Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита (Смр) - Интер Клуб Ескалдес (Анд) 1 - 2 6.63 3.77 1.50
22:30 ФКИ Левадия Талин (Ест) - Викингур Рейкявик (Исл) 1 - 6 3.01 3.33 2.26
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Ла Фиорита (Смр) - Интер Клуб Ескалдес (Анд)
16:00 1 - 2 6.63 3.77 1.50
ФКИ Левадия Талин (Ест) - Викингур Рейкявик (Исл)
22:30 1 - 6 3.01 3.33 2.26
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Велес Сарсфийлд - Росарио Сентрал 2 - 0 1.77 3.46 4.68
01:00 Химнасия Ла Плата - Расинг Клуб 3 - 1 2.85 3.06 2.55
03:30 Индепендиенте - Естудиантес Ла Плата 2 - 1 2.47 2.97 3.05
03:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Архентинос Хуниорс 1 - 0 2.99 2.98 2.53
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Велес Сарсфийлд - Росарио Сентрал
01:00 2 - 0 1.77 3.46 4.68
Химнасия Ла Плата - Расинг Клуб
01:00 3 - 1 2.85 3.06 2.55
Индепендиенте - Естудиантес Ла Плата
03:30 2 - 1 2.47 2.97 3.05
Нюелс Олд Бойс Росарио - Архентинос Хуниорс
03:30 1 - 0 2.99 2.98 2.53
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:30 Сморгон - Слуцк 1 - 3 5.10 3.90 1.54
18:00 Рогачов - Витебск 2 - 2 5.00 4.10 1.53
18:30 Осиповичи - Неман Гродно 1 - 3 20.00 7.90 1.10
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Слуцк
17:30 1 - 3 5.10 3.90 1.54
Рогачов - Витебск
18:00 2 - 2 5.00 4.10 1.53
Осиповичи - Неман Гродно
18:30 1 - 3 20.00 7.90 1.10
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Флореста CE - Волта Редонда RJ 1 - 1 2.89 2.97 2.30
02:00 Ипиранга RS - АВС RN 0 - 0 2.56 2.80 2.71
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Флореста CE - Волта Редонда RJ
00:00 1 - 1 2.89 2.97 2.30
Ипиранга RS - АВС RN
02:00 0 - 0 2.56 2.80 2.71
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Сао Пауло SP - Палмейрас SP 1 - 2 2.97 3.00 2.51
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Палмейрас SP
02:00 1 - 2 2.97 3.00 2.51
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сабуртало Тбилиси - Телави 1 - 0 1.87 3.00 4.07
20:00 Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси 4 - 0 1.14 6.41 15.20
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабуртало Тбилиси - Телави
19:00 1 - 0 1.87 3.00 4.07
Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси
20:00 4 - 0 1.14 6.41 15.20
Индонезия - Други Рез. 1 X 2
16:30 Бхаянгкара Соло - Персиб Бандунг 0 - 1 2.50 2.83 2.70
Индонезия - Други
Час Рез. 1 X 2
Бхаянгкара Соло - Персиб Бандунг
16:30 0 - 1 2.50 2.83 2.70
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Акранес - ФХ Хафнарфьордур 1 - 1 4.35 4.10 1.61
22:15 Валур Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 2 - 1 1.46 4.39 5.68
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акранес - ФХ Хафнарфьордур
22:15 1 - 1 4.35 4.10 1.61
Валур Рейкявик - Лейкнир Рейкявик
22:15 2 - 1 1.46 4.39 5.68
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Пекин Гуоан - Шънджън ФК 4 - 1 2.43 3.26 2.75
12:30 Цанджоу Майти Лайънс - Тиендзин Джинмен Тайгър 0 - 2 3.25 2.94 2.28
15:00 Шандун Тайшан - Далиан Профешънъл 3 - 0 1.32 4.74 8.74
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пекин Гуоан - Шънджън ФК
11:30 4 - 1 2.43 3.26 2.75
Цанджоу Майти Лайънс - Тиендзин Джинмен Тайгър
12:30 0 - 2 3.25 2.94 2.28
Шандун Тайшан - Далиан Профешънъл
15:00 3 - 0 1.32 4.74 8.74
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 БФЦ Даугавпилс - Супер Нова Рига 1 - 0 1.58 3.64 5.00
19:00 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига 4 - 2 2.20 3.19 2.94
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - Супер Нова Рига
18:00 1 - 0 1.58 3.64 5.00
Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига
19:00 4 - 2 2.20 3.19 2.94
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хегелман Каунас - Судува Мариямполе 2 - 2 2.00 3.08 3.43
20:00 Банга Гарджай - ФК Ритеряй 0 - 4 4.48 3.24 1.70
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Каунас - Судува Мариямполе
18:00 2 - 2 2.00 3.08 3.43
Банга Гарджай - ФК Ритеряй
20:00 0 - 4 4.48 3.24 1.70
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Видар - Брюне 1 - 3 9.64 5.40 1.25
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Видар - Брюне
19:00 1 - 3 9.64 5.40 1.25
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Килмарнък (Шот) - Куин ъф Саут (Шот) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Халмстад (Шве) - Вернаму (Шве) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Балтика Калининград (Рус) - Волгар Астрахан (Рус) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Жрински Мостар (Бих) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 3 - 3 2.14 3.48 2.89
18:30 Напредак Крушевац (Сър) - Клуж (Рум) 0 - 3 5.08 4.40 1.47
18:30 Черно море (Бъл) - Академия Пандев (Мак) 1 - 2 1.43 4.92 5.85
19:00 Хелзинборг (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 Рапид Виена (Авс) - Флоридсдорфер АК (Авс) 2 - 2 1.25 6.00 8.25
20:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - ФК Нижни Новгород (Рус) 1 - 1 1.32 4.85 8.75
21:00 Явор Иваница (Сър) - Колубара Лазаревац (Сър) 0 - 0 2.40 3.39 2.52
21:30 Алоа Атлетик (Шот) - Партик Тисъл (Шот) 1 - 3 2.87 3.45 2.12
21:45 Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Бала Таун (Уел) 5 - 1 1.53 4.03 4.77
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Килмарнък (Шот) - Куин ъф Саут (Шот)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Халмстад (Шве) - Вернаму (Шве)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Балтика Калининград (Рус) - Волгар Астрахан (Рус)
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл)
17:30 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Жрински Мостар (Бих) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
18:00 3 - 3 2.14 3.48 2.89
Напредак Крушевац (Сър) - Клуж (Рум)
18:30 0 - 3 5.08 4.40 1.47
Черно море (Бъл) - Академия Пандев (Мак)
18:30 1 - 2 1.43 4.92 5.85
Хелзинборг (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве)
19:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Рапид Виена (Авс) - Флоридсдорфер АК (Авс)
19:30 2 - 2 1.25 6.00 8.25
Зенит Санкт Петербург (Рус) - ФК Нижни Новгород (Рус)
20:00 1 - 1 1.32 4.85 8.75
Явор Иваница (Сър) - Колубара Лазаревац (Сър)
21:00 0 - 0 2.40 3.39 2.52
Алоа Атлетик (Шот) - Партик Тисъл (Шот)
21:30 1 - 3 2.87 3.45 2.12
Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Бала Таун (Уел)
21:45 5 - 1 1.53 4.03 4.77
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Йънг Лайънс 2 - 2 1.80 4.03 3.31
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Йънг Лайънс
14:45 2 - 2 1.80 4.03 3.31
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Равшан Зафарабад - Истиклол Душанбе 0 - 4 5.38 3.60 1.54
15:30 Равшан Куляб - Файзканд Хулбук 3 - 0 2.21 3.16 2.93
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Равшан Зафарабад - Истиклол Душанбе
15:30 0 - 4 5.38 3.60 1.54
Равшан Куляб - Файзканд Хулбук
15:30 3 - 0 2.21 3.16 2.93
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Буньодкор Ташкент - Коканд 1912 1 - 1 1.84 3.36 3.51
18:00 Навбахор Наманган - Металург Бекабад 0 - 0 1.53 3.40 5.77
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Буньодкор Ташкент - Коканд 1912
18:00 1 - 1 1.84 3.36 3.51
Навбахор Наманган - Металург Бекабад
18:00 0 - 0 1.53 3.40 5.77
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Серо Ларго Мело - Пласа Колония 1 - 0 2.43 2.86 2.97
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Серо Ларго Мело - Пласа Колония
00:30 1 - 0 2.43 2.86 2.97
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 Атлантис Хелзинки - Кески-Уусимаа 4 - 1 1.94 3.59 3.10
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлантис Хелзинки - Кески-Уусимаа
19:00 4 - 1 1.94 3.59 3.10
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ХЯС Академия - Тампере Юнайтед 2 - 1 2.61 3.60 2.25
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ХЯС Академия - Тампере Юнайтед
18:30 2 - 1 2.61 3.60 2.25
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Вааякоски Ювяскюля - Вааса ИФК 1 - 1 2.25 3.38 2.68
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааякоски Ювяскюля - Вааса ИФК
18:30 1 - 1 2.25 3.38 2.68
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кимчхон Сангму - Съннам 1 - 1 1.82 3.33 4.33
13:30 Сувон ФК - Поханг Стийлърс 2 - 1 3.41 3.44 2.01
13:30 Тегу - Чеджу Юнайтед 1 - 0 2.73 3.17 2.52
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Съннам
13:00 1 - 1 1.82 3.33 4.33
Сувон ФК - Поханг Стийлърс
13:30 2 - 1 3.41 3.44 2.01
Тегу - Чеджу Юнайтед
13:30 1 - 0 2.73 3.17 2.52
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Теджън Хана Ситизен - Куанджу 1 - 1 2.67 3.21 2.45
13:30 Гимпо - Чуннам Драгонс 2 - 2 2.83 3.22 2.32
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Куанджу
13:00 1 - 1 2.67 3.21 2.45
Гимпо - Чуннам Драгонс
13:30 2 - 2 2.83 3.22 2.32