Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
20:00 ЕС Сетиф - УСМ Алжир 3 - 1 1.46 4.11 5.67
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - УСМ Алжир
20:00 3 - 1 1.46 4.11 5.67
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Архентинос Хуниорс - Индепендиенте 2 - 1 2.36 3.02 3.18
01:00 Росарио Сентрал - Годой Крус 1 - 0 2.56 3.32 2.65
03:30 Платензе Буенос Айрес - Химнасия Ла Плата 1 - 1 2.94 3.07 2.49
03:30 Расинг Клуб - Велес Сарсфийлд 2 - 0 2.07 3.22 3.65
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Архентинос Хуниорс - Индепендиенте
01:00 2 - 1 2.36 3.02 3.18
Росарио Сентрал - Годой Крус
01:00 1 - 0 2.56 3.32 2.65
Платензе Буенос Айрес - Химнасия Ла Плата
03:30 1 - 1 2.94 3.07 2.49
Расинг Клуб - Велес Сарсфийлд
03:30 2 - 0 2.07 3.22 3.65
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белшина Бобруйск - Енергетик-БГУ Минск 0 - 1 4.01 3.90 1.69
20:00 Витебск - Торпедо-БелАЗ Жодино 0 - 1 3.04 3.08 2.23
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Енергетик-БГУ Минск
18:00 0 - 1 4.01 3.90 1.69
Витебск - Торпедо-БелАЗ Жодино
20:00 0 - 1 3.04 3.08 2.23
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Палмейрас SP - Атлетико GO 4 - 2 1.37 4.62 8.29
01:00 Авай SC - Форталеса CE 3 - 2 3.16 3.11 2.32
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP - Атлетико GO
00:00 4 - 2 1.37 4.62 8.29
Авай SC - Форталеса CE
01:00 3 - 2 3.16 3.11 2.32
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
02:00 Вила Нова GO - Операрио PR 0 - 0 1.93 3.06 4.15
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Вила Нова GO - Операрио PR
02:00 0 - 0 1.93 3.06 4.15
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Португеза Акаригуа - Арагуа Маракай 1 - 0 2.06 2.65 3.96
02:15 Замора Баринас - Депортиво Ла Гуайра 2 - 3 1.94 2.99 3.83
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Арагуа Маракай
00:00 1 - 0 2.06 2.65 3.96
Замора Баринас - Депортиво Ла Гуайра
02:15 2 - 3 1.94 2.99 3.83
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Исмаили Исмаилия - Ел Мокавлун 0 - 0 2.22 2.81 3.42
20:00 Керамика Клеопатра - Фарко 1 - 1 2.10 2.68 3.93
22:30 Ел Джаиш Кайро - Смоуха 3 - 3 2.71 2.65 2.82
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Исмаили Исмаилия - Ел Мокавлун
20:00 0 - 0 2.22 2.81 3.42
Керамика Клеопатра - Фарко
20:00 1 - 1 2.10 2.68 3.93
Ел Джаиш Кайро - Смоуха
22:30 3 - 3 2.71 2.65 2.82
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Шелбърн 1 - 0 1.91 3.10 4.20
21:45 Дери Сити - Дрогеда Юнайтед 1 - 1 1.21 6.03 11.81
21:45 Дъндолк - Шамрок Роувърс 1 - 0 4.01 3.41 1.84
21:45 Сейнт Патрикс - УК Дъблин 2 - 1 1.23 5.53 11.62
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Шелбърн
21:45 1 - 0 1.91 3.10 4.20
Дери Сити - Дрогеда Юнайтед
21:45 1 - 1 1.21 6.03 11.81
Дъндолк - Шамрок Роувърс
21:45 1 - 0 4.01 3.41 1.84
Сейнт Патрикс - УК Дъблин
21:45 2 - 1 1.23 5.53 11.62
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Голуей Юнайтед 1 - 5 5.03 3.57 1.63
21:45 Коб Рамблърс - Уексфорд 0 - 3 3.27 3.71 1.92
21:45 Трити Юнайтед - Атлон Таун 2 - 1 1.63 3.97 4.33
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Голуей Юнайтед
21:45 1 - 5 5.03 3.57 1.63
Коб Рамблърс - Уексфорд
21:45 0 - 3 3.27 3.71 1.92
Трити Юнайтед - Атлон Таун
21:45 2 - 1 1.63 3.97 4.33
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Йънг Спортс Академи - Коломбе ду Джа ет Лобо 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Расинг Клуб де Бафусам - Пантере ду Нде 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лес Астрес де Дуала - Унион Дуала 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Йънг Спортс Академи - Коломбе ду Джа ет Лобо
16:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Расинг Клуб де Бафусам - Пантере ду Нде
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лес Астрес де Дуала - Унион Дуала
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Шънджън ФК - Цанджоу Майти Лайънс 1 - 0 2.34 3.03 3.05
14:30 Мейджоу Хакка - Пекин Гуоан 2 - 2 2.88 3.14 2.39
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шънджън ФК - Цанджоу Майти Лайънс
11:30 1 - 0 2.34 3.03 3.05
Мейджоу Хакка - Пекин Гуоан
14:30 2 - 2 2.88 3.14 2.39
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Депортес Толима - Енвигадо 1 - 0 1.31 4.67 10.24
03:30 Ла Екуидад Богота - Индепендиенте Меделин 1 - 5 2.41 2.83 3.17
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортес Толима - Енвигадо
03:30 1 - 0 1.31 4.67 10.24
Ла Екуидад Богота - Индепендиенте Меделин
03:30 1 - 5 2.41 2.83 3.17
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 ЖС Груп Базано - СМ Санга Баленде 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Груп Базано - СМ Санга Баленде
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса
17:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 УСК Басам - АФАД Джекану 0 - 1 2.80 2.67 2.59
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
УСК Басам - АФАД Джекану
19:00 0 - 1 2.80 2.67 2.59
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Ауда Кекава - Спартакс Юрмала 5 - 0 1.53 3.82 5.12
19:00 Метта ЛУ Рига - БФЦ Даугавпилс 2 - 3 2.77 3.12 2.31
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ауда Кекава - Спартакс Юрмала
18:00 5 - 0 1.53 3.82 5.12
Метта ЛУ Рига - БФЦ Даугавпилс
19:00 2 - 3 2.77 3.12 2.31
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Банга Гарджай - Хегелман Каунас 1 - 0 8.37 4.41 1.30
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Банга Гарджай - Хегелман Каунас
18:00 1 - 0 8.37 4.41 1.30
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:30 Трарза АК Медине - Тиджикжа 0 - 3 3.16 2.65 2.52
22:45 Гард Насионал - Ксар 1 - 2 1.31 4.50 9.50
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Трарза АК Медине - Тиджикжа
20:30 0 - 3 3.16 2.65 2.52
Гард Насионал - Ксар
22:45 1 - 2 1.31 4.50 9.50
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 СХБ Дананг (Вие) - Тханхоа (Вие) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Сонглам Нгеан Вин (Вие) - Хонглин Ха Тин (Вие) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Сириус (Шве) - Юргорден (Шве) 3 - 3 3.69 3.75 1.74
18:00 Янтра Габрово (Бъл) - Ботев Враца (Бъл) 2 - 5 6.75 5.10 1.34
18:30 Академия Пандев (Мак) - Балкани Суха река (Кос) 1 - 6 2.78 3.51 2.11
18:30 Трелеборг (Шве) - ИФК Гьотеборг (Шве) 0 - 2 4.95 4.19 1.50
19:00 Елфсборг (Шве) - Хелзинборг (Шве) 1 - 0 1.43 4.26 5.67
19:45 Люцерн (Швц) - Винтертур (Швц) 2 - 1 2.35 3.65 2.43
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
СХБ Дананг (Вие) - Тханхоа (Вие)
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Сонглам Нгеан Вин (Вие) - Хонглин Ха Тин (Вие)
14:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Сириус (Шве) - Юргорден (Шве)
18:00 3 - 3 3.69 3.75 1.74
Янтра Габрово (Бъл) - Ботев Враца (Бъл)
18:00 2 - 5 6.75 5.10 1.34
Академия Пандев (Мак) - Балкани Суха река (Кос)
18:30 1 - 6 2.78 3.51 2.11
Трелеборг (Шве) - ИФК Гьотеборг (Шве)
18:30 0 - 2 4.95 4.19 1.50
Елфсборг (Шве) - Хелзинборг (Шве)
19:00 1 - 0 1.43 4.26 5.67
Люцерн (Швц) - Винтертур (Швц)
19:45 2 - 1 2.35 3.65 2.43
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Ташкент - Согдиана Джизак 0 - 1 2.28 2.96 2.82
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Ташкент - Согдиана Джизак
18:00 0 - 1 2.28 2.96 2.82
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 Кифен 08 - Футура Порвоо 1 - 2 1.61 3.98 4.12
19:00 Пало-Поят Хелзинки - ПеКа Котка 8 - 2 1.61 3.93 4.22
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кифен 08 - Футура Порвоо
19:00 1 - 2 1.61 3.98 4.12
Пало-Поят Хелзинки - ПеКа Котка
19:00 8 - 2 1.61 3.93 4.22
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 Тампере Юнайтед - Илвес-Кисат Тампере 3 - 1 1.87 3.68 3.25
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Тампере Юнайтед - Илвес-Кисат Тампере
19:00 3 - 1 1.87 3.68 3.25
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Умео ФК - Питео 2 - 1 1.76 3.75 3.68
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Умео ФК - Питео
20:00 2 - 1 1.76 3.75 3.68
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Квидинг - Люнгшиле 1 - 2 3.83 3.75 1.72
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Люнгшиле
20:00 1 - 2 3.83 3.75 1.72
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кимчхон Сангму - Сувон ФК 0 - 1 1.89 3.56 3.66
13:30 Поханг Стийлърс - Кануън 3 - 1 1.87 3.35 3.98
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Сувон ФК
13:00 0 - 1 1.89 3.56 3.66
Поханг Стийлърс - Кануън
13:30 3 - 1 1.87 3.35 3.98