Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
20:45 ЕС Сетиф - Параду АК 0 - 1 1.52 3.56 5.96
20:45 УСМ Алжир - КР Белуиздад 2 - 0 1.63 3.27 5.22
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - Параду АК
20:45 0 - 1 1.52 3.56 5.96
УСМ Алжир - КР Белуиздад
20:45 2 - 0 1.63 3.27 5.22
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
22:00 Феро Карил Оесте - Бока Хуниорс 0 - 1 10.38 5.09 1.27
23:00 Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Архентинос Хуниорс - Дефенса и Хустисия отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Атлетико Тукуман - Индепендиенте отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Банфийлд - Унион Санта Фе отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Баракас Сентрал - Ривър Плейт отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Белграно Кордоба - Естудиантес Ла Плата отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Ланус - Годой Крус отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Патронато Парана - Колон Санта Фе отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Росарио Сентрал - Килмес Буенос Айрес отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Химнасия Ла Плата - Фландрия отл. 0.00 0.00 0.00
23:00 Чако Фор Евър - Талерес Кордоба отл. 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Феро Карил Оесте - Бока Хуниорс
22:00 0 - 1 10.38 5.09 1.27
Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Архентинос Хуниорс - Дефенса и Хустисия
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Атлетико Тукуман - Индепендиенте
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Банфийлд - Унион Санта Фе
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Баракас Сентрал - Ривър Плейт
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Белграно Кордоба - Естудиантес Ла Плата
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ланус - Годой Крус
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Патронато Парана - Колон Санта Фе
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Росарио Сентрал - Килмес Буенос Айрес
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Химнасия Ла Плата - Фландрия
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Чако Фор Евър - Талерес Кордоба
23:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:10 Алмиранте Браун - Фландрия 0 - 1 2.21 2.98 3.31
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Алмиранте Браун - Фландрия
00:10 0 - 1 2.21 2.98 3.31
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Палмафлор - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 2 2.89 3.31 2.24
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Дъ Стронгест Ла Пас
23:00 1 - 2 2.89 3.31 2.24
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
03:30 Куяба MT - Коринтианс SP 1 - 0 3.15 2.97 2.43
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Куяба MT - Коринтианс SP
03:30 1 - 0 3.15 2.97 2.43
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Вила Нова GO - Бруске SC 0 - 2 2.12 2.99 3.44
01:00 Лондрина PR - Томбензе MG 1 - 1 2.11 2.83 3.74
01:00 Наутико PE - Васко да Гама RJ 2 - 3 2.64 2.88 2.70
02:30 Итуано SP - Понте Прета SP 1 - 2 1.99 2.87 4.11
02:30 Крисиума SC - Сампайо Кореа MA 3 - 1 1.68 3.32 5.11
03:30 Гремио RS - Гремио Новоризонтино SP 2 - 0 1.50 3.58 6.84
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Чапекоензе SC 1 - 1 2.03 2.92 3.85
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Вила Нова GO - Бруске SC
01:00 0 - 2 2.12 2.99 3.44
Лондрина PR - Томбензе MG
01:00 1 - 1 2.11 2.83 3.74
Наутико PE - Васко да Гама RJ
01:00 2 - 3 2.64 2.88 2.70
Итуано SP - Понте Прета SP
02:30 1 - 2 1.99 2.87 4.11
Крисиума SC - Сампайо Кореа MA
02:30 3 - 1 1.68 3.32 5.11
Гремио RS - Гремио Новоризонтино SP
03:30 2 - 0 1.50 3.58 6.84
Сентро Спортиво Алагоано AL - Чапекоензе SC
03:30 1 - 1 2.03 2.92 3.85
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
17:30 Ренесанс де Нгуму - ПВД Баменда 0 - 1 2.61 2.77 2.69
18:00 Единг Спорт - Фову Клуб де Бахам 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Канон Яунде - Лес Астрес де Дуала 1 - 1 2.96 2.75 2.39
18:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - АПЕЖЕС Академи 5 - 0 2.14 2.81 3.42
18:00 Котон Спорт де Гаруа - Бамбутос 1 - 0 1.85 2.93 4.08
18:00 ОФТА де Криби - Драгон Клуб де Яунде 1 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Пантере ду Нде - Фув Азюр де Яунде 3 - 2 2.25 2.83 3.12
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Йънг Спортс Академи 2 - 0 2.73 2.60 2.73
18:00 Тонере Яунде - Фютчю 1 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 УМС де Лоум - Ню Стар де Дуала 0 - 0 1.73 3.04 4.60
18:00 Унион Дуала - Фортуна Мфоу 2 - 0 2.01 2.83 3.78
18:00 Яфут Яунде - Авион ду Нкам 2 - 2 3.10 2.87 2.20
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Ренесанс де Нгуму - ПВД Баменда
17:30 0 - 1 2.61 2.77 2.69
Единг Спорт - Фову Клуб де Бахам
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Канон Яунде - Лес Астрес де Дуала
18:00 1 - 1 2.96 2.75 2.39
Коломбе ду Джа ет Лобо - АПЕЖЕС Академи
18:00 5 - 0 2.14 2.81 3.42
Котон Спорт де Гаруа - Бамбутос
18:00 1 - 0 1.85 2.93 4.08
ОФТА де Криби - Драгон Клуб де Яунде
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Пантере ду Нде - Фув Азюр де Яунде
18:00 3 - 2 2.25 2.83 3.12
Стад Ренар де Мелонг - Йънг Спортс Академи
18:00 2 - 0 2.73 2.60 2.73
Тонере Яунде - Фютчю
18:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
УМС де Лоум - Ню Стар де Дуала
18:00 0 - 0 1.73 3.04 4.60
Унион Дуала - Фортуна Мфоу
18:00 2 - 0 2.01 2.83 3.78
Яфут Яунде - Авион ду Нкам
18:00 2 - 2 3.10 2.87 2.20
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Таланта - Гор Махия 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Таланта - Гор Махия
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хенан Сонгшан Лонгмен - Шандун Тайшан 4 - 1 4.24 3.51 1.78
14:30 Далиан Профешънъл - Гуанджоу Сити 2 - 0 2.14 3.25 3.24
14:30 Чънду Ронгченг - Пекин Гуоан 2 - 3 3.61 3.35 1.96
14:30 Шанхай Шенхуа - Шанхай Порт 2 - 0 2.75 3.04 2.54
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Хенан Сонгшан Лонгмен - Шандун Тайшан
12:30 4 - 1 4.24 3.51 1.78
Далиан Профешънъл - Гуанджоу Сити
14:30 2 - 0 2.14 3.25 3.24
Чънду Ронгченг - Пекин Гуоан
14:30 2 - 3 3.61 3.35 1.96
Шанхай Шенхуа - Шанхай Порт
14:30 2 - 0 2.75 3.04 2.54
Купа на Азия Рез. 1 X 2
07:30 Филипини - Йемен 0 - 0 2.58 2.94 2.67
12:00 Палестина - Монголия 1 - 0 1.22 5.23 15.54
12:15 Бахрейн - Бангладеш 2 - 0 1.11 7.17 22.44
13:30 Таджикистан - Мианмар 4 - 0 1.10 7.85 17.70
14:30 Хонконг - Афганистан 2 - 1 2.67 2.87 2.66
15:00 Тайланд - Малдиви 3 - 0 1.08 8.53 20.38
16:00 Туркменистан - Малайзия 1 - 3 4.56 3.34 1.71
18:00 Индия - Камбоджа 2 - 0 1.20 5.79 11.90
18:00 Киргизстан - Сингапур 2 - 1 1.22 5.49 10.45
18:30 Узбекистан - Шри Ланка 3 - 0 1.02 15.77 32.23
19:15 Кувейт - Индонезия 1 - 2 1.39 3.78 9.06
22:15 Йордания - Непал 2 - 0 1.03 16.79 46.55
Купа на Азия
Час Рез. 1 X 2
Филипини - Йемен
07:30 0 - 0 2.58 2.94 2.67
Палестина - Монголия
12:00 1 - 0 1.22 5.23 15.54
Бахрейн - Бангладеш
12:15 2 - 0 1.11 7.17 22.44
Таджикистан - Мианмар
13:30 4 - 0 1.10 7.85 17.70
Хонконг - Афганистан
14:30 2 - 1 2.67 2.87 2.66
Тайланд - Малдиви
15:00 3 - 0 1.08 8.53 20.38
Туркменистан - Малайзия
16:00 1 - 3 4.56 3.34 1.71
Индия - Камбоджа
18:00 2 - 0 1.20 5.79 11.90
Киргизстан - Сингапур
18:00 2 - 1 1.22 5.49 10.45
Узбекистан - Шри Ланка
18:30 3 - 0 1.02 15.77 32.23
Кувейт - Индонезия
19:15 1 - 2 1.39 3.78 9.06
Йордания - Непал
22:15 2 - 0 1.03 16.79 46.55
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Кения - Намибия - 0.00 0.00 0.00
16:00 Уганда - Нигер 1 - 1 1.44 3.83 7.03
19:00 Габон - Мавритания 0 - 0 1.52 3.49 6.42
19:00 Република Конго - Гамбия 1 - 0 2.87 2.71 2.58
19:00 Танзания - Алжир 0 - 2 6.81 3.59 1.48
22:00 Бенин - Мозамбик 0 - 1 1.47 3.77 6.40
22:00 Судан - Конго ДР 2 - 1 2.47 2.86 2.85
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Кения - Намибия
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Уганда - Нигер
16:00 1 - 1 1.44 3.83 7.03
Габон - Мавритания
19:00 0 - 0 1.52 3.49 6.42
Република Конго - Гамбия
19:00 1 - 0 2.87 2.71 2.58
Танзания - Алжир
19:00 0 - 2 6.81 3.59 1.48
Бенин - Мозамбик
22:00 0 - 1 1.47 3.77 6.40
Судан - Конго ДР
22:00 2 - 1 2.47 2.86 2.85
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Хаити - Монсерат 3 - 2 1.17 5.82 13.93
02:00 Гренада - Ел Салвадор 2 - 2 7.04 4.44 1.46
04:00 Ямайка - Суринам 3 - 1 1.38 4.26 7.22
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Хаити - Монсерат
00:00 3 - 2 1.17 5.82 13.93
Гренада - Ел Салвадор
02:00 2 - 2 7.04 4.44 1.46
Ямайка - Суринам
04:00 3 - 1 1.38 4.26 7.22
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Белгия - Полша 6 - 1 1.65 3.74 4.98
21:45 Уелс - Нидерландия 1 - 2 5.04 3.62 1.67
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Белгия - Полша
21:45 6 - 1 1.65 3.74 4.98
Уелс - Нидерландия
21:45 1 - 2 5.04 3.62 1.67
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Ирландия - Украйна 0 - 1 2.28 3.12 3.17
21:45 Шотландия - Армения 2 - 0 1.39 4.38 8.11
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Ирландия - Украйна
21:45 0 - 1 2.28 3.12 3.17
Шотландия - Армения
21:45 2 - 0 1.39 4.38 8.11
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Даккада - Абиа Уориърс 2 - 1 1.94 2.75 4.48
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Даккада - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 1.94 2.75 4.48
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:30 Ди Си Юнайтед (Сащ) - Кселаху (Гва) - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Ди Си Юнайтед (Сащ) - Кселаху (Гва)
02:30 - 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
18:00 Режиш - Монастир 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 УС Татауин - Сфаксиен Сфакс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Режиш - Монастир
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
УС Татауин - Сфаксиен Сфакс
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Сеул Е-Ланд - Чуннам Драгонс 1 - 1 2.07 3.03 3.50
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сеул Е-Ланд - Чуннам Драгонс
13:00 1 - 1 2.07 3.03 3.50