Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Тенерифе - Жирона 1 - 3 2.49 2.79 3.19
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Тенерифе - Жирона
22:00 1 - 3 2.49 2.79 3.19
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Арсенал Саранди - Талерес Кордоба 1 - 1 2.79 3.00 2.66
02:30 Сармиенто Хунин - Патронато Парана 3 - 1 2.55 3.02 2.88
19:00 Тигре Виктория - Банфийлд 0 - 1 2.07 3.03 3.93
21:30 Ланус - Колон Санта Фе 1 - 0 2.51 3.14 2.84
21:30 Хуракан Буенос Айрес - Атлетико Тукуман 0 - 0 1.88 3.25 4.34
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Саранди - Талерес Кордоба
00:00 1 - 1 2.79 3.00 2.66
Сармиенто Хунин - Патронато Парана
02:30 3 - 1 2.55 3.02 2.88
Тигре Виктория - Банфийлд
19:00 0 - 1 2.07 3.03 3.93
Ланус - Колон Санта Фе
21:30 1 - 0 2.51 3.14 2.84
Хуракан Буенос Айрес - Атлетико Тукуман
21:30 0 - 0 1.88 3.25 4.34
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:10 Чако Фор Евър - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 2.17 2.83 3.61
01:10 Алмиранте Браун - Депортиво Морон 1 - 1 2.55 2.71 3.03
02:10 Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Тукуман 0 - 0 3.13 2.80 2.42
17:00 Сан Мартин Сан Хуан - Феро Карил Оесте 1 - 0 2.06 2.95 3.81
19:45 Сан Телмо - Килмес Буенос Айрес 3 - 2 3.57 3.11 2.06
21:00 Гилермо Браун - Тристан Суарес 1 - 0 1.73 3.14 5.22
21:00 Химнасия Хухуй - Темперлей 3 - 0 2.05 2.85 4.02
21:50 Белграно Кордоба - Естудиантес Рио Куарто 0 - 0 1.80 3.04 4.88
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Чако Фор Евър - Индепендиенте Ривадавия
00:10 1 - 1 2.17 2.83 3.61
Алмиранте Браун - Депортиво Морон
01:10 1 - 1 2.55 2.71 3.03
Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Тукуман
02:10 0 - 0 3.13 2.80 2.42
Сан Мартин Сан Хуан - Феро Карил Оесте
17:00 1 - 0 2.06 2.95 3.81
Сан Телмо - Килмес Буенос Айрес
19:45 3 - 2 3.57 3.11 2.06
Гилермо Браун - Тристан Суарес
21:00 1 - 0 1.73 3.14 5.22
Химнасия Хухуй - Темперлей
21:00 3 - 0 2.05 2.85 4.02
Белграно Кордоба - Естудиантес Рио Куарто
21:50 0 - 0 1.80 3.04 4.88
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арсенал Дзержинск - Шахтьор Солигорск 1 - 2 10.75 5.01 1.25
18:00 Гомел - Динамо Брест 1 - 0 1.63 3.67 4.69
20:00 Славия Мозир - Минск 4 - 2 2.09 3.46 2.97
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Дзержинск - Шахтьор Солигорск
16:00 1 - 2 10.75 5.01 1.25
Гомел - Динамо Брест
18:00 1 - 0 1.63 3.67 4.69
Славия Мозир - Минск
20:00 4 - 2 2.09 3.46 2.97
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Манаус AM - Фигуерензе SC 1 - 1 2.26 2.90 3.00
01:00 Апаресидензе GO - Пайсанду PA 1 - 0 2.67 2.89 2.48
17:00 Мирасол SP - Сао Жозе RS 2 - 1 1.53 3.60 5.54
22:00 Ботафого PB - Атлетико CE 2 - 0 1.45 3.66 6.75
23:00 Витория Салвадор BA - Ботафого SP 0 - 1 1.95 3.14 3.49
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Манаус AM - Фигуерензе SC
00:00 1 - 1 2.26 2.90 3.00
Апаресидензе GO - Пайсанду PA
01:00 1 - 0 2.67 2.89 2.48
Мирасол SP - Сао Жозе RS
17:00 2 - 1 1.53 3.60 5.54
Ботафого PB - Атлетико CE
22:00 2 - 0 1.45 3.66 6.75
Витория Салвадор BA - Ботафого SP
23:00 0 - 1 1.95 3.14 3.49
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Куяба MT - Сеара CE 0 - 0 2.76 2.85 2.82
03:00 Сантос SP - Брагантино SP 2 - 2 2.23 3.14 3.33
22:00 Атлетико MG - Фламенго RJ 2 - 0 1.86 3.54 4.05
22:00 Коринтианс SP - Гояс GO 1 - 0 1.53 3.72 6.67
22:00 Коритиба PR - Атлетико PR 0 - 1 2.48 3.04 2.96
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Куяба MT - Сеара CE
01:00 0 - 0 2.76 2.85 2.82
Сантос SP - Брагантино SP
03:00 2 - 2 2.23 3.14 3.33
Атлетико MG - Фламенго RJ
22:00 2 - 0 1.86 3.54 4.05
Коринтианс SP - Гояс GO
22:00 1 - 0 1.53 3.72 6.67
Коритиба PR - Атлетико PR
22:00 0 - 1 2.48 3.04 2.96
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Наутико PE - Спорт Ресифе PE 1 - 1 2.62 2.85 2.81
17:00 Гуарани SP - Сентро Спортиво Алагоано AL 0 - 0 2.27 2.88 3.32
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Спорт Ресифе PE
00:30 1 - 1 2.62 2.85 2.81
Гуарани SP - Сентро Спортиво Алагоано AL
17:00 0 - 0 2.27 2.88 3.32
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад Сентрал - Каракас 1 - 0 3.24 3.01 2.11
02:15 Монагас Матурин - Депортиво Тачира 3 - 0 2.59 2.88 2.63
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сентрал - Каракас
00:00 1 - 0 3.24 3.01 2.11
Монагас Матурин - Депортиво Тачира
02:15 3 - 0 2.59 2.88 2.63
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ал Ахли Кайро - Замалек Кайро 2 - 2 1.65 3.46 4.90
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Замалек Кайро
21:00 2 - 2 1.65 3.46 4.90
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
02:00 Ел Национал Кито - Барселона Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
20:00 Олмедо Риобамба - Мушук Руна - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
Ел Национал Кито - Барселона Гуаякил
02:00 - 0.00 0.00 0.00
Олмедо Риобамба - Мушук Руна
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Таммека Тарту - Талина Легион 1 - 4 1.74 3.74 3.71
17:15 Флора Талин - Номе Калю 2 - 0 1.45 3.98 5.87
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - Талина Легион
14:30 1 - 4 1.74 3.74 3.71
Флора Талин - Номе Калю
17:15 2 - 0 1.45 3.98 5.87
Индонезия - Други Рез. 1 X 2
12:00 ПСМ Макасар - Персик Кедири 0 - 0 2.92 3.03 2.24
16:30 Персикабо 1973 - Арема Маланг 0 - 1 3.94 3.33 1.77
Индонезия - Други
Час Рез. 1 X 2
ПСМ Макасар - Персик Кедири
12:00 0 - 0 2.92 3.03 2.24
Персикабо 1973 - Арема Маланг
16:30 0 - 1 3.94 3.33 1.77
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл 1 - 2 2.04 3.05 3.39
15:00 Ордабаси Шимкент - Тараз 3 - 2 2.06 3.12 3.21
16:00 Атирау - Актобе 0 - 2 2.59 3.03 2.50
16:00 Кайрат Алмати - Мактаарал Атакент 1 - 0 1.39 4.24 6.48
18:00 Астана - Аксу 5 - 0 1.31 4.56 7.92
18:00 Тобол Костанай - Каспий Актау 1 - 0 1.70 3.43 4.24
18:00 Туран Туркестан - Акжайк 1 - 1 2.15 2.88 3.32
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл
14:00 1 - 2 2.04 3.05 3.39
Ордабаси Шимкент - Тараз
15:00 3 - 2 2.06 3.12 3.21
Атирау - Актобе
16:00 0 - 2 2.59 3.03 2.50
Кайрат Алмати - Мактаарал Атакент
16:00 1 - 0 1.39 4.24 6.48
Астана - Аксу
18:00 5 - 0 1.31 4.56 7.92
Тобол Костанай - Каспий Актау
18:00 1 - 0 1.70 3.43 4.24
Туран Туркестан - Акжайк
18:00 1 - 1 2.15 2.88 3.32
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
21:00 Халифакс Уондърърс - Фордж 0 - 3 2.59 3.28 2.34
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Фордж
21:00 0 - 3 2.59 3.28 2.34
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:00 Йорк Регион Шутърс - Торонто Фалкънс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Йорк Регион Шутърс - Торонто Фалкънс
01:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Ухан Три Таунс - Шанхай Порт 2 - 1 1.62 3.68 5.07
14:30 Гуанджоу ФК - Хъбей ФК 1 - 0 2.36 2.90 3.14
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ухан Три Таунс - Шанхай Порт
12:30 2 - 1 1.62 3.68 5.07
Гуанджоу ФК - Хъбей ФК
14:30 1 - 0 2.36 2.90 3.14
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Етоил де Киву - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
16:30 Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 АС Вита Клуб - Ренесанс ду Конго отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Етоил де Киву - Расинг Клуб Киншаса
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
АС Вита Клуб - Ренесанс ду Конго
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Картахинес - Ередиано 1 - 0 2.47 3.17 2.60
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Картахинес - Ередиано
20:00 1 - 0 2.47 3.17 2.60
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Спортинг Ганьоа - Расинг Клуб Абиджан 2 - 1 2.52 2.61 2.94
18:30 Старс Олимпик д'Абобо - Индение Абенгуру 3 - 0 2.20 2.72 3.38
21:00 КО Корхого - АСЕК Мимозас 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Ганьоа - Расинг Клуб Абиджан
18:30 2 - 1 2.52 2.61 2.94
Старс Олимпик д'Абобо - Индение Абенгуру
18:30 3 - 0 2.20 2.72 3.38
КО Корхого - АСЕК Мимозас
21:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кауно Жалгирис - ФК Йонава 4 - 0 1.06 9.07 22.70
17:55 ФК Паневежис - Жалгирис Вилнюс 0 - 2 3.24 3.09 2.05
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Кауно Жалгирис - ФК Йонава
15:00 4 - 0 1.06 9.07 22.70
ФК Паневежис - Жалгирис Вилнюс
17:55 0 - 2 3.24 3.09 2.05
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Гурел Сангуе - АСАК Конкорд 0 - 1 0.00 0.00 0.00
20:30 Дуан Нуакшот - Арми Насионал 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гурел Сангуе - АСАК Конкорд
19:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Дуан Нуакшот - Арми Насионал
20:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Сейбъл Фарминг 1 - 1 1.69 3.17 4.61
15:30 Майти Уондърърс - Блу Ийгълс 1 - 1 2.75 2.88 2.40
15:30 МАФКО Салима - Дедза Динамос 2 - 0 1.71 3.15 4.20
15:30 Румфи Юнайтед - Каронга Юнайтед 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Томъс Нийренда Старс - СИВО Юнайтед 2 - 2 5.65 2.90 1.76
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Сейбъл Фарминг
15:30 1 - 1 1.69 3.17 4.61
Майти Уондърърс - Блу Ийгълс
15:30 1 - 1 2.75 2.88 2.40
МАФКО Салима - Дедза Динамос
15:30 2 - 0 1.71 3.15 4.20
Румфи Юнайтед - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Томъс Нийренда Старс - СИВО Юнайтед
15:30 2 - 2 5.65 2.90 1.76
Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах Дарул Аман - Джохор Дарул Такзим отл. 4.94 3.96 1.50
16:00 Селангор - Саравак Юнайтед 7 - 0 1.47 4.49 4.98
Малайзия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Кедах Дарул Аман - Джохор Дарул Такзим
16:00 отл. 4.94 3.96 1.50
Селангор - Саравак Юнайтед
16:00 7 - 0 1.47 4.49 4.98
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпик Сафи - ФАР Рабат 0 - 0 2.67 2.91 2.53
19:00 ХУСА Агадир - Магреб Фес 1 - 2 2.27 2.65 3.36
21:15 Видад Казабланка - ЖСС Суалем 3 - 0 1.23 5.04 10.98
21:15 Дифаа ел Джадида - МК Уджда 1 - 1 2.46 2.75 2.86
23:30 ФУС Рабат - РСБ Беркан 2 - 0 2.37 2.90 2.89
23:30 Шабаб Мохамедия - Раджа Казабланка 0 - 0 5.50 3.09 1.64
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Сафи - ФАР Рабат
19:00 0 - 0 2.67 2.91 2.53
ХУСА Агадир - Магреб Фес
19:00 1 - 2 2.27 2.65 3.36
Видад Казабланка - ЖСС Суалем
21:15 3 - 0 1.23 5.04 10.98
Дифаа ел Джадида - МК Уджда
21:15 1 - 1 2.46 2.75 2.86
ФУС Рабат - РСБ Беркан
23:30 2 - 0 2.37 2.90 2.89
Шабаб Мохамедия - Раджа Казабланка
23:30 0 - 0 5.50 3.09 1.64
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Викки Туристс - Шутинг Старс 1 - 1 1.25 4.69 9.20
18:00 Даккада - Аква Юнайтед 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Квара Юнайтед - Съншайн Старс 1 - 0 1.41 3.62 7.51
18:00 МФМ Лагос - Ениймба 2 - 1 2.67 2.67 2.73
18:00 Плато Юнайтед - Гомбе Юнайтед 1 - 1 1.18 5.74 10.22
18:00 Ремо Старс - Лоби Старс 3 - 1 1.18 5.22 12.56
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Викки Туристс - Шутинг Старс
18:00 1 - 1 1.25 4.69 9.20
Даккада - Аква Юнайтед
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Квара Юнайтед - Съншайн Старс
18:00 1 - 0 1.41 3.62 7.51
МФМ Лагос - Ениймба
18:00 2 - 1 2.67 2.67 2.73
Плато Юнайтед - Гомбе Юнайтед
18:00 1 - 1 1.18 5.74 10.22
Ремо Старс - Лоби Старс
18:00 3 - 1 1.18 5.22 12.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сотра - Мос 0 - 1 2.77 3.52 2.14
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Сотра - Мос
16:00 0 - 1 2.77 3.52 2.14
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Трефф - Алта 2 - 0 2.43 3.54 2.38
17:00 Левангер - Аскер 2 - 0 1.54 4.03 4.58
18:30 Киелсос - Тромсдален 6 - 0 1.87 3.56 3.37
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Трефф - Алта
14:00 2 - 0 2.43 3.54 2.38
Левангер - Аскер
17:00 2 - 0 1.54 4.03 4.58
Киелсос - Тромсдален
18:30 6 - 0 1.87 3.56 3.37
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Сандефьорд 1 - 2 1.19 6.84 11.78
19:00 Йерв Гримстад - ХамКам 1 - 2 3.06 3.32 2.25
19:00 Лилестрьом - Розенборг 3 - 1 1.97 3.48 3.58
19:00 Од БК - Молде 1 - 2 3.18 3.63 2.10
19:00 Тромсьо - Хаугесунд 1 - 1 1.65 3.75 4.94
21:00 Олесунд - Волеренга Осло 2 - 2 2.47 3.43 2.63
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Викинг Ставангер - Сандефьорд
19:00 1 - 2 1.19 6.84 11.78
Йерв Гримстад - ХамКам
19:00 1 - 2 3.06 3.32 2.25
Лилестрьом - Розенборг
19:00 3 - 1 1.97 3.48 3.58
Од БК - Молде
19:00 1 - 2 3.18 3.63 2.10
Тромсьо - Хаугесунд
19:00 1 - 1 1.65 3.75 4.94
Олесунд - Волеренга Осло
21:00 2 - 2 2.47 3.43 2.63
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - Стабек 0 - 0 2.17 3.42 2.99
16:00 Стьордалс Блинк - Бран Берген 1 - 2 8.54 5.66 1.26
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Старт Кристиансанд - Стабек
16:00 0 - 0 2.17 3.42 2.99
Стьордалс Блинк - Бран Берген
16:00 1 - 2 8.54 5.66 1.26
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Спортиво Амелиано - Насионал Асунсион 2 - 2 2.58 3.09 2.58
23:30 Олимпия Асунсион - Ресистенсия 6 - 1 1.39 4.36 6.72
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Амелиано - Насионал Асунсион
01:45 2 - 2 2.58 3.09 2.58
Олимпия Асунсион - Ресистенсия
23:30 6 - 1 1.39 4.36 6.72
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Универсидад Сезар Валехо - Универсидад Сан Мартин 2 - 0 1.36 4.39 7.84
19:00 Спорт Бойс - Мелгар Арекипа 0 - 1 4.34 3.66 1.69
21:00 Атлетико Грау - Спортинг Кристал 0 - 2 3.93 3.57 1.78
21:10 Алианса Атлетико - Карлос А. Манучи 0 - 0 1.90 3.71 3.32
23:00 АДТ Тарма - Универсидад де Кахамарка 1 - 2 2.35 3.14 2.86
23:20 Бинасионал - Алианса Лима 1 - 0 1.79 3.49 3.98
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сезар Валехо - Универсидад Сан Мартин
03:30 2 - 0 1.36 4.39 7.84
Спорт Бойс - Мелгар Арекипа
19:00 0 - 1 4.34 3.66 1.69
Атлетико Грау - Спортинг Кристал
21:00 0 - 2 3.93 3.57 1.78
Алианса Атлетико - Карлос А. Манучи
21:10 0 - 0 1.90 3.71 3.32
АДТ Тарма - Универсидад де Кахамарка
23:00 1 - 2 2.35 3.14 2.86
Бинасионал - Алианса Лима
23:20 1 - 0 1.79 3.49 3.98
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:30 Некакса Агуаскалиентес (Мек) - Атлетико Сан Луис (Мек) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
04:00 Монтерей (Мек) - Сантос Лагуна (Мек) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
11:00 ЦСКА 1948 София II (Бъл) - Миньор Перник (Бъл) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
11:30 Скалица (Слк) - Вишков (Чех) 1 - 1 2.30 3.60 2.46
12:00 Целие (Слн) - Чукарички (Сър) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Йостерс (Шве) - Хамарби (Шве) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Утсиктенс (Шве) - Норкьопинг (Шве) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 АИК Стокхолм (Шве) - Йоребро (Шве) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Сундсвал (Шве) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Радник Сурдулица (Сър) - ФК Нови Пазар (Сър) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
17:30 Младост Лучани (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр) 1 - 1 2.59 3.41 2.31
18:00 Легия Варшава (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол) 3 - 1 1.34 4.58 7.15
18:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Блау-Вайс Линц (Авс) 1 - 0 1.39 4.60 5.54
18:00 Славия (Бъл) - Спартак Варна (Бъл) 1 - 2 1.27 5.25 8.90
18:30 Шкупи Скопие (Мак) - КФ Тирана (Алб) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
20:30 Челик Зеница (Бих) - Вележ Мостар (Бих) 2 - 1 10.00 5.80 1.16
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Некакса Агуаскалиентес (Мек) - Атлетико Сан Луис (Мек)
00:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Монтерей (Мек) - Сантос Лагуна (Мек)
04:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА 1948 София II (Бъл) - Миньор Перник (Бъл)
11:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Скалица (Слк) - Вишков (Чех)
11:30 1 - 1 2.30 3.60 2.46
Целие (Слн) - Чукарички (Сър)
12:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Йостерс (Шве) - Хамарби (Шве)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Утсиктенс (Шве) - Норкьопинг (Шве)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
АИК Стокхолм (Шве) - Йоребро (Шве)
16:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
АФК Ескилстюна (Шве) - Сундсвал (Шве)
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Радник Сурдулица (Сър) - ФК Нови Пазар (Сър)
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Младост Лучани (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр)
17:30 1 - 1 2.59 3.41 2.31
Легия Варшава (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол)
18:00 3 - 1 1.34 4.58 7.15
Лудогорец Разград (Бъл) - Блау-Вайс Линц (Авс)
18:00 1 - 0 1.39 4.60 5.54
Славия (Бъл) - Спартак Варна (Бъл)
18:00 1 - 2 1.27 5.25 8.90
Шкупи Скопие (Мак) - КФ Тирана (Алб)
18:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Челик Зеница (Бих) - Вележ Мостар (Бих)
20:30 2 - 1 10.00 5.80 1.16
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Лос Анджелис Галакси - Портланд Тимбърс 1 - 1 1.70 3.87 4.49
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Торонто 2 - 0 1.29 5.48 9.27
02:30 Кълъмбъс Крю - Шарлът 1 - 1 1.80 3.57 4.34
02:30 Монреал - Остин 0 - 1 1.97 3.68 3.45
02:30 Орландо Сити - Хюстън Динамо 2 - 1 1.93 3.44 3.90
02:30 Филаделфия Юнион - Синсинати 1 - 1 1.57 3.90 5.70
03:00 Чикаго Файър - Ди Си Юнайтед 1 - 0 2.01 3.54 3.47
04:00 Далас - Ванкувър Уайткепс 0 - 2 1.47 4.27 6.57
04:30 Реал Солт Лейк - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 0 1.80 3.72 4.11
22:00 Атланта Юнайтед - Интер Маями 2 - 0 1.46 4.54 6.06
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лос Анджелис Галакси - Портланд Тимбърс
00:00 1 - 1 1.70 3.87 4.49
Ню Йорк Ред Булс - Торонто
02:00 2 - 0 1.29 5.48 9.27
Кълъмбъс Крю - Шарлът
02:30 1 - 1 1.80 3.57 4.34
Монреал - Остин
02:30 0 - 1 1.97 3.68 3.45
Орландо Сити - Хюстън Динамо
02:30 2 - 1 1.93 3.44 3.90
Филаделфия Юнион - Синсинати
02:30 1 - 1 1.57 3.90 5.70
Чикаго Файър - Ди Си Юнайтед
03:00 1 - 0 2.01 3.54 3.47
Далас - Ванкувър Уайткепс
04:00 0 - 2 1.47 4.27 6.57
Реал Солт Лейк - Сан Хосе Еърткуейкс
04:30 2 - 0 1.80 3.72 4.11
Атланта Юнайтед - Интер Маями
22:00 2 - 0 1.46 4.54 6.06
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 5 - 0 1.23 5.87 8.62
12:30 Балестиер Халса - Лайън Сити Сейлърс 1 - 6 7.12 5.48 1.28
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед
12:30 5 - 0 1.23 5.87 8.62
Балестиер Халса - Лайън Сити Сейлърс
12:30 1 - 6 7.12 5.48 1.28
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Мин Чуан Юнивърсити - АЧ Тайпе 1 - 2 2.26 3.82 2.40
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Мин Чуан Юнивърсити - АЧ Тайпе
13:00 1 - 2 2.26 3.82 2.40
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Бен Гердан - Сфаксиен Сфакс 0 - 1 7.74 3.33 1.47
19:00 Есперанс де Тунис - Клуб Африкан Тунис 3 - 1 1.65 3.04 5.78
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бен Гердан - Сфаксиен Сфакс
19:00 0 - 1 7.74 3.33 1.47
Есперанс де Тунис - Клуб Африкан Тунис
19:00 3 - 1 1.65 3.04 5.78
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 3 - 0 1.57 3.67 5.42
16:00 Монтевидео Сити Торке - Рентистас Монтевидео 3 - 1 1.83 3.35 3.95
23:30 Депортиво Малдонадо - Пенярол Монтевидео 1 - 3 3.86 3.03 1.97
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Насионал Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
00:00 3 - 0 1.57 3.67 5.42
Монтевидео Сити Торке - Рентистас Монтевидео
16:00 3 - 1 1.83 3.35 3.95
Депортиво Малдонадо - Пенярол Монтевидео
23:30 1 - 3 3.86 3.03 1.97
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - АБ Аргир 1 - 3 2.06 3.84 2.65
17:00 Б36 Торсхавн - Клаксвик 0 - 1 6.76 4.52 1.34
17:00 Скала ИФ - Б68 Тофтир 1 - 2 1.88 3.45 3.26
19:00 Рунавик - ХБ Торсхавн 0 - 2 5.82 4.50 1.38
21:00 ЕБ Стреймур - Викингур Гота 1 - 2 10.17 6.13 1.18
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - АБ Аргир
17:00 1 - 3 2.06 3.84 2.65
Б36 Торсхавн - Клаксвик
17:00 0 - 1 6.76 4.52 1.34
Скала ИФ - Б68 Тофтир
17:00 1 - 2 1.88 3.45 3.26
Рунавик - ХБ Торсхавн
19:00 0 - 2 5.82 4.50 1.38
ЕБ Стреймур - Викингур Гота
21:00 1 - 2 10.17 6.13 1.18
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Академия - ЛаПа Лапеенранта 3 - 0 1.21 6.17 8.70
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
КуПС Академия - ЛаПа Лапеенранта
18:30 3 - 0 1.21 6.17 8.70
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере 2 - Хонка Академия 0 - 2 2.39 3.64 2.37
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - Хонка Академия
18:30 0 - 2 2.39 3.64 2.37
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ОЛС Оулу - ЮЯК Ювяскюля 1 - 2 4.91 4.12 1.49
15:00 Нярпес Крафт - РоПС Рованиеми 2 - 0 2.07 3.54 2.87
18:30 ГБК Кокола - Комеетат Ювяскюля 3 - 1 1.58 4.11 4.23
18:30 Еркулес Оулу - КаяХа Каяани 3 - 2 1.41 4.58 5.58
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОЛС Оулу - ЮЯК Ювяскюля
14:00 1 - 2 4.91 4.12 1.49
Нярпес Крафт - РоПС Рованиеми
15:00 2 - 0 2.07 3.54 2.87
ГБК Кокола - Комеетат Ювяскюля
18:30 3 - 1 1.58 4.11 4.23
Еркулес Оулу - КаяХа Каяани
18:30 3 - 2 1.41 4.58 5.58
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
00:30 Универсидад де Консепсион - Депортес Ла Серена 4 - 3 2.73 3.15 2.39
01:00 Коло-Коло Сантяго - Депортес Темуко 0 - 0 1.29 4.98 8.46
19:30 Депортес Мелипия - Кокимбо Унидо 0 - 0 2.69 3.15 2.42
19:30 Кобрелоа Калама - Палестино Сантяго 0 - 1 3.37 3.35 1.99
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Универсидад де Консепсион - Депортес Ла Серена
00:30 4 - 3 2.73 3.15 2.39
Коло-Коло Сантяго - Депортес Темуко
01:00 0 - 0 1.29 4.98 8.46
Депортес Мелипия - Кокимбо Унидо
19:30 0 - 0 2.69 3.15 2.42
Кобрелоа Калама - Палестино Сантяго
19:30 0 - 1 3.37 3.35 1.99
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Ханинге - Тийм ТГ 2 - 0 1.27 5.48 8.10
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФК Ханинге - Тийм ТГ
16:00 2 - 0 1.27 5.48 8.10
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 3 2.09 3.25 3.39
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул 0 - 1 2.95 3.02 2.44
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс
12:00 1 - 3 2.09 3.25 3.39
Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул
13:30 0 - 1 2.95 3.02 2.44
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Чунгнам Асан - Сеул Е-Ланд 0 - 0 2.59 3.03 2.60
14:00 Пусан АйПарк - Кьонсан 1 - 1 3.54 3.54 1.89
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Сеул Е-Ланд
12:00 0 - 0 2.59 3.03 2.60
Пусан АйПарк - Кьонсан
14:00 1 - 1 3.54 3.54 1.89
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Блаублиц Акита 3 - 0 1.49 3.83 6.86
12:00 Мачида Зелвия - Звейген Канадзава 3 - 2 1.83 3.24 4.33
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Блаублиц Акита
08:00 3 - 0 1.49 3.83 6.86
Мачида Зелвия - Звейген Канадзава
12:00 3 - 2 1.83 3.24 4.33