Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Жирона - Ейбар 0 - 1 2.18 3.11 3.46
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Жирона - Ейбар
20:00 0 - 1 2.18 3.11 3.46
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:00 Тигре Виктория - Лос Андес отл. 1.23 5.25 12.42
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Тигре Виктория - Лос Андес
02:00 отл. 1.23 5.25 12.42
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 4 - 0 1.36 4.59 7.06
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дъ Стронгест Ла Пас - Роял Пари Санта Крус
03:30 4 - 0 1.36 4.59 7.06
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:30 Форталеса CE - Сеара CE 0 - 1 2.29 3.18 3.11
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Форталеса CE - Сеара CE
02:30 0 - 1 2.29 3.18 3.11
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 КР Бразил AL - Сентро Спортиво Алагоано AL 0 - 0 2.43 2.90 2.95
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
КР Бразил AL - Сентро Спортиво Алагоано AL
03:30 0 - 0 2.43 2.90 2.95
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гол Гохар Сирджан - Зоб Ахан Исфахан 3 - 2 1.93 2.58 5.07
18:30 Санат Нафт Абадан - Хавадар отл. 2.53 2.35 3.57
18:30 Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак 1 - 1 1.51 3.41 6.91
18:30 Файр Сепаси Шираз - Персеполис Техеран 0 - 1 8.39 3.30 1.47
18:30 Шахр Ходро Машхад - Фулад Хузестан Ахваз 0 - 0 5.75 2.79 1.76
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Гол Гохар Сирджан - Зоб Ахан Исфахан
18:30 3 - 2 1.93 2.58 5.07
Санат Нафт Абадан - Хавадар
18:30 отл. 2.53 2.35 3.57
Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак
18:30 1 - 1 1.51 3.41 6.91
Файр Сепаси Шираз - Персеполис Техеран
18:30 0 - 1 8.39 3.30 1.47
Шахр Ходро Машхад - Фулад Хузестан Ахваз
18:30 0 - 0 5.75 2.79 1.76
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Ренесанс де Нгуму - Ню Стар де Дуала 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Фютчю - Пантере ду Нде 1 - 0 1.83 2.97 4.33
17:30 Бамбутос - УМС де Лоум 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Котон Спорт де Гаруа - Авион ду Нкам 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Лес Астрес де Дуала - Коломбе ду Джа ет Лобо 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 ОФТА де Криби - Яфут Яунде 1 - 0 2.42 2.80 2.98
17:30 ПВД Баменда - Единг Спорт 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Стад Ренар де Мелонг - АПЕЖЕС Академи 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Драгон Клуб де Яунде - Фову Клуб де Бахам 1 - 0 2.60 2.90 2.60
18:00 Йънг Спортс Академи - Унион Дуала 0 - 1 2.26 2.77 3.17
18:00 Тонере Яунде - Фув Азюр де Яунде 0 - 0 3.13 2.92 2.17
20:00 Канон Яунде - Фортуна Мфоу 2 - 1 1.79 2.86 4.63
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Ренесанс де Нгуму - Ню Стар де Дуала
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фютчю - Пантере ду Нде
16:00 1 - 0 1.83 2.97 4.33
Бамбутос - УМС де Лоум
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Котон Спорт де Гаруа - Авион ду Нкам
17:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Лес Астрес де Дуала - Коломбе ду Джа ет Лобо
17:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
ОФТА де Криби - Яфут Яунде
17:30 1 - 0 2.42 2.80 2.98
ПВД Баменда - Единг Спорт
17:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Стад Ренар де Мелонг - АПЕЖЕС Академи
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Драгон Клуб де Яунде - Фову Клуб де Бахам
18:00 1 - 0 2.60 2.90 2.60
Йънг Спортс Академи - Унион Дуала
18:00 0 - 1 2.26 2.77 3.17
Тонере Яунде - Фув Азюр де Яунде
18:00 0 - 0 3.13 2.92 2.17
Канон Яунде - Фортуна Мфоу
20:00 2 - 1 1.79 2.86 4.63
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
03:00 Валюр - Атлетико Отава 0 - 1 1.95 3.11 3.47
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Валюр - Атлетико Отава
03:00 0 - 1 1.95 3.11 3.47
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Ла Екуидад Богота - Енвигадо 2 - 0 1.75 3.15 5.10
04:05 Депортес Толима - Индепендиенте Меделин 0 - 0 2.10 2.97 3.63
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Ла Екуидад Богота - Енвигадо
02:00 2 - 0 1.75 3.15 5.10
Депортес Толима - Индепендиенте Меделин
04:05 0 - 0 2.10 2.97 3.63
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Ренесанс ду Конго - Дон Боско - 0.00 0.00 0.00
17:30 ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано - 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Ренесанс ду Конго - Дон Боско
15:30 - 0.00 0.00 0.00
ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Сан Педро - УСК Басам 0 - 1 1.66 2.98 5.23
21:00 Расинг Клуб Абиджан - АСЕК Мимозас отл. 4.84 3.09 1.68
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сан Педро - УСК Басам
18:30 0 - 1 1.66 2.98 5.23
Расинг Клуб Абиджан - АСЕК Мимозас
21:00 отл. 4.84 3.09 1.68
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Малави - Етиопия - 2.22 2.90 3.26
19:00 Мозамбик - Руанда 1 - 1 2.28 2.75 3.34
22:00 Тунис - Екваториална Гвинея 4 - 0 1.36 4.25 8.02
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Малави - Етиопия
19:00 - 2.22 2.90 3.26
Мозамбик - Руанда
19:00 1 - 1 2.28 2.75 3.34
Тунис - Екваториална Гвинея
22:00 4 - 0 1.36 4.25 8.02
Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
23:00 Ангуила - Доминика 0 - 0 8.54 4.85 1.29
Лига на Нациите КОНКАКАФ
Час Рез. 1 X 2
Ангуила - Доминика
23:00 0 - 0 8.54 4.85 1.29
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Испания - Португалия 1 - 1 2.21 3.23 3.23
21:45 Чехия - Швейцария 2 - 1 2.95 3.21 2.35
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Испания - Португалия
21:45 1 - 1 2.21 3.23 3.23
Чехия - Швейцария
21:45 2 - 1 2.95 3.21 2.35
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 2 Рез. 1 X 2
21:45 Израел - Исландия 2 - 2 1.86 3.38 4.09
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Израел - Исландия
21:45 2 - 2 1.86 3.38 4.09
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Словения - Швеция 0 - 2 3.20 3.09 2.28
21:45 Сърбия - Норвегия 0 - 1 2.28 3.13 3.22
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Словения - Швеция
21:45 0 - 2 3.20 3.09 2.28
Сърбия - Норвегия
21:45 0 - 1 2.28 3.13 3.22
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2 Рез. 1 X 2
19:00 Кипър - Косово 0 - 2 3.38 3.13 2.21
21:45 Северна Ирландия - Гърция 0 - 1 2.91 2.94 2.56
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Кипър - Косово
19:00 0 - 2 3.38 3.13 2.21
Северна Ирландия - Гърция
21:45 0 - 1 2.91 2.94 2.56
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 България - Северна Македония 1 - 1 2.56 2.95 2.89
19:00 Грузия - Гибралтар 4 - 0 1.08 9.72 30.83
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
България - Северна Македония
19:00 1 - 1 2.56 2.95 2.89
Грузия - Гибралтар
19:00 4 - 0 1.08 9.72 30.83
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2 Рез. 1 X 2
19:00 Естония - Сан Марино 2 - 0 1.07 9.76 30.64
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2
Час Рез. 1 X 2
Естония - Сан Марино
19:00 2 - 0 1.07 9.76 30.64
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Уленсакер Киса - Аскер 4 - 3 1.52 4.11 4.76
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Уленсакер Киса - Аскер
20:00 4 - 3 1.52 4.11 4.76
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 САЩ - Мароко 3 - 0 2.01 3.19 3.79
13:00 Япония - Парагвай 4 - 1 1.66 3.62 5.13
14:00 Южна Корея - Бразилия 1 - 5 8.18 4.62 1.37
15:00 Камбоджа - Източен Тимор 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
САЩ - Мароко
02:30 3 - 0 2.01 3.19 3.79
Япония - Парагвай
13:00 4 - 1 1.66 3.62 5.13
Южна Корея - Бразилия
14:00 1 - 5 8.18 4.62 1.37
Камбоджа - Източен Тимор
15:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
18:00 Бизертин Бизерта - Стад Тунизиен Тунис 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Чеба - Олимпик Бежа 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Бизертин Бизерта - Стад Тунизиен Тунис
18:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Чеба - Олимпик Бежа
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Турция - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Бандърмаспор - Истанбулспор 1 - 2 2.18 3.30 2.93
Турция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Истанбулспор
20:00 1 - 2 2.18 3.30 2.93
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ОТП Оулу - РоПС Рованиеми 0 - 1 2.12 3.42 2.84
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОТП Оулу - РоПС Рованиеми
18:30 0 - 1 2.12 3.42 2.84