Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
21:45 ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей 5 - 1 1.17 5.86 13.51
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей
21:45 5 - 1 1.17 5.86 13.51
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
21:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Арсенал Саранди 3 - 3 2.33 3.05 3.18
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сан Лоренцо де Алмагро - Арсенал Саранди
21:00 3 - 3 2.33 3.05 3.18
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:30 Агропекуарио Аргентино - Гилермо Браун 1 - 1 2.03 2.92 3.94
02:00 Индепендиенте Ривадавия - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 2.69 2.87 2.72
02:10 Сан Мартин Тукуман - Браун Адроге 2 - 1 1.64 3.26 5.77
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Агропекуарио Аргентино - Гилермо Браун
00:30 1 - 1 2.03 2.92 3.94
Индепендиенте Ривадавия - Сан Мартин Сан Хуан
02:00 0 - 0 2.69 2.87 2.72
Сан Мартин Тукуман - Браун Адроге
02:10 2 - 1 1.64 3.26 5.77
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого SP - Апаресидензе GO 0 - 2 1.93 2.86 4.05
02:00 Волта Редонда RJ - Ремо PA 3 - 0 2.30 2.89 3.00
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого SP - Апаресидензе GO
01:00 0 - 2 1.93 2.86 4.05
Волта Редонда RJ - Ремо PA
02:00 3 - 0 2.30 2.89 3.00
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого RJ - Авай SC 0 - 1 1.80 3.36 4.68
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого RJ - Авай SC
01:00 0 - 1 1.80 3.36 4.68
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
02:00 Спорт Ресифе PE - Гремио RS 0 - 0 3.18 2.74 2.45
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Спорт Ресифе PE - Гремио RS
02:00 0 - 0 3.18 2.74 2.45
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
17:30 Бамбутос - Ренесанс де Нгуму 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Драгон Клуб де Яунде - ПВД Баменда 0 - 4 0.00 0.00 0.00
17:30 Единг Спорт - Авион ду Нкам 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 ОФТА де Криби - Котон Спорт де Гаруа 1 - 9 0.00 0.00 0.00
17:30 Расинг Клуб де Бафусам - Фув Азюр де Яунде 3 - 3 0.00 0.00 0.00
17:30 УМС де Лоум - Фову Клуб де Бахам 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Фортуна Мфоу - Лес Астрес де Дуала 3 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Яфут Яунде - Ню Стар де Дуала 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Канон Яунде - Расинг Клуб де Бафусам - 0.00 0.00 0.00
18:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - Фув Азюр де Яунде - 0.00 0.00 0.00
18:00 Пантере ду Нде - Фортуна Мфоу - 0.00 0.00 0.00
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Фютчю - 0.00 0.00 0.00
18:00 Тонере Яунде - Йънг Спортс Академи - 0.00 0.00 0.00
18:00 Унион Дуала - АПЕЖЕС Академи отл. 0.00 0.00 0.00
20:00 Йънг Спортс Академи - Фютчю 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Бамбутос - Ренесанс де Нгуму
17:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Драгон Клуб де Яунде - ПВД Баменда
17:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Единг Спорт - Авион ду Нкам
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ОФТА де Криби - Котон Спорт де Гаруа
17:30 1 - 9 0.00 0.00 0.00
Расинг Клуб де Бафусам - Фув Азюр де Яунде
17:30 3 - 3 0.00 0.00 0.00
УМС де Лоум - Фову Клуб де Бахам
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фортуна Мфоу - Лес Астрес де Дуала
17:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Яфут Яунде - Ню Стар де Дуала
17:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Канон Яунде - Расинг Клуб де Бафусам
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Коломбе ду Джа ет Лобо - Фув Азюр де Яунде
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Пантере ду Нде - Фортуна Мфоу
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Стад Ренар де Мелонг - Фютчю
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Тонере Яунде - Йънг Спортс Академи
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Унион Дуала - АПЕЖЕС Академи
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Йънг Спортс Академи - Фютчю
20:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Купа на Азия Рез. 1 X 2
07:30 Палестина - Филипини 4 - 0 1.51 3.68 6.15
12:00 Йемен - Монголия 0 - 2 1.68 3.17 5.24
12:15 Бахрейн - Туркменистан 1 - 0 1.39 4.27 7.27
13:30 Мианмар - Сингапур 2 - 6 4.14 3.34 1.79
14:30 Афганистан - Камбоджа 2 - 2 1.34 4.44 7.90
15:00 Малдиви - Шри Ланка 1 - 0 1.69 3.34 4.91
16:00 Малайзия - Бангладеш 4 - 1 1.11 6.94 21.63
18:00 Индия - Хонконг 4 - 0 2.28 2.66 3.47
18:00 Киргизстан - Таджикистан 0 - 0 2.21 2.76 3.59
18:30 Узбекистан - Тайланд 2 - 0 1.54 3.56 6.11
19:15 Йордания - Кувейт 3 - 0 2.14 2.88 3.46
22:15 Индонезия - Непал 7 - 0 1.06 8.98 46.99
Купа на Азия
Час Рез. 1 X 2
Палестина - Филипини
07:30 4 - 0 1.51 3.68 6.15
Йемен - Монголия
12:00 0 - 2 1.68 3.17 5.24
Бахрейн - Туркменистан
12:15 1 - 0 1.39 4.27 7.27
Мианмар - Сингапур
13:30 2 - 6 4.14 3.34 1.79
Афганистан - Камбоджа
14:30 2 - 2 1.34 4.44 7.90
Малдиви - Шри Ланка
15:00 1 - 0 1.69 3.34 4.91
Малайзия - Бангладеш
16:00 4 - 1 1.11 6.94 21.63
Индия - Хонконг
18:00 4 - 0 2.28 2.66 3.47
Киргизстан - Таджикистан
18:00 0 - 0 2.21 2.76 3.59
Узбекистан - Тайланд
18:30 2 - 0 1.54 3.56 6.11
Йордания - Кувейт
19:15 3 - 0 2.14 2.88 3.46
Индонезия - Непал
22:15 7 - 0 1.06 8.98 46.99
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
02:00 Тринидад и Тобаго - Ст. Винсънт и Гренадини 4 - 1 1.11 7.41 18.32
03:00 Гватемала - Доминиканска република 2 - 0 1.46 3.95 5.96
03:00 Никарагуа - Бахамски острови 4 - 0 1.07 8.87 30.57
05:00 Хондурас - Канада 2 - 1 3.95 3.23 1.88
23:00 Бонер - Ам. Вирджински о-ви 2 - 0 1.44 4.21 6.11
23:30 Търкс и Кайкос - Синт Мартен 2 - 0 9.18 6.14 1.20
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Тринидад и Тобаго - Ст. Винсънт и Гренадини
02:00 4 - 1 1.11 7.41 18.32
Гватемала - Доминиканска република
03:00 2 - 0 1.46 3.95 5.96
Никарагуа - Бахамски острови
03:00 4 - 0 1.07 8.87 30.57
Хондурас - Канада
05:00 2 - 1 3.95 3.23 1.88
Бонер - Ам. Вирджински о-ви
23:00 2 - 0 1.44 4.21 6.11
Търкс и Кайкос - Синт Мартен
23:30 2 - 0 9.18 6.14 1.20
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3 Рез. 1 X 2
21:45 Англия - Унгария 0 - 4 1.31 5.02 9.88
21:45 Германия - Италия 5 - 2 1.77 3.68 4.28
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Англия - Унгария
21:45 0 - 4 1.31 5.02 9.88
Германия - Италия
21:45 5 - 2 1.77 3.68 4.28
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Нидерландия - Уелс 3 - 2 1.36 4.74 8.12
21:45 Полша - Белгия 0 - 1 3.74 3.45 1.93
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Нидерландия - Уелс
21:45 3 - 2 1.36 4.74 8.12
Полша - Белгия
21:45 0 - 1 3.74 3.45 1.93
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Армения - Шотландия 1 - 4 6.12 3.87 1.54
21:45 Украйна - Ирландия 1 - 1 1.87 3.33 4.21
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Армения - Шотландия
19:00 1 - 4 6.12 3.87 1.54
Украйна - Ирландия
21:45 1 - 1 1.87 3.33 4.21
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3 Рез. 1 X 2
21:45 Босна и Херцеговина - Финландия 3 - 2 2.15 3.12 3.43
21:45 Румъния - Черна Гора 0 - 3 1.87 3.27 4.25
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Босна и Херцеговина - Финландия
21:45 3 - 2 2.15 3.12 3.43
Румъния - Черна Гора
21:45 0 - 3 1.87 3.27 4.25
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Люксембург - Фарьорски острови 2 - 2 1.45 4.14 7.47
21:45 Турция - Литва 2 - 0 1.06 11.56 32.81
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Люксембург - Фарьорски острови
21:45 2 - 2 1.45 4.14 7.47
Турция - Литва
21:45 2 - 0 1.06 11.56 32.81
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Молдова - Андора 2 - 1 1.60 3.70 5.58
21:45 Лихтенщайн - Латвия 0 - 2 6.56 4.54 1.43
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Молдова - Андора
19:00 2 - 1 1.60 3.70 5.58
Лихтенщайн - Латвия
21:45 0 - 2 6.56 4.54 1.43
Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
20:00 Ейдсволд ТФ - Конгсвингер 3 - 2 5.77 4.23 1.44
Норвегия - Купа на Норвегия
Час Рез. 1 X 2
Ейдсволд ТФ - Конгсвингер
20:00 3 - 2 5.77 4.23 1.44
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Асунсион - Такуари Асунсион 3 - 0 1.91 3.25 3.68
02:15 Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион 1 - 1 3.71 3.33 1.89
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Асунсион - Такуари Асунсион
00:00 3 - 0 1.91 3.25 3.68
Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион
02:15 1 - 1 3.71 3.33 1.89
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Канкун (Мек) - Америка Мексико (Мек) 2 - 4 5.40 3.70 1.50
18:00 Шкупи Скопие (Мак) - Балкани Суха река (Кос) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Канкун (Мек) - Америка Мексико (Мек)
03:00 2 - 4 5.40 3.70 1.50
Шкупи Скопие (Мак) - Балкани Суха река (Кос)
18:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
09:15 Гана - Чили 0 - 0 3.28 3.03 2.25
09:15 Чили - Гана - 0.00 0.00 0.00
12:55 Япония - Тунис 0 - 3 1.51 3.91 6.22
14:00 Южна Корея - Египет 4 - 1 1.55 3.75 6.17
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Гана - Чили
09:15 0 - 0 3.28 3.03 2.25
Чили - Гана
09:15 - 0.00 0.00 0.00
Япония - Тунис
12:55 0 - 3 1.51 3.91 6.22
Южна Корея - Египет
14:00 4 - 1 1.55 3.75 6.17
Световно Първенство Квалификации Рез. 1 X 2
21:00 Коста Рика - Нова Зеландия 1 - 0 1.94 2.84 4.90
Световно Първенство Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Коста Рика - Нова Зеландия
21:00 1 - 0 1.94 2.84 4.90
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
19:00 Бизертин Бизерта - Бен Гердан 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Бизертин Бизерта - Бен Гердан
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Дефенсор Спортинг - Насионал Монтевидео 0 - 1 3.22 3.24 2.09
21:00 Пласа Колония - Бостън Ривър 0 - 0 2.87 2.99 2.44
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Дефенсор Спортинг - Насионал Монтевидео
01:30 0 - 1 3.22 3.24 2.09
Пласа Колония - Бостън Ривър
21:00 0 - 0 2.87 2.99 2.44
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
19:00 ПЕПО Лапеенранта - МП Микели отл. 2.61 3.42 2.37
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ПЕПО Лапеенранта - МП Микели
19:00 отл. 2.61 3.42 2.37
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 ХЯС Академия - Хака 0 - 1 19.19 7.11 1.12
18:30 ФК Лахти - Атлантис Хелзинки 4 - 2 1.11 8.30 16.33
18:30 ЯПС Ярвенпяя - АС Оулу 2 - 1 7.62 5.13 1.30
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
ХЯС Академия - Хака
18:00 0 - 1 19.19 7.11 1.12
ФК Лахти - Атлантис Хелзинки
18:30 4 - 2 1.11 8.30 16.33
ЯПС Ярвенпяя - АС Оулу
18:30 2 - 1 7.62 5.13 1.30
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Тебю ФК - Йоребро Сирианска 0 - 2 2.28 3.54 2.60
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Тебю ФК - Йоребро Сирианска
20:00 0 - 2 2.28 3.54 2.60
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Олимпик Малмьо - Енгелхолм 0 - 1 2.21 3.41 2.80
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Малмьо - Енгелхолм
20:00 0 - 1 2.21 3.41 2.80