - 0 2.41 2.71 3.27
Браун Адроге - Гилермо Браун
21:00 2 - 0 2.55 2.78 2.96
Депортиво Морон - Темперлей
21:00 1 - 1 2.12 2.79 3.87
Клуб Алмагро - Вия Далмине
21:00 1 - 0 2.12 2.94 3.60
Тристан Суарес - Естудиантес Буенос Айрес
21:00 2 - 0 2.85 2.88 2.60
Депортиво Майпу - Депортиво Риестра
21:30 2 - 2 1.88 2.97 4.54
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Неман Гродно - Динамо Минск отл. 3.44 3.10 2.32
16:00 Шахтьор Солигорск - Слуцк отл. 1.39 4.60 8.80
17:00 Енергетик-БГУ Минск - Гомел 0 - 0 2.15 3.25 3.09
19:00 Минск - БАТЕ Борисов 2 - 2 5.72 4.34 1.50
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Неман Гродно - Динамо Минск
16:00 отл. 3.44 3.10 2.32
Шахтьор Солигорск - Слуцк
16:00 отл. 1.39 4.60 8.80
Енергетик-БГУ Минск - Гомел
17:00 0 - 0 2.15 3.25 3.09
Минск - БАТЕ Борисов
19:00 2 - 2 5.72 4.34 1.50
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Слоним-2017 - Нафтан Новополоцк 0 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Островец - Сморгон 2 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Волна Пинск - Осиповичи 8 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Слоним-2017 - Нафтан Новополоцк
16:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Островец - Сморгон
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Волна Пинск - Осиповичи
20:00 8 - 1 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Ориенте Петролеро - Роял Пари Санта Крус 0 - 1 2.17 3.33 3.01
22:00 Реал Санта Крус - Атлетико Палмафлор 0 - 0 2.17 3.28 2.97
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ориенте Петролеро - Роял Пари Санта Крус
03:00 0 - 1 2.17 3.33 3.01
Реал Санта Крус - Атлетико Палмафлор
22:00 0 - 0 2.17 3.28 2.97
Бразилия - Други Рез. 1 X 2
20:45 Фрибургензе RJ - Американо RJ 0 - 2 3.09 2.99 2.27
Бразилия - Други
Час Рез. 1 X 2
Фрибургензе RJ - Американо RJ
20:45 0 - 2 3.09 2.99 2.27
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Феровиарио CE - Апаресидензе GO 1 - 0 2.13 2.80 3.41
23:00 Ботафого PB - Флореста CE 1 - 1 1.80 2.94 4.51
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Феровиарио CE - Апаресидензе GO
21:00 1 - 0 2.13 2.80 3.41
Ботафого PB - Флореста CE
23:00 1 - 1 1.80 2.94 4.51
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Брагантино SP - Авай SC 4 - 0 1.54 3.92 6.24
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Авай SC
22:30 4 - 0 1.54 3.92 6.24
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Вила Нова GO - Баия BA 1 - 1 3.14 2.76 2.46
03:30 Гремио RS - Наутико PE 2 - 0 1.37 4.37 8.08
17:00 Гуарани SP - Крузейро MG 1 - 0 3.77 3.08 2.01
22:00 Спорт Ресифе PE - Лондрина PR 2 - 0 1.81 3.08 4.85
22:30 Крисиума SC - Васко да Гама RJ 0 - 1 2.23 2.86 3.45
22:30 Томбензе MG - Чапекоензе SC 2 - 1 2.38 2.77 3.28
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Вила Нова GO - Баия BA
01:00 1 - 1 3.14 2.76 2.46
Гремио RS - Наутико PE
03:30 2 - 0 1.37 4.37 8.08
Гуарани SP - Крузейро MG
17:00 1 - 0 3.77 3.08 2.01
Спорт Ресифе PE - Лондрина PR
22:00 2 - 0 1.81 3.08 4.85
Крисиума SC - Васко да Гама RJ
22:30 0 - 1 2.23 2.86 3.45
Томбензе MG - Чапекоензе SC
22:30 2 - 1 2.38 2.77 3.28
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Монагас Матурин - Депортиво Ла Гуайра 2 - 2 1.93 3.22 3.51
02:15 Карабобо Валенсия - Академия Пуерто Кабейо 0 - 1 2.06 2.77 3.75
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Монагас Матурин - Депортиво Ла Гуайра
00:00 2 - 2 1.93 3.22 3.51
Карабобо Валенсия - Академия Пуерто Кабейо
02:15 0 - 1 2.06 2.77 3.75
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Тханхоа - Намдин 1 - 1 1.99 3.24 3.31
14:00 Хонглин Ха Тин - Биндуонг 3 - 1 2.46 3.01 2.64
15:15 Сайгон ФК - Биндин 1 - 1 2.57 2.88 2.64
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Тханхоа - Намдин
14:00 1 - 1 1.99 3.24 3.31
Хонглин Ха Тин - Биндуонг
14:00 3 - 1 2.46 3.01 2.64
Сайгон ФК - Биндин
15:15 1 - 1 2.57 2.88 2.64
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад Католика Кито - Мушук Руна 2 - 1 1.38 4.47 7.43
23:00 Аукас Кито - Оренсе Мачала 2 - 0 1.64 3.51 5.14
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Католика Кито - Мушук Руна
03:00 2 - 1 1.38 4.47 7.43
Аукас Кито - Оренсе Мачала
23:00 2 - 0 1.64 3.51 5.14
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Вапрус Пярну - Нарва Транс 3 - 5 4.44 3.81 1.58
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Нарва Транс
19:00 3 - 5 4.44 3.81 1.58
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 КА Акурейри - Вестманаейяр 4 - 3 1.64 3.89 4.46
19:00 Викингур Рейкявик - Акранес 3 - 2 1.32 5.15 7.43
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
КА Акурейри - Вестманаейяр
17:00 4 - 3 1.64 3.89 4.46
Викингур Рейкявик - Акранес
19:00 3 - 2 1.32 5.15 7.43
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестри - ХК Коупавогюр 3 - 3 3.13 3.61 1.95
17:00 Гриндавик - Грота Селтярнарнес 3 - 1 2.35 3.52 2.52
17:00 КВ Рейкявик - Селфос 1 - 2 2.76 3.72 2.10
17:00 Кордренгир Рейкявик - Тротур Вогар 1 - 0 1.31 4.98 7.38
17:00 Фьолнир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 1 1.78 3.90 3.48
19:00 Филкир Рейкявик - Тор Акурейри 4 - 0 1.48 4.38 4.93
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - ХК Коупавогюр
17:00 3 - 3 3.13 3.61 1.95
Гриндавик - Грота Селтярнарнес
17:00 3 - 1 2.35 3.52 2.52
КВ Рейкявик - Селфос
17:00 1 - 2 2.76 3.72 2.10
Кордренгир Рейкявик - Тротур Вогар
17:00 1 - 0 1.31 4.98 7.38
Фьолнир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
17:00 2 - 1 1.78 3.90 3.48
Филкир Рейкявик - Тор Акурейри
19:00 4 - 0 1.48 4.38 4.93
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Кайрат Алмати - Ордабаси Шимкент 2 - 0 2.00 3.33 3.24
17:00 Актобе - Мактаарал Атакент - 0.00 0.00 0.00
18:00 Мактаарал Атакент - Актобе 3 - 2 3.14 3.21 2.10
18:00 Тараз - Тобол Костанай 6 - 1 0.00 0.00 0.00
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати - Ордабаси Шимкент
16:00 2 - 0 2.00 3.33 3.24
Актобе - Мактаарал Атакент
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Мактаарал Атакент - Актобе
18:00 3 - 2 3.14 3.21 2.10
Тараз - Тобол Костанай
18:00 6 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:30 Йорк Юнайтед - Фордж 0 - 2 3.48 3.19 1.92
23:00 Едмънтън - Пасифик 2 - 3 3.06 3.32 2.06
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Юнайтед - Фордж
02:30 0 - 2 3.48 3.19 1.92
Едмънтън - Пасифик
23:00 2 - 3 3.06 3.32 2.06
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Енвигадо - Америка де Кали 0 - 0 2.92 2.90 2.53
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Енвигадо - Америка де Кали
23:15 0 - 0 2.92 2.90 2.53
Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
18:00 Супер Нова Рига - Тукумс 2000 0 - 2 2.82 3.57 2.09
20:00 РФШ Рига - Спартакс Юрмала 4 - 0 1.26 5.13 9.10
Латвия - Купа на Латвия
Час Рез. 1 X 2
Супер Нова Рига - Тукумс 2000
18:00 0 - 2 2.82 3.57 2.09
РФШ Рига - Спартакс Юрмала
20:00 4 - 0 1.26 5.13 9.10
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Хегелман Каунас - Банга Гарджай 5 - 0 1.28 4.58 8.85
19:00 Судува Мариямполе - Шяуляй 2 - 1 1.51 3.64 5.54
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Каунас - Банга Гарджай
17:00 5 - 0 1.28 4.58 8.85
Судува Мариямполе - Шяуляй
19:00 2 - 1 1.51 3.64 5.54
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Масатлан - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 1 3.71 3.34 1.96
05:05 Пуебла - Сантос Лагуна 1 - 0 2.33 3.30 2.89
05:05 Тихуана - Хуарес 0 - 2 1.95 3.28 3.92
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Масатлан - Тигрес УАНЛ Монтерей
03:00 0 - 1 3.71 3.34 1.96
Пуебла - Сантос Лагуна
05:05 1 - 0 2.33 3.30 2.89
Тихуана - Хуарес
05:05 0 - 2 1.95 3.28 3.92
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Селая - Пумас Табаско 2 - 1 1.62 3.42 4.98
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Селая - Пумас Табаско
01:00 2 - 1 1.62 3.42 4.98
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Йорн-Хутен - Флекерьой 1 - 5 3.28 3.60 1.90
16:00 Стрьомен - Квик Халден 2 - 2 1.82 3.61 3.50
17:00 Арендал - Нутоден 2 - 0 1.21 6.15 8.91
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йорн-Хутен - Флекерьой
16:00 1 - 5 3.28 3.60 1.90
Стрьомен - Квик Халден
16:00 2 - 2 1.82 3.61 3.50
Арендал - Нутоден
17:00 2 - 0 1.21 6.15 8.91
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 Бодьо Глимт - Сарпсборг 08 4 - 1 1.42 4.93 6.09
19:00 Стрьомгодсет - Од БК 0 - 0 1.84 3.83 3.75
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодьо Глимт - Сарпсборг 08
17:00 4 - 1 1.42 4.93 6.09
Стрьомгодсет - Од БК
19:00 0 - 0 1.84 3.83 3.75
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Спортинг Кристал - Спорт Уанкайо 4 - 3 1.65 3.64 4.68
23:15 Аякучо - Депортиво Мунисипал 1 - 1 1.80 3.75 3.63
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Спорт Уанкайо
21:00 4 - 3 1.65 3.64 4.68
Аякучо - Депортиво Мунисипал
23:15 1 - 1 1.80 3.75 3.63
Полша - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:10 Лех Познан - Раков Ченстохова 0 - 2 2.91 3.23 2.34
Полша - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Лех Познан - Раков Ченстохова
21:10 0 - 2 2.91 3.23 2.34
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Петролул Плоещ (Рум) - Киндия Търговище (Рум) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
11:00 Вашаш Будапеща (Унг) - Дебрецен (Унг) - 0.00 0.00 0.00
11:00 Мезьокьовешд (Унг) - Диошдьор (Унг) 2 - 3 1.54 3.95 4.80
11:00 Ница (Фра) - Серкъл Брюж (Бел) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
11:15 Хрудим (Чех) - Дукла Прага (Чех) 0 - 4 3.00 3.53 2.02
11:30 Жилина Б (Слк) - Славой Требишов (Слк) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
11:30 Пардубице (Чех) - Сигма Оломоуц Б (Чех) 2 - 2 1.14 6.98 13.42
11:30 Похроние Долна Жданя (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
11:30 Простейов (Чех) - Лишен Бърно (Чех) 1 - 0 3.01 3.51 2.03
11:30 Словачко (Чех) - Вишков (Чех) 2 - 0 1.11 7.96 14.83
12:00 Баник Острава (Чех) - Жилина (Слк) 1 - 3 1.60 4.12 4.14
12:00 Визела (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Скра Ченстохова (Пол) 2 - 1 2.88 3.87 1.98
12:00 Гурник Забже (Пол) - Олборг (Дан) - 0.00 0.00 0.00
12:00 Заглембие Любин (Пол) - Олборг (Дан) - 0.00 0.00 0.00
12:00 ЛКС Лодз (Пол) - Знич Прушков (Пол) 1 - 1 1.37 4.71 6.17
12:00 Лориен (Фра) - Конкарно (Фра) 1 - 0 1.12 7.75 16.83
12:00 Млада Болеслав (Чех) - Височина Ихлава (Чех) 4 - 1 1.24 5.74 8.43
12:00 Радомлие (Слн) - ХНК Горица (Хър) - 0.00 0.00 0.00
12:00 Рудар Веление (Слн) - Кечкемет (Унг) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Фастав Злин (Чех) - Тренчин (Слк) 2 - 1 1.74 4.07 3.44
12:00 Чешке Будьовице (Чех) - Влашим (Чех) 6 - 3 1.58 4.39 4.03
12:00 Яблонец (Чех) - Варнсдорф (Чех) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
12:30 Оливейрензе (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) 0 - 1 4.95 4.12 1.51
12:30 Подбескидзе (Пол) - Висла Краков (Пол) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
13:00 ГКС Тихи (Пол) - ГКС Катовице (Пол) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Фортуна Ситард (Нид) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Слован Либерец (Чех) - Миедж Легница (Пол) 3 - 0 1.93 3.82 3.03
13:00 Хилерьод (Дан) - Хелзингор (Дан) 0 - 0 4.22 4.04 1.61
13:30 Клуб Брюж (Бел) - ФК Копенхаген (Дан) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
14:00 Виборг (Дан) - Хорсенс (Дан) 5 - 4 2.03 3.35 3.07
14:00 Дармщат 98 (Гер) - Байройт (Гер) 4 - 1 1.14 7.11 13.10
14:00 Нюкасъл (Анг) - Гейтсхед (Анг) 5 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Одензе (Дан) - Вейле (Дан) 2 - 3 1.58 4.06 4.87
14:00 Падерборн (Гер) - Оснабрюк (Гер) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Рандерс (Дан) - Фредериция (Дан) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Рейт Роувърс (Шот) - Алоа Атлетик (Шот) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Фортуна Дюселдорф (Гер) - Твенте (Нид) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Шалке 04 (Гер) - Мепен (Гер) 1 - 3 1.25 5.72 8.10
14:30 Холщайн Кил (Гер) - Силкеборг (Дан) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Андерлехт (Бел) - Нордселанд (Дан) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Аякс (Нид) - Локомотив Загреб (Хър) 3 - 0 1.18 6.97 9.98
15:00 Вадуц (Швц) - Дорнбирн (Авс) 3 - 1 1.20 6.50 9.90
15:00 Валдхоф Манхайм (Гер) - Елверсберг (Гер) 0 - 1 1.59 4.03 4.29
15:00 Доувър Атлетик (Анг) - Джилингам (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Дюрмот (Унг) - Комарно (Слк) 2 - 0 2.30 3.38 2.61
15:00 Йънг Бойс (Швц) - Шафхаузен (Швц) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Кардиф (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг) 3 - 2 1.60 3.93 4.36
15:00 Кристъл Палас (Анг) - Милуол (Анг) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Лестър (Анг) - Нотс Каунти (Анг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Магдебург (Гер) - Камбур (Нид) 4 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Пуща Неполомице (Пол) - Рух Хожов (Пол) 0 - 1 2.24 3.32 2.76
15:00 Сейнт Джонстън (Шот) - Коув Рейнджърс (Шот) 3 - 2 1.61 3.83 4.34
15:00 Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Карвина (Чех) 0 - 0 1.98 3.72 2.96
15:00 Торпедо Москва (Рус) - Факел Воронеж (Рус) 1 - 2 2.34 3.18 2.96
15:00 Уолсол (Анг) - Астън Вила (Анг) 0 - 4 9.86 6.48 1.19
15:00 Халешер (Гер) - Теплице (Чех) 1 - 2 2.81 3.49 2.13
15:00 Ханза Рощок (Гер) - Брьондби (Дан) 3 - 1 2.29 3.15 2.79
15:00 Хановер 96 (Гер) - Грьонинген (Нид) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Ян Регенсбург (Гер) - Норич (Анг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 Вилем II (Нид) - Телстар (Нид) 2 - 0 1.51 4.35 4.56
15:30 Волендам (Нид) - Генк (Бел) 3 - 2 5.03 4.36 1.46
15:30 Де Граафшап (Нид) - Оберхаузен (Гер) 1 - 3 2.12 3.43 2.91
15:30 НЕК Ниймеген (Нид) - Ваалвийк (Нид) 3 - 1 2.24 3.50 2.62
15:30 Ред Бул Залцбург (Авс) - Фейенорд (Нид) 1 - 2 1.61 3.98 4.14
16:00 Волфсбергер (Авс) - Спарта Прага (Чех) 1 - 0 3.21 3.45 1.95
16:00 ВФБ Олденбург (Гер) - Го Ахед Игълс (Нид) - 0.00 0.00 0.00
16:00 Кайзерслаутерн (Гер) - Ойпен (Бел) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Кьолн (Гер) - Грасхопърс (Швц) 1 - 1 1.35 5.14 6.01
16:00 ЛАСК Линц (Авс) - Айнтрахт Франкфурт (Гер) 0 - 0 3.87 3.96 1.68
16:00 Мехелен (Бел) - Макаби Хайфа (Изр) 1 - 0 3.91 3.83 1.73
16:00 Санкт Гален (Швц) - Фрайбург (Гер) 3 - 4 2.75 3.87 2.08
16:30 Арминия Билефелд (Гер) - ПСВ Айндховен (Нид) 4 - 0 3.30 3.54 1.90
16:30 Байер Леверкузен (Гер) - Дуисбург (Гер) 6 - 1 1.13 7.54 13.25
16:30 Рот-Вайс Есен (Гер) - Айнтрахт Брауншвайг (Гер) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
16:30 Унион Берлин (Гер) - Бохемианс 1905 Прага (Чех) 2 - 1 1.10 7.82 15.00
16:30 Хофенхайм (Гер) - Хайденхайм (Гер) 2 - 0 1.53 4.14 5.00
17:00 Акрингтън Стенли (Анг) - Блекбърн (Анг) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Барнзли (Анг) - Крю Александра (Анг) 0 - 0 1.76 3.87 3.52
17:00 Бат Сити (Анг) - Челтнъм Таун (Анг) 0 - 0 5.82 4.37 1.41
17:00 Бешикташ (Тур) - Вердер Бремен (Гер) 2 - 1 3.31 3.72 1.87
17:00 Бонириг Роуз Атлетик (Шот) - Хартс (Шот) 0 - 5 0.00 0.00 0.00
17:00 Боръм Ууд (Анг) - Брентфорд (Анг) 0 - 2 11.64 6.54 1.16
17:00 Брадфорд Сити (Анг) - Дарби Каунти (Анг) 0 - 2 2.24 3.42 2.66
17:00 Дартфорд (Анг) - Чарлтън (Анг) 1 - 6 4.30 3.90 1.61
17:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Тринец (Чех) 2 - 2 2.11 3.46 2.94
17:00 Ийстбърн Бороу (Анг) - Уимбълдън (Анг) 1 - 0 5.93 4.40 1.41
17:00 Кроули Таун (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг) 3 - 3 4.43 4.15 1.64
17:00 Макълсфийлд Таун (Анг) - Моркамб (Анг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Нънийтън Таун (Анг) - Донкастър (Анг) 0 - 2 9.93 5.97 1.20
17:00 Остенде (Бел) - Зулте Варегем (Бел) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Портсмут (Анг) - Катар СК Доха (Кат) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Стандарт Лиеж (Бел) - ПАОК (Гър) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Стивънидж (Анг) - Уест Бромич (Анг) 2 - 0 7.62 4.99 1.31
17:00 ФК Айндховен (Нид) - Йънг ПСВ (Нид) 1 - 0 1.67 4.01 3.82
17:00 Хавант и Уотърлувил (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг) 1 - 2 4.45 3.87 1.59
17:00 Халадаш Сомбатхей (Унг) - Рапид Виена II (Авс) 1 - 2 2.34 3.68 2.48
17:00 Честър (Анг) - Рочдейл (Анг) 0 - 1 3.99 3.75 1.68
17:00 Щурм Грац (Авс) - Збройовка Бърно (Чех) 0 - 0 2.98 3.38 2.08
17:30 Бъртън Албион (Анг) - Бърнли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Железарна Подбрезова (Слк) - Кошице (Слк) 2 - 1 1.71 3.98 3.70
17:30 Тун (Швц) - Лозана Спорт (Швц) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Уулвърхямптън (Анг) - Бърнли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Гренобъл Фут 38 (Фра) - Клермонт Фут (Фра) 1 - 0 4.69 3.84 1.63
18:00 Динамо Дрезден (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер) 0 - 2 7.52 5.97 1.24
18:00 Кортрийк (Бел) - Виртон (Бел) 0 - 0 1.37 4.54 6.48
18:00 Оксер (Фра) - Амиен (Фра) 2 - 3 1.61 3.90 4.28
18:00 Пяст Гливице (Пол) - Сигма Оломоуц (Чех) 1 - 2 1.82 3.39 3.73
18:00 Рединг (Анг) - Бенфика (Пор) 0 - 2 6.57 4.25 1.39
18:00 Санкт Пьолтен (Авс) - Бохемианс 1905 Прага (Чех) 1 - 3 2.24 3.91 2.46
18:30 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Волфсбург (Гер) 1 - 7 5.35 4.02 1.50
18:30 Йънг Бойс (Швц) - Гройтер Фюрт (Гер) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Кювили-Руан (Фра) - Льо Авър (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Сион (Швц) - Страсбург (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Щутгарт (Гер) - Цюрих (Швц) 3 - 2 2.28 3.53 2.66
19:00 Авион ду Нкам (Кмр) - Петржалка Братислава (Слк) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Брест (Фра) - Авранш (Фра) 1 - 0 1.42 4.36 6.28
19:00 Домжале (Слн) - Алуминий Кидричево (Слн) 2 - 1 1.59 4.09 4.12
19:00 Злате Моравце (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 6 - 0 1.62 4.31 3.76
19:00 Каен (Фра) - Аячо (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Корк Сити (Ирл) - Сток Сити (Анг) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Люцерн (Швц) - Динамо Киев (Укр) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Портимонензе (Пор) - Монако (Фра) 0 - 2 5.83 4.61 1.40
19:00 Рапид Виена (Авс) - Селтик (Шот) 3 - 3 2.83 3.48 2.11
19:00 Расинг ФК Унион (Люк) - Метц (Фра) 0 - 2 5.96 4.48 1.39
19:00 Рио Аве (Пор) - Тондела (Пор) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Тулуза (Фра) - Троа (Фра) 6 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Хартберг (Авс) - Залаегерсег (Унг) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Осиек (Хър) - Крупа (Бих) 1 - 0 1.07 9.32 23.67
20:00 Брайтън (Анг) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 0 - 0 1.69 3.75 4.03
20:00 Лион (Фра) - Бурж-Перона (Фра) 4 - 2 1.32 5.05 7.25
20:00 Монпелие (Фра) - Родес (Фра) - 0.00 0.00 0.00
20:00 НАК Бреда (Нид) - Екселсиор (Нид) 1 - 1 2.52 3.60 2.40
20:30 КАА Гент (Бел) - Мидтиланд (Дан) 2 - 1 2.28 3.37 2.70
20:30 Олимпиакос (Гър) - АЗ Алкмаар (Нид) 1 - 0 1.96 3.51 3.22
20:30 Щурм Грац (Авс) - Галатасарай (Тур) 2 - 1 2.38 3.56 2.53
21:00 Риека (Хър) - Копер (Слн) 1 - 2 1.66 4.18 3.96
22:00 Съндърланд (Анг) - Рейнджърс (Шот) отл. 3.95 3.73 1.71
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Петролул Плоещ (Рум) - Киндия Търговище (Рум)
10:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Вашаш Будапеща (Унг) - Дебрецен (Унг)
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Мезьокьовешд (Унг) - Диошдьор (Унг)
11:00 2 - 3 1.54 3.95 4.80
Ница (Фра) - Серкъл Брюж (Бел)
11:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Хрудим (Чех) - Дукла Прага (Чех)
11:15 0 - 4 3.00 3.53 2.02
Жилина Б (Слк) - Славой Требишов (Слк)
11:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Пардубице (Чех) - Сигма Оломоуц Б (Чех)
11:30 2 - 2 1.14 6.98 13.42
Похроние Долна Жданя (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк)
11:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Простейов (Чех) - Лишен Бърно (Чех)
11:30 1 - 0 3.01 3.51 2.03
Словачко (Чех) - Вишков (Чех)
11:30 2 - 0 1.11 7.96 14.83
Баник Острава (Чех) - Жилина (Слк)
12:00 1 - 3 1.60 4.12 4.14
Визела (Пор) - Спортинг Брага (Пор)
12:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Скра Ченстохова (Пол)
12:00 2 - 1 2.88 3.87 1.98
Гурник Забже (Пол) - Олборг (Дан)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Заглембие Любин (Пол) - Олборг (Дан)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
ЛКС Лодз (Пол) - Знич Прушков (Пол)
12:00 1 - 1 1.37 4.71 6.17
Лориен (Фра) - Конкарно (Фра)
12:00 1 - 0 1.12 7.75 16.83
Млада Болеслав (Чех) - Височина Ихлава (Чех)
12:00 4 - 1 1.24 5.74 8.43
Радомлие (Слн) - ХНК Горица (Хър)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Рудар Веление (Слн) - Кечкемет (Унг)
12:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фастав Злин (Чех) - Тренчин (Слк)
12:00 2 - 1 1.74 4.07 3.44
Чешке Будьовице (Чех) - Влашим (Чех)
12:00 6 - 3 1.58 4.39 4.03
Яблонец (Чех) - Варнсдорф (Чех)
12:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Оливейрензе (Пор) - Пасош Ферейра (Пор)
12:30 0 - 1 4.95 4.12 1.51
Подбескидзе (Пол) - Висла Краков (Пол)
12:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
ГКС Тихи (Пол) - ГКС Катовице (Пол)
13:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Фортуна Ситард (Нид)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Слован Либерец (Чех) - Миедж Легница (Пол)
13:00 3 - 0 1.93 3.82 3.03
Хилерьод (Дан) - Хелзингор (Дан)
13:00 0 - 0 4.22 4.04 1.61
Клуб Брюж (Бел) - ФК Копенхаген (Дан)
13:30 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Виборг (Дан) - Хорсенс (Дан)
14:00 5 - 4 2.03 3.35 3.07
Дармщат 98 (Гер) - Байройт (Гер)
14:00 4 - 1 1.14 7.11 13.10
Нюкасъл (Анг) - Гейтсхед (Анг)
14:00 5 - 1 0.00 0.00 0.00
Одензе (Дан) - Вейле (Дан)
14:00 2 - 3 1.58 4.06 4.87
Падерборн (Гер) - Оснабрюк (Гер)
14:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Рандерс (Дан) - Фредериция (Дан)
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Рейт Роувърс (Шот) - Алоа Атлетик (Шот)
14:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Фортуна Дюселдорф (Гер) - Твенте (Нид)
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Шалке 04 (Гер) - Мепен (Гер)
14:00 1 - 3 1.25 5.72 8.10
Холщайн Кил (Гер) - Силкеборг (Дан)
14:30 - 0.00 0.00 0.00
Андерлехт (Бел) - Нордселанд (Дан)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Аякс (Нид) - Локомотив Загреб (Хър)
15:00 3 - 0 1.18 6.97 9.98
Вадуц (Швц) - Дорнбирн (Авс)
15:00 3 - 1 1.20 6.50 9.90
Валдхоф Манхайм (Гер) - Елверсберг (Гер)
15:00 0 - 1 1.59 4.03 4.29
Доувър Атлетик (Анг) - Джилингам (Анг)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Дюрмот (Унг) - Комарно (Слк)
15:00 2 - 0 2.30 3.38 2.61
Йънг Бойс (Швц) - Шафхаузен (Швц)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Кардиф (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг)
15:00 3 - 2 1.60 3.93 4.36
Кристъл Палас (Анг) - Милуол (Анг)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Лестър (Анг) - Нотс Каунти (Анг)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Магдебург (Гер) - Камбур (Нид)
15:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Пуща Неполомице (Пол) - Рух Хожов (Пол)
15:00 0 - 1 2.24 3.32 2.76
Сейнт Джонстън (Шот) - Коув Рейнджърс (Шот)
15:00 3 - 2 1.61 3.83 4.34
Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Карвина (Чех)
15:00 0 - 0 1.98 3.72 2.96
Торпедо Москва (Рус) - Факел Воронеж (Рус)
15:00 1 - 2 2.34 3.18 2.96
Уолсол (Анг) - Астън Вила (Анг)
15:00 0 - 4 9.86 6.48 1.19
Халешер (Гер) - Теплице (Чех)
15:00 1 - 2 2.81 3.49 2.13
Ханза Рощок (Гер) - Брьондби (Дан)
15:00 3 - 1 2.29 3.15 2.79
Хановер 96 (Гер) - Грьонинген (Нид)
15:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Ян Регенсбург (Гер) - Норич (Анг)
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Вилем II (Нид) - Телстар (Нид)
15:30 2 - 0 1.51 4.35 4.56
Волендам (Нид) - Генк (Бел)
15:30 3 - 2 5.03 4.36 1.46
Де Граафшап (Нид) - Оберхаузен (Гер)
15:30 1 - 3 2.12 3.43 2.91
НЕК Ниймеген (Нид) - Ваалвийк (Нид)
15:30 3 - 1 2.24 3.50 2.62
Ред Бул Залцбург (Авс) - Фейенорд (Нид)
15:30 1 - 2 1.61 3.98 4.14
Волфсбергер (Авс) - Спарта Прага (Чех)
16:00 1 - 0 3.21 3.45 1.95
ВФБ Олденбург (Гер) - Го Ахед Игълс (Нид)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Кайзерслаутерн (Гер) - Ойпен (Бел)
16:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Кьолн (Гер) - Грасхопърс (Швц)
16:00 1 - 1 1.35 5.14 6.01
ЛАСК Линц (Авс) - Айнтрахт Франкфурт (Гер)
16:00 0 - 0 3.87 3.96 1.68
Мехелен (Бел) - Макаби Хайфа (Изр)
16:00 1 - 0 3.91 3.83 1.73
Санкт Гален (Швц) - Фрайбург (Гер)
16:00 3 - 4 2.75 3.87 2.08
Арминия Билефелд (Гер) - ПСВ Айндховен (Нид)
16:30 4 - 0 3.30 3.54 1.90
Байер Леверкузен (Гер) - Дуисбург (Гер)
16:30 6 - 1 1.13 7.54 13.25
Рот-Вайс Есен (Гер) - Айнтрахт Брауншвайг (Гер)
16:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Унион Берлин (Гер) - Бохемианс 1905 Прага (Чех)
16:30 2 - 1 1.10 7.82 15.00
Хофенхайм (Гер) - Хайденхайм (Гер)
16:30 2 - 0 1.53 4.14 5.00
Акрингтън Стенли (Анг) - Блекбърн (Анг)
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Барнзли (Анг) - Крю Александра (Анг)
17:00 0 - 0 1.76 3.87 3.52
Бат Сити (Анг) - Челтнъм Таун (Анг)
17:00 0 - 0 5.82 4.37 1.41
Бешикташ (Тур) - Вердер Бремен (Гер)
17:00 2 - 1 3.31 3.72 1.87
Бонириг Роуз Атлетик (Шот) - Хартс (Шот)
17:00 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Боръм Ууд (Анг) - Брентфорд (Анг)
17:00 0 - 2 11.64 6.54 1.16
Брадфорд Сити (Анг) - Дарби Каунти (Анг)
17:00 0 - 2 2.24 3.42 2.66
Дартфорд (Анг) - Чарлтън (Анг)
17:00 1 - 6 4.30 3.90 1.61
Заглембие Сосновец (Пол) - Тринец (Чех)
17:00 2 - 2 2.11 3.46 2.94
Ийстбърн Бороу (Анг) - Уимбълдън (Анг)
17:00 1 - 0 5.93 4.40 1.41
Кроули Таун (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг)
17:00 3 - 3 4.43 4.15 1.64
Макълсфийлд Таун (Анг) - Моркамб (Анг)
17:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Нънийтън Таун (Анг) - Донкастър (Анг)
17:00 0 - 2 9.93 5.97 1.20
Остенде (Бел) - Зулте Варегем (Бел)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Портсмут (Анг) - Катар СК Доха (Кат)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Стандарт Лиеж (Бел) - ПАОК (Гър)
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Стивънидж (Анг) - Уест Бромич (Анг)
17:00 2 - 0 7.62 4.99 1.31
ФК Айндховен (Нид) - Йънг ПСВ (Нид)
17:00 1 - 0 1.67 4.01 3.82
Хавант и Уотърлувил (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг)
17:00 1 - 2 4.45 3.87 1.59
Халадаш Сомбатхей (Унг) - Рапид Виена II (Авс)
17:00 1 - 2 2.34 3.68 2.48
Честър (Анг) - Рочдейл (Анг)
17:00 0 - 1 3.99 3.75 1.68
Щурм Грац (Авс) - Збройовка Бърно (Чех)
17:00 0 - 0 2.98 3.38 2.08
Бъртън Албион (Анг) - Бърнли (Анг)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Железарна Подбрезова (Слк) - Кошице (Слк)
17:30 2 - 1 1.71 3.98 3.70
Тун (Швц) - Лозана Спорт (Швц)
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Уулвърхямптън (Анг) - Бърнли (Анг)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Гренобъл Фут 38 (Фра) - Клермонт Фут (Фра)
18:00 1 - 0 4.69 3.84 1.63
Динамо Дрезден (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер)
18:00 0 - 2 7.52 5.97 1.24
Кортрийк (Бел) - Виртон (Бел)
18:00 0 - 0 1.37 4.54 6.48
Оксер (Фра) - Амиен (Фра)
18:00 2 - 3 1.61 3.90 4.28
Пяст Гливице (Пол) - Сигма Оломоуц (Чех)
18:00 1 - 2 1.82 3.39 3.73
Рединг (Анг) - Бенфика (Пор)
18:00 0 - 2 6.57 4.25 1.39
Санкт Пьолтен (Авс) - Бохемианс 1905 Прага (Чех)
18:00 1 - 3 2.24 3.91 2.46
ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Волфсбург (Гер)
18:30 1 - 7 5.35 4.02 1.50
Йънг Бойс (Швц) - Гройтер Фюрт (Гер)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Кювили-Руан (Фра) - Льо Авър (Фра)
18:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сион (Швц) - Страсбург (Фра)
18:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Щутгарт (Гер) - Цюрих (Швц)
18:30 3 - 2 2.28 3.53 2.66
Авион ду Нкам (Кмр) - Петржалка Братислава (Слк)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Брест (Фра) - Авранш (Фра)
19:00 1 - 0 1.42 4.36 6.28
Домжале (Слн) - Алуминий Кидричево (Слн)
19:00 2 - 1 1.59 4.09 4.12
Злате Моравце (Слк) - Петржалка Братислава (Слк)
19:00 6 - 0 1.62 4.31 3.76
Каен (Фра) - Аячо (Фра)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Корк Сити (Ирл) - Сток Сити (Анг)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Люцерн (Швц) - Динамо Киев (Укр)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Портимонензе (Пор) - Монако (Фра)
19:00 0 - 2 5.83 4.61 1.40
Рапид Виена (Авс) - Селтик (Шот)
19:00 3 - 3 2.83 3.48 2.11
Расинг ФК Унион (Люк) - Метц (Фра)
19:00 0 - 2 5.96 4.48 1.39
Рио Аве (Пор) - Тондела (Пор)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Тулуза (Фра) - Троа (Фра)
19:00 6 - 1 0.00 0.00 0.00
Хартберг (Авс) - Залаегерсег (Унг)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Осиек (Хър) - Крупа (Бих)
19:30 1 - 0 1.07 9.32 23.67
Брайтън (Анг) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
20:00 0 - 0 1.69 3.75 4.03
Лион (Фра) - Бурж-Перона (Фра)
20:00 4 - 2 1.32 5.05 7.25
Монпелие (Фра) - Родес (Фра)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
НАК Бреда (Нид) - Екселсиор (Нид)
20:00 1 - 1 2.52 3.60 2.40
КАА Гент (Бел) - Мидтиланд (Дан)
20:30 2 - 1 2.28 3.37 2.70
Олимпиакос (Гър) - АЗ Алкмаар (Нид)
20:30 1 - 0 1.96 3.51 3.22
Щурм Грац (Авс) - Галатасарай (Тур)
20:30 2 - 1 2.38 3.56 2.53
Риека (Хър) - Копер (Слн)
21:00 1 - 2 1.66 4.18 3.96
Съндърланд (Анг) - Рейнджърс (Шот)
22:00 отл. 3.95 3.73 1.71
Румъния - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:30 Клуж - Сепси Сфънту Георге 1 - 2 1.96 3.09 3.85
Румъния - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Клуж - Сепси Сфънту Георге
20:30 1 - 2 1.96 3.09 3.85
Русия - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Зенит Санкт Петербург - Спартак Москва 4 - 0 1.52 4.34 5.98
Русия - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Зенит Санкт Петербург - Спартак Москва
19:00 4 - 0 1.52 4.34 5.98
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Филаделфия Юнион - Ди Си Юнайтед 7 - 0 1.73 3.69 4.56
05:00 Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси 3 - 2 1.85 3.86 3.74
05:30 Ванкувър Уайткепс - Минесота Юнайтед 1 - 3 2.26 3.46 2.94
20:00 Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 4 - 2 1.66 4.08 4.56
23:30 Сиатъл Саундърс - Портланд Тимбърс 0 - 3 1.86 3.73 3.80
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Филаделфия Юнион - Ди Си Юнайтед
02:30 7 - 0 1.73 3.69 4.56
Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
05:00 3 - 2 1.85 3.86 3.74
Ванкувър Уайткепс - Минесота Юнайтед
05:30 1 - 3 2.26 3.46 2.94
Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън
20:00 4 - 2 1.66 4.08 4.56
Сиатъл Саундърс - Портланд Тимбърс
23:30 0 - 3 1.86 3.73 3.80
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс 2 - 2 3.98 3.88 1.65
12:30 Лайън Сити Сейлърс - Хоуганг Юнайтед 1 - 1 1.16 6.69 11.28
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс
12:30 2 - 2 3.98 3.88 1.65
Лайън Сити Сейлърс - Хоуганг Юнайтед
12:30 1 - 1 1.16 6.69 11.28
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Младост Лучани - Спартак Суботица 1 - 1 1.71 3.56 4.06
21:00 Чукарички - ТСЦ Бачка Топола 1 - 4 2.12 3.20 3.05
21:00 Явор Иваница - Партизан Белград 0 - 4 12.88 5.81 1.18
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Младост Лучани - Спартак Суботица
21:00 1 - 1 1.71 3.56 4.06
Чукарички - ТСЦ Бачка Топола
21:00 1 - 4 2.12 3.20 3.05
Явор Иваница - Партизан Белград
21:00 0 - 4 12.88 5.81 1.18
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Пласа Колония - Ривър Плейт Монтевидео отл. 2.57 2.99 2.64
16:00 Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс 1 - 2 2.34 2.98 2.95
17:00 Рентистас Монтевидео - Феникс Монтевидео отл. 2.77 3.04 2.45
21:00 Бостън Ривър - Спортиво Серито отл. 1.70 3.50 4.42
21:00 Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео 2 - 0 1.65 3.56 4.78
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Пласа Колония - Ривър Плейт Монтевидео
01:00 отл. 2.57 2.99 2.64
Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс
16:00 1 - 2 2.34 2.98 2.95
Рентистас Монтевидео - Феникс Монтевидео
17:00 отл. 2.77 3.04 2.45
Бостън Ривър - Спортиво Серито
21:00 отл. 1.70 3.50 4.42
Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео
21:00 2 - 0 1.65 3.56 4.78
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ХИФК Хелзинки - Хака 0 - 2 4.39 3.68 1.74
17:30 ВПС Вааса - ИФК Мариехамн 1 - 3 1.70 3.81 4.44
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ХИФК Хелзинки - Хака
17:00 0 - 2 4.39 3.68 1.74
ВПС Вааса - ИФК Мариехамн
17:30 1 - 3 1.70 3.81 4.44
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - Кифен 08 1 - 1 3.10 3.56 1.95
17:00 НЯС Нурмиярви - ЛаПа Лапеенранта 5 - 0 1.13 7.48 13.69
17:00 Рейпас Лахти - КуПС Академия 3 - 1 1.37 4.65 6.30
18:00 КяПа Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу 0 - 0 2.97 3.87 1.94
18:30 ПеКа Котка - Атлантис Хелзинки 0 - 0 3.95 3.98 1.65
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - Кифен 08
17:00 1 - 1 3.10 3.56 1.95
НЯС Нурмиярви - ЛаПа Лапеенранта
17:00 5 - 0 1.13 7.48 13.69
Рейпас Лахти - КуПС Академия
17:00 3 - 1 1.37 4.65 6.30
КяПа Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу
18:00 0 - 0 2.97 3.87 1.94
ПеКа Котка - Атлантис Хелзинки
18:30 0 - 0 3.95 3.98 1.65
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ЕПС Еспоо - Тампере Юнайтед 1 - 1 3.39 3.50 1.88
17:00 СалПа Сало - МуСа Пори 1 - 4 1.97 3.56 3.10
18:30 ВЯС Вантаа - Илвес-Кисат Тампере 1 - 2 2.17 3.64 2.65
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Тампере Юнайтед
17:00 1 - 1 3.39 3.50 1.88
СалПа Сало - МуСа Пори
17:00 1 - 4 1.97 3.56 3.10
ВЯС Вантаа - Илвес-Кисат Тампере
18:30 1 - 2 2.17 3.64 2.65
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
16:00 Комеетат Ювяскюля - ОТП Оулу 0 - 3 2.81 3.62 2.09
17:00 КаяХа Каяани - Нярпес Крафт 2 - 3 2.17 3.58 2.72
18:00 ОЛС Оулу - Еркулес Оулу 1 - 0 2.79 3.49 2.14
19:00 Вааякоски Ювяскюля - РоПС Рованиеми 1 - 1 2.19 3.41 2.77
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Комеетат Ювяскюля - ОТП Оулу
16:00 0 - 3 2.81 3.62 2.09
КаяХа Каяани - Нярпес Крафт
17:00 2 - 3 2.17 3.58 2.72
ОЛС Оулу - Еркулес Оулу
18:00 1 - 0 2.79 3.49 2.14
Вааякоски Ювяскюля - РоПС Рованиеми
19:00 1 - 1 2.19 3.41 2.77
Хърватска - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 0 - 0 1.75 3.44 4.30
Хърватска - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
21:00 0 - 0 1.75 3.44 4.30
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 О'Хигинс Ранкагуа - Палестино Сантяго 1 - 2 2.58 3.00 2.77
22:00 Курико Унидо - Кобресал Ел Салвадор 1 - 0 2.44 3.27 2.73
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
О'Хигинс Ранкагуа - Палестино Сантяго
03:30 1 - 2 2.58 3.00 2.77
Курико Унидо - Кобресал Ел Салвадор
22:00 1 - 0 2.44 3.27 2.73
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Малмьо - Варберг БоИС 3 - 0 1.30 5.22 9.63
18:30 Дегерфорш - Норкьопинг 1 - 1 3.14 3.58 2.12
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Малмьо - Варберг БоИС
16:00 3 - 0 1.30 5.22 9.63
Дегерфорш - Норкьопинг
18:30 1 - 1 3.14 3.58 2.12
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Далкурд 5 - 0 1.46 4.34 5.84
16:00 Норбю - Вестерос 1 - 0 1.77 3.66 4.00
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Далкурд
14:00 5 - 0 1.46 4.34 5.84
Норбю - Вестерос
16:00 1 - 0 1.77 3.66 4.00
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Ливингстън 2 - 3 15.56 7.66 1.13
17:00 Грийнок Мортън - Фолкърк 0 - 0 1.97 3.57 3.26
17:00 Дъмбартън - Стърлинг Албиън 1 - 2 2.03 3.44 3.14
17:00 Дънди ФК - Хамилтън 3 - 0 1.68 3.66 4.35
17:00 Еър Юнайтед - Елгин Сити 0 - 0 1.31 4.82 8.22
17:00 Ийст Файф - Дънфърмлин 0 - 2 4.78 4.10 1.55
17:00 Каудънбийт - Еърдри 0 - 3 12.42 5.60 1.20
17:00 Келти Хартс - Инвърнес КТ 0 - 1 3.32 3.47 1.96
17:00 Куин ъф Саут - Анан Атлетик 2 - 3 1.55 4.19 4.72
17:00 Сейнт Мирън - Арброут 0 - 1 1.70 3.53 4.37
17:00 Стенхаусмюър - Партик Тисъл 1 - 2 7.13 4.61 1.36
17:00 Странрар - Куинс парк ФК 2 - 5 3.96 3.64 1.75
17:00 Хибърниън - Клайд 5 - 0 1.13 7.50 15.14
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Албион Роувърс - Ливингстън
17:00 2 - 3 15.56 7.66 1.13
Грийнок Мортън - Фолкърк
17:00 0 - 0 1.97 3.57 3.26
Дъмбартън - Стърлинг Албиън
17:00 1 - 2 2.03 3.44 3.14
Дънди ФК - Хамилтън
17:00 3 - 0 1.68 3.66 4.35
Еър Юнайтед - Елгин Сити
17:00 0 - 0 1.31 4.82 8.22
Ийст Файф - Дънфърмлин
17:00 0 - 2 4.78 4.10 1.55
Каудънбийт - Еърдри
17:00 0 - 3 12.42 5.60 1.20
Келти Хартс - Инвърнес КТ
17:00 0 - 1 3.32 3.47 1.96
Куин ъф Саут - Анан Атлетик
17:00 2 - 3 1.55 4.19 4.72
Сейнт Мирън - Арброут
17:00 0 - 1 1.70 3.53 4.37
Стенхаусмюър - Партик Тисъл
17:00 1 - 2 7.13 4.61 1.36
Странрар - Куинс парк ФК
17:00 2 - 5 3.96 3.64 1.75
Хибърниън - Клайд
17:00 5 - 0 1.13 7.50 15.14
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Инчхън Юнайтед 2 - 2 1.63 3.75 4.97
14:00 Тегу - Улсан Хюндай 1 - 1 3.91 3.41 1.88
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбук Хюндай Моторс - Инчхън Юнайтед
13:00 2 - 2 1.63 3.75 4.97
Тегу - Улсан Хюндай
14:00 1 - 1 3.91 3.41 1.88
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ансан Грийнърс - Пучхон 1995 1 - 2 3.23 3.27 2.09
12:00 Кьонсан - Пусан АйПарк 1 - 0 1.85 3.43 3.79
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Пучхон 1995
12:00 1 - 2 3.23 3.27 2.09
Кьонсан - Пусан АйПарк
12:00 1 - 0 1.85 3.43 3.79
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Джубило Ивата - Висел Кобе 0 - 1 3.51 3.28 2.06
13:00 Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака 4 - 0 1.43 4.47 6.60
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джубило Ивата - Висел Кобе
13:00 0 - 1 3.51 3.28 2.06
Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака
13:00 4 - 0 1.43 4.47 6.60