Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Ла Коруня - Албасете 1 - 1 1.62 3.37 5.00
22:00 Виляреал Б - Химнастик де Тарагона 2 - 0 2.49 2.96 2.67
22:00 Жирона - Тенерифе 0 - 0 2.05 2.99 4.04
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Коруня - Албасете
19:00 1 - 1 1.62 3.37 5.00
Виляреал Б - Химнастик де Тарагона
22:00 2 - 0 2.49 2.96 2.67
Жирона - Тенерифе
22:00 0 - 0 2.05 2.99 4.04
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:45 ВА Тлемсен - КР Белуиздад 0 - 2 17.28 5.40 1.18
18:45 ЕС Сетиф - УСМ Алжир отл. 2.95 2.96 2.32
18:45 КС Константин - АСО Шлеф 2 - 0 1.81 3.11 4.37
18:45 Параду АК - ЖС Кабилие 0 - 0 3.10 2.70 2.40
18:45 РК Арба - ЖС Саура 1 - 2 4.01 3.05 1.86
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - КР Белуиздад
18:45 0 - 2 17.28 5.40 1.18
ЕС Сетиф - УСМ Алжир
18:45 отл. 2.95 2.96 2.32
КС Константин - АСО Шлеф
18:45 2 - 0 1.81 3.11 4.37
Параду АК - ЖС Кабилие
18:45 0 - 0 3.10 2.70 2.40
РК Арба - ЖС Саура
18:45 1 - 2 4.01 3.05 1.86
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Естудиантес Ла Плата 0 - 1 3.08 3.19 2.27
01:00 Ланус - Дефенса и Хустисия 1 - 1 2.52 3.15 2.71
03:30 Индепендиенте - Талерес Кордоба 1 - 0 2.07 3.11 3.70
03:30 Хуракан Буенос Айрес - Росарио Сентрал 2 - 0 2.02 3.33 3.53
21:30 Арсенал Саранди - Банфийлд 0 - 0 2.77 2.96 2.60
21:30 Тигре Виктория - Баракас Сентрал 1 - 1 1.57 3.74 5.86
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Алдосиви Мар дел Плата - Естудиантес Ла Плата
01:00 0 - 1 3.08 3.19 2.27
Ланус - Дефенса и Хустисия
01:00 1 - 1 2.52 3.15 2.71
Индепендиенте - Талерес Кордоба
03:30 1 - 0 2.07 3.11 3.70
Хуракан Буенос Айрес - Росарио Сентрал
03:30 2 - 0 2.02 3.33 3.53
Арсенал Саранди - Банфийлд
21:30 0 - 0 2.77 2.96 2.60
Тигре Виктория - Баракас Сентрал
21:30 1 - 1 1.57 3.74 5.86
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:10 Нуева Чикаго - Химнасия Мендоса 1 - 1 2.83 2.82 2.57
21:00 Институто Кордоба - Атлетико Рафаела 0 - 0 1.66 3.34 5.33
21:10 Тристан Суарес - Чакарита Хуниорс 3 - 2 2.85 2.92 2.53
21:30 Килмес Буенос Айрес - Чако Фор Евър 2 - 0 2.35 2.83 3.22
21:30 Фландрия - Химнасия Хухуй 0 - 0 1.89 3.21 3.99
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Нуева Чикаго - Химнасия Мендоса
01:10 1 - 1 2.83 2.82 2.57
Институто Кордоба - Атлетико Рафаела
21:00 0 - 0 1.66 3.34 5.33
Тристан Суарес - Чакарита Хуниорс
21:10 3 - 2 2.85 2.92 2.53
Килмес Буенос Айрес - Чако Фор Евър
21:30 2 - 0 2.35 2.83 3.22
Фландрия - Химнасия Хухуй
21:30 0 - 0 1.89 3.21 3.99
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Молодечно - Нафтан Новополоцк 3 - 5 0.00 0.00 0.00
16:00 Слоним-2017 - Шахтьор Петриков 0 - 5 0.00 0.00 0.00
18:00 Островец - Осиповичи 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Молодечно - Нафтан Новополоцк
14:00 3 - 5 0.00 0.00 0.00
Слоним-2017 - Шахтьор Петриков
16:00 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Островец - Осиповичи
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Бразил де Пелотас RS - Ипиранга RS 0 - 2 3.13 2.78 2.29
21:00 Сао Жозе RS - Флореста CE 4 - 0 1.96 2.80 4.02
23:00 Кампинензе PB - Манаус AM 1 - 2 2.23 2.85 3.15
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Бразил де Пелотас RS - Ипиранга RS
17:00 0 - 2 3.13 2.78 2.29
Сао Жозе RS - Флореста CE
21:00 4 - 0 1.96 2.80 4.02
Кампинензе PB - Манаус AM
23:00 1 - 2 2.23 2.85 3.15
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Коринтианс SP - Жувентуд RS 2 - 0 1.67 3.41 5.50
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Коринтианс SP - Жувентуд RS
22:30 2 - 0 1.67 3.41 5.50
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сампайо Кореа MA - Наутико PE 2 - 0 2.44 2.95 2.83
03:30 Чапекоензе SC - Крисиума SC 2 - 3 2.22 2.85 3.39
17:00 Бруске SC - Итуано SP 0 - 1 2.29 2.90 3.12
22:30 КР Бразил AL - Вила Нова GO 1 - 0 2.37 2.80 3.08
22:30 Понте Прета SP - Лондрина PR 1 - 2 2.11 2.83 3.67
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Сампайо Кореа MA - Наутико PE
01:00 2 - 0 2.44 2.95 2.83
Чапекоензе SC - Крисиума SC
03:30 2 - 3 2.22 2.85 3.39
Бруске SC - Итуано SP
17:00 0 - 1 2.29 2.90 3.12
КР Бразил AL - Вила Нова GO
22:30 1 - 0 2.37 2.80 3.08
Понте Прета SP - Лондрина PR
22:30 1 - 2 2.11 2.83 3.67
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Естудиантес де Мерида - Универсидад Сентрал 3 - 0 2.14 2.85 3.43
02:15 Академия Пуерто Кабейо - Сулия 2 - 2 2.04 2.87 3.67
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес де Мерида - Универсидад Сентрал
00:00 3 - 0 2.14 2.85 3.43
Академия Пуерто Кабейо - Сулия
02:15 2 - 2 2.04 2.87 3.67
Гърция - Плейофи Рез. 1 X 2
18:45 Верия - Ламия 1 - 2 2.88 2.93 2.54
Гърция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Верия - Ламия
18:45 1 - 2 2.88 2.93 2.54
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
20:00 ЛДУ Портовиехо - 9 де Октубре Гуаякил 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
ЛДУ Портовиехо - 9 де Октубре Гуаякил
20:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дъндолк отл. 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Слиго Роувърс - Дъндолк
21:45 отл. 0.00 0.00 0.00
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестри - Кордренгир Рейкявик 2 - 2 2.72 3.35 2.24
19:00 ХК Коупавогюр - Тор Акурейри 3 - 1 1.53 4.12 4.63
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Кордренгир Рейкявик
17:00 2 - 2 2.72 3.35 2.24
ХК Коупавогюр - Тор Акурейри
19:00 3 - 1 1.53 4.12 4.63
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
17:30 Расинг Клуб де Бафусам - Фортуна Мфоу 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Бамбутос - Драгон Клуб де Яунде 2 - 1 2.49 2.98 2.60
18:00 Единг Спорт - Ню Стар де Дуала 2 - 1 1.51 3.30 6.29
18:00 Канон Яунде - Фютчю отл. 0.00 0.00 0.00
18:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - Фортуна Мфоу - 0.00 0.00 0.00
18:00 ОФТА де Криби - Ренесанс де Нгуму 0 - 1 2.24 2.73 3.22
18:00 Пантере ду Нде - АПЕЖЕС Академи - 0.00 0.00 0.00
18:00 ПВД Баменда - Котон Спорт де Гаруа 1 - 0 2.67 2.72 2.63
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Расинг Клуб де Бафусам - 0.00 0.00 0.00
18:00 Тонере Яунде - Лес Астрес де Дуала - 0.00 0.00 0.00
18:00 УМС де Лоум - Авион ду Нкам 1 - 1 2.09 2.73 3.59
18:00 Яфут Яунде - Фову Клуб де Бахам 2 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Фув Азюр де Яунде - Лес Астрес де Дуала 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб де Бафусам - Фортуна Мфоу
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Бамбутос - Драгон Клуб де Яунде
18:00 2 - 1 2.49 2.98 2.60
Единг Спорт - Ню Стар де Дуала
18:00 2 - 1 1.51 3.30 6.29
Канон Яунде - Фютчю
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Коломбе ду Джа ет Лобо - Фортуна Мфоу
18:00 - 0.00 0.00 0.00
ОФТА де Криби - Ренесанс де Нгуму
18:00 0 - 1 2.24 2.73 3.22
Пантере ду Нде - АПЕЖЕС Академи
18:00 - 0.00 0.00 0.00
ПВД Баменда - Котон Спорт де Гаруа
18:00 1 - 0 2.67 2.72 2.63
Стад Ренар де Мелонг - Расинг Клуб де Бафусам
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Тонере Яунде - Лес Астрес де Дуала
18:00 - 0.00 0.00 0.00
УМС де Лоум - Авион ду Нкам
18:00 1 - 1 2.09 2.73 3.59
Яфут Яунде - Фову Клуб де Бахам
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Фув Азюр де Яунде - Лес Астрес де Дуала
20:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
22:30 Кавалри - Халифакс Уондърърс 1 - 0 1.77 3.25 4.05
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кавалри - Халифакс Уондърърс
22:30 1 - 0 1.77 3.25 4.05
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Матаре Юнайтед - Гор Махия отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Матаре Юнайтед - Гор Махия
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гуанджоу ФК - Ухан ФК 0 - 1 7.19 4.19 1.42
14:30 Хенан Сонгшан Лонгмен - Джъдзян Профешънъл 3 - 1 2.04 3.21 3.50
14:30 Хъбей ФК - Шанхай Порт 0 - 2 8.10 4.10 1.40
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гуанджоу ФК - Ухан ФК
12:30 0 - 1 7.19 4.19 1.42
Хенан Сонгшан Лонгмен - Джъдзян Профешънъл
14:30 3 - 1 2.04 3.21 3.50
Хъбей ФК - Шанхай Порт
14:30 0 - 2 8.10 4.10 1.40
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:30 Сан Педро - Спортинг Ганьоа 0 - 1 1.97 2.87 3.78
22:45 АФАД Джекану - Стела Клуб д'Аджаме 3 - 1 2.18 2.76 3.32
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сан Педро - Спортинг Ганьоа
20:30 0 - 1 1.97 2.87 3.78
АФАД Джекану - Стела Клуб д'Аджаме
22:45 3 - 1 2.18 2.76 3.32
Купа на Азия Рез. 1 X 2
07:30 Монголия - Филипини 0 - 1 6.81 3.83 1.44
12:00 Йемен - Палестина 0 - 5 6.24 3.78 1.48
12:15 Бангладеш - Туркменистан 1 - 2 6.74 3.78 1.46
13:30 Сингапур - Таджикистан 0 - 1 5.00 3.72 1.59
14:30 Камбоджа - Хонконг 0 - 3 5.57 3.68 1.53
15:00 Шри Ланка - Тайланд 0 - 2 31.71 12.51 1.05
16:00 Малайзия - Бахрейн 1 - 2 3.68 3.11 1.98
18:00 Афганистан - Индия 1 - 2 3.99 3.08 1.89
18:00 Мианмар - Киргизстан 0 - 2 31.63 12.88 1.05
18:30 Малдиви - Узбекистан 0 - 4 30.13 12.88 1.05
19:15 Непал - Кувейт 1 - 4 30.82 10.43 1.06
22:15 Индонезия - Йордания 0 - 1 6.23 3.94 1.46
Купа на Азия
Час Рез. 1 X 2
Монголия - Филипини
07:30 0 - 1 6.81 3.83 1.44
Йемен - Палестина
12:00 0 - 5 6.24 3.78 1.48
Бангладеш - Туркменистан
12:15 1 - 2 6.74 3.78 1.46
Сингапур - Таджикистан
13:30 0 - 1 5.00 3.72 1.59
Камбоджа - Хонконг
14:30 0 - 3 5.57 3.68 1.53
Шри Ланка - Тайланд
15:00 0 - 2 31.71 12.51 1.05
Малайзия - Бахрейн
16:00 1 - 2 3.68 3.11 1.98
Афганистан - Индия
18:00 1 - 2 3.99 3.08 1.89
Мианмар - Киргизстан
18:00 0 - 2 31.63 12.88 1.05
Малдиви - Узбекистан
18:30 0 - 4 30.13 12.88 1.05
Непал - Кувейт
19:15 1 - 4 30.82 10.43 1.06
Индонезия - Йордания
22:15 0 - 1 6.23 3.94 1.46
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Бахамски острови - Никарагуа 0 - 2 12.04 5.73 1.19
02:00 Доминиканска република - Гватемала 1 - 1 3.26 3.20 2.08
05:00 САЩ - Гренада 5 - 0 1.01 29.19 75.14
23:00 Ам. Вирджински о-ви - Бонер 0 - 2 3.14 3.37 2.08
23:00 Гвиана - Хаити 2 - 6 4.13 3.37 1.78
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Бахамски острови - Никарагуа
00:00 0 - 2 12.04 5.73 1.19
Доминиканска република - Гватемала
02:00 1 - 1 3.26 3.20 2.08
САЩ - Гренада
05:00 5 - 0 1.01 29.19 75.14
Ам. Вирджински о-ви - Бонер
23:00 0 - 2 3.14 3.37 2.08
Гвиана - Хаити
23:00 2 - 6 4.13 3.37 1.78
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3 Рез. 1 X 2
21:45 Англия - Италия 0 - 0 1.78 3.43 4.66
21:45 Унгария - Германия 1 - 1 7.40 4.34 1.43
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Англия - Италия
21:45 0 - 0 1.78 3.43 4.66
Унгария - Германия
21:45 1 - 1 7.40 4.34 1.43
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Нидерландия - Полша 2 - 2 1.55 4.01 5.85
21:45 Уелс - Белгия 1 - 1 4.08 3.46 1.87
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Нидерландия - Полша
21:45 2 - 2 1.55 4.01 5.85
Уелс - Белгия
21:45 1 - 1 4.08 3.46 1.87
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Украйна - Армения 3 - 0 1.29 5.13 10.68
19:00 Ирландия - Шотландия 3 - 0 2.41 2.99 3.12
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Украйна - Армения
16:00 3 - 0 1.29 5.13 10.68
Ирландия - Шотландия
19:00 3 - 0 2.41 2.99 3.12
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3 Рез. 1 X 2
21:45 Румъния - Финландия 1 - 0 2.19 3.14 3.38
21:45 Черна Гора - Босна и Херцеговина 1 - 1 2.93 2.95 2.55
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Румъния - Финландия
21:45 1 - 0 2.19 3.14 3.38
Черна Гора - Босна и Херцеговина
21:45 1 - 1 2.93 2.95 2.55
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Фарьорски острови - Литва 2 - 1 2.49 2.96 3.02
21:45 Люксембург - Турция 0 - 2 7.46 4.48 1.40
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Фарьорски острови - Литва
19:00 2 - 1 2.49 2.96 3.02
Люксембург - Турция
21:45 0 - 2 7.46 4.48 1.40
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Арми Насионал - Тевраш Зейна 3 - 5 0.00 0.00 0.00
19:30 Гурел Сангуе - СНИМ 1 - 2 0.00 0.00 0.00
21:45 Тиджикжа - Дуан Нуакшот 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Арми Насионал - Тевраш Зейна
19:30 3 - 5 0.00 0.00 0.00
Гурел Сангуе - СНИМ
19:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Тиджикжа - Дуан Нуакшот
21:45 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:30 Йойгарден - Айерсун отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Вард Хаугесунд - Сотра 0 - 2 1.78 3.85 3.46
16:00 Стрьомен - Флекерьой 0 - 2 1.66 3.71 4.17
17:00 Йорн-Хутен - Од БК 2 2 - 1 1.82 3.63 3.47
17:00 Улерн - Квик Халден 5 - 3 2.28 3.52 2.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йойгарден - Айерсун
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Вард Хаугесунд - Сотра
16:00 0 - 2 1.78 3.85 3.46
Стрьомен - Флекерьой
16:00 0 - 2 1.66 3.71 4.17
Йорн-Хутен - Од БК 2
17:00 2 - 1 1.82 3.63 3.47
Улерн - Квик Халден
17:00 5 - 3 2.28 3.52 2.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Хьодд - Ейдсволд ТФ 2 - 1 1.31 4.73 7.30
16:00 Тромсдален - Берум 3 - 0 1.77 3.74 3.56
16:00 Фриг Осло - Левангер 1 - 4 2.85 3.54 2.09
18:00 Аскер - Алта 0 - 1 2.02 3.69 2.89
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Хьодд - Ейдсволд ТФ
15:00 2 - 1 1.31 4.73 7.30
Тромсдален - Берум
16:00 3 - 0 1.77 3.74 3.56
Фриг Осло - Левангер
16:00 1 - 4 2.85 3.54 2.09
Аскер - Алта
18:00 0 - 1 2.02 3.69 2.89
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Марица Пловдив (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
13:00 Молде (Нор) - АИК Стокхолм (Шве) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
13:30 Фредрикстад (Нор) - ИФК Гьотеборг (Шве) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Клифтънвил (Сир) - Дери Сити (Ирл) 1 - 2 4.12 3.75 1.67
17:00 Кристиансунд (Нор) - Стьордалс Блинк (Нор) 0 - 1 1.50 4.22 4.77
18:00 Пирин Благоевград (Бъл) - Септември София (Бъл) 1 - 3 1.76 3.65 3.67
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Марица Пловдив (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл)
11:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Молде (Нор) - АИК Стокхолм (Шве)
13:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фредрикстад (Нор) - ИФК Гьотеборг (Шве)
13:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Клифтънвил (Сир) - Дери Сити (Ирл)
17:00 1 - 2 4.12 3.75 1.67
Кристиансунд (Нор) - Стьордалс Блинк (Нор)
17:00 0 - 1 1.50 4.22 4.77
Пирин Благоевград (Бъл) - Септември София (Бъл)
18:00 1 - 3 1.76 3.65 3.67
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Бразилия - Аржентина - 0.00 0.00 0.00
23:00 Еквадор - Тунис - 0.00 0.00 0.00
23:00 Уругвай - Панама 5 - 0 1.04 14.10 38.68
23:00 Уругвай - Ямайка - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Бразилия - Аржентина
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Тунис
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Панама
23:00 5 - 0 1.04 14.10 38.68
Уругвай - Ямайка
23:00 - 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Шарлът - Ню Йорк Ред Булс 2 - 0 3.47 3.37 2.08
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Шарлът - Ню Йорк Ред Булс
22:00 2 - 0 3.47 3.37 2.08
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 ПК-35 Вантаа - КПВ Кокола 1 - 1 2.15 3.30 3.05
17:00 СЯК Академия - КТП Котка 1 - 1 2.69 3.36 2.36
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ПК-35 Вантаа - КПВ Кокола
17:00 1 - 1 2.15 3.30 3.05
СЯК Академия - КТП Котка
17:00 1 - 1 2.69 3.36 2.36
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ЙИППО Йоенсуу - Рейпас Лахти 2 - 1 2.02 3.51 2.98
17:00 Атлантис Хелзинки - Кифен 08 0 - 3 2.05 3.53 2.95
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЙИППО Йоенсуу - Рейпас Лахти
15:00 2 - 1 2.02 3.51 2.98
Атлантис Хелзинки - Кифен 08
17:00 0 - 3 2.05 3.53 2.95
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 СалПа Сало - Илвес Тампере 2 1 - 2 1.53 4.19 4.44
17:00 ХЯС Академия - Хонка Академия 5 - 2 2.45 3.64 2.32
18:30 Илвес-Кисат Тампере - Джаз Пори 4 - 3 2.34 3.82 2.37
19:00 ВЯС Вантаа - КааПо Каарина 1 - 1 1.74 3.73 3.67
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
СалПа Сало - Илвес Тампере 2
17:00 1 - 2 1.53 4.19 4.44
ХЯС Академия - Хонка Академия
17:00 5 - 2 2.45 3.64 2.32
Илвес-Кисат Тампере - Джаз Пори
18:30 4 - 3 2.34 3.82 2.37
ВЯС Вантаа - КааПо Каарина
19:00 1 - 1 1.74 3.73 3.67
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааякоски Ювяскюля - Еркулес Оулу 0 - 1 2.63 3.46 2.25
17:00 КаяХа Каяани - ОЛС Оулу 0 - 4 2.48 3.51 2.35
17:00 ЯБК Якобстад - ОТП Оулу 2 - 2 2.33 3.53 2.49
18:00 РоПС Рованиеми - Вааса ИФК 2 - 2 2.35 3.49 2.48
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Вааякоски Ювяскюля - Еркулес Оулу
17:00 0 - 1 2.63 3.46 2.25
КаяХа Каяани - ОЛС Оулу
17:00 0 - 4 2.48 3.51 2.35
ЯБК Якобстад - ОТП Оулу
17:00 2 - 2 2.33 3.53 2.49
РоПС Рованиеми - Вааса ИФК
18:00 2 - 2 2.35 3.49 2.48
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 ИФ Сюлвия - БК Форвард 2 - 0 1.42 4.41 5.76
14:00 Йефле - Солентюна 4 - 0 1.98 3.48 3.17
14:00 Стокхолм Интернационале - Мутала АИФ 1 - 2 1.62 3.82 4.37
17:00 Карлстад Футбол - Сандвикен 0 - 3 2.43 3.41 2.49
17:00 Тийм ТГ - Хамарби ТФФ 0 - 1 6.24 4.81 1.37
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФ Сюлвия - БК Форвард
14:00 2 - 0 1.42 4.41 5.76
Йефле - Солентюна
14:00 4 - 0 1.98 3.48 3.17
Стокхолм Интернационале - Мутала АИФ
14:00 1 - 2 1.62 3.82 4.37
Карлстад Футбол - Сандвикен
17:00 0 - 3 2.43 3.41 2.49
Тийм ТГ - Хамарби ТФФ
17:00 0 - 1 6.24 4.81 1.37
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Малмьо - Атвидаберг 2 - 2 1.57 4.01 4.52
17:00 Венерсборг - Лунд 2 - 1 2.26 3.39 2.70
17:00 ИФК Малмьо - ГАИС Гьотеборг 1 - 2 8.13 5.12 1.27
17:00 Люнгшиле - Енгелхолм 4 - 0 1.74 3.50 4.10
17:00 Торнс - Оскаршхамн АИК 2 - 0 2.67 3.42 2.28
17:00 Фалкенберг - Твоокерш 1 - 1 1.99 3.19 3.44
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Олимпик Малмьо - Атвидаберг
16:00 2 - 2 1.57 4.01 4.52
Венерсборг - Лунд
17:00 2 - 1 2.26 3.39 2.70
ИФК Малмьо - ГАИС Гьотеборг
17:00 1 - 2 8.13 5.12 1.27
Люнгшиле - Енгелхолм
17:00 4 - 0 1.74 3.50 4.10
Торнс - Оскаршхамн АИК
17:00 2 - 0 2.67 3.42 2.28
Фалкенберг - Твоокерш
17:00 1 - 1 1.99 3.19 3.44
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Куанджу - Анянг 4 - 0 1.60 3.45 5.25
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Куанджу - Анянг
12:00 4 - 0 1.60 3.45 5.25
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 2.26 2.87 3.19
12:00 Звейген Канадзава - Йокохама ФК 1 - 1 3.26 3.13 2.12
12:00 Токушима Вортис - Вегалта Сендай 2 - 2 2.40 3.06 2.78
12:30 Рюкю - В-Варен Нагазаки 1 - 2 3.56 3.11 2.02
13:00 Оита Тринита - Албирекс Ниигата 1 - 2 2.77 2.92 2.57
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вентфорет Кофу - Джеф Юнайтед Чиба
12:00 1 - 1 2.26 2.87 3.19
Звейген Канадзава - Йокохама ФК
12:00 1 - 1 3.26 3.13 2.12
Токушима Вортис - Вегалта Сендай
12:00 2 - 2 2.40 3.06 2.78
Рюкю - В-Варен Нагазаки
12:30 1 - 2 3.56 3.11 2.02
Оита Тринита - Албирекс Ниигата
13:00 1 - 2 2.77 2.92 2.57
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
09:00 Кашима Антлърс - Ависпа Фукуока 2 - 1 1.65 3.44 4.88
10:00 Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро 1 - 1 1.63 3.70 4.63
12:00 Шонан Белмар - Серезо Осака 1 - 4 2.70 3.00 2.50
12:30 Киото Санга - Нагоя Грампус 0 - 1 2.67 2.96 2.57
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Кашима Антлърс - Ависпа Фукуока
09:00 2 - 1 1.65 3.44 4.88
Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро
10:00 1 - 1 1.63 3.70 4.63
Шонан Белмар - Серезо Осака
12:00 1 - 4 2.70 3.00 2.50
Киото Санга - Нагоя Грампус
12:30 0 - 1 2.67 2.96 2.57