Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Пюник Ереван (Арм) - Клуж (Рум) 0 - 0 6.88 3.81 1.51
20:00 Малмьо (Шве) - Викингур Рейкявик (Исл) 3 - 2 1.28 5.58 10.25
20:45 Лудогорец Разград (Бъл) - Сутиеска Никшич (Чгр) 2 - 0 1.16 7.47 15.94
21:00 Балкани Суха река (Кос) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 1 - 1 3.13 3.17 2.28
21:00 Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Линфийлд (Сир) 1 - 0 1.89 3.42 4.02
21:00 Лех Познан (Пол) - Карабах Агдам (Азе) 1 - 0 2.00 3.39 3.68
21:30 Шамрок Роувърс (Ирл) - Хибърниънс (Мал) 3 - 0 1.29 5.33 9.69
21:45 Шкупи Скопие (Мак) - Линкълн Ред Импс (Гиб) 3 - 0 1.47 4.24 6.50
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Пюник Ереван (Арм) - Клуж (Рум)
19:00 0 - 0 6.88 3.81 1.51
Малмьо (Шве) - Викингур Рейкявик (Исл)
20:00 3 - 2 1.28 5.58 10.25
Лудогорец Разград (Бъл) - Сутиеска Никшич (Чгр)
20:45 2 - 0 1.16 7.47 15.94
Балкани Суха река (Кос) - Жалгирис Вилнюс (Лит)
21:00 1 - 1 3.13 3.17 2.28
Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Линфийлд (Сир)
21:00 1 - 0 1.89 3.42 4.02
Лех Познан (Пол) - Карабах Агдам (Азе)
21:00 1 - 0 2.00 3.39 3.68
Шамрок Роувърс (Ирл) - Хибърниънс (Мал)
21:30 3 - 0 1.29 5.33 9.69
Шкупи Скопие (Мак) - Линкълн Ред Импс (Гиб)
21:45 3 - 0 1.47 4.24 6.50
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Росарио Сентрал 2 - 1 3.01 3.13 2.40
01:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Патронато Парана 2 - 2 1.82 3.29 4.65
03:30 Индепендиенте - Платензе Буенос Айрес 1 - 3 1.72 3.40 5.15
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Алдосиви Мар дел Плата - Росарио Сентрал
01:00 2 - 1 3.01 3.13 2.40
Нюелс Олд Бойс Росарио - Патронато Парана
01:00 2 - 2 1.82 3.29 4.65
Индепендиенте - Платензе Буенос Айрес
03:30 1 - 3 1.72 3.40 5.15
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Палмафлор - Реал Томаяпо 2 - 1 1.59 3.66 5.11
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Реал Томаяпо
22:00 2 - 1 1.59 3.66 5.11
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Апаресидензе GO - АВС RN 2 - 2 2.49 2.73 2.85
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Апаресидензе GO - АВС RN
02:00 2 - 2 2.49 2.73 2.85
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Брагантино SP - Ботафого RJ 0 - 1 1.62 3.59 5.78
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Ботафого RJ
02:00 0 - 1 1.62 3.59 5.78
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 Сейшелски острови - Ботсвана 0 - 1 13.26 4.81 1.23
18:00 Ангола - Коморски острови 3 - 1 1.82 3.27 3.92
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Сейшелски острови - Ботсвана
15:00 0 - 1 13.26 4.81 1.23
Ангола - Коморски острови
18:00 3 - 1 1.82 3.27 3.92
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Ел Гуна - Ал Ахли Кайро 0 - 0 9.75 4.62 1.29
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Гуна - Ал Ахли Кайро
22:00 0 - 0 9.75 4.62 1.29
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
03:00 9 де Октубре Гуаякил - Оренсе Мачала 1 - 1 2.48 3.02 2.64
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
9 де Октубре Гуаякил - Оренсе Мачала
03:00 1 - 1 2.48 3.02 2.64
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Селфос - Вестри 0 - 1 2.09 3.73 2.80
21:00 Тор Акурейри - КВ Рейкявик 3 - 1 1.65 3.80 4.14
22:15 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Кордренгир Рейкявик 2 - 1 3.09 3.50 2.01
22:15 Грота Селтярнарнес - Фьолнир Рейкявик 4 - 1 2.34 3.53 2.50
22:15 Тротур Вогар - Филкир Рейкявик 0 - 3 5.66 4.59 1.41
22:15 ХК Коупавогюр - Гриндавик 2 - 1 1.51 4.32 4.70
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Селфос - Вестри
21:00 0 - 1 2.09 3.73 2.80
Тор Акурейри - КВ Рейкявик
21:00 3 - 1 1.65 3.80 4.14
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Кордренгир Рейкявик
22:15 2 - 1 3.09 3.50 2.01
Грота Селтярнарнес - Фьолнир Рейкявик
22:15 4 - 1 2.34 3.53 2.50
Тротур Вогар - Филкир Рейкявик
22:15 0 - 3 5.66 4.59 1.41
ХК Коупавогюр - Гриндавик
22:15 2 - 1 1.51 4.32 4.70
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
20:00 Гзира Юнайтед (Мал) - Атлетик Клуб Ескалдес (Анд) 1 - 1 1.82 3.46 3.78
20:00 Сейнт Джоузеф (Гиб) - Ларн (Сир) 0 - 0 3.32 3.31 2.00
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Гзира Юнайтед (Мал) - Атлетик Клуб Ескалдес (Анд)
20:00 1 - 1 1.82 3.46 3.78
Сейнт Джоузеф (Гиб) - Ларн (Сир)
20:00 0 - 0 3.32 3.31 2.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Мелака Юнайтед - Селангор 2 - 0 2.76 3.38 2.20
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Мелака Юнайтед - Селангор
15:15 2 - 0 2.76 3.38 2.20
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 ХУСА Агадир - ИР Танжер 0 - 0 1.93 2.74 4.37
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХУСА Агадир - ИР Танжер
20:00 0 - 0 1.93 2.74 4.37
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Пачука - Керетаро 2 - 0 1.58 3.77 5.62
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пачука - Керетаро
05:00 2 - 0 1.58 3.77 5.62
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Урал Свердловска област (Рус) - ФК Уфа (Рус) - 0.00 0.00 0.00
13:30 Брьондби (Дан) - Лингби (Дан) 1 - 0 1.52 4.30 4.51
15:00 Стокпорт (Анг) - Болтън (Анг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
16:30 Газиантеп ФК (Тур) - Габала (Азе) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 Ерзурум ББ (Тур) - Коняспор (Тур) 0 - 4 0.00 0.00 0.00
17:00 Динамо Москва (Рус) - Рубин Казан (Рус) 2 - 0 1.76 3.50 3.85
18:00 Анси (Фра) - Сервет (Швц) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Волунтари (Рум) - Апоел Беер Шева (Изр) 1 - 4 3.27 3.58 1.91
18:00 Макаби Тел Авив (Изр) - Локомотив Загреб (Хър) 3 - 0 2.26 3.57 2.69
18:00 Словачко (Чех) - Тринец (Чех) 2 - 0 1.19 6.15 9.79
18:00 Форвартс Щайр (Авс) - Цвикау (Гер) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Вележ Мостар (Бих) - Игман Кониц (Бих) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Кишварда (Унг) - АЕК Ларнака (Кип) 2 - 2 2.57 3.55 2.29
19:00 Вараждин (Хър) - Посуше (Бих) 1 - 1 2.26 3.68 2.49
19:00 Варта Познан (Пол) - Олборг (Дан) 1 - 3 3.05 3.57 1.97
19:00 Вележ Мостар (Бих) - Слобода Тузла (Бих) 0 - 1 1.60 3.82 4.61
19:00 Виктория Пилзен (Чех) - Ботошани (Рум) 0 - 0 1.78 3.50 3.81
19:00 Левски София (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл) 5 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Победа Прилеп (Мак) - Брегалница Щип (Мак) 0 - 2 3.31 3.95 1.77
19:00 Славия Прага (Чех) - Рапид Букурещ (Рум) 7 - 1 1.47 4.21 5.12
19:00 Триглав (Слн) - Риека (Хър) 1 - 5 9.18 5.91 1.21
19:30 Йънг Бойс (Швц) - Динамо Киев (Укр) 0 - 0 2.31 3.51 2.63
19:30 Фенербахче (Тур) - МОЛ Фехервар (Унг) 3 - 0 1.98 3.84 2.96
20:00 Хееренвеен (Нид) - ТОП Ос (Нид) 4 - 1 1.39 4.42 6.06
20:00 ЦСКА София (Бъл) - Спортист Своге (Бъл) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
21:00 Сейнт Мирън (Шот) - Хартлипул (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:30 Алоа Атлетик (Шот) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:30 Алоа Атлетик (Шот) - Куинс парк ФК (Шот) 0 - 0 2.81 3.44 2.15
21:30 Ийст Файф (Шот) - Хартс (Шот) 0 - 7 0.00 0.00 0.00
21:30 Ръшдън и Даймъндс (Анг) - Милтън Кийнс Донс (Анг) 0 - 4 0.00 0.00 0.00
21:45 Доркинг Уондърърс (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг) 1 - 2 3.18 3.54 1.93
21:45 Монтроуз (Шот) - Дънди ФК (Шот) 1 - 1 4.24 3.93 1.61
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област (Рус) - ФК Уфа (Рус)
12:00 - 0.00 0.00 0.00
Брьондби (Дан) - Лингби (Дан)
13:30 1 - 0 1.52 4.30 4.51
Стокпорт (Анг) - Болтън (Анг)
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Газиантеп ФК (Тур) - Габала (Азе)
16:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ерзурум ББ (Тур) - Коняспор (Тур)
16:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Динамо Москва (Рус) - Рубин Казан (Рус)
17:00 2 - 0 1.76 3.50 3.85
Анси (Фра) - Сервет (Швц)
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Волунтари (Рум) - Апоел Беер Шева (Изр)
18:00 1 - 4 3.27 3.58 1.91
Макаби Тел Авив (Изр) - Локомотив Загреб (Хър)
18:00 3 - 0 2.26 3.57 2.69
Словачко (Чех) - Тринец (Чех)
18:00 2 - 0 1.19 6.15 9.79
Форвартс Щайр (Авс) - Цвикау (Гер)
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Вележ Мостар (Бих) - Игман Кониц (Бих)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Кишварда (Унг) - АЕК Ларнака (Кип)
18:30 2 - 2 2.57 3.55 2.29
Вараждин (Хър) - Посуше (Бих)
19:00 1 - 1 2.26 3.68 2.49
Варта Познан (Пол) - Олборг (Дан)
19:00 1 - 3 3.05 3.57 1.97
Вележ Мостар (Бих) - Слобода Тузла (Бих)
19:00 0 - 1 1.60 3.82 4.61
Виктория Пилзен (Чех) - Ботошани (Рум)
19:00 0 - 0 1.78 3.50 3.81
Левски София (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл)
19:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Победа Прилеп (Мак) - Брегалница Щип (Мак)
19:00 0 - 2 3.31 3.95 1.77
Славия Прага (Чех) - Рапид Букурещ (Рум)
19:00 7 - 1 1.47 4.21 5.12
Триглав (Слн) - Риека (Хър)
19:00 1 - 5 9.18 5.91 1.21
Йънг Бойс (Швц) - Динамо Киев (Укр)
19:30 0 - 0 2.31 3.51 2.63
Фенербахче (Тур) - МОЛ Фехервар (Унг)
19:30 3 - 0 1.98 3.84 2.96
Хееренвеен (Нид) - ТОП Ос (Нид)
20:00 4 - 1 1.39 4.42 6.06
ЦСКА София (Бъл) - Спортист Своге (Бъл)
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Сейнт Мирън (Шот) - Хартлипул (Анг)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Алоа Атлетик (Шот) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг)
21:30 - 0.00 0.00 0.00
Алоа Атлетик (Шот) - Куинс парк ФК (Шот)
21:30 0 - 0 2.81 3.44 2.15
Ийст Файф (Шот) - Хартс (Шот)
21:30 0 - 7 0.00 0.00 0.00
Ръшдън и Даймъндс (Анг) - Милтън Кийнс Донс (Анг)
21:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Доркинг Уондърърс (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг)
21:45 1 - 2 3.18 3.54 1.93
Монтроуз (Шот) - Дънди ФК (Шот)
21:45 1 - 1 4.24 3.93 1.61
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Орландо Сити - Ди Си Юнайтед 3 - 5 1.80 3.70 4.07
04:00 Далас - Интер Маями 1 - 1 1.50 4.21 6.15
04:00 Колорадо Рапидс - Остин 2 - 3 1.66 3.91 4.79
05:30 Лос Анджелис Галакси - Монреал 4 - 0 1.75 3.99 4.07
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Ди Си Юнайтед
02:00 3 - 5 1.80 3.70 4.07
Далас - Интер Маями
04:00 1 - 1 1.50 4.21 6.15
Колорадо Рапидс - Остин
04:00 2 - 3 1.66 3.91 4.79
Лос Анджелис Галакси - Монреал
05:30 4 - 0 1.75 3.99 4.07
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед 0 - 4 3.34 4.13 1.75
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед
14:45 0 - 4 3.34 4.13 1.75
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Истаравшан - Худжанд 0 - 1 2.58 3.06 2.55
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Худжанд
15:30 0 - 1 2.58 3.06 2.55
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Согдиана Джизак - Кизилкум Зарафшан 0 - 3 1.63 3.45 4.54
18:00 Олимпик Ташкент - Навбахор Наманган 1 - 1 4.17 2.74 1.91
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Согдиана Джизак - Кизилкум Зарафшан
17:00 0 - 3 1.63 3.45 4.54
Олимпик Ташкент - Навбахор Наманган
18:00 1 - 1 4.17 2.74 1.91
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Серито - Серо Ларго Мело отл. 3.10 3.02 2.25
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Серито - Серо Ларго Мело
01:30 отл. 3.10 3.02 2.25
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоргрите - Йоребро 2 - 0 2.01 3.32 3.53
20:00 Халмстад - Йонкьопинг Содра 3 - 0 1.38 4.54 7.50
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоргрите - Йоребро
20:00 2 - 0 2.01 3.32 3.53
Халмстад - Йонкьопинг Содра
20:00 3 - 0 1.38 4.54 7.50
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кимчхон Сангму - Чеджу Юнайтед 4 - 0 2.70 3.29 2.47
13:00 Съннам - Поханг Стийлърс 1 - 4 4.41 3.43 1.78
13:30 Улсан Хюндай - Кануън 2 - 1 1.59 3.92 5.26
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Чеджу Юнайтед
13:00 4 - 0 2.70 3.29 2.47
Съннам - Поханг Стийлърс
13:00 1 - 4 4.41 3.43 1.78
Улсан Хюндай - Кануън
13:30 2 - 1 1.59 3.92 5.26
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Куанджу - Пучхон 1995 2 - 1 1.83 3.25 4.11
13:30 Теджън Хана Ситизен - Ансан Грийнърс 2 - 0 1.52 3.96 5.44
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Куанджу - Пучхон 1995
13:00 2 - 1 1.83 3.25 4.11
Теджън Хана Ситизен - Ансан Грийнърс
13:30 2 - 0 1.52 3.96 5.44