Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:00 Патронато Парана - Колон Санта Фе 1 - 1 4.14 3.27 1.86
03:10 Чако Фор Евър - Талерес Кордоба 0 - 0 4.89 3.19 1.77
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Колон Санта Фе
00:00 1 - 1 4.14 3.27 1.86
Чако Фор Евър - Талерес Кордоба
03:10 0 - 0 4.89 3.19 1.77
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 Лида - Арсенал Дзержинск 1 - 3 13.00 6.00 1.18
18:30 Нафтан Новополоцк - Минск 0 - 1 6.75 4.10 1.43
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Лида - Арсенал Дзержинск
18:00 1 - 3 13.00 6.00 1.18
Нафтан Новополоцк - Минск
18:30 0 - 1 6.75 4.10 1.43
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико GO - Гояс GO 0 - 0 1.74 3.22 4.85
01:30 Баия BA - Атлетико PR 1 - 2 2.48 2.83 3.01
02:00 Форталеса CE - Сеара CE 2 - 0 2.28 2.90 3.23
03:30 Атлетико MG - Фламенго RJ 2 - 1 1.92 3.25 3.87
03:30 Коринтианс SP - Сантос SP 4 - 0 2.11 2.94 3.61
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO - Гояс GO
01:00 0 - 0 1.74 3.22 4.85
Баия BA - Атлетико PR
01:30 1 - 2 2.48 2.83 3.01
Форталеса CE - Сеара CE
02:00 2 - 0 2.28 2.90 3.23
Атлетико MG - Фламенго RJ
03:30 2 - 1 1.92 3.25 3.87
Коринтианс SP - Сантос SP
03:30 4 - 0 2.11 2.94 3.61
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Тачира - Минерос де Гуаяна - 0.00 0.00 0.00
23:00 Каракас - Сулия - 0.00 0.00 0.00
23:30 Арагуа Маракай - Метрополитанос отл. 2.67 3.20 2.31
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Тачира - Минерос де Гуаяна
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Каракас - Сулия
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Арагуа Маракай - Метрополитанос
23:30 отл. 2.67 3.20 2.31
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - КР Рейкявик 4 - 0 1.72 3.88 4.00
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брейдаблик Коупавогюр - КР Рейкявик
22:15 4 - 0 1.72 3.88 4.00
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Грота Селтярнарнес - Филкир Рейкявик 2 - 5 2.69 3.61 2.14
22:15 ХК Коупавогюр - Кордренгир Рейкявик 3 - 1 1.86 3.55 3.39
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - Филкир Рейкявик
22:15 2 - 5 2.69 3.61 2.14
ХК Коупавогюр - Кордренгир Рейкявик
22:15 3 - 1 1.86 3.55 3.39
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
17:30 Канон Яунде - Фютчю 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Коломбе ду Джа ет Лобо - Фортуна Мфоу 5 - 3 0.00 0.00 0.00
17:30 Пантере ду Нде - АПЕЖЕС Академи 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Стад Ренар де Мелонг - Расинг Клуб де Бафусам 3 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Тонере Яунде - Лес Астрес де Дуала 2 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Унион Дуала - Фув Азюр де Яунде 1 - 1 2.00 2.81 3.92
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Канон Яунде - Фютчю
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Коломбе ду Джа ет Лобо - Фортуна Мфоу
17:30 5 - 3 0.00 0.00 0.00
Пантере ду Нде - АПЕЖЕС Академи
17:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Стад Ренар де Мелонг - Расинг Клуб де Бафусам
17:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Тонере Яунде - Лес Астрес де Дуала
17:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Унион Дуала - Фув Азюр де Яунде
20:00 1 - 1 2.00 2.81 3.92
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
02:00 Торонто - Монреал 4 - 0 2.76 3.30 2.24
05:00 Ванкувър Уайткепс - Йорк Юнайтед 2 - 1 1.25 5.60 8.01
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Торонто - Монреал
02:00 4 - 0 2.76 3.30 2.24
Ванкувър Уайткепс - Йорк Юнайтед
05:00 2 - 1 1.25 5.60 8.01
Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Насионал - Депортес Толима 3 - 1 2.26 2.96 3.32
Колумбия - Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Насионал - Депортес Толима
04:00 3 - 1 2.26 2.96 3.32
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Маниема Юнион - Дон Боско отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - Дон Боско
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе - Депортиво Саприса 1 - 1 2.08 3.43 3.02
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
ЛД Алахуеленсе - Депортиво Саприса
05:00 1 - 1 2.08 3.43 3.02
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 АСЕК Мимозас - АФАД Джекану 0 - 1 1.43 3.62 6.51
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - АФАД Джекану
19:00 0 - 1 1.43 3.62 6.51
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 МК Уджда - Рапиде Оуед Зем 1 - 1 2.19 2.81 3.32
23:30 ФАР Рабат - Магреб Фес 0 - 0 2.34 2.71 3.16
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
МК Уджда - Рапиде Оуед Зем
21:15 1 - 1 2.19 2.81 3.32
ФАР Рабат - Магреб Фес
23:30 0 - 0 2.34 2.71 3.16
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Кано Пиларс - Даккада 1 - 0 1.35 4.21 8.06
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Кано Пиларс - Даккада
18:00 1 - 0 1.35 4.21 8.06
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Айерсун - Санднес 1 - 2 2.73 3.62 2.21
19:00 Квик Халден - Фредрикстад 0 - 1 4.59 3.98 1.60
19:00 Нардо - Ранхайм 0 - 1 9.78 6.28 1.22
19:00 Уленсакер Киса - Гроруд 2 - 1 2.56 3.61 2.33
19:00 Улерн - КФУМ Осло 0 - 2 5.20 4.30 1.49
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Айерсун - Санднес
19:00 1 - 2 2.73 3.62 2.21
Квик Халден - Фредрикстад
19:00 0 - 1 4.59 3.98 1.60
Нардо - Ранхайм
19:00 0 - 1 9.78 6.28 1.22
Уленсакер Киса - Гроруд
19:00 2 - 1 2.56 3.61 2.33
Улерн - КФУМ Осло
19:00 0 - 2 5.20 4.30 1.49
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Ресистенсия - 12 де Октубре 0 - 1 2.46 3.10 2.71
02:15 Насионал Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 1 3.61 3.52 1.86
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ресистенсия - 12 де Октубре
00:00 0 - 1 2.46 3.10 2.71
Насионал Асунсион - Олимпия Асунсион
02:15 1 - 1 3.61 3.52 1.86
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:30 Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Сантос Лагуна (Мек) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
05:00 Америка Мексико (Мек) - Леон (Мек) 5 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Хамилтън (Шот) - Ларн (Сир) 3 - 0 1.78 3.62 3.66
17:00 Петролул Плоещ (Рум) - Динамо-Авто Тираспол (Мол) 2 - 1 1.36 5.20 6.80
17:00 СКА-Хабаровск (Рус) - Шинник Ярославл (Рус) 3 - 0 1.89 3.60 3.72
18:00 Горица (Слн) - Борац Баня Лука (Бих) 3 - 1 3.09 3.44 2.01
18:00 Лех Познан (Пол) - Погон Шчечин (Пол) 0 - 1 2.05 3.53 2.98
18:30 Капфенберг (Авс) - Арджеш Питещ (Рум) 2 - 2 4.29 3.95 1.59
19:00 Радник Сурдулица (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр) 2 - 2 2.52 3.60 2.42
19:00 ФК Ростов (Рус) - Факел Воронеж (Рус) 2 - 0 1.84 3.48 4.12
19:30 Локомотив Загреб (Хър) - Целие (Слн) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:30 ФК Сараево (Бих) - Искра Даниловград (Чгр) 7 - 1 1.44 4.64 4.89
21:00 Еър Юнайтед (Шот) - Дъмбартън (Шот) 1 - 1 1.49 4.24 5.08
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Сантос Лагуна (Мек)
03:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Америка Мексико (Мек) - Леон (Мек)
05:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Хамилтън (Шот) - Ларн (Сир)
15:00 3 - 0 1.78 3.62 3.66
Петролул Плоещ (Рум) - Динамо-Авто Тираспол (Мол)
17:00 2 - 1 1.36 5.20 6.80
СКА-Хабаровск (Рус) - Шинник Ярославл (Рус)
17:00 3 - 0 1.89 3.60 3.72
Горица (Слн) - Борац Баня Лука (Бих)
18:00 3 - 1 3.09 3.44 2.01
Лех Познан (Пол) - Погон Шчечин (Пол)
18:00 0 - 1 2.05 3.53 2.98
Капфенберг (Авс) - Арджеш Питещ (Рум)
18:30 2 - 2 4.29 3.95 1.59
Радник Сурдулица (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр)
19:00 2 - 2 2.52 3.60 2.42
ФК Ростов (Рус) - Факел Воронеж (Рус)
19:00 2 - 0 1.84 3.48 4.12
Локомотив Загреб (Хър) - Целие (Слн)
19:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Сараево (Бих) - Искра Даниловград (Чгр)
19:30 7 - 1 1.44 4.64 4.89
Еър Юнайтед (Шот) - Дъмбартън (Шот)
21:00 1 - 1 1.49 4.24 5.08
САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити 3 - 0 2.42 3.21 2.64
САЩ - ЮС Опън Къп
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити
03:00 3 - 0 2.42 3.21 2.64
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
21:00 Абха Клуб - Ал Фейха 0 - 0 2.16 2.69 3.65
21:00 Ал Ахли Джеда - Ал Раед 1 - 3 1.82 3.39 3.72
21:00 Ал Батен - Дамк 2 - 1 1.74 3.51 3.98
21:00 Ал Етифак Дамам - Ал Итихад Джеда 1 - 3 3.19 3.17 2.08
21:00 Ал Таавон - Ал Шабаб Рияд 1 - 1 2.73 3.28 2.27
21:00 Ал Файсали - Ал Тай 1 - 0 1.45 3.89 6.14
21:00 Ал Фатех - Ал Хилал Рияд 0 - 3 6.99 4.78 1.33
21:00 Ал Хазм - Ал Насър Рияд 1 - 4 9.23 5.29 1.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Абха Клуб - Ал Фейха
21:00 0 - 0 2.16 2.69 3.65
Ал Ахли Джеда - Ал Раед
21:00 1 - 3 1.82 3.39 3.72
Ал Батен - Дамк
21:00 2 - 1 1.74 3.51 3.98
Ал Етифак Дамам - Ал Итихад Джеда
21:00 1 - 3 3.19 3.17 2.08
Ал Таавон - Ал Шабаб Рияд
21:00 1 - 1 2.73 3.28 2.27
Ал Файсали - Ал Тай
21:00 1 - 0 1.45 3.89 6.14
Ал Фатех - Ал Хилал Рияд
21:00 0 - 3 6.99 4.78 1.33
Ал Хазм - Ал Насър Рияд
21:00 1 - 4 9.23 5.29 1.24
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Етоил дю Сахел Сус - Есперанс де Тунис 1 - 1 4.74 2.92 1.80
19:00 Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Етоил дю Сахел Сус - Есперанс де Тунис
19:00 1 - 1 4.74 2.92 1.80
Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Кизилкум Зарафшан - Пахтакор Ташкент 0 - 2 4.05 3.03 1.81
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кизилкум Зарафшан - Пахтакор Ташкент
18:00 0 - 2 4.05 3.03 1.81
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Бостън Ривър - Дефенсор Спортинг отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Насионал Монтевидео - Пласа Колония отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортиво Серито - Серо Ларго Мело отл. 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Албион Монтевидео - Монтевидео Сити Торке
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бостън Ривър - Дефенсор Спортинг
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Депортиво Малдонадо - Монтевидео Уондърърс
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ливърпул Монтевидео - Рентистас Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Насионал Монтевидео - Пласа Колония
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Спортиво Серито - Серо Ларго Мело
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 СЯК Академия - ПЕПО Лапеенранта 2 - 2 1.84 3.58 3.64
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
СЯК Академия - ПЕПО Лапеенранта
18:30 2 - 2 1.84 3.58 3.64
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:00 ЙИППО Йоенсуу - НЯС Нурмиярви 4 - 0 1.27 5.12 7.85
18:30 ПеКа Котка - КуПС Академия 0 - 0 2.37 3.56 2.40
18:30 Футура Порвоо - Рейпас Лахти 0 - 4 3.69 4.12 1.65
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЙИППО Йоенсуу - НЯС Нурмиярви
18:00 4 - 0 1.27 5.12 7.85
ПеКа Котка - КуПС Академия
18:30 0 - 0 2.37 3.56 2.40
Футура Порвоо - Рейпас Лахти
18:30 0 - 4 3.69 4.12 1.65
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере 2 - КааПо Каарина 6 - 1 1.58 4.09 4.12
18:30 Клуби-04 Хелзинки - ЕПС Еспоо 2 - 0 1.31 4.50 7.91
18:30 Хонка Академия - ВЯС Вантаа 4 - 2 1.72 3.89 3.58
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - КааПо Каарина
18:30 6 - 1 1.58 4.09 4.12
Клуби-04 Хелзинки - ЕПС Еспоо
18:30 2 - 0 1.31 4.50 7.91
Хонка Академия - ВЯС Вантаа
18:30 4 - 2 1.72 3.89 3.58
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ЮЯК Ювяскюля - Еркулес Оулу 4 - 0 1.48 4.21 5.03
18:30 ЯБК Якобстад - Нярпес Крафт 1 - 2 1.81 3.61 3.46
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЮЯК Ювяскюля - Еркулес Оулу
18:30 4 - 0 1.48 4.21 5.03
ЯБК Якобстад - Нярпес Крафт
18:30 1 - 2 1.81 3.61 3.46
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 БК Форвард - Васалунд 0 - 3 5.24 4.28 1.47
20:00 Йефле - ИФК Ханинге 3 - 2 1.62 3.89 4.30
20:00 Хамарби ТФФ - ИФ Сюлвия 1 - 0 2.63 3.53 2.26
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
БК Форвард - Васалунд
20:00 0 - 3 5.24 4.28 1.47
Йефле - ИФК Ханинге
20:00 3 - 2 1.62 3.89 4.30
Хамарби ТФФ - ИФ Сюлвия
20:00 1 - 0 2.63 3.53 2.26
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Люнгшиле - ГАИС Гьотеборг 0 - 2 2.92 3.09 2.27
20:00 Олимпик Малмьо - Одеволд 3 - 1 2.56 3.34 2.39
20:00 Оскаршхамн АИК - Атвидаберг 4 - 3 1.64 3.80 4.28
20:30 Линдуме - Тролхетан 0 - 1 4.12 3.62 1.70
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Люнгшиле - ГАИС Гьотеборг
20:00 0 - 2 2.92 3.09 2.27
Олимпик Малмьо - Одеволд
20:00 3 - 1 2.56 3.34 2.39
Оскаршхамн АИК - Атвидаберг
20:00 4 - 3 1.64 3.80 4.28
Линдуме - Тролхетан
20:30 0 - 1 4.12 3.62 1.70