Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Солихъл Муурс - Гримсби Таун 1 - 1 2.23 3.35 2.96
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Солихъл Муурс - Гримсби Таун
17:00 1 - 1 2.23 3.35 2.96
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Виляреал Б - УД Логронес 3 - 1 2.09 2.99 3.37
19:00 Расинг Ферол - Химнастик де Тарагона 0 - 1 2.60 2.90 2.64
19:30 Ейбар - Жирона 0 - 1 2.30 3.16 3.11
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Виляреал Б - УД Логронес
19:00 3 - 1 2.09 2.99 3.37
Расинг Ферол - Химнастик де Тарагона
19:00 0 - 1 2.60 2.90 2.64
Ейбар - Жирона
19:30 0 - 1 2.30 3.16 3.11
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Падуа - Палермо 0 - 1 2.18 2.90 3.24
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Палермо
22:00 0 - 1 2.18 2.90 3.24
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 АСО Шлеф - МК Алжир 1 - 1 2.22 2.89 3.21
21:00 ЖС Кабилие - КС Константин 1 - 3 1.74 2.97 5.11
21:00 ЖС Саура - НА Хюсеин Дей 5 - 0 1.07 7.96 28.93
21:00 МК Оран - ВА Тлемсен 5 - 0 1.20 4.98 15.45
21:00 УС Бискра - ЕС Сетиф 1 - 1 2.78 2.58 2.72
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
АСО Шлеф - МК Алжир
19:00 1 - 1 2.22 2.89 3.21
ЖС Кабилие - КС Константин
21:00 1 - 3 1.74 2.97 5.11
ЖС Саура - НА Хюсеин Дей
21:00 5 - 0 1.07 7.96 28.93
МК Оран - ВА Тлемсен
21:00 5 - 0 1.20 4.98 15.45
УС Бискра - ЕС Сетиф
21:00 1 - 1 2.78 2.58 2.72
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Патронато Парана - Велес Сарсфийлд 1 - 1 3.17 3.07 2.27
01:00 Платензе Буенос Айрес - Годой Крус 2 - 1 3.00 3.22 2.31
03:30 Расинг Клуб - Хуракан Буенос Айрес 2 - 0 1.91 3.25 4.12
19:00 Талерес Кордоба - Сармиенто Хунин 2 - 0 1.91 3.27 4.02
19:00 Унион Санта Фе - Тигре Виктория 1 - 2 2.34 2.99 3.14
23:00 Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата 1 - 1 1.97 3.21 3.89
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Патронато Парана - Велес Сарсфийлд
01:00 1 - 1 3.17 3.07 2.27
Платензе Буенос Айрес - Годой Крус
01:00 2 - 1 3.00 3.22 2.31
Расинг Клуб - Хуракан Буенос Айрес
03:30 2 - 0 1.91 3.25 4.12
Талерес Кордоба - Сармиенто Хунин
19:00 2 - 0 1.91 3.27 4.02
Унион Санта Фе - Тигре Виктория
19:00 1 - 2 2.34 2.99 3.14
Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата
23:00 1 - 1 1.97 3.21 3.89
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
01:35 Ол Бойс Буенос Айрес - Алварадо Мар дел Плата 3 - 1 1.89 3.05 4.26
02:05 Естудиантес Буенос Айрес - Феро Карил Оесте 1 - 2 2.24 2.92 3.32
17:00 Гилермо Браун - Институто Кордоба 2 - 0 2.59 2.73 2.96
19:00 Браун Адроге - Тристан Суарес 1 - 0 1.86 3.08 4.33
19:00 Сан Телмо - Нуева Чикаго 1 - 1 2.12 2.91 3.67
19:00 Химнасия Мендоса - Клуб Алмагро 1 - 0 1.90 3.00 4.44
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Ол Бойс Буенос Айрес - Алварадо Мар дел Плата
01:35 3 - 1 1.89 3.05 4.26
Естудиантес Буенос Айрес - Феро Карил Оесте
02:05 1 - 2 2.24 2.92 3.32
Гилермо Браун - Институто Кордоба
17:00 2 - 0 2.59 2.73 2.96
Браун Адроге - Тристан Суарес
19:00 1 - 0 1.86 3.08 4.33
Сан Телмо - Нуева Чикаго
19:00 1 - 1 2.12 2.91 3.67
Химнасия Мендоса - Клуб Алмагро
19:00 1 - 0 1.90 3.00 4.44
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Петриков - Волна Пинск 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Орша - Сморгон 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лида - Молодечно 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Петриков - Волна Пинск
14:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Орша - Сморгон
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лида - Молодечно
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Блуминг Санта Крус - Боливар Ла Пас 2 - 3 3.31 3.58 1.95
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Боливар Ла Пас
22:00 2 - 3 3.31 3.58 1.95
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Конфианка SE - Ботафого SP 2 - 1 2.48 2.76 2.83
01:00 Мирасол SP - Бразил де Пелотас RS 2 - 0 1.68 3.25 4.59
22:00 Витория Салвадор BA - Волта Редонда RJ 1 - 2 1.88 2.98 4.03
22:30 Манаус AM - Алтос PI 0 - 0 1.76 3.20 4.26
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Ботафого SP
00:00 2 - 1 2.48 2.76 2.83
Мирасол SP - Бразил де Пелотас RS
01:00 2 - 0 1.68 3.25 4.59
Витория Салвадор BA - Волта Редонда RJ
22:00 1 - 2 1.88 2.98 4.03
Манаус AM - Алтос PI
22:30 0 - 0 1.76 3.20 4.26
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Авай SC - Сао Пауло SP 1 - 1 3.80 3.17 2.00
01:00 Атлетико PR - Сантос SP 2 - 2 1.89 3.24 4.16
01:00 Сеара CE - Коритиба PR 1 - 1 1.77 3.48 4.33
02:30 Атлетико GO - Коринтианс SP 0 - 1 2.91 3.04 2.49
17:00 Жувентуд RS - Флуминензе RJ 1 - 0 2.82 2.96 2.58
22:00 Палмейрас SP - Атлетико MG 0 - 0 2.30 3.15 3.06
22:00 Фламенго RJ - Форталеса CE 1 - 2 1.48 4.09 6.57
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Сао Пауло SP
01:00 1 - 1 3.80 3.17 2.00
Атлетико PR - Сантос SP
01:00 2 - 2 1.89 3.24 4.16
Сеара CE - Коритиба PR
01:00 1 - 1 1.77 3.48 4.33
Атлетико GO - Коринтианс SP
02:30 0 - 1 2.91 3.04 2.49
Жувентуд RS - Флуминензе RJ
17:00 1 - 0 2.82 2.96 2.58
Палмейрас SP - Атлетико MG
22:00 0 - 0 2.30 3.15 3.06
Фламенго RJ - Форталеса CE
22:00 1 - 2 1.48 4.09 6.57
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бруске SC - Наутико PE 1 - 2 2.03 3.13 3.50
01:00 Томбензе MG - Итуано SP 2 - 1 2.86 2.84 2.48
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Наутико PE
01:00 1 - 2 2.03 3.13 3.50
Томбензе MG - Итуано SP
01:00 2 - 1 2.86 2.84 2.48
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Сулия - Академия Пуерто Кабейо 4 - 1 2.35 3.02 2.81
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Сулия - Академия Пуерто Кабейо
00:15 4 - 1 2.35 3.02 2.81
Еквадор - Други Рез. 1 X 2
23:30 Манта - ЛДУ Кито 0 - 1 5.44 3.89 1.48
Еквадор - Други
Час Рез. 1 X 2
Манта - ЛДУ Кито
23:30 0 - 1 5.44 3.89 1.48
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
18:00 Бамбутос - Яфут Яунде 2 - 2 2.24 2.76 3.40
18:00 Драгон Клуб де Яунде - Ню Стар де Дуала 5 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Йънг Спортс Академи - Пантере ду Нде 1 - 1 1.75 3.20 4.60
18:00 Канон Яунде - Фув Азюр де Яунде 1 - 3 1.55 3.20 6.65
18:00 Котон Спорт де Гаруа - Фову Клуб де Бахам 0 - 0 2.16 3.01 3.28
18:00 ОФТА де Криби - Единг Спорт 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 ПВД Баменда - УМС де Лоум 3 - 4 3.42 2.72 2.25
18:00 Расинг Клуб де Бафусам - Коломбе ду Джа ет Лобо 1 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Ренесанс де Нгуму - Авион ду Нкам 2 - 0 2.42 2.90 2.88
18:00 Стад Ренар де Мелонг - Фортуна Мфоу 2 - 3 2.22 2.80 3.32
18:00 Тонере Яунде - АПЕЖЕС Академи 1 - 0 5.35 2.80 1.82
18:00 Фютчю - Унион Дуала 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Бамбутос - Яфут Яунде
18:00 2 - 2 2.24 2.76 3.40
Драгон Клуб де Яунде - Ню Стар де Дуала
18:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Йънг Спортс Академи - Пантере ду Нде
18:00 1 - 1 1.75 3.20 4.60
Канон Яунде - Фув Азюр де Яунде
18:00 1 - 3 1.55 3.20 6.65
Котон Спорт де Гаруа - Фову Клуб де Бахам
18:00 0 - 0 2.16 3.01 3.28
ОФТА де Криби - Единг Спорт
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ПВД Баменда - УМС де Лоум
18:00 3 - 4 3.42 2.72 2.25
Расинг Клуб де Бафусам - Коломбе ду Джа ет Лобо
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Ренесанс де Нгуму - Авион ду Нкам
18:00 2 - 0 2.42 2.90 2.88
Стад Ренар де Мелонг - Фортуна Мфоу
18:00 2 - 3 2.22 2.80 3.32
Тонере Яунде - АПЕЖЕС Академи
18:00 1 - 0 5.35 2.80 1.82
Фютчю - Унион Дуала
18:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Атлетико Отава - Пасифик 2 - 1 3.73 3.14 1.87
23:00 Валюр - Едмънтън 1 - 1 1.72 3.40 4.08
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Пасифик
20:00 2 - 1 3.73 3.14 1.87
Валюр - Едмънтън
23:00 1 - 1 1.72 3.40 4.08
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
02:00 Фордж - Торонто 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Торонто
02:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
21:00 Торонто Фалкънс - Скарбъроу СК 0 - 7 0.00 0.00 0.00
23:00 БГХ Сити - Континенталс 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Торонто Фалкънс - Скарбъроу СК
21:00 0 - 7 0.00 0.00 0.00
БГХ Сити - Континенталс
23:00 0 - 5 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бидко Юнайтед - Тъскер 0 - 2 4.36 2.96 1.79
15:00 Вихига Булетс - Администрейшън Полис 1 - 4 4.38 3.10 1.72
15:00 Гор Махия - Нзоя Шугър 1 - 1 1.86 3.01 3.99
15:00 Кения КБ - Матаре Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Таланта - Какамега Хоумбойз 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Тъскер
15:00 0 - 2 4.36 2.96 1.79
Вихига Булетс - Администрейшън Полис
15:00 1 - 4 4.38 3.10 1.72
Гор Махия - Нзоя Шугър
15:00 1 - 1 1.86 3.01 3.99
Кения КБ - Матаре Юнайтед
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Таланта - Какамега Хоумбойз
15:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Пекин Гуоан - Цанджоу Майти Лайънс 1 - 2 1.39 4.35 7.46
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пекин Гуоан - Цанджоу Майти Лайънс
14:00 1 - 2 1.39 4.35 7.46
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико Насионал - Атлетико Букараманга 4 - 1 1.53 3.70 6.25
03:30 Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота 2 - 1 2.36 2.91 3.14
23:00 Енвигадо - Индепендиенте Меделин 0 - 0 3.05 2.92 2.39
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Насионал - Атлетико Букараманга
01:15 4 - 1 1.53 3.70 6.25
Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота
03:30 2 - 1 2.36 2.91 3.14
Енвигадо - Индепендиенте Меделин
23:00 0 - 0 3.05 2.92 2.39
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Блесинг - Расинг Клуб Киншаса 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:30 Сент Елоа Лупопо - ДК Мотема Пембе отл. 0.00 0.00 0.00
17:00 ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Ренесанс ду Конго - Дон Боско 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Блесинг - Расинг Клуб Киншаса
16:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Сент Елоа Лупопо - ДК Мотема Пембе
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ренесанс ду Конго - Дон Боско
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Буаке - Стела Клуб д'Аджаме 0 - 1 2.64 2.65 2.70
21:00 АСЕК Мимозас - АФАД Джекану отл. 1.47 3.53 6.42
21:00 КО Корхого - Сан Педро 0 - 2 4.42 2.95 1.79
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Буаке - Стела Клуб д'Аджаме
18:30 0 - 1 2.64 2.65 2.70
АСЕК Мимозас - АФАД Джекану
21:00 отл. 1.47 3.53 6.42
КО Корхого - Сан Педро
21:00 0 - 2 4.42 2.95 1.79
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Ботсвана - Тунис 0 - 0 5.20 3.10 1.70
16:00 Мадагаскар - Ангола 1 - 1 2.63 2.80 2.77
16:00 Малави - Етиопия 2 - 1 2.06 2.91 3.73
16:00 Центр. Африканска р-ка - Гана 1 - 1 9.04 3.85 1.38
22:00 Египет - Гвинея 1 - 0 1.53 3.51 6.28
22:00 Египет - Гвинея - 1.52 3.50 6.44
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Ботсвана - Тунис
16:00 0 - 0 5.20 3.10 1.70
Мадагаскар - Ангола
16:00 1 - 1 2.63 2.80 2.77
Малави - Етиопия
16:00 2 - 1 2.06 2.91 3.73
Центр. Африканска р-ка - Гана
16:00 1 - 1 9.04 3.85 1.38
Египет - Гвинея
22:00 1 - 0 1.53 3.51 6.28
Египет - Гвинея
22:00 - 1.52 3.50 6.44
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Бермудски острови - Хаити 0 - 0 6.14 3.86 1.47
02:00 Суринам - Ямайка 1 - 1 3.60 2.97 2.07
02:30 Монсерат - Гвиана 1 - 2 3.55 3.30 1.93
05:00 Ел Салвадор - Гренада 3 - 1 1.18 6.04 13.50
20:00 Коста Рика - Мартиника 2 - 0 1.11 6.94 19.69
22:00 Гватемала - Белиз 2 - 0 1.13 6.78 18.05
22:00 Доминика - Ангуила 1 - 1 1.09 8.03 21.96
23:00 Куба - Барбадос 3 - 0 1.20 5.92 12.08
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Бермудски острови - Хаити
00:00 0 - 0 6.14 3.86 1.47
Суринам - Ямайка
02:00 1 - 1 3.60 2.97 2.07
Монсерат - Гвиана
02:30 1 - 2 3.55 3.30 1.93
Ел Салвадор - Гренада
05:00 3 - 1 1.18 6.04 13.50
Коста Рика - Мартиника
20:00 2 - 0 1.11 6.94 19.69
Гватемала - Белиз
22:00 2 - 0 1.13 6.78 18.05
Доминика - Ангуила
22:00 1 - 1 1.09 8.03 21.96
Куба - Барбадос
23:00 3 - 0 1.20 5.92 12.08
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Португалия - Швейцария 4 - 0 1.73 3.42 4.84
21:45 Чехия - Испания 2 - 2 4.22 3.44 1.81
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Португалия - Швейцария
21:45 4 - 0 1.73 3.42 4.84
Чехия - Испания
21:45 2 - 2 4.22 3.44 1.81
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Сърбия - Словения 4 - 1 1.45 4.05 7.26
21:45 Швеция - Норвегия 1 - 2 2.01 3.19 3.79
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Сърбия - Словения
21:45 4 - 1 1.45 4.05 7.26
Швеция - Норвегия
21:45 1 - 2 2.01 3.19 3.79
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2 Рез. 1 X 2
19:00 Кипър - Северна Ирландия 0 - 0 3.52 3.26 2.03
21:45 Косово - Гърция 0 - 1 3.10 3.21 2.27
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Кипър - Северна Ирландия
19:00 0 - 0 3.52 3.26 2.03
Косово - Гърция
21:45 0 - 1 3.10 3.21 2.27
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Гибралтар - Северна Македония 0 - 2 16.44 6.96 1.16
21:45 България - Грузия 2 - 5 2.08 3.22 3.49
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Гибралтар - Северна Македония
19:00 0 - 2 16.44 6.96 1.16
България - Грузия
21:45 2 - 5 2.08 3.22 3.49
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2 Рез. 1 X 2
16:00 Сан Марино - Малта 0 - 2 11.07 5.17 1.26
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Сан Марино - Малта
16:00 0 - 2 11.07 5.17 1.26
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Абиа Уориърс - Енугу Рейнджърс 2 - 0 1.80 3.14 3.72
16:00 Хартланд - Аква Юнайтед 1 - 0 1.54 3.18 5.72
18:00 Викки Туристс - Ривърс Юнайтед 1 - 0 2.02 2.75 4.10
18:00 Даккада - Шутинг Старс 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Квара Юнайтед - Катсина Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 МФМ Лагос - Лоби Старс 0 - 0 1.64 3.18 4.66
18:00 Нигер Торнадос - Ениймба 2 - 1 1.53 5.13 3.51
18:00 Плато Юнайтед - Кано Пиларс 1 - 0 1.27 4.15 9.07
18:00 Ремо Старс - Гомбе Юнайтед 1 - 0 1.37 3.40 11.50
18:00 Съншайн Старс - Насарава Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Енугу Рейнджърс
16:00 2 - 0 1.80 3.14 3.72
Хартланд - Аква Юнайтед
16:00 1 - 0 1.54 3.18 5.72
Викки Туристс - Ривърс Юнайтед
18:00 1 - 0 2.02 2.75 4.10
Даккада - Шутинг Старс
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Квара Юнайтед - Катсина Юнайтед
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
МФМ Лагос - Лоби Старс
18:00 0 - 0 1.64 3.18 4.66
Нигер Торнадос - Ениймба
18:00 2 - 1 1.53 5.13 3.51
Плато Юнайтед - Кано Пиларс
18:00 1 - 0 1.27 4.15 9.07
Ремо Старс - Гомбе Юнайтед
18:00 1 - 0 1.37 3.40 11.50
Съншайн Старс - Насарава Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Спортинг Кристал - Спорт Бойс 3 - 0 1.42 4.33 6.10
23:30 Спорт Уанкайо - Алианса Лима 2 - 0 2.28 3.22 2.84
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Спорт Бойс
21:00 3 - 0 1.42 4.33 6.10
Спорт Уанкайо - Алианса Лима
23:30 2 - 0 2.28 3.22 2.84
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
18:30 Перу - Нова Зеландия 1 - 0 1.48 3.87 6.91
20:00 Саудитска Арабия - Колумбия 0 - 1 4.88 3.40 1.73
21:00 Аржентина - Естония 5 - 0 1.02 18.16 71.27
23:00 Канада - Иран - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Перу - Нова Зеландия
18:30 1 - 0 1.48 3.87 6.91
Саудитска Арабия - Колумбия
20:00 0 - 1 4.88 3.40 1.73
Аржентина - Естония
21:00 5 - 0 1.02 18.16 71.27
Канада - Иран
23:00 - 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ванкувър Уайткепс - Реал Солт Лейк 2 - 1 2.77 3.21 2.53
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ванкувър Уайткепс - Реал Солт Лейк
02:00 2 - 1 2.77 3.21 2.53
Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA Рез. 1 X 2
19:00 Уелс - Украйна 1 - 0 2.84 3.03 2.70
Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA
Час Рез. 1 X 2
Уелс - Украйна
19:00 1 - 0 2.84 3.03 2.70
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Спортиво Серито - Пласа Колония 1 - 1 3.28 3.08 2.14
18:00 Рентистас Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 0 3.39 3.14 2.07
21:00 Данубио Монтевидео - Насионал Монтевидео 2 - 1 4.34 3.10 1.84
21:00 Ливърпул Монтевидео - Феникс Монтевидео 1 - 0 1.84 3.38 3.88
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Серито - Пласа Колония
00:30 1 - 1 3.28 3.08 2.14
Рентистас Монтевидео - Дефенсор Спортинг
18:00 1 - 0 3.39 3.14 2.07
Данубио Монтевидео - Насионал Монтевидео
21:00 2 - 1 4.34 3.10 1.84
Ливърпул Монтевидео - Феникс Монтевидео
21:00 1 - 0 1.84 3.38 3.88
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 5 - 0 1.67 3.71 4.40
18:30 Екеняс ИФ - МП Микели 2 - 2 1.82 3.63 3.70
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта
18:30 5 - 0 1.67 3.71 4.40
Екеняс ИФ - МП Микели
18:30 2 - 2 1.82 3.63 3.70
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кифен 08 - ЙИППО Йоенсуу 2 - 0 3.17 3.51 1.94
18:30 КуПС Академия - Футура Порвоо 2 - 0 2.11 3.64 2.76
18:30 ЛаПа Лапеенранта - Атлантис Хелзинки 3 - 2 19.12 8.78 1.08
18:30 НЯС Нурмиярви - Пало-Поят Хелзинки 1 - 2 2.51 3.49 2.32
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кифен 08 - ЙИППО Йоенсуу
17:00 2 - 0 3.17 3.51 1.94
КуПС Академия - Футура Порвоо
18:30 2 - 0 2.11 3.64 2.76
ЛаПа Лапеенранта - Атлантис Хелзинки
18:30 3 - 2 19.12 8.78 1.08
НЯС Нурмиярви - Пало-Поят Хелзинки
18:30 1 - 2 2.51 3.49 2.32
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
16:00 Тампере Юнайтед - ВЯС Вантаа 4 - 2 1.71 3.92 3.62
18:30 Джаз Пори - ХЯС Академия 2 - 2 1.67 3.99 3.76
18:30 ЕПС Еспоо - Гранкула ИФК 1 - 3 2.35 3.27 2.59
18:30 Илвес Тампере 2 - МуСа Пори 1 - 1 2.86 3.68 2.03
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Тампере Юнайтед - ВЯС Вантаа
16:00 4 - 2 1.71 3.92 3.62
Джаз Пори - ХЯС Академия
18:30 2 - 2 1.67 3.99 3.76
ЕПС Еспоо - Гранкула ИФК
18:30 1 - 3 2.35 3.27 2.59
Илвес Тампере 2 - МуСа Пори
18:30 1 - 1 2.86 3.68 2.03
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ОЛС Оулу - Вааякоски Ювяскюля 1 - 3 1.85 3.68 3.27
16:00 ЮЯК Ювяскюля - ГБК Кокола 1 - 1 1.09 7.99 16.12
18:30 Еркулес Оулу - ЯБК Якобстад 5 - 0 1.69 3.77 3.91
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОЛС Оулу - Вааякоски Ювяскюля
14:00 1 - 3 1.85 3.68 3.27
ЮЯК Ювяскюля - ГБК Кокола
16:00 1 - 1 1.09 7.99 16.12
Еркулес Оулу - ЯБК Якобстад
18:30 5 - 0 1.69 3.77 3.91
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 БК Форвард - Питео 1 - 3 2.73 3.44 2.22
14:00 Йоребро Сирианска - Тийм ТГ 2 - 3 1.23 5.79 8.75
16:00 Умео ФК - ИФ Сюлвия 3 - 0 1.98 3.39 3.25
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
БК Форвард - Питео
14:00 1 - 3 2.73 3.44 2.22
Йоребро Сирианска - Тийм ТГ
14:00 2 - 3 1.23 5.79 8.75
Умео ФК - ИФ Сюлвия
16:00 3 - 0 1.98 3.39 3.25
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Одеволд 1 - 0 2.55 3.24 2.40
17:00 Тролхетан - ИФК Малмьо 2 - 0 1.45 4.12 5.78
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Енгелхолм - Одеволд
17:00 1 - 0 2.55 3.24 2.40
Тролхетан - ИФК Малмьо
17:00 2 - 0 1.45 4.12 5.78
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Куанджу - Чунгнам Асан 3 - 2 1.85 3.28 3.93
14:00 Пусан АйПарк - Ансан Грийнърс 2 - 0 2.13 3.13 3.19
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Куанджу - Чунгнам Асан
12:00 3 - 2 1.85 3.28 3.93
Пусан АйПарк - Ансан Грийнърс
14:00 2 - 0 2.13 3.13 3.19
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Блаублиц Акита - Роасо Кумамото 2 - 2 2.83 2.90 2.48
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Вегалта Сендай 2 - 0 2.41 2.95 2.88
08:00 Йокохама ФК - Токио Верди 1 - 1 1.82 3.56 3.72
08:00 Монтедио Ямагата - Рюкю 4 - 0 1.59 3.47 5.48
08:00 Оита Тринита - Мачида Зелвия 3 - 1 3.22 2.88 2.26
08:00 Омия Ардижа - Мито Холихок 0 - 2 2.66 3.22 2.40
08:00 Ренофа Ямагучи - Теспакусатсу Гунма 2 - 1 2.54 2.90 2.77
12:00 Ивате Грула Мориока - Вентфорет Кофу 1 - 0 5.48 3.62 1.56
12:00 Точиги СК - В-Варен Нагазаки 2 - 3 3.88 2.83 2.03
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Роасо Кумамото
08:00 2 - 2 2.83 2.90 2.48
Джеф Юнайтед Чиба - Вегалта Сендай
08:00 2 - 0 2.41 2.95 2.88
Йокохама ФК - Токио Верди
08:00 1 - 1 1.82 3.56 3.72
Монтедио Ямагата - Рюкю
08:00 4 - 0 1.59 3.47 5.48
Оита Тринита - Мачида Зелвия
08:00 3 - 1 3.22 2.88 2.26
Омия Ардижа - Мито Холихок
08:00 0 - 2 2.66 3.22 2.40
Ренофа Ямагучи - Теспакусатсу Гунма
08:00 2 - 1 2.54 2.90 2.77
Ивате Грула Мориока - Вентфорет Кофу
12:00 1 - 0 5.48 3.62 1.56
Точиги СК - В-Варен Нагазаки
12:00 2 - 3 3.88 2.83 2.03