Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Платензе Буенос Айрес 0 - 0 2.75 3.03 2.66
03:30 Сентрал Кордоба - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 2 1.98 3.26 3.92
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Алдосиви Мар дел Плата - Платензе Буенос Айрес
01:00 0 - 0 2.75 3.03 2.66
Сентрал Кордоба - Сан Лоренцо де Алмагро
03:30 0 - 2 1.98 3.26 3.92
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
16:30 Барановичи - Енергетик-БГУ Минск 1 - 1 19.00 10.00 1.07
17:30 Молодечно - Славия Мозир 0 - 3 17.00 8.50 1.12
17:45 Локомотив Гомел - Динамо Брест 0 - 1 3.34 3.34 2.06
18:00 Крумкачи Минск - Ислоч Минск 0 - 3 15.00 9.00 1.12
18:30 Орша - Гомел 1 - 3 20.00 9.50 1.08
19:00 Островец - Шахтьор Солигорск 1 - 2 19.00 11.50 1.06
20:00 Волна Пинск - Динамо Минск 1 - 1 5.75 4.80 1.39
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Барановичи - Енергетик-БГУ Минск
16:30 1 - 1 19.00 10.00 1.07
Молодечно - Славия Мозир
17:30 0 - 3 17.00 8.50 1.12
Локомотив Гомел - Динамо Брест
17:45 0 - 1 3.34 3.34 2.06
Крумкачи Минск - Ислоч Минск
18:00 0 - 3 15.00 9.00 1.12
Орша - Гомел
18:30 1 - 3 20.00 9.50 1.08
Островец - Шахтьор Солигорск
19:00 1 - 2 19.00 11.50 1.06
Волна Пинск - Динамо Минск
20:00 1 - 1 5.75 4.80 1.39
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Чапекоензе SC - КР Бразил AL 1 - 2 2.10 2.91 3.73
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - КР Бразил AL
01:00 1 - 2 2.10 2.91 3.73
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ийстърн Къмпани - Пирамидс 0 - 3 10.93 4.95 1.25
20:00 Нешънъл Банк - Замалек Кайро 1 - 2 3.98 3.19 1.86
22:30 Ал Ахли Кайро - Газъл Ел Махала 2 - 1 1.28 4.76 9.61
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ийстърн Къмпани - Пирамидс
20:00 0 - 3 10.93 4.95 1.25
Нешънъл Банк - Замалек Кайро
20:00 1 - 2 3.98 3.19 1.86
Ал Ахли Кайро - Газъл Ел Махала
22:30 2 - 1 1.28 4.76 9.61
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 КВ Рейкявик - Тротур Вогар 1 - 1 1.93 3.57 3.21
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КВ Рейкявик - Тротур Вогар
22:15 1 - 1 1.93 3.57 3.21
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 ДК Мотема Пембе - ТП Мазембе отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ДК Мотема Пембе - ТП Мазембе
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Картахинес 1 - 1 1.78 3.30 4.26
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Ередиано - Картахинес
05:00 1 - 1 1.78 3.30 4.26
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Валмиера - РФШ Рига 4 - 0 2.66 3.33 2.29
19:00 ФК Лиепая - Тукумс 2000 1 - 2 1.09 7.89 20.18
20:00 Рига ФК - Ауда Кекава 1 - 0 1.25 4.93 9.80
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Валмиера - РФШ Рига
18:00 4 - 0 2.66 3.33 2.29
ФК Лиепая - Тукумс 2000
19:00 1 - 2 1.09 7.89 20.18
Рига ФК - Ауда Кекава
20:00 1 - 0 1.25 4.93 9.80
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Йонава - ФК Паневежис 0 - 5 40.27 10.87 1.03
19:00 Шяуляй - Кауно Жалгирис 0 - 1 3.01 3.07 2.20
20:00 Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй 2 - 1 1.12 7.08 14.20
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Йонава - ФК Паневежис
18:00 0 - 5 40.27 10.87 1.03
Шяуляй - Кауно Жалгирис
19:00 0 - 1 3.01 3.07 2.20
Жалгирис Вилнюс - Джюгас Телшяй
20:00 2 - 1 1.12 7.08 14.20
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Дедза Динамос - Сейбъл Фарминг 2 - 1 2.20 2.81 3.04
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Дедза Динамос - Сейбъл Фарминг
15:30 2 - 1 2.20 2.81 3.04
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пенанг - Теренггану 2 - 1 3.59 3.32 1.89
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Пенанг - Теренггану
16:00 2 - 1 3.59 3.32 1.89
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Дифаа ел Джадида - ФУС Рабат 0 - 2 2.53 2.80 2.72
19:00 ЖСС Суалем - Шабаб Мохамедия 2 - 1 2.51 2.70 2.85
21:15 Раджа Казабланка - Олимпик Сафи 2 - 3 1.33 4.06 8.70
21:15 РСБ Беркан - Видад Казабланка 0 - 1 3.82 2.82 2.01
23:30 ИР Танжер - Юсуфиа Берешид 1 - 1 1.82 2.99 4.34
23:30 Олимпик Курибга - ХУСА Агадир 2 - 0 2.67 2.60 2.82
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - ФУС Рабат
19:00 0 - 2 2.53 2.80 2.72
ЖСС Суалем - Шабаб Мохамедия
19:00 2 - 1 2.51 2.70 2.85
Раджа Казабланка - Олимпик Сафи
21:15 2 - 3 1.33 4.06 8.70
РСБ Беркан - Видад Казабланка
21:15 0 - 1 3.82 2.82 2.01
ИР Танжер - Юсуфиа Берешид
23:30 1 - 1 1.82 2.99 4.34
Олимпик Курибга - ХУСА Агадир
23:30 2 - 0 2.67 2.60 2.82
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Нигер Торнадос - Лоби Старс 0 - 1 1.29 3.79 12.67
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Нигер Торнадос - Лоби Старс
18:00 0 - 1 1.29 3.79 12.67
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Арендал - Старт Кристиансанд 2 - 3 4.42 4.11 1.60
19:00 Братвог - Молде 2 - 4 11.79 6.92 1.17
19:00 Бюасен - Стьордалс Блинк 3 - 3 5.44 4.78 1.43
19:00 Вард Хаугесунд - Викинг Ставангер 1 - 2 24.14 10.75 1.06
19:00 Елверум - ХамКам 1 - 3 11.82 7.18 1.16
19:00 Йовик-Лин - Стрьомгодсет 1 - 1 8.99 6.59 1.21
19:00 Киелсос - Мьондален 1 - 0 3.75 3.80 1.76
19:00 Левангер - Розенборг 1 - 1 15.08 8.18 1.11
19:00 Мос - Сарпсборг 08 1 - 0 7.50 5.28 1.31
19:00 Нутоден - Стабек 1 - 1 9.78 5.77 1.23
19:00 Стриндхайм - Кристиансунд 1 - 3 15.36 8.58 1.11
19:00 Фана Берген - Хаугесунд 0 - 1 11.94 7.31 1.16
19:00 Флекерьой - Од БК 2 - 2 7.31 4.88 1.34
19:00 Фрам Ларвик - Йерв Гримстад 0 - 0 10.51 7.47 1.17
19:00 Хаща - Бодьо Глимт 0 - 5 39.63 15.38 1.02
19:00 Хьодд - Олесунд 0 - 3 4.38 4.28 1.58
19:30 Тромсдален - Алта 2 - 0 2.20 3.69 2.70
20:35 Брюмундал - Волеренга Осло 3 - 4 25.00 12.94 1.05
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Арендал - Старт Кристиансанд
19:00 2 - 3 4.42 4.11 1.60
Братвог - Молде
19:00 2 - 4 11.79 6.92 1.17
Бюасен - Стьордалс Блинк
19:00 3 - 3 5.44 4.78 1.43
Вард Хаугесунд - Викинг Ставангер
19:00 1 - 2 24.14 10.75 1.06
Елверум - ХамКам
19:00 1 - 3 11.82 7.18 1.16
Йовик-Лин - Стрьомгодсет
19:00 1 - 1 8.99 6.59 1.21
Киелсос - Мьондален
19:00 1 - 0 3.75 3.80 1.76
Левангер - Розенборг
19:00 1 - 1 15.08 8.18 1.11
Мос - Сарпсборг 08
19:00 1 - 0 7.50 5.28 1.31
Нутоден - Стабек
19:00 1 - 1 9.78 5.77 1.23
Стриндхайм - Кристиансунд
19:00 1 - 3 15.36 8.58 1.11
Фана Берген - Хаугесунд
19:00 0 - 1 11.94 7.31 1.16
Флекерьой - Од БК
19:00 2 - 2 7.31 4.88 1.34
Фрам Ларвик - Йерв Гримстад
19:00 0 - 0 10.51 7.47 1.17
Хаща - Бодьо Глимт
19:00 0 - 5 39.63 15.38 1.02
Хьодд - Олесунд
19:00 0 - 3 4.38 4.28 1.58
Тромсдален - Алта
19:30 2 - 0 2.20 3.69 2.70
Брюмундал - Волеренга Осло
20:35 3 - 4 25.00 12.94 1.05
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Серо Портеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ 3 - 1 1.43 3.92 6.98
01:30 Сол де Америка - Либертад Асунсион 0 - 3 4.33 3.45 1.73
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Серо Портеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ
01:30 3 - 1 1.43 3.92 6.98
Сол де Америка - Либертад Асунсион
01:30 0 - 3 4.33 3.45 1.73
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Септември София (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл) - 0.00 0.00 0.00
12:00 ГКС Катовице (Пол) - Заглембие Сосновец (Пол) 2 - 3 2.44 3.51 2.41
12:00 ЛКС Лодз (Пол) - Ресовия Жешов (Пол) 1 - 0 2.34 3.27 2.63
12:00 Радомяк Радом (Пол) - Корона Келце (Пол) 0 - 1 2.29 3.44 2.72
12:00 Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Кошице (Слк) 3 - 1 1.69 3.82 3.91
14:30 Лехия Гданск (Пол) - Раков Ченстохова (Пол) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Мура (Слн) - Напредак Крушевац (Сър) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Карлсруе (Гер) - Веен Висбаден (Гер) 2 - 2 1.63 4.05 3.99
17:00 КФ Тирана (Алб) - Херманщат (Рум) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Сандеця Нови Сонч (Пол) - Мотор Люблин (Пол) 4 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Висла Плоцк (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол) 1 - 1 1.38 4.75 5.83
18:00 Височина Ихлава (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 1 - 2 1.54 4.10 4.44
18:00 Левски София (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл) 2 - 1 1.51 4.36 5.45
18:00 Фенербахче (Тур) - Шкупи Скопие (Мак) 2 - 2 1.05 11.50 24.00
18:00 Ференцварош (Унг) - Сепси Сфънту Георге (Рум) 0 - 3 1.81 3.14 4.34
18:00 Фортуна Дюселдорф (Гер) - Ружомберок (Слк) 3 - 1 1.54 3.94 4.85
18:30 ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Слован Братислава (Слк) 0 - 0 2.72 3.32 2.25
18:30 Марибор (Слн) - Спартак Търнава (Слк) 2 - 2 1.68 3.65 4.09
19:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Гройтер Фюрт (Гер) 1 - 1 3.01 3.80 2.08
19:00 Македония Гьорче Петров (Мак) - Дрита Гниляне (Кос) 2 - 2 2.05 3.74 3.06
19:00 Сион (Швц) - Ксамакс (Швц) 1 - 1 1.46 4.10 6.15
19:00 Славен (Хър) - Слобода Тузла (Бих) 5 - 0 1.15 7.50 11.50
19:00 ТСФ Хавелзе (Гер) - Хановер 96 (Гер) 1 - 3 16.69 8.24 1.09
19:00 Цюрих (Швц) - Виктория Кьолн (Гер) 3 - 1 1.35 4.75 6.55
19:30 Йънг Бойс (Швц) - Ивердон-Спорт (Швц) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Септември София (Бъл) - Арда Кърджали (Бъл)
10:30 - 0.00 0.00 0.00
ГКС Катовице (Пол) - Заглембие Сосновец (Пол)
12:00 2 - 3 2.44 3.51 2.41
ЛКС Лодз (Пол) - Ресовия Жешов (Пол)
12:00 1 - 0 2.34 3.27 2.63
Радомяк Радом (Пол) - Корона Келце (Пол)
12:00 0 - 1 2.29 3.44 2.72
Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Кошице (Слк)
12:00 3 - 1 1.69 3.82 3.91
Лехия Гданск (Пол) - Раков Ченстохова (Пол)
14:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Мура (Слн) - Напредак Крушевац (Сър)
15:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Карлсруе (Гер) - Веен Висбаден (Гер)
15:30 2 - 2 1.63 4.05 3.99
КФ Тирана (Алб) - Херманщат (Рум)
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Сандеця Нови Сонч (Пол) - Мотор Люблин (Пол)
17:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Висла Плоцк (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол)
18:00 1 - 1 1.38 4.75 5.83
Височина Ихлава (Чех) - Виктория Жижков (Чех)
18:00 1 - 2 1.54 4.10 4.44
Левски София (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл)
18:00 2 - 1 1.51 4.36 5.45
Фенербахче (Тур) - Шкупи Скопие (Мак)
18:00 2 - 2 1.05 11.50 24.00
Ференцварош (Унг) - Сепси Сфънту Георге (Рум)
18:00 0 - 3 1.81 3.14 4.34
Фортуна Дюселдорф (Гер) - Ружомберок (Слк)
18:00 3 - 1 1.54 3.94 4.85
ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Слован Братислава (Слк)
18:30 0 - 0 2.72 3.32 2.25
Марибор (Слн) - Спартак Търнава (Слк)
18:30 2 - 2 1.68 3.65 4.09
Лудогорец Разград (Бъл) - Гройтер Фюрт (Гер)
19:00 1 - 1 3.01 3.80 2.08
Македония Гьорче Петров (Мак) - Дрита Гниляне (Кос)
19:00 2 - 2 2.05 3.74 3.06
Сион (Швц) - Ксамакс (Швц)
19:00 1 - 1 1.46 4.10 6.15
Славен (Хър) - Слобода Тузла (Бих)
19:00 5 - 0 1.15 7.50 11.50
ТСФ Хавелзе (Гер) - Хановер 96 (Гер)
19:00 1 - 3 16.69 8.24 1.09
Цюрих (Швц) - Виктория Кьолн (Гер)
19:00 3 - 1 1.35 4.75 6.55
Йънг Бойс (Швц) - Ивердон-Спорт (Швц)
19:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Истаравшан - Есхата Худжанд 2 - 1 2.18 3.44 2.75
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Есхата Худжанд
15:30 2 - 1 2.18 3.44 2.75
Тунис - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Хамам-Сус - Метлауи отл. 0.00 0.00 0.00
Тунис - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Хамам-Сус - Метлауи
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Бен Гердан - Монастир 0 - 2 13.31 5.10 1.20
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Монастир
19:00 0 - 2 13.31 5.10 1.20
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Нефтчи Фергана - Насаф Карши 1 - 1 5.30 3.64 1.52
18:00 Олимпик Ташкент - АГМК Алмалик 1 - 0 4.86 3.15 1.66
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Нефтчи Фергана - Насаф Карши
18:00 1 - 1 5.30 3.64 1.52
Олимпик Ташкент - АГМК Алмалик
18:00 1 - 0 4.86 3.15 1.66
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 ВПС Вааса - Хонка 0 - 1 3.11 3.23 2.26
18:00 Илвес Тампере - ХИФК Хелзинки 0 - 1 1.43 4.25 7.15
18:00 Интер Турку - ФК Лахти 5 - 1 1.48 4.35 5.95
18:00 КуПС Куопио - АС Оулу 2 - 1 1.37 4.52 8.13
18:00 Сейняйоен ЯК - Хака 2 - 2 2.26 3.28 3.05
19:00 ИФК Мариехамн - ХИК Хелзинки 2 - 1 6.23 3.97 1.51
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
ВПС Вааса - Хонка
18:00 0 - 1 3.11 3.23 2.26
Илвес Тампере - ХИФК Хелзинки
18:00 0 - 1 1.43 4.25 7.15
Интер Турку - ФК Лахти
18:00 5 - 1 1.48 4.35 5.95
КуПС Куопио - АС Оулу
18:00 2 - 1 1.37 4.52 8.13
Сейняйоен ЯК - Хака
18:00 2 - 2 2.26 3.28 3.05
ИФК Мариехамн - ХИК Хелзинки
19:00 2 - 1 6.23 3.97 1.51
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ТПС Турку 0 - 1 3.45 3.45 1.94
18:30 КПВ Кокола - Екеняс ИФ 1 - 1 2.87 3.52 2.15
18:30 КТП Котка - ПК-35 Вантаа 4 - 0 1.72 3.68 4.13
18:30 Паргас ИФ - Яро 0 - 2 4.82 3.83 1.59
18:30 ЯПС Ярвенпяя - МП Микели 1 - 4 2.75 3.36 2.34
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ТПС Турку
18:30 0 - 1 3.45 3.45 1.94
КПВ Кокола - Екеняс ИФ
18:30 1 - 1 2.87 3.52 2.15
КТП Котка - ПК-35 Вантаа
18:30 4 - 0 1.72 3.68 4.13
Паргас ИФ - Яро
18:30 0 - 2 4.82 3.83 1.59
ЯПС Ярвенпяя - МП Микели
18:30 1 - 4 2.75 3.36 2.34
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 КяПа Хелзинки - Пало-Поят Хелзинки 4 - 3 2.19 3.69 2.57
18:30 ЛаПа Лапеенранта - Кифен 08 0 - 6 8.73 5.69 1.23
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КяПа Хелзинки - Пало-Поят Хелзинки
18:30 4 - 3 2.19 3.69 2.57
ЛаПа Лапеенранта - Кифен 08
18:30 0 - 6 8.73 5.69 1.23
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 МуСа Пори - Гранкула ИФК 2 - 2 1.86 3.73 3.25
19:00 СалПа Сало - Джаз Пори 2 - 1 1.88 3.69 3.22
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
МуСа Пори - Гранкула ИФК
19:00 2 - 2 1.86 3.73 3.25
СалПа Сало - Джаз Пори
19:00 2 - 1 1.88 3.69 3.22
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 РоПС Рованиеми - ГБК Кокола 5 - 1 1.80 3.65 3.49
18:30 КаяХа Каяани - ОТП Оулу 4 - 1 2.42 3.35 2.49
18:30 Комеетат Ювяскюля - ОЛС Оулу 3 - 2 4.24 3.96 1.59
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
РоПС Рованиеми - ГБК Кокола
17:00 5 - 1 1.80 3.65 3.49
КаяХа Каяани - ОТП Оулу
18:30 4 - 1 2.42 3.35 2.49
Комеетат Ювяскюля - ОЛС Оулу
18:30 3 - 2 4.24 3.96 1.59
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Йоребро Сирианска - Стокхолм Интернационале 2 - 1 2.73 3.35 2.24
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - Стокхолм Интернационале
20:00 2 - 1 2.73 3.35 2.24
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Торнс - ИФК Малмьо 3 - 0 1.70 3.80 3.93
20:30 Венерсборг - Твоокерш 0 - 3 2.81 3.38 2.19
20:30 Лунд - Квидинг 0 - 3 1.83 3.71 3.45
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Торнс - ИФК Малмьо
20:00 3 - 0 1.70 3.80 3.93
Венерсборг - Твоокерш
20:30 0 - 3 2.81 3.38 2.19
Лунд - Квидинг
20:30 0 - 3 1.83 3.71 3.45
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 1 1.84 3.30 4.24
13:30 Инчхън Юнайтед - Кануън 4 - 1 2.45 3.13 2.82
13:30 Сеул - Улсан Хюндай 1 - 2 3.33 3.31 2.09
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс
13:00 2 - 1 1.84 3.30 4.24
Инчхън Юнайтед - Кануън
13:30 4 - 1 2.45 3.13 2.82
Сеул - Улсан Хюндай
13:30 1 - 2 3.33 3.31 2.09
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Кьонсан - Чунгнам Асан 0 - 0 2.21 3.26 2.94
13:30 Пучхон 1995 - Анянг 0 - 1 2.32 3.12 2.92
13:30 Сеул Е-Ланд - Ансан Грийнърс 2 - 3 1.81 3.29 4.15
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Чунгнам Асан
13:00 0 - 0 2.21 3.26 2.94
Пучхон 1995 - Анянг
13:30 0 - 1 2.32 3.12 2.92
Сеул Е-Ланд - Ансан Грийнърс
13:30 2 - 3 1.81 3.29 4.15
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Консадол Сапоро - Вентфорет Кофу 1 - 2 2.07 3.28 3.36
12:30 Ависпа Фукуока - Ивате Грула Мориока 3 - 1 1.61 3.55 5.36
12:30 Шонан Белмар - Джубило Ивата 0 - 1 1.77 3.31 4.40
13:00 Висел Кобе - Ренофа Ямагучи 2 - 1 1.87 3.30 3.97
13:00 Гамба Осака - Оита Тринита 3 - 1 2.55 2.99 2.79
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Точиги СК 0 - 2 1.42 4.45 6.27
13:00 Кавазаки Фронтейл - Токио Верди 0 - 1 1.29 5.15 8.60
13:00 Кашива Рейсол - Токушима Вортис 2 - 1 1.99 3.16 3.74
13:00 Кашима Антлърс - Омия Ардижа 3 - 0 1.54 4.08 5.23
13:00 Нагоя Грампус - Звейген Канадзава 1 - 0 1.76 3.42 4.33
13:00 Саган Тошу - Роасо Кумамото 3 - 2 1.96 3.25 3.74
13:00 Санфрече Хирошима - Йокохама ФК 5 - 0 1.65 3.62 4.87
13:00 Серезо Осака - Вегалта Сендай 3 - 2 1.93 3.39 3.63
13:00 Токио - В-Варен Нагазаки 2 - 2 1.92 3.30 3.81
13:00 Урава Ред Даймъндс - Теспакусатсу Гунма 0 - 1 1.59 3.73 5.40
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Киото Санга 0 - 1 1.92 3.38 3.64
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Вентфорет Кофу
12:00 1 - 2 2.07 3.28 3.36
Ависпа Фукуока - Ивате Грула Мориока
12:30 3 - 1 1.61 3.55 5.36
Шонан Белмар - Джубило Ивата
12:30 0 - 1 1.77 3.31 4.40
Висел Кобе - Ренофа Ямагучи
13:00 2 - 1 1.87 3.30 3.97
Гамба Осака - Оита Тринита
13:00 3 - 1 2.55 2.99 2.79
Йокохама Ф-Маринос - Точиги СК
13:00 0 - 2 1.42 4.45 6.27
Кавазаки Фронтейл - Токио Верди
13:00 0 - 1 1.29 5.15 8.60
Кашива Рейсол - Токушима Вортис
13:00 2 - 1 1.99 3.16 3.74
Кашима Антлърс - Омия Ардижа
13:00 3 - 0 1.54 4.08 5.23
Нагоя Грампус - Звейген Канадзава
13:00 1 - 0 1.76 3.42 4.33
Саган Тошу - Роасо Кумамото
13:00 3 - 2 1.96 3.25 3.74
Санфрече Хирошима - Йокохама ФК
13:00 5 - 0 1.65 3.62 4.87
Серезо Осака - Вегалта Сендай
13:00 3 - 2 1.93 3.39 3.63
Токио - В-Варен Нагазаки
13:00 2 - 2 1.92 3.30 3.81
Урава Ред Даймъндс - Теспакусатсу Гунма
13:00 0 - 1 1.59 3.73 5.40
Шимизу Ес-Пулс - Киото Санга
13:00 0 - 1 1.92 3.38 3.64