Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:00 Расинг Клуб - Агропекуарио Аргентино 1 - 2 1.38 4.17 8.40
04:10 Велес Сарсфийлд - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 1.44 3.99 7.17
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб - Агропекуарио Аргентино
02:00 1 - 2 1.38 4.17 8.40
Велес Сарсфийлд - Индепендиенте Ривадавия
04:10 1 - 0 1.44 3.99 7.17
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус 4 - 0 1.21 5.97 10.82
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус
03:00 4 - 0 1.21 5.97 10.82
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG - Сеара CE 0 - 2 2.42 3.01 3.07
01:00 Жувентуд RS - Атлетико PR 1 - 3 2.66 2.93 2.82
02:30 Атлетико GO - Авай SC 2 - 1 1.83 3.27 4.54
02:30 Брагантино SP - Фламенго RJ 1 - 0 3.56 3.33 2.06
03:30 Сантос SP - Интернасионал RS 1 - 1 2.40 3.04 3.09
03:30 Флуминензе RJ - Атлетико MG 5 - 3 3.57 3.20 2.09
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Сеара CE
01:00 0 - 2 2.42 3.01 3.07
Жувентуд RS - Атлетико PR
01:00 1 - 3 2.66 2.93 2.82
Атлетико GO - Авай SC
02:30 2 - 1 1.83 3.27 4.54
Брагантино SP - Фламенго RJ
02:30 1 - 0 3.56 3.33 2.06
Сантос SP - Интернасионал RS
03:30 1 - 1 2.40 3.04 3.09
Флуминензе RJ - Атлетико MG
03:30 5 - 3 3.57 3.20 2.09
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Крузейро MG - КР Бразил AL 2 - 0 1.41 3.86 7.97
03:30 Баия BA - Спорт Ресифе PE 1 - 0 1.78 3.01 4.97
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Крузейро MG - КР Бразил AL
01:00 2 - 0 1.41 3.86 7.97
Баия BA - Спорт Ресифе PE
03:30 1 - 0 1.78 3.01 4.97
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа - 0.00 0.00 0.00
23:00 Замора Баринас - Монагас Матурин - 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Замора Баринас - Монагас Матурин
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Гриндавик - Фьолнир Рейкявик 2 - 2 2.70 3.41 2.22
22:15 Грота Селтярнарнес - Тротур Вогар - 0.00 0.00 0.00
22:15 КВ Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 1 2.48 3.59 2.33
22:15 Селфос - Филкир Рейкявик 2 - 2 3.41 3.80 1.80
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гриндавик - Фьолнир Рейкявик
22:15 2 - 2 2.70 3.41 2.22
Грота Селтярнарнес - Тротур Вогар
22:15 - 0.00 0.00 0.00
КВ Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 2 - 1 2.48 3.59 2.33
Селфос - Филкир Рейкявик
22:15 2 - 2 3.41 3.80 1.80
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Цанджоу Майти Лайънс - Мейджоу Хакка 1 - 1 2.87 3.21 2.35
14:30 Тиендзин Джинмен Тайгър - Шънджън ФК 1 - 2 3.82 3.27 1.93
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Цанджоу Майти Лайънс - Мейджоу Хакка
11:30 1 - 1 2.87 3.21 2.35
Тиендзин Джинмен Тайгър - Шънджън ФК
14:30 1 - 2 3.82 3.27 1.93
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:15 Мильонариос Богота - Хуниор Баранкиля 0 - 0 1.86 3.26 4.10
04:15 Атлетико Букараманга - Атлетико Насионал 0 - 1 2.90 2.97 2.46
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Хуниор Баранкиля
02:15 0 - 0 1.86 3.26 4.10
Атлетико Букараманга - Атлетико Насионал
04:15 0 - 1 2.90 2.97 2.46
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Етоил де Киву - СМ Санга Баленде 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:30 Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса - 0.00 0.00 0.00
16:30 Симба Колвези - Расинг Клуб Киншаса 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Етоил де Киву - СМ Санга Баленде
16:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Рейнджърс Киншаса
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Симба Колвези - Расинг Клуб Киншаса
16:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Гвинея-Бисау - Мавриций - 0.00 0.00 0.00
16:00 Бурунди - Камерун 0 - 1 9.70 4.09 1.34
16:00 Зимбабве - Либерия отл. 0.00 0.00 0.00
16:00 Южен Судан - Мали 1 - 3 14.87 4.99 1.21
19:00 Гвинея - Малави 1 - 0 1.36 3.99 8.49
19:00 Гвинея-Бисау - Сао Томе и Принсипи 5 - 1 1.38 4.12 7.75
19:00 Етиопия - Египет 2 - 0 11.42 4.84 1.25
19:00 Нигерия - Сиера Леоне 2 - 1 1.24 5.14 10.55
20:00 Лесото - Кот д'Ивоар 0 - 0 9.97 4.43 1.29
22:00 Мароко - Южна Африка 2 - 1 1.53 3.61 6.03
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Гвинея-Бисау - Мавриций
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Камерун
16:00 0 - 1 9.70 4.09 1.34
Зимбабве - Либерия
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Южен Судан - Мали
16:00 1 - 3 14.87 4.99 1.21
Гвинея - Малави
19:00 1 - 0 1.36 3.99 8.49
Гвинея-Бисау - Сао Томе и Принсипи
19:00 5 - 1 1.38 4.12 7.75
Етиопия - Египет
19:00 2 - 0 11.42 4.84 1.25
Нигерия - Сиера Леоне
19:00 2 - 1 1.24 5.14 10.55
Лесото - Кот д'Ивоар
20:00 0 - 0 9.97 4.43 1.29
Мароко - Южна Африка
22:00 2 - 1 1.53 3.61 6.03
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
22:00 Доминика - Сейнт Лусия 0 - 1 2.44 3.05 2.76
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Доминика - Сейнт Лусия
22:00 0 - 1 2.44 3.05 2.76
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Португалия - Чехия 2 - 0 1.38 4.44 8.28
21:45 Швейцария - Испания 0 - 1 3.85 3.37 1.92
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Португалия - Чехия
21:45 2 - 0 1.38 4.44 8.28
Швейцария - Испания
21:45 0 - 1 3.85 3.37 1.92
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Норвегия - Словения 0 - 0 1.40 4.22 8.35
21:45 Швеция - Сърбия 0 - 1 2.22 3.18 3.25
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Норвегия - Словения
21:45 0 - 0 1.40 4.22 8.35
Швеция - Сърбия
21:45 0 - 1 2.22 3.18 3.25
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Гърция - Кипър 3 - 0 1.22 5.81 13.56
21:45 Косово - Северна Ирландия 3 - 2 2.08 3.11 3.73
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Гърция - Кипър
21:45 3 - 0 1.22 5.81 13.56
Косово - Северна Ирландия
21:45 3 - 2 2.08 3.11 3.73
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Гибралтар - България 1 - 1 18.44 7.71 1.14
21:45 Северна Македония - Грузия 0 - 3 2.25 3.05 3.28
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Гибралтар - България
21:45 1 - 1 18.44 7.71 1.14
Северна Македония - Грузия
21:45 0 - 3 2.25 3.05 3.28
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Малта - Естония 1 - 2 2.65 2.95 2.80
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Малта - Естония
21:45 1 - 2 2.65 2.95 2.80
Никарагуа - Плейофи Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Хуниор де Манагуа - АРТ Мунисипал Халапа 3 - 1 2.43 3.46 2.45
Никарагуа - Плейофи Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Хуниор де Манагуа - АРТ Мунисипал Халапа
04:00 3 - 1 2.43 3.46 2.45
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Саудитска Арабия - Венецуела 0 - 1 2.83 3.04 2.52
20:00 Сенегал - Нигер 3 - 1 0.00 0.00 0.00
21:00 Нова Зеландия - Оман 0 - 0 2.75 3.05 2.59
21:45 Сан Марино - Исландия 0 - 1 39.38 10.88 1.06
22:30 Алжир - Конго ДР 3 - 0 1.52 3.73 6.37
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Саудитска Арабия - Венецуела
20:00 0 - 1 2.83 3.04 2.52
Сенегал - Нигер
20:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Нова Зеландия - Оман
21:00 0 - 0 2.75 3.05 2.59
Сан Марино - Исландия
21:45 0 - 1 39.38 10.88 1.06
Алжир - Конго ДР
22:30 3 - 0 1.52 3.73 6.37
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 Пало-Поят Хелзинки - КуПС Академия 2 - 2 1.42 4.39 5.65
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Пало-Поят Хелзинки - КуПС Академия
19:00 2 - 2 1.42 4.39 5.65
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
19:00 МуСа Пори - ЕПС Еспоо 0 - 0 1.41 4.26 5.97
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
МуСа Пори - ЕПС Еспоо
19:00 0 - 0 1.41 4.26 5.97
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 ЮЯК Ювяскюля - Комеетат Ювяскюля 2 - 0 1.13 6.46 14.28
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЮЯК Ювяскюля - Комеетат Ювяскюля
19:00 2 - 0 1.13 6.46 14.28
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Линдуме - Квидинг 0 - 1 2.05 3.67 3.00
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Линдуме - Квидинг
20:00 0 - 1 2.05 3.67 3.00