АФК Къп Рез. 1 X 2
13:00 Виетел - Хоуганг Юнайтед 5 - 2 1.41 4.20 6.27
15:00 Куала Лумпур Сити - Тампайнс Роувърс 2 - 1 1.38 4.46 6.46
17:00 Согдиана Джизак - Алтин Асир Ашхабад 3 - 1 1.56 3.89 4.99
АФК Къп
Час Рез. 1 X 2
Виетел - Хоуганг Юнайтед
13:00 5 - 2 1.41 4.20 6.27
Куала Лумпур Сити - Тампайнс Роувърс
15:00 2 - 1 1.38 4.46 6.46
Согдиана Джизак - Алтин Асир Ашхабад
17:00 3 - 1 1.56 3.89 4.99
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:05 Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио отл. 3.44 3.10 2.06
00:05 Химнасия Ла Плата - Фландрия 2 - 0 1.52 3.77 6.20
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио
00:05 отл. 3.44 3.10 2.06
Химнасия Ла Плата - Фландрия
00:05 2 - 0 1.52 3.77 6.20
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Крисиума SC 1 - 1 2.76 2.98 2.54
03:30 Гремио Новоризонтино SP - Васко да Гама RJ 2 - 0 2.80 2.87 2.60
03:30 КР Бразил AL - Томбензе MG 0 - 0 2.10 2.88 3.70
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Крисиума SC
01:00 1 - 1 2.76 2.98 2.54
Гремио Новоризонтино SP - Васко да Гама RJ
03:30 2 - 0 2.80 2.87 2.60
КР Бразил AL - Томбензе MG
03:30 0 - 0 2.10 2.88 3.70
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Мерида - Сулия - 0.00 0.00 0.00
23:00 Замора Баринас - Депортиво Лара - 0.00 0.00 0.00
23:00 Карабобо Валенсия - Академия Пуерто Кабейо - 0.00 0.00 0.00
23:00 Метрополитанос - Ерманос Колменарес - 0.00 0.00 0.00
23:00 Минерос де Гуаяна - Каракас - 0.00 0.00 0.00
23:00 Монагас Матурин - Депортиво Ла Гуайра - 0.00 0.00 0.00
23:00 Португеза Акаригуа - Депортиво Тачира - 0.00 0.00 0.00
23:00 Универсидад Сентрал - Арагуа Маракай - 0.00 0.00 0.00
23:30 Арагуа Маракай - Метрополитанос 2 - 3 3.04 2.68 2.44
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес де Мерида - Сулия
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Замора Баринас - Депортиво Лара
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Карабобо Валенсия - Академия Пуерто Кабейо
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Метрополитанос - Ерманос Колменарес
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Минерос де Гуаяна - Каракас
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Монагас Матурин - Депортиво Ла Гуайра
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Португеза Акаригуа - Депортиво Тачира
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Универсидад Сентрал - Арагуа Маракай
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Арагуа Маракай - Метрополитанос
23:30 2 - 3 3.04 2.68 2.44
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Тор Акурейри - Тротур Вогар 5 - 0 1.68 3.84 3.98
21:30 Фьолнир Рейкявик - ХК Коупавогюр 3 - 1 2.58 3.55 2.28
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Тор Акурейри - Тротур Вогар
21:00 5 - 0 1.68 3.84 3.98
Фьолнир Рейкявик - ХК Коупавогюр
21:30 3 - 1 2.58 3.55 2.28
Камерун - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Единг Спорт - Канон Яунде 0 - 0 2.50 2.96 2.61
20:30 Лес Астрес де Дуала - Котон Спорт де Гаруа 0 - 2 2.21 2.80 3.30
Камерун - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Единг Спорт - Канон Яунде
18:00 0 - 0 2.50 2.96 2.61
Лес Астрес де Дуала - Котон Спорт де Гаруа
20:30 0 - 2 2.21 2.80 3.30
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Фордж - Валюр 0 - 1 1.92 3.42 3.41
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Валюр
02:00 0 - 1 1.92 3.42 3.41
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гуанджоу ФК - Ухан Три Таунс 1 - 2 35.14 11.03 1.06
14:30 Пекин Гуоан - Чънду Ронгченг 0 - 0 1.95 3.33 3.69
14:30 Хъбей ФК - Ухан Яндзъ Ривър 2 - 1 9.97 4.84 1.29
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гуанджоу ФК - Ухан Три Таунс
12:30 1 - 2 35.14 11.03 1.06
Пекин Гуоан - Чънду Ронгченг
14:30 0 - 0 1.95 3.33 3.69
Хъбей ФК - Ухан Яндзъ Ривър
14:30 2 - 1 9.97 4.84 1.29
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Серо Портеньо (Пар) - Палмейрас SP (Бра) 0 - 3 5.53 3.47 1.66
01:15 Талерес Кордоба (Арж) - Колон Санта Фе (Арж) 1 - 1 2.13 3.10 3.56
03:30 Велес Сарсфийлд (Арж) - Ривър Плейт (Арж) 1 - 0 3.68 3.16 2.08
03:30 Депортес Толима (Кол) - Фламенго RJ (Бра) 0 - 1 3.36 3.16 2.19
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Серо Портеньо (Пар) - Палмейрас SP (Бра)
01:15 0 - 3 5.53 3.47 1.66
Талерес Кордоба (Арж) - Колон Санта Фе (Арж)
01:15 1 - 1 2.13 3.10 3.56
Велес Сарсфийлд (Арж) - Ривър Плейт (Арж)
03:30 1 - 0 3.68 3.16 2.08
Депортес Толима (Кол) - Фламенго RJ (Бра)
03:30 0 - 1 3.36 3.16 2.19
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Сеара CE (Бра) 1 - 2 1.80 3.28 4.60
03:30 Депортиво Кали (Кол) - Мелгар Арекипа (Пер) 0 - 0 1.55 3.71 6.09
03:30 Депортиво Тачира (Вен) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 3.15 3.08 2.31
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Сеара CE (Бра)
01:15 1 - 2 1.80 3.28 4.60
Депортиво Кали (Кол) - Мелгар Арекипа (Пер)
03:30 0 - 0 1.55 3.71 6.09
Депортиво Тачира (Вен) - Сантос SP (Бра)
03:30 1 - 1 3.15 3.08 2.31
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Стела Клуб д'Аджаме - Индение Абенгуру 3 - 2 4.56 3.43 1.63
18:30 Буаке - Сан Педро 1 - 1 3.45 2.85 2.12
22:30 СО де л'Арми - АСЕК Мимозас 1 - 2 6.04 3.25 1.55
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Стела Клуб д'Аджаме - Индение Абенгуру
17:30 3 - 2 4.56 3.43 1.63
Буаке - Сан Педро
18:30 1 - 1 3.45 2.85 2.12
СО де л'Арми - АСЕК Мимозас
22:30 1 - 2 6.04 3.25 1.55
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Валмиера - Спартакс Юрмала 1 - 2 1.09 8.25 20.48
19:00 РФШ Рига - БФЦ Даугавпилс 4 - 0 1.16 6.33 12.94
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - Спартакс Юрмала
18:00 1 - 2 1.09 8.25 20.48
РФШ Рига - БФЦ Даугавпилс
19:00 4 - 0 1.16 6.33 12.94
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Гард Насионал - Арми Насионал 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Гурел Сангуе - Ксар 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гард Насионал - Арми Насионал
19:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Гурел Сангуе - Ксар
19:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Тапатио - Алакранес де Дуранго 3 - 1 0.00 0.00 0.00
03:05 Тласкала - Симаронес де Сонора 2 - 0 2.29 2.98 2.97
05:05 Рая2 Експансион - Атлетико Морелия 1 - 0 2.98 3.14 2.20
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Тапатио - Алакранес де Дуранго
01:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Тласкала - Симаронес де Сонора
03:05 2 - 0 2.29 2.98 2.97
Рая2 Експансион - Атлетико Морелия
05:05 1 - 0 2.98 3.14 2.20
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 КФУМ Осло - Согндал 1 - 1 2.12 3.37 3.11
19:00 Санднес - Розенборг 0 - 2 5.17 4.24 1.51
19:00 Уленсакер Киса - Ранхайм 0 - 2 2.99 3.63 2.05
20:00 Бран Берген - Фредрикстад 6 - 0 1.34 5.01 7.04
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Согндал
19:00 1 - 1 2.12 3.37 3.11
Санднес - Розенборг
19:00 0 - 2 5.17 4.24 1.51
Уленсакер Киса - Ранхайм
19:00 0 - 2 2.99 3.63 2.05
Бран Берген - Фредрикстад
20:00 6 - 0 1.34 5.01 7.04
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Ювентус Манагуа (Нка) - Пунтаренас (Крк) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
10:30 Ботев Пловдив II (Бъл) - Лудогорец Разград II (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Криля Советов (Рус) - Акрон Толиати (Рус) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Радомяк Радом (Пол) - Лехия Гданск (Пол) 1 - 2 3.01 3.46 2.13
12:00 Спарта Прага (Чех) - Опава (Чех) 3 - 0 1.16 7.01 10.68
15:00 Мидтиланд (Дан) - Олборг (Дан) 2 - 1 2.14 3.68 2.84
16:30 Газиантеп ФК (Тур) - Херманщат (Рум) 1 - 0 1.94 3.54 3.58
17:00 Базел (Швц) - Ботошани (Рум) 3 - 1 1.34 4.96 7.04
17:00 Олимпия Любляна (Слн) - Шибеник (Хър) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Шибеник (Хър) - Олимпия Любляна (Слн) 0 - 0 2.75 3.74 2.12
17:30 Динамо Москва (Рус) - СКА-Хабаровск (Рус) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Ботев Враца (Бъл) - Апоел Никозия (Кип) 0 - 0 7.60 5.42 1.30
18:00 Дунав Русе (Бъл) - Янтра Габрово (Бъл) 2 - 1 1.71 3.77 4.29
18:00 Зандхаузен (Гер) - Сепси Сфънту Георге (Рум) 3 - 0 1.79 3.54 4.16
18:00 Инголщат (Гер) - Лугано (Швц) 1 - 0 2.35 3.74 2.54
18:00 УТА Арад (Рум) - Раднички Ниш (Сър) 0 - 0 4.16 4.00 1.72
18:00 Юръп (Гиб) - Хартс (Шот) 0 - 4 21.00 6.70 1.12
18:30 ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Пакш (Унг) 1 - 3 1.52 4.31 4.73
19:00 ГКС Катовице (Пол) - Ружомберок (Слк) 2 - 0 1.43 4.31 5.73
19:00 Мура (Слн) - Войводина Нови Сад (Сър) 1 - 1 2.33 3.59 2.53
19:00 Напредак Крушевац (Сър) - Скалица (Слк) 1 - 1 2.00 3.38 3.34
19:00 Ружомберок (Слк) - ГКС Катовице (Пол) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Цървена Звезда Белград (Сър) - Копер (Слн) 0 - 1 1.37 4.62 6.25
21:45 Тузла Сити (Бих) - Марица Пловдив (Бъл) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Ювентус Манагуа (Нка) - Пунтаренас (Крк)
03:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Ботев Пловдив II (Бъл) - Лудогорец Разград II (Бъл)
10:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Криля Советов (Рус) - Акрон Толиати (Рус)
12:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Радомяк Радом (Пол) - Лехия Гданск (Пол)
12:00 1 - 2 3.01 3.46 2.13
Спарта Прага (Чех) - Опава (Чех)
12:00 3 - 0 1.16 7.01 10.68
Мидтиланд (Дан) - Олборг (Дан)
15:00 2 - 1 2.14 3.68 2.84
Газиантеп ФК (Тур) - Херманщат (Рум)
16:30 1 - 0 1.94 3.54 3.58
Базел (Швц) - Ботошани (Рум)
17:00 3 - 1 1.34 4.96 7.04
Олимпия Любляна (Слн) - Шибеник (Хър)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Шибеник (Хър) - Олимпия Любляна (Слн)
17:00 0 - 0 2.75 3.74 2.12
Динамо Москва (Рус) - СКА-Хабаровск (Рус)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Ботев Враца (Бъл) - Апоел Никозия (Кип)
18:00 0 - 0 7.60 5.42 1.30
Дунав Русе (Бъл) - Янтра Габрово (Бъл)
18:00 2 - 1 1.71 3.77 4.29
Зандхаузен (Гер) - Сепси Сфънту Георге (Рум)
18:00 3 - 0 1.79 3.54 4.16
Инголщат (Гер) - Лугано (Швц)
18:00 1 - 0 2.35 3.74 2.54
УТА Арад (Рум) - Раднички Ниш (Сър)
18:00 0 - 0 4.16 4.00 1.72
Юръп (Гиб) - Хартс (Шот)
18:00 0 - 4 21.00 6.70 1.12
ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Пакш (Унг)
18:30 1 - 3 1.52 4.31 4.73
ГКС Катовице (Пол) - Ружомберок (Слк)
19:00 2 - 0 1.43 4.31 5.73
Мура (Слн) - Войводина Нови Сад (Сър)
19:00 1 - 1 2.33 3.59 2.53
Напредак Крушевац (Сър) - Скалица (Слк)
19:00 1 - 1 2.00 3.38 3.34
Ружомберок (Слк) - ГКС Катовице (Пол)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Цървена Звезда Белград (Сър) - Копер (Слн)
19:30 0 - 1 1.37 4.62 6.25
Тузла Сити (Бих) - Марица Пловдив (Бъл)
21:45 0 - 0 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Синсинати - Ню Йорк Сити 4 - 4 3.33 3.59 2.04
02:30 Торонто - Кълъмбъс Крю 1 - 2 2.40 3.46 2.77
03:00 Чикаго Файър - Филаделфия Юнион 1 - 0 2.28 3.28 3.03
05:00 Сиатъл Саундърс - Монреал 1 - 2 1.73 3.71 4.49
05:30 Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед 2 - 3 1.75 3.88 4.24
05:30 Лос Анджелис ФК - Далас 3 - 1 1.72 3.83 4.34
05:30 Портланд Тимбърс - Хюстън Динамо 2 - 1 1.73 3.83 4.35
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Синсинати - Ню Йорк Сити
02:30 4 - 4 3.33 3.59 2.04
Торонто - Кълъмбъс Крю
02:30 1 - 2 2.40 3.46 2.77
Чикаго Файър - Филаделфия Юнион
03:00 1 - 0 2.28 3.28 3.03
Сиатъл Саундърс - Монреал
05:00 1 - 2 1.73 3.71 4.49
Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед
05:30 2 - 3 1.75 3.88 4.24
Лос Анджелис ФК - Далас
05:30 3 - 1 1.72 3.83 4.34
Портланд Тимбърс - Хюстън Динамо
05:30 2 - 1 1.73 3.83 4.35
САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
02:00 Орландо Сити - Нашвил 1 - 1 2.22 3.12 3.07
САЩ - ЮС Опън Къп
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Нашвил
02:00 1 - 1 2.22 3.12 3.07
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Металург Бекабад - Локомотив Ташкент 1 - 1 2.53 2.71 2.73
18:00 Насаф Карши - Олимпик Ташкент 2 - 2 1.39 3.88 7.06
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Металург Бекабад - Локомотив Ташкент
17:00 1 - 1 2.53 2.71 2.73
Насаф Карши - Олимпик Ташкент
18:00 2 - 2 1.39 3.88 7.06
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - Илвес Тампере 2 4 - 1 1.35 4.86 6.24
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - Илвес Тампере 2
18:30 4 - 1 1.35 4.86 6.24
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:00 Енгелхолм - Твоокерш 0 - 5 2.78 3.50 2.23
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Енгелхолм - Твоокерш
20:00 0 - 5 2.78 3.50 2.23
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Питео - Тийм ТГ 0 - 1 1.29 5.27 7.68
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - Тийм ТГ
20:00 0 - 1 1.29 5.27 7.68