Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:05 Росарио Сентрал - Килмес Буенос Айрес отл. 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Росарио Сентрал - Килмес Буенос Айрес
00:05 отл. 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 БАТЕ Борисов - Слуцк 4 - 0 1.38 4.39 6.87
20:00 Гомел - Торпедо-БелАЗ Жодино 1 - 0 2.47 2.98 2.72
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
БАТЕ Борисов - Слуцк
18:00 4 - 0 1.38 4.39 6.87
Гомел - Торпедо-БелАЗ Жодино
20:00 1 - 0 2.47 2.98 2.72
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бруске SC - Баия BA 0 - 2 2.87 2.83 2.59
01:00 Гремио RS - Лондрина PR 1 - 0 1.37 4.14 8.76
03:30 Вила Нова GO - Понте Прета SP 1 - 1 2.12 2.81 3.85
03:30 Гуарани SP - Итуано SP 0 - 2 2.24 2.94 3.32
03:30 Крузейро MG - Спорт Ресифе PE 2 - 1 1.75 2.95 5.48
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Баия BA
01:00 0 - 2 2.87 2.83 2.59
Гремио RS - Лондрина PR
01:00 1 - 0 1.37 4.14 8.76
Вила Нова GO - Понте Прета SP
03:30 1 - 1 2.12 2.81 3.85
Гуарани SP - Итуано SP
03:30 0 - 2 2.24 2.94 3.32
Крузейро MG - Спорт Ресифе PE
03:30 2 - 1 1.75 2.95 5.48
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гагра - Сабуртало Тбилиси 3 - 3 2.85 3.12 2.21
19:00 Торпедо Кутаиси - Дила Гори 4 - 1 3.02 3.01 2.21
20:00 Динамо Батуми - Динамо Тбилиси 4 - 1 1.84 3.19 3.87
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гагра - Сабуртало Тбилиси
17:00 3 - 3 2.85 3.12 2.21
Торпедо Кутаиси - Дила Гори
19:00 4 - 1 3.02 3.01 2.21
Динамо Батуми - Динамо Тбилиси
20:00 4 - 1 1.84 3.19 3.87
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Пирамидс - ЕНППИ Кайро 1 - 0 1.55 3.53 5.77
22:30 Смоуха - Ал Ахли Кайро 3 - 2 5.75 3.89 1.50
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Пирамидс - ЕНППИ Кайро
20:00 1 - 0 1.55 3.53 5.77
Смоуха - Ал Ахли Кайро
22:30 3 - 2 5.75 3.89 1.50
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:30 Таммека Тарту - Нарва Транс 1 - 0 2.13 3.47 2.79
18:00 Флора Талин - Вапрус Пярну 6 - 1 1.03 12.76 32.35
19:30 Талина Легион - Пайде Линнамеесконд 1 - 2 10.43 5.94 1.19
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - Нарва Транс
17:30 1 - 0 2.13 3.47 2.79
Флора Талин - Вапрус Пярну
18:00 6 - 1 1.03 12.76 32.35
Талина Легион - Пайде Линнамеесконд
19:30 1 - 2 10.43 5.94 1.19
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ордабаси Шимкент - Аксу 3 - 0 1.82 3.33 4.17
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ордабаси Шимкент - Аксу
17:00 3 - 0 1.82 3.33 4.17
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Шанхай Порт - Шанхай Шенхуа 1 - 1 2.36 3.09 2.95
12:00 Мейджоу Хакка - Цанджоу Майти Лайънс 4 - 1 2.07 3.01 3.68
12:30 Шънджън ФК - Тиендзин Джинмен Тайгър 2 - 3 2.38 3.06 2.94
14:30 Чанчун Ятай - Джъдзян Профешънъл 1 - 1 2.15 3.31 3.13
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шанхай Порт - Шанхай Шенхуа
10:30 1 - 1 2.36 3.09 2.95
Мейджоу Хакка - Цанджоу Майти Лайънс
12:00 4 - 1 2.07 3.01 3.68
Шънджън ФК - Тиендзин Джинмен Тайгър
12:30 2 - 3 2.38 3.06 2.94
Чанчун Ятай - Джъдзян Профешънъл
14:30 1 - 1 2.15 3.31 3.13
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:00 Маниема Юнион - Дон Боско 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - Дон Боско
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Емелек Гуаякил (Екв) - Атлетико MG (Бра) 1 - 1 4.65 3.55 1.74
03:30 Атлетико PR (Бра) - Либертад Асунсион (Пар) 2 - 1 1.79 3.36 4.65
03:30 Коринтианс SP (Бра) - Бока Хуниорс (Арж) 0 - 0 2.44 2.88 3.16
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Емелек Гуаякил (Екв) - Атлетико MG (Бра)
01:15 1 - 1 4.65 3.55 1.74
Атлетико PR (Бра) - Либертад Асунсион (Пар)
03:30 2 - 1 1.79 3.36 4.65
Коринтианс SP (Бра) - Бока Хуниорс (Арж)
03:30 0 - 0 2.44 2.88 3.16
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Монтевидео (Уру) - Унион Санта Фе (Арж) - 0.00 0.00 0.00
01:15 Насионал Монтевидео (Уру) - Унион Санта Фе (Арж) 2 - 0 2.30 2.90 3.10
03:30 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Интернасионал RS (Бра) 2 - 0 2.14 3.17 3.43
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Насионал Монтевидео (Уру) - Унион Санта Фе (Арж)
01:15 - 0.00 0.00 0.00
Насионал Монтевидео (Уру) - Унион Санта Фе (Арж)
01:15 2 - 0 2.30 2.90 3.10
Коло-Коло Сантяго (Чил) - Интернасионал RS (Бра)
03:30 2 - 0 2.14 3.17 3.43
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 КО Корхого - АФАД Джекану 1 - 3 3.43 2.73 2.16
18:30 Спортинг Ганьоа - УСК Басам 2 - 1 2.11 2.75 3.55
20:00 АС Бафинг - Лис Сасандра 1 - 2 2.34 2.70 3.16
21:00 Старс Олимпик д'Абобо - Расинг Клуб Абиджан 3 - 3 3.85 2.80 2.01
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
КО Корхого - АФАД Джекану
17:30 1 - 3 3.43 2.73 2.16
Спортинг Ганьоа - УСК Басам
18:30 2 - 1 2.11 2.75 3.55
АС Бафинг - Лис Сасандра
20:00 1 - 2 2.34 2.70 3.16
Старс Олимпик д'Абобо - Расинг Клуб Абиджан
21:00 3 - 3 3.85 2.80 2.01
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:30 СНИМ - Тиджикжа 3 - 1 0.00 0.00 0.00
22:45 Трарза АК Медине - Полис Нуакшот 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СНИМ - Тиджикжа
20:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - Полис Нуакшот
22:45 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Силвър Страйкърс - Томъс Нийренда Старс 4 - 1 1.47 3.55 6.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Силвър Страйкърс - Томъс Нийренда Старс
15:30 4 - 1 1.47 3.55 6.00
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Теренггану - Негери Сембилан 0 - 0 1.76 3.43 4.02
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Теренггану - Негери Сембилан
16:00 0 - 0 1.76 3.43 4.02
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Дифаа ел Джадида - Юсуфиа Берешид 1 - 0 2.04 2.98 3.46
20:00 ЖСС Суалем - ХУСА Агадир 2 - 3 5.99 3.41 1.54
20:00 ИР Танжер - Магреб Фес 1 - 1 2.91 2.52 2.70
20:00 МК Уджда - Видад Казабланка 2 - 2 4.09 2.64 2.08
20:00 Раджа Казабланка - ФАР Рабат 2 - 1 2.04 3.22 3.21
20:00 ФУС Рабат - Рапиде Оуед Зем 0 - 2 1.73 3.31 4.34
22:30 Олимпик Курибга - Олимпик Сафи 1 - 4 2.26 2.68 3.33
22:30 РСБ Беркан - Шабаб Мохамедия 3 - 1 2.12 2.81 3.49
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - Юсуфиа Берешид
20:00 1 - 0 2.04 2.98 3.46
ЖСС Суалем - ХУСА Агадир
20:00 2 - 3 5.99 3.41 1.54
ИР Танжер - Магреб Фес
20:00 1 - 1 2.91 2.52 2.70
МК Уджда - Видад Казабланка
20:00 2 - 2 4.09 2.64 2.08
Раджа Казабланка - ФАР Рабат
20:00 2 - 1 2.04 3.22 3.21
ФУС Рабат - Рапиде Оуед Зем
20:00 0 - 2 1.73 3.31 4.34
Олимпик Курибга - Олимпик Сафи
22:30 1 - 4 2.26 2.68 3.33
РСБ Беркан - Шабаб Мохамедия
22:30 3 - 1 2.12 2.81 3.49
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Бюасен - Сандефьорд 1 - 2 11.58 7.04 1.17
19:00 Викинг Ставангер - Кристиансунд отл. 1.34 5.00 6.58
19:00 Ейдсволд ТФ - Молде 1 - 4 20.19 8.78 1.09
19:00 Йерв Гримстад - Од БК отл. 2.85 3.63 2.27
19:00 Йовик-Лин - Стабек 0 - 7 7.41 5.03 1.33
19:00 Киелсос - Шайд 3 - 3 2.69 3.42 2.33
19:00 Лилестрьом - Олесунд 1 - 0 1.67 3.74 4.41
19:00 Мос - Старт Кристиансанд 0 - 3 4.45 4.08 1.60
19:00 Сотра - Хаугесунд 0 - 1 8.42 5.83 1.26
19:00 ХамКам - Тромсьо - 0.00 0.00 0.00
21:15 Волеренга Осло - Бодьо Глимт 0 - 1 3.46 3.70 1.88
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Бюасен - Сандефьорд
19:00 1 - 2 11.58 7.04 1.17
Викинг Ставангер - Кристиансунд
19:00 отл. 1.34 5.00 6.58
Ейдсволд ТФ - Молде
19:00 1 - 4 20.19 8.78 1.09
Йерв Гримстад - Од БК
19:00 отл. 2.85 3.63 2.27
Йовик-Лин - Стабек
19:00 0 - 7 7.41 5.03 1.33
Киелсос - Шайд
19:00 3 - 3 2.69 3.42 2.33
Лилестрьом - Олесунд
19:00 1 - 0 1.67 3.74 4.41
Мос - Старт Кристиансанд
19:00 0 - 3 4.45 4.08 1.60
Сотра - Хаугесунд
19:00 0 - 1 8.42 5.83 1.26
ХамКам - Тромсьо
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Волеренга Осло - Бодьо Глимт
21:15 0 - 1 3.46 3.70 1.88
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:30 Сигма Оломоуц (Чех) - Вишков (Чех) 2 - 3 1.35 5.04 5.87
11:30 ШТК 1914 Шаморин (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 1 - 2 2.13 3.79 2.65
12:00 Слован Либерец (Чех) - Влашим (Чех) 3 - 1 1.36 4.93 5.94
12:00 Теплице (Чех) - Варнсдорф (Чех) 2 - 3 1.72 3.74 3.82
13:00 Хибърниън (Шот) - Хартлипул (Анг) 2 - 0 1.65 3.63 4.37
13:00 Холщайн Кил (Гер) - Карабах Агдам (Азе) 2 - 2 2.57 3.52 2.30
14:30 Стандарт Лиеж (Бел) - Сент Трюиден (Бел) 0 - 2 2.32 3.49 2.56
15:00 Монако (Фра) - Санкт Гален (Швц) 1 - 1 1.39 4.81 5.79
15:00 Пухов (Слк) - Тринец (Чех) 2 - 3 3.08 3.55 1.97
15:00 Хартберг (Авс) - Университатя Клуж (Рум) 1 - 0 2.34 3.68 2.43
16:00 Ларн (Сир) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 2 - 0 2.97 3.85 1.96
16:30 Клуб Брюж (Бел) - Лиерс Кемпензонен (Бел) 1 - 1 1.13 7.31 12.25
17:00 ГКС Тихи (Пол) - Гарбарния Краков (Пол) отл. 1.67 3.75 4.14
17:00 Динамо Дрезден (Гер) - Хайденхайм (Гер) 0 - 1 4.03 3.75 1.69
17:00 Железарна Подбрезова (Слк) - Комарно (Слк) 1 - 2 1.59 3.98 4.42
17:00 Спартак Москва (Рус) - Балтика Калининград (Рус) 3 - 2 1.31 4.76 7.80
17:00 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Академия Пандев (Мак) 3 - 1 1.67 3.86 4.17
17:30 Куинс парк ФК (Шот) - Локомотив Загреб (Хър) 1 - 3 8.88 5.69 1.22
18:00 Баник Острава (Чех) - Фастав Злин (Чех) 1 - 1 1.61 3.83 4.45
18:00 Ботев Враца (Бъл) - Спартак Плевен (Бъл) 0 - 1 1.33 5.28 6.98
18:00 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Рух Хожов (Пол) 3 - 0 2.93 3.59 2.07
18:00 Левски София (Бъл) - Локомотив София (Бъл) 2 - 1 1.55 4.08 4.70
18:00 Лозана-Уши (Швц) - Сервет (Швц) 1 - 2 5.33 4.73 1.44
18:00 Мезьокьовешд (Унг) - МТК Будапеща (Унг) 5 - 4 2.25 3.47 2.66
18:00 Пардубице (Чех) - Прибрам (Чех) 2 - 1 1.26 5.70 7.73
18:00 Рапид Виена (Авс) - Лафниц (Авс) 5 - 2 1.48 4.44 4.89
18:00 Славия Прага (Чех) - Олимпиакос (Гър) 1 - 1 2.70 3.22 2.36
18:00 Фарул Констанца (Рум) - Миовени (Рум) 0 - 0 1.72 3.70 4.48
18:00 Черно море (Бъл) - Созопол (Бъл) 2 - 1 1.14 7.70 14.00
18:30 Жрински Мостар (Бих) - Игман Кониц (Бих) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Санкт Пьолтен (Авс) - Рапид Букурещ (Рум) 3 - 2 3.49 3.75 1.80
18:30 Хайдук Сплит (Хър) - Хамбургер (Гер) 2 - 2 2.12 3.59 2.84
18:30 Хамбургер (Гер) - Хайдук Сплит (Хър) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Виктория 1889 Берлин (Гер) - Унион Берлин (Гер) 1 - 3 11.72 6.87 1.15
19:00 Волфсбергер (Авс) - Ханза Рощок (Гер) 1 - 3 2.03 3.48 3.06
19:00 Горица (Слн) - Табор Сежана (Слн) 0 - 0 1.64 3.95 4.16
19:00 Дрита Гниляне (Кос) - Струга Трим-Лум (Мак) 3 - 1 2.11 3.54 3.09
19:00 Зулте Варегем (Бел) - Шарлероа (Бел) 1 - 1 3.17 3.82 1.97
19:00 Марибор (Слн) - Партизани Тирана (Алб) 1 - 1 1.61 3.81 4.47
19:00 Славой Требишов (Слк) - Татран Прешов (Слк) 0 - 1 2.33 3.58 2.48
19:00 Термалика Нечеча (Пол) - Карвина (Чех) 5 - 1 2.04 3.54 2.98
19:30 Блау-Вайс Линц (Авс) - Спарта Прага Б (Чех) отл. 1.41 4.87 5.67
19:30 Черно море (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл) 3 - 1 1.33 4.98 7.13
19:45 Ивердон-Спорт (Швц) - Сион (Швц) 1 - 2 4.14 4.18 1.60
20:00 Го Ахед Игълс (Нид) - ПАОК (Гър) 0 - 4 3.68 3.48 1.81
20:00 ЦСКА Москва (Рус) - Зенит Санкт Петербург (Рус) 0 - 3 3.35 3.58 1.93
21:00 Лозана Спорт (Швц) - Динамо Киев (Укр) 2 - 0 7.14 4.93 1.33
21:45 Рейт Роувърс (Шот) - Куин ъф Саут (Шот) 1 - 2 1.63 3.84 4.27
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Сигма Оломоуц (Чех) - Вишков (Чех)
11:30 2 - 3 1.35 5.04 5.87
ШТК 1914 Шаморин (Слк) - Петржалка Братислава (Слк)
11:30 1 - 2 2.13 3.79 2.65
Слован Либерец (Чех) - Влашим (Чех)
12:00 3 - 1 1.36 4.93 5.94
Теплице (Чех) - Варнсдорф (Чех)
12:00 2 - 3 1.72 3.74 3.82
Хибърниън (Шот) - Хартлипул (Анг)
13:00 2 - 0 1.65 3.63 4.37
Холщайн Кил (Гер) - Карабах Агдам (Азе)
13:00 2 - 2 2.57 3.52 2.30
Стандарт Лиеж (Бел) - Сент Трюиден (Бел)
14:30 0 - 2 2.32 3.49 2.56
Монако (Фра) - Санкт Гален (Швц)
15:00 1 - 1 1.39 4.81 5.79
Пухов (Слк) - Тринец (Чех)
15:00 2 - 3 3.08 3.55 1.97
Хартберг (Авс) - Университатя Клуж (Рум)
15:00 1 - 0 2.34 3.68 2.43
Ларн (Сир) - Дъ Ню Сейнтс (Уел)
16:00 2 - 0 2.97 3.85 1.96
Клуб Брюж (Бел) - Лиерс Кемпензонен (Бел)
16:30 1 - 1 1.13 7.31 12.25
ГКС Тихи (Пол) - Гарбарния Краков (Пол)
17:00 отл. 1.67 3.75 4.14
Динамо Дрезден (Гер) - Хайденхайм (Гер)
17:00 0 - 1 4.03 3.75 1.69
Железарна Подбрезова (Слк) - Комарно (Слк)
17:00 1 - 2 1.59 3.98 4.42
Спартак Москва (Рус) - Балтика Калининград (Рус)
17:00 3 - 2 1.31 4.76 7.80
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Академия Пандев (Мак)
17:00 3 - 1 1.67 3.86 4.17
Куинс парк ФК (Шот) - Локомотив Загреб (Хър)
17:30 1 - 3 8.88 5.69 1.22
Баник Острава (Чех) - Фастав Злин (Чех)
18:00 1 - 1 1.61 3.83 4.45
Ботев Враца (Бъл) - Спартак Плевен (Бъл)
18:00 0 - 1 1.33 5.28 6.98
ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Рух Хожов (Пол)
18:00 3 - 0 2.93 3.59 2.07
Левски София (Бъл) - Локомотив София (Бъл)
18:00 2 - 1 1.55 4.08 4.70
Лозана-Уши (Швц) - Сервет (Швц)
18:00 1 - 2 5.33 4.73 1.44
Мезьокьовешд (Унг) - МТК Будапеща (Унг)
18:00 5 - 4 2.25 3.47 2.66
Пардубице (Чех) - Прибрам (Чех)
18:00 2 - 1 1.26 5.70 7.73
Рапид Виена (Авс) - Лафниц (Авс)
18:00 5 - 2 1.48 4.44 4.89
Славия Прага (Чех) - Олимпиакос (Гър)
18:00 1 - 1 2.70 3.22 2.36
Фарул Констанца (Рум) - Миовени (Рум)
18:00 0 - 0 1.72 3.70 4.48
Черно море (Бъл) - Созопол (Бъл)
18:00 2 - 1 1.14 7.70 14.00
Жрински Мостар (Бих) - Игман Кониц (Бих)
18:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Санкт Пьолтен (Авс) - Рапид Букурещ (Рум)
18:30 3 - 2 3.49 3.75 1.80
Хайдук Сплит (Хър) - Хамбургер (Гер)
18:30 2 - 2 2.12 3.59 2.84
Хамбургер (Гер) - Хайдук Сплит (Хър)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Виктория 1889 Берлин (Гер) - Унион Берлин (Гер)
19:00 1 - 3 11.72 6.87 1.15
Волфсбергер (Авс) - Ханза Рощок (Гер)
19:00 1 - 3 2.03 3.48 3.06
Горица (Слн) - Табор Сежана (Слн)
19:00 0 - 0 1.64 3.95 4.16
Дрита Гниляне (Кос) - Струга Трим-Лум (Мак)
19:00 3 - 1 2.11 3.54 3.09
Зулте Варегем (Бел) - Шарлероа (Бел)
19:00 1 - 1 3.17 3.82 1.97
Марибор (Слн) - Партизани Тирана (Алб)
19:00 1 - 1 1.61 3.81 4.47
Славой Требишов (Слк) - Татран Прешов (Слк)
19:00 0 - 1 2.33 3.58 2.48
Термалика Нечеча (Пол) - Карвина (Чех)
19:00 5 - 1 2.04 3.54 2.98
Блау-Вайс Линц (Авс) - Спарта Прага Б (Чех)
19:30 отл. 1.41 4.87 5.67
Черно море (Бъл) - Етър Велико Търново (Бъл)
19:30 3 - 1 1.33 4.98 7.13
Ивердон-Спорт (Швц) - Сион (Швц)
19:45 1 - 2 4.14 4.18 1.60
Го Ахед Игълс (Нид) - ПАОК (Гър)
20:00 0 - 4 3.68 3.48 1.81
ЦСКА Москва (Рус) - Зенит Санкт Петербург (Рус)
20:00 0 - 3 3.35 3.58 1.93
Лозана Спорт (Швц) - Динамо Киев (Укр)
21:00 2 - 0 7.14 4.93 1.33
Рейт Роувърс (Шот) - Куин ъф Саут (Шот)
21:45 1 - 2 1.63 3.84 4.27
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Лайън Сити Сейлърс - Йънг Лайънс 5 - 1 1.08 8.66 15.76
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лайън Сити Сейлърс - Йънг Лайънс
14:45 5 - 1 1.08 8.66 15.76
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Пахтакор Ташкент - Буньодкор Ташкент 2 - 3 1.25 5.50 7.85
18:00 Сурхан Термез - Нефтчи Фергана 1 - 1 2.02 3.05 3.25
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Пахтакор Ташкент - Буньодкор Ташкент
18:00 2 - 3 1.25 5.50 7.85
Сурхан Термез - Нефтчи Фергана
18:00 1 - 1 2.02 3.05 3.25
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Клаксвик - Рунавик 4 - 2 1.07 8.51 20.12
21:00 Скала ИФ - АБ Аргир 5 - 0 2.33 3.49 2.43
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Клаксвик - Рунавик
20:30 4 - 2 1.07 8.51 20.12
Скала ИФ - АБ Аргир
21:00 5 - 0 2.33 3.49 2.43
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ВЯС Вантаа - ХЯС Академия 1 - 0 2.30 3.51 2.54
18:30 ЕПС Еспоо - СалПа Сало 0 - 2 3.00 3.28 2.11
19:00 Илвес-Кисат Тампере - Гранкула ИФК 1 - 1 2.17 3.91 2.58
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ВЯС Вантаа - ХЯС Академия
18:30 1 - 0 2.30 3.51 2.54
ЕПС Еспоо - СалПа Сало
18:30 0 - 2 3.00 3.28 2.11
Илвес-Кисат Тампере - Гранкула ИФК
19:00 1 - 1 2.17 3.91 2.58
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 Интер Турку - ХИК Хелзинки 0 - 0 3.05 3.13 2.22
18:30 Хака - КуПС Куопио 2 - 2 3.55 3.34 1.93
19:00 ПК-35 Вантаа - ХИФК Хелзинки 2 - 2 4.25 3.59 1.72
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
Интер Турку - ХИК Хелзинки
18:00 0 - 0 3.05 3.13 2.22
Хака - КуПС Куопио
18:30 2 - 2 3.55 3.34 1.93
ПК-35 Вантаа - ХИФК Хелзинки
19:00 2 - 2 4.25 3.59 1.72
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:00 Хускварна - Мутала АИФ 4 - 2 1.76 3.80 3.74
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Хускварна - Мутала АИФ
20:00 4 - 2 1.76 3.80 3.74
Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Тегу - Поханг Стийлърс 3 - 2 2.62 3.18 2.47
13:00 Улсан Хюндай - Пучхон 1995 1 - 1 1.25 5.24 9.96
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс 3 - 0 1.96 3.19 3.60
Южна Корея - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Тегу - Поханг Стийлърс
13:00 3 - 2 2.62 3.18 2.47
Улсан Хюндай - Пучхон 1995
13:00 1 - 1 1.25 5.24 9.96
Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс
13:00 3 - 0 1.96 3.19 3.60
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гамба Осака - Санфрече Хирошима 2 - 0 4.67 3.74 1.66
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Гамба Осака - Санфрече Хирошима
13:00 2 - 0 4.67 3.74 1.66