Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Годой Крус 1 - 1 2.69 3.16 2.64
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Тукуман - Годой Крус
02:00 1 - 1 2.69 3.16 2.64
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Феро Карил Оесте - Чако Фор Евър 0 - 0 2.53 2.76 3.01
01:00 Нуева Чикаго - Атлетико Гюемес 0 - 2 2.34 2.79 3.26
03:15 Дефенсорес де Белграно - Чакарита Хуниорс 2 - 0 2.39 2.73 3.28
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Феро Карил Оесте - Чако Фор Евър
00:00 0 - 0 2.53 2.76 3.01
Нуева Чикаго - Атлетико Гюемес
01:00 0 - 2 2.34 2.79 3.26
Дефенсорес де Белграно - Чакарита Хуниорс
03:15 2 - 0 2.39 2.73 3.28
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Фигуерензе SC - Ремо PA 0 - 0 2.23 2.77 3.22
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Фигуерензе SC - Ремо PA
02:00 0 - 0 2.23 2.77 3.22
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
02:00 Операрио PR - Чапекоензе SC 2 - 1 2.41 2.78 3.18
02:00 Сампайо Кореа MA - Сентро Спортиво Алагоано AL 2 - 0 2.47 2.93 2.90
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Операрио PR - Чапекоензе SC
02:00 2 - 1 2.41 2.78 3.18
Сампайо Кореа MA - Сентро Спортиво Алагоано AL
02:00 2 - 0 2.47 2.93 2.90
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Газъл Ел Махала - Исмаили Исмаилия 0 - 0 3.10 2.61 2.53
20:00 Ел Мокавлун - Нешънъл Банк 1 - 1 2.71 2.66 2.80
22:30 Замалек Кайро - Керамика Клеопатра 3 - 2 1.75 3.33 4.35
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Газъл Ел Махала - Исмаили Исмаилия
20:00 0 - 0 3.10 2.61 2.53
Ел Мокавлун - Нешънъл Банк
20:00 1 - 1 2.71 2.66 2.80
Замалек Кайро - Керамика Клеопатра
22:30 3 - 2 1.75 3.33 4.35
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
18:00 Куресааре - ФКИ Левадия Талин 1 - 1 10.84 5.73 1.19
20:00 Талина Калев - Номе Калю 0 - 3 8.54 5.29 1.25
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Куресааре - ФКИ Левадия Талин
18:00 1 - 1 10.84 5.73 1.19
Талина Калев - Номе Калю
20:00 0 - 3 8.54 5.29 1.25
Индонезия - Други Рез. 1 X 2
16:30 Мадура Юнайтед - Персия Джакарта 2 - 1 1.52 3.50 5.25
Индонезия - Други
Час Рез. 1 X 2
Мадура Юнайтед - Персия Джакарта
16:30 2 - 1 1.52 3.50 5.25
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:45 Селфос - Викингур Рейкявик 0 - 6 6.21 4.69 1.37
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Селфос - Викингур Рейкявик
22:45 0 - 6 6.21 4.69 1.37
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Шандун Тайшан - Хенан Сонгшан Лонгмен 2 - 0 2.13 3.33 3.19
14:30 Гуанджоу Сити - Далиан Профешънъл 0 - 3 3.64 3.39 1.97
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шандун Тайшан - Хенан Сонгшан Лонгмен
13:30 2 - 0 2.13 3.33 3.19
Гуанджоу Сити - Далиан Профешънъл
14:30 0 - 3 3.64 3.39 1.97
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:00 Етоил де Киву - Расинг Клуб Киншаса 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Етоил де Киву - Расинг Клуб Киншаса
16:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:30 АСАК Конкорд - Каеди 1 - 1 1.61 3.50 5.11
22:45 Нуадибу - Тевраш Зейна 0 - 0 2.12 2.85 3.74
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСАК Конкорд - Каеди
20:30 1 - 1 1.61 3.50 5.11
Нуадибу - Тевраш Зейна
22:45 0 - 0 2.12 2.85 3.74
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 СИВО Юнайтед - Майти Уондърърс 0 - 0 3.42 2.79 2.24
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
СИВО Юнайтед - Майти Уондърърс
15:30 0 - 0 3.42 2.79 2.24
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Петалинг Джая Сити 4 - 0 1.14 6.85 13.90
16:00 Селангор - Сабах 1 - 1 1.79 3.46 3.83
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Джохор Дарул Такзим - Петалинг Джая Сити
16:00 4 - 0 1.14 6.85 13.90
Селангор - Сабах
16:00 1 - 1 1.79 3.46 3.83
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Амелиано - Гуайреня 2 - 2 2.45 2.94 2.80
02:15 Такуари Асунсион - Сол де Америка 2 - 2 2.87 2.95 2.45
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Амелиано - Гуайреня
00:00 2 - 2 2.45 2.94 2.80
Такуари Асунсион - Сол де Америка
02:15 2 - 2 2.87 2.95 2.45
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Стал Мелец (Пол) - ЛКС Лодз (Пол) 1 - 1 1.71 3.68 4.41
12:00 Бохемианс 1905 Прага (Чех) - МАС Таборско (Чех) 5 - 3 1.35 4.68 6.82
15:00 Браво Любляна (Слн) - Чукарички (Сър) 2 - 1 2.82 3.37 2.20
15:00 Дармщат 98 (Гер) - Елверсберг (Гер) 1 - 1 1.19 6.71 9.38
15:00 Лех Познан (Пол) - Ягиелония Бялисток (Пол) 2 - 1 1.47 4.30 6.15
15:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - Килмарнък (Шот) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 ФК Краснодар (Рус) - ФК Ростов (Рус) 2 - 0 2.38 3.60 2.70
16:00 Рубин Казан (Рус) - Криля Советов (Рус) 3 - 1 2.99 3.50 2.19
16:30 Айнтрахт Брауншвайг (Гер) - Фрайбург II (Гер) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Висла Плоцк (Пол) - Арка Гдиня (Пол) 2 - 0 2.35 3.43 2.52
17:00 Гурник Забже (Пол) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 2 - 2 1.56 4.00 4.60
17:00 Йънг Бойс (Швц) - Ксамакс (Швц) 2 - 1 1.18 6.59 9.62
17:00 Пяст Гливице (Пол) - Ресовия Жешов (Пол) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Виктория Пилзен (Чех) - Слован Братислава (Слк) 3 - 1 1.82 3.55 3.57
17:30 Раднички Ниш (Сър) - Марица Пловдив (Бъл) 6 - 0 1.05 9.56 24.38
18:00 Арка Гдиня (Пол) - Висла Плоцк (Пол) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Словачко (Чех) - Злате Моравце (Слк) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Кайзерслаутерн (Гер) - Лугано (Швц) 3 - 4 2.21 3.45 2.69
19:00 Борусия Дортмунд II (Гер) - Пройсен Мюнстер (Гер) 1 - 1 2.22 3.71 2.57
19:00 Лапи Подуево (Кос) - Лачи (Алб) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Мепен (Гер) - Аякс (Нид) 0 - 3 4.18 4.45 1.55
19:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Легия Варшава (Пол) отл. 1.51 4.38 4.89
19:00 ЦСКА София (Бъл) - Ференцварош (Унг) отл. 0.00 0.00 0.00
20:00 Вадуц (Швц) - Винтертур (Швц) 1 - 1 2.61 3.70 2.19
20:30 Младост Лучани (Сър) - Вождовац Белград (Сър) 2 - 1 2.85 3.73 2.06
21:30 Алоа Атлетик (Шот) - Стърлинг Албиън (Шот) 4 - 1 1.29 5.36 7.11
21:30 Стенхаусмюър (Шот) - Грийнок Мортън (Шот) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
21:30 Фолкърк (Шот) - Странрар (Шот) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
21:30 Форфар Атлетик (Шот) - Дънфърмлин (Шот) 0 - 6 4.88 4.01 1.53
22:00 Хибърниънс (Мал) - Гзира Юнайтед (Мал) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Стал Мелец (Пол) - ЛКС Лодз (Пол)
11:00 1 - 1 1.71 3.68 4.41
Бохемианс 1905 Прага (Чех) - МАС Таборско (Чех)
12:00 5 - 3 1.35 4.68 6.82
Браво Любляна (Слн) - Чукарички (Сър)
15:00 2 - 1 2.82 3.37 2.20
Дармщат 98 (Гер) - Елверсберг (Гер)
15:00 1 - 1 1.19 6.71 9.38
Лех Познан (Пол) - Ягиелония Бялисток (Пол)
15:00 2 - 1 1.47 4.30 6.15
Линкълн Ред Импс (Гиб) - Килмарнък (Шот)
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
ФК Краснодар (Рус) - ФК Ростов (Рус)
15:00 2 - 0 2.38 3.60 2.70
Рубин Казан (Рус) - Криля Советов (Рус)
16:00 3 - 1 2.99 3.50 2.19
Айнтрахт Брауншвайг (Гер) - Фрайбург II (Гер)
16:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Висла Плоцк (Пол) - Арка Гдиня (Пол)
17:00 2 - 0 2.35 3.43 2.52
Гурник Забже (Пол) - Татран Липтовски Микулаш (Слк)
17:00 2 - 2 1.56 4.00 4.60
Йънг Бойс (Швц) - Ксамакс (Швц)
17:00 2 - 1 1.18 6.59 9.62
Пяст Гливице (Пол) - Ресовия Жешов (Пол)
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Виктория Пилзен (Чех) - Слован Братислава (Слк)
17:30 3 - 1 1.82 3.55 3.57
Раднички Ниш (Сър) - Марица Пловдив (Бъл)
17:30 6 - 0 1.05 9.56 24.38
Арка Гдиня (Пол) - Висла Плоцк (Пол)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Словачко (Чех) - Злате Моравце (Слк)
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кайзерслаутерн (Гер) - Лугано (Швц)
18:30 3 - 4 2.21 3.45 2.69
Борусия Дортмунд II (Гер) - Пройсен Мюнстер (Гер)
19:00 1 - 1 2.22 3.71 2.57
Лапи Подуево (Кос) - Лачи (Алб)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Мепен (Гер) - Аякс (Нид)
19:00 0 - 3 4.18 4.45 1.55
Ред Бул Залцбург (Авс) - Легия Варшава (Пол)
19:00 отл. 1.51 4.38 4.89
ЦСКА София (Бъл) - Ференцварош (Унг)
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Вадуц (Швц) - Винтертур (Швц)
20:00 1 - 1 2.61 3.70 2.19
Младост Лучани (Сър) - Вождовац Белград (Сър)
20:30 2 - 1 2.85 3.73 2.06
Алоа Атлетик (Шот) - Стърлинг Албиън (Шот)
21:30 4 - 1 1.29 5.36 7.11
Стенхаусмюър (Шот) - Грийнок Мортън (Шот)
21:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фолкърк (Шот) - Странрар (Шот)
21:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Форфар Атлетик (Шот) - Дънфърмлин (Шот)
21:30 0 - 6 4.88 4.01 1.53
Хибърниънс (Мал) - Гзира Юнайтед (Мал)
22:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Коканд 1912 - Динамо Самарканд 1 - 1 1.40 4.05 6.29
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Коканд 1912 - Динамо Самарканд
18:00 1 - 1 1.40 4.05 6.29
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Монтевидео Уондърърс - Монтевидео Сити Торке 1 - 0 2.88 3.08 2.29
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Уондърърс - Монтевидео Сити Торке
01:15 1 - 0 2.88 3.08 2.29
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Хонка Академия - МуСа Пори 2 - 1 1.98 3.57 3.07
19:00 КааПо Каарина - Тампере Юнайтед 0 - 2 5.25 4.59 1.42
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Хонка Академия - МуСа Пори
18:30 2 - 1 1.98 3.57 3.07
КааПо Каарина - Тампере Юнайтед
19:00 0 - 2 5.25 4.59 1.42
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:30 ФК Лахти - ЯПС Ярвенпяя 2 - 1 1.16 6.94 12.04
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
ФК Лахти - ЯПС Ярвенпяя
18:30 2 - 1 1.16 6.94 12.04
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:30 Линдуме - ГАИС Гьотеборг 0 - 1 2.11 4.20 3.21
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Линдуме - ГАИС Гьотеборг
20:30 0 - 1 2.11 4.20 3.21
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йонкьопинг Содра - Йоргрите 2 - 2 2.56 3.36 2.51
20:00 Норбю - Йостерсунд 2 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Халмстад - Трелеборг 1 - 2 1.54 3.98 5.36
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йонкьопинг Содра - Йоргрите
20:00 2 - 2 2.56 3.36 2.51
Норбю - Йостерсунд
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Халмстад - Трелеборг
20:00 1 - 2 1.54 3.98 5.36