Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Тенерифе - Лас Палмас 1 - 0 2.44 2.96 3.12
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Тенерифе - Лас Палмас
22:00 1 - 0 2.44 2.96 3.12
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:45 КС Константин - ЕС Сетиф 1 - 0 2.55 2.93 2.62
18:45 МК Оран - ЖС Саура 2 - 1 2.91 2.91 2.39
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КС Константин - ЕС Сетиф
18:45 1 - 0 2.55 2.93 2.62
МК Оран - ЖС Саура
18:45 2 - 1 2.91 2.91 2.39
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Институто Кордоба - Тристан Суарес 3 - 0 1.72 3.32 4.98
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Институто Кордоба - Тристан Суарес
21:00 3 - 0 1.72 3.32 4.98
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Палмафлор - Олуейс Реди Ла Пас 2 - 1 2.35 3.23 2.71
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Палмафлор - Олуейс Реди Ла Пас
23:00 2 - 1 2.35 3.23 2.71
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:30 Брагантино SP - Гояс GO 0 - 1 1.59 3.58 5.40
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Брагантино SP - Гояс GO
03:30 0 - 1 1.59 3.58 5.40
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:45 Италия - Аржентина 0 - 3 2.89 3.00 2.54
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Италия - Аржентина
21:45 0 - 3 2.89 3.00 2.54
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
04:00 Едмънтън - Фордж 3 - 4 3.04 3.27 2.06
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Едмънтън - Фордж
04:00 3 - 4 3.04 3.27 2.06
Колумбия - Примера А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Букараманга - Хуниор Баранкиля 2 - 0 3.35 3.04 2.18
04:05 Атлетико Насионал - Мильонариос Богота 2 - 2 2.32 3.03 3.05
Колумбия - Примера А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Букараманга - Хуниор Баранкиля
02:00 2 - 0 3.35 3.04 2.18
Атлетико Насионал - Мильонариос Богота
04:05 2 - 2 2.32 3.03 3.05
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 АС Вита Клуб - СМ Санга Баленде 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
АС Вита Клуб - СМ Санга Баленде
17:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Ангола - Центр. Африканска р-ка 2 - 1 1.42 3.65 8.31
19:00 Либия - Ботсвана 1 - 0 1.58 3.33 6.21
22:00 Гана - Мадагаскар 3 - 0 1.28 4.68 11.00
Купа на Африканските Нации Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Ангола - Центр. Африканска р-ка
19:00 2 - 1 1.42 3.65 8.31
Либия - Ботсвана
19:00 1 - 0 1.58 3.33 6.21
Гана - Мадагаскар
22:00 3 - 0 1.28 4.68 11.00
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Полша - Уелс 2 - 1 1.78 3.48 4.60
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
Час Рез. 1 X 2
Полша - Уелс
19:00 2 - 1 1.78 3.48 4.60
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Аква Юнайтед - МФМ Лагос 0 - 0 1.40 3.99 5.89
18:00 Гомбе Юнайтед - Хартланд 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Ениймба - Съншайн Старс 2 - 0 1.33 4.18 7.08
18:00 Енугу Рейнджърс - Викки Туристс 2 - 1 1.19 7.40 9.90
18:00 Кано Пиларс - Даккада - 0.00 0.00 0.00
18:00 Катсина Юнайтед - Нигер Торнадос 2 - 0 1.35 4.70 8.50
18:00 Лоби Старс - Квара Юнайтед 3 - 1 1.75 3.70 4.24
18:00 Насарава Юнайтед - Абиа Уориърс 2 - 1 1.56 3.72 4.50
18:00 Ривърс Юнайтед - Плато Юнайтед 2 - 0 1.43 4.42 4.94
18:00 Шутинг Старс - Ремо Старс 1 - 1 1.69 3.71 3.78
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед - МФМ Лагос
18:00 0 - 0 1.40 3.99 5.89
Гомбе Юнайтед - Хартланд
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Ениймба - Съншайн Старс
18:00 2 - 0 1.33 4.18 7.08
Енугу Рейнджърс - Викки Туристс
18:00 2 - 1 1.19 7.40 9.90
Кано Пиларс - Даккада
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Катсина Юнайтед - Нигер Торнадос
18:00 2 - 0 1.35 4.70 8.50
Лоби Старс - Квара Юнайтед
18:00 3 - 1 1.75 3.70 4.24
Насарава Юнайтед - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 1.56 3.72 4.50
Ривърс Юнайтед - Плато Юнайтед
18:00 2 - 0 1.43 4.42 4.94
Шутинг Старс - Ремо Старс
18:00 1 - 1 1.69 3.71 3.78
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:00 Виетнам - Афганистан 2 - 0 1.52 3.74 6.46
15:30 Индонезия - Бангладеш 0 - 0 1.38 4.33 7.67
16:00 Малайзия - Хонконг 2 - 0 1.63 3.56 5.31
18:00 Кувейт - Сингапур 2 - 0 1.61 3.55 5.43
18:45 Сирия - Таджикистан 1 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Малта - Венецуела 0 - 1 7.29 4.27 1.42
21:00 Австралия - Йордания 2 - 1 1.68 3.44 5.30
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Виетнам - Афганистан
15:00 2 - 0 1.52 3.74 6.46
Индонезия - Бангладеш
15:30 0 - 0 1.38 4.33 7.67
Малайзия - Хонконг
16:00 2 - 0 1.63 3.56 5.31
Кувейт - Сингапур
18:00 2 - 0 1.61 3.55 5.43
Сирия - Таджикистан
18:45 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малта - Венецуела
20:00 0 - 1 7.29 4.27 1.42
Австралия - Йордания
21:00 2 - 1 1.68 3.44 5.30
Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA Рез. 1 X 2
21:45 Шотландия - Украйна 1 - 3 2.30 3.01 3.46
Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA
Час Рез. 1 X 2
Шотландия - Украйна
21:45 1 - 3 2.30 3.01 3.46
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Тайван Стийл - Тайпауър 1 - 2 1.58 3.86 4.36
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тайван Стийл - Тайпауър
14:00 1 - 2 1.58 3.86 4.36
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
18:00 Солиман - Зарзис 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Хамам-Сус - Режиш 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Солиман - Зарзис
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Хамам-Сус - Режиш
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Висел Кобе - Каталер Тояма 3 - 2 1.31 4.61 8.50
13:00 Албирекс Ниигата - Роасо Кумамото 1 - 4 1.70 3.39 4.70
13:00 В-Варен Нагазаки - Кагошима Юнайтед 1 - 0 1.66 3.50 4.72
13:00 Гамба Осака - Гифу 2 - 2 1.26 5.47 9.75
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава 1 - 2 1.93 3.06 3.89
13:00 Джубило Ивата - Мацумото Ямага 5 - 2 1.39 4.35 6.98
13:00 Мачида Зелвия - Ивате Грула Мориока 1 - 3 1.41 4.06 7.27
13:00 Мито Холихок - Ренофа Ямагучи 1 - 1 1.83 3.26 4.07
13:00 Монтедио Ямагата - Теспакусатсу Гунма 1 - 3 1.61 3.48 5.28
13:00 Рюкю - Омия Ардижа 1 - 4 2.28 2.96 3.07
13:00 Токио Верди - Блаублиц Акита 2 - 1 1.66 3.49 4.75
13:00 Фагиано Окаяма - Точиги СК 0 - 1 1.93 3.00 4.07
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Каталер Тояма
12:00 3 - 2 1.31 4.61 8.50
Албирекс Ниигата - Роасо Кумамото
13:00 1 - 4 1.70 3.39 4.70
В-Варен Нагазаки - Кагошима Юнайтед
13:00 1 - 0 1.66 3.50 4.72
Гамба Осака - Гифу
13:00 2 - 2 1.26 5.47 9.75
Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава
13:00 1 - 2 1.93 3.06 3.89
Джубило Ивата - Мацумото Ямага
13:00 5 - 2 1.39 4.35 6.98
Мачида Зелвия - Ивате Грула Мориока
13:00 1 - 3 1.41 4.06 7.27
Мито Холихок - Ренофа Ямагучи
13:00 1 - 1 1.83 3.26 4.07
Монтедио Ямагата - Теспакусатсу Гунма
13:00 1 - 3 1.61 3.48 5.28
Рюкю - Омия Ардижа
13:00 1 - 4 2.28 2.96 3.07
Токио Верди - Блаублиц Акита
13:00 2 - 1 1.66 3.49 4.75
Фагиано Окаяма - Точиги СК
13:00 0 - 1 1.93 3.00 4.07