Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Славия Мозир - Шахтьор Солигорск отл. 7.20 4.50 1.40
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Славия Мозир - Шахтьор Солигорск
19:00 отл. 7.20 4.50 1.40
Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Санта Крус - Университарио Сукре 3 - 0 1.82 3.62 3.78
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Реал Санта Крус - Университарио Сукре
22:00 3 - 0 1.82 3.62 3.78
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG - Ботафого RJ 3 - 0 1.88 3.17 4.10
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Ботафого RJ
01:00 3 - 0 1.88 3.17 4.10
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:15 Ерманос Колменарес - Португеза Акаригуа 0 - 0 2.32 2.81 3.06
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ерманос Колменарес - Португеза Акаригуа
02:15 0 - 0 2.32 2.81 3.06
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
21:00 Ел Мокавлун - Ел Гуна 2 - 0 2.38 2.75 3.01
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ел Мокавлун - Ел Гуна
21:00 2 - 0 2.38 2.75 3.01
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
18:00 ФКИ Левадия Талин - Талина Калев 3 - 1 1.06 9.58 20.75
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
ФКИ Левадия Талин - Талина Калев
18:00 3 - 1 1.06 9.58 20.75
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Дери Сити 2 - 3 2.68 3.26 2.48
21:45 Дъндолк - УК Дъблин 3 - 0 1.24 5.92 10.67
21:45 Сейнт Патрикс - Дрогеда Юнайтед 3 - 0 1.48 4.03 6.35
22:00 Фин Харпс - Шамрок Роувърс 0 - 1 7.39 4.25 1.42
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Дери Сити
21:45 2 - 3 2.68 3.26 2.48
Дъндолк - УК Дъблин
21:45 3 - 0 1.24 5.92 10.67
Сейнт Патрикс - Дрогеда Юнайтед
21:45 3 - 0 1.48 4.03 6.35
Фин Харпс - Шамрок Роувърс
22:00 0 - 1 7.39 4.25 1.42
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Корк Сити 1 - 3 5.99 3.95 1.49
21:45 Голуей Юнайтед - Уотърфорд 1 - 0 2.64 3.05 2.57
21:45 Коб Рамблърс - Трити Юнайтед 0 - 2 2.82 3.41 2.24
21:45 Уексфорд - Атлон Таун 3 - 1 1.46 4.49 5.27
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Корк Сити
21:45 1 - 3 5.99 3.95 1.49
Голуей Юнайтед - Уотърфорд
21:45 1 - 0 2.64 3.05 2.57
Коб Рамблърс - Трити Юнайтед
21:45 0 - 2 2.82 3.41 2.24
Уексфорд - Атлон Таун
21:45 3 - 1 1.46 4.49 5.27
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 КР Рейкявик - Викингур Рейкявик 0 - 3 2.29 3.49 2.71
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
КР Рейкявик - Викингур Рейкявик
22:15 0 - 3 2.29 3.49 2.71
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Гриндавик - Селфос 2 - 2 2.09 3.62 2.85
22:15 Кордренгир Рейкявик - Грота Селтярнарнес 1 - 0 1.94 3.64 3.21
22:15 Филкир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 2 1.41 4.65 5.76
23:00 Вестри - КВ Рейкявик 2 - 4 1.66 3.99 3.99
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гриндавик - Селфос
22:15 2 - 2 2.09 3.62 2.85
Кордренгир Рейкявик - Грота Селтярнарнес
22:15 1 - 0 1.94 3.64 3.21
Филкир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 2 - 2 1.41 4.65 5.76
Вестри - КВ Рейкявик
23:00 2 - 4 1.66 3.99 3.99
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Туран Туркестан - Тобол Костанай 2 - 2 3.40 3.07 2.04
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Туран Туркестан - Тобол Костанай
18:00 2 - 2 3.40 3.07 2.04
Камерун - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Яфут Яунде - Пантере ду Нде 0 - 1 2.76 2.96 2.39
Камерун - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Яфут Яунде - Пантере ду Нде
20:30 0 - 1 2.76 2.96 2.39
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
01:30 Халифакс Уондърърс - Атлетико Отава 0 - 2 2.33 3.09 2.70
04:30 Пасифик - Кавалри 3 - 3 2.35 3.22 2.57
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Атлетико Отава
01:30 0 - 2 2.33 3.09 2.70
Пасифик - Кавалри
04:30 3 - 3 2.35 3.22 2.57
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Форталеса CE (Бра) - Естудиантес Ла Плата (Арж) 1 - 1 1.95 3.22 4.11
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Форталеса CE (Бра) - Естудиантес Ла Плата (Арж)
03:30 1 - 1 1.95 3.22 4.11
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Индепендиенте дел Вале (Екв) - Ланус (Арж) 2 - 1 1.64 3.62 5.18
03:30 Олимпия Асунсион (Пар) - Атлетико GO (Бра) 2 - 0 2.16 3.13 3.37
03:30 Универсидад Католика (Чил) - Сао Пауло SP (Бра) 2 - 4 3.27 3.01 2.28
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте дел Вале (Екв) - Ланус (Арж)
01:15 2 - 1 1.64 3.62 5.18
Олимпия Асунсион (Пар) - Атлетико GO (Бра)
03:30 2 - 0 2.16 3.13 3.37
Универсидад Католика (Чил) - Сао Пауло SP (Бра)
03:30 2 - 4 3.27 3.01 2.28
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе - Картахинес 1 - 1 1.81 3.67 3.57
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе - Картахинес
05:00 1 - 1 1.81 3.67 3.57
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Лиепая - Рига ФК 0 - 0 3.51 3.14 1.98
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лиепая - Рига ФК
18:00 0 - 0 3.51 3.14 1.98
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Жалгирис Вилнюс - Хегелман Каунас 2 - 1 1.75 3.39 3.94
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Хегелман Каунас
19:00 2 - 1 1.75 3.39 3.94
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Тевраш Зейна - Каеди 4 - 0 0.00 0.00 0.00
20:30 Дуан Нуакшот - Нуадибу 1 - 1 0.00 0.00 0.00
22:45 Нуакшот Кингс - АСАК Конкорд 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Тевраш Зейна - Каеди
19:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Дуан Нуакшот - Нуадибу
20:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Нуакшот Кингс - АСАК Конкорд
22:45 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Няса Биг Булетс - Сейбъл Фарминг 1 - 0 1.40 3.98 6.50
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Няса Биг Булетс - Сейбъл Фарминг
15:30 1 - 0 1.40 3.98 6.50
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте - Атлетико Ла Пас 3 - 0 1.63 3.37 4.99
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Атлетико Ла Пас
03:00 3 - 0 1.63 3.37 4.99
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Аякучо - Академия Кантолао 1 - 2 1.42 4.20 6.54
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Аякучо - Академия Кантолао
23:30 1 - 2 1.42 4.20 6.54
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Берое (Бъл) - Литекс Ловеч (Бъл) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
11:00 Нефтехимик Нижнекамск (Рус) - Чертаново Москва (Рус) 5 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Виктория Пилзен (Чех) - МАС Таборско (Чех) 3 - 0 1.13 7.63 12.49
12:00 Краковия Краков (Пол) - Рапид Букурещ (Рум) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
12:00 ФК Нови Пазар (Сър) - Звезда 09 Биелина (Бих) 3 - 0 1.40 4.33 6.24
12:00 Чарлтън (Анг) - Килмарнък (Шот) 0 - 1 2.13 3.49 2.86
13:00 Фредериция (Дан) - Вейле (Дан) 1 - 1 2.51 3.65 2.29
13:00 Хибърниън (Шот) - Бъртън Албион (Анг) 4 - 2 1.75 3.57 3.81
14:00 Рандерс (Дан) - Виборг (Дан) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Бърнли (Анг) - Рочдейл (Анг) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Килмарнък (Шот) - Чарлтън (Анг) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Силкеборг (Дан) - Санкт Паули (Гер) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Стал Мелец (Пол) - Корона Келце (Пол) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Ян Регенсбург (Гер) - Цвикау (Гер) 6 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Ивердон-Спорт (Швц) - Грасхопърс (Швц) 2 - 0 4.18 3.83 1.66
16:00 Рапид Виена II (Авс) - Аустрия Виена II (Авс) 4 - 1 2.09 3.88 2.75
16:30 Арминия Билефелд (Гер) - Олимпиакос (Гър) 3 - 1 2.80 3.36 2.22
17:00 Амиен (Фра) - Остенде (Бел) 1 - 4 2.57 3.45 2.33
17:00 Сейнт Джонстън (Шот) - Абърдийн (Шот) - 0.00 0.00 0.00
17:15 Истанбул Башакшехир (Тур) - Металист Харков (Укр) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - У Крайова 1948 (Рум) 0 - 1 2.45 3.65 2.37
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Университатя Крайова (Рум) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Гингам (Фра) - Шамоа Ниор (Фра) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Йънг Бойс (Швц) - Лозана-Уши (Швц) 2 - 2 1.26 5.91 7.14
18:00 Кечкемет (Унг) - Бекешчаба 1912 (Унг) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Легия Варшава (Пол) - Мотор Люблин (Пол) 2 - 3 1.23 5.96 8.58
18:00 Рийд (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Форвартс Щайр (Авс) - Спарта Прага Б (Чех) 0 - 8 0.00 0.00 0.00
18:30 Осиек (Хър) - Университатя Клуж (Рум) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Ресовия Жешов (Пол) - Кошице (Слк) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Хамбургер (Гер) - Арис Солун (Гър) 4 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Айнтрахт Брауншвайг (Гер) - Суифт Есперанж (Люк) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Браво Любляна (Слн) - Риека (Хър) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Динамо Загреб (Хър) - Спартак Търнава (Слк) 3 - 3 1.13 6.52 19.50
19:00 Дуисбург (Гер) - Пройсен Мюнстер (Гер) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Лавал (Фра) - Конкарно (Фра) 1 - 1 2.11 3.35 3.01
19:00 Мура (Слн) - Флоридсдорфер АК (Авс) 4 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Славия (Бъл) - Спортист Своге (Бъл) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 Хайдук Сплит (Хър) - КАА Гент (Бел) 0 - 3 2.04 3.52 2.96
19:30 Целие (Слн) - ХНК Горица (Хър) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Камбур (Нид) - Мепен (Гер) 2 - 2 1.43 4.81 5.34
20:00 Мепен (Гер) - Камбур (Нид) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Рот-Вайс Есен (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер) 2 - 4 0.00 0.00 0.00
20:00 ФК Нижни Новгород (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 1 - 1 3.42 3.46 1.92
21:00 Явор Иваница (Сър) - Йединство Биело Поле (Чгр) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Берое (Бъл) - Литекс Ловеч (Бъл)
11:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Нефтехимик Нижнекамск (Рус) - Чертаново Москва (Рус)
11:00 5 - 1 0.00 0.00 0.00
Виктория Пилзен (Чех) - МАС Таборско (Чех)
12:00 3 - 0 1.13 7.63 12.49
Краковия Краков (Пол) - Рапид Букурещ (Рум)
12:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
ФК Нови Пазар (Сър) - Звезда 09 Биелина (Бих)
12:00 3 - 0 1.40 4.33 6.24
Чарлтън (Анг) - Килмарнък (Шот)
12:00 0 - 1 2.13 3.49 2.86
Фредериция (Дан) - Вейле (Дан)
13:00 1 - 1 2.51 3.65 2.29
Хибърниън (Шот) - Бъртън Албион (Анг)
13:00 4 - 2 1.75 3.57 3.81
Рандерс (Дан) - Виборг (Дан)
14:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Бърнли (Анг) - Рочдейл (Анг)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Килмарнък (Шот) - Чарлтън (Анг)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Силкеборг (Дан) - Санкт Паули (Гер)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Стал Мелец (Пол) - Корона Келце (Пол)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Ян Регенсбург (Гер) - Цвикау (Гер)
15:00 6 - 2 0.00 0.00 0.00
Ивердон-Спорт (Швц) - Грасхопърс (Швц)
16:00 2 - 0 4.18 3.83 1.66
Рапид Виена II (Авс) - Аустрия Виена II (Авс)
16:00 4 - 1 2.09 3.88 2.75
Арминия Билефелд (Гер) - Олимпиакос (Гър)
16:30 3 - 1 2.80 3.36 2.22
Амиен (Фра) - Остенде (Бел)
17:00 1 - 4 2.57 3.45 2.33
Сейнт Джонстън (Шот) - Абърдийн (Шот)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Истанбул Башакшехир (Тур) - Металист Харков (Укр)
17:15 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - У Крайова 1948 (Рум)
18:00 0 - 1 2.45 3.65 2.37
Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Университатя Крайова (Рум)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Гингам (Фра) - Шамоа Ниор (Фра)
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Йънг Бойс (Швц) - Лозана-Уши (Швц)
18:00 2 - 2 1.26 5.91 7.14
Кечкемет (Унг) - Бекешчаба 1912 (Унг)
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Легия Варшава (Пол) - Мотор Люблин (Пол)
18:00 2 - 3 1.23 5.96 8.58
Рийд (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Форвартс Щайр (Авс) - Спарта Прага Б (Чех)
18:00 0 - 8 0.00 0.00 0.00
Осиек (Хър) - Университатя Клуж (Рум)
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ресовия Жешов (Пол) - Кошице (Слк)
18:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Хамбургер (Гер) - Арис Солун (Гър)
18:30 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Айнтрахт Брауншвайг (Гер) - Суифт Есперанж (Люк)
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Браво Любляна (Слн) - Риека (Хър)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Загреб (Хър) - Спартак Търнава (Слк)
19:00 3 - 3 1.13 6.52 19.50
Дуисбург (Гер) - Пройсен Мюнстер (Гер)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лавал (Фра) - Конкарно (Фра)
19:00 1 - 1 2.11 3.35 3.01
Мура (Слн) - Флоридсдорфер АК (Авс)
19:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Славия (Бъл) - Спортист Своге (Бъл)
19:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Хайдук Сплит (Хър) - КАА Гент (Бел)
19:30 0 - 3 2.04 3.52 2.96
Целие (Слн) - ХНК Горица (Хър)
19:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Камбур (Нид) - Мепен (Гер)
20:00 2 - 2 1.43 4.81 5.34
Мепен (Гер) - Камбур (Нид)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Рот-Вайс Есен (Гер) - Борусия М'Гладбах (Гер)
20:00 2 - 4 0.00 0.00 0.00
ФК Нижни Новгород (Рус) - ПФК Сочи (Рус)
20:00 1 - 1 3.42 3.46 1.92
Явор Иваница (Сър) - Йединство Биело Поле (Чгр)
21:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Шарлът - Остин 0 - 1 2.17 3.38 3.21
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед 2 - 1 1.71 3.86 4.48
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шарлът - Остин
02:00 0 - 1 2.17 3.38 3.21
Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
03:00 2 - 1 1.71 3.86 4.48
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 АГМК Алмалик - Навбахор Наманган 1 - 2 2.29 2.81 2.92
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Навбахор Наманган
18:00 1 - 2 2.29 2.81 2.92
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Викингур Гота - Б36 Торсхавн 2 - 1 1.61 3.99 4.19
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Гота - Б36 Торсхавн
21:00 2 - 1 1.61 3.99 4.19
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - КПВ Кокола 1 - 2 1.99 3.55 3.18
18:30 КТП Котка - МП Микели 4 - 1 1.82 3.67 3.67
18:30 ЯПС Ярвенпяя - ТПС Турку 0 - 1 5.56 4.22 1.47
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - КПВ Кокола
18:30 1 - 2 1.99 3.55 3.18
КТП Котка - МП Микели
18:30 4 - 1 1.82 3.67 3.67
ЯПС Ярвенпяя - ТПС Турку
18:30 0 - 1 5.56 4.22 1.47
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 Кифен 08 - Рейпас Лахти 1 - 0 2.93 3.50 2.07
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кифен 08 - Рейпас Лахти
19:00 1 - 0 2.93 3.50 2.07
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Нубленсе Чилан - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 2 1.73 3.57 4.47
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Нубленсе Чилан - Аудакс Италяно Сантяго
02:00 1 - 2 1.73 3.57 4.47
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сундсвал - Малмьо 2 - 1 9.00 5.11 1.31
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Сундсвал - Малмьо
20:00 2 - 1 9.00 5.11 1.31