Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:15 Палермо - Падуа 1 - 0 2.39 2.80 2.94
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Палермо - Падуа
22:15 1 - 0 2.39 2.80 2.94
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Сармиенто Хунин - Архентинос Хуниорс 1 - 0 3.44 3.17 2.10
02:30 Ривър Плейт - Атлетико Тукуман 0 - 0 1.30 5.12 9.16
19:00 Колон Санта Фе - Унион Санта Фе 2 - 2 2.19 3.00 3.38
21:30 Годой Крус - Расинг Клуб 2 - 0 2.57 3.14 2.64
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Сармиенто Хунин - Архентинос Хуниорс
00:00 1 - 0 3.44 3.17 2.10
Ривър Плейт - Атлетико Тукуман
02:30 0 - 0 1.30 5.12 9.16
Колон Санта Фе - Унион Санта Фе
19:00 2 - 2 2.19 3.00 3.38
Годой Крус - Расинг Клуб
21:30 2 - 0 2.57 3.14 2.64
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
20:00 Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес 2 - 0 2.49 2.81 2.99
20:05 Депортиво Мадрин - Белграно Кордоба 1 - 1 2.90 2.73 2.62
21:00 Депортиво Майпу - Сан Телмо 2 - 0 1.53 3.71 6.04
21:30 Депортиво Морон - Вия Далмине 1 - 0 2.06 2.90 3.84
21:30 Сакачиспас Буенос Айрес - Сантамарина 2 - 1 2.10 3.03 3.52
22:00 Алварадо Мар дел Плата - Атлетико Гюемес 2 - 1 2.36 2.81 3.21
22:00 Естудиантес Рио Куарто - Депортиво Риестра 2 - 0 1.95 2.87 4.39
22:10 Темперлей - Алмиранте Браун 1 - 1 2.46 2.80 3.05
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес
20:00 2 - 0 2.49 2.81 2.99
Депортиво Мадрин - Белграно Кордоба
20:05 1 - 1 2.90 2.73 2.62
Депортиво Майпу - Сан Телмо
21:00 2 - 0 1.53 3.71 6.04
Депортиво Морон - Вия Далмине
21:30 1 - 0 2.06 2.90 3.84
Сакачиспас Буенос Айрес - Сантамарина
21:30 2 - 1 2.10 3.03 3.52
Алварадо Мар дел Плата - Атлетико Гюемес
22:00 2 - 1 2.36 2.81 3.21
Естудиантес Рио Куарто - Депортиво Риестра
22:00 2 - 0 1.95 2.87 4.39
Темперлей - Алмиранте Браун
22:10 1 - 1 2.46 2.80 3.05
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Рогачов - Орша 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Локомотив Гомел - Барановичи 5 - 0 1.45 4.33 5.37
19:00 Волна Пинск - Лида 2 - 2 1.31 4.88 7.29
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Рогачов - Орша
13:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Локомотив Гомел - Барановичи
17:00 5 - 0 1.45 4.33 5.37
Волна Пинск - Лида
19:00 2 - 2 1.31 4.88 7.29
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Боливар Ла Пас 0 - 3 2.34 3.26 2.75
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Боливар Ла Пас
23:00 0 - 3 2.34 3.26 2.75
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико CE - Витория Салвадор BA 1 - 1 4.73 3.18 1.69
21:00 Алтос PI - Феровиарио CE 1 - 0 2.77 2.83 2.48
23:00 АВС RN - Мирасол SP 1 - 0 2.56 3.00 2.58
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико CE - Витория Салвадор BA
01:00 1 - 1 4.73 3.18 1.69
Алтос PI - Феровиарио CE
21:00 1 - 0 2.77 2.83 2.48
АВС RN - Мирасол SP
23:00 1 - 0 2.56 3.00 2.58
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико MG - Сантос SP 1 - 1 1.37 4.45 8.44
01:00 Куяба MT - Брагантино SP 1 - 1 2.87 2.97 2.57
01:00 Флуминензе RJ - Атлетико GO 0 - 2 1.80 3.41 4.44
03:00 Интернасионал RS - Фламенго RJ 3 - 1 2.88 3.10 2.48
22:00 Гояс GO - Сеара CE 1 - 1 2.82 3.02 2.51
22:00 Сао Пауло SP - Америка MG 1 - 0 1.66 3.47 5.27
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG - Сантос SP
01:00 1 - 1 1.37 4.45 8.44
Куяба MT - Брагантино SP
01:00 1 - 1 2.87 2.97 2.57
Флуминензе RJ - Атлетико GO
01:00 0 - 2 1.80 3.41 4.44
Интернасионал RS - Фламенго RJ
03:00 3 - 1 2.88 3.10 2.48
Гояс GO - Сеара CE
22:00 1 - 1 2.82 3.02 2.51
Сао Пауло SP - Америка MG
22:00 1 - 0 1.66 3.47 5.27
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Операрио PR - Баия BA 0 - 1 3.62 3.17 1.95
17:00 Гремио Новоризонтино SP - Гуарани SP 1 - 2 2.12 2.84 3.65
22:00 Васко да Гама RJ - Крузейро MG 1 - 0 2.63 2.81 2.73
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Операрио PR - Баия BA
00:30 0 - 1 3.62 3.17 1.95
Гремио Новоризонтино SP - Гуарани SP
17:00 1 - 2 2.12 2.84 3.65
Васко да Гама RJ - Крузейро MG
22:00 1 - 0 2.63 2.81 2.73
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа 2 - 1 2.42 2.61 3.15
02:15 Замора Баринас - Монагас Матурин 2 - 0 2.33 3.10 2.79
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа
00:00 2 - 1 2.42 2.61 3.15
Замора Баринас - Монагас Матурин
02:15 2 - 0 2.33 3.10 2.79
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
19:30 Ал Масри Порт Саид - Ал Мансура Дакахлия 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Ал Мансура Дакахлия
19:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
23:00 Фордж - Пасифик 3 - 0 2.35 3.18 2.66
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Пасифик
23:00 3 - 0 2.35 3.18 2.66
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
21:00 Скарбъроу СК - Сърбиан Уайт Ийгълс 2 - 2 0.00 0.00 0.00
23:00 БГХ Сити - Йорк Регион Шутърс 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Скарбъроу СК - Сърбиан Уайт Ийгълс
21:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
БГХ Сити - Йорк Регион Шутърс
23:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Найроби Сити Старс - Таланта 2 - 2 2.28 2.95 3.04
15:00 Администрейшън Полис - Бандари 1 - 0 2.73 2.94 2.37
15:00 Бидко Юнайтед - Кения КБ 2 - 3 2.75 2.79 2.48
15:00 Какамега Хоумбойз - Кариобанги Шаркс 2 - 0 1.77 3.22 3.97
15:00 Нзоя Шугър - Леопардс 3 - 1 2.81 2.75 2.43
15:00 Софапака - Улинзи Старс 0 - 1 2.40 2.75 2.87
15:00 Тъскер - Поста Рейнджърс 2 - 0 1.52 3.55 5.44
15:00 Уазито - Вихига Булетс 2 - 0 1.65 3.45 4.31
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Найроби Сити Старс - Таланта
13:00 2 - 2 2.28 2.95 3.04
Администрейшън Полис - Бандари
15:00 1 - 0 2.73 2.94 2.37
Бидко Юнайтед - Кения КБ
15:00 2 - 3 2.75 2.79 2.48
Какамега Хоумбойз - Кариобанги Шаркс
15:00 2 - 0 1.77 3.22 3.97
Нзоя Шугър - Леопардс
15:00 3 - 1 2.81 2.75 2.43
Софапака - Улинзи Старс
15:00 0 - 1 2.40 2.75 2.87
Тъскер - Поста Рейнджърс
15:00 2 - 0 1.52 3.55 5.44
Уазито - Вихига Булетс
15:00 2 - 0 1.65 3.45 4.31
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гуанджоу Сити - Шандун Тайшан 0 - 1 12.71 5.80 1.21
14:30 Цанджоу Майти Лайънс - Чънду Ронгченг 0 - 0 3.02 2.82 2.51
14:30 Чанчун Ятай - Далиан Профешънъл 1 - 1 1.53 3.81 6.08
14:30 Шанхай Шенхуа - Ухан Три Таунс 1 - 1 4.33 3.45 1.80
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гуанджоу Сити - Шандун Тайшан
12:30 0 - 1 12.71 5.80 1.21
Цанджоу Майти Лайънс - Чънду Ронгченг
14:30 0 - 0 3.02 2.82 2.51
Чанчун Ятай - Далиан Профешънъл
14:30 1 - 1 1.53 3.81 6.08
Шанхай Шенхуа - Ухан Три Таунс
14:30 1 - 1 4.33 3.45 1.80
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Хуниор Баранкиля - Атлетико Букараманга 1 - 0 1.45 3.87 7.26
03:30 Мильонариос Богота - Атлетико Насионал 0 - 0 1.94 3.20 3.76
23:00 Енвигадо - Ла Екуидад Богота 0 - 3 3.25 2.81 2.36
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Хуниор Баранкиля - Атлетико Букараманга
01:00 1 - 0 1.45 3.87 7.26
Мильонариос Богота - Атлетико Насионал
03:30 0 - 0 1.94 3.20 3.76
Енвигадо - Ла Екуидад Богота
23:00 0 - 3 3.25 2.81 2.36
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 ЖС Груп Базано - Ренесанс ду Конго 3 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 Маниема Юнион - Сент Елоа Лупопо - 0.00 0.00 0.00
16:30 Тшинкунку - ДК Мотема Пембе 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде
16:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ЖС Груп Базано - Ренесанс ду Конго
16:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Сент Елоа Лупопо
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Тшинкунку - ДК Мотема Пембе
16:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Лис Сасандра - Старс Олимпик д'Абобо 2 - 1 2.87 2.60 2.55
21:00 АСЕК Мимозас - УСК Басам 2 - 0 1.33 4.24 8.12
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Лис Сасандра - Старс Олимпик д'Абобо
18:30 2 - 1 2.87 2.60 2.55
АСЕК Мимозас - УСК Басам
21:00 2 - 0 1.33 4.24 8.12
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
01:00 Синт Мартен - Търкс и Кайкос 8 - 2 2.01 3.38 3.21
02:30 Монсерат - Бермудски острови 3 - 2 3.49 3.34 1.94
05:00 Мексико - Суринам 3 - 0 1.03 12.71 46.12
23:00 Куба - Антигуа и Барбуда 3 - 1 1.25 5.03 11.01
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Синт Мартен - Търкс и Кайкос
01:00 8 - 2 2.01 3.38 3.21
Монсерат - Бермудски острови
02:30 3 - 2 3.49 3.34 1.94
Мексико - Суринам
05:00 3 - 0 1.03 12.71 46.12
Куба - Антигуа и Барбуда
23:00 3 - 1 1.25 5.03 11.01
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Испания - Чехия 2 - 0 1.39 4.51 7.74
21:45 Швейцария - Португалия 1 - 0 3.50 3.37 2.05
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Испания - Чехия
21:45 2 - 0 1.39 4.51 7.74
Швейцария - Португалия
21:45 1 - 0 3.50 3.37 2.05
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Норвегия - Швеция 3 - 2 2.00 3.26 3.79
21:45 Словения - Сърбия 2 - 2 3.77 3.30 1.99
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Норвегия - Швеция
19:00 3 - 2 2.00 3.26 3.79
Словения - Сърбия
21:45 2 - 2 3.77 3.30 1.99
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2 Рез. 1 X 2
16:00 Северна Ирландия - Кипър 2 - 2 1.66 3.64 5.20
21:45 Гърция - Косово 2 - 0 1.75 3.44 4.78
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Северна Ирландия - Кипър
16:00 2 - 2 1.66 3.64 5.20
Гърция - Косово
21:45 2 - 0 1.75 3.44 4.78
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Грузия - България 0 - 0 2.02 3.33 3.63
19:00 Северна Македония - Гибралтар 4 - 0 1.04 14.22 49.06
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Грузия - България
19:00 0 - 0 2.02 3.33 3.63
Северна Македония - Гибралтар
19:00 4 - 0 1.04 14.22 49.06
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Малта - Сан Марино 1 - 0 1.17 6.78 17.22
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Малта - Сан Марино
21:45 1 - 0 1.17 6.78 17.22
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
10:00 Ениймба - Квара Юнайтед 3 - 0 1.44 3.66 6.50
18:00 Аква Юнайтед - Ремо Старс 1 - 0 1.66 3.11 4.81
18:00 Гомбе Юнайтед - Даккада 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Кано Пиларс - Викки Туристс 1 - 1 1.40 3.63 7.18
18:00 Катсина Юнайтед - МФМ Лагос 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Хартланд 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Насарава Юнайтед - Енугу Рейнджърс 1 - 0 1.60 3.31 4.80
18:00 Ривърс Юнайтед - Абиа Уориърс 2 - 1 1.21 4.85 12.75
18:00 Съншайн Старс - Нигер Торнадос 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Шутинг Старс - Плато Юнайтед 2 - 1 1.79 2.69 4.81
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ениймба - Квара Юнайтед
10:00 3 - 0 1.44 3.66 6.50
Аква Юнайтед - Ремо Старс
18:00 1 - 0 1.66 3.11 4.81
Гомбе Юнайтед - Даккада
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Кано Пиларс - Викки Туристс
18:00 1 - 1 1.40 3.63 7.18
Катсина Юнайтед - МФМ Лагос
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Хартланд
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Насарава Юнайтед - Енугу Рейнджърс
18:00 1 - 0 1.60 3.31 4.80
Ривърс Юнайтед - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 1.21 4.85 12.75
Съншайн Старс - Нигер Торнадос
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Шутинг Старс - Плато Юнайтед
18:00 2 - 1 1.79 2.69 4.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Нутоден - Стаал Йорпеланд 1 - 3 1.87 3.63 3.31
17:00 Мос - Арендал 0 - 1 2.73 3.39 2.21
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Нутоден - Стаал Йорпеланд
15:00 1 - 3 1.87 3.63 3.31
Мос - Арендал
17:00 0 - 1 2.73 3.39 2.21
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Киелсос - Трефф 0 - 2 1.42 4.47 5.38
19:00 Уленсакер Киса - Братвог 3 - 2 1.44 4.53 5.13
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Киелсос - Трефф
18:00 0 - 2 1.42 4.47 5.38
Уленсакер Киса - Братвог
19:00 3 - 2 1.44 4.53 5.13
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Гуайреня - Хенерал Кабайеро ХЛМ 1 - 2 2.02 3.05 3.60
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Хенерал Кабайеро ХЛМ
23:30 1 - 2 2.02 3.05 3.60
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Минесота Юнайтед (Сащ) - Падерборн (Гер) 4 - 3 1.94 3.54 3.21
03:30 Хюстън Динамо (Сащ) - Атлетико Сан Луис (Мек) 1 - 0 2.06 3.60 2.92
04:00 Остин (Сащ) - Пачука (Мек) 1 - 4 2.45 3.15 2.53
12:30 Йерв Гримстад (Нор) - Тромсьо (Нор) 1 - 5 2.63 3.38 2.24
14:00 Лилестрьом (Нор) - ХамКам (Нор) 0 - 1 1.60 4.39 3.84
16:00 Од БК (Нор) - КФУМ Осло (Нор) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Ференцварош (Унг) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Минесота Юнайтед (Сащ) - Падерборн (Гер)
03:00 4 - 3 1.94 3.54 3.21
Хюстън Динамо (Сащ) - Атлетико Сан Луис (Мек)
03:30 1 - 0 2.06 3.60 2.92
Остин (Сащ) - Пачука (Мек)
04:00 1 - 4 2.45 3.15 2.53
Йерв Гримстад (Нор) - Тромсьо (Нор)
12:30 1 - 5 2.63 3.38 2.24
Лилестрьом (Нор) - ХамКам (Нор)
14:00 0 - 1 1.60 4.39 3.84
Од БК (Нор) - КФУМ Осло (Нор)
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ференцварош (Унг) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
18:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
00:30 Еквадор - Мали 1 - 0 0.00 0.00 0.00
02:30 Еквадор - Кабо Верде 1 - 0 1.57 3.62 5.82
21:00 Алжир - Иран 2 - 1 2.75 2.87 2.60
22:30 Конго ДР - Нигер - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Еквадор - Мали
00:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Кабо Верде
02:30 1 - 0 1.57 3.62 5.82
Алжир - Иран
21:00 2 - 1 2.75 2.87 2.60
Конго ДР - Нигер
22:30 - 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Нашвил - Сан Хосе Еърткуейкс 0 - 0 1.69 3.85 4.65
22:00 Спортинг Канзас Сити - Ню Инглънд Революшън 1 - 2 2.89 3.43 2.32
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нашвил - Сан Хосе Еърткуейкс
03:00 0 - 0 1.69 3.85 4.65
Спортинг Канзас Сити - Ню Инглънд Революшън
22:00 1 - 2 2.89 3.43 2.32
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
19:00 Клуб Африкан Тунис - Чеба 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Чеба
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео 1 - 0 2.79 3.14 2.38
21:00 Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело 1 - 1 2.11 2.96 3.50
Уругвай - Примера Дивисион Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео
16:00 1 - 0 2.79 3.14 2.38
Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело
21:00 1 - 1 2.11 2.96 3.50
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Яро - Гнистан Хелзинки 0 - 2 2.08 3.32 3.17
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Яро - Гнистан Хелзинки
18:30 0 - 2 2.08 3.32 3.17
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 ПеКа Котка - НЯС Нурмиярви 1 - 2 2.19 3.52 2.65
18:30 Футура Порвоо - ЛаПа Лапеенранта 2 - 2 1.19 6.40 9.74
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ПеКа Котка - НЯС Нурмиярви
18:30 1 - 2 2.19 3.52 2.65
Футура Порвоо - ЛаПа Лапеенранта
18:30 2 - 2 1.19 6.40 9.74
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Тампере Юнайтед 1 - 2 2.34 3.57 2.47
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Гранкула ИФК - Тампере Юнайтед
18:30 1 - 2 2.34 3.57 2.47
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Нярпес Крафт - ГБК Кокола 1 - 1 1.71 3.88 3.69
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Нярпес Крафт - ГБК Кокола
18:30 1 - 1 1.71 3.88 3.69
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Ханинге - Умео ФК 1 - 2 2.53 3.32 2.45
16:00 Питео - Васалунд отл. 3.61 3.75 1.77
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФК Ханинге - Умео ФК
16:00 1 - 2 2.53 3.32 2.45
Питео - Васалунд
16:00 отл. 3.61 3.75 1.77
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Сеул Е-Ланд - Пусан АйПарк 2 - 2 1.61 3.59 4.92
14:00 Чуннам Драгонс - Кьонсан 2 - 2 2.38 3.03 2.79
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сеул Е-Ланд - Пусан АйПарк
12:00 2 - 2 1.61 3.59 4.92
Чуннам Драгонс - Кьонсан
14:00 2 - 2 2.38 3.03 2.79
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Ренофа Ямагучи - Фагиано Окаяма 0 - 1 3.10 2.91 2.29
08:00 Блаублиц Акита - Омия Ардижа 0 - 1 2.72 2.90 2.55
08:00 Мачида Зелвия - Роасо Кумамото 1 - 1 1.79 3.15 4.44
08:00 Мито Холихок - Монтедио Ямагата 1 - 0 2.59 3.21 2.48
12:00 Теспакусатсу Гунма - Точиги СК 0 - 0 2.37 2.72 3.23
12:00 Токио Верди - Ивате Грула Мориока 2 - 2 1.63 3.64 4.68
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ренофа Ямагучи - Фагиано Окаяма
07:00 0 - 1 3.10 2.91 2.29
Блаублиц Акита - Омия Ардижа
08:00 0 - 1 2.72 2.90 2.55
Мачида Зелвия - Роасо Кумамото
08:00 1 - 1 1.79 3.15 4.44
Мито Холихок - Монтедио Ямагата
08:00 1 - 0 2.59 3.21 2.48
Теспакусатсу Гунма - Точиги СК
12:00 0 - 0 2.37 2.72 3.23
Токио Верди - Ивате Грула Мориока
12:00 2 - 2 1.63 3.64 4.68