Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Катанзаро - Падуа 0 - 0 2.28 2.83 3.04
22:00 ФералпиСало - Палермо 0 - 3 2.44 2.91 2.73
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Катанзаро - Падуа
20:00 0 - 0 2.28 2.83 3.04
ФералпиСало - Палермо
22:00 0 - 3 2.44 2.91 2.73
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ВА Тлемсен - ЕС Сетиф 0 - 1 12.59 5.18 1.21
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - ЕС Сетиф
18:00 0 - 1 12.59 5.18 1.21
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:05 Платензе Буенос Айрес - Белграно Кордоба 1 - 1 2.19 2.84 3.48
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Платензе Буенос Айрес - Белграно Кордоба
21:05 1 - 1 2.19 2.84 3.48
Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ван Чаренцаван - Нораванк Ехегнадзор 2 - 1 2.55 3.20 2.60
15:00 Ной Ереван - Урарту Ереван 1 - 1 2.43 2.85 2.79
16:30 ЦСКА Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 3 6.13 3.86 1.44
Армения - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ван Чаренцаван - Нораванк Ехегнадзор
13:00 2 - 1 2.55 3.20 2.60
Ной Ереван - Урарту Ереван
15:00 1 - 1 2.43 2.85 2.79
ЦСКА Ереван - Алашкерт Ереван
16:30 0 - 3 6.13 3.86 1.44
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Спорт Ресифе PE - КР Бразил AL 0 - 1 1.90 3.07 3.97
03:30 Понте Прета SP - Чапекоензе SC 0 - 0 2.23 2.82 3.46
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Спорт Ресифе PE - КР Бразил AL
01:00 0 - 1 1.90 3.07 3.97
Понте Прета SP - Чапекоензе SC
03:30 0 - 0 2.23 2.82 3.46
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Динамо Тбилиси - Телави 3 - 2 1.30 4.39 8.66
20:00 Динамо Батуми - Самгурали Цхалтубо 4 - 4 1.23 5.02 11.03
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тбилиси - Телави
18:00 3 - 2 1.30 4.39 8.66
Динамо Батуми - Самгурали Цхалтубо
20:00 4 - 4 1.23 5.02 11.03
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ал Ахли Кайро - Ийстърн Къмпани отл. 1.07 8.68 24.72
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Ахли Кайро - Ийстърн Къмпани
21:00 отл. 1.07 8.68 24.72
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:30 Талина Калев - Вапрус Пярну 1 - 0 2.21 3.36 2.74
19:30 Нарва Транс - Флора Талин 0 - 3 10.00 5.39 1.23
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Талина Калев - Вапрус Пярну
17:30 1 - 0 2.21 3.36 2.74
Нарва Транс - Флора Талин
19:30 0 - 3 10.00 5.39 1.23
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:30 Алуминиум Арак - Пейкан Техеран 1 - 1 2.48 2.30 3.87
18:30 Нафт Масджед Солейман - Санат Нафт Абадан 2 - 2 2.36 2.53 3.50
18:30 Персеполис Техеран - Шахр Ходро Машхад отл. 1.21 5.17 14.29
18:30 Трактор Сази Табриз - Файр Сепаси Шираз 2 - 1 2.06 2.73 3.80
18:30 Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан отл. 4.01 2.55 2.18
18:30 Хавадар - Гол Гохар Сирджан отл. 3.14 2.47 2.64
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Алуминиум Арак - Пейкан Техеран
18:30 1 - 1 2.48 2.30 3.87
Нафт Масджед Солейман - Санат Нафт Абадан
18:30 2 - 2 2.36 2.53 3.50
Персеполис Техеран - Шахр Ходро Машхад
18:30 отл. 1.21 5.17 14.29
Трактор Сази Табриз - Файр Сепаси Шираз
18:30 2 - 1 2.06 2.73 3.80
Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан
18:30 отл. 4.01 2.55 2.18
Хавадар - Гол Гохар Сирджан
18:30 отл. 3.14 2.47 2.64
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
20:00 Филкир Рейкявик - Вестманаейяр 2 - 1 2.17 4.32 2.41
22:15 Кефлавик - Нярдвик 1 - 4 1.26 5.84 7.21
22:45 Стярнан Гардабаер - КР Рейкявик 0 - 3 2.41 3.38 2.53
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Филкир Рейкявик - Вестманаейяр
20:00 2 - 1 2.17 4.32 2.41
Кефлавик - Нярдвик
22:15 1 - 4 1.26 5.84 7.21
Стярнан Гардабаер - КР Рейкявик
22:45 0 - 3 2.41 3.38 2.53
Канада - Първенство на Канада Рез. 1 X 2
01:00 Халифакс Уондърърс - Торонто 1 - 2 4.94 3.89 1.54
05:00 Пасифик - Йорк Юнайтед 2 - 2 1.59 3.91 4.27
Канада - Първенство на Канада
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Торонто
01:00 1 - 2 4.94 3.89 1.54
Пасифик - Йорк Юнайтед
05:00 2 - 2 1.59 3.91 4.27
Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
19:00 Омония Никозия - Етникос Ахна 0 - 0 1.55 3.62 5.27
Кипър - Купа на Кипър
Час Рез. 1 X 2
Омония Никозия - Етникос Ахна
19:00 0 - 0 1.55 3.62 5.27
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 АС Вита Клуб - СМ Санга Баленде отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ТП Мазембе - Расинг Клуб Киншаса
16:30 отл. 0.00 0.00 0.00
АС Вита Клуб - СМ Санга Баленде
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Велес Сарсфийлд (Арж) - Естудиантес Ла Плата (Арж) 4 - 0 1.32 4.92 9.45
01:15 Насионал Монтевидео (Уру) - Брагантино SP (Бра) 3 - 0 2.80 3.40 2.50
03:30 Емелек Гуаякил (Екв) - Индепендиенте Петролеро (Бол) 7 - 0 1.09 10.45 23.16
03:30 Палмейрас SP (Бра) - Депортиво Тачира (Вен) 4 - 1 1.13 8.07 16.58
03:30 Универсидад Католика (Чил) - Талерес Кордоба (Арж) 0 - 1 2.31 3.18 3.09
03:30 Фламенго RJ (Бра) - Спортинг Кристал (Пер) 2 - 1 1.14 7.86 17.03
Копа Либертадорес Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Велес Сарсфийлд (Арж) - Естудиантес Ла Плата (Арж)
01:15 4 - 0 1.32 4.92 9.45
Насионал Монтевидео (Уру) - Брагантино SP (Бра)
01:15 3 - 0 2.80 3.40 2.50
Емелек Гуаякил (Екв) - Индепендиенте Петролеро (Бол)
03:30 7 - 0 1.09 10.45 23.16
Палмейрас SP (Бра) - Депортиво Тачира (Вен)
03:30 4 - 1 1.13 8.07 16.58
Универсидад Католика (Чил) - Талерес Кордоба (Арж)
03:30 0 - 1 2.31 3.18 3.09
Фламенго RJ (Бра) - Спортинг Кристал (Пер)
03:30 2 - 1 1.14 7.86 17.03
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Сантос SP (Бра) - Банфийлд (Арж) 1 - 1 1.54 3.66 6.53
01:15 Унион Ла Калера (Чил) - Универсидад Католика (Чил) - 1.96 3.38 3.68
01:15 Унион Ла Калера (Чил) - Универсидад Католика Кито (Екв) 3 - 2 2.01 3.36 3.66
03:30 Дефенса и Хустисия (Арж) - Антофагаста (Чил) 0 - 2 1.33 4.90 8.59
03:30 Индепендиенте Меделин (Кол) - Гуайреня (Пар) 1 - 1 1.95 3.33 3.76
03:30 Интернасионал RS (Бра) - 9 де Октубре Гуаякил (Екв) 5 - 1 1.05 11.97 31.95
03:30 ЛДУ Кито (Екв) - Атлетико GO (Бра) 1 - 1 1.70 3.55 4.82
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Сантос SP (Бра) - Банфийлд (Арж)
01:15 1 - 1 1.54 3.66 6.53
Унион Ла Калера (Чил) - Универсидад Католика (Чил)
01:15 - 1.96 3.38 3.68
Унион Ла Калера (Чил) - Универсидад Католика Кито (Екв)
01:15 3 - 2 2.01 3.36 3.66
Дефенса и Хустисия (Арж) - Антофагаста (Чил)
03:30 0 - 2 1.33 4.90 8.59
Индепендиенте Меделин (Кол) - Гуайреня (Пар)
03:30 1 - 1 1.95 3.33 3.76
Интернасионал RS (Бра) - 9 де Октубре Гуаякил (Екв)
03:30 5 - 1 1.05 11.97 31.95
ЛДУ Кито (Екв) - Атлетико GO (Бра)
03:30 1 - 1 1.70 3.55 4.82
Лига на Конференциите Финал Рез. 1 X 2
22:00 Рома (Ита) - Фейенорд (Нид) 1 - 0 2.27 3.21 3.14
Лига на Конференциите Финал
Час Рез. 1 X 2
Рома (Ита) - Фейенорд (Нид)
22:00 1 - 0 2.27 3.21 3.14
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 Судува Мариямполе - Банга Гарджай 2 - 0 1.34 4.20 7.49
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Судува Мариямполе - Банга Гарджай
19:00 2 - 0 1.34 4.20 7.49
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:30 ИР Танжер - РСБ Беркан 0 - 0 2.70 2.80 2.58
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ИР Танжер - РСБ Беркан
22:30 0 - 0 2.70 2.80 2.58
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Даккада - Абиа Уориърс - 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Даккада - Абиа Уориърс
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Стрьомгодсет 2 - 2 1.41 4.69 6.76
19:00 Викинг Ставангер - ХамКам 1 - 1 1.38 4.63 7.56
19:00 Кристиансунд - Тромсьо отл. 2.84 3.35 2.36
19:00 Од БК - Сандефьорд 0 - 1 1.86 3.70 3.73
19:00 Олесунд - Йерв Гримстад 2 - 1 1.63 3.75 5.17
21:00 Лилестрьом - Волеренга Осло 2 - 0 1.97 3.51 3.56
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Стрьомгодсет
19:00 2 - 2 1.41 4.69 6.76
Викинг Ставангер - ХамКам
19:00 1 - 1 1.38 4.63 7.56
Кристиансунд - Тромсьо
19:00 отл. 2.84 3.35 2.36
Од БК - Сандефьорд
19:00 0 - 1 1.86 3.70 3.73
Олесунд - Йерв Гримстад
19:00 2 - 1 1.63 3.75 5.17
Лилестрьом - Волеренга Осло
21:00 2 - 0 1.97 3.51 3.56
ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ал Дафра - Ал Уроба 2 - 1 1.68 3.71 4.15
20:00 Ал Васл Дубай - Ал Джазира Абу Даби 2 - 1 1.34 4.80 6.65
20:00 Ал Вахда Абу Даби - Ал Насър Дубай 2 - 2 1.92 3.58 3.27
ОАЕ - Про-Лига
Час Рез. 1 X 2
Ал Дафра - Ал Уроба
17:15 2 - 1 1.68 3.71 4.15
Ал Васл Дубай - Ал Джазира Абу Даби
20:00 2 - 1 1.34 4.80 6.65
Ал Вахда Абу Даби - Ал Насър Дубай
20:00 2 - 2 1.92 3.58 3.27
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Индия - Замбия - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Индия - Замбия
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Русия - Плейофи Рез. 1 X 2
12:30 СКА-Хабаровск - ФК Химки 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 ФК Оренбург - ФК Уфа 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Русия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
СКА-Хабаровск - ФК Химки
12:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ФК Оренбург - ФК Уфа
17:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Пенароса - Тре Фиори 1 - 2 4.20 3.66 1.62
Сан Марино - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Пенароса - Тре Фиори
21:45 1 - 2 4.20 3.66 1.62
Тайланд - Други Рез. 1 X 2
14:00 Чонбури - ПТ Прачуап 0 - 1 1.62 4.00 4.40
15:00 Бурирам Юнайтед - Чианграй Юнайтед 1 - 0 1.77 3.13 4.18
Тайланд - Други
Час Рез. 1 X 2
Чонбури - ПТ Прачуап
14:00 0 - 1 1.62 4.00 4.40
Бурирам Юнайтед - Чианграй Юнайтед
15:00 1 - 0 1.77 3.13 4.18
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Сфаксиен Сфакс - Етоил дю Сахел Сус 1 - 0 2.26 2.71 3.35
Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Сфаксиен Сфакс - Етоил дю Сахел Сус
18:00 1 - 0 2.26 2.71 3.35
Турция - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Ерзурум ББ - Истанбулспор 2 - 4 2.24 3.43 2.76
21:00 Еюпспор - Бандърмаспор 1 - 0 2.30 3.16 2.86
Турция - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ерзурум ББ - Истанбулспор
18:30 2 - 4 2.24 3.43 2.76
Еюпспор - Бандърмаспор
21:00 1 - 0 2.30 3.16 2.86
Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 АС Оулу - Илвес Тампере 2 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 СЯК Академия - Сейняйоен ЯК 2 - 3 0.00 0.00 0.00
18:30 ВПС Вааса - ВЯС Вантаа 2 - 0 1.06 9.90 24.38
18:30 ЕПС Еспоо - ИФК Мариехамн 0 - 3 16.00 8.38 1.10
18:30 ЙИППО Йоенсуу - Атлантис Хелзинки 1 - 3 1.68 4.00 3.85
18:30 ХЯС Академия - Кифен 08 2 - 0 2.41 3.57 2.43
19:00 Илвес-Кисат Тампере - ПК-35 Вантаа 2 - 7 9.43 5.78 1.23
19:00 МП Микели - Яро 0 - 0 2.70 3.35 2.32
19:00 ЯПС Ярвенпяя - Комеетат Ювяскюля 3 - 1 1.07 9.07 23.17
20:00 КТП Котка - Хака 2 - 4 4.85 3.69 1.60
Финландия - Купа на Финландия
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - Илвес Тампере 2
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
СЯК Академия - Сейняйоен ЯК
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
ВПС Вааса - ВЯС Вантаа
18:30 2 - 0 1.06 9.90 24.38
ЕПС Еспоо - ИФК Мариехамн
18:30 0 - 3 16.00 8.38 1.10
ЙИППО Йоенсуу - Атлантис Хелзинки
18:30 1 - 3 1.68 4.00 3.85
ХЯС Академия - Кифен 08
18:30 2 - 0 2.41 3.57 2.43
Илвес-Кисат Тампере - ПК-35 Вантаа
19:00 2 - 7 9.43 5.78 1.23
МП Микели - Яро
19:00 0 - 0 2.70 3.35 2.32
ЯПС Ярвенпяя - Комеетат Ювяскюля
19:00 3 - 1 1.07 9.07 23.17
КТП Котка - Хака
20:00 2 - 4 4.85 3.69 1.60
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 БК Форвард - Карлстад Футбол 0 - 1 6.53 4.55 1.37
20:00 ИФ Сюлвия - Сандвикен 1 - 1 3.04 3.52 2.01
20:00 Мутала АИФ - Йоребро Сирианска 3 - 1 2.31 3.33 2.68
20:00 Солентюна - Стокхолм Интернационале 2 - 0 2.44 3.39 2.46
20:00 Хамарби ТФФ - ИФК Ханинге 2 - 2 2.63 3.38 2.32
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
БК Форвард - Карлстад Футбол
20:00 0 - 1 6.53 4.55 1.37
ИФ Сюлвия - Сандвикен
20:00 1 - 1 3.04 3.52 2.01
Мутала АИФ - Йоребро Сирианска
20:00 3 - 1 2.31 3.33 2.68
Солентюна - Стокхолм Интернационале
20:00 2 - 0 2.44 3.39 2.46
Хамарби ТФФ - ИФК Ханинге
20:00 2 - 2 2.63 3.38 2.32
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
19:30 Лунд - Торнс 1 - 0 1.86 3.77 3.35
20:00 ИФК Малмьо - Квидинг 1 - 2 2.56 3.28 2.43
20:00 Твоокерш - Люнгшиле 0 - 0 2.04 3.28 3.18
20:30 Венерсборг - Тролхетан 1 - 0 3.35 3.30 1.98
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Лунд - Торнс
19:30 1 - 0 1.86 3.77 3.35
ИФК Малмьо - Квидинг
20:00 1 - 2 2.56 3.28 2.43
Твоокерш - Люнгшиле
20:00 0 - 0 2.04 3.28 3.18
Венерсборг - Тролхетан
20:30 1 - 0 3.35 3.30 1.98
Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Кьонсан - Улсан Хюндай 0 - 2 5.82 4.12 1.45
13:00 Поханг Стийлърс - Съннам 2 - 1 1.78 3.19 4.37
13:00 Пучхон 1995 - Куанджу 2 - 1 2.97 2.95 2.34
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Кануън 2 - 0 2.11 2.99 3.35
13:30 Сеул - Чеджу Юнайтед 3 - 1 2.91 3.03 2.33
Южна Корея - ФА Къп
Час Рез. 1 X 2
Кьонсан - Улсан Хюндай
13:00 0 - 2 5.82 4.12 1.45
Поханг Стийлърс - Съннам
13:00 2 - 1 1.78 3.19 4.37
Пучхон 1995 - Куанджу
13:00 2 - 1 2.97 2.95 2.34
Сувон Самсунг Блюуингс - Кануън
13:00 2 - 0 2.11 2.99 3.35
Сеул - Чеджу Юнайтед
13:30 3 - 1 2.91 3.03 2.33
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Джубило Ивата 0 - 0 1.83 3.55 3.88
13:00 Гамба Осака - Санфрече Хирошима отл. 3.66 3.40 1.96
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Киото Санга 2 - 0 1.46 4.37 5.88
13:00 Кавазаки Фронтейл - Шонан Белмар 0 - 4 1.51 3.98 5.98
13:00 Кашима Антлърс - Саган Тошу 4 - 4 1.89 3.43 3.78
13:00 Консадол Сапоро - Кашива Рейсол 1 - 6 2.04 3.29 3.42
13:00 Серезо Осака - Урава Ред Даймъндс 2 - 0 2.81 3.24 2.38
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Токио 0 - 3 2.61 3.20 2.58
13:30 Нагоя Грампус - Ависпа Фукуока 1 - 0 2.11 3.02 3.60
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Джубило Ивата
13:00 0 - 0 1.83 3.55 3.88
Гамба Осака - Санфрече Хирошима
13:00 отл. 3.66 3.40 1.96
Йокохама Ф-Маринос - Киото Санга
13:00 2 - 0 1.46 4.37 5.88
Кавазаки Фронтейл - Шонан Белмар
13:00 0 - 4 1.51 3.98 5.98
Кашима Антлърс - Саган Тошу
13:00 4 - 4 1.89 3.43 3.78
Консадол Сапоро - Кашива Рейсол
13:00 1 - 6 2.04 3.29 3.42
Серезо Осака - Урава Ред Даймъндс
13:00 2 - 0 2.81 3.24 2.38
Шимизу Ес-Пулс - Токио
13:00 0 - 3 2.61 3.20 2.58
Нагоя Грампус - Ависпа Фукуока
13:30 1 - 0 2.11 3.02 3.60
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ивате Грула Мориока - Йокохама ФК 1 - 3 4.30 3.38 1.76
13:00 В-Варен Нагазаки - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 2 2.37 2.75 3.26
13:00 Вегалта Сендай - Фагиано Окаяма 0 - 0 2.55 3.22 2.61
13:00 Мито Холихок - Албирекс Ниигата 0 - 3 3.02 3.18 2.23
13:00 Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи 1 - 0 1.69 3.45 4.65
13:00 Оита Тринита - Блаублиц Акита 1 - 1 2.01 3.00 3.84
13:00 Омия Ардижа - Рюкю 1 - 0 2.13 3.17 3.26
13:00 Теспакусатсу Гунма - Роасо Кумамото 2 - 3 2.68 2.95 2.60
13:00 Токио Верди - Звейген Канадзава 1 - 3 2.25 3.15 3.03
13:00 Точиги СК - Мачида Зелвия 1 - 0 5.00 3.03 1.78
13:30 Вентфорет Кофу - Токушима Вортис 1 - 1 2.49 2.83 2.98
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ивате Грула Мориока - Йокохама ФК
12:00 1 - 3 4.30 3.38 1.76
В-Варен Нагазаки - Джеф Юнайтед Чиба
13:00 0 - 2 2.37 2.75 3.26
Вегалта Сендай - Фагиано Окаяма
13:00 0 - 0 2.55 3.22 2.61
Мито Холихок - Албирекс Ниигата
13:00 0 - 3 3.02 3.18 2.23
Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи
13:00 1 - 0 1.69 3.45 4.65
Оита Тринита - Блаублиц Акита
13:00 1 - 1 2.01 3.00 3.84
Омия Ардижа - Рюкю
13:00 1 - 0 2.13 3.17 3.26
Теспакусатсу Гунма - Роасо Кумамото
13:00 2 - 3 2.68 2.95 2.60
Токио Верди - Звейген Канадзава
13:00 1 - 3 2.25 3.15 3.03
Точиги СК - Мачида Зелвия
13:00 1 - 0 5.00 3.03 1.78
Вентфорет Кофу - Токушима Вортис
13:30 1 - 1 2.49 2.83 2.98