Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Албасете - Райо Махадаонда 2 - 1 2.12 2.96 3.33
22:00 Депортиво Ла Коруня - Линарес Депортиво 4 - 0 1.73 3.18 4.66
22:00 Лас Палмас - Тенерифе 1 - 2 1.99 3.09 4.11
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Албасете - Райо Махадаонда
19:00 2 - 1 2.12 2.96 3.33
Депортиво Ла Коруня - Линарес Депортиво
22:00 4 - 0 1.73 3.18 4.66
Лас Палмас - Тенерифе
22:00 1 - 2 1.99 3.09 4.11
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
02:00 Баракас Сентрал - Сентрал Кордоба 1 - 1 2.77 3.14 2.55
18:00 Атлетико Тукуман - Колон Санта Фе 1 - 1 2.88 3.14 2.41
20:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Индепендиенте 1 - 1 2.74 2.98 2.66
22:30 Банфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 2 2.08 3.03 3.82
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Баракас Сентрал - Сентрал Кордоба
02:00 1 - 1 2.77 3.14 2.55
Атлетико Тукуман - Колон Санта Фе
18:00 1 - 1 2.88 3.14 2.41
Сан Лоренцо де Алмагро - Индепендиенте
20:00 1 - 1 2.74 2.98 2.66
Банфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио
22:30 1 - 2 2.08 3.03 3.82
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
02:10 Атланта Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия 0 - 2 2.38 2.82 3.16
21:30 Чако Фор Евър - Депортиво Майпу 2 - 2 2.23 2.75 3.57
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Килмес Буенос Айрес 2 - 1 2.16 2.82 3.67
23:35 Чакарита Хуниорс - Агропекуарио Аргентино 1 - 1 2.44 2.91 2.96
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия
02:10 0 - 2 2.38 2.82 3.16
Чако Фор Евър - Депортиво Майпу
21:30 2 - 2 2.23 2.75 3.57
Сан Мартин Сан Хуан - Килмес Буенос Айрес
22:00 2 - 1 2.16 2.82 3.67
Чакарита Хуниорс - Агропекуарио Аргентино
23:35 1 - 1 2.44 2.91 2.96
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Нафтан Новополоцк - Островец 3 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Слоним-2017 - Барановичи 0 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Осиповичи - Рогачов 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Нафтан Новополоцк - Островец
14:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Слоним-2017 - Барановичи
16:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Осиповичи - Рогачов
18:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Атлетико Палмафлор 2 - 1 1.29 5.04 9.05
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Атлетико Палмафлор
22:00 2 - 1 1.29 5.04 9.05
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Ипиранга RS - Фигуерензе SC 3 - 3 2.23 2.81 3.26
23:00 Ботафого PB - АВС RN 0 - 0 2.25 2.88 3.12
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ипиранга RS - Фигуерензе SC
17:00 3 - 3 2.23 2.81 3.26
Ботафого PB - АВС RN
23:00 0 - 0 2.25 2.88 3.12
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Америка MG - Куяба MT 2 - 1 1.83 3.28 4.51
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Куяба MT
22:30 2 - 1 1.83 3.28 4.51
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Чапекоензе SC - Лондрина PR отл. 2.03 2.96 3.72
03:30 Операрио PR - Крузейро MG 1 - 2 3.79 3.00 2.01
22:30 Баия BA - Крисиума SC 2 - 1 1.56 3.45 5.92
22:30 Гремио Новоризонтино SP - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.89 3.08 4.10
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Лондрина PR
01:00 отл. 2.03 2.96 3.72
Операрио PR - Крузейро MG
03:30 1 - 2 3.79 3.00 2.01
Баия BA - Крисиума SC
22:30 2 - 1 1.56 3.45 5.92
Гремио Новоризонтино SP - Сампайо Кореа MA
22:30 0 - 0 1.89 3.08 4.10
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Минерос де Гуаяна - Ерманос Колменарес 3 - 1 2.29 2.80 3.09
02:30 Карабобо Валенсия - Каракас 0 - 0 2.36 2.88 2.90
22:00 Универсидад Сентрал - Естудиантес де Мерида 1 - 2 2.39 2.77 3.00
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Гуаяна - Ерманос Колменарес
00:15 3 - 1 2.29 2.80 3.09
Карабобо Валенсия - Каракас
02:30 0 - 0 2.36 2.88 2.90
Универсидад Сентрал - Естудиантес де Мерида
22:00 1 - 2 2.39 2.77 3.00
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Филкир Рейкявик - Вестри 5 - 0 1.51 4.39 4.60
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Филкир Рейкявик - Вестри
17:00 5 - 0 1.51 4.39 4.60
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
21:00 Халифакс Уондърърс - Йорк Юнайтед 1 - 0 2.32 3.04 2.78
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Йорк Юнайтед
21:00 1 - 0 2.32 3.04 2.78
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бандари - Софапака 0 - 1 1.78 3.17 4.08
15:00 Кариобанги Шаркс - Улинзи Старс 0 - 1 2.63 2.66 2.72
15:00 Поста Рейнджърс - Уазито 1 - 2 2.43 2.70 2.82
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бандари - Софапака
15:00 0 - 1 1.78 3.17 4.08
Кариобанги Шаркс - Улинзи Старс
15:00 0 - 1 2.63 2.66 2.72
Поста Рейнджърс - Уазито
15:00 1 - 2 2.43 2.70 2.82
Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Шанхай Порт - Ухан ФК 0 - 1 1.54 3.90 5.49
11:30 Шънджън ФК - Чънду Ронгченг 2 - 0 2.12 3.40 3.08
12:30 Чанчун Ятай - Гуанджоу Сити 4 - 1 1.28 5.12 9.36
14:00 Мейджоу Хакка - Тиендзин Джинмен Тайгър 1 - 1 2.21 3.28 3.03
14:30 Хенан Сонгшан Лонгмен - Далиан Профешънъл 2 - 2 1.13 6.91 21.42
Китай - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Шанхай Порт - Ухан ФК
10:30 0 - 1 1.54 3.90 5.49
Шънджън ФК - Чънду Ронгченг
11:30 2 - 0 2.12 3.40 3.08
Чанчун Ятай - Гуанджоу Сити
12:30 4 - 1 1.28 5.12 9.36
Мейджоу Хакка - Тиендзин Джинмен Тайгър
14:00 1 - 1 2.21 3.28 3.03
Хенан Сонгшан Лонгмен - Далиан Профешънъл
14:30 2 - 2 1.13 6.91 21.42
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Панда Ликази - Куя Спорт отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Панда Ликази - Куя Спорт
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 СО де л'Арми - Лис Сасандра 1 - 1 2.30 2.58 3.30
18:30 Спортинг Ганьоа - Индение Абенгуру 1 - 1 1.94 2.80 3.97
20:45 Старс Олимпик д'Абобо - АС Бафинг 2 - 1 2.65 2.63 2.65
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
СО де л'Арми - Лис Сасандра
18:30 1 - 1 2.30 2.58 3.30
Спортинг Ганьоа - Индение Абенгуру
18:30 1 - 1 1.94 2.80 3.97
Старс Олимпик д'Абобо - АС Бафинг
20:45 2 - 1 2.65 2.63 2.65
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Намибия - Бурунди 1 - 1 2.08 2.90 3.65
19:00 Гамбия - Южен Судан 1 - 0 1.52 3.76 5.73
19:00 Камерун - Кения отл. 0.00 0.00 0.00
19:00 Конго ДР - Габон 0 - 1 1.85 3.02 4.36
19:00 Нигер - Танзания 1 - 1 2.80 2.71 2.68
22:00 Алжир - Уганда 2 - 0 1.30 4.47 9.53
22:00 Мавритания - Судан 3 - 0 1.92 2.80 4.41
22:00 Мали - Република Конго 4 - 0 1.49 3.66 6.56
22:00 Сенегал - Бенин 3 - 1 1.38 3.80 9.16
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Намибия - Бурунди
16:00 1 - 1 2.08 2.90 3.65
Гамбия - Южен Судан
19:00 1 - 0 1.52 3.76 5.73
Камерун - Кения
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Габон
19:00 0 - 1 1.85 3.02 4.36
Нигер - Танзания
19:00 1 - 1 2.80 2.71 2.68
Алжир - Уганда
22:00 2 - 0 1.30 4.47 9.53
Мавритания - Судан
22:00 3 - 0 1.92 2.80 4.41
Мали - Република Конго
22:00 4 - 0 1.49 3.66 6.56
Сенегал - Бенин
22:00 3 - 1 1.38 3.80 9.16
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Бахамски острови - Ст. Винсънт и Гренадини 1 - 0 4.11 3.21 1.81
03:00 Кюрасао - Хондурас 0 - 1 2.91 2.94 2.42
05:00 Никарагуа - Тринидад и Тобаго 2 - 1 3.72 3.17 1.93
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Бахамски острови - Ст. Винсънт и Гренадини
00:00 1 - 0 4.11 3.21 1.81
Кюрасао - Хондурас
03:00 0 - 1 2.91 2.94 2.42
Никарагуа - Тринидад и Тобаго
05:00 2 - 1 3.72 3.17 1.93
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 Унгария - Англия 1 - 0 8.74 4.22 1.39
21:45 Италия - Германия 1 - 1 2.47 3.25 2.78
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Унгария - Англия
19:00 1 - 0 8.74 4.22 1.39
Италия - Германия
21:45 1 - 1 2.47 3.25 2.78
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Армения - Ирландия 1 - 0 3.77 3.23 2.01
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Армения - Ирландия
16:00 1 - 0 3.77 3.23 2.01
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 Финландия - Босна и Херцеговина 1 - 1 2.62 3.12 2.73
21:45 Черна Гора - Румъния 2 - 0 3.04 3.02 2.44
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3
Час Рез. 1 X 2
Финландия - Босна и Херцеговина
19:00 1 - 1 2.62 3.12 2.73
Черна Гора - Румъния
21:45 2 - 0 3.04 3.02 2.44
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Литва - Люксембург 0 - 2 3.19 3.02 2.33
21:45 Турция - Фарьорски острови 4 - 0 1.11 8.67 23.50
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1
Час Рез. 1 X 2
Литва - Люксембург
19:00 0 - 2 3.19 3.02 2.33
Турция - Фарьорски острови
21:45 4 - 0 1.11 8.67 23.50
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Ред Лайънс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Силвър Страйкърс - МАФКО Салима - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Ред Лайънс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Силвър Страйкърс - МАФКО Салима
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Арендал - Вард Хаугесунд 3 - 1 1.34 4.83 6.43
15:00 Стаал Йорпеланд - Улерн 1 - 1 2.16 3.62 2.69
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Арендал - Вард Хаугесунд
15:00 3 - 1 1.34 4.83 6.43
Стаал Йорпеланд - Улерн
15:00 1 - 1 2.16 3.62 2.69
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Монтевидео Сити Торке - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 0 2.08 3.20 3.27
18:00 Монтевидео Уондърърс - Бостън Ривър - 2.04 3.24 3.35
22:00 Депортиво Малдонадо - Албион Монтевидео 0 - 0 1.64 3.64 4.71
22:00 Пенярол Монтевидео - Серо Ларго Мело 0 - 1 1.43 3.85 7.35
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Монтевидео Сити Торке - Ривър Плейт Монтевидео
01:15 0 - 0 2.08 3.20 3.27
Монтевидео Уондърърс - Бостън Ривър
18:00 - 2.04 3.24 3.35
Депортиво Малдонадо - Албион Монтевидео
22:00 0 - 0 1.64 3.64 4.71
Пенярол Монтевидео - Серо Ларго Мело
22:00 0 - 1 1.43 3.85 7.35
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Солентюна - ИФК Ханинге 2 - 1 1.95 3.44 3.27
17:00 Васалунд - Стокхолм Интернационале 2 - 2 1.75 3.51 3.72
17:00 Мутала АИФ - Тебю ФК 0 - 0 1.87 3.82 3.23
17:00 Хамарби ТФФ - Карлстад Футбол 1 - 0 3.84 3.79 1.71
18:00 Сандвикен - Йефле 2 - 2 1.80 3.57 3.53
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Солентюна - ИФК Ханинге
14:00 2 - 1 1.95 3.44 3.27
Васалунд - Стокхолм Интернационале
17:00 2 - 2 1.75 3.51 3.72
Мутала АИФ - Тебю ФК
17:00 0 - 0 1.87 3.82 3.23
Хамарби ТФФ - Карлстад Футбол
17:00 1 - 0 3.84 3.79 1.71
Сандвикен - Йефле
18:00 2 - 2 1.80 3.57 3.53
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Лунд - Линдуме 4 - 0 2.01 3.57 3.05
14:00 Твоокерш - Торнс 0 - 1 1.37 4.56 6.50
17:00 Атвидаберг - Фалкенберг 0 - 4 3.48 3.32 1.94
17:00 Квидинг - Венерсборг 1 - 6 2.35 3.40 2.59
17:00 Оскаршхамн АИК - Люнгшиле 0 - 2 2.09 3.39 2.90
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Лунд - Линдуме
14:00 4 - 0 2.01 3.57 3.05
Твоокерш - Торнс
14:00 0 - 1 1.37 4.56 6.50
Атвидаберг - Фалкенберг
17:00 0 - 4 3.48 3.32 1.94
Квидинг - Венерсборг
17:00 1 - 6 2.35 3.40 2.59
Оскаршхамн АИК - Люнгшиле
17:00 0 - 2 2.09 3.39 2.90
Южна Африка - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Претория Юнивърсити - Морока Суолоус 0 - 0 2.44 3.04 2.72
Южна Африка - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Претория Юнивърсити - Морока Суолоус
16:00 0 - 0 2.44 3.04 2.72
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
12:00 Кьонсан - Гимпо 6 - 1 2.08 3.22 3.22
12:00 Теджън Хана Ситизен - Чуннам Драгонс 3 - 2 1.97 3.25 3.47
14:00 Сеул Е-Ланд - Пучхон 1995 1 - 1 2.24 3.04 3.06
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Гимпо
12:00 6 - 1 2.08 3.22 3.22
Теджън Хана Ситизен - Чуннам Драгонс
12:00 3 - 2 1.97 3.25 3.47
Сеул Е-Ланд - Пучхон 1995
14:00 1 - 1 2.24 3.04 3.06
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
10:00 Токушима Вортис - Албирекс Ниигата 1 - 1 2.87 2.94 2.43
12:00 Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава 5 - 1 2.34 2.90 3.07
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Токушима Вортис - Албирекс Ниигата
10:00 1 - 1 2.87 2.94 2.43
Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава
12:00 5 - 1 2.34 2.90 3.07
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима 0 - 3 2.76 3.25 2.35
10:00 Нагоя Грампус - Киото Санга 6 - 1 1.77 3.24 4.50
10:00 Серезо Осака - Шонан Белмар 1 - 0 1.92 3.16 3.83
12:00 Ависпа Фукуока - Кашима Антлърс 1 - 0 3.93 3.16 1.88
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима
08:00 0 - 3 2.76 3.25 2.35
Нагоя Грампус - Киото Санга
10:00 6 - 1 1.77 3.24 4.50
Серезо Осака - Шонан Белмар
10:00 1 - 0 1.92 3.16 3.83
Ависпа Фукуока - Кашима Антлърс
12:00 1 - 0 3.93 3.16 1.88