България - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:00 Лудогорец Разград - Левски София - 0.00 0.00 0.00
България - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Лудогорец Разград - Левски София
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Сентрал Кордоба - Архентинос Хуниорс 1 - 2 2.76 3.02 2.67
03:30 Бока Хуниорс - Банфийлд 0 - 3 2.10 3.01 3.85
21:30 Тигре Виктория - Талерес Кордоба 1 - 1 1.95 3.23 4.10
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сентрал Кордоба - Архентинос Хуниорс
01:00 1 - 2 2.76 3.02 2.67
Бока Хуниорс - Банфийлд
03:30 0 - 3 2.10 3.01 3.85
Тигре Виктория - Талерес Кордоба
21:30 1 - 1 1.95 3.23 4.10
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:10 Белграно Кордоба - Клуб Алмагро 2 - 1 1.80 3.05 4.90
20:10 Депортиво Риестра - Нуева Чикаго 3 - 0 2.38 2.87 3.11
21:00 Алмиранте Браун - Естудиантес Рио Куарто 2 - 2 2.45 2.84 3.05
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Белграно Кордоба - Клуб Алмагро
01:10 2 - 1 1.80 3.05 4.90
Депортиво Риестра - Нуева Чикаго
20:10 3 - 0 2.38 2.87 3.11
Алмиранте Браун - Естудиантес Рио Куарто
21:00 2 - 2 2.45 2.84 3.05
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Белшина Бобруйск - Арсенал Дзержинск 1 - 0 1.95 3.31 3.45
19:00 Динамо Минск - Ислоч Минск 1 - 2 1.57 3.77 4.94
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Арсенал Дзержинск
17:00 1 - 0 1.95 3.31 3.45
Динамо Минск - Ислоч Минск
19:00 1 - 2 1.57 3.77 4.94
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лида - Слоним-2017 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Орша - Островец 1 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Нафтан Новополоцк - Волна Пинск 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Лида - Слоним-2017
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Орша - Островец
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Нафтан Новополоцк - Волна Пинск
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Индепендиенте Петролеро - Университарио де Винто 1 - 1 1.76 3.51 4.09
22:00 Хорхе Вилстерман - Атлетико Палмафлор 2 - 1 2.16 3.32 2.96
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Петролеро - Университарио де Винто
02:30 1 - 1 1.76 3.51 4.09
Хорхе Вилстерман - Атлетико Палмафлор
22:00 2 - 1 2.16 3.32 2.96
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:00 Флореста CE - Алтос PI 2 - 2 2.17 2.95 3.16
23:00 Манаус AM - Феровиарио CE 4 - 2 2.10 2.76 3.60
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Флореста CE - Алтос PI
21:00 2 - 2 2.17 2.95 3.16
Манаус AM - Феровиарио CE
23:00 4 - 2 2.10 2.76 3.60
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Жувентуд RS - Атлетико MG 1 - 2 4.12 3.20 1.95
22:30 Флуминензе RJ - Коринтианс SP 4 - 0 1.63 3.49 5.92
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Жувентуд RS - Атлетико MG
22:30 1 - 2 4.12 3.20 1.95
Флуминензе RJ - Коринтианс SP
22:30 4 - 0 1.63 3.49 5.92
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Чапекоензе SC - Сампайо Кореа MA 3 - 1 2.05 3.02 3.78
03:30 Бруске SC - Операрио PR 2 - 0 1.68 3.33 5.33
03:30 Крузейро MG - Вила Нова GO 2 - 0 1.53 3.60 6.34
17:00 Лондрина PR - Сентро Спортиво Алагоано AL 0 - 0 2.37 2.81 3.21
22:00 Итуано SP - Крисиума SC 1 - 2 2.29 2.90 3.27
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Сампайо Кореа MA
01:00 3 - 1 2.05 3.02 3.78
Бруске SC - Операрио PR
03:30 2 - 0 1.68 3.33 5.33
Крузейро MG - Вила Нова GO
03:30 2 - 0 1.53 3.60 6.34
Лондрина PR - Сентро Спортиво Алагоано AL
17:00 0 - 0 2.37 2.81 3.21
Итуано SP - Крисиума SC
22:00 1 - 2 2.29 2.90 3.27
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Лара - Универсидад Сентрал 0 - 0 1.85 2.83 4.54
02:15 Естудиантес де Мерида - Монагас Матурин 1 - 1 2.86 3.08 2.30
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Лара - Универсидад Сентрал
00:00 0 - 0 1.85 2.83 4.54
Естудиантес де Мерида - Монагас Матурин
02:15 1 - 1 2.86 3.08 2.30
Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Биндин - Хоанган Гялай 1 - 1 2.66 2.93 2.51
14:00 Хайфонг - Сайгон ФК 3 - 1 1.69 3.27 4.47
15:15 Хошимин Сити - Тханхоа 1 - 0 2.19 3.02 3.04
Виетнам - В.Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Биндин - Хоанган Гялай
14:00 1 - 1 2.66 2.93 2.51
Хайфонг - Сайгон ФК
14:00 3 - 1 1.69 3.27 4.47
Хошимин Сити - Тханхоа
15:15 1 - 0 2.19 3.02 3.04
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Самгурали Цхалтубо - Локомотив Тбилиси 4 - 1 1.25 5.51 8.62
17:00 Сиони Болниси - Телави 0 - 0 2.69 3.15 2.35
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Локомотив Тбилиси
17:00 4 - 1 1.25 5.51 8.62
Сиони Болниси - Телави
17:00 0 - 0 2.69 3.15 2.35
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
22:00 Ал Ахли Кайро - Петроджет Суец 2 - 0 1.17 5.99 13.08
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Петроджет Суец
22:00 2 - 0 1.17 5.99 13.08
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
23:00 Делфин Манта - Гуаласео - 0.00 0.00 0.00
23:00 Имбабура - Гуаякил Сити 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
Делфин Манта - Гуаласео
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Имбабура - Гуаякил Сити
23:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Нарва Транс - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 5.96 4.17 1.42
19:30 Талина Легион - Флора Талин 0 - 1 14.13 7.04 1.12
20:00 Вапрус Пярну - Таммека Тарту 1 - 1 5.55 4.31 1.43
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Нарва Транс - Пайде Линнамеесконд
17:00 1 - 1 5.96 4.17 1.42
Талина Легион - Флора Талин
19:30 0 - 1 14.13 7.04 1.12
Вапрус Пярну - Таммека Тарту
20:00 1 - 1 5.55 4.31 1.43
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шелбърн 3 - 1 2.27 2.92 3.31
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Шелбърн
21:45 3 - 1 2.27 2.92 3.31
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 0 5.34 4.43 1.49
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Брейдаблик Коупавогюр
19:00 0 - 0 5.34 4.43 1.49
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Шахтьор Караганди - Актобе 2 - 3 2.30 2.96 2.89
17:00 Атирау - Тараз 0 - 0 2.27 2.88 3.05
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Актобе
15:00 2 - 3 2.30 2.96 2.89
Атирау - Тараз
17:00 0 - 0 2.27 2.88 3.05
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
01:00 Едмънтън - Йорк Юнайтед 3 - 0 2.47 2.95 2.66
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Едмънтън - Йорк Юнайтед
01:00 3 - 0 2.47 2.95 2.66
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:00 Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Супер Нова Рига - Ауда Кекава 1 - 2 9.24 4.83 1.26
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Супер Нова Рига - Ауда Кекава
18:00 1 - 2 9.24 4.83 1.26
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Йонава - Судува Мариямполе 0 - 4 22.52 8.44 1.07
18:00 Банга Гарджай - ФК Паневежис 1 - 2 8.00 4.34 1.31
20:00 ФК Ритеряй - Кауно Жалгирис 1 - 1 2.31 3.00 2.83
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Йонава - Судува Мариямполе
16:00 0 - 4 22.52 8.44 1.07
Банга Гарджай - ФК Паневежис
18:00 1 - 2 8.00 4.34 1.31
ФК Ритеряй - Кауно Жалгирис
20:00 1 - 1 2.31 3.00 2.83
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Каронга Юнайтед - Еквендени Хамърс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Уондърърс - Каронга Юнайтед 3 - 0 1.84 3.25 3.84
15:30 МАФКО Салима - Силвър Страйкърс 0 - 2 2.65 2.70 2.55
15:30 Сейбъл Фарминг - МАФКО Салима - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Каронга Юнайтед - Еквендени Хамърс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Майти Уондърърс - Каронга Юнайтед
15:30 3 - 0 1.84 3.25 3.84
МАФКО Салима - Силвър Страйкърс
15:30 0 - 2 2.65 2.70 2.55
Сейбъл Фарминг - МАФКО Салима
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мелака Юнайтед - Джохор Дарул Такзим 1 - 1 9.25 5.61 1.23
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Мелака Юнайтед - Джохор Дарул Такзим
16:00 1 - 1 9.25 5.61 1.23
Малайзия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Селангор - Куала Лумпур Сити - 0.00 0.00 0.00
Малайзия - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Селангор - Куала Лумпур Сити
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Магреб Фес - Раджа Казабланка 0 - 0 2.46 3.06 2.64
20:00 ФАР Рабат - Олимпик Курибга 1 - 0 1.50 3.77 5.64
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Магреб Фес - Раджа Казабланка
20:00 0 - 0 2.46 3.06 2.64
ФАР Рабат - Олимпик Курибга
20:00 1 - 0 1.50 3.77 5.64
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
05:05 Масатлан - Пуебла 2 - 4 2.15 3.21 3.36
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Масатлан - Пуебла
05:05 2 - 4 2.15 3.21 3.36
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Гомбе Юнайтед 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Даккада - Катсина Юнайтед 2 - 0 1.39 3.66 7.33
18:00 Енугу Рейнджърс - Шутинг Старс 2 - 2 1.36 4.30 7.65
18:00 Хартланд - Съншайн Старс 1 - 0 1.36 4.28 7.70
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Гомбе Юнайтед
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Даккада - Катсина Юнайтед
18:00 2 - 0 1.39 3.66 7.33
Енугу Рейнджърс - Шутинг Старс
18:00 2 - 2 1.36 4.30 7.65
Хартланд - Съншайн Старс
18:00 1 - 0 1.36 4.28 7.70
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Флекерьой - Арендал 3 - 1 3.20 3.64 1.91
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Флекерьой - Арендал
15:00 3 - 1 3.20 3.64 1.91
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 Йерв Гримстад - Хаугесунд 1 - 0 3.53 3.60 1.97
19:00 Од БК - Бодьо Глимт 3 - 2 4.43 3.97 1.68
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Йерв Гримстад - Хаугесунд
17:00 1 - 0 3.53 3.60 1.97
Од БК - Бодьо Глимт
19:00 3 - 2 4.43 3.97 1.68
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Гуайреня - Насионал Асунсион 1 - 1 2.54 2.93 2.73
02:15 Сол де Америка - Спортиво Амелиано 0 - 1 1.92 3.33 3.61
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Насионал Асунсион
00:00 1 - 1 2.54 2.93 2.73
Сол де Америка - Спортиво Амелиано
02:15 0 - 1 1.92 3.33 3.61
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо 1 - 4 2.25 3.12 3.04
23:15 Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин 5 - 3 1.15 6.88 13.62
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо
21:00 1 - 4 2.25 3.12 3.04
Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин
23:15 5 - 3 1.15 6.88 13.62
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Баник Острава (Чех) - Термалика Нечеча (Пол) 0 - 0 1.56 4.13 4.93
11:00 Земплин Михаловце (Слк) - Хумене (Слк) 3 - 0 1.51 4.00 5.20
11:00 Ница (Фра) - Лозана Спорт (Швц) отл. 1.31 5.54 6.79
11:00 Фарул Констанца (Рум) - Киндия Търговище (Рум) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
11:00 Хробри Глогов (Пол) - Гурник Полковице (Пол) 1 - 2 1.59 3.90 4.52
11:30 Кишварда (Унг) - Хайдук Сплит (Хър) 1 - 1 3.27 3.67 1.89
11:30 Мезьокьовешд (Унг) - Вашаш Будапеща (Унг) 1 - 1 2.15 3.48 2.79
11:30 Словачко (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 2 - 1 1.33 5.19 6.33
11:30 Хайдук Сплит (Хър) - Кишварда (Унг) - 0.00 0.00 0.00
12:00 ГКС Тихи (Пол) - Скра Ченстохова (Пол) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Карвина (Чех) - Фастав Злин (Чех) 0 - 2 2.93 3.91 1.95
12:00 Млада Болеслав (Чех) - Теплице (Чех) 3 - 2 1.56 4.12 4.43
12:00 Пяст Гливице (Пол) - Стал Жешов (Пол) 2 - 0 1.31 4.96 6.98
12:00 Сигма Оломоуц (Чех) - Простейов (Чех) 0 - 0 1.42 4.70 5.06
12:00 Слован Либерец (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 8 - 1 1.07 9.95 18.95
12:00 Тринец (Чех) - Жилина Б (Слк) 5 - 0 1.33 5.01 6.78
12:00 Чешке Будьовице (Чех) - Дукла Прага (Чех) 3 - 1 1.58 4.18 4.35
12:00 Ягиелония Бялисток (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол) 2 - 0 1.29 4.75 8.45
13:00 Винтертур (Швц) - Шафхаузен (Швц) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Съндърланд (Анг) - Гейтсхед (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Флийтууд Таун (Анг) - Транмиър Роувърс (Анг) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Лингби (Дан) - Нюкьобинг (Дан) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
14:00 Одензе (Дан) - Хорсенс (Дан) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
14:00 Падерборн (Гер) - Аякс (Нид) 5 - 2 3.25 3.67 1.90
14:00 Фремад Амагер (Дан) - Хвидовре (Дан) 3 - 0 2.66 3.52 2.20
14:00 Хебър Пазарджик (Бъл) - Витоша Бистрица (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Висла Краков (Пол) - Ресовия Жешов (Пол) отл. 1.85 4.04 3.20
15:00 Волфсбург (Гер) - Оснабрюк (Гер) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Дайнзе (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 0 - 1 8.03 5.31 1.28
15:00 Дордрехт (Нид) - Кортрийк (Бел) 4 - 2 4.30 4.44 1.54
15:00 Дьор ЕТО (Унг) - Дюрмот (Унг) 2 - 4 2.32 3.57 2.53
15:00 Кристъл Палас (Анг) - Акрингтън Стенли (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Похроние Долна Жданя (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 1 - 2 1.78 3.75 3.70
15:00 Рединг (Анг) - Колчестър (Анг) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Уотфорд (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Фейенорд (Нид) - ФК Копенхаген (Дан) 0 - 7 1.97 3.44 3.29
15:00 ФК Ростов (Рус) - Кубан Краснодар (Рус) 2 - 0 1.33 4.60 7.55
15:00 Фортуна Ситард (Нид) - Виктория Кьолн (Гер) 2 - 3 1.85 3.75 3.33
15:30 Брьондби (Дан) - Орхус (Дан) 1 - 2 2.13 3.36 3.03
15:30 Линфийлд (Сир) - Сейнт Мирън (Шот) 1 - 2 5.10 4.14 1.50
16:00 Алоа Атлетик (Шот) - Форфар Атлетик (Шот) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Газиантеп ФК (Тур) - ФК Оренбург (Рус) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Ийст Файф (Шот) - Каудънбийт (Шот) 3 - 0 1.67 4.21 3.82
16:00 Монтроуз (Шот) - Арброут (Шот) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Питърхед (Шот) - Дънди ФК (Шот) 0 - 4 6.97 6.55 1.24
16:00 ПСВ Айндховен (Нид) - Серкъл Брюж (Бел) 2 - 2 1.32 5.01 6.93
16:00 Фрайбург (Гер) - Елверсберг (Гер) 0 - 0 1.49 4.55 4.67
16:00 Чорли (Анг) - Болтън (Анг) 1 - 3 4.84 4.28 1.49
16:00 Щурм Грац (Авс) - Лиферинг Залцбург (Авс) 0 - 0 1.25 6.10 7.54
16:30 Грьонинген (Нид) - ПАОК (Гър) 2 - 1 3.95 3.74 1.71
16:30 Клуб Брюж (Бел) - Беершот (Бел) 2 - 1 1.29 5.66 6.98
16:30 ПАОК (Гър) - Грьонинген (Нид) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Ред Бул Залцбург (Авс) - Олимпиакос (Гър) 3 - 1 1.68 3.86 4.06
16:30 Холщайн Кил (Гер) - Волфсбергер (Авс) 1 - 0 2.55 3.60 2.25
17:00 АЗ Алкмаар (Нид) - Цволе (Нид) 3 - 1 1.35 4.83 6.45
17:00 Ауденарде (Бел) - Остенде (Бел) 0 - 11 0.00 0.00 0.00
17:00 Аустрия Виена (Авс) - Фърст Виена (Авс) 3 - 0 1.21 6.02 9.16
17:00 Аустрия Лустенау (Авс) - Санкт Гален (Швц) 0 - 4 6.17 4.68 1.38
17:00 Бабелсберг 03 (Гер) - Херта Берлин (Гер) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Грацер АК (Авс) - Домжале (Слн) 1 - 4 3.83 3.77 1.74
17:00 Ийстбърн Бороу (Анг) - Кроули Таун (Анг) 0 - 1 2.89 3.64 2.06
17:00 Келти Хартс (Шот) - Рейт Роувърс (Шот) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Куин ъф Саут (Шот) - Хамилтън (Шот) 3 - 1 3.43 3.73 1.82
17:00 Ланс (Фра) - Париж ФК (Фра) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Ливингстън (Шот) - Грийнок Мортън (Шот) 0 - 3 1.60 4.16 4.15
17:00 Люцерн (Швц) - Вадуц (Швц) 4 - 1 1.72 3.78 3.85
17:00 Нънийтън Таун (Анг) - Стокпорт (Анг) 0 - 4 8.84 6.00 1.22
17:00 Олфритън Таун (Анг) - Шефилд Уензди (Анг) 0 - 0 7.04 5.49 1.28
17:00 Оснабрюк (Гер) - Хановер 96 (Гер) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Роял Антверпен (Бел) - Мехелен (Бел) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Саутпорт (Анг) - Блекпул (Анг) 0 - 2 8.87 5.93 1.22
17:00 Спартак Москва (Рус) - Енисей Красноярск (Рус) 3 - 0 1.45 4.38 5.08
17:00 Стандарт Лиеж (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Хавант и Уотърлувил (Анг) - Портсмут (Анг) 0 - 3 7.41 5.13 1.29
17:00 Цюрих (Швц) - Алтах (Авс) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Магдебург (Гер) - Унион Берлин (Гер) 1 - 4 3.50 3.88 1.79
17:30 Рапид Виена (Авс) - АЕК Ларнака (Кип) 2 - 3 1.73 3.74 3.81
17:30 Хартберг (Авс) - Санкт Пьолтен (Авс) 0 - 4 2.01 4.01 2.78
18:00 Збройовка Бърно (Чех) - Слован Братислава (Слк) 2 - 2 2.93 3.57 2.05
18:00 ЛАСК Линц (Авс) - Рапид Букурещ (Рум) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Марица Пловдив (Бъл) - Шибеник (Хър) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Оксер (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра) 1 - 2 2.02 3.43 3.18
18:00 Черно море (Бъл) - Добруджа Добрич (Бъл) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Локомотив София (Бъл) - Септември София (Бъл) 2 - 3 2.27 3.50 2.62
18:30 Посуше (Бих) - Игман Кониц (Бих) отл. 2.04 3.60 3.08
18:30 Щурм Грац (Авс) - Блау-Вайс Линц (Авс) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Етър Велико Търново (Бъл) - Спартак Плевен (Бъл) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Железарна Подбрезова (Слк) - Злате Моравце (Слк) 4 - 0 2.02 3.60 3.05
19:00 Тулуза (Фра) - Ним (Фра) 2 - 0 1.37 4.79 5.87
19:00 Храдец Кралове (Чех) - Варнсдорф (Чех) 3 - 1 1.42 4.45 5.65
19:00 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Апоел Никозия (Кип) 0 - 0 2.40 3.60 2.40
19:30 Фенербахче (Тур) - Партизан Белград (Сър) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:45 Ксамакс (Швц) - Сервет (Швц) 1 - 5 0.00 0.00 0.00
20:00 Ботев Пловдив (Бъл) - Янтра Габрово (Бъл) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Го Ахед Игълс (Нид) - Локомотив Загреб (Хър) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Зимбру Кишинев (Мол) - ФК ФКСБ (Рум) 1 - 6 0.00 0.00 0.00
20:00 Сион (Швц) - Динамо Киев (Укр) 0 - 1 3.97 3.80 1.73
20:00 Утрехт (Нид) - Куинс парк ФК (Шот) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Баник Острава (Чех) - Термалика Нечеча (Пол)
11:00 0 - 0 1.56 4.13 4.93
Земплин Михаловце (Слк) - Хумене (Слк)
11:00 3 - 0 1.51 4.00 5.20
Ница (Фра) - Лозана Спорт (Швц)
11:00 отл. 1.31 5.54 6.79
Фарул Констанца (Рум) - Киндия Търговище (Рум)
11:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Хробри Глогов (Пол) - Гурник Полковице (Пол)
11:00 1 - 2 1.59 3.90 4.52
Кишварда (Унг) - Хайдук Сплит (Хър)
11:30 1 - 1 3.27 3.67 1.89
Мезьокьовешд (Унг) - Вашаш Будапеща (Унг)
11:30 1 - 1 2.15 3.48 2.79
Словачко (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк)
11:30 2 - 1 1.33 5.19 6.33
Хайдук Сплит (Хър) - Кишварда (Унг)
11:30 - 0.00 0.00 0.00
ГКС Тихи (Пол) - Скра Ченстохова (Пол)
12:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Карвина (Чех) - Фастав Злин (Чех)
12:00 0 - 2 2.93 3.91 1.95
Млада Болеслав (Чех) - Теплице (Чех)
12:00 3 - 2 1.56 4.12 4.43
Пяст Гливице (Пол) - Стал Жешов (Пол)
12:00 2 - 0 1.31 4.96 6.98
Сигма Оломоуц (Чех) - Простейов (Чех)
12:00 0 - 0 1.42 4.70 5.06
Слован Либерец (Чех) - Усти над Лабем (Чех)
12:00 8 - 1 1.07 9.95 18.95
Тринец (Чех) - Жилина Б (Слк)
12:00 5 - 0 1.33 5.01 6.78
Чешке Будьовице (Чех) - Дукла Прага (Чех)
12:00 3 - 1 1.58 4.18 4.35
Ягиелония Бялисток (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол)
12:00 2 - 0 1.29 4.75 8.45
Винтертур (Швц) - Шафхаузен (Швц)
13:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Съндърланд (Анг) - Гейтсхед (Анг)
13:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Флийтууд Таун (Анг) - Транмиър Роувърс (Анг)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Лингби (Дан) - Нюкьобинг (Дан)
14:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Одензе (Дан) - Хорсенс (Дан)
14:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Падерборн (Гер) - Аякс (Нид)
14:00 5 - 2 3.25 3.67 1.90
Фремад Амагер (Дан) - Хвидовре (Дан)
14:00 3 - 0 2.66 3.52 2.20
Хебър Пазарджик (Бъл) - Витоша Бистрица (Бъл)
14:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Висла Краков (Пол) - Ресовия Жешов (Пол)
15:00 отл. 1.85 4.04 3.20
Волфсбург (Гер) - Оснабрюк (Гер)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Дайнзе (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
15:00 0 - 1 8.03 5.31 1.28
Дордрехт (Нид) - Кортрийк (Бел)
15:00 4 - 2 4.30 4.44 1.54
Дьор ЕТО (Унг) - Дюрмот (Унг)
15:00 2 - 4 2.32 3.57 2.53
Кристъл Палас (Анг) - Акрингтън Стенли (Анг)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Похроние Долна Жданя (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк)
15:00 1 - 2 1.78 3.75 3.70
Рединг (Анг) - Колчестър (Анг)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Уотфорд (Анг) - Кембридж Юнайтед (Анг)
15:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Фейенорд (Нид) - ФК Копенхаген (Дан)
15:00 0 - 7 1.97 3.44 3.29
ФК Ростов (Рус) - Кубан Краснодар (Рус)
15:00 2 - 0 1.33 4.60 7.55
Фортуна Ситард (Нид) - Виктория Кьолн (Гер)
15:00 2 - 3 1.85 3.75 3.33
Брьондби (Дан) - Орхус (Дан)
15:30 1 - 2 2.13 3.36 3.03
Линфийлд (Сир) - Сейнт Мирън (Шот)
15:30 1 - 2 5.10 4.14 1.50
Алоа Атлетик (Шот) - Форфар Атлетик (Шот)
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Газиантеп ФК (Тур) - ФК Оренбург (Рус)
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Ийст Файф (Шот) - Каудънбийт (Шот)
16:00 3 - 0 1.67 4.21 3.82
Монтроуз (Шот) - Арброут (Шот)
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Питърхед (Шот) - Дънди ФК (Шот)
16:00 0 - 4 6.97 6.55 1.24
ПСВ Айндховен (Нид) - Серкъл Брюж (Бел)
16:00 2 - 2 1.32 5.01 6.93
Фрайбург (Гер) - Елверсберг (Гер)
16:00 0 - 0 1.49 4.55 4.67
Чорли (Анг) - Болтън (Анг)
16:00 1 - 3 4.84 4.28 1.49
Щурм Грац (Авс) - Лиферинг Залцбург (Авс)
16:00 0 - 0 1.25 6.10 7.54
Грьонинген (Нид) - ПАОК (Гър)
16:30 2 - 1 3.95 3.74 1.71
Клуб Брюж (Бел) - Беершот (Бел)
16:30 2 - 1 1.29 5.66 6.98
ПАОК (Гър) - Грьонинген (Нид)
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Ред Бул Залцбург (Авс) - Олимпиакос (Гър)
16:30 3 - 1 1.68 3.86 4.06
Холщайн Кил (Гер) - Волфсбергер (Авс)
16:30 1 - 0 2.55 3.60 2.25
АЗ Алкмаар (Нид) - Цволе (Нид)
17:00 3 - 1 1.35 4.83 6.45
Ауденарде (Бел) - Остенде (Бел)
17:00 0 - 11 0.00 0.00 0.00
Аустрия Виена (Авс) - Фърст Виена (Авс)
17:00 3 - 0 1.21 6.02 9.16
Аустрия Лустенау (Авс) - Санкт Гален (Швц)
17:00 0 - 4 6.17 4.68 1.38
Бабелсберг 03 (Гер) - Херта Берлин (Гер)
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Грацер АК (Авс) - Домжале (Слн)
17:00 1 - 4 3.83 3.77 1.74
Ийстбърн Бороу (Анг) - Кроули Таун (Анг)
17:00 0 - 1 2.89 3.64 2.06
Келти Хартс (Шот) - Рейт Роувърс (Шот)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Куин ъф Саут (Шот) - Хамилтън (Шот)
17:00 3 - 1 3.43 3.73 1.82
Ланс (Фра) - Париж ФК (Фра)
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ливингстън (Шот) - Грийнок Мортън (Шот)
17:00 0 - 3 1.60 4.16 4.15
Люцерн (Швц) - Вадуц (Швц)
17:00 4 - 1 1.72 3.78 3.85
Нънийтън Таун (Анг) - Стокпорт (Анг)
17:00 0 - 4 8.84 6.00 1.22
Олфритън Таун (Анг) - Шефилд Уензди (Анг)
17:00 0 - 0 7.04 5.49 1.28
Оснабрюк (Гер) - Хановер 96 (Гер)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Роял Антверпен (Бел) - Мехелен (Бел)
17:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Саутпорт (Анг) - Блекпул (Анг)
17:00 0 - 2 8.87 5.93 1.22
Спартак Москва (Рус) - Енисей Красноярск (Рус)
17:00 3 - 0 1.45 4.38 5.08
Стандарт Лиеж (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел)
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Хавант и Уотърлувил (Анг) - Портсмут (Анг)
17:00 0 - 3 7.41 5.13 1.29
Цюрих (Швц) - Алтах (Авс)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Магдебург (Гер) - Унион Берлин (Гер)
17:30 1 - 4 3.50 3.88 1.79
Рапид Виена (Авс) - АЕК Ларнака (Кип)
17:30 2 - 3 1.73 3.74 3.81
Хартберг (Авс) - Санкт Пьолтен (Авс)
17:30 0 - 4 2.01 4.01 2.78
Збройовка Бърно (Чех) - Слован Братислава (Слк)
18:00 2 - 2 2.93 3.57 2.05
ЛАСК Линц (Авс) - Рапид Букурещ (Рум)
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Марица Пловдив (Бъл) - Шибеник (Хър)
18:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Оксер (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра)
18:00 1 - 2 2.02 3.43 3.18
Черно море (Бъл) - Добруджа Добрич (Бъл)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Локомотив София (Бъл) - Септември София (Бъл)
18:30 2 - 3 2.27 3.50 2.62
Посуше (Бих) - Игман Кониц (Бих)
18:30 отл. 2.04 3.60 3.08
Щурм Грац (Авс) - Блау-Вайс Линц (Авс)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Етър Велико Търново (Бъл) - Спартак Плевен (Бъл)
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Железарна Подбрезова (Слк) - Злате Моравце (Слк)
19:00 4 - 0 2.02 3.60 3.05
Тулуза (Фра) - Ним (Фра)
19:00 2 - 0 1.37 4.79 5.87
Храдец Кралове (Чех) - Варнсдорф (Чех)
19:00 3 - 1 1.42 4.45 5.65
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Апоел Никозия (Кип)
19:00 0 - 0 2.40 3.60 2.40
Фенербахче (Тур) - Партизан Белград (Сър)
19:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ксамакс (Швц) - Сервет (Швц)
19:45 1 - 5 0.00 0.00 0.00
Ботев Пловдив (Бъл) - Янтра Габрово (Бъл)
20:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Го Ахед Игълс (Нид) - Локомотив Загреб (Хър)
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Зимбру Кишинев (Мол) - ФК ФКСБ (Рум)
20:00 1 - 6 0.00 0.00 0.00
Сион (Швц) - Динамо Киев (Укр)
20:00 0 - 1 3.97 3.80 1.73
Утрехт (Нид) - Куинс парк ФК (Шот)
20:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Гейланг Интернешънъл 0 - 2 2.55 3.95 2.13
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Балестиер Халса - Гейланг Интернешънъл
12:30 0 - 2 2.55 3.95 2.13
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Монтевидео - Пласа Колония отл. 1.43 4.08 6.59
16:00 Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке отл. 3.73 3.40 1.86
21:00 Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео отл. 1.66 3.63 4.52
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Насионал Монтевидео - Пласа Колония
02:00 отл. 1.43 4.08 6.59
Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
16:00 отл. 3.73 3.40 1.86
Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео
21:00 отл. 1.66 3.63 4.52
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б68 Тофтир - ХБ Торсхавн 0 - 1 7.97 5.10 1.26
18:00 07 Вестур - ЕБ Стреймур 5 - 4 2.25 3.55 2.49
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б68 Тофтир - ХБ Торсхавн
17:00 0 - 1 7.97 5.10 1.26
07 Вестур - ЕБ Стреймур
18:00 5 - 4 2.25 3.55 2.49
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Хонка - ИФК Мариехамн 1 - 1 1.44 4.34 6.83
17:00 АС Оулу - ВПС Вааса 0 - 6 3.37 3.30 2.09
17:00 ХИК Хелзинки - КуПС Куопио 1 - 1 2.03 3.15 3.78
18:00 ФК Лахти - Интер Турку 2 - 1 3.74 3.59 1.90
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хонка - ИФК Мариехамн
15:00 1 - 1 1.44 4.34 6.83
АС Оулу - ВПС Вааса
17:00 0 - 6 3.37 3.30 2.09
ХИК Хелзинки - КуПС Куопио
17:00 1 - 1 2.03 3.15 3.78
ФК Лахти - Интер Турку
18:00 2 - 1 3.74 3.59 1.90
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Паргас ИФ - ПК-35 Вантаа 3 - 2 3.86 3.57 1.81
17:00 ПЕПО Лапеенранта - Екеняс ИФ 2 - 2 3.40 3.63 1.90
17:00 СЯК Академия - Яро 1 - 3 2.95 3.46 2.15
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - ПК-35 Вантаа
17:00 3 - 2 3.86 3.57 1.81
ПЕПО Лапеенранта - Екеняс ИФ
17:00 2 - 2 3.40 3.63 1.90
СЯК Академия - Яро
17:00 1 - 3 2.95 3.46 2.15
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ЙИППО Йоенсуу - ПеКа Котка 1 - 0 1.17 6.57 11.22
17:00 Атлантис Хелзинки - Пало-Поят Хелзинки 2 - 0 1.90 3.85 3.04
17:00 Футура Порвоо - НЯС Нурмиярви 0 - 3 2.12 3.66 2.71
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЙИППО Йоенсуу - ПеКа Котка
15:00 1 - 0 1.17 6.57 11.22
Атлантис Хелзинки - Пало-Поят Хелзинки
17:00 2 - 0 1.90 3.85 3.04
Футура Порвоо - НЯС Нурмиярви
17:00 0 - 3 2.12 3.66 2.71
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 КааПо Каарина - Джаз Пори 0 - 5 5.19 4.54 1.44
17:00 ХЯС Академия - СалПа Сало 3 - 2 2.63 3.47 2.26
18:00 Илвес-Кисат Тампере - ЕПС Еспоо 3 - 2 1.57 4.09 4.36
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
КааПо Каарина - Джаз Пори
17:00 0 - 5 5.19 4.54 1.44
ХЯС Академия - СалПа Сало
17:00 3 - 2 2.63 3.47 2.26
Илвес-Кисат Тампере - ЕПС Еспоо
18:00 3 - 2 1.57 4.09 4.36
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Нярпес Крафт - Вааса ИФК 0 - 1 2.47 3.26 2.49
17:00 РоПС Рованиеми - ЮЯК Ювяскюля 2 - 2 4.80 4.29 1.48
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Нярпес Крафт - Вааса ИФК
15:00 0 - 1 2.47 3.26 2.49
РоПС Рованиеми - ЮЯК Ювяскюля
17:00 2 - 2 4.80 4.29 1.48
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго 1 - 1 3.53 3.19 2.07
22:00 Палестино Сантяго - Унион Еспаньола 1 - 0 2.33 3.29 2.86
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго
01:00 1 - 1 3.53 3.19 2.07
Палестино Сантяго - Унион Еспаньола
22:00 1 - 0 2.33 3.29 2.86
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Мялби 0 - 1 1.42 4.12 8.05
18:30 Хелзинборг - Калмар 1 - 1 3.82 3.31 1.98
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
АИК Стокхолм - Мялби
16:00 0 - 1 1.42 4.12 8.05
Хелзинборг - Калмар
18:30 1 - 1 3.82 3.31 1.98
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
14:00 Торнс - Олимпик Малмьо 2 - 1 2.24 3.60 2.69
17:00 Худинге - Хамарби ТФФ 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Торнс - Олимпик Малмьо
14:00 2 - 1 2.24 3.60 2.69
Худинге - Хамарби ТФФ
17:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Далкурд - Ландскрона БоИС 0 - 1 2.16 3.40 3.06
16:00 Йостерсунд - Утсиктенс 0 - 3 3.18 3.32 2.14
18:00 Йостерс - Шьовде АИК 2 - 3 1.52 3.89 5.95
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Ландскрона БоИС
16:00 0 - 1 2.16 3.40 3.06
Йостерсунд - Утсиктенс
16:00 0 - 3 3.18 3.32 2.14
Йостерс - Шьовде АИК
18:00 2 - 3 1.52 3.89 5.95
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Чеджу Юнайтед - Сеул 2 - 2 2.13 3.23 3.32
13:00 Кимчхон Сангму - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 2 3.07 3.30 2.21
13:00 Поханг Стийлърс - Улсан Хюндай 2 - 0 3.22 3.22 2.18
14:00 Съннам - Кануън 0 - 2 3.23 3.13 2.22
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чеджу Юнайтед - Сеул
12:00 2 - 2 2.13 3.23 3.32
Кимчхон Сангму - Чонбук Хюндай Моторс
13:00 1 - 2 3.07 3.30 2.21
Поханг Стийлърс - Улсан Хюндай
13:00 2 - 0 3.22 3.22 2.18
Съннам - Кануън
14:00 0 - 2 3.23 3.13 2.22
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ансан Грийнърс - Анянг 1 - 4 3.94 3.35 1.84
12:00 Пучхон 1995 - Теджън Хана Ситизен 2 - 0 2.90 3.19 2.29
14:00 Гимпо - Куанджу 0 - 0 4.04 3.41 1.81
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Анянг
12:00 1 - 4 3.94 3.35 1.84
Пучхон 1995 - Теджън Хана Ситизен
12:00 2 - 0 2.90 3.19 2.29
Гимпо - Куанджу
14:00 0 - 0 4.04 3.41 1.81
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Токио - Ависпа Фукуока 2 - 2 2.17 2.98 3.59
12:30 Кашива Рейсол - Кашима Антлърс 1 - 2 3.15 3.42 2.14
12:30 Киото Санга - Консадол Сапоро 2 - 1 3.06 3.38 2.21
12:30 Санфрече Хирошима - Джубило Ивата 3 - 0 1.43 4.19 7.35
13:00 Гамба Осака - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 3.91 3.45 1.88
13:00 Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл 2 - 1 3.33 3.25 2.12
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Йокохама Ф-Маринос 3 - 5 4.33 3.85 1.71
13:00 Шонан Белмар - Нагоя Грампус 0 - 0 2.63 2.91 2.83
13:30 Саган Тошу - Висел Кобе 0 - 2 2.31 3.17 3.05
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Токио - Ависпа Фукуока
12:00 2 - 2 2.17 2.98 3.59
Кашива Рейсол - Кашима Антлърс
12:30 1 - 2 3.15 3.42 2.14
Киото Санга - Консадол Сапоро
12:30 2 - 1 3.06 3.38 2.21
Санфрече Хирошима - Джубило Ивата
12:30 3 - 0 1.43 4.19 7.35
Гамба Осака - Урава Ред Даймъндс
13:00 1 - 1 3.91 3.45 1.88
Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл
13:00 2 - 1 3.33 3.25 2.12
Шимизу Ес-Пулс - Йокохама Ф-Маринос
13:00 3 - 5 4.33 3.85 1.71
Шонан Белмар - Нагоя Грампус
13:00 0 - 0 2.63 2.91 2.83
Саган Тошу - Висел Кобе
13:30 0 - 2 2.31 3.17 3.05
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Блаублиц Акита - Ренофа Ямагучи 0 - 1 2.46 3.00 2.91
12:00 Вентфорет Кофу - В-Варен Нагазаки 0 - 1 2.49 3.01 2.86
12:00 Ивате Грула Мориока - Омия Ардижа 1 - 0 2.67 3.16 2.54
12:00 Мачида Зелвия - Вегалта Сендай 2 - 3 2.22 3.18 3.13
12:00 Мито Холихок - Йокохама ФК 1 - 2 2.67 3.19 2.52
13:00 Звейген Канадзава - Токушима Вортис 0 - 1 2.86 2.99 2.50
13:00 Монтедио Ямагата - Точиги СК 0 - 2 2.02 3.05 3.82
13:00 Оита Тринита - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 2 2.50 2.93 2.92
13:00 Фагиано Окаяма - Роасо Кумамото 0 - 2 2.38 3.03 3.00
13:30 Теспакусатсу Гунма - Албирекс Ниигата 0 - 2 4.63 3.45 1.73
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Ренофа Ямагучи
08:00 0 - 1 2.46 3.00 2.91
Вентфорет Кофу - В-Варен Нагазаки
12:00 0 - 1 2.49 3.01 2.86
Ивате Грула Мориока - Омия Ардижа
12:00 1 - 0 2.67 3.16 2.54
Мачида Зелвия - Вегалта Сендай
12:00 2 - 3 2.22 3.18 3.13
Мито Холихок - Йокохама ФК
12:00 1 - 2 2.67 3.19 2.52
Звейген Канадзава - Токушима Вортис
13:00 0 - 1 2.86 2.99 2.50
Монтедио Ямагата - Точиги СК
13:00 0 - 2 2.02 3.05 3.82
Оита Тринита - Джеф Юнайтед Чиба
13:00 3 - 2 2.50 2.93 2.92
Фагиано Окаяма - Роасо Кумамото
13:00 0 - 2 2.38 3.03 3.00
Теспакусатсу Гунма - Албирекс Ниигата
13:30 0 - 2 4.63 3.45 1.73