Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:30 Солихъл Муурс - Честърфийлд 3 - 1 2.05 3.42 3.21
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Солихъл Муурс - Честърфийлд
14:30 3 - 1 2.05 3.42 3.21
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Хъдърсфийлд - Нотингам Форест 0 - 1 3.56 3.20 2.15
Англия - Чемпиъншип - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Хъдърсфийлд - Нотингам Форест
18:30 0 - 1 3.56 3.20 2.15
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Алкоркон - Ейбар 1 - 0 7.38 4.11 1.44
21:00 Бургос - Жирона 0 - 0 4.26 3.14 1.92
21:00 Валядолид - Уеска 3 - 0 1.37 4.95 7.21
21:00 Леганес - Алмерия 2 - 2 4.76 3.54 1.72
21:00 Реал Овиедо - Ибиса 3 - 2 1.48 4.13 6.56
21:00 Спортинг Хихон - Лас Палмас 0 - 1 4.89 3.22 1.79
21:00 Тенерифе - Картахена 1 - 2 1.59 3.85 5.41
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Алкоркон - Ейбар
21:00 1 - 0 7.38 4.11 1.44
Бургос - Жирона
21:00 0 - 0 4.26 3.14 1.92
Валядолид - Уеска
21:00 3 - 0 1.37 4.95 7.21
Леганес - Алмерия
21:00 2 - 2 4.76 3.54 1.72
Реал Овиедо - Ибиса
21:00 3 - 2 1.48 4.13 6.56
Спортинг Хихон - Лас Палмас
21:00 0 - 1 4.89 3.22 1.79
Тенерифе - Картахена
21:00 1 - 2 1.59 3.85 5.41
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Падуа - Катанзаро 2 - 1 2.11 2.90 3.35
21:30 Палермо - ФералпиСало 1 - 0 2.07 3.09 3.21
21:30 Пиза - Монца 3 - 2 2.35 3.08 3.11
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Катанзаро
20:00 2 - 1 2.11 2.90 3.35
Палермо - ФералпиСало
21:30 1 - 0 2.07 3.09 3.21
Пиза - Монца
21:30 3 - 2 2.35 3.08 3.11
Франция - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Кювили-Руан - Вилфранш-Божоле 2 - 0 2.26 3.17 3.08
20:00 Сент Етиен - Оксер 1 - 1 2.06 3.36 3.60
Франция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Кювили-Руан - Вилфранш-Божоле
17:00 2 - 0 2.26 3.17 3.08
Сент Етиен - Оксер
20:00 1 - 1 2.06 3.36 3.60
Австрия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Рапид Виена - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 0 1.55 4.34 5.10
Австрия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Рапид Виена - ВШГ Сваровски Тирол
18:00 2 - 0 1.55 4.34 5.10
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:45 ВА Тлемсен - АСО Шлеф 0 - 2 7.09 3.78 1.43
22:00 ЕС Сетиф - ЖС Саура 0 - 0 2.13 2.92 3.34
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - АСО Шлеф
18:45 0 - 2 7.09 3.78 1.43
ЕС Сетиф - ЖС Саура
22:00 0 - 0 2.13 2.92 3.34
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Лунда Сул - Спортинг де Кабинда 1 - 1 2.28 2.99 3.32
17:00 Дешпортиво да Уила - Уилиет Бенгела 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Куандо Кубанго - Спортинг де Бенгела 5 - 0 1.60 3.74 5.50
17:00 Рекреативо да Каала - Академика до Лобито 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Лунда Сул - Спортинг де Кабинда
17:00 1 - 1 2.28 2.99 3.32
Дешпортиво да Уила - Уилиет Бенгела
17:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Куандо Кубанго - Спортинг де Бенгела
17:00 5 - 0 1.60 3.74 5.50
Рекреативо да Каала - Академика до Лобито
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Тристан Суарес - Дефенсорес де Белграно 0 - 2 2.76 2.83 2.67
01:10 Килмес Буенос Айрес - Атланта Буенос Айрес 1 - 3 1.95 2.97 4.15
21:00 Депортиво Мадрин - Атлетико Гюемес 0 - 1 2.49 2.74 3.11
21:10 Естудиантес Рио Куарто - Ол Бойс Буенос Айрес 1 - 1 2.37 2.82 3.21
21:30 Депортиво Майпу - Сан Мартин Сан Хуан 2 - 2 2.17 2.88 3.56
21:30 Химнасия Хухуй - Алмиранте Браун 3 - 0 2.52 2.88 2.89
22:00 Алварадо Мар дел Плата - Химнасия Мендоса 0 - 0 3.03 2.96 2.35
23:00 Атлетико Митре - Атлетико Рафаела 2 - 2 1.88 2.97 4.50
23:10 Темперлей - Белграно Кордоба 1 - 1 3.60 2.63 2.30
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Дефенсорес де Белграно
00:00 0 - 2 2.76 2.83 2.67
Килмес Буенос Айрес - Атланта Буенос Айрес
01:10 1 - 3 1.95 2.97 4.15
Депортиво Мадрин - Атлетико Гюемес
21:00 0 - 1 2.49 2.74 3.11
Естудиантес Рио Куарто - Ол Бойс Буенос Айрес
21:10 1 - 1 2.37 2.82 3.21
Депортиво Майпу - Сан Мартин Сан Хуан
21:30 2 - 2 2.17 2.88 3.56
Химнасия Хухуй - Алмиранте Браун
21:30 3 - 0 2.52 2.88 2.89
Алварадо Мар дел Плата - Химнасия Мендоса
22:00 0 - 0 3.03 2.96 2.35
Атлетико Митре - Атлетико Рафаела
23:00 2 - 2 1.88 2.97 4.50
Темперлей - Белграно Кордоба
23:10 1 - 1 3.60 2.63 2.30
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Енергетик-БГУ Минск - Славия Мозир 5 - 0 1.96 3.35 3.42
18:00 Неман Гродно - Белшина Бобруйск 2 - 2 1.59 4.20 4.80
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Енергетик-БГУ Минск - Славия Мозир
16:00 5 - 0 1.96 3.35 3.42
Неман Гродно - Белшина Бобруйск
18:00 2 - 2 1.59 4.20 4.80
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:00 Крумкачи Минск - Слоним-2017 - 0.00 0.00 0.00
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Крумкачи Минск - Слоним-2017
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Атлетико Палмафлор 2 - 1 1.49 4.08 5.38
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Олуейс Реди Ла Пас - Атлетико Палмафлор
22:00 2 - 1 1.49 4.08 5.38
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Леотар Требине - Тузла Сити 0 - 0 1.54 3.92 4.96
18:00 Посуше - Борац Баня Лука 3 - 0 1.88 3.00 3.92
18:00 Слобода Тузла - Железничар Сараево 1 - 1 2.33 2.72 3.06
20:00 Широки Брег - Радник Биелина 3 - 3 1.87 2.95 4.06
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Леотар Требине - Тузла Сити
18:00 0 - 0 1.54 3.92 4.96
Посуше - Борац Баня Лука
18:00 3 - 0 1.88 3.00 3.92
Слобода Тузла - Железничар Сараево
18:00 1 - 1 2.33 2.72 3.06
Широки Брег - Радник Биелина
20:00 3 - 3 1.87 2.95 4.06
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Конфианка SE - Апаресидензе GO 1 - 1 2.11 2.71 3.58
01:00 АВС RN - Бразил де Пелотас RS 3 - 0 1.89 2.98 3.88
17:00 Волта Редонда RJ - Ботафого PB 0 - 1 2.21 2.86 3.20
21:00 Алтос PI - Ипиранга RS 3 - 0 3.11 2.95 2.20
23:00 Ботафого SP - Мирасол SP 2 - 2 2.56 2.87 2.62
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Апаресидензе GO
00:00 1 - 1 2.11 2.71 3.58
АВС RN - Бразил де Пелотас RS
01:00 3 - 0 1.89 2.98 3.88
Волта Редонда RJ - Ботафого PB
17:00 0 - 1 2.21 2.86 3.20
Алтос PI - Ипиранга RS
21:00 3 - 0 3.11 2.95 2.20
Ботафого SP - Мирасол SP
23:00 2 - 2 2.56 2.87 2.62
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Сао Пауло SP - Сеара CE 2 - 2 1.65 3.60 5.19
02:30 Форталеса CE - Жувентуд RS 1 - 1 1.73 3.43 5.02
22:00 Коритиба PR - Ботафого RJ 1 - 0 2.41 3.10 2.98
22:00 Сантос SP - Палмейрас SP 0 - 1 3.97 3.32 1.94
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сао Пауло SP - Сеара CE
01:00 2 - 2 1.65 3.60 5.19
Форталеса CE - Жувентуд RS
02:30 1 - 1 1.73 3.43 5.02
Коритиба PR - Ботафого RJ
22:00 1 - 0 2.41 3.10 2.98
Сантос SP - Палмейрас SP
22:00 0 - 1 3.97 3.32 1.94
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сампайо Кореа MA - Гуарани SP 2 - 1 2.58 2.78 2.81
22:00 Вила Нова GO - Гремио RS 0 - 0 3.47 2.91 2.14
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Сампайо Кореа MA - Гуарани SP
01:00 2 - 1 2.58 2.78 2.81
Вила Нова GO - Гремио RS
22:00 0 - 0 3.47 2.91 2.14
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Депортиво Ла Гуайра - Замора Баринас 1 - 1 2.36 2.75 3.07
02:30 Депортиво Тачира - Монагас Матурин 4 - 2 1.90 3.30 3.59
22:00 Каракас - Универсидад Сентрал 1 - 2 2.06 3.02 3.44
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра - Замора Баринас
00:15 1 - 1 2.36 2.75 3.07
Депортиво Тачира - Монагас Матурин
02:30 4 - 2 1.90 3.30 3.59
Каракас - Универсидад Сентрал
22:00 1 - 2 2.06 3.02 3.44
Дания - Група за Промоция Рез. 1 X 2
14:30 Лингби - Фредериция 1 - 0 1.69 3.94 4.26
14:30 Хелзингор - Нюкьобинг 2 - 3 1.38 5.24 6.18
14:30 Хорсенс - Хвидовре 1 - 1 1.61 4.02 4.73
Дания - Група за Промоция
Час Рез. 1 X 2
Лингби - Фредериция
14:30 1 - 0 1.69 3.94 4.26
Хелзингор - Нюкьобинг
14:30 2 - 3 1.38 5.24 6.18
Хорсенс - Хвидовре
14:30 1 - 1 1.61 4.02 4.73
Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Олборг - Виборг 1 - 1 2.30 3.41 2.93
Дания - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Олборг - Виборг
19:30 1 - 1 2.30 3.41 2.93
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Фючър Кайро - Ийстърн Къмпани 1 - 1 1.38 4.20 7.41
19:30 Пирамидс - Ал Масри Порт Саид 3 - 1 1.49 3.82 6.01
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Фючър Кайро - Ийстърн Къмпани
17:00 1 - 1 1.38 4.20 7.41
Пирамидс - Ал Масри Порт Саид
19:30 3 - 1 1.49 3.82 6.01
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Текнико Университарио - Емелек Гуаякил 1 - 1 3.38 3.08 2.09
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Текнико Университарио - Емелек Гуаякил
02:00 1 - 1 3.38 3.08 2.09
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
14:30 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд 1 - 0 3.20 3.40 1.97
17:15 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 1 2.70 3.19 2.31
19:30 Куресааре - Таммека Тарту 3 - 0 2.41 3.24 2.53
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Номе Калю - Пайде Линнамеесконд
14:30 1 - 0 3.20 3.40 1.97
ФКИ Левадия Талин - Флора Талин
17:15 1 - 1 2.70 3.19 2.31
Куресааре - Таммека Тарту
19:30 3 - 0 2.41 3.24 2.53
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гол Гохар Сирджан - Зоб Ахан Исфахан отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Естеглал Техеран - Нафт Масджед Солейман отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Насажи Мазандаран - Трактор Сази Табриз отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Пейкан Техеран - Мес Рафсанджан отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Персеполис Техеран - Шахр Ходро Машхад 2 - 1 1.22 4.88 14.33
18:30 Санат Нафт Абадан - Хавадар отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Файр Сепаси Шираз - Персеполис Техеран отл. 0.00 0.00 0.00
18:30 Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан 3 - 0 3.60 2.49 2.36
18:30 Хавадар - Гол Гохар Сирджан 0 - 2 3.22 2.46 2.61
18:30 Шахр Ходро Машхад - Фулад Хузестан Ахваз отл. 0.00 0.00 0.00
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Гол Гохар Сирджан - Зоб Ахан Исфахан
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Естеглал Техеран - Нафт Масджед Солейман
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Насажи Мазандаран - Трактор Сази Табриз
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Пейкан Техеран - Мес Рафсанджан
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Персеполис Техеран - Шахр Ходро Машхад
18:30 2 - 1 1.22 4.88 14.33
Санат Нафт Абадан - Хавадар
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Сепахан Исфахан - Алуминиум Арак
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Файр Сепаси Шираз - Персеполис Техеран
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан
18:30 3 - 0 3.60 2.49 2.36
Хавадар - Гол Гохар Сирджан
18:30 0 - 2 3.22 2.46 2.61
Шахр Ходро Машхад - Фулад Хузестан Ахваз
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Фрам Рейкявик - Валур Рейкявик 3 - 2 4.76 4.05 1.57
19:30 Викингур Рейкявик - КА Акурейри 2 - 1 1.89 3.65 3.44
20:00 Акранес - Кефлавик 0 - 2 2.22 3.61 2.75
20:00 Стярнан Гардабаер - Вестманаейяр 1 - 0 1.67 3.99 4.09
22:15 Лейкнир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 2 6.69 4.53 1.39
22:15 ФХ Хафнарфьордур - КР Рейкявик 2 - 3 2.31 3.30 2.79
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Фрам Рейкявик - Валур Рейкявик
19:00 3 - 2 4.76 4.05 1.57
Викингур Рейкявик - КА Акурейри
19:30 2 - 1 1.89 3.65 3.44
Акранес - Кефлавик
20:00 0 - 2 2.22 3.61 2.75
Стярнан Гардабаер - Вестманаейяр
20:00 1 - 0 1.67 3.99 4.09
Лейкнир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр
22:15 1 - 2 6.69 4.53 1.39
ФХ Хафнарфьордур - КР Рейкявик
22:15 2 - 3 2.31 3.30 2.79
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Пасифик - Валюр 2 - 2 1.88 3.28 3.51
21:00 Йорк Юнайтед - Кавалри 0 - 1 4.18 3.47 1.70
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасифик - Валюр
02:00 2 - 2 1.88 3.28 3.51
Йорк Юнайтед - Кавалри
21:00 0 - 1 4.18 3.47 1.70
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
21:00 Скарбъроу СК - Йорк Регион Шутърс 3 - 3 0.00 0.00 0.00
23:00 Торонто Фалкънс - БГХ Сити 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Скарбъроу СК - Йорк Регион Шутърс
21:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Торонто Фалкънс - БГХ Сити
23:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Нзоя Шугър - Кения КБ 1 - 0 2.50 2.67 2.78
15:00 Какамега Хоумбойз - Леопардс 0 - 2 1.66 3.10 5.15
15:00 Найроби Сити Старс - Гор Махия 2 - 3 3.10 2.76 2.34
15:00 Таланта - Кариобанги Шаркс 2 - 0 2.55 2.85 2.66
15:00 Уазито - Бидко Юнайтед 0 - 2 2.76 2.81 2.49
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нзоя Шугър - Кения КБ
14:00 1 - 0 2.50 2.67 2.78
Какамега Хоумбойз - Леопардс
15:00 0 - 2 1.66 3.10 5.15
Найроби Сити Старс - Гор Махия
15:00 2 - 3 3.10 2.76 2.34
Таланта - Кариобанги Шаркс
15:00 2 - 0 2.55 2.85 2.66
Уазито - Бидко Юнайтед
15:00 0 - 2 2.76 2.81 2.49
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Лубумбаши Спорт - Расинг Клуб Киншаса 3 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 ДК Мотема Пембе - СМ Санга Баленде 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Лубумбаши Спорт - Расинг Клуб Киншаса
16:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
ДК Мотема Пембе - СМ Санга Баленде
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Расинг Клуб Абиджан - АФАД Джекану 1 - 3 1.76 3.28 4.31
21:00 АСЕК Мимозас - Сан Педро 0 - 0 1.73 2.95 4.60
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб Абиджан - АФАД Джекану
18:30 1 - 3 1.76 3.28 4.31
АСЕК Мимозас - Сан Педро
21:00 0 - 0 1.73 2.95 4.60
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Спартакс Юрмала - Тукумс 2000 1 - 3 1.73 3.49 4.12
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Спартакс Юрмала - Тукумс 2000
16:00 1 - 3 1.73 3.49 4.12
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:30 ФК Йонава - ФК Ритеряй 0 - 1 17.64 7.46 1.09
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Йонава - ФК Ритеряй
17:30 0 - 1 17.64 7.46 1.09
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Каронга Юнайтед - Томъс Нийренда Старс 2 - 1 2.23 2.92 3.11
15:30 Майти Тайгърс - СИВО Юнайтед 0 - 1 2.33 2.76 3.46
15:30 Майти Уондърърс - Ред Лайънс 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Каронга Юнайтед - Томъс Нийренда Старс
15:30 2 - 1 2.23 2.92 3.11
Майти Тайгърс - СИВО Юнайтед
15:30 0 - 1 2.33 2.76 3.46
Майти Уондърърс - Ред Лайънс
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
18:30 Видад Казабланка - Раджа Казабланка - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Купа на Трона
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - Раджа Казабланка
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:30 МК Уджда - РСБ Беркан 2 - 1 2.44 2.83 2.86
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
МК Уджда - РСБ Беркан
22:30 2 - 1 2.44 2.83 2.86
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 АЗ Алкмаар - Витес 6 - 1 1.63 3.96 5.12
19:00 АДО Ден Хааг - Екселсиор 3 - 3 2.33 3.44 2.90
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
АЗ Алкмаар - Витес
15:30 6 - 1 1.63 3.96 5.12
АДО Ден Хааг - Екселсиор
19:00 3 - 3 2.33 3.44 2.90
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Фриг Осло - Братвог 3 - 0 2.56 3.55 2.29
15:00 Аскер - Трефф 2 - 2 1.49 4.11 4.93
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Фриг Осло - Братвог
14:00 3 - 0 2.56 3.55 2.29
Аскер - Трефф
15:00 2 - 2 1.49 4.11 4.93
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Йерв Гримстад - Сарпсборг 08 0 - 5 3.63 3.38 1.98
19:00 Молде - Бодо Глимт 3 - 1 2.24 3.69 2.83
19:00 Сандефьорд - Кристиансунд отл. 2.20 3.54 2.98
19:00 Тромсьо - Лилестрьом 2 - 2 2.19 3.43 3.03
19:00 Хаугесунд - Олесунд 2 - 2 2.20 3.40 3.06
21:00 Волеренга Осло - Розенборг 0 - 4 2.18 3.43 3.08
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Йерв Гримстад - Сарпсборг 08
19:00 0 - 5 3.63 3.38 1.98
Молде - Бодо Глимт
19:00 3 - 1 2.24 3.69 2.83
Сандефьорд - Кристиансунд
19:00 отл. 2.20 3.54 2.98
Тромсьо - Лилестрьом
19:00 2 - 2 2.19 3.43 3.03
Хаугесунд - Олесунд
19:00 2 - 2 2.20 3.40 3.06
Волеренга Осло - Розенборг
21:00 0 - 4 2.18 3.43 3.08
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Брюне - Старт Кристиансанд 2 - 0 3.64 3.82 1.84
16:00 Ранхайм - Фредрикстад 3 - 2 2.26 3.50 2.81
16:00 Согндал - Санднес 1 - 2 1.86 3.64 3.71
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брюне - Старт Кристиансанд
16:00 2 - 0 3.64 3.82 1.84
Ранхайм - Фредрикстад
16:00 3 - 2 2.26 3.50 2.81
Согндал - Санднес
16:00 1 - 2 1.86 3.64 3.71
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Карлос А. Манучи - Атлетико Грау 1 - 0 1.86 3.36 3.79
19:00 Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал 0 - 2 3.63 3.32 1.92
21:00 Карлос Стейн - Универсидад Сезар Валехо 1 - 2 3.59 3.19 1.98
23:30 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес 2 - 0 1.57 3.86 4.94
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Карлос А. Манучи - Атлетико Грау
02:00 1 - 0 1.86 3.36 3.79
Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал
19:00 0 - 2 3.63 3.32 1.92
Карлос Стейн - Универсидад Сезар Валехо
21:00 1 - 2 3.59 3.19 1.98
Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес
23:30 2 - 0 1.57 3.86 4.94
Полша - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Корона Келце - Хробри Глогов 2 - 2 1.97 3.19 3.72
Полша - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Корона Келце - Хробри Глогов
21:45 2 - 2 1.97 3.19 3.72
Португалия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Морейрензе - Шавеш 1 - 0 1.83 3.37 4.36
Португалия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Морейрензе - Шавеш
21:30 1 - 0 1.83 3.37 4.36
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:08 Мексико - Нигерия 2 - 1 1.79 3.40 4.47
18:40 ОАЕ - Гамбия 1 - 1 1.97 3.12 3.84
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мексико - Нигерия
03:08 2 - 1 1.79 3.40 4.47
ОАЕ - Гамбия
18:40 1 - 1 1.97 3.12 3.84
Румъния - Плейофи Рез. 1 X 2
18:15 Киндия Търговище - Конкордия Кяжна 1 - 0 1.35 4.49 9.12
21:00 Динамо Букурещ - Университатя Клуж 1 - 1 1.56 3.81 5.39
Румъния - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Киндия Търговище - Конкордия Кяжна
18:15 1 - 0 1.35 4.49 9.12
Динамо Букурещ - Университатя Клуж
21:00 1 - 1 1.56 3.81 5.39
Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
17:00 Спартак Москва - Динамо Москва 2 - 1 2.75 3.23 2.61
Русия - Купа на Русия
Час Рез. 1 X 2
Спартак Москва - Динамо Москва
17:00 2 - 1 2.75 3.23 2.61
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Лос Анджелис ФК - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 2 1.47 4.46 6.05
02:00 Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю 1 - 2 1.88 3.61 3.85
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Ди Си Юнайтед 4 - 1 1.70 3.83 4.60
02:00 Торонто - Чикаго Файър 3 - 2 3.00 3.44 2.25
02:30 Монреал - Синсинати 4 - 3 1.66 4.08 4.58
02:30 Ню Инглънд Революшън - Филаделфия Юнион 1 - 1 2.19 3.41 3.15
02:30 Орландо Сити - Далас 1 - 3 2.31 3.29 3.06
03:00 Интер Маями - Портланд Тимбърс 2 - 1 2.44 3.35 2.79
03:00 Минесота Юнайтед - Ню Йорк Сити 0 - 1 3.48 3.65 1.97
04:00 Колорадо Рапидс - Нашвил 1 - 3 1.95 3.29 4.06
04:00 Спортинг Канзас Сити - Ванкувър Уайткепс 0 - 1 1.70 3.64 4.86
04:30 Реал Солт Лейк - Хюстън Динамо 3 - 0 1.93 3.47 3.86
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Лос Анджелис ФК - Сан Хосе Еърткуейкс
01:00 3 - 2 1.47 4.46 6.05
Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю
02:00 1 - 2 1.88 3.61 3.85
Ню Йорк Ред Булс - Ди Си Юнайтед
02:00 4 - 1 1.70 3.83 4.60
Торонто - Чикаго Файър
02:00 3 - 2 3.00 3.44 2.25
Монреал - Синсинати
02:30 4 - 3 1.66 4.08 4.58
Ню Инглънд Революшън - Филаделфия Юнион
02:30 1 - 1 2.19 3.41 3.15
Орландо Сити - Далас
02:30 1 - 3 2.31 3.29 3.06
Интер Маями - Портланд Тимбърс
03:00 2 - 1 2.44 3.35 2.79
Минесота Юнайтед - Ню Йорк Сити
03:00 0 - 1 3.48 3.65 1.97
Колорадо Рапидс - Нашвил
04:00 1 - 3 1.95 3.29 4.06
Спортинг Канзас Сити - Ванкувър Уайткепс
04:00 0 - 1 1.70 3.64 4.86
Реал Солт Лейк - Хюстън Динамо
04:30 3 - 0 1.93 3.47 3.86
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:15 Дамк - Ал Фатех 0 - 3 2.95 3.43 2.08
19:20 Ал Фейха - Ал Таавон 0 - 1 3.56 3.27 1.92
21:00 Ал Тай - Ал Итихад Джеда 1 - 0 4.51 3.82 1.60
21:00 Ал Хилал Рияд - Абха Клуб 2 - 0 1.22 5.64 9.42
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Дамк - Ал Фатех
19:15 0 - 3 2.95 3.43 2.08
Ал Фейха - Ал Таавон
19:20 0 - 1 3.56 3.27 1.92
Ал Тай - Ал Итихад Джеда
21:00 1 - 0 4.51 3.82 1.60
Ал Хилал Рияд - Абха Клуб
21:00 2 - 0 1.22 5.64 9.42
Словакия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Дукла Банска Бистрица - 0.00 0.00 0.00
Словакия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Злате Моравце - Дукла Банска Бистрица
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Словения - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Триглав - Табор Сежана 2 - 5 2.32 3.40 2.77
Словения - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Триглав - Табор Сежана
20:30 2 - 5 2.32 3.40 2.77
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Хан Юен - Тайчун Футуро отл. 0.00 0.00 0.00
10:30 Тайван Стийл - Мин Чуан Юнивърсити 5 - 0 1.04 10.10 15.40
11:00 Тайпауър - Татунг 0 - 1 1.42 4.20 5.51
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Хан Юен - Тайчун Футуро
10:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Тайван Стийл - Мин Чуан Юнивърсити
10:30 5 - 0 1.04 10.10 15.40
Тайпауър - Татунг
11:00 0 - 1 1.42 4.20 5.51
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Зарзис - Хамам-Сус 1 - 1 2.64 2.56 2.94
18:00 Метлауи - Олимпик Бежа 0 - 0 1.60 3.07 6.00
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Зарзис - Хамам-Сус
18:00 1 - 1 2.64 2.56 2.94
Метлауи - Олимпик Бежа
18:00 0 - 0 1.60 3.07 6.00
Турция - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 Бандърмаспор - Еюпспор 3 - 0 2.33 3.28 2.72
18:00 Истанбулспор - Ерзурум ББ 0 - 1 2.03 3.32 3.28
Турция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Бандърмаспор - Еюпспор
15:30 3 - 0 2.33 3.28 2.72
Истанбулспор - Ерзурум ББ
18:00 0 - 1 2.03 3.32 3.28
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Сурхан Термез - Буньодкор Ташкент 1 - 0 3.47 3.07 1.97
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Сурхан Термез - Буньодкор Ташкент
17:00 1 - 0 3.47 3.07 1.97
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Монтевидео - Спортиво Серито 3 - 0 1.38 4.25 7.15
18:30 Пласа Колония - Монтевидео Уондърърс 1 - 0 2.93 2.99 2.37
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Пенярол Монтевидео 0 - 0 4.40 3.22 1.77
23:30 Дефенсор Спортинг - Депортиво Малдонадо 1 - 1 1.96 3.20 3.67
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Монтевидео - Спортиво Серито
02:00 3 - 0 1.38 4.25 7.15
Пласа Колония - Монтевидео Уондърърс
18:30 1 - 0 2.93 2.99 2.37
Ривър Плейт Монтевидео - Пенярол Монтевидео
21:00 0 - 0 4.40 3.22 1.77
Дефенсор Спортинг - Депортиво Малдонадо
23:30 1 - 1 1.96 3.20 3.67
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - ХИК Хелзинки 0 - 0 2.66 3.04 2.67
16:00 ХИФК Хелзинки - Хонка 1 - 2 4.91 3.57 1.69
18:30 ИФК Мариехамн - ВПС Вааса 1 - 3 2.46 3.19 2.87
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - ХИК Хелзинки
16:00 0 - 0 2.66 3.04 2.67
ХИФК Хелзинки - Хонка
16:00 1 - 2 4.91 3.57 1.69
ИФК Мариехамн - ВПС Вааса
18:30 1 - 3 2.46 3.19 2.87
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Паргас ИФ - ЯПС Ярвенпяя 0 - 1 2.41 3.37 2.62
18:30 ПК-35 Вантаа - МП Микели 2 - 0 2.17 3.36 3.00
18:30 СЯК Академия - Гнистан Хелзинки 4 - 0 2.36 3.37 2.69
18:30 Яро - ТПС Турку 1 - 2 2.49 3.10 2.72
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Паргас ИФ - ЯПС Ярвенпяя
18:30 0 - 1 2.41 3.37 2.62
ПК-35 Вантаа - МП Микели
18:30 2 - 0 2.17 3.36 3.00
СЯК Академия - Гнистан Хелзинки
18:30 4 - 0 2.36 3.37 2.69
Яро - ТПС Турку
18:30 1 - 2 2.49 3.10 2.72
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
16:00 Атлантис Хелзинки - Футура Порвоо 1 - 0 1.47 4.66 4.63
17:00 ЙИППО Йоенсуу - ЛаПа Лапеенранта 4 - 0 1.04 11.96 23.21
18:30 НЯС Нурмиярви - КуПС Академия 2 - 1 1.59 4.30 3.98
18:30 ПеКа Котка - Рейпас Лахти 1 - 0 5.12 4.19 1.47
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Атлантис Хелзинки - Футура Порвоо
16:00 1 - 0 1.47 4.66 4.63
ЙИППО Йоенсуу - ЛаПа Лапеенранта
17:00 4 - 0 1.04 11.96 23.21
НЯС Нурмиярви - КуПС Академия
18:30 2 - 1 1.59 4.30 3.98
ПеКа Котка - Рейпас Лахти
18:30 1 - 0 5.12 4.19 1.47
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ЕПС Еспоо - Хонка Академия 0 - 0 3.21 3.49 1.92
18:30 Илвес Тампере 2 - Джаз Пори 1 - 2 2.30 3.68 2.44
18:30 СалПа Сало - ВЯС Вантаа 2 - 1 1.62 3.86 4.05
18:30 ХЯС Академия - Илвес-Кисат Тампере 0 - 4 1.76 3.99 3.33
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Хонка Академия
18:30 0 - 0 3.21 3.49 1.92
Илвес Тампере 2 - Джаз Пори
18:30 1 - 2 2.30 3.68 2.44
СалПа Сало - ВЯС Вантаа
18:30 2 - 1 1.62 3.86 4.05
ХЯС Академия - Илвес-Кисат Тампере
18:30 0 - 4 1.76 3.99 3.33
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 ЯБК Якобстад - ОЛС Оулу 1 - 2 2.37 3.67 2.38
17:30 КаяХа Каяани - ЮЯК Ювяскюля 2 - 3 5.78 4.71 1.37
18:30 Нярпес Крафт - ОТП Оулу 0 - 0 2.19 3.70 2.53
18:30 РоПС Рованиеми - Еркулес Оулу 2 - 2 2.73 3.85 2.05
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЯБК Якобстад - ОЛС Оулу
14:00 1 - 2 2.37 3.67 2.38
КаяХа Каяани - ЮЯК Ювяскюля
17:30 2 - 3 5.78 4.71 1.37
Нярпес Крафт - ОТП Оулу
18:30 0 - 0 2.19 3.70 2.53
РоПС Рованиеми - Еркулес Оулу
18:30 2 - 2 2.73 3.85 2.05
Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
21:30 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 1 - 0 1.75 3.54 4.04
Черна Гора - Купа на Черна гора
Час Рез. 1 X 2
Будучност Подгорица - Дечич Тузи
21:30 1 - 0 1.75 3.54 4.04
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Кобресал Ел Салвадор - Универсидад де Чили 1 - 0 1.59 3.85 5.19
03:00 Уачипато Талкауано - Палестино Сантяго 2 - 1 2.43 3.19 2.80
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Кобресал Ел Салвадор - Универсидад де Чили
00:30 1 - 0 1.59 3.85 5.19
Уачипато Талкауано - Палестино Сантяго
03:00 2 - 1 2.43 3.19 2.80
Швейцария - Суперлига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 Люцерн - Шафхаузен 2 - 0 1.59 4.21 4.84
Швейцария - Суперлига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Люцерн - Шафхаузен
17:30 2 - 0 1.59 4.21 4.84
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дегерфорш - Малмьо 0 - 2 5.98 4.52 1.47
16:00 Норкьопинг - Елфсборг 2 - 2 2.54 3.44 2.58
16:00 Юргорден - Варберг БоИС 4 - 0 1.40 4.39 7.75
18:30 Вернаму - Хамарби 1 - 0 3.91 3.43 1.89
18:30 Хелзинборг - АИК Стокхолм 1 - 2 6.15 3.72 1.57
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Дегерфорш - Малмьо
16:00 0 - 2 5.98 4.52 1.47
Норкьопинг - Елфсборг
16:00 2 - 2 2.54 3.44 2.58
Юргорден - Варберг БоИС
16:00 4 - 0 1.40 4.39 7.75
Вернаму - Хамарби
18:30 1 - 0 3.91 3.43 1.89
Хелзинборг - АИК Стокхолм
18:30 1 - 2 6.15 3.72 1.57
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Питео - ИФ Сюлвия 0 - 2 2.73 3.49 2.21
14:00 Стокхолм Интернационале - Хамарби ТФФ 0 - 1 1.72 3.94 3.69
17:00 ИФК Ханинге - БК Форвард 1 - 2 1.50 4.25 4.98
17:00 Карлстад Футбол - Мутала АИФ 4 - 3 1.58 4.22 4.26
18:00 Сандвикен - Солентюна 2 - 0 1.65 3.99 4.04
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Питео - ИФ Сюлвия
14:00 0 - 2 2.73 3.49 2.21
Стокхолм Интернационале - Хамарби ТФФ
14:00 0 - 1 1.72 3.94 3.69
ИФК Ханинге - БК Форвард
17:00 1 - 2 1.50 4.25 4.98
Карлстад Футбол - Мутала АИФ
17:00 4 - 3 1.58 4.22 4.26
Сандвикен - Солентюна
18:00 2 - 0 1.65 3.99 4.04
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Квидинг - Твоокерш 2 - 3 4.00 3.79 1.69
14:00 Линдуме - Венерсборг 3 - 2 2.47 3.61 2.35
16:00 Торнс - Атвидаберг 1 - 1 2.23 3.42 2.75
17:00 Люнгшиле - Тролхетан 1 - 1 2.41 2.99 2.79
17:00 Одеволд - Лунд 1 - 1 1.37 4.75 6.14
17:00 Оскаршхамн АИК - ИФК Малмьо 2 - 1 1.52 4.18 4.82
18:00 Фалкенберг - ГАИС Гьотеборг 0 - 0 3.10 3.01 2.23
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Твоокерш
14:00 2 - 3 4.00 3.79 1.69
Линдуме - Венерсборг
14:00 3 - 2 2.47 3.61 2.35
Торнс - Атвидаберг
16:00 1 - 1 2.23 3.42 2.75
Люнгшиле - Тролхетан
17:00 1 - 1 2.41 2.99 2.79
Одеволд - Лунд
17:00 1 - 1 1.37 4.75 6.14
Оскаршхамн АИК - ИФК Малмьо
17:00 2 - 1 1.52 4.18 4.82
Фалкенберг - ГАИС Гьотеборг
18:00 0 - 0 3.10 3.01 2.23
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йоргрите - Далкурд 3 - 3 1.72 3.64 4.49
16:00 Йоребро - Бромапойкарна 0 - 2 2.39 3.40 2.69
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йоргрите - Далкурд
14:00 3 - 3 1.72 3.64 4.49
Йоребро - Бромапойкарна
16:00 0 - 2 2.39 3.40 2.69
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Инчхън Юнайтед - Съннам 1 - 0 2.20 3.02 3.39
13:00 Кануън - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 1 2.37 3.03 3.07
13:00 Тегу - Поханг Стийлърс 2 - 2 2.60 3.08 2.71
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Съннам
10:30 1 - 0 2.20 3.02 3.39
Кануън - Сувон Самсунг Блюуингс
13:00 1 - 1 2.37 3.03 3.07
Тегу - Поханг Стийлърс
13:00 2 - 2 2.60 3.08 2.71
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Ансан Грийнърс - Гимпо 1 - 1 2.61 3.02 2.63
12:30 Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс 1 - 0 2.24 3.06 3.11
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Ансан Грийнърс - Гимпо
10:00 1 - 1 2.61 3.02 2.63
Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс
12:30 1 - 0 2.24 3.06 3.11
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:05 Висел Кобе - Консадол Сапоро 4 - 1 2.33 3.32 2.90
08:00 Киото Санга - Кавазаки Фронтейл 1 - 0 4.93 3.75 1.64
09:00 Токио - Кашима Антлърс 3 - 1 3.29 3.33 2.11
09:00 Шонан Белмар - Серезо Осака 0 - 2 2.97 3.11 2.38
10:00 Джубило Ивата - Йокохама Ф-Маринос 0 - 2 4.75 4.01 1.62
10:00 Кашива Рейсол - Шимизу Ес-Пулс 3 - 1 2.09 3.26 3.39
11:00 Саган Тошу - Гамба Осака 2 - 1 1.71 3.53 4.71
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Консадол Сапоро
07:05 4 - 1 2.33 3.32 2.90
Киото Санга - Кавазаки Фронтейл
08:00 1 - 0 4.93 3.75 1.64
Токио - Кашима Антлърс
09:00 3 - 1 3.29 3.33 2.11
Шонан Белмар - Серезо Осака
09:00 0 - 2 2.97 3.11 2.38
Джубило Ивата - Йокохама Ф-Маринос
10:00 0 - 2 4.75 4.01 1.62
Кашива Рейсол - Шимизу Ес-Пулс
10:00 3 - 1 2.09 3.26 3.39
Саган Тошу - Гамба Осака
11:00 2 - 1 1.71 3.53 4.71
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Монтедио Ямагата 3 - 0 2.20 3.14 3.19
08:00 В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма 0 - 0 2.36 2.84 3.20
08:00 Вегалта Сендай - Точиги СК 2 - 1 1.81 3.16 4.60
08:00 Йокохама ФК - Ренофа Ямагучи 1 - 0 1.70 3.51 4.61
08:00 Мачида Зелвия - Блаублиц Акита 2 - 0 1.77 3.14 4.91
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Мито Холихок 2 - 1 2.18 3.00 3.37
12:00 Теспакусатсу Гунма - Оита Тринита 0 - 1 2.92 2.90 2.48
12:30 Рюкю - Токушима Вортис 3 - 3 3.96 3.14 1.93
13:00 Звейген Канадзава - Ивате Грула Мориока 2 - 1 1.74 3.40 4.56
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Монтедио Ямагата
08:00 3 - 0 2.20 3.14 3.19
В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма
08:00 0 - 0 2.36 2.84 3.20
Вегалта Сендай - Точиги СК
08:00 2 - 1 1.81 3.16 4.60
Йокохама ФК - Ренофа Ямагучи
08:00 1 - 0 1.70 3.51 4.61
Мачида Зелвия - Блаублиц Акита
08:00 2 - 0 1.77 3.14 4.91
Джеф Юнайтед Чиба - Мито Холихок
09:00 2 - 1 2.18 3.00 3.37
Теспакусатсу Гунма - Оита Тринита
12:00 0 - 1 2.92 2.90 2.48
Рюкю - Токушима Вортис
12:30 3 - 3 3.96 3.14 1.93
Звейген Канадзава - Ивате Грула Мориока
13:00 2 - 1 1.74 3.40 4.56