Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Монца - Пиза 2 - 1 1.86 3.33 4.33
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Монца - Пиза
21:30 2 - 1 1.86 3.33 4.33
Франция - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Оксер - Сент Етиен 1 - 1 2.34 3.15 3.16
Франция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Оксер - Сент Етиен
20:00 1 - 1 2.34 3.15 3.16
Австрия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Рапид Виена 1 - 2 3.24 3.61 2.04
Австрия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ВШГ Сваровски Тирол - Рапид Виена
18:00 1 - 2 3.24 3.61 2.04
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Егнатия Рогожина - Динамо Тирана 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Кастриоти Круя - Влазня 1 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 КФ Тирана - Кукеси 2 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Лачи - Партизани Тирана 3 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Скендербеу Корча - Теута 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Егнатия Рогожина - Динамо Тирана
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кастриоти Круя - Влазня
18:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
КФ Тирана - Кукеси
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Лачи - Партизани Тирана
18:00 3 - 4 0.00 0.00 0.00
Скендербеу Корча - Теута
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Уила - Уилиет Бенгела - 0.00 0.00 0.00
17:00 Примейро де Агосто - Саграда Есперанса - 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Уила - Уилиет Бенгела
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Примейро де Агосто - Саграда Есперанса
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Минск - Арсенал Дзержинск 2 - 0 1.37 4.34 7.90
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Минск - Арсенал Дзержинск
18:00 2 - 0 1.37 4.34 7.90
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Ботафого PB - Кампинензе PB 1 - 1 2.22 2.74 3.30
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого PB - Кампинензе PB
02:00 1 - 1 2.22 2.74 3.30
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Лондрина PR - Операрио PR 2 - 1 2.41 2.83 3.07
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Лондрина PR - Операрио PR
01:00 2 - 1 2.41 2.83 3.07
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Торпедо Кутаиси - Гагра 1 - 0 2.35 3.06 2.75
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Торпедо Кутаиси - Гагра
20:00 1 - 0 2.35 3.06 2.75
Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
16:00 Одензе - Мидтиланд 0 - 0 3.98 3.56 1.81
Дания - Купа на Дания
Час Рез. 1 X 2
Одензе - Мидтиланд
16:00 0 - 0 3.98 3.56 1.81
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ал Масри Порт Саид - Нешънъл Банк 1 - 3 2.42 2.85 2.97
22:00 Пирамидс - Фючър Кайро 0 - 0 1.97 3.19 3.57
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Масри Порт Саид - Нешънъл Банк
19:30 1 - 3 2.42 2.85 2.97
Пирамидс - Фючър Кайро
22:00 0 - 0 1.97 3.19 3.57
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
17:00 Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 2 - 2 2.37 3.37 2.57
22:15 Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик 0 - 7 12.31 7.47 1.13
22:45 Брейдаблик Коупавогюр - Валур Рейкявик 6 - 2 1.76 3.80 3.56
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик
17:00 2 - 2 2.37 3.37 2.57
Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик
22:15 0 - 7 12.31 7.47 1.13
Брейдаблик Коупавогюр - Валур Рейкявик
22:45 6 - 2 1.76 3.80 3.56
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
02:00 Монреал - Фордж 3 - 0 1.46 3.78 5.84
04:00 Кавалри - Ванкувър Уайткепс 1 - 1 3.25 3.44 1.93
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Монреал - Фордж
02:00 3 - 0 1.46 3.78 5.84
Кавалри - Ванкувър Уайткепс
04:00 1 - 1 3.25 3.44 1.93
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Ренесанс ду Конго - Дон Боско отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ДК Мотема Пембе - ЖС Груп Базано
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Ренесанс ду Конго - Дон Боско
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Форталеса CE (Бра) 3 - 4 2.14 3.28 3.34
01:00 Ривър Плейт (Арж) - Алианса Лима (Пер) 8 - 1 1.06 11.62 30.67
03:00 Атлетико MG (Бра) - Депортес Толима (Кол) 1 - 2 1.31 4.78 10.43
03:00 Индепендиенте дел Вале (Екв) - Америка MG (Бра) 3 - 0 1.46 4.20 6.79
03:00 Пенярол Монтевидео (Уру) - Колон Санта Фе (Арж) 2 - 1 2.50 3.07 2.89
03:00 Серо Портеньо (Пар) - Олимпия Асунсион (Пар) 0 - 1 2.18 3.39 3.14
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Коло-Коло Сантяго (Чил) - Форталеса CE (Бра)
01:00 3 - 4 2.14 3.28 3.34
Ривър Плейт (Арж) - Алианса Лима (Пер)
01:00 8 - 1 1.06 11.62 30.67
Атлетико MG (Бра) - Депортес Толима (Кол)
03:00 1 - 2 1.31 4.78 10.43
Индепендиенте дел Вале (Екв) - Америка MG (Бра)
03:00 3 - 0 1.46 4.20 6.79
Пенярол Монтевидео (Уру) - Колон Санта Фе (Арж)
03:00 2 - 1 2.50 3.07 2.89
Серо Портеньо (Пар) - Олимпия Асунсион (Пар)
03:00 0 - 1 2.18 3.39 3.14
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Ланус (Арж) - Метрополитанос (Вен) 1 - 0 1.17 6.91 15.02
01:15 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Барселона Гуаякил (Екв) 0 - 0 3.55 3.31 2.03
01:15 Сао Пауло SP (Бра) - Аякучо (Пер) 1 - 0 1.10 8.73 22.95
01:15 Хорхе Вилстерман (Бол) - Евертън Виня дел Мар (Чил) 0 - 2 1.57 4.10 6.00
03:30 Депортиво Ла Гуайра (Вен) - Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар) 0 - 1 2.00 3.22 3.74
03:30 Индепендиенте (Арж) - Сеара CE (Бра) 0 - 2 1.93 3.20 4.04
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Ланус (Арж) - Метрополитанос (Вен)
01:15 1 - 0 1.17 6.91 15.02
Монтевидео Уондърърс (Уру) - Барселона Гуаякил (Екв)
01:15 0 - 0 3.55 3.31 2.03
Сао Пауло SP (Бра) - Аякучо (Пер)
01:15 1 - 0 1.10 8.73 22.95
Хорхе Вилстерман (Бол) - Евертън Виня дел Мар (Чил)
01:15 0 - 2 1.57 4.10 6.00
Депортиво Ла Гуайра (Вен) - Хенерал Кабайеро ХЛМ (Пар)
03:30 0 - 1 2.00 3.22 3.74
Индепендиенте (Арж) - Сеара CE (Бра)
03:30 0 - 2 1.93 3.20 4.04
Косово - Купа на Косово Рез. 1 X 2
21:00 Лапи Подуево - Дрита Гниляне 2 - 1 3.33 3.13 2.03
Косово - Купа на Косово
Час Рез. 1 X 2
Лапи Подуево - Дрита Гниляне
21:00 2 - 1 3.33 3.13 2.03
Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Сан Педро - Расинг Клуб Абиджан 1 - 0 1.95 2.85 4.06
Кот д'Ивоар - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сан Педро - Расинг Клуб Абиджан
19:00 1 - 0 1.95 2.85 4.06
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
10:30 Кано Пиларс - Катсина Юнайтед 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Кано Пиларс - Катсина Юнайтед
10:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Витес - АЗ Алкмаар 2 - 1 2.92 3.13 2.49
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Витес - АЗ Алкмаар
21:00 2 - 1 2.92 3.13 2.49
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Волеренга Осло 2 - Тромсдален 3 - 1 4.46 3.93 1.57
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло 2 - Тромсдален
18:00 3 - 1 4.46 3.93 1.57
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Розенборг - Хаугесунд 3 - 3 1.53 4.18 5.50
21:00 Сарпсборг 08 - Молде 1 - 2 2.44 3.53 2.59
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Розенборг - Хаугесунд
19:00 3 - 3 1.53 4.18 5.50
Сарпсборг 08 - Молде
21:00 1 - 2 2.44 3.53 2.59
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Шайд - Санднес 0 - 1 2.43 3.39 2.60
19:00 Брюне - Стабек 0 - 0 3.81 3.67 1.82
19:00 Конгсвингер - Бран Берген 1 - 3 5.29 4.04 1.53
19:00 Мьондален - Ранхайм 1 - 2 1.77 3.65 3.99
19:00 Осане - Гроруд 3 - 2 2.11 3.48 3.09
19:00 Старт Кристиансанд - Рауфос 2 - 2 1.42 4.65 5.91
19:00 Стьордалс Блинк - Согндал 1 - 3 2.98 3.32 2.20
19:00 Фредрикстад - КФУМ Осло 1 - 2 1.94 3.59 3.39
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Шайд - Санднес
18:00 0 - 1 2.43 3.39 2.60
Брюне - Стабек
19:00 0 - 0 3.81 3.67 1.82
Конгсвингер - Бран Берген
19:00 1 - 3 5.29 4.04 1.53
Мьондален - Ранхайм
19:00 1 - 2 1.77 3.65 3.99
Осане - Гроруд
19:00 3 - 2 2.11 3.48 3.09
Старт Кристиансанд - Рауфос
19:00 2 - 2 1.42 4.65 5.91
Стьордалс Блинк - Согндал
19:00 1 - 3 2.98 3.32 2.20
Фредрикстад - КФУМ Осло
19:00 1 - 2 1.94 3.59 3.39
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:15 Бани Яс - Ал Итихад Калба 1 - 1 2.50 3.42 2.41
17:15 Хор Факан - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 2 2.45 3.44 2.45
20:00 Ал Аин - Ал Шарджа 1 - 1 2.13 3.38 2.91
20:00 Емирейтс Клуб - Аджман 1 - 3 5.44 4.51 1.44
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Бани Яс - Ал Итихад Калба
17:15 1 - 1 2.50 3.42 2.41
Хор Факан - Шабаб Ал-Ахли Дубай
17:15 1 - 2 2.45 3.44 2.45
Ал Аин - Ал Шарджа
20:00 1 - 1 2.13 3.38 2.91
Емирейтс Клуб - Аджман
20:00 1 - 3 5.44 4.51 1.44
Полша - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Корона Келце - Одра Ополе 3 - 0 2.01 3.29 3.38
21:45 Арка Гдиня - Хробри Глогов 0 - 2 1.74 3.43 4.39
Полша - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Корона Келце - Одра Ополе
19:00 3 - 0 2.01 3.29 3.38
Арка Гдиня - Хробри Глогов
21:45 0 - 2 1.74 3.43 4.39
САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
02:00 Орландо Сити - Интер Маями 0 - 0 1.65 3.68 4.58
02:30 Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 0 - 0 1.77 3.58 4.00
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Шарлът 3 - 1 1.58 3.74 5.21
03:30 Спортинг Канзас Сити - Хюстън Динамо 2 - 1 2.02 3.29 3.37
05:30 Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК 3 - 1 2.40 3.41 2.57
САЩ - ЮС Опън Къп
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Интер Маями
02:00 0 - 0 1.65 3.68 4.58
Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън
02:30 0 - 0 1.77 3.58 4.00
Ню Йорк Ред Булс - Шарлът
03:00 3 - 1 1.58 3.74 5.21
Спортинг Канзас Сити - Хюстън Динамо
03:30 2 - 1 2.02 3.29 3.37
Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК
05:30 3 - 1 2.40 3.41 2.57
Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Ла Фиорита - Тре Пене 2 - 0 1.85 3.06 3.83
Сан Марино - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ла Фиорита - Тре Пене
21:45 2 - 0 1.85 3.06 3.83
Словения - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Табор Сежана - Триглав 3 - 1 2.27 3.05 2.96
Словения - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Триглав
18:30 3 - 1 2.27 3.05 2.96
Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
19:00 Цървена Звезда Белград - Партизан Белград 2 - 1 2.07 2.93 3.50
Сърбия - Купа на Сърбия
Час Рез. 1 X 2
Цървена Звезда Белград - Партизан Белград
19:00 2 - 1 2.07 2.93 3.50
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Клуб Африкан Тунис - Бен Гердан 2 - 1 1.28 4.43 9.73
18:00 Метлауи - Зарзис 1 - 0 1.64 3.09 5.83
18:00 Монастир - Есперанс де Тунис 3 - 2 4.08 2.81 1.98
18:00 Олимпик Бежа - Хамам-Сус 0 - 0 1.97 2.81 4.03
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Бен Гердан
18:00 2 - 1 1.28 4.43 9.73
Метлауи - Зарзис
18:00 1 - 0 1.64 3.09 5.83
Монастир - Есперанс де Тунис
18:00 3 - 2 4.08 2.81 1.98
Олимпик Бежа - Хамам-Сус
18:00 0 - 0 1.97 2.81 4.03
Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:45 Кайзериспор - Сивасспор 1 - 1 2.94 3.02 2.39
Турция - Купа на Турция
Час Рез. 1 X 2
Кайзериспор - Сивасспор
20:45 1 - 1 2.94 3.02 2.39
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - АБ Аргир 7 - 0 1.10 8.12 15.35
20:00 Б68 Тофтир - Рунавик 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Гота - АБ Аргир
17:00 7 - 0 1.10 8.12 15.35
Б68 Тофтир - Рунавик
20:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:00 КуПС Куопио - Екеняс ИФ 5 - 1 1.12 7.75 14.56
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - Екеняс ИФ
15:00 5 - 1 1.12 7.75 14.56
Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
20:00 Риека - Хайдук Сплит 1 - 3 4.07 3.74 1.70
Хърватска - Купа на Хърватска
Час Рез. 1 X 2
Риека - Хайдук Сплит
20:00 1 - 3 4.07 3.74 1.70
Швейцария - Суперлига - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Шафхаузен - Люцерн 2 - 2 3.13 3.68 2.06
Швейцария - Суперлига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Шафхаузен - Люцерн
19:00 2 - 2 3.13 3.68 2.06
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 Хамарби - Малмьо 0 - 0 2.19 3.35 3.02
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Хамарби - Малмьо
16:00 0 - 0 2.19 3.35 3.02
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:30 Умео ФК - Тебю ФК 2 - 2 1.54 4.17 4.62
16:00 Васалунд - Тийм ТГ 1 - 0 1.12 7.41 15.48
17:00 Йефле - Питео 2 - 2 1.49 4.05 5.31
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Умео ФК - Тебю ФК
15:30 2 - 2 1.54 4.17 4.62
Васалунд - Тийм ТГ
16:00 1 - 0 1.12 7.41 15.48
Йефле - Питео
17:00 2 - 2 1.49 4.05 5.31
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Енгелхолм - Линдуме 4 - 0 1.71 3.84 3.79
17:00 Атвидаберг - Одеволд 0 - 1 4.70 3.99 1.55
17:00 ГАИС Гьотеборг - Оскаршхамн АИК 3 - 0 1.50 4.01 5.33
18:00 Фалкенберг - Олимпик Малмьо 1 - 1 1.76 3.64 3.79
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Енгелхолм - Линдуме
14:00 4 - 0 1.71 3.84 3.79
Атвидаберг - Одеволд
17:00 0 - 1 4.70 3.99 1.55
ГАИС Гьотеборг - Оскаршхамн АИК
17:00 3 - 0 1.50 4.01 5.33
Фалкенберг - Олимпик Малмьо
18:00 1 - 1 1.76 3.64 3.79