Шампионска Лига Финал Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул (Анг) - Реал Мадрид (Исп) 0 - 1 2.02 3.73 3.55
Шампионска Лига Финал
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул (Анг) - Реал Мадрид (Исп)
22:00 0 - 1 2.02 3.73 3.55
Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Мансфийлд Таун - Порт Вейл 0 - 3 2.67 2.99 2.80
Англия - Втора Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Мансфийлд Таун - Порт Вейл
18:00 0 - 3 2.67 2.99 2.80
Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:30 Рексъм - Гримсби Таун 4 - 4 1.68 3.73 4.48
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Рексъм - Гримсби Таун
14:30 4 - 4 1.68 3.73 4.48
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Расинг Сантандер - Естремадура 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 Бадахос - Райо Махадаонда 1 - 2 3.10 3.27 2.07
19:30 Депортиво Ла Коруня - Унионистас де Саламанка 0 - 1 2.81 3.25 2.28
19:30 Калахора - Талавера де ла Рейна 1 - 2 2.27 3.23 2.77
19:30 Културал Леонеса - УД Логронес 1 - 2 4.06 3.59 1.71
19:30 Расинг Ферол - Интернасионал де Мадрид 2 - 0 2.02 3.26 3.27
19:30 Реал Унион - Туделано 3 - 1 1.59 3.69 4.75
19:30 Самора - Валядолид Промесас 2 - 0 2.25 3.33 2.75
19:30 СД Логронес - Селта Виго Б 1 - 1 3.70 3.48 1.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Расинг Сантандер - Естремадура
19:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Бадахос - Райо Махадаонда
19:30 1 - 2 3.10 3.27 2.07
Депортиво Ла Коруня - Унионистас де Саламанка
19:30 0 - 1 2.81 3.25 2.28
Калахора - Талавера де ла Рейна
19:30 1 - 2 2.27 3.23 2.77
Културал Леонеса - УД Логронес
19:30 1 - 2 4.06 3.59 1.71
Расинг Ферол - Интернасионал де Мадрид
19:30 2 - 0 2.02 3.26 3.27
Реал Унион - Туделано
19:30 3 - 1 1.59 3.69 4.75
Самора - Валядолид Промесас
19:30 2 - 0 2.25 3.33 2.75
СД Логронес - Селта Виго Б
19:30 1 - 1 3.70 3.48 1.83
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
19:30 Албасете - Коста Брава 1 - 3 1.28 4.69 8.80
19:30 Алкояно - Химнастик де Тарагона 0 - 1 4.67 3.52 1.63
19:30 Атлетико Санлукеньо - Виляреал Б 2 - 1 2.45 3.31 2.49
19:30 Кастейон - Корнеля 1 - 3 4.11 3.32 1.77
19:30 Линенсе - ФК Андора 3 - 1 1.75 3.53 4.01
19:30 Сабадел - Алхесирас 0 - 1 1.75 3.36 4.17
19:30 Сан Фернандо - Атлетико Балеарес 0 - 4 3.07 3.21 2.11
19:30 Севиля Атлетико - Линарес Депортиво 1 - 4 2.62 3.24 2.37
19:30 УКАМ Мурсия - Барселона Б 1 - 2 3.14 3.36 2.01
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Албасете - Коста Брава
19:30 1 - 3 1.28 4.69 8.80
Алкояно - Химнастик де Тарагона
19:30 0 - 1 4.67 3.52 1.63
Атлетико Санлукеньо - Виляреал Б
19:30 2 - 1 2.45 3.31 2.49
Кастейон - Корнеля
19:30 1 - 3 4.11 3.32 1.77
Линенсе - ФК Андора
19:30 3 - 1 1.75 3.53 4.01
Сабадел - Алхесирас
19:30 0 - 1 1.75 3.36 4.17
Сан Фернандо - Атлетико Балеарес
19:30 0 - 4 3.07 3.21 2.11
Севиля Атлетико - Линарес Депортиво
19:30 1 - 4 2.62 3.24 2.37
УКАМ Мурсия - Барселона Б
19:30 1 - 2 3.14 3.36 2.01
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:15 Аморебиета - Понферадина 1 - 0 1.97 3.59 3.52
19:15 Луго - Малага 1 - 0 2.27 3.21 3.13
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аморебиета - Понферадина
19:15 1 - 0 1.97 3.59 3.52
Луго - Малага
19:15 1 - 0 2.27 3.21 3.13
България - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Ботев Пловдив - Берое 2 - 1 1.72 3.58 4.26
България - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ботев Пловдив - Берое
18:30 2 - 1 1.72 3.58 4.26
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:45 Мелбърн Сити - Уестърн Юнайтед 0 - 2 1.71 3.69 4.68
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Сити - Уестърн Юнайтед
12:45 0 - 2 1.71 3.69 4.68
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:45 МК Алжир - ЖС Кабилие 0 - 2 2.45 2.71 3.00
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
МК Алжир - ЖС Кабилие
18:45 0 - 2 2.45 2.71 3.00
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Интерклубе Луанда - Петро Атлетико 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Кабушкорп СКП - Прогресо до Шамбизанга 4 - 0 1.57 3.42 5.30
17:00 Примейро де Агосто - Саграда Есперанса 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Рекреативо до Либоло - Бравош де Макиш 1 - 1 2.38 2.95 3.17
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Интерклубе Луанда - Петро Атлетико
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кабушкорп СКП - Прогресо до Шамбизанга
17:00 4 - 0 1.57 3.42 5.30
Примейро де Агосто - Саграда Есперанса
17:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Рекреативо до Либоло - Бравош де Макиш
17:00 1 - 1 2.38 2.95 3.17
Аржентина - Примера Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте Ривадавия - Естудиантес Буенос Айрес 2 - 0 2.10 2.87 3.77
02:10 Агропекуарио Аргентино - Браун Адроге 1 - 1 1.98 2.98 3.97
21:10 Институто Кордоба - Чакарита Хуниорс 2 - 0 1.99 3.03 3.92
21:10 Нуева Чикаго - Чако Фор Евър 1 - 0 3.13 2.83 2.40
21:30 Сакачиспас Буенос Айрес - Гилермо Браун 0 - 0 2.79 2.74 2.74
21:30 Фландрия - Вия Далмине 3 - 1 1.99 3.05 3.88
Аржентина - Примера Насионал
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте Ривадавия - Естудиантес Буенос Айрес
00:00 2 - 0 2.10 2.87 3.77
Агропекуарио Аргентино - Браун Адроге
02:10 1 - 1 1.98 2.98 3.97
Институто Кордоба - Чакарита Хуниорс
21:10 2 - 0 1.99 3.03 3.92
Нуева Чикаго - Чако Фор Евър
21:10 1 - 0 3.13 2.83 2.40
Сакачиспас Буенос Айрес - Гилермо Браун
21:30 0 - 0 2.79 2.74 2.74
Фландрия - Вия Далмине
21:30 3 - 1 1.99 3.05 3.88
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Алашкерт Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 3.91 3.16 1.87
13:00 Нораванк Ехегнадзор - ЦСКА Ереван 3 - 2 1.84 3.26 3.86
16:00 Урарту Ереван - Ван Чаренцаван 2 - 0 2.13 2.90 3.22
18:00 Арарат Ереван - Арарат-Армения Ереван 0 - 1 4.00 3.03 1.83
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Алашкерт Ереван - Пюник Ереван
13:00 1 - 1 3.91 3.16 1.87
Нораванк Ехегнадзор - ЦСКА Ереван
13:00 3 - 2 1.84 3.26 3.86
Урарту Ереван - Ван Чаренцаван
16:00 2 - 0 2.13 2.90 3.22
Арарат Ереван - Арарат-Армения Ереван
18:00 0 - 1 4.00 3.03 1.83
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Брест - БАТЕ Борисов 0 - 3 8.68 5.02 1.32
17:00 Торпедо-БелАЗ Жодино - Динамо Минск 3 - 4 4.45 3.21 1.80
19:00 Шахтьор Солигорск - Витебск 2 - 0 1.32 4.73 8.28
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Брест - БАТЕ Борисов
15:00 0 - 3 8.68 5.02 1.32
Торпедо-БелАЗ Жодино - Динамо Минск
17:00 3 - 4 4.45 3.21 1.80
Шахтьор Солигорск - Витебск
19:00 2 - 0 1.32 4.73 8.28
Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Потоси - Блуминг Санта Крус 3 - 1 1.51 4.05 5.48
Боливия - Плейофи Апертура
Час Рез. 1 X 2
Насионал Потоси - Блуминг Санта Крус
22:00 3 - 1 1.51 4.05 5.48
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рудар Приедор - Жрински Мостар 0 - 2 4.19 3.46 1.72
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Рудар Приедор - Жрински Мостар
18:00 0 - 2 4.19 3.46 1.72
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Сао Жозе RS - Атлетико CE 1 - 1 1.40 3.89 7.11
21:00 Фигуерензе SC - Феровиарио CE 1 - 0 2.26 2.63 3.38
23:00 Кампинензе PB - Витория Салвадор BA 0 - 1 2.60 2.67 2.79
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Сао Жозе RS - Атлетико CE
17:00 1 - 1 1.40 3.89 7.11
Фигуерензе SC - Феровиарио CE
21:00 1 - 0 2.26 2.63 3.38
Кампинензе PB - Витория Салвадор BA
23:00 0 - 1 2.60 2.67 2.79
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:30 Гояс GO - Брагантино SP 1 - 1 3.34 3.16 2.18
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Гояс GO - Брагантино SP
22:30 1 - 1 3.34 3.16 2.18
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Томбензе MG - Баия BA 1 - 0 3.47 2.89 2.15
03:30 Крисиума SC - Крузейро MG 0 - 1 3.12 2.91 2.31
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Гремио Новоризонтино SP 2 - 1 2.13 2.82 3.70
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Томбензе MG - Баия BA
01:00 1 - 0 3.47 2.89 2.15
Крисиума SC - Крузейро MG
03:30 0 - 1 3.12 2.91 2.31
Сентро Спортиво Алагоано AL - Гремио Новоризонтино SP
22:30 2 - 1 2.13 2.82 3.70
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Арагуа Маракай - Португеза Акаригуа 0 - 1 2.88 2.70 2.48
02:30 Естудиантес де Мерида - Минерос де Гуаяна 2 - 0 2.21 2.85 3.24
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Арагуа Маракай - Португеза Акаригуа
00:15 0 - 1 2.88 2.70 2.48
Естудиантес де Мерида - Минерос де Гуаяна
02:30 2 - 0 2.21 2.85 3.24
Дания - Група за Изпадане Д1 Рез. 1 X 2
15:30 Есберг - Ямербугт 2 - 2 1.56 4.21 4.94
15:30 Кьоге - Хобро 4 - 4 2.32 3.46 2.75
15:30 Фремад Амагер - Вендсисел 1 - 4 2.36 3.60 2.65
Дания - Група за Изпадане Д1
Час Рез. 1 X 2
Есберг - Ямербугт
15:30 2 - 2 1.56 4.21 4.94
Кьоге - Хобро
15:30 4 - 4 2.32 3.46 2.75
Фремад Амагер - Вендсисел
15:30 1 - 4 2.36 3.60 2.65
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Газъл Ел Махала - Ел Джаиш Кайро 0 - 1 3.24 2.51 2.53
19:30 Замалек Кайро - Исмаили Исмаилия 2 - 1 1.72 3.15 5.03
19:30 Смоуха - ЕНППИ Кайро 1 - 1 2.35 2.84 3.09
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Газъл Ел Махала - Ел Джаиш Кайро
17:00 0 - 1 3.24 2.51 2.53
Замалек Кайро - Исмаили Исмаилия
19:30 2 - 1 1.72 3.15 5.03
Смоуха - ЕНППИ Кайро
19:30 1 - 1 2.35 2.84 3.09
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаласео - Аукас Кито 1 - 4 3.33 3.11 2.09
21:00 Мушук Руна - Депортиво Куенка 1 - 0 2.46 3.16 2.65
23:30 Оренсе Мачала - Гуаякил Сити 0 - 1 1.59 3.66 5.17
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаласео - Аукас Кито
03:00 1 - 4 3.33 3.11 2.09
Мушук Руна - Депортиво Куенка
21:00 1 - 0 2.46 3.16 2.65
Оренсе Мачала - Гуаякил Сити
23:30 0 - 1 1.59 3.66 5.17
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Талина Калев - Талина Легион 2 - 2 2.10 3.21 3.07
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Калев - Талина Легион
19:30 2 - 2 2.10 3.21 3.07
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестри - Тор Акурейри 3 - 3 1.76 3.74 3.60
17:00 Гриндавик - Филкир Рейкявик 1 - 0 3.02 3.65 1.98
17:00 Грота Селтярнарнес - КВ Рейкявик 5 - 1 1.41 4.51 5.69
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Тор Акурейри
17:00 3 - 3 1.76 3.74 3.60
Гриндавик - Филкир Рейкявик
17:00 1 - 0 3.02 3.65 1.98
Грота Селтярнарнес - КВ Рейкявик
17:00 5 - 1 1.41 4.51 5.69
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Администрейшън Полис - Поста Рейнджърс 2 - 1 2.20 2.73 3.23
15:00 Матаре Юнайтед - Тъскер отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Софапака - Вихига Булетс 1 - 0 1.50 3.56 5.58
15:00 Улинзи Старс - Бандари 0 - 0 3.03 2.72 2.30
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Администрейшън Полис - Поста Рейнджърс
13:00 2 - 1 2.20 2.73 3.23
Матаре Юнайтед - Тъскер
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Софапака - Вихига Булетс
15:00 1 - 0 1.50 3.56 5.58
Улинзи Старс - Бандари
15:00 0 - 0 3.03 2.72 2.30
Косово - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Вучтрия Вучитрън - Малишева 1 - 3 3.70 3.10 1.93
18:00 Малишева - Вучтрия Вучитрън отл. 0.00 0.00 0.00
Косово - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Вучтрия Вучитрън - Малишева
17:00 1 - 3 3.70 3.10 1.93
Малишева - Вучтрия Вучитрън
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Лиепая - Валмиера 1 - 3 2.59 3.06 2.47
16:00 БФЦ Даугавпилс - Ауда Кекава 1 - 2 3.36 3.17 2.01
18:30 Метта ЛУ Рига - Супер Нова Рига 1 - 1 1.81 3.30 3.93
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
ФК Лиепая - Валмиера
15:00 1 - 3 2.59 3.06 2.47
БФЦ Даугавпилс - Ауда Кекава
16:00 1 - 2 3.36 3.17 2.01
Метта ЛУ Рига - Супер Нова Рига
18:30 1 - 1 1.81 3.30 3.93
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блу Ийгълс - Камузу Баракс 0 - 0 2.01 2.89 3.53
15:30 Дедза Динамос - Сейбъл Фарминг отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - Румфи Юнайтед 3 - 0 1.90 2.90 3.75
15:30 Няса Биг Булетс - Силвър Страйкърс 3 - 1 1.83 2.90 3.95
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Блу Ийгълс - Камузу Баракс
15:30 0 - 0 2.01 2.89 3.53
Дедза Динамос - Сейбъл Фарминг
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - Румфи Юнайтед
15:30 3 - 0 1.90 2.90 3.75
Няса Биг Булетс - Силвър Страйкърс
15:30 3 - 1 1.83 2.90 3.95
Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
19:00 Магреб Фес - Юсуфиа Берешид 0 - 2 1.54 3.39 6.14
Мароко - Купа на Трона
Час Рез. 1 X 2
Магреб Фес - Юсуфиа Берешид
19:00 0 - 2 1.54 3.39 6.14
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Викки Туристс - Абиа Уориърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Даккада - Ривърс Юнайтед 2 - 3 2.80 2.79 2.42
18:00 Ениймба - Насарава Юнайтед 3 - 2 1.33 3.80 9.00
18:00 Квара Юнайтед - Аква Юнайтед 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 МФМ Лагос - Гомбе Юнайтед 3 - 1 1.85 2.63 4.90
18:00 Нигер Торнадос - Лоби Старс отл. 1.29 3.97 10.75
18:00 Плато Юнайтед - Енугу Рейнджърс 4 - 0 1.24 4.55 11.00
18:00 Ремо Старс - Кано Пиларс 1 - 3 1.38 3.61 8.30
18:00 Съншайн Старс - Катсина Юнайтед 2 - 0 1.24 4.40 11.50
18:00 Хартланд - Шутинг Старс 3 - 1 1.41 3.40 8.55
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Викки Туристс - Абиа Уориърс
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Даккада - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 3 2.80 2.79 2.42
Ениймба - Насарава Юнайтед
18:00 3 - 2 1.33 3.80 9.00
Квара Юнайтед - Аква Юнайтед
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
МФМ Лагос - Гомбе Юнайтед
18:00 3 - 1 1.85 2.63 4.90
Нигер Торнадос - Лоби Старс
18:00 отл. 1.29 3.97 10.75
Плато Юнайтед - Енугу Рейнджърс
18:00 4 - 0 1.24 4.55 11.00
Ремо Старс - Кано Пиларс
18:00 1 - 3 1.38 3.61 8.30
Съншайн Старс - Катсина Юнайтед
18:00 2 - 0 1.24 4.40 11.50
Хартланд - Шутинг Старс
18:00 3 - 1 1.41 3.40 8.55
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Йойгарден - Йорн-Хутен 2 - 1 1.52 3.93 4.99
14:00 Сотра - Айерсун 1 - 2 2.98 3.83 1.95
15:00 Квик Халден - Стаал Йорпеланд 1 - 1 1.43 4.62 5.13
16:00 Улерн - Арендал 0 - 3 4.24 3.88 1.61
17:00 Мос - Стрьомен 2 - 1 2.13 3.49 2.82
17:00 Нутоден - Флекерьой 0 - 4 2.42 3.27 2.52
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Йойгарден - Йорн-Хутен
14:00 2 - 1 1.52 3.93 4.99
Сотра - Айерсун
14:00 1 - 2 2.98 3.83 1.95
Квик Халден - Стаал Йорпеланд
15:00 1 - 1 1.43 4.62 5.13
Улерн - Арендал
16:00 0 - 3 4.24 3.88 1.61
Мос - Стрьомен
17:00 2 - 1 2.13 3.49 2.82
Нутоден - Флекерьой
17:00 0 - 4 2.42 3.27 2.52
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Хьодд - Алта 2 - 0 1.37 4.73 5.98
16:00 Ейдсволд ТФ - Левангер 2 - 1 2.61 3.53 2.26
17:00 Киелсос - Йовик-Лин 4 - 0 1.58 4.08 4.29
17:00 Уленсакер Киса - Берум 4 - 2 1.43 4.45 5.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Хьодд - Алта
14:00 2 - 0 1.37 4.73 5.98
Ейдсволд ТФ - Левангер
16:00 2 - 1 2.61 3.53 2.26
Киелсос - Йовик-Лин
17:00 4 - 0 1.58 4.08 4.29
Уленсакер Киса - Берум
17:00 4 - 2 1.43 4.45 5.46
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
17:00 ХамКам - Од БК 1 - 2 2.04 3.49 3.43
19:00 Стрьомгодсет - Викинг Ставангер 3 - 2 3.25 3.56 2.09
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
ХамКам - Од БК
17:00 1 - 2 2.04 3.49 3.43
Стрьомгодсет - Викинг Ставангер
19:00 3 - 2 3.25 3.56 2.09
Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Гуайреня - Хенерал Кабайеро ХЛМ - 0.00 0.00 0.00
23:00 Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион - 0.00 0.00 0.00
23:00 Насионал Асунсион - Такуари Асунсион - 0.00 0.00 0.00
23:00 Серо Портеньо - Ресистенсия - 0.00 0.00 0.00
23:00 Сол де Америка - 12 де Октубре - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортиво Амелиано - Олимпия Асунсион - 0.00 0.00 0.00
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Гуайреня - Хенерал Кабайеро ХЛМ
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Насионал Асунсион - Такуари Асунсион
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Серо Портеньо - Ресистенсия
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Сол де Америка - 12 де Октубре
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спортиво Амелиано - Олимпия Асунсион
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Универсидад Сан Мартин - АДТ Тарма 2 - 0 2.46 3.10 2.73
Перу - Лига 1 Апертура
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сан Мартин - АДТ Тарма
19:00 2 - 0 2.46 3.10 2.73
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Етиопия - Лесото - 0.00 0.00 0.00
13:00 Непал - Източен Тимор - 0.00 0.00 0.00
19:00 Индия - Йордания 0 - 2 7.08 4.38 1.41
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Етиопия - Лесото
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Непал - Източен Тимор
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Индия - Йордания
19:00 0 - 2 7.08 4.38 1.41
Русия - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 ФК Химки - СКА-Хабаровск 3 - 0 1.66 3.67 5.48
16:00 ФК Уфа - ФК Оренбург 1 - 2 1.87 3.62 4.24
Русия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ФК Химки - СКА-Хабаровск
14:00 3 - 0 1.66 3.67 5.48
ФК Уфа - ФК Оренбург
16:00 1 - 2 1.87 3.62 4.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:20 Ал Насър Рияд - Ал Ахли Джеда 1 - 1 2.01 3.27 3.24
19:20 Ал Файсали - Ал Етифак Дамам 1 - 1 2.38 2.96 2.79
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Рияд - Ал Ахли Джеда
19:20 1 - 1 2.01 3.27 3.24
Ал Файсали - Ал Етифак Дамам
19:20 1 - 1 2.38 2.96 2.79
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Танджонг Пагар Юнайтед - Тампайнс Роувърс 4 - 2 3.43 3.98 1.77
12:30 Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса 3 - 1 2.15 3.85 2.62
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Танджонг Пагар Юнайтед - Тампайнс Роувърс
12:30 4 - 2 3.43 3.98 1.77
Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса
12:30 3 - 1 2.15 3.85 2.62
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Истаравшан - Есхата Худжанд отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 Равшан Куляб - Файзканд Хулбук отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Худжанд отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 ЦСКА Памир Душанбе - Хатлон Бохтар отл. 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Есхата Худжанд
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Равшан Куляб - Файзканд Хулбук
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Регар-ТадАЗ Турсунзаде - Худжанд
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Памир Душанбе - Хатлон Бохтар
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Самарканд - Насаф Карши отл. 14.00 6.00 1.16
17:00 Коканд 1912 - Кизилкум Зарафшан 1 - 3 2.06 2.86 3.36
17:00 Согдиана Джизак - Пахтакор Ташкент отл. 3.43 3.10 1.92
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Самарканд - Насаф Карши
17:00 отл. 14.00 6.00 1.16
Коканд 1912 - Кизилкум Зарафшан
17:00 1 - 3 2.06 2.86 3.36
Согдиана Джизак - Пахтакор Ташкент
17:00 отл. 3.43 3.10 1.92
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Серо Ларго Мело - Ливърпул Монтевидео 1 - 2 3.29 3.17 2.10
23:30 Бостън Ривър - Монтевидео Сити Торке 3 - 1 2.76 3.22 2.35
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Серо Ларго Мело - Ливърпул Монтевидео
21:00 1 - 2 3.29 3.17 2.10
Бостън Ривър - Монтевидео Сити Торке
23:30 3 - 1 2.76 3.22 2.35
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Скала ИФ 2 - 0 2.32 3.51 2.44
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - Скала ИФ
17:00 2 - 0 2.32 3.51 2.44
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Сейняйоен ЯК 1 - 0 3.20 3.18 2.26
17:00 Интер Турку - Илвес Тампере 2 - 2 1.81 3.46 4.32
17:00 Хака - ФК Лахти 1 - 1 1.81 3.63 4.09
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - Сейняйоен ЯК
17:00 1 - 0 3.20 3.18 2.26
Интер Турку - Илвес Тампере
17:00 2 - 2 1.81 3.46 4.32
Хака - ФК Лахти
17:00 1 - 1 1.81 3.63 4.09
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 Курико Унидо - Кокимбо Унидо 3 - 0 1.80 3.46 4.19
22:00 Депортес Ла Серена - Аудакс Италяно Сантяго 3 - 2 3.05 3.18 2.29
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Курико Унидо - Кокимбо Унидо
03:30 3 - 0 1.80 3.46 4.19
Депортес Ла Серена - Аудакс Италяно Сантяго
22:00 3 - 2 3.05 3.18 2.29
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Сундсвал 2 - 0 1.45 4.40 6.68
16:00 Мялби - Калмар 1 - 1 3.19 3.02 2.35
18:00 Хакен - Сириус 4 - 3 1.45 4.54 6.32
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
ИФК Гьотеборг - Сундсвал
16:00 2 - 0 1.45 4.40 6.68
Мялби - Калмар
16:00 1 - 1 3.19 3.02 2.35
Хакен - Сириус
18:00 4 - 3 1.45 4.54 6.32
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браге - Норбю 2 - 1 2.13 3.28 3.20
14:00 Трелеборг - Ландскрона БоИС 1 - 1 1.69 3.57 4.62
16:00 Вестерос - Халмстад 2 - 2 3.68 3.53 1.90
16:00 Йостерс - Йонкьопинг Содра 2 - 0 1.49 3.96 6.19
18:00 АФК Ескилстюна - Йостерсунд 4 - 1 1.76 3.72 4.13
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Браге - Норбю
14:00 2 - 1 2.13 3.28 3.20
Трелеборг - Ландскрона БоИС
14:00 1 - 1 1.69 3.57 4.62
Вестерос - Халмстад
16:00 2 - 2 3.68 3.53 1.90
Йостерс - Йонкьопинг Содра
16:00 2 - 0 1.49 3.96 6.19
АФК Ескилстюна - Йостерсунд
18:00 4 - 1 1.76 3.72 4.13
Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
19:00 Мамелоди Съндаунс - Марумо Галантс 1 - 1 1.46 3.67 6.79
Южна Африка - Недбанк Къп
Час Рез. 1 X 2
Мамелоди Съндаунс - Марумо Галантс
19:00 1 - 1 1.46 3.67 6.79
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Сеул - Кимчхон Сангму 2 - 2 2.26 3.19 3.11
13:00 Сувон ФК - Улсан Хюндай 1 - 2 4.86 3.80 1.63
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед 0 - 2 2.15 3.22 3.29
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Кимчхон Сангму
10:30 2 - 2 2.26 3.19 3.11
Сувон ФК - Улсан Хюндай
13:00 1 - 2 4.86 3.80 1.63
Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед
13:00 0 - 2 2.15 3.22 3.29
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Пусан АйПарк - Куанджу 0 - 3 4.47 3.46 1.71
12:30 Анянг - Кьонсан 1 - 0 2.22 3.16 3.07
12:30 Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен 0 - 1 2.40 3.01 2.89
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Куанджу
10:00 0 - 3 4.47 3.46 1.71
Анянг - Кьонсан
12:30 1 - 0 2.22 3.16 3.07
Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен
12:30 0 - 1 2.40 3.01 2.89
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Санфрече Хирошима - Нагоя Грампус 1 - 0 2.09 3.09 3.56
11:00 Ависпа Фукуока - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 3.08 2.90 2.41
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Санфрече Хирошима - Нагоя Грампус
08:00 1 - 0 2.09 3.09 3.56
Ависпа Фукуока - Урава Ред Даймъндс
11:00 0 - 0 3.08 2.90 2.41
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Роасо Кумамото - Вентфорет Кофу 1 - 1 3.05 3.03 2.30
12:00 Токио Верди - Омия Ардижа 1 - 1 2.08 3.25 3.30
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Роасо Кумамото - Вентфорет Кофу
07:00 1 - 1 3.05 3.03 2.30
Токио Верди - Омия Ардижа
12:00 1 - 1 2.08 3.25 3.30