Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
21:00 СС Рейес - Атлетик Билбао Б 2 - 0 2.29 3.31 2.70
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
СС Рейес - Атлетик Билбао Б
21:00 2 - 0 2.29 3.31 2.70
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Реал Мадрид Кастиля - Бетис Депортиво Баломпие 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид Кастиля - Бетис Депортиво Баломпие
19:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Мирандес - Фуенлабрада 5 - 1 1.88 3.71 3.67
22:00 Реал Сосиедад Б - Сарагоса 1 - 2 2.79 3.34 2.41
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Мирандес - Фуенлабрада
22:00 5 - 1 1.88 3.71 3.67
Реал Сосиедад Б - Сарагоса
22:00 1 - 2 2.79 3.34 2.41
България - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Ботев Враца - Етър Велико Търново 3 - 2 1.62 3.69 5.08
България - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - Етър Велико Търново
20:00 3 - 2 1.62 3.69 5.08
Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
18:00 Зира Баку - Карабах Агдам - 0.00 0.00 0.00
18:00 Карабах Агдам - Зира Баку 1 - 1 1.41 3.70 7.12
Азербайджан - Купа на Азербайджан
Час Рез. 1 X 2
Зира Баку - Карабах Агдам
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Карабах Агдам - Зира Баку
18:00 1 - 1 1.41 3.70 7.12
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:45 КС Константин - ХБ Шелгум Лайд 3 - 3 1.58 3.24 6.04
18:45 НА Хюсеин Дей - РК Арба 0 - 1 6.19 3.41 1.53
18:45 НШ Магра - МК Оран 0 - 0 2.69 2.08 4.04
18:45 Олимпик де Медеа - УС Бискра 1 - 1 1.51 3.39 6.65
18:45 Параду АК - УСМ Алжир 0 - 1 2.35 2.73 3.14
18:45 РК Релизан - КР Белуиздад 0 - 8 18.18 6.09 1.15
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КС Константин - ХБ Шелгум Лайд
18:45 3 - 3 1.58 3.24 6.04
НА Хюсеин Дей - РК Арба
18:45 0 - 1 6.19 3.41 1.53
НШ Магра - МК Оран
18:45 0 - 0 2.69 2.08 4.04
Олимпик де Медеа - УС Бискра
18:45 1 - 1 1.51 3.39 6.65
Параду АК - УСМ Алжир
18:45 0 - 1 2.35 2.73 3.14
РК Релизан - КР Белуиздад
18:45 0 - 8 18.18 6.09 1.15
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ислоч Минск - Днепър Могильов 3 - 2 1.43 4.16 6.40
19:00 Слуцк - Гомел 2 - 2 3.04 3.06 2.23
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск - Днепър Могильов
17:00 3 - 2 1.43 4.16 6.40
Слуцк - Гомел
19:00 2 - 2 3.04 3.06 2.23
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вележ Мостар - ФК Сараево 3 - 0 2.05 2.93 3.54
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вележ Мостар - ФК Сараево
21:00 3 - 0 2.05 2.93 3.54
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Бруске SC 2 - 0 1.81 3.26 4.16
03:30 Итуано SP - Наутико PE 0 - 0 2.13 2.90 3.57
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Васко да Гама RJ - Бруске SC
01:00 2 - 0 1.81 3.26 4.16
Итуано SP - Наутико PE
03:30 0 - 0 2.13 2.90 3.57
Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Ерманос Колменарес - Сулия 0 - 2 2.20 2.89 3.17
02:30 Депортиво Лара - Карабобо Валенсия 1 - 0 2.52 2.70 2.92
Венецуела - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Ерманос Колменарес - Сулия
00:15 0 - 2 2.20 2.89 3.17
Депортиво Лара - Карабобо Валенсия
02:30 1 - 0 2.52 2.70 2.92
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Комуникасионес 0 - 1 2.36 2.95 2.77
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Комуникасионес
00:00 0 - 1 2.36 2.95 2.77
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сиони Болниси - Сабуртало Тбилиси 1 - 0 4.00 3.40 1.75
19:00 Дила Гори - Локомотив Тбилиси 4 - 1 1.24 5.22 9.62
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сиони Болниси - Сабуртало Тбилиси
16:00 1 - 0 4.00 3.40 1.75
Дила Гори - Локомотив Тбилиси
19:00 4 - 1 1.24 5.22 9.62
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ел Гуна - Ал Итихад Александрия 1 - 0 2.63 2.82 2.72
22:00 Миср Ел Макаса - Фарко 0 - 0 3.51 2.75 2.20
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Гуна - Ал Итихад Александрия
19:30 1 - 0 2.63 2.82 2.72
Миср Ел Макаса - Фарко
22:00 0 - 0 3.51 2.75 2.20
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Дрогеда Юнайтед 1 - 1 1.39 4.43 7.00
21:45 Дери Сити - Фин Харпс 2 - 2 1.28 5.01 10.44
21:45 Дъндолк - Сейнт Патрикс 1 - 0 2.04 3.33 3.42
21:45 УК Дъблин - Слиго Роувърс 1 - 1 5.29 3.68 1.60
22:00 Шамрок Роувърс - Шелбърн 2 - 0 1.34 4.47 8.85
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Бохемианс - Дрогеда Юнайтед
21:45 1 - 1 1.39 4.43 7.00
Дери Сити - Фин Харпс
21:45 2 - 2 1.28 5.01 10.44
Дъндолк - Сейнт Патрикс
21:45 1 - 0 2.04 3.33 3.42
УК Дъблин - Слиго Роувърс
21:45 1 - 1 5.29 3.68 1.60
Шамрок Роувърс - Шелбърн
22:00 2 - 0 1.34 4.47 8.85
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Атлон Таун 3 - 0 1.53 4.05 5.13
21:45 Голуей Юнайтед - Корк Сити 0 - 1 2.60 3.01 2.63
21:45 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 2 - 4 3.61 3.55 1.87
21:45 Уотърфорд - Трити Юнайтед 4 - 0 1.37 4.55 7.06
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Атлон Таун
21:45 3 - 0 1.53 4.05 5.13
Голуей Юнайтед - Корк Сити
21:45 0 - 1 2.60 3.01 2.63
Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун
21:45 2 - 4 3.61 3.55 1.87
Уотърфорд - Трити Юнайтед
21:45 4 - 0 1.37 4.55 7.06
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Фьолнир Рейкявик - Кордренгир Рейкявик 1 - 1 2.20 3.39 2.77
22:15 Селфос - Тротур Вогар 4 - 0 1.40 4.65 5.65
22:15 ХК Коупавогюр - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 0 1.45 4.39 5.16
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фьолнир Рейкявик - Кордренгир Рейкявик
21:30 1 - 1 2.20 3.39 2.77
Селфос - Тротур Вогар
22:15 4 - 0 1.40 4.65 5.65
ХК Коупавогюр - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 2 - 0 1.45 4.39 5.16
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 ПВД Баменда - Ню Стар де Дуала 0 - 2 2.41 2.92 2.75
16:00 Стад Ренар де Мелонг - Тонере Яунде 2 - 0 1.81 3.04 4.22
17:30 Бамбутос - Авион ду Нкам 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Драгон Клуб де Яунде - Единг Спорт 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Коломбе ду Джа ет Лобо - Пантере ду Нде 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Котон Спорт де Гаруа - Яфут Яунде 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Расинг Клуб де Бафусам - АПЕЖЕС Академи 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Ренесанс де Нгуму - УМС де Лоум 2 - 1 2.61 2.83 2.59
18:00 Йънг Спортс Академи - Фортуна Мфоу 2 - 2 2.30 2.94 2.91
18:00 ОФТА де Криби - Фову Клуб де Бахам 1 - 1 3.15 2.77 2.25
18:00 Унион Дуала - Канон Яунде 1 - 2 2.87 2.86 2.36
20:00 Фютчю - Лес Астрес де Дуала 0 - 1 2.51 2.92 2.64
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
ПВД Баменда - Ню Стар де Дуала
16:00 0 - 2 2.41 2.92 2.75
Стад Ренар де Мелонг - Тонере Яунде
16:00 2 - 0 1.81 3.04 4.22
Бамбутос - Авион ду Нкам
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Драгон Клуб де Яунде - Единг Спорт
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Коломбе ду Джа ет Лобо - Пантере ду Нде
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Котон Спорт де Гаруа - Яфут Яунде
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Расинг Клуб де Бафусам - АПЕЖЕС Академи
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ренесанс де Нгуму - УМС де Лоум
17:30 2 - 1 2.61 2.83 2.59
Йънг Спортс Академи - Фортуна Мфоу
18:00 2 - 2 2.30 2.94 2.91
ОФТА де Криби - Фову Клуб де Бахам
18:00 1 - 1 3.15 2.77 2.25
Унион Дуала - Канон Яунде
18:00 1 - 2 2.87 2.86 2.36
Фютчю - Лес Астрес де Дуала
20:00 0 - 1 2.51 2.92 2.64
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Панда Ликази - Куя Спорт отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Панда Ликази - Куя Спорт
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико PR (Бра) - Каракас (Вен) 5 - 1 1.19 6.34 14.91
01:00 Либертад Асунсион (Пар) - Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) 4 - 1 1.36 4.81 7.84
03:00 Бока Хуниорс (Арж) - Депортиво Кали (Кол) 1 - 0 1.33 4.53 10.62
03:00 Коринтианс SP (Бра) - Олуейс Реди Ла Пас (Бол) 1 - 1 1.03 16.99 52.30
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR (Бра) - Каракас (Вен)
01:00 5 - 1 1.19 6.34 14.91
Либертад Асунсион (Пар) - Дъ Стронгест Ла Пас (Бол)
01:00 4 - 1 1.36 4.81 7.84
Бока Хуниорс (Арж) - Депортиво Кали (Кол)
03:00 1 - 0 1.33 4.53 10.62
Коринтианс SP (Бра) - Олуейс Реди Ла Пас (Бол)
03:00 1 - 1 1.03 16.99 52.30
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Мелгар Арекипа (Пер) - Куяба MT (Бра) 3 - 1 1.38 4.61 7.64
01:15 Расинг Клуб (Арж) - Ривър Плейт (Арж) отл. 1.19 6.15 14.48
01:15 Расинг Клуб (Арж) - Ривър Плейт Монтевидео (Уру) 0 - 1 1.22 5.70 12.45
03:30 Ориенте Петролеро (Бол) - Флуминензе RJ (Бра) 1 - 10 7.30 4.31 1.42
03:30 Хуниор Баранкиля (Кол) - Унион Санта Фе (Арж) 0 - 4 2.09 3.10 3.62
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Мелгар Арекипа (Пер) - Куяба MT (Бра)
01:15 3 - 1 1.38 4.61 7.64
Расинг Клуб (Арж) - Ривър Плейт (Арж)
01:15 отл. 1.19 6.15 14.48
Расинг Клуб (Арж) - Ривър Плейт Монтевидео (Уру)
01:15 0 - 1 1.22 5.70 12.45
Ориенте Петролеро (Бол) - Флуминензе RJ (Бра)
03:30 1 - 10 7.30 4.31 1.42
Хуниор Баранкиля (Кол) - Унион Санта Фе (Арж)
03:30 0 - 4 2.09 3.10 3.62
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
20:00 Рига ФК - РФШ Рига 2 - 0 2.60 2.98 2.54
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Рига ФК - РФШ Рига
20:00 2 - 0 2.60 2.98 2.54
Люксембург - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ф91 Дюделанж - Расинг ФК Унион 2 - 3 1.49 4.34 4.64
Люксембург - Други
Час Рез. 1 X 2
Ф91 Дюделанж - Расинг ФК Унион
21:00 2 - 3 1.49 4.34 4.64
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Пачука 2 - 0 2.82 2.89 2.59
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Атлас Гуадалахара - Пачука
05:00 2 - 0 2.82 2.89 2.59
ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
18:30 Ал Вахда Абу Даби - Ал Шарджа отл. 2.30 3.28 3.01
ОАЕ - Купа на Президента
Час Рез. 1 X 2
Ал Вахда Абу Даби - Ал Шарджа
18:30 отл. 2.30 3.28 3.01
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Мианмар - Бахрейн - 0.00 0.00 0.00
13:30 Тайланд - Туркменистан 1 - 0 1.67 3.96 4.30
14:00 Ботсвана - Есватини 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Бахрейн - Мианмар 2 - 0 1.13 8.90 19.00
16:00 Малайзия - Бруней 4 - 0 1.05 10.82 27.95
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мианмар - Бахрейн
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Тайланд - Туркменистан
13:30 1 - 0 1.67 3.96 4.30
Ботсвана - Есватини
14:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бахрейн - Мианмар
15:00 2 - 0 1.13 8.90 19.00
Малайзия - Бруней
16:00 4 - 0 1.05 10.82 27.95
Румъния - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Ботошани 2 - 0 1.77 3.28 4.63
Румъния - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Университатя Крайова - Ботошани
20:30 2 - 0 1.77 3.28 4.63
Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:25 Ал Хазм - Ал Батен 2 - 3 3.43 3.33 1.91
21:00 Ал Раед - Ал Шабаб Рияд 0 - 2 3.48 3.69 1.81
Саудитска Арабия - Професионална Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Хазм - Ал Батен
19:25 2 - 3 3.43 3.33 1.91
Ал Раед - Ал Шабаб Рияд
21:00 0 - 2 3.48 3.69 1.81
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Гейланг Интернешънъл 8 - 2 1.42 4.50 5.33
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата СИНГ - Гейланг Интернешънъл
14:45 8 - 2 1.42 4.50 5.33
Словакия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 ДАК Дунайска Стреда - Тренчин 2 - 1 1.83 3.52 3.63
Словакия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ДАК Дунайска Стреда - Тренчин
21:00 2 - 1 1.83 3.52 3.63
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Равшан Зафарабад - Истиклол Душанбе отл. 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Равшан Зафарабад - Истиклол Душанбе
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Металург Бекабад - Олимпик Ташкент - 0.00 0.00 0.00
17:00 АГМК Алмалик - Нефтчи Фергана 3 - 1 1.49 3.64 5.74
17:00 Навбахор Наманган - Локомотив Ташкент 2 - 0 1.82 3.07 3.96
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Металург Бекабад - Олимпик Ташкент
16:30 - 0.00 0.00 0.00
АГМК Алмалик - Нефтчи Фергана
17:00 3 - 1 1.49 3.64 5.74
Навбахор Наманган - Локомотив Ташкент
17:00 2 - 0 1.82 3.07 3.96
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Албион Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 2 3.51 3.08 2.04
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Албион Монтевидео - Данубио Монтевидео
21:00 1 - 2 3.51 3.08 2.04
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Б36 Торсхавн - ХБ Торсхавн 0 - 1 3.00 3.80 1.88
21:00 Клаксвик - ЕБ Стреймур 3 - 0 1.04 10.32 25.98
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б36 Торсхавн - ХБ Торсхавн
20:00 0 - 1 3.00 3.80 1.88
Клаксвик - ЕБ Стреймур
21:00 3 - 0 1.04 10.32 25.98
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Роял АМ - Орландо Пайрътс 2 - 2 3.26 2.81 2.28
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Роял АМ - Орландо Пайрътс
20:30 2 - 2 3.26 2.81 2.28